Powiększ Lirene Dermoprogram, Peeling enzymatyczny bez konieczności tarcia z wyciągiem z owoców

Zgłoszony przez malaaa91

Formuła tego peelingu jest oparta na aktywnym działaniu złuszczającym kwasów owocowych.
Obumarły naskórek i zanieczyszczenia ulegają złuszczeniu. Pory zmniejszają się i stają się mniej widoczne.
Produkt polecany do każdego typu cery. Nie wysusza i nie podrażnia.

Cena: ok. 2,50zł /10ml
/s/

• Przyzwoity produkt.
  • Produkt godny wyprobowania moim zdaniem.

+ Cena.
    + Wydajność.
    + Zapach.
    + Dostępność.

+/- Działanie: Peeling dość dobrze wygładza skórę, ale nie radzi sobie ze wszystkimi odstającymi skórkami. Nie niweluje zaskórników. Pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku, ale dla mnie jest to niewystarczające. Potrzebuję jednak mocniejszych produktów.

Używam tego produktu od: styczeń 2015
    Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka 10 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • plusy:
    -wydajność
    -cena
    -dostępność
    -nie podrażnia, nie szczypie
    -łatwość aplikacji i spłukiwania
    -nawilża skórę

minusy:
    -zbyt intensywny zapach
    -mogłaby być mocniejsza, złuszcza tylko odstające suche skórki
    -producent nie pisze jak długo można zostawić ją na skórze ("kilka minut"

Używam tego produktu od: już nie
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 10ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić laura_piejko za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry peeling
  • +cena
    +dostępność
    +sposób użycia
    +działanie
    Bardzo fajnie i delikatnie oczyszcza cerę, jest skuteczny mimo tego że po prostu się go nakłada. Jednak gdy jest nałożony zbyt blisko oczu, szczypie.
    Idealnie komponuje się z maseczką nawilżającą

Ilość zużytych opakowań: 5 saszetek

Chcesz pochwalić Pinka992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla suchej cery
  • Peeling nie nadaje się do cery suchej, alergicznej.

Może i dobrze oczyszcza skórę, jednak kolejnego dnia miałam kilka bolących krostek na policzku i brodzie.
    Chciałam dać mu szansę - stosowałam go 2 razy w tygodniu przez 2 tygodnie i za każdym razem mi coś wyskakiwało.

Ilość zużytych opakowań: 4 saszetki

Chcesz pochwalić Agadir za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny polecenia
  • Uzywam go 2 razy w tygodniu,nakladajac z mala iloscia wody i wmasowujac w skore,po ok 10 min zmywam, twarz jest gladka miekka na drugi dzien rozjasniona ( zawsze robie peeling wieczorem przed pojsciem spac )mam bardzo wrazliwoa cere paktycznie wszystkie peelingi albo podrazniały mnie albo szcyzpały,u tego nie czuje zadnego negatywnego wplywu,twarz wyglada potem swietnie,brak widocznych skorek,jednak tzeba go uzywac regularnie,wtedy naprawde jest wart swojej ceny

zalety:
    wydjanosc ( 75 mln w rossmanie )
    cena
    niweluje suche skorki

wady brak

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: nadal 1

Chcesz pochwalić Depresja2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla wrażliwców
  • Mam cerę suchą, skłonną do wyprysków. Łatwo u mnie zatkać pory.

Peeling ma kremową konsystencje, którą łatwo się rozprowadza. Produkt ma mocny kwiatowy zapach. Mi osobiście on nie przeszkadza. Jako, że jest to peeling enzymatyczny, więc jest to produkt delikatny, który nie jest typowym zdzierakiem. Jeżeli ktoś oczekuje jakiś spektakularnych efektów to lepiej niech go nie kupuje.

Zalety:
    • Dostępność,
    • Cena,
    • Konsystencja,
    • Produkt można trzymać zalecane kilka minut, chociaż ja trzymałam go kilka razy 50 min (moja wina) i nic mi się z twarzą nie stało – na pewno jest bezpieczny,
    • Łatwo zmywa się pozostałości po produkcie,
    • Twarz jest miękka, powiedziałabym, że nawilżona, gładka,
    • Nie powoduje podrażnień, zaczerwienień, wręcz lekko rozjaśnia,
    • Mi osobiście oczyścił w 80% pory ale, że są rozszerzone to bardzo szybko się zapchały,
    • Jest wydajny.

Minusów nie zauważyłam.

Podsumowanie:
    Peeling może się sprawdzić u osób, które borykają się z trądzikiem. Nie jest to typowy zdzierak, więc super efektów na twarzy nie ma się co spodziewać. Ale dla osób z cerą trądzikową, wrażliwą jak najbardziej szkód nie wyrządzi.

Ilość zużytych opakowań: hoho

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić asia192 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawilża i wygładza...
  • Peeling ma postać gęstego, półprzezroczystego żelu o białym zabarwieniu. Pachnie owocowo, aczkolwiek kosmetycznie. Po nałożeniu nieznacznie szczypie, powiedziałabym, że nawet delikatnie rozgrzewa skórę, jednakże to uczucie nie jest szczególnie nieprzyjemne. Dość dobrze się wchłania, a pozostałości wystarczy zmyć wodą. Po aplikacji cera jest przyjemnie miękka i gładka, odczuwalnie nawilżona. Ponadto wydaje się być oczyszczona i rozjaśniona. Peeling zostawia po sobie delikatnie tłustą warstewkę, którą bez problemu można usunąć tonikiem lub płynem do demakijażu. Co więcej, nie zapycha porów, a co za tym idzie, nie pogarsza stanu cery.

Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek o pojemności 10 ml

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie kupie go ponownie.
  • Absolutnie się u mnie nie sprawdził. To mój pierwszy peeling enzymatyczny i nie spodziewałam się w jego składnie PARAFINY. Zapchał mnie i mam teraz bolące ropne pryszcze i podskórne zaskórniki. Nigdy więcej.

Używam tego produktu od: 2 użycia
    Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Chcesz pochwalić nataliett za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry.
  • Peeling idealny dla mojej skóry. Nie uczula i nie powoduje zaczerwienień. Bardzo dobrze usunął wszelkie zanieczyszczenia. Po jego użyciu zauważyłam też mniejszą ilość wyprysków.
    Cudo za tak niewiele...

Chcesz pochwalić marta_1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • Pelling zakupiłam w promocji. Po pierwsze poraził mnie jego słodki, sztuczny zapach który uważam za całkowicie zbędny. Następnie peeling podrażniała moją skórę i zawsze miałam uczucie pieczenia i dyskomfortu podczas użytkowania. Na pewno w jakimś stopniu złuszczał martwy naskórek i nawilżał ale reszta mnie zraziła do niego.

Używam tego produktu od: kolka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?