Powiększ Lirene Dermoprogram, Peeling enzymatyczny bez konieczności tarcia z wyciągiem z owoców

Zgłoszony przez malaaa91

Formuła tego peelingu jest oparta na aktywnym działaniu złuszczającym kwasów owocowych.
Obumarły naskórek i zanieczyszczenia ulegają złuszczeniu. Pory zmniejszają się i stają się mniej widoczne.
Produkt polecany do każdego typu cery. Nie wysusza i nie podrażnia.

Cena: ok. 2,50zł /10ml
/s/

• Bardzo dobry.
  • Peeling idealny dla mojej skóry. Nie uczula i nie powoduje zaczerwienień. Bardzo dobrze usunął wszelkie zanieczyszczenia. Po jego użyciu zauważyłam też mniejszą ilość wyprysków.
    Cudo za tak niewiele...

Chcesz pochwalić marta_1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • Pelling zakupiłam w promocji. Po pierwsze poraził mnie jego słodki, sztuczny zapach który uważam za całkowicie zbędny. Następnie peeling podrażniała moją skórę i zawsze miałam uczucie pieczenia i dyskomfortu podczas użytkowania. Na pewno w jakimś stopniu złuszczał martwy naskórek i nawilżał ale reszta mnie zraziła do niego.

Używam tego produktu od: kolka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wygładza
  • Kupiłam ten peeling na promocji w Rossmanie za 1.80 zł. Opakowanie starczyło mi na 2 użycia. Cera po nim jest gładka, matowa. Peeling nie uczula, nie szczypie, ma przyjemny zapach. Jednak drażni mnie nieokreślony czas jaki mam go trzymać - kilka minut, czyli 3 minuty czy 8 ?... Zazwyczaj i tak kładę wszystkie maski dłużej, tą 10 min. Peeling jest przezroczysty, a ja lubię widzieć czy wszystko dokładnie zmyłam. Polecam, fajna opcja przed użyciem maseczki.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić mayalopez za czytelną i pomocną recenzję?
  • RE-WE-LA-CJA!
  • Ze względu na skłonność do powstawania różnych niespodzianek i wrażliwą skórę, nie mogę stosować normalnych peelingów. Pomyślałam o enzymatycznym i na początek kupiłam akurat ten. I sądzę, że już przy nim zostanę.
    Jest bardzo delikatny, kompletnie nie podrażnia skóry. Oczyszcza, pomaga wygoić niedoskonałości, a cera jest potem rozświetlona i wygląda zdrowo... przez kilka dni.
    Jestem pod wrażeniem i naprawdę polecam. U mnie się sprawdził.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić youares1ck za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Bardzo delikatny peeling, lekko złuszcza naskórek, ale dobrze oczyszcza twarz, rozjaśnia i wyrównuje koloryt. Nie podrażnia. Skóra jest odświeżona, zmatowiona, ale też nawilżona. Fajny produkt do domowego użytku.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ekspertka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny
  • Lubie peelingi, ten przypadł mi do gustu bo nie podrażnia. Zwłaszcza gdy ma się gorące wykwity. Można pozbyć się skórek. Jednak dla na głębokie oczyszczanie nie jest wystarczający. Sprawdzi się jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić cytryn0103 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jestem zadowolona
  • Moim zdaniem ten peeling jest nijaki. Już po pierwszym (i ostanim) użyciu nie zauważyłam żadnej różnicy. Skóra twarzy nie była złuszczona, a na dodatek nabrała takiego ziemistego koloru. Kiedy używałam innych peelingów to od razu widziałam różnicę, ale tym razem się zawiodłam. Jedynym plusem jest cena i wydajność tego produktu, dlatego przyznałam mu jedną gwiazdeczkę.

Używam tego produktu od: używałam go 3 tygodnie temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Chcesz pochwalić _Ruda__ za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Zdecydowanie na tak
  • Peeling jak najbardziej się sprawdza.
    Skóra jest po nim widocznie gładsza i odświeżona.
    Jednak nie zauważyłam widocznego złuszczenia się skóry i pozbycia się zbędnego naskórka. Przydało by się mu nieco głębsze działanie.

Niemniej jednak polecam ten produkt, najbardziej skuteczny ze wszystkich z jakimi miałam do czynienia w tak przystępnej cenie.

Używam tego produktu od: około 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 80 saszetek

Chcesz pochwalić mxxa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobra!
  • Plusy:

-wydajność ( starczyła mi na jakieś 7 użyć, nie oszczędzałam)
    -dostępność
    -cena
    -bardzo przyjemny zapach, dzięki któremu czuję się odprężona
    -skóra po regularnym stosowaniu (mam skórę z bliznami potrądzikowymi) jest bardziej promienna
    -dla mnie bardziej maseczka niż peeling

Gwiazdkę odjęłam za to, że:

po peelingu nie widzę dużego złuszczenia skóry, lecz cera jest prominna

OGÓLNIE POLECAM!

Używam tego produktu od: 3tyg
    Ilość zużytych opakowań: całe jedno

Chcesz pochwalić rozwer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Kupiłam ten peeling skuszona promocjami w Rossmanie.
    Lubię peelingi enzymatyczne, ponieważ nakładam je na twarz i nie muszę się zbytnio przejmować, że coś tam mam na twarzy i sobie to działa.

Zużyłam jedno opakowanie peelingu, które wystarczyło mi na 3 zastosowania. Generalnie sprostał moim oczekiwaniom.

Plusy:
    +zmniejsza zaczerwienienia
    +zwęża pory
    +delikatnie nawilża i wygładza skórę
    +super zapach
    +cena
    +dostępność
    +konsystencja kremu

Minusy:
    -brak

Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: 1 saszetka

Chcesz pochwalić meguri za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij