Oriflame, Beauty, Wonder Colour Lipstick (Pomadka do ust)

Oriflame, Beauty, Wonder Colour Lipstick (Pomadka do ust)

Jest bogata w przeciwutleniacze i ma właściwości ochronne. Orzeźwia i energetyzuje Twoje usta. Sprawia, żę pojawia się na nich zapierający dech w piersiach uśmiech.

Warto mieć ją pod ręką

Pomadka do ust Wonder Colour
Ostatnio nabyłam moją pierwszą taką pomadkę, ale na pewno nie ostatnią. Poza tym, że ma bardzo ładny kolor, dobrze kryje usta i długo się utrzymuje to jeszcze nawilża. Z przyjemnością maluje sobie nią usta. Ma ładne opakowanie w stylu Ori. Ładnie się prezentuje. Posiada dużą game kolorystyczną więc dobranie koloru nie powinno stworzyć problemu, ma lekką kremową konsystencje więc zachęcam do używania.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 kończę

OK

Posiadam odcień Chestnut Glory. Jest to dość ciemny brąz. Pomadka ma śliczne, eleganckie opakowanie, ładnie pachnie, dobrze pokrywa usta intensywnym kolorem, nawilża usta- nie wysusza ich. Minusem jest cena i słaba trwałość- pomadka nie utrzymuje się długo na ustach. Poza tym ok.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 sztuki

słaba

Kupiłam odcień Total Nude - oczywiście kolor zupełnie inny niż w katalogu, miał być ciepłym brązem, a jest trupim nudziakiem, bardzo jasnym. Po pierwszym otwarciu miałam wątpliwości, czy przypadkiem nie dostałam przez pomyłkę korektora do twarzy. Nie wiem czy znajdzie się osoba, której ten odcień będzie odpowiadał.

Niestety ma drobinki. To dla mnie minus. Rozprowadza się jakoś dziwnie, woskowo, pachnie też mało szminkowo.
Na ustach nosi się dość komfortowo, może nie nawilża jakoś specjalnie, ale jest lekka i nie wysusza. Fajnie wyprofilowany dziubek, opakowanie dość fajne, choć plastikowe.

Dla mnie oszustwo z kolorami i drobinki dyskwlifikują tę szminkę, choć jak pisałam wyżej nawilżenie ma fajne. Ale to wszystko.

Używam tego produktu od: kilka dni

Dobra

Ogólnie pomadka jest bardzo fajna, ja mam Glory 225501, jest to bardzo ciemny brąz, troszkę ciemniejszy od czekolady, myślę że jeśli znowu zobacze ją w promocyjnej cenie (16.90), kupię.
+ śliczny kolor, uwielbiam takie mocne kontrasty
+ mięciutka, przez co ładnie się nakłada
+ optycznie wybiela zęby

- cena. bo jeśli miałabym za nią dać przeszło 20 złoty, nie kupiłabym następnym razem
- trwałość

Używam tego produktu od: około 20 dni
Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

ok

Mam total nude. To jasny matowy beż, bez drobinek, dający efekt posmarowanych podkładem ust. Pomadka jest bardzo miękka, wręcz jak balsam do ust. Gładko się ją rozprowadza, dość fajnie nawilża. Przez swoją lekką konsystencję nie trzyma się zbyt długo, ale jest bardzo wydajna (mam ją już jakiś czas a nie ubyło jej zbyt wiele). Jej wadą jest to że wchodzi w naturalne zmarszczki ust. Tania i w bardzo przyzwoitym opakowaniu. Są próbki tej pomadki i można przed zakupem przetestować kolor. Z tego co się orientuję raczej jest to gama matowych pomadek.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno rozpoczęte

Bardzo poprawna

Generalnie lubię szminki, tę kupiłam, bo akurat ktoś w pobliżu miał katalog.
Jest bardzo poprawna. Miękka, bardzo miękka (ja preferuję nieco twardsze szminki), lekko nawilża, jest satynowa, przyjemna, nie ma się do czego przyczepić.
Po prostu-zupełnie poprawna szminka.

Używam tego produktu od: około 10 m-cy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

mnie nie zachwyciła

Pomadkę zamówiłam w promocji,14,90,odcień fairy violet,taki wrzosowy fiolecik. Szminka łatwo rozprowadza się na ustach ale okropnie podkreśla suche skórki ust! Muszę wcześniej doprowadzić usta do porządku tzn.peeling,balsam do ust i dopiero potem pomadka. Co do koloru też mi się nie podoba,nie trafiłam z nim. Mam bladą cerę i jak pomaluję się tą pomadką to wyglądam jeszcze gorzej a moje usta wyglądają na sine. Jak ożywię cerę różem to jest już lepiej.Trwałość mizerna. Jestem z tej szminki sposród colourfull,power shine,studio artist,giordani gold collection jakie mam najmniej zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: jedna fairy violet

świetna

+dobrze nawilża usta

+piękne kolory (polecam coral wave! jest naprawdę cudowny :D jasny i wyrazisty!

+ma przystępną cenę

Jednak minusem jest to, że szybko się ją \'\'zjada\'\' i lekko podkreśla suche skórki.

Używam tego produktu od: 2 dni

idealna

jeśli chodzi o pomadki to jeden z moich lepszych zakupów. nie podkreśla suchych skórek co się często zdarza. zmiękcza je. ma piękne kolory i opakowanie. myślę że przy najbliższej okazji kupię sobie jeszcze kilka kolorków:)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: napoczęte jedno

Lubię ją

Ogólnie rzecz biorąc nie gustuję w pomadkac, bo wolę błyszczyki. Spodobały mi się jednak kolory tych pomadek, no i postanowiłam się skusić.

Wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Mam kolor Blossom Petal. Kolorek jest trochę cielisty - ani za jasny, ani za ciemny, czyli w sam raz dla mnie, bo nie lubię mieć krzykliwych ust. Pomadka rozprowadza się bardzo dobrze i zmiękcza wargi.

Trwałość jest standardowa, ale nie na tym mi zależy, bo i tak wszelkie mazidła do ust zjadam bardzo szybko ;)

Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona i być może skuszę się na jeszcze jakiś odcień tej pomadki :)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

jedna z ulubionych pomadek

Pomadka trafiła do mnie zupełnie przypadkowo. Zamówiła ją moja mama, po czym stwierdziła, że odcień w katalogu różni się od tego w rzeczywistości i postanowiła mi ją oddać. W ten sposób stalam się posiadaczką szminki w kolorze Daring Red - intensywnej, raczej jasnej czerwieni. Ze względu na ten kolor traktuję ją jak kosmetyk na wyjścia, a nie na co dzień. Jednak nawet przy sporadycznym stosowaniu mogę przypisać jej całe mnóstwo zalet.

+ Kolor. Intensywny i elegancki. Może pasować kobietom o różnej urodzie.

+ Trwałość. Trzyma się kilka godzin. Potrafi przetrwać niewielki posiłek.

+ Konsystencja. Miękka, kremowa, dzięki czemu pomadka bardzo dobrze się rozprowadza.

+ Trzyma się naprawdę dobrze, nie wychodzi poza kontur, nie rozmazuje się, nie wałkuje, ściera się równomiernie.

+ Nawilża, dzięki czemu przyjemnie się ją nosi, bo usta wyglądają ładnie, a po całym dniu nie są ściągnięte i wysuszone, jak to dzieje się w przypadku wielu innych pomadek.

+ Bardzo ładnie pachnie. Do tego zapach nie jest uciążliwy.

+ Ciekawa kolorystyka. Myślę, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

+ Niebrzydkie opakowanie. Plastykowe, ale dość eleganckie.

Nie będę oceniać tempa zużycia, ponieważ jak już wspomniałam, traktuję tę pomadkę jako kosmetyk "na wyjście" - mój odcień nie nadaje się na co dzień.

Uwielbiam mazidła do ust i mialam ich już sporo, ale ta szminka zasluguje na 5 gwiazdek. Polecam!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

niezła

Mam pomadki w 2 kolorach, kupione w promocji 2 za cenę 1. Nieźle kryją, trzymają się ok. 3h, jeśli się nie je. Pić można, to są w stanie przetrwać. :)

Nie wysuszają ust, nie podkreślają suchych skórek.
Niestety bez lusterka nie da się ich nakładać.

Ta linia ma sporo ładnych kolorów, w tym nude, który lubię najbardziej.

Ilość zużytych opakowań: dwa