Powiększ Garnier Skin Naturals, Miracle Skin Perfector [Beauty Balm Perfector] (Upiększający BB krem 5 w 1)
Produkt dostępny w 13 sklepach. Cena już od 17,40 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez vannesalp

Krem BB (Beauty Balm Perfector) to kosmetyk wielofunkcyjny. Posiada właściwości nawilżające i korygująco-upiększające. Może być stosowany jako podkład, krem lub baza pod makijaż. BB stapia się z cerą, sprawiając że twarz jest naturalnie wygładzona, z wyrównanym kolorytem, bez efektu maski. Zawiera pochodną witaminy C i filtr UV.
Producent zapewnia nas o 5 cudownych właściwościach swojego kremu BB:
- Nawilża 24h
- Wyrównuje koloryt
- Koryguje niedoskonałości
- Rozświetla
- Chroni przed promieniami UVA/UVB - SPF 15
Dostępny w dwóch odcieniach. Przeznaczony do cery normalnej i suchej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Garnier wywodzi od `Beauty Balm Perfector`, nie od `Blemish Balm Cream`. Wg deklaracji producenta jest to kosmetyk jedynie "inspirowany sukcesem azjatyckich kremów BB"!

Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Isohexadecane, Glycerin, Alcohol denat., Peg-20 Methylglucose Sesquistearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Palmitate, Nylon-12, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Hydrogenated Polyisobutene, Stearyl Alcohol, Magnesium Aluminium Silicate, Phenoxyethanol, Parfum, Caprylyl Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Disodium Edta, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Caffeine, Ascorbyl Glucoside, Geraniol, Cellulose Acetate Butyrate, Poly Phosphorylcholine Glycol Acrylate, Citral, Ammonium Polycryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Polyvinyl Alcohol, Sodium Chloride, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, [+/- May Contain CI 77891 / Titanium Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxids].

• BB w teorii, ale daje radę.
  • Jak się dobrze trafi, to można kupić go w Biedronce za okazyjną cenę. Nie jest to typowo azjatycki krem BB, tylko jego gorszy odpowiednik, jednak w jakimś stopniu spełnia swoje zadanie - nie idealnie, ale jednak.

Pierwsza wersja "jasna" była dla mnie zbyt ciemna i uwydatniała niektóre niedoskonałości, dlatego jestem mega szczęśliwa, że udało mi się wyszperać w Biedrze za jakieś 12zł wersję "BARDZO JASNĄ".
    Ma żółtawo-beżowy odcień, który bardzo mi odpowiada, szczególnie gdy moja cera ma słabsze dni i jest ziemista, zmęczona, a chcę uzyskać efekt zdrowszej skóry.
    Wiadomo, krycie nie jest perfekcyjne, ale taki jest już urok europejskich kremów BB - na krycie wybieram typowy podkład, bardziej napigmentowany.
    BB z Garniera mógłby się lepiej rozprowadzać, idzie mu to bardzo opornie i trzeba uważać, żeby nie zostały smugi. Po całym dniu noszenia go, jeśli chcemy jeszcze później gdzieś wyjść, OBOWIĄZKOWO do zmycia i odświeżenia - po takim czasie noszenia go świecę się po nim jak latarnia, skutkowało to zatkanymi porami, pojawiającymi się krostami i przetłuszczoną grzywką, która wchłaniała cały krem opadając mi na twarz...

Jest niezły, ale nie idealny. Mam wrażenie, że ciąży mi na twarzy. Duży plus za filtr UV, ale nie wyobrażam sobie nosić go latem - ale może dlatego, że w ciepłe dni po prostu nie lubię mieć jej oblepionej kremami i fluidami.

Ilość zużytych opakowań: dwa - wersja "jasna" poszła w odstawkę, wersja "bardzo jasna" w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Winterbreak za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Anna Małecka masaż twarzy

• Lepszy zwykły krem i podkład.
  • Chciałam zamienić podkład na krem BB, jednak zostanę przy podkładzie.

Plusy:

+ Wydajna tubka.
    + Ładny zapach.

Minusy:

- Buźka się strasznie po nim świeci.
    - Minimalne krycie.
    - Konsystencja jest "lepka", po nałożeniu na twarz włosy strasznie przylepiają się do skóry. Nazwałabym to efektem "mokrej" twarzy.
    - Garnier (L'Oreal) TESTUJE NA ZWIERZĘTACH.

Chcesz pochwalić as0212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sredniawka.
  • Używałam BB z under 20, gdy się skończył postanowiłam kupić jakiś inny gdyż nigdy nie kupuje kosmetyków ponownie takich samych. Szczerze... Gorzej kryje,kolor jakiś ni to żółty,ni to brąz... Pozostają jakieś "smugi"... Jakbym nie miała wyboru co do kremu BB (marki) to uzywalabym go ale... Nie skończyłam całego opakowania i kupiłam łatwo dostępny bo w biedronce ten z under 20 i się bardzo cieszę. Na marginesie,opakowanie tez mi się nie podoba.

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić koniara0001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie. nie i jeszcze raz nie z wykrzyknikami ;p
  • Zaczełam stosować ten produkt niebawem po tym jak pojawił się on na półkach w Rossmanie, do używania tego produktu nakłoniła mnie znajoma z pracy bo ochom i achom nad tym produktem nie było końca ... ach ten szał na bb kremy ,p
    ale oceńmy teraz produkt

- uboga gama kolorystyczna - odcień jasny był za ciemny dla mnie,
    - ładnie rozprowadzał się, przypudrowany lekko dawał ładny naturalny look
    - ładnie pachnie,

Jest jednak w tym mały haczyk, małe słowo ALE
    Cytując dermatologa:
    "ten produkt powienien być jak dla mnie skierowany wyłacznie dla cery dojrzałej +30
    a nie dla młodszych kobiet"
    dlaczego w tym miejscu pozwoliłam sobie zacytować słowa doktora, bo przez 3 miesięczne stosowanie w.w. specyfiku zapaskudziłam sobie cerę tzn. dobrze wiem po specjalistycznych badaniach jakie składniki w nim zawart tak podziałały na moją cerę, że dostałam wysypu krost, który leczyłam dermatologicznie przez 2 lata... produkt może dobry ale nie dla mnie

Używam tego produktu od: dawno

Chcesz pochwalić HigherLover za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie upiększa - wręcz przeciwnie
  • Cera dojrzała (41.5). Dzisiaj podkradłam siostrze, bo czekam na swoją przesyłkę. Ależ byłam zła w pracy, gdy mi zwrócono uwagę, że wyglądam, jakbym prosto z łóżka wstała. Krem wszedł w "reakcję" z >>Mixa od 45 lat<< i jakby go "wykopał"/pozbył się z mojej twarzy - czoło błyszczało na kilometr, pory rozszerzyły się, a w pozostałościach po okresowych wypryskach tak wysuszył naskórek, że zaczął się łuszczyć. Normalnie rozpłakałam się, gdy to zobaczyłam w lusterku
    Myślę, że to jednorazowe doświadczenie naprostuje mnie, by nie chodzić na łatwiznę.. :/

Używam tego produktu od: 1 dzień
    Ilość zużytych opakowań: Nie dam rady całego opakowania

Chcesz pochwalić Lady Vanilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie ideał
  • Krótko i na temat, bo to chyba produkt znany niemal wszytskim:
    +wydajny
    +lekki (nie obciąża skóry i nie zatyka porów)
    + idealny kolor do mojej skory
    +przyjemny zapach i konsystencja
    +długi efekt

Chyba jedyna rzecz, do której sie mogę przyczepić to:
    - słabo matuje i moja twarz świeci się w strefie T

Ilość zużytych opakowań: zużyte 4, w trakcie 5

Chcesz pochwalić klaudiuszz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie oki
  • Nie używam fluidów, ani pudrów, ponieważ nie mam zbyt wielu problemów ze skórą twarzy, więc wychodzę z założenia, że skoro mogę odpuścić sobie podkład, to dla mnie lepiej
    Jednak na wiosnę kupiłam sobie ten oto kremik. Jak dla mnie jest przyjemny, ale chyba nie do końca spełnia swoje zadania.

+ bardzo przyjemnie pachnie!!! Do tego stopnia, że, szczególnie latem, gdy zawieje wiaterek, czujecie jego świeży zapach niemal cały dzień
    + super nawilża, również na cały dzień
    + skóra wydaje się jędrniejsza, zdrowsza, bardziej promienna
    + jest niewidoczny
    + nie zostawia śladów na ubraniach

- nie kryje niedoskonałości
    - nie kryje zaczerwienionych miejsc na buzi

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić Maichiko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie podoba mi się :/
  • Mam bladą cerę i szukając kremu BB pasującego do koloru mojej twarzy, natknęłam się na ten właśnie. Wcześniej testowałam krem BB mojej mamy (też z Garniera, kolor - jasny), ale był za ciemny dla mnie, moja cera wydawała się być żółta. Będąc w Rossmanie zauważyłam jednak że dostępne są również ,Bardzo jasne'' i kupiłam. Niestety zawiodłam się na nim.
    - strasznie się błyszczałam
    - kolor i tak za ciemny
    - ,,wysypało'' mi na twarzy, po prostu ,,zapchało'' mi twarz (miałam dużo takich małych pryszczy itd.)

Używam tego produktu od: 12.2014 - 05.2015
    Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić Gesiorek za czytelną i pomocną recenzję?
  • różowy, nie kryjący, świecący
  • Nie wiem co mnie pokusiło, żeby go kupić. Chyba fakt, że dawno nie miałam nic nowego. W każdym bądź razie kolejny niewypadł zasiedlił moją szufladę z kosmetykami, gdzie staram się wprowadzać minimalizm.

*Cena przystępna, ok.13-14 zł. Produkt dostępny w drogeriach, marketach.

*Tubka wygodna. Zamykana na klik.

* Dosyć intensywny zapach, który czuć jeszcze chwilę po nałożeniu na twarz. Pachnie trochę tak cytrusowo z nutką czegoś niezidentyfikowanego przez mój nos.

*Wybrałam kolor light mimo, że jestem lekko opalona, ale moja twarz jest trochę jaśniejsza od ciała. Zresztą jasne odcienie lubią być wcale nie takie jasne.
    Ten jest jasny a dokładniej jasnoróżowy. Moja skóra na twarzy jest taka neutralna, jednak na ciele żółtawa i większość podkładów mi się odcina od szyji. Ten BB także. Także to go zyskwalifikuje już na starcie.

*Lecąc dalej-krycie, a raczej jego brak. Mam jakieś niewielkie niedoskonałości i zaczerwienienia. Średnio kryjący podkład jest dla mnie super, ale bardziej kryjący BB typu Eveline matujący także się sprawdza. Ten BB kompletnie nic nie kryje. Nawet nie ujednolica kolorytu cery. On tylko zostawia na skórze różową, niekryjącą warstewkę. Miałam kilka kremów BB i każdy ujednolicał w jakimś stopniu cerę. Ten wcale.

*Konsytencja produktu przyjemna. Łatwo się rozporowadza, ale na mojej buzi się lepi. Co dziwne, bo np. na dłoni się wchłania i nie lepi.

*Przeokropnie się świeci. Mam cerę mieszaną. Jednak sama z siebie błyszczy się po ok.2 h w strefie T. Tutaj nakładam BB na buzię od razu po umyciu i efekt żarówy.
    Potrzeba dużo pudru, chociaż i tak idealnie nie jestem w stanie go zmatowić. Mimo pudru po 2 godzinach już się świeci. Akurat ten puder z innymi produktami daje mi mat na ok.5 godz, także wina tego BB, no ale nie ma za zadanie matowić.

*Czy się ściera nie ocenie, bo nic nie kryje, więc trudno mi to zaobserwować. Ile go nie nosić to twarz jest różowa.

*Nawilża. Nie wysusza.

*Nie wiem czy zapycha, bo nosiłam go kilka razy w domu. Na zewnątrz się nie nadaje.

Nie jest kosmetyk dla mnie, więc pewnie poleci w inne ręce.

Używam tego produktu od: mies.
    Ilość zużytych opakowań: kilka razy pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdzie
  • Taki sobie krem BB, nie zaszkodzi, trochę pomoże, za darmo bym wzięła, ale raczej go drugi raz nie kupię, no chyba, że byłby jedynym istniejącym tego typu kosmetykiem, ale myślę, że warto poszukać czegoś lepszego.

Plusy:
    - ujednolica koloryt skóry (jak na krem BB, fluid to to w końcu nie jest )
    - wygląda naturalnie, dlatego mogę przeciągnąć go po powiekach
    - bardzo wydajny, kuleczka wielkości większego groszku starczy na całą twarz, trzeba uważać, żeby nie nałożyć go za dużo

Minusy:
    - świeci się! i to strasznie
    - czasami robią się takie nitkowate grudki
    - niby lekki, a jednak zbyt oleisty

W sumie miałam przestać go używać ze względu na to, że się tak bardzo świeci, ale nakładam na niego talk i efekt jest całkiem znośny.

Używam tego produktu od: ponad tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, ok. siedmiu aplikacji

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dimitrov za czytelną i pomocną recenzję?