Powiększ Garnier Skin Naturals, Miracle Skin Perfector [Beauty Balm Perfector] (Upiększający BB krem 5 w 1)

Zgłoszony przez vannesalp

Krem BB (Beauty Balm Perfector) to kosmetyk wielofunkcyjny. Posiada właściwości nawilżające i korygująco-upiększające. Może być stosowany jako podkład, krem lub baza pod makijaż. BB stapia się z cerą, sprawiając że twarz jest naturalnie wygładzona, z wyrównanym kolorytem, bez efektu maski. Zawiera pochodną witaminy C i filtr UV.
Producent zapewnia nas o 5 cudownych właściwościach swojego kremu BB:
- Nawilża 24h
- Wyrównuje koloryt
- Koryguje niedoskonałości
- Rozświetla
- Chroni przed promieniami UVA/UVB - SPF 15
Dostępny w dwóch odcieniach. Przeznaczony do cery normalnej i suchej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Garnier wywodzi od `Beauty Balm Perfector`, nie od `Blemish Balm Cream`. Wg deklaracji producenta jest to kosmetyk jedynie "inspirowany sukcesem azjatyckich kremów BB"!

Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Isohexadecane, Glycerin, Alcohol denat., Peg-20 Methylglucose Sesquistearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Palmitate, Nylon-12, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Hydrogenated Polyisobutene, Stearyl Alcohol, Magnesium Aluminium Silicate, Phenoxyethanol, Parfum, Caprylyl Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Disodium Edta, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Caffeine, Ascorbyl Glucoside, Geraniol, Cellulose Acetate Butyrate, Poly Phosphorylcholine Glycol Acrylate, Citral, Ammonium Polycryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Polyvinyl Alcohol, Sodium Chloride, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, [+/- May Contain CI 77891 / Titanium Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxids].

• Nie kupiłabym go ponownie
  • Produkt tak reklamowany, że postanowiłam sama sie przekonać o jego świetności i załuję zakupu. Owszem produkt nawilża skórę i nic poza tym. Odcień jest ciemny, nie kryje, powstają nieestetyczne plamy na twarzy, jest za "ciężki". Przeształam go używać gdyż w swietle dziennym twarz wygląda jak sztuczna maska, okropnie.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne opakowanie

Chcesz pochwalić jaga00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 197 raz(y)
  • Fatality
  • Mam bardzo suchą skórę - naprawdę jest jakiś promil kosmetyków, które potrafią przetłuścić moją cerę. I ten krem BB dokładnie to robi.
    Właściwie nazywanie go kremem BB jest zdradą mojego uwielbienia do koreańskich kremów BB, które są naprawdę czymś wyjątkowym, a nie tłustym kremem tonującym, jak większość produktów zachodnich koncernów. Garnier wypuścił ceglasto-żółte lepidło, tłuściocha, które mogłoby się sprawdzić na cerach suchych (teoretycznie), ale na mojej skórze wygląda fatalnie - dusi ją, przez co zalewa się sebum.
    Kolorystyka bardzo ciemna, odcień jasny - na mojej jasnej, ale nie wyjątkowo bladej cerze - wygląda jak spalona jajecznica. Krycie mierne, ale to jest wpisane w cechy gatunku, że tak to ujmę.
    Nakładanie ciężkie, krem się rozmazuje, smuży. Ma jakieś dziadowskie drobinki. Skóra mimo pudru przetłuszcza się w godzinę - nawet nie chcę myśleć jak zachowuje się po nim cera tłusta.

Ogólnie - jedno wielkie NIE. Jedyny plus to cena. Na szczęście produktu nie kupowałam, tylko dostałam do testów.

Używam tego produktu od: 3-4 tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić pris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest w porządku, ale to nie cud
  • Używam tego produktu zazwyczaj latem, faktycznie bez pudru się nie można obejść, bo cera mocno się świeci. Jednak w moim przypadku nie "zapycha", jest raczej lekki, kryje średnio, ale latem mam zazwyczaj lepszą cerę i trochę ciemniejszą, więc takie krycie jest dobre.
    Duży plus za filtr UV - faktycznie działa, więc z powodzeniem używałam tego kosmetyku w słoneczne dni, czasem nawet podczas krótkich pobytów na plaży

Ilość zużytych opakowań: około 4

Chcesz pochwalić viola_bra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny.
  • +zapach!! przepiękny!
    +dobrze kryje
    +przypudrowany trzyma się na buzi wystarczająco długo
    +lekki
    +wydajny
    +szybko i łatwo można go nałożyć, świetnie się sprawdza w sytuacjach gdy mam mało czasu
    +daje naturalny efekt
    +ładnie rozświetla
    +cena (ok. 15 zł)
    +dopasowuje się do koloru skóry (jestem baaardzo jasna, ale kolor light nie jest za ciemny i nie odznacza się)

-odbija się na telefonie

Używam tego produktu od: około 2 lata z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego

Chcesz pochwalić CocoShinShooter za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Mam sentyment co tego produktu.
    +Nie tworzy efektu maski
    +mam kolor light,jasny promienny
    +ładny zapach
    +cena, jedyne 15 zł
    +baaardzo wydajny
    +ładnie rozświetla

-Na początku używania, zdarzały się takie dni że wysychała mi skóra w jednym miejscu, mimo, że nie jestem alergikiem.
    -zdarzy się odbijać na telefonie
    -Na początku skóra wygląda, niczym obsypana pudrem, ale za minutkę ten efekt znika

Ilość zużytych opakowań: niecałe 2

Chcesz pochwalić velenoo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • plusy:
    -ladny zapach
    -wydajny
    -dopasowuje sie do skory

minusy:
    -widac suche miejsca
    -nie jest trwaly
    -odbija sie na telefonie
    -bardzo sie swieci

Używam tego produktu od: wakacji

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Axlowa666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla każdego
  • + dobrze się rozprowadza, nie tworzy plam
    + wygląda naturalnie
    + kolor dostosowuje się do karnacji (oczywiście wiadomo że jeśli osoba ma bardzo jasną skórę nie powinna wybierać tego do ciemnej skóry ale z odcieniem jaśniejszym nie powinno być problemu, raczej nie będzie się odcinał)
    + bardzo wydajny
    + ładnie pachnie
    + spoko opakowanie, estetyczne, można je rozciąć żeby wykorzystać fluid do końca

- zapychał mnie czasem
    - czasem nie dawał wystarczającego krycia
    - trochę się świecił na twarzy alewystarczyło przypudrować i po problemie

produkt całkiem ok ale dla osób mających skórę w dobrym stanie i odpornych na niespodzianki, bo ten krem może czasem powodować jakieś pryszcze na cerze podatnejdo zapychania. z wielkim bólem serca stwierdzam że szkoda mi z powodu jego minusów bo gdyby nie to produkt zostałby moim hitem!

Używam tego produktu od: kiedyś używałam przez 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić wizazkwc za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój faworyt
  • chyba mój ulubiony kosmetyk, choć nie jest idealny i ma swoje wady baaardzo go lubię

+ super nawilża
    + łatwy w aplikacji
    + wydajny
    + pięknie rozświetla
    + super konsystencja, przyjemny zapach
    - cera bardzo się świeci, w taki niezdrowy sposób, więc trzeba ją przypudrować
    - produkt pozostaje na wszystkich przedmiotach, które mają kontakt z twarzą (telefon, chusteczka)

Używam tego produktu od: prawie 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4 lub 5 opakowania

Chcesz pochwalić KosmetyczkaPielegniarki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam ten kosmetyk będę go używać dopóki będzie w sprzedaży
  • kocham BB za wszystko.Poleciła mi go koleżanka i od razu po zakupie się zakochałam
    Jest idealny dla mojej cery ponieważ nie mam większych problemów z trądzikiem ,jedynym moim problemem jest sucha skóra która po wielu podkładach się łuszczyła.

Zalety:

*bardzo dobrze nawilża cerę

*nie tworzy efektu maski

*kryje zaczerwienienia,sińce pod oczami

*cera przez długi czas wygląda świeżo

*ma bardzo ładny zapach

*jest wydajny

*cena nie jest porażająca czasem można trafić na fajną promocję

Wad nie zauważyłam

Używam tego produktu od: 2 Lat
    Ilość zużytych opakowań: okolo 5

Chcesz pochwalić Spinka24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko na zimę
  • Kupiłam ten krem w zimie. Wówczas sprawdzał się naprawdę dobrze. Myślę, że to dlatego, bo jest tłustszy i skutecznie chroni skórę. Używałam go codziennie, nie podrażniał skóry. Bardzo częste było uczucie maski i jakby płynu na twarzy.
    Gdy zaczęło robić się cieplej, skóra po jakiś 3h zaczynała się świecić. Co prawda mam problem z wydzielaniem sebum, ale wcześniej krem tego nie uwypuklał.

Ilość zużytych opakowań: 1, nie zużyłam go do końca, 50ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Yennefer92 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij