Powiększ Garnier Skin Naturals, Miracle Skin Perfector [Beauty Balm Perfector] (Upiększający BB krem 5 w 1)

Zgłoszony przez vannesalp

Krem BB (Beauty Balm Perfector) to kosmetyk wielofunkcyjny. Posiada właściwości nawilżające i korygująco-upiększające. Może być stosowany jako podkład, krem lub baza pod makijaż. BB stapia się z cerą, sprawiając że twarz jest naturalnie wygładzona, z wyrównanym kolorytem, bez efektu maski. Zawiera pochodną witaminy C i filtr UV.
Producent zapewnia nas o 5 cudownych właściwościach swojego kremu BB:
- Nawilża 24h
- Wyrównuje koloryt
- Koryguje niedoskonałości
- Rozświetla
- Chroni przed promieniami UVA/UVB - SPF 15
Dostępny w dwóch odcieniach. Przeznaczony do cery normalnej i suchej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Garnier wywodzi od `Beauty Balm Perfector`, nie od `Blemish Balm Cream`. Wg deklaracji producenta jest to kosmetyk jedynie "inspirowany sukcesem azjatyckich kremów BB"!

Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Isohexadecane, Glycerin, Alcohol denat., Peg-20 Methylglucose Sesquistearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Palmitate, Nylon-12, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Hydrogenated Polyisobutene, Stearyl Alcohol, Magnesium Aluminium Silicate, Phenoxyethanol, Parfum, Caprylyl Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Disodium Edta, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Caffeine, Ascorbyl Glucoside, Geraniol, Cellulose Acetate Butyrate, Poly Phosphorylcholine Glycol Acrylate, Citral, Ammonium Polycryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Polyvinyl Alcohol, Sodium Chloride, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, [+/- May Contain CI 77891 / Titanium Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxids].

• gorzej, niz tragedia
  • eh... no niestety, moje 15zl przepadlo..

przechodzac do konkretow

+zapach

-konsystencja tragiczna, 2 sekundy po nalozeniu dziwnie wysycha
    -krycie, a raczej jego brak i to kompletny
    -matowienie.... moglabym sie tym wysmarowac idac na rower wieczorem, ukazaloby sie skuteczniejsze niz odblask..
    -nawilzenie, przesadzone
    -sklad - Alkohol Denat.(na piatym miejscu w skladzie, tak bardzo nauralnie...)
    -jednolitosc skory? zabawne....

Kosmetyk tragedia, nie jestem do niego przekonana nawet z mysla o lecie.. Niestety garnier sie nie popisal.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić MarilynMansonn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry : )
  • Nie lubię nakładać na twarz zbyt wiele, więc zdecydowałam się na krem BB. Akurat wtedy Garnier był mocno reklamowany i po prostu się skusiłam. Nie żałuję.
    + cena - można znaleźć często na promocji
    + wydajność - stosuję go na każde wyjście a on nadal jest, trochę długo :P
    + matuje, wyrównuje kolor cery
    + fajna konsystencja

- wysusza skórę i czasem podkreśla suche skórki
    - na pewno nie nawilża
    - wchłania się/ściera (nie wiem, w każdym razie wieczorem nie ma po nim śladu na twarzy)
    - gdy go kupowałam był bardzo mały wybór kolorów (jasny i ciemny), nie wiem jak jest teraz

Nie oczekiwałam cudów, produkt nie zakryje niedoskonałości, jedynie wyrówna koloryt, ale w zasadzie o to w tym chodzi chyba : ). Za taką cenę można spokojnie kupić, jest bardzo fajny na lato, lekki, nie czuję, że mam go na twarzy.

Chcesz pochwalić sarcastic_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Kremu używam od ok. 2 miesięcy, nie jest to najlepsza opcja dla mojej buzi, ale stwierdziłam że kupię i wypróbuję tego rodzaju kosmetyk. Jednak chyba wolę podkłady tradycyjne, ewentualnie na krem innego rodzaju, bo takie połączenie niestety zapycha skórę a także nie kryje wystarczająco mocno, jak bym sobie tego życzyła. Na plus zapach, wydajność i cena. Efekt średni.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Spencer007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mimo niedoskonałości - zawsze wracam
  • Używam go szczególnie rano, jako krem z lekkim kolorem, jak nigdzie nie wychodze z domu albo tylko do sklepu, zeby nie straszyc buzia w upalne dni mimo tego, ze nie dokonca ujednolica buzie, uzywam tylko BB zamiast ciezkich zatykacacych podkladow.

+ dobry kolor
    + pięknie pachnie
    + nie podrażnia
    + fajny dla suchej skóry, nie zostaja suche skórki
    + cena

- nie zakrywa zaczerwienionych miejsc na buzi, troche \'łagodzi\' kolor
    - cera na początku się świeci, ale w końcu to krem

Wracam do niego co lato - chyba w zwiazku z zapachem, ktory wyjatkowo przypadł mi do gustu i przypomina wakacyjny relaks Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: 2 całe (jestem w trakcie trzeciego)

Chcesz pochwalić madziatorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie
  • + cena
    + nie podrażnił mi skóry

- nie zauważyłam żadnej poprawy cery po użyciu kremu
    - trudno się rozprowadza
    - pozostawia brzydkie ślady
    - zaczerwienienia nie były ukryte

Używam tego produktu od: 1msc
    Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Chcesz pochwalić fabulouscar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny !!
  • Kupiłam go rok temu w okresie wakacji. Mam mieszaną skóre, z tendencją raczej do suchej. Chciałam odstawić całlkiem fluid i stosować właśnie coś lekkiego, dlatego skusiłam się na ten krem. Efekt?

-skóra się po nim świeci i to bardzo ! W upalne dni dodatkowo wygląda to fatalnie
    -po aplikacji ciemnieje na twarzy
    -cena jest za wysoka jak na taką jakość
    -zero krycia, zero matowienia
    -z tego co pamiętam, tylko zapach był ok

Możliwe, że sprawdziłby się dobrze u kogoś o bardzo suchej skórze, pozbawionej jakichkolwiek przebrawień. U mnie niestety porażka.

Używam tego produktu od: rok temu przez 2 miesiące

Chcesz pochwalić banshee69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejny produkt Garnier, który rozczarowuje
  • Krem kupiłam za namową pani w drogerii- że niby to pierwszy na rynku krem BB, że klientki tylko po niego wracają, że najlepszy wśród konkurencji.
    Same rozumiecie... trzeba był brać.

NIGDY WIĘCEJ!!!
    Efektów pozytywnych brak, za to na skórze zostaje tłusta warstewka i buzia się świeci po jego nałożeniu.
    Nie oceniam jego właściwości nawilżających- i tak zawsze daje najpierw zwykły krem.
    Ale co do właściwości matująco-kryjących porażka.
    Wracam do BB Rimmela.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić cialo migdalowe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie świetny
  • Zacznę od tego, że mam 38lat, cerę suchą na policzkach, normalną w strefie T. Nie mam wyprysków ani przebarwień do zakrycia (mam piegi, ale je lubię i mi nie przeszkadzają). Od jakiegoś czasu nie mogłam znaleźć odpowiedniego podkładu. Te których używałam jak byłam młodsza stopniowo przestały się sprawdzać, być może dlatego, że używam treściwych kremów przeciwzmarszkowych. Regularnie więc brałam próbki z Douglasa i Sephory, droższych i tańszych podkładów. Albo nic mi się nie trzymało na twarzy, albo robiła się tapeta.
    Przyszło lato i już w ogóle była masakra. I wtedy na videoblogu, prowadzonego przez osobę w tym samym wieku, zobaczyłam recenzję tego kremu. Postanowiałam spróbować, w końcu nie jest drogi, najwyżej wyrzucę.
    I to okazało się strzałem w dziesiątkę.
    Krem nakładam na krem przeciwzmarszkowy Vichy (dla mnie sam BB to za mało). Nakłada się rewelacyjnie, można robić to nawet bez lustra, nie tworzy smóg, nie włazi w pory, nie roluje się.
    U mnie daje efekt wypoczętej cery jak po wakacjach. Naturalnie - co jest dla mnie najważniejsze. Nie jest płaski, nie jest matowy ale się nie świeci. Pudruję to z utrwalającym pudrem Artdeco zmieszanym z pudrem rozświetlającym. Trzyma się ładnie cały dzień, nie robi łat, jakie zdarzały się niejednemu podkładowi.
    Mam odcień jasny, dla mnie w sam raz jak jestem trochę opalona.
    Być może pozytywny odbiór kremu zależy od wieku. Na pewno nie nadaje się on do cer przetłuszcząjących się, z tendencją do błyszczenia.

Używam tego produktu od: Około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić CocoPoznan za czytelną i pomocną recenzję?
  • do wyprobowania ok
  • Kupilam, zeby sprawdzic, co to takiego ten krem bb. Pomyslalam ze to moze dla mnie, lekki podklad kryjacy tzw niedoskonalosi, jednoczesnie nawilzajacy moja sucha skore, ktora schnie od razu nawet po nalozeniu podkladu clinique do wrazliwej suchej skory.
    \nRozprowadzenie kremu jest wygodne,
    \nKrem do jasnej cery nie jest za ciemny ani za jasny
    \nTwarz po upudrowaniu wyglada bardzo ladnie, jest matowa, jednolita i dobrze nawilzona ....
    \n
    \nprzez pierwsze 15 minut, skora zaczyna sie swiecic, krem pozostawia na twarzy cos w rodzaju filtru, nie chce sie wchlonac, brudzi wszystko i sciera sie nawet pzy delikatnym dotyku.
    \n

Chcesz pochwalić Honia_pn za czytelną i pomocną recenzję?
  • co za badziew
  • Pierwszy raz BB Garniera kupiłam zaraz po tym, jak wszedł do polskich drogerii - ho ho, krem BB, Azja, much wow.
    Wiedziałam, rzecz jasna, że z azjatyckimi BB to będzie miał tyle wspólnego, co Rutowicz z wyczuciem stylu, ale spodziewałam się fajnego kremu koloryzującego. Źle się spodziewałam.

Kupiłam odcień do cery jasnej. Był murzyński. Jakbym spaliła się na solarze. Albo gorzej - ukradła mamie podkład.

Producent zapewnia, że produkt zapewnia rozświetlenie - no tu muszę się zgodzić. Twarz świeciła mi się, jak bilbordy nocą, ta paćka zostawia wyjątkowo oporny filtr na buzi, którego nie da się zatuszować pudrem na dłużej niż 20 minut.

Na dodatek w składnie ma alkohol, bardzo nieładnie.

Podsumowując - tego produktu nie da się stosować jako podkładu, na twarz nie nada się w ogóle. Dałam mu drugą szansę po tym, jak dostałam go w prezencie. Nic to nie pomogło. Na twarzy nadal wygląda jak pomarańczowo-brązowa maska odblaskowa.

Jego jedyną zaletą jest to, że daje jakiś tam kolor i mieszam go z balsamem do ciała, po czym smaruję nogi.

Ej, chyba nie o to chodziło?

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij