Powiększ Garnier Skin Naturals, Miracle Skin Perfector [Beauty Balm Perfector] (Upiększający BB krem 5 w 1)

Zgłoszony przez vannesalp

Krem BB (Beauty Balm Perfector) to kosmetyk wielofunkcyjny. Posiada właściwości nawilżające i korygująco-upiększające. Może być stosowany jako podkład, krem lub baza pod makijaż. BB stapia się z cerą, sprawiając że twarz jest naturalnie wygładzona, z wyrównanym kolorytem, bez efektu maski. Zawiera pochodną witaminy C i filtr UV.
Producent zapewnia nas o 5 cudownych właściwościach swojego kremu BB:
- Nawilża 24h
- Wyrównuje koloryt
- Koryguje niedoskonałości
- Rozświetla
- Chroni przed promieniami UVA/UVB - SPF 15
Dostępny w dwóch odcieniach. Przeznaczony do cery normalnej i suchej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Garnier wywodzi od `Beauty Balm Perfector`, nie od `Blemish Balm Cream`. Wg deklaracji producenta jest to kosmetyk jedynie "inspirowany sukcesem azjatyckich kremów BB"!

Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Isohexadecane, Glycerin, Alcohol denat., Peg-20 Methylglucose Sesquistearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Palmitate, Nylon-12, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Hydrogenated Polyisobutene, Stearyl Alcohol, Magnesium Aluminium Silicate, Phenoxyethanol, Parfum, Caprylyl Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Disodium Edta, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Caffeine, Ascorbyl Glucoside, Geraniol, Cellulose Acetate Butyrate, Poly Phosphorylcholine Glycol Acrylate, Citral, Ammonium Polycryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Polyvinyl Alcohol, Sodium Chloride, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, [+/- May Contain CI 77891 / Titanium Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxids].

• Średniak
  • Zacznijmy od tego, że kolor jest za coemny. W wersji jasnej nadaje się idealnie do opalonej późki, na zimę dla bladziochów- nie polecam i sama stosować nie zamierzam.
    - zastanawia mnie to jak niby ma ten produkt nawilżać skoro już na 5 miejscu w składzie jest alkohol denaturowany
    - na lato koloryt wyrównuje faktycznie i to dobrze, równomiernie
    - na pewno nie kryje niedoskonałości, jest zbyt lekki
    - przy takim odcieniu nie ma mowy o rozświetleniu

Inspirowany sukcesem azjatyckich BB?! Jakiś żart. Tym to Garnier może "sznurować buty", bo im do pięt nie dostaje ani z kryciem, ani z odcieniem, ani z pielęgnacją.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Allyen za czytelną i pomocną recenzję?
  • ściera się
  • Kupiłam za około 16zł w Biedronce z czystej ciekawości. Mimo, że mam skórę tłustą kupiłam tą wersję-nawilżającą. Mam w ciemnym kolorze.
    -ściera się (chyba,że nałoży się dużo pudru)
    -pomarańczowa tonacja koloru
    -wydajny
    -średnie krycie
    - nawilża
    -formuła nie przeznaczona dla skóry tłustej

Używam tego produktu od: ponad rok

Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cienki Bolek
  • Udało mi się go wykończyć i tęsknić za nim nie będę.

+ świeży zapach

- słabiutkie krycie
    - szybko się ściera
    - jasny odcień zbyt ciemny, zwłaszcza w zimie
    - słabo się wchłania, pozostaje na twarzy (oczywiście póki nie dotykamy buzi) w postaci tłustawego filmu; jednym słowem cera świeci się jak psu jajca
    - największy minus: powiększa wągry i rozszerza pory

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Rewella za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie
  • Ten krem był moim pierwszym kosmetykiem a la podkład. Po jego użyciu na długo zniechęciłam się do malowania. Krem ma złą konsystencję, ciemnieje, jego warstwa pozostaje na skórze, klei się, 0 efektu matu- świecę się jak choinka, czuje go na twarzy, zapycha pory, niewygodnie się go wyciska z tubki. Jedynym plusem jest dostępność (można go dostać nawet w biedronce).

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić violet987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • Dałam mu druga szanse, bo wszyscy przeciez sa nim zachwyceni.
    Niestety, znów mam na oddanie całe opakowanie...

Zatyka!
    Ciemnieje i to baaardzo.
    Po dwoch godzinach juz go nie ma na twarzy.
    Nie robi nic dobrego dla mojej cery.

Są lepsze w podobnej cenie.

Ilość zużytych opakowań: żadnego nie zużyłam do końca, tym razem też komuś go oddam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Kati_00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hitem nie jest.
  • Na bb krem z garniera skusilam sie gdy zaczynalam pierwszy raz malowac sie. Chcialam zaczac od czegos lekkiego i sie udalo. Bb byl lekki pieknie pachnial i najlepsze bylo to, ze zakrywal moje czerwone poliki na ktorych najbardziej mi zalezalo. Niestety na dluzej sie nie spisal. Z czasem zaczynal mi jedynie przeszkadzac i nie czulam sie swiezo na twarzy.

Ilość zużytych opakowań: ok. 5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Inaris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdzie !
  • Kupiłam ten produkt dzięki koleżance, zachwala, komplementowala więc postanowiłam skusić się i zakupić BB.
    Pierwsze użycie nie wywarlo na mnie jakiego kolwiek wrażenia ale z każdym dniem bylo coraz gorzej nie kryl wgl robiły się smugi po pewnym czasie próbowalam użyć pędzla bylo to samo jedynym plusem jest dla mnie zapach.. Niestety nie powróce już do niego ;(

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić karolcil7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Byłby ok jako półprzeźroczysty preparat, ale mocno ciemnieje.
  • Szukałam rozmyślnie czegoś lekko przeźroczystego, tylko nadającego słaby ale równomierny koloryt. Na niedoskonałości chciałam używać do kompletu punktowo korektor. Garnier BB dla mojej suchej skóry miał być odpoczynkiem od wysuszających fluidów. Taka wersja wakacyjna. Ale coś tu jest przedobrzone.

Problem ze świeceniem:
    Większość podkładów, fluidów wysusza i ściąga mi nieprzyjemnie skórę. Liczyłam, że ten preparat, jako że nie jest fluidem, miał nawilżać a zamiast tego raczej natłuszcza. Dosłownie. Jest to jeden z niewielu podobnych preparatów który tak na mnie działa. Skóra się po nim błyszczy jak po posmarowaniu olejkiem. Nie przeszkadza mi to właściwie. Bo od czego jest sypki puder matujący.

Ciemnienie:
    Oczekiwałam od tego preparatu nie krycia, ale łagodnego przeźroczystego wyrównania kolorytu nic więcej i to dostaję. Czyli niby ok. Jednak zbyt ciemny kolor, który ciemnieje i to mocno, po niedługim czasie i później jeszcze bardziej w ciągu dnia, całkowicie dyskwalifikuje mi ten produkt. Na domiar złego ciemnieje w tonacji jakby pomarańczy? A moja jasna cera potrzebuje raczej neutralnego lub chłodnego odcienia. Bardziej przypomina mi to samoopalacz taki 1 dniowy. Nawet nieciekawy zapach się zgadza.

Kolor:
    Kupiłam odcień light (czyli najjaśniejszy) a po nałożeniu na buzię jetem taka nienaturalnie przyciemniona. Twarz odcina się od jaśniejszej szyi a nałożenie preparatu na dekolt kończy się szybkim ubrudzeniem odzieży. ściera się przy każdym dotknięciu twarzy. Zostają więc nierównokolorowe placki na twarzy.
    Mimo wszystko zdecydowanie używałabym gdybym dobrała jaśniejszy odcień. Niestety takiego jaki mnie interesuje brak w sprzedaży. Nadal będę szukać czegoś półprzeźroczystego ale w jaśniejszej odsłonie.

Używam tego produktu od: od 7 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ariaddna za czytelną i pomocną recenzję?
  • gorzej, niz tragedia
  • eh... no niestety, moje 15zl przepadlo..

przechodzac do konkretow

+zapach

-konsystencja tragiczna, 2 sekundy po nalozeniu dziwnie wysycha
    -krycie, a raczej jego brak i to kompletny
    -matowienie.... moglabym sie tym wysmarowac idac na rower wieczorem, ukazaloby sie skuteczniejsze niz odblask..
    -nawilzenie, przesadzone
    -sklad - Alkohol Denat.(na piatym miejscu w skladzie, tak bardzo nauralnie...)
    -jednolitosc skory? zabawne....

Kosmetyk tragedia, nie jestem do niego przekonana nawet z mysla o lecie.. Niestety garnier sie nie popisal.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić MarilynMansonn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry : )
  • Nie lubię nakładać na twarz zbyt wiele, więc zdecydowałam się na krem BB. Akurat wtedy Garnier był mocno reklamowany i po prostu się skusiłam. Nie żałuję.
    + cena - można znaleźć często na promocji
    + wydajność - stosuję go na każde wyjście a on nadal jest, trochę długo :P
    + matuje, wyrównuje kolor cery
    + fajna konsystencja

- wysusza skórę i czasem podkreśla suche skórki
    - na pewno nie nawilża
    - wchłania się/ściera (nie wiem, w każdym razie wieczorem nie ma po nim śladu na twarzy)
    - gdy go kupowałam był bardzo mały wybór kolorów (jasny i ciemny), nie wiem jak jest teraz

Nie oczekiwałam cudów, produkt nie zakryje niedoskonałości, jedynie wyrówna koloryt, ale w zasadzie o to w tym chodzi chyba : ). Za taką cenę można spokojnie kupić, jest bardzo fajny na lato, lekki, nie czuję, że mam go na twarzy.

Chcesz pochwalić sarcastic_ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij