Shiseido, Perfect Refining Foundation (Podkład kryjący do twarzy)

Powiększ Shiseido, Perfect Refining Foundation (Podkład kryjący do twarzy)

Zgłoszony przez Pintalabios

Kosmetyk idealnie przylega do skóry i redukuje widoczność wszelkich niedoskonałości. Formuła podkładu zapewnia perfekcyjne krycie i jest długotrwała – utrzymuje się przez cały dzień. Podkład Perfect Refining Foundation Shiseido przeznaczony jest dla cery normalnej i mieszanej, dla skóry z widocznymi porami, śladach po trądziku i mającej skłonności do błyszczenia. Kosmetyk idealnie przylega do skóry i redukuje widoczność wszelkich niedoskonałości. Fluid stworzono bazując na trzech nowych formułach: Smooth Fitting Oil – zapewnia idealne rozprowadzanie, Anti - stickness agent – zapobiega lepkości skóry, Silky Powder – gwarantuje idealną gładkość skóry w dotyku przez cały dzień.
Perfect Refining Foundation kryje w naturalny sposób nierówny koloryt skóry i wygładza naskórek (widoczne pory, ślady po trądziku). Chroni skórę przed promieniowaniem UV i innymi czynnikami szkodliwymi np. wolne rodniki (SPF15). Testowany dermatologicznie. Nie zatyka porów. Bezzapachowy.

• Perfekcyjny
  • Mój odcień to I20, naturalny jasny beż
    Podkład bardzo dobrze nakłada się Hakuro H50s,
    idealnie wtapia się w skórę i przykrywa wszelkie niedoskonałości, u mnie piegi, pory i drobne przebarwienia. Jest długotrwały i nie ściera się zbyt szybko. Nie błyszczy a sprawia efekt zadbanej idealnej twarzy.
    Z pewnością jest JEDNYM z najlepszych.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1/3

Chcesz pochwalić Masakusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie,nie,nie !
  • Ze względu na liczne przebarwienia każdy podkład, który ma w nazwie "kryjący" natychmiast musi być mój. I chociaż znalazłam już swój ulubiony to czasem nie mogę się powstrzymać, przez wypróbowaniem czegoś nowego. I zazwyczaj żałuję...tak było w przypadku tego fluidu.

Wielką wyobraźnią wykazał się ktoś, kto zaliczył ten podkład do kryjących. Być może w przypadku nieskazitelnej cery ma takie właściwości ale ja wyszłam z błędnego założenia, że on wyrównuje przebarwienia i niedoskonałości. Otóż nie. Jedna warstwa, druga, trzecia, świecę się coraz bardziej a zaczerwienienia nadal są ! Czwarta warstwa, piąta, wyglądam jak wysmarowana smalcem a cera nadal nie ma wyrównanego kołorytu. Porażka.

I to tyle moich wrażeń z używania tego podkładu. Nie kryje, nie matuje, cera się świeci jak psu "kurzy towar"... Ale opakowanie jest fajne. O, to właśnie za opakowanie dałam jedną gwiazdkę.

Nie polecam, nie kupię, szkoda pieniędzy.

Używam tego produktu od: Kupiłam 3 miesiące temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 ale tylko kilka razy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kociak902 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie!
  • Produkt dostałam w wersji 15ml, z opisu powinien to być podkład idealny dla mnie: cera mieszana, niedoskonałości, zaczerwienia. Mam kolor 100, który dla mojej bladej twarzy jest za ciemny.
    Co najgorsze, przez co skreślam całkowicie ten podkład, zapchał mnie! Jak zaczęłam go używać to po paru dniach zauważyłam zwiększoną ilość wyprysków, zrobiłam przerwę, doprowadziłam do porządku i z podkulonym ogonem wróciłam do revlon CS. Jednakże na mój CS przyszedł czas i pokazał dno, więc postanowiłam dać szansę shiseido i niestety, znowu to samo. Tragedia. Nie polecam.

Używam tego produktu od: trudno określić
    Ilość zużytych opakowań: nawet nie jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić makexmexhappy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Nie za ta cene...
  • Moze gdyby kosztowal 40 zl, to bym go tak surowo nie ocenila, ale ze kosztuje duzo wiecej, to jest to bardzo slaba inwestycja, na naciagane 1,5 gwiazdki.
    Ma to byc podklad kryjacy niedoskonalosci, ukrywajacy pory, matujacy i dlugotrwaly, wiec jak sadzilam jest do raczej tlustej badz mieszanej cery, czyli dla mnie. Nie spelnia jednak zadnej z obietnic, no moze na 2h. Niestety jest widoczny na twarzy, choc uzywam go naprawde oszczednie. Po 2 godzinach pory sa uwydatnione, twarz sie swieci, podklad zaczyna sie wazyc i splywac, a dodam ze nie mam az tak tlustej skory.
    Na plus - chyba jedynie paleta kolorow i konsystencja.
    Reasumujac - nie dla mnie, jednorazowy zakup, zdecydowanie bardziej wole Clarins Everlasting i EL Double Wear Light.

Używam tego produktu od: 8 m-cy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Hexa za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • naprawdę świetny podkład do cery mieszanej. po długich poszukiwaniach trafiłam na odcień O20 i jestem bardzo zadowolona. kolor jest idealny, praktycznie stapia się z moją cerą.. odnośnie licznych tutaj porównań do Double Wear, cóż wg mnie shiseido jest lepszy. lżejszy, nie tworzy efektu maski i dłużej utrzymuje sie na skórze. bardzo lubię DW i na pewno nie przestanę używać, ale w dni, kiedy cera jest bardziej przesuszona shiseido sprawdza się o niebo lepiej. DW czasem podkreśla skórki i ogólnie u mnie jest bardziej widoczny na twarzy.
    jedynym minusikiem shiseido za który odjęłam pół gwiazdki jest to, że ciężko nałożyć go pędzelkiem, a tak lubię najbardziej. tzn da się, ale dużo podkładu zostaje na pędzlu, jest bardzo płynny i szybko zasycha, dlatego muszę nakładać go palcami. aplikowanie go na buzię wymaga pewnej wprawy. bez problemu współgra z kremami, których używam na dzień (nawilżające i raczej lekkie), nie mam rozszerzonych porów, nie używam baz pod podkład, więc na temat ewentualnego podkreślania niedoskonałości się nie wypowiem. natomiast jeśli chodzi o samo krycie jest całkiem przyzwoite, choć nie tak photoshopowo idealne jak przy Double Wear. ogólnie polecam do cer mieszanych, u mnie doskonale daje radę bez poprawek przez większość dnia, a używam bez sypkiego pudru, tylko z odrobiną różu.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 i pół

Chcesz pochwalić alpenlove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony na wielkie wyjścia
  • Plusy!!!
    +trwałość, trwałość!
    +kryje każde zaczerwienienie, przebarwienie itd
    +ma piękne pudrowe wykończenie
    +wykończenie jest matowe i dla mnie idealne, bo nie jest takie hmmm... sztuczne
    +OGROMNY PLUSIK ZA APLIKATOR w postaci takiego dziubka, co ułatwia kontrolę nad tym jak dużo go chcemy użyć,
    +OPAKOWANIE- malusieńkie, plastikowe, wygodne, poręczne!
    +malutka kropelka wystarcza na całą buzię

Minusiki:
    -mniej wprawnym, na początku będzie ciężko z aplikacją, bo szybko zasycha,
    -nie nałoży się go dłońmi, trzeba użyć pędzla(tzn nałoży się, ale kupa produktu zostaje na dłoniach)
    -jak ktos nie wie ile go lać, może przesadzić
    -czasem lubi ściemnieć w pojemniczku np 3 miesiącach.

Ja osobiście nie nakładam na niego już pudru, bo wtedy jest już za dużo. Baza, podkład Nakładając bazę nie wyjdą nam pory głownie używam na imprezy, wieczorami i w zimie Mój ulubiony na wielkie wyjścia"

Chcesz pochwalić CatMar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ehhhhhhh
  • Ponad rok szykowałam się na zakup tego podkładu. Próbki były super a sam podkład....

Zaczne od plusów - ładnie przylega do skóry, wręcz się stapia, śmiało można dozować jak grubą warstwę chcemy nałożyć, dość ładnie maskuje, matowi ( ale bez rewelacji), jak na to krycie jest naprawdę lekki i BEZ EFEKTU MASKI. Bardzo poręczne, maluteńkie, oryginalne opakowanie, aż trudno uwierzyć że mierzy 30 ml, płynna konsystencja.
    W moim przypadku - wydajny

Minusy :
    -Słabo matowi - świecę się po 30 minutach
    - odnoszę wrażenie że po nim, na mojej twarzy, pojawiło się parę intruzów.
    - nie odpowiada mi płynna konsystencja
    - słabo wyrównuje powierzchnie skóry
    - ciężko się nakłada
    - iiii..... DIAMETRALNIE ZMIENIA KOLOR, bardzo ciemnieje po ok dwóch godzinach
    - krótko się utrzymuje

CENA nieadekwatna do jakości !!!!

Chcesz pochwalić Marciocha81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jednak nie to
  • Jednak zawód.
    Długo testowałam ten podkład i po próbkach wydawał mi się ideałem.
    Testując go w próbkach odbierałam go jako: upiększajacy podkład który nie powoduje maski, wyrównuje koloryt a zarazem nie widać go na twarzy. Testowałam odcienie : O20(za żłoty dla mnie); I40 (zdecydowanie za ciemny; I20 (najabrdziej zbliżony do mojej jasnej cery) i taki podkład kupiłam.
    Jednak mając już buteleczkę pełnowymiarową na co zień i drugi podkład EL Double Wear nie wypada tak korzystnie.
    Z jednej strony mogłabym postawić te podkłady na podobnej półce, jednak EL ma zdecydowanie lepszą jakość.
    Shiseido może i jest długotrwały, może i wieczorem coś zostaje na twarzy ale już w całkowicie niefajny sposób. Twarz z rożnymi bazami szybko zaczyna nie fajnie błyszcze- jest wręcz tłusta. Osadza się w porach i mimicznych, co nie ma miejsca z EL.
    Częściej też zostają po nim ślady na rękach czy rzeczach które w jakiś sposób zetkną się z moją twarzą. Widać go też na twarzy, a tego nie lubię najbardziej w podkładach. Lubię mieć łądną zdrowo wyglądającą cerę, a nie tak, że jest pokryta podkładem i niestety ten podkład jest widoczny. Zanim poznałam EL odbierałam go jako ciężką, sztuczną tapete, jednak dla mnie okazał się ideałem,.Za to Shiseido ma takie skłonności-tapeta!
    Upiększa moją cerę na króciutko, potem się zaczyna....
    Inne podkłady z przeszłość jak Dior, Clarins po prostu znikały mi z twarzy w szybkim tempie w ciągu dnia. A ten co z tego, że jest... robi się problematyczny w ciągu dnia, muszę kontrolować sytuację w lusterku i a to się błyszczy, a to osadza w porach, a to się zważy.

- Po kilku godzinach wygląda sztucznie, waży się i osadza w porach i zmarszczkach mimo różnych konfiguracji z bazami
    -Mimo, że może jest długotrwały szybko zmienia swój perfekcyjnie wygląd w ciągu dnia na nieestetyczną tapetę
    -Można się ubrudzić

+Łatwo się nakłada dzięki konsystencji
    +Nie zapchał mnie, nie wysuszył i nie pogorszył stanu cery
    +Nie podkreśla i nie powoduje suchych skórek
    +Nie ciemnieje w ciągu dnia
    Może nie jest to najgorszy podkład na świecie ale do mojej cery nie nadaje się i mi po prostu nie odpowiada to co się z nim dzieje w ciągu dnia. Nie wątpię jednak, że są cery z którymi jest wstanie współgrać idealnieUżywam tego produktu od: Od rokuIlość zużytych opakowań: kilka próbek i jedno pełnowymiarowe opakowanie.

Chcesz pochwalić aaliyah83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spływa z mojej twarzy
  • Jeśli chodzi o markę i jakość jest bardzo dobra samego podkładu ale na godzinę...

Potem zaczynam się świecić okropnie...

a potem podkład po dotknięciu twarzy zostaje na moich palcach tak, że mogę przejechać palcem po czole i zostanie starty po całej linii :/

Niestety mam 2 kolory i nie mogę ich używać, chyba że potrzebuje make up\'u na godzinę.

Krycie jest też średnie, ale drobne niedoskonałości pokryje, używam EL DW więc nie umywa się jeśli mam do niego porównywać.

Totalnie nie dla mnie, mam cerę mieszaną i świecę się w strefie T ale to jest przesada...

Kasa niestety wyrzucona w błoto:/Używam tego produktu od: rokIlość zużytych opakowań: 2 sztuki

Chcesz pochwalić patus1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tapeta
  • Jest to dobry podkład,
    dla osób lubiących mieć maskę na twarzy
    Zaraz po nałożeniu miałam cerę lalki, taką nienaturalną, na wieczór efekt super ale nie na codzień.
    Bardzo dobrze kryje, wykończenie matowe ale moja przetłuszczająca cera się już po 2 godzinach świeci i to tak brzydko, oleiście.
    A jest niby do cer tłustych dobry. Dziwne, bo tez tej marki, podkład rozświetlający dłużej trzyma mat na buzi i jak się zaczyna błyszczeć to tak naturalnie. Ten niestety nie.
    Długo się trzyma na twarzy ale trwałością nie dorównuje EL DW. Niestety też podkreśla rozszerzone pory.
    Spodziewałam się więcej po tym podkładzie, ale widocznie nie jest on dla mnie,
    miłośniczki dobrego krycia z niezbyt tłustą cerą będą zadowolone.

Używam tego produktu od: klilka razy
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić hyzia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij