Powiększ Lirene Dermoprogram, Peeling enzymatyczny bez konieczności tarcia z wyciągiem z owoców

Zgłoszony przez malaaa91

Formuła tego peelingu jest oparta na aktywnym działaniu złuszczającym kwasów owocowych.
Obumarły naskórek i zanieczyszczenia ulegają złuszczeniu. Pory zmniejszają się i stają się mniej widoczne.
Produkt polecany do każdego typu cery. Nie wysusza i nie podrażnia.

Cena: ok. 2,50zł /10ml
/s/

• Delikatny
  • Lubie peelingi, ten przypadł mi do gustu bo nie podrażnia. Zwłaszcza gdy ma się gorące wykwity. Można pozbyć się skórek. Jednak dla na głębokie oczyszczanie nie jest wystarczający. Sprawdzi się jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić cytryn0103 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jestem zadowolona
  • Moim zdaniem ten peeling jest nijaki. Już po pierwszym (i ostanim) użyciu nie zauważyłam żadnej różnicy. Skóra twarzy nie była złuszczona, a na dodatek nabrała takiego ziemistego koloru. Kiedy używałam innych peelingów to od razu widziałam różnicę, ale tym razem się zawiodłam. Jedynym plusem jest cena i wydajność tego produktu, dlatego przyznałam mu jedną gwiazdeczkę.

Używam tego produktu od: używałam go 3 tygodnie temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Chcesz pochwalić _Ruda__ za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Zdecydowanie na tak
  • Peeling jak najbardziej się sprawdza.
    Skóra jest po nim widocznie gładsza i odświeżona.
    Jednak nie zauważyłam widocznego złuszczenia się skóry i pozbycia się zbędnego naskórka. Przydało by się mu nieco głębsze działanie.

Niemniej jednak polecam ten produkt, najbardziej skuteczny ze wszystkich z jakimi miałam do czynienia w tak przystępnej cenie.

Używam tego produktu od: około 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 80 saszetek

Chcesz pochwalić mxxa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobra!
  • Plusy:

-wydajność ( starczyła mi na jakieś 7 użyć, nie oszczędzałam)
    -dostępność
    -cena
    -bardzo przyjemny zapach, dzięki któremu czuję się odprężona
    -skóra po regularnym stosowaniu (mam skórę z bliznami potrądzikowymi) jest bardziej promienna
    -dla mnie bardziej maseczka niż peeling

Gwiazdkę odjęłam za to, że:

po peelingu nie widzę dużego złuszczenia skóry, lecz cera jest prominna

OGÓLNIE POLECAM!

Używam tego produktu od: 3tyg
    Ilość zużytych opakowań: całe jedno

Chcesz pochwalić rozwer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Kupiłam ten peeling skuszona promocjami w Rossmanie.
    Lubię peelingi enzymatyczne, ponieważ nakładam je na twarz i nie muszę się zbytnio przejmować, że coś tam mam na twarzy i sobie to działa.

Zużyłam jedno opakowanie peelingu, które wystarczyło mi na 3 zastosowania. Generalnie sprostał moim oczekiwaniom.

Plusy:
    +zmniejsza zaczerwienienia
    +zwęża pory
    +delikatnie nawilża i wygładza skórę
    +super zapach
    +cena
    +dostępność
    +konsystencja kremu

Minusy:
    -brak

Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: 1 saszetka

Chcesz pochwalić meguri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naczynkowy must have
  • Mam cerę naczynkową i serdecznie polecam wszystkim posiadaczkom takowej.

Gdy rozpoczynałam stosowanie, peeling nakładałam od czasu do czasu (powiedzmy: raz na miesiąc), głównie dla poprawienia sobie humoru. Efekty były znikome, jednak od kiedy zmieniłam sposób użycia, peeling naprawdę fajnie zaczął działać. Teraz używam 1-2 razy w tygodniu.

Warto nałożyć na suchą (!) skórę twarzy i trzymać min. 6 minut. Po spłukaniu peelingu nakładam maseczkę odżywczą i przez następne dwa- trzy dni mam śliczną, gładką i promienną buzię. Zanika też tzw. "motylek", czyli w moim wypadku lekkie zaczerwienienie grzbietu nosa, policzków i brody.

Bardzo żałuję, że Lirene nie sprzedaje tego produktu w większych opakowaniach.

Używam tego produktu od: Około roku
    Ilość zużytych opakowań: Ponad 10 saszetek

Chcesz pochwalić watemark za czytelną i pomocną recenzję?
  • swietny
  • Tego peelingu używam od około roku.Jest bardzo dobry.Mam mieszaną cerę ze skłonnścią do wystepowania naczynek na twarzy.o dziwo po regularnym stosowaniu mniej więcej dwa razy w tygodniu moje naczynka zniknęy niemal całkowicie.poprawil się też ogólny wygląd skóry. Mogę polecic każdemu kto ma problem z naczynkowa cerą/Swietnie oczyszcza skórę,ma bardzo przyjemny zapach.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: ponad 20 małych opakowań

Chcesz pochwalić mili73 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok, ale nie dla mnie
  • Kupiłam, bo chciałam się przekonać do peelingów enzymatycznych - koszt niewielki, więc można było spróbować.
    Niestety, nadal nie jestem przekonana... Nie czuję, że cokolwiek dobrego z moją twarzą się dzieje, efekty są właściwie prawie niezauważalne. Jednak wolę peelingi tradycyjne, te z najmniejszymi drobinkami (bo mam cerę wrażliwą), bo wtedy czuję, że naprawdę "ścieram".

Plusy:
    - przyjemny zapach
    - dobrze się rozprowadza
    - wydajna - jedna saszetka wystarczała mi na 3 użycia

Minusy:
    - twarz przez chwilę mnie szczypała po nałożeniu
    - dość trudno się zmywa - po kilku spłukaniach nadal czułam śliską warstwę na skórze
    - niezbyt widoczne efekty po zastosowaniu.

Krzywdy nie robi, być może nawet działa. Ale jednak wolę inną formę odświeżania skóy twarzy...

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Chcesz pochwalić Kalissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • Peelingów enzymatycznych używam, kiedy mam sporo niespodzianek na twarzy i nie chcę ich drażnić. Ten jest nawet dobry i zostanę z nim na dłuzej:
    - oczyszcza skórę delikatnie i dokladnie
    - dobrze przyjmują się po nim kremy i maski
    - wydajny
    - tani
    - łatwo dostępny

Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki

Chcesz pochwalić Oliton za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie kupię ponownie
  • Plusy:
    - cudowny zapach
    - cena i dostępność
    - konsystencja kremu (bardzo łatwo się rozprowadza)
    Minusy:
    - brak jakichkolwiek efektów, za pierwszym razem przynajmniej czułam lekkie wygładzenie, ale za drugim totalnie nic

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

Chcesz pochwalić niemanieba za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij