Manhattan, Kredka do oczu, automat

Powiększ Manhattan, Kredka do oczu, automat

Zgłaszająca osoba: agata

Kredka, której nie trzeba temperować, wystarczy po prostu stopniowo wykręcać wkład. Pięknie podkreśla kontur oczu, wyjątkowo długo się utrzymuje i jest nadzwyczajnie delikatna.

Cena: 16 zł

• Lubię ją
  • To zależy od tego czego oczekujemy. Mnie kredka podoba się, bo jest miękka a strasznie nie lubię twardych którymi nie da się pomalować oka. To prawda rozmazuje się i trzeba przeglądać się w lusterku i sprawdzać czy wszystko ok. Ale (czarna) ma bardzo ładny, mocny, czarny a nie szary (jak większość tych twardych) kolor. Oko wygląda ładnie i łatwo się nią pomalować nie maltretując skóry twardymi ołówkami ;p za tak wielki plus przecierpię rozmazywanie się. Starcza na bardzo, bardzo długo.
    Nie spotkałam lepszej (na razie).

Używam tego produktu od: Nie pamiętam, ale od dawna

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić marmolada159 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Kiedyś, na początku mojej przygody z makijażem zakupiłam dwie kredki: czarną i taką hmm... ciemno morską. Mam je wciąż, ale bardzo rzadko do nich wracam, mam inne, lepsze kredki w tych kolorach. Opakowanie samo w sobie bardzo mi się podoba, no ale co mi po tym. Kreski utrzymują się bardzo krótko i mnie się troszkę ciężko nimi rysuje, więc podsumowując nie polecam.

Używam tego produktu od: 3-4 lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić trochima za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 507 raz(y)
  • nie
  • Mam na szczescie tylko 1 sztuke z tej serii, kolor fioletowy.

Plusy:
    + cena.

Minusy:
    - ladny kolor jest TYLKO w opakowaniu.
    - bardzo szybko sie rozmazuje. Nie nadaje sie ani na gorna powieke ani na dolna.
    - opakowanie popsulo sie po tygodniu i jak sie odtyka skuwke to sie odtyka cala kredka i srodek wylatuje.
    - jest bardzo slabo napigmentowana i kolor jest buro-fioletowy.

Używam tego produktu od: paru miesiecy

Chcesz pochwalić MdM za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezbyt dobry, a jednak jest na niego sposób
  • cos okropnego! jeszcze tak rozmazującej się kredki w zyciu nie mialam. Skusilam sie, bo wysuwana( temperowanie to zdecydowanie nie moj zywioł:P), i niedroga... No i super miękka. A po doświadczeniach z twardymi o tym właśnie marzyłam.

Tak to z tymi marzeniami jest...:P bo myśle, ze właśnie ta miękkośc okazała się tutaj zgubna. Już w momencie aplikacji widac, że będzie niewesoło. Ze rysik dośc gruby niefajnie sie ja naklada, trzeba poprawic to i owo, wiec chce paluchem przejechac, i jaki efekt? kredka jest na calej powiece, kilka mrugnięc powieka, jeszcze gorzej, i tak zlazi z powiek i marze się cały dzień!!! wrecz niewiarygodne, ze po kilku godzinach wciaz cos zostaje w miejscu, gdzie zostalo nalozone!:P
    porazka...
    na plus tylko to, ze ma ladny intensywny kolor, ale co z tego, gdy walcze z efektem PANDA EYES!!!Używam tego produktu od: ok tygodnia, ale już nie uzywam!
    Ilość zużytych opakowań:1, ktorego do konca nigdy nie zuzyje chyba....

UWAGA!
    A jednak znalazłam sposób, by kredka Manhattan nie trafiła do kosza na śmieci Otóż pewnego dnia zastosowałam ją nie bezpośrednio na skórę, ale najpierw nałożyłam cień do powiek, a dopiero poźniej zrobiłam kreskę. I okazuje, się, że w ten sposób kredka trzyma się na powiece cały dzień! Niemożliwe a jednak

Chcesz pochwalić Ivy Eve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejna
  • OKROPNIE się rozmazuje. W pracy przy każdej wizycie w łazience musiałam ścierać rozmazaną kredkę z powiek. Uff, kilka podejść i nigdy więcej. Dziwię się, że ta kredka ma takie dobre oceny bo jak dla mnie jest beznadziejna.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, raz na jakiś czas

Chcesz pochwalić joakol za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Kredkę sprezentował mi mój mężczyzna, sam nie wiedząc, że właśnie kupił mi jeden z moich ulubionych kosmetyków. Kredka jest tania, bardzo dobrze się nią maluje, rzekłabym "gładko". Nie rozmazuje się i jest naprawdę bardzo intensywna!
    W porównaniu z droższym produktem Max Factor ta wypada na przysłowiową dziesiątkę.
    Duży plus za trwałość - nieznacznie znika dopiero po kilku godzinach, ale można tą niedogodność przeboleć za taką cenę

Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić milaaag za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra kredka
  • 1.Wydajna mam ją od gudnia..maluje się codziennie a zużyłam dopiero połowe...i ta cena!
    2. Trwała! Maluje wewnętrzną powieke i tam trzyma sie ok..8h..pozniej dalej widać kreski ale nie tak intensywnie
    3. nie rozmazuje się. nie ma żadnej pandy i czarnych plam pod oczami
    4. wygodna, nie trzeba temperować, bardzo łatwo sie nią maluje, nie łamie sie

Używam tego produktu od:grudnia
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić LeLOu za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Jest ze mną od kiedy tylko pamiętam Zawsze czarna. Bardzo lubię kredkę Manhattan, bo jest wygodna w użyciu- nie trzeba jej temperować, a rysik się nie łamie. Jak juz napisałam uzywam czarnej, i ta czerń jest bardzo intensywna, a nie jakaś zszarzała/wyblakła, jak to czasem się zdarza u innych firm. Kredka bardzo długo się trzyma na powiecie, nie rozmazuje się. Cudo!

Chcesz pochwalić *lotte* za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niesamowita !!
  • Jedna z najlepszych kredek do oczu jakie miałam Dlaczego? ekhm, ekhm, a więc tak:
    * bardzo ładny odcień (w moim przypadku czerni)
    * kreska jest intensywna, długo się utrzymuje, jest wyraźna
    * nie potrzeba temperówki ^^
    * łatwo nią narysować grubą jak i cieniutką kreskę
    * ładna obudowa

Wg mnie jakością dorównuje produktom z "wyższej półki" dlatego na pewno zakupie ją ponownie

Używam tego produktu od: marca 2006
    Ilość zużytych opakowań: obecnie rozpoczęłam 2

Chcesz pochwalić mushu za czytelną i pomocną recenzję?
  • bdb
  • Kredka świetnie się wysuwa, kreska nią narysowana jest ładna dosyć trwała, kolor mocny, nie blaknie no jednym słowem jakościowo świetna i wydajna. Na prawdę produkt godny polecenia, ale nie kupię więcej bo troszkę droga.

Używam tego produktu od:roku
    Ilość zużytych opakowań:jedno

Chcesz pochwalić poziomkaaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij