Powiększ Lirene Dermoprogram, Peeling enzymatyczny bez konieczności tarcia z wyciągiem z owoców

Zgłoszony przez malaaa91

Formuła tego peelingu jest oparta na aktywnym działaniu złuszczającym kwasów owocowych.
Obumarły naskórek i zanieczyszczenia ulegają złuszczeniu. Pory zmniejszają się i stają się mniej widoczne.
Produkt polecany do każdego typu cery. Nie wysusza i nie podrażnia.

Cena: ok. 2,50zł /10ml
/s/

• Dobry
  • Mam ten peeling w wersji w tubce 75ml. Produkt wydajny, spełnia oczekiwania. Po użyciu skóra twarzy jest idealnie gładka, bez wyprysków. Zero tarcia naskórka, nakłada się jak lekka maseczka. Nie podrażnia skóry, polecam

Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania z 75ml

Chcesz pochwalić tsunlai za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• może nie ideał, ale
  • +dostępność
    +cena
    +wydajność
    +dobrze radzi sobie z suchymi skórkami
    +skóra twarzy jest po nim niesamowicie gładka
    + od czasu gdy ograniczyłam moją codzienną pielęgnację i tym samym, zaczęłam używać tego produktu na mojej twarzy przestały się pojawiać pryszcze,podczas gdy wcześniej byłam nimi praktycznie wysypana

- nie poradził sobie niestety z zaskórnikami

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe i jestem w trakcie 4 saszetki

Chcesz pochwalić irmina04 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalna masakra
  • Kupiłam ponieważ lubię peelingi enzymatyczne, są dobre dla mojej skóry, która jest trądzikowa, a zarazem bardzo wrażliwa po różnych zabiegach. Długi czas używam już peelingu enzymatycznego z owoców tropikalnych z BU, który swoją drogą kocham i spodziewałam się czegoś podobnego bo ten też opierać się miał na wyciagu z owoców. Była w rossku prmocja więc za niecałe 2zł wrzuciłam do koszyka ten produkt, jakież było moje zdziwienie jak odkryłam w domu, że na 3 miejscu w składzie tuz po wodzie i czymś jeszcze jest PARAFINA, nie wyciągi z owoców itp tylko wstrętna PARAFINA, ok nie trzyma się tego długo na twarzy może nie zaszkodzi więc nałozylam, produkt lepki, klejący i wcale nie daję efektu oczyszczenia, ledwo wytrzymałam 10 min i poszłam zmyć, jak na parafine przystało zmywało się tragicznie, bleeee skóra lepka i ani troszkę nie oczyszczona.
    Na plus może potraktowałabym wydajność bo przez tą śliskość jest wydajny, ale ja wyrzuciłam reszte do kosza.
    Dziewczyny ten produkt nie ma nic wspólnego z prawdziwym własno robionym peelingiem enzymatycznym z owoców tropikalnych obojętnie czy z BU czy enaturalne, ten produkt nie daje żadnego uczucia ani efektu oczyszczenia czy złusczenia/
    NIE POLECAM

Używam tego produktu od: tydzien
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić milagros_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity produkt.
  • Produkt godny wyprobowania moim zdaniem.

+ Cena.
    + Wydajność.
    + Zapach.
    + Dostępność.

+/- Działanie: Peeling dość dobrze wygładza skórę, ale nie radzi sobie ze wszystkimi odstającymi skórkami. Nie niweluje zaskórników. Pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku, ale dla mnie jest to niewystarczające. Potrzebuję jednak mocniejszych produktów.

Używam tego produktu od: styczeń 2015
    Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka 10 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • plusy:
    -wydajność
    -cena
    -dostępność
    -nie podrażnia, nie szczypie
    -łatwość aplikacji i spłukiwania
    -nawilża skórę

minusy:
    -zbyt intensywny zapach
    -mogłaby być mocniejsza, złuszcza tylko odstające suche skórki
    -producent nie pisze jak długo można zostawić ją na skórze ("kilka minut"

Używam tego produktu od: już nie
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 10ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić laura_piejko za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry peeling
  • +cena
    +dostępność
    +sposób użycia
    +działanie
    Bardzo fajnie i delikatnie oczyszcza cerę, jest skuteczny mimo tego że po prostu się go nakłada. Jednak gdy jest nałożony zbyt blisko oczu, szczypie.
    Idealnie komponuje się z maseczką nawilżającą

Ilość zużytych opakowań: 5 saszetek

Chcesz pochwalić Pinka992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla suchej cery
  • Peeling nie nadaje się do cery suchej, alergicznej.

Może i dobrze oczyszcza skórę, jednak kolejnego dnia miałam kilka bolących krostek na policzku i brodzie.
    Chciałam dać mu szansę - stosowałam go 2 razy w tygodniu przez 2 tygodnie i za każdym razem mi coś wyskakiwało.

Ilość zużytych opakowań: 4 saszetki

Chcesz pochwalić Agadir za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny polecenia
  • Uzywam go 2 razy w tygodniu,nakladajac z mala iloscia wody i wmasowujac w skore,po ok 10 min zmywam, twarz jest gladka miekka na drugi dzien rozjasniona ( zawsze robie peeling wieczorem przed pojsciem spac )mam bardzo wrazliwoa cere paktycznie wszystkie peelingi albo podrazniały mnie albo szcyzpały,u tego nie czuje zadnego negatywnego wplywu,twarz wyglada potem swietnie,brak widocznych skorek,jednak tzeba go uzywac regularnie,wtedy naprawde jest wart swojej ceny

zalety:
    wydjanosc ( 75 mln w rossmanie )
    cena
    niweluje suche skorki

wady brak

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: nadal 1

Chcesz pochwalić Depresja2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla wrażliwców
  • Mam cerę suchą, skłonną do wyprysków. Łatwo u mnie zatkać pory.

Peeling ma kremową konsystencje, którą łatwo się rozprowadza. Produkt ma mocny kwiatowy zapach. Mi osobiście on nie przeszkadza. Jako, że jest to peeling enzymatyczny, więc jest to produkt delikatny, który nie jest typowym zdzierakiem. Jeżeli ktoś oczekuje jakiś spektakularnych efektów to lepiej niech go nie kupuje.

Zalety:
    • Dostępność,
    • Cena,
    • Konsystencja,
    • Produkt można trzymać zalecane kilka minut, chociaż ja trzymałam go kilka razy 50 min (moja wina) i nic mi się z twarzą nie stało – na pewno jest bezpieczny,
    • Łatwo zmywa się pozostałości po produkcie,
    • Twarz jest miękka, powiedziałabym, że nawilżona, gładka,
    • Nie powoduje podrażnień, zaczerwienień, wręcz lekko rozjaśnia,
    • Mi osobiście oczyścił w 80% pory ale, że są rozszerzone to bardzo szybko się zapchały,
    • Jest wydajny.

Minusów nie zauważyłam.

Podsumowanie:
    Peeling może się sprawdzić u osób, które borykają się z trądzikiem. Nie jest to typowy zdzierak, więc super efektów na twarzy nie ma się co spodziewać. Ale dla osób z cerą trądzikową, wrażliwą jak najbardziej szkód nie wyrządzi.

Ilość zużytych opakowań: hoho

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić asia192 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawilża i wygładza...
  • Peeling ma postać gęstego, półprzezroczystego żelu o białym zabarwieniu. Pachnie owocowo, aczkolwiek kosmetycznie. Po nałożeniu nieznacznie szczypie, powiedziałabym, że nawet delikatnie rozgrzewa skórę, jednakże to uczucie nie jest szczególnie nieprzyjemne. Dość dobrze się wchłania, a pozostałości wystarczy zmyć wodą. Po aplikacji cera jest przyjemnie miękka i gładka, odczuwalnie nawilżona. Ponadto wydaje się być oczyszczona i rozjaśniona. Peeling zostawia po sobie delikatnie tłustą warstewkę, którą bez problemu można usunąć tonikiem lub płynem do demakijażu. Co więcej, nie zapycha porów, a co za tym idzie, nie pogarsza stanu cery.

Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek o pojemności 10 ml

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?