Powiększ Garnier Skin Naturals, Miracle Skin Perfector [Beauty Balm Perfector] (Upiększający BB krem 5 w 1)

Zgłoszony przez vannesalp

Krem BB (Beauty Balm Perfector) to kosmetyk wielofunkcyjny. Posiada właściwości nawilżające i korygująco-upiększające. Może być stosowany jako podkład, krem lub baza pod makijaż. BB stapia się z cerą, sprawiając że twarz jest naturalnie wygładzona, z wyrównanym kolorytem, bez efektu maski. Zawiera pochodną witaminy C i filtr UV.
Producent zapewnia nas o 5 cudownych właściwościach swojego kremu BB:
- Nawilża 24h
- Wyrównuje koloryt
- Koryguje niedoskonałości
- Rozświetla
- Chroni przed promieniami UVA/UVB - SPF 15
Dostępny w dwóch odcieniach. Przeznaczony do cery normalnej i suchej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Garnier wywodzi od `Beauty Balm Perfector`, nie od `Blemish Balm Cream`. Wg deklaracji producenta jest to kosmetyk jedynie "inspirowany sukcesem azjatyckich kremów BB"!

Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Isohexadecane, Glycerin, Alcohol denat., Peg-20 Methylglucose Sesquistearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Palmitate, Nylon-12, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Hydrogenated Polyisobutene, Stearyl Alcohol, Magnesium Aluminium Silicate, Phenoxyethanol, Parfum, Caprylyl Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Disodium Edta, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Caffeine, Ascorbyl Glucoside, Geraniol, Cellulose Acetate Butyrate, Poly Phosphorylcholine Glycol Acrylate, Citral, Ammonium Polycryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Polyvinyl Alcohol, Sodium Chloride, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, [+/- May Contain CI 77891 / Titanium Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxids].

• dobrze matowi
  • Ja wybrałam dla skóry jasnej. Wielkim minusem jest wydobywanie go z opakowania. Konsystencja kremu jest bardzo wodnista i często spływa. Po nałożeniu na twarzy robi się wielka maska. Jest to najjaśniejszy odcień a i tak twarz jest pomarańczowa. Miłym zaskoczeniem było to, że po 5-6 godzinach moja twarz była nadal matowa. Wcale się nie błyszczała i wyglądała bardzo świeżo. Niestety krem zawiera alkohol (przy aplikacji jest dość wyczuwalny), przez co moja cera się strasznie wysuszyła, więc musiałam go odstawić.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić clarkyss za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• na razie najlepszy choć niedoskonały
  • Zacznę może od tego, że po wypróbowaniu tego nie sięgałam jeszcze do innych, bo mam wrażenie, żeby aby jakiś inny produkt przeskoczył działanie tego, to musiałby być sporo droższy, więc ostatecznie zawsze kończy się na tym, zwłaszcza że często bywa w promocji.

Używam go na co dzień, kiedy akurat na mojej skórze nie pojawiły się żadne niechciane przygody. Jeśli coś wymaga silniejszego krycia, to używam jednak normalnego podkładu kryjącego.

+ dobrze nawilża skórę
    + sprawia, że wygląda na zdrową i wypoczętą
    + zawiera SPF
    + ma wygodne opakowanie
    + ładnie pachnie
    + przedłuża trwałość różu i bronzera
    + łatwo się zmywa

+/- jest bardzo lekki. Jest to wadą, gdy mam akurat kłopoty z cerą i zaletą, gdy ich nie mam

- czasami, jeśli skóra mocniej się przetłuszcza, zbryla się na czole i nosie
    - nie radzi sobie z zaczerwieniami
    - źle współgra z innymi kosmetykami w strefie T np. pudrem do przyprószenia nosa i czoła

Dlatego na razie używam i jestem całkiem zadowolona, bo nauczyłam się, kiedy i jak go używać, ale mam nadzieję, że kiedyś uda mi się trafić na coś lepszego, bo takich efektów jak na reklamie ten na pewno nie daje

Używam tego produktu od: od kiedy pojawił się na rynku
    Ilość zużytych opakowań: pewnie ok.20

Chcesz pochwalić kwiatek131 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry, dla mnie za ciemny
  • + nawilża
    + lekko maskuje niedoskonałości
    + cena
    + u mnie matuje, twarz staje się nawilżona ale jednocześnie jednolita...
    + wygładza

- nie nadaje sie jako podkład
    - dla mnie nawet ten najjaśniejszy jest za ciemny (ale na wakacjach mozna uzywac)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lovelyyworld za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Nie jest to może produkt idealnie kryjący, profesjonalny podkład, czy świetny krem, ale dla moich potrzeb jest w sam raz. Młoda skóra, bez większych niedoskonałości nie potrzebuje ciężkich podkładów i dokładnego krycia. Potrzebuje nawilżenia i lekkiego wyrównania koloru i to właśnie daje mi ten produkt.

Ilość zużytych opakowań: ciężko powiedzieć, ok. 8

Chcesz pochwalić Simolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • najlepszy z przetestowanych bb, ale nie ideał
  • Zdaje się, że to był pierwszy krem bb w polskich drogeriach i używałam go od razu jak się tylko pojawił. Potem postanowiłam przetestować kolejno inne kremy bb wydawane przez inne firmy kosmetyczne znane z drogerii, ale też kremy bb z Korei, Singapuru i Chin.

Po 3 latach wróciłam do bb Garniera, bo mimo niezaprzeczalnych wad, ma też kilka punktów, w których przeważa nad innymi:

+ cena
    + wydajność
    + dostępność
    + łatwo się rozprowadza, ale:
    - zostawia smugi, gromadzi się w załamaniach i fałdkach skóry
    + ładnie się stapia z kolorytem, ale:
    - lekka przesada z ilością i już wygląda fatalnie
    - a do tego się błyszczy i niestety efekt ten jest fajny tylko w dniach kiedy skóra jest bardziej sucha i potrzebuje rozświetlenia; kiedy ma gorszy dzień i produkuje więcej sebum, w połączeniu z bb Garniera tworzy się mało estetyczny efekt
    + nie ma efektu maski, ale:
    - na pewno nie pokryje bardziej widocznych niedoskonałości, a nałożenie kolejnej warstwy, jak radzi producent, nie wchodzi w grę (patrz wyżej)
    + przeważa nad azjatyckimi bb, bo kolor jest bardziej dopasowany do polskich odcieni skóry - twarz nie odznacza się przerażającą, białą maską
    - bardzo czuć obecność kosmetyku na skórze, a ja niestety nie lubię tego uczucia (pod tym względem przegrywa z azjatyckimi bb)

Ideałem nie jest, jeśli potrzebuję efektu naprawdę ładnej skóry, to użyję podkładu. Ale na co dzień jestem zbyt leniwa, żeby bawić się w krem+podkład+puder+kolorowe kosmetyki, a nie zawsze mogę wyjść z domu tylko z kremem nawilżającym z filtrami na twarzy, bo skóra jest szara i zmęczona. Wtedy Garnier przychodzi z pomocą, bo cera zdecydowanie wygląda lepiej, ale trzeba zaglądać do lusterka i sprawdzać jak się ma błyszczenie. Nie jest doskonały, ale dość przydatny.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ledwo rozpoczęte drugie

Chcesz pochwalić jie za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Używam tego kremu kiedy nie mogę poświęcić na makijaż sporo czasu. Konsystencja jest lekka i przyjemna. Czuć ,że skóra jest nawilżona. Delikatnie zakrywa zaczerwienienia lecz cienie pod oczami to już za dużo dla tego kremu. Czy rozświetla.. hmm.. Skóra wygląda bardziej na przetłuszczoną, świecącą się niekorzystnie niż rozświetloną , dlatego przypudrowanie twarzy jest w moim przypadku koniecznością. Jeśli chodzi o ukrywanie niedoskonałości to nie mogę się wypowiedzieć ponieważ mam gładką buzię.

Plusy:
    +lekka konsystencja
    +nawilża
    +delikatnie zakrywa zaczerwienienia
    +cena
    +dostępność

Minusy:
    -cera wygląda na przetłuszczoną ,ale po użyciu pudru jest jak najbardziej ok

Chcesz pochwalić Quaithe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona z tego kremu
  • Dla mnie jest to krem bardzo przydatny pod kazdym wzgledem.wqreszcie moja skora na twarzy wyglada ładnie i jest bardzo zadbana.Kolor tez jest odpowiedni dla mojej karnacji. Ładny efekt utrzymuje sie długo.Chętnie bedę go stoswała przez długi czas i polecała znajomym.

Używam tego produktu od: 3-miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić aniast1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • sprawdził się
  • Po przeczytaniu tak różnorodnych opinii miałam mętlik w głowie, ale postanowiłam spróbować i nie zawiodłam się.
    Krem BB stosuje pod podkład, a nie zamiast niego, bo nie ma szans, żeby zakrył wszystkie niedoskonałości w moim przypadku. Jednak nadaje skórze zdrowy koloryt i wygląd i dodatkowo nawilża i wygładza ją. Jest lekki i łatwo się rozprowadza. To zdecydowanie trafiony zakup

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić saandra7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny na lato
  • Lubie delikatny i lekki krem BB, daje lekkie krycie, nie obciąża skóry, odżywia. Niestety nie pokrywa wszystkich niedoskonałości skóry alej est przyjemny dla twarzy, nie uczula, i rozświetla. Jak dla mnie jest idealny na letnie dni kiedy twarz jest opalona i nie potrzebujemy dokładnego maskowania a jedynie lekki retusz

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: 3duże

Chcesz pochwalić kaczaka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla bardzo jasnej skóry
  • Jako osoba z jasna karnacja mam problem z dobranim kosmetyków do twarzy. Niestety wersja do jasnej karnacji njest dla mnie za ciemna, a szkoda poniewaz:

+krem bardzo dobrze nawilza skóre
    +dobrze sie rozprowadza
    +łatwy w aplikacji
    +rozswietla
    +kryje niedoskonalosci
    +wydajny

-za ciemny na jasna karnacje, co za czym idzie "efekt maski

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić krrachwal za czytelną i pomocną recenzję?