Soraya, Mleczko do ciała sceniczne silnie ujędrniajace 40+

Soraya, Mleczko do ciała sceniczne silnie ujędrniajace 40+

Mleczko ujędrniające 40+ przeznaczone jest dla kobiet, energicznych, zadbanych, wymagających od preparatu poza podstawową pielęgnacją nawilżającą silnego działania ujędrniającego. Formuła anti-ageing zapewnia zachowanie zdrowej i młodej skóry przez wiele lat.
Mleczko zawiera lift slim complex (kofeina+kolagen) poprawia jędrność skóry i ukrwienie w tkankach. Pomaga wyszczuplić sylwetkę, wygładzić nierówności. Redukuje skórkę pomarańczową oraz oznaki cellulitu, zmniejszając akumulację trójglicerydów.

Nie ma szału

Po Soray spodziewałam się więcej. Tymczasem jedyne co mi się podoba w tym produkcie, to konsystencja. Lubię mleczka. Nie podoba mi się jednak zapach. Nie dość że sztuczny, to mi nie przypadł do gustu. Męża również drażnił. A działanie- nawilża trochę, ale po opisie spodziewałam się bardziej spektakularnych, ujędrniających efektów. Przy czym jestem przed 40, ćwiczę, więc nie ma dramatu. Potrzebowałam tylko trochę wspomagania na brzuch po sporym schudnięciu. Efektów nie zauważyłam, zapach drażni, więc nie mam po co do tego produktu wracać.

jest nieźle, ale mogłoby być lepiej

Kupiłam skuszona naklejką "sceniczne". Kiedyś miałam jakiś produkt z Sorai właśnie z tym napisem i byłam więcej niż zadowolona.

Konsystencja rzadka. Bo to mleczko. Niemniej jednak zaskoczenie było. Do tej pory używałam głównie balsamów. Wydajność duża. Wystarczy naprawdę niewielka ilość, żeby wysmarować to, co trzeba. Zapach - przyzwoity. Efekt jako taki. Skóra jest dobrze nawilżona. Ale czy cellulit znika? hmmm... Wahałabym się. Nie mam zbyt spektakularnych problemów ze skórą, ale od czasu do czasu chciałoby się mieć naprawdę jędrne uda.

Stosowałam wiele tego typu kosmetyków. Z doświadczenia więc wiem, że samo mazanie skóry niewiele daje. Potrzebna jest jednoczesna zmiana diety i ćwiczenia. Wszystko to razem połączone przynosi efekt. Sam balsam nie da nic.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Zadowolona

Na wstępie napisze iż głównym powodem zakupu tego mleczka było nie ujędrnienie a nawilżenie skóry, co prawda nie mam z tym problemów na co dzień jednak bywają takowe okresy gdzie muszę wspomóc skórę takowymi produktami.

Konsystencja gęstsza od mleczka 30+, jakby bogatsza co za tym idzie dalej mniej wydajne od w/w , zapach w obydwóch mleczkach ten sam choć skład niby różny.

Dobrze się rozprowadza , wchłania z czasem w związku z tym używałam tylko na noc. Swoją rolę u mnie spełnił nawilżył odpowiednio skórę, nie liczyłam tu na żadne ujędrnienie i tego nie dostałam wiec rozczarowanie zerowe.

Z powodu powolnego wchłaniania nadaję się doskonale do masażu ciała , dla jednych na plus dla innych na minus.

Ciężko mi powiedzieć czy mimo konsystencji mleczko zda egzamin u wszystkich , dla bardziej wymagających nawilżenia może okazać się za mało treściwe.

do plusów zaliczam wydajność oraz cenę , dość często w promocji po 9,99

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bardzo ładnie pachnie,zapach delikatny ale wyrazisty,moim zdaniem bardzo elegancki,mleczko dobrze się wchłania i długo pachnie.Nie widzę specjalnych efektów likwidacji cellulitu czy ujędrnienia ale wygląd skóry się poprawił,wyglada lepiej,więc moim zdaniem działa!Poreczna butelka,wygodne dozowanie,cena przystępna.Mleczko bardzo wydajne,ja stosuję dwa razy dziennie rano i wieczorem i starcza na długo.

Mnie odpowiada

Zakupiłam produkt, ponieważ mam dość zaawansowany cellulit i liczne nierówności na udach i pośladkach (choć nie mam 40 lat postanowiłam wypróbować coś mocniejszego :-) ). Po użyciu skóra w dotyku jest gładka i napięta, pozostaje długo nawilżona. Kosmetyk nie wchłania się od razu, więc podczas nakładania można zrobić masaż. Dla mnie zapach produktu jest przyjemny.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

całkiem calkiem

Mleczko sprawdza sie w przypadku suchej i ściagnietej skóry, przynosi natychmiastowa ulgę.
Skora swietnie go toleruje, nawet zaaz po opalaniu i goleniu nóg.
Celulitu nie mam, wiec nie wiem czy mleczko jest w stannie choć troche go wyeliminować.
Jako nawilżacz sprawdza sie super, ujedrnianie widoczne juz po tygodniu stosowania.
Jedyny minuj to zapach dośc drazniący, długo trzymający si ciała.

Produkt jak najbardziej wart swojej ceny, polecam.

Używam tego produktu od: 2 mc
Ilość zużytych opakowań: 2 po 400ml

Zawiedziona...

Skuszona reklamą "sceniczne,silnie ujędrniające" postanowiłam wypróbować.
Zalety:
-szybko się wchłania
-tanie i łatwo dostępne i za to 1 gwiazdka
Wady:
-nie ujędrnia ani trochę, słabo nawilża
-okropnie pachnie!! tanią, męską wodą po goleniu i to jego największa wada
-lejące,rzadkie (no ale to mleczko...) nie nadaje się do masażu
Ogólnie zero skuteczności, zero przyjemności ze stosowania...udręka