Powiększ Lirene Dermoprogram, Peeling enzymatyczny bez konieczności tarcia z wyciągiem z owoców

Zgłoszony przez malaaa91

Formuła tego peelingu jest oparta na aktywnym działaniu złuszczającym kwasów owocowych.
Obumarły naskórek i zanieczyszczenia ulegają złuszczeniu. Pory zmniejszają się i stają się mniej widoczne.
Produkt polecany do każdego typu cery. Nie wysusza i nie podrażnia.

Cena: ok. 2,50zł /10ml
/s/

• Dla wrażliwców
  • Mam cerę suchą, skłonną do wyprysków. Łatwo u mnie zatkać pory.

Peeling ma kremową konsystencje, którą łatwo się rozprowadza. Produkt ma mocny kwiatowy zapach. Mi osobiście on nie przeszkadza. Jako, że jest to peeling enzymatyczny, więc jest to produkt delikatny, który nie jest typowym zdzierakiem. Jeżeli ktoś oczekuje jakiś spektakularnych efektów to lepiej niech go nie kupuje.

Zalety:
    • Dostępność,
    • Cena,
    • Konsystencja,
    • Produkt można trzymać zalecane kilka minut, chociaż ja trzymałam go kilka razy 50 min (moja wina) i nic mi się z twarzą nie stało – na pewno jest bezpieczny,
    • Łatwo zmywa się pozostałości po produkcie,
    • Twarz jest miękka, powiedziałabym, że nawilżona, gładka,
    • Nie powoduje podrażnień, zaczerwienień, wręcz lekko rozjaśnia,
    • Mi osobiście oczyścił w 80% pory ale, że są rozszerzone to bardzo szybko się zapchały,
    • Jest wydajny.

Minusów nie zauważyłam.

Podsumowanie:
    Peeling może się sprawdzić u osób, które borykają się z trądzikiem. Nie jest to typowy zdzierak, więc super efektów na twarzy nie ma się co spodziewać. Ale dla osób z cerą trądzikową, wrażliwą jak najbardziej szkód nie wyrządzi.

Ilość zużytych opakowań: hoho

Chcesz pochwalić asia192 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawilża i wygładza...
  • Peeling ma postać gęstego, półprzezroczystego żelu o białym zabarwieniu. Jego konsystencja jest delikatnie tłusta, zatem z łatwością nakłada się go na twarz. Zapach owocowy, aczkolwiek kosmetyczny. Po nałożeniu nieznacznie szczypie, powiedziałabym, że nawet delikatnie rozgrzewa skórę, jednak to uczucie nie jest szczególnie nieprzyjemne. Dość dobrze się wchłania, a pozostałości wystarczy zmyć wodą. Po aplikacji skóra jest miękka, gładka i nawilżona. Peeling zostawia po sobie delikatnie tłustą warstewkę, którą bez problemu można usunąć tonikiem lub płynem do demakijażu.

Używam tego produktu od: 2014 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka o pojemności 10 ml

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie kupie go ponownie.
  • Absolutnie się u mnie nie sprawdził. To mój pierwszy peeling enzymatyczny i nie spodziewałam się w jego składnie PARAFINY. Zapchał mnie i mam teraz bolące ropne pryszcze i podskórne zaskórniki. Nigdy więcej.

Używam tego produktu od: 2 użycia
    Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Chcesz pochwalić nataliett za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry.
  • Peeling idealny dla mojej skóry. Nie uczula i nie powoduje zaczerwienień. Bardzo dobrze usunął wszelkie zanieczyszczenia. Po jego użyciu zauważyłam też mniejszą ilość wyprysków.
    Cudo za tak niewiele...

Chcesz pochwalić marta_1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • Pelling zakupiłam w promocji. Po pierwsze poraził mnie jego słodki, sztuczny zapach który uważam za całkowicie zbędny. Następnie peeling podrażniała moją skórę i zawsze miałam uczucie pieczenia i dyskomfortu podczas użytkowania. Na pewno w jakimś stopniu złuszczał martwy naskórek i nawilżał ale reszta mnie zraziła do niego.

Używam tego produktu od: kolka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wygładza
  • Kupiłam ten peeling na promocji w Rossmanie za 1.80 zł. Opakowanie starczyło mi na 2 użycia. Cera po nim jest gładka, matowa. Peeling nie uczula, nie szczypie, ma przyjemny zapach. Jednak drażni mnie nieokreślony czas jaki mam go trzymać - kilka minut, czyli 3 minuty czy 8 ?... Zazwyczaj i tak kładę wszystkie maski dłużej, tą 10 min. Peeling jest przezroczysty, a ja lubię widzieć czy wszystko dokładnie zmyłam. Polecam, fajna opcja przed użyciem maseczki.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić mayalopez za czytelną i pomocną recenzję?
  • RE-WE-LA-CJA!
  • Ze względu na skłonność do powstawania różnych niespodzianek i wrażliwą skórę, nie mogę stosować normalnych peelingów. Pomyślałam o enzymatycznym i na początek kupiłam akurat ten. I sądzę, że już przy nim zostanę.
    Jest bardzo delikatny, kompletnie nie podrażnia skóry. Oczyszcza, pomaga wygoić niedoskonałości, a cera jest potem rozświetlona i wygląda zdrowo... przez kilka dni.
    Jestem pod wrażeniem i naprawdę polecam. U mnie się sprawdził.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić youares1ck za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Bardzo delikatny peeling, lekko złuszcza naskórek, ale dobrze oczyszcza twarz, rozjaśnia i wyrównuje koloryt. Nie podrażnia. Skóra jest odświeżona, zmatowiona, ale też nawilżona. Fajny produkt do domowego użytku.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ekspertka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny
  • Lubie peelingi, ten przypadł mi do gustu bo nie podrażnia. Zwłaszcza gdy ma się gorące wykwity. Można pozbyć się skórek. Jednak dla na głębokie oczyszczanie nie jest wystarczający. Sprawdzi się jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić cytryn0103 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jestem zadowolona
  • Moim zdaniem ten peeling jest nijaki. Już po pierwszym (i ostanim) użyciu nie zauważyłam żadnej różnicy. Skóra twarzy nie była złuszczona, a na dodatek nabrała takiego ziemistego koloru. Kiedy używałam innych peelingów to od razu widziałam różnicę, ale tym razem się zawiodłam. Jedynym plusem jest cena i wydajność tego produktu, dlatego przyznałam mu jedną gwiazdeczkę.

Używam tego produktu od: używałam go 3 tygodnie temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Chcesz pochwalić _Ruda__ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij