Powiększ Garnier Skin Naturals, Miracle Skin Perfector [Beauty Balm Perfector] (Upiększający BB krem 5 w 1)

Zgłoszony przez vannesalp

Krem BB (Beauty Balm Perfector) to kosmetyk wielofunkcyjny. Posiada właściwości nawilżające i korygująco-upiększające. Może być stosowany jako podkład, krem lub baza pod makijaż. BB stapia się z cerą, sprawiając że twarz jest naturalnie wygładzona, z wyrównanym kolorytem, bez efektu maski. Zawiera pochodną witaminy C i filtr UV.
Producent zapewnia nas o 5 cudownych właściwościach swojego kremu BB:
- Nawilża 24h
- Wyrównuje koloryt
- Koryguje niedoskonałości
- Rozświetla
- Chroni przed promieniami UVA/UVB - SPF 15
Dostępny w dwóch odcieniach. Przeznaczony do cery normalnej i suchej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Garnier wywodzi od `Beauty Balm Perfector`, nie od `Blemish Balm Cream`. Wg deklaracji producenta jest to kosmetyk jedynie "inspirowany sukcesem azjatyckich kremów BB"!

Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Isohexadecane, Glycerin, Alcohol denat., Peg-20 Methylglucose Sesquistearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Palmitate, Nylon-12, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Hydrogenated Polyisobutene, Stearyl Alcohol, Magnesium Aluminium Silicate, Phenoxyethanol, Parfum, Caprylyl Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Disodium Edta, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Caffeine, Ascorbyl Glucoside, Geraniol, Cellulose Acetate Butyrate, Poly Phosphorylcholine Glycol Acrylate, Citral, Ammonium Polycryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Polyvinyl Alcohol, Sodium Chloride, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, [+/- May Contain CI 77891 / Titanium Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxids].

• Tylko w lecie
  • Szukałam czegoś lekkiego, nawilżającego. Na letnie upały i "wyjście po zakupy". Czegoś co koryguje zaczerwienienia, nie podkreśla suchych skórek i jest niemal niewidoczne na twarzy.
    Czy znalazłam? Częściowo.
    Moja ręka sięgnęła po BB Garnier głównie dlatego, że kosmetyki lubią mnie uczulić a kremy tej firmy krzywdy mi akurat nie robią.

Na plus, dla tego specyfiku na pewno mogę zaliczyć -

- delikatną konsystencję
    - nie podkreślanie suchości cery i ewentualnych skórek
    - wyrównanie kolorytu
    - wydajność
    - miły zapach
    - cena

Są niestety też spore minusy -

- bez przypudrowania, buzia świeci się niemiłosiernie, nie jest to "efekt rozświetlenia" a wrażenie tłustej cery
    - ściera się, głupie przyłożenie telefonu, powoduje zejście połowy kremu i pozostawienie go na ekranie
    - mocniejsze przebarwienie, czy jakikolwiek wyprysk, są dla niego przeszkodą nie do pokonania
    - jasny odcień - dla bladziochów jest ciut za ciemny, nawet w lecie i przy lekko opalonej buzi

Następnym razem zainwestuję w coś innego

Chcesz pochwalić hexe22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem w porządku
  • Właśnie skończyłam opakowanie, które dostałam w prezencie gwiazdkowym na zeszłe święta bożonarodzeniowe, a zatem plus za jego wydajność - mamy koniec sierpnia, a ja używałam go codziennie, no chyba, że nie wychodziłam z domu.
    Dobra konsystencja - wystarczy odrobinka na pokrycie całej twarzy.
    Ładny, świeży zapach.

I podsumowanie tego, co obiecuje producent:

Czy nawilża? Tak. Nie używałam żadnych kremów podczas stosowania kremu BB, bo nie miałam potrzeby.

Wyrównuje koloryt? Jak najbardziej. Jednak ma problem z kryciem niedoskonałości. Nie krył zbyt dobrze, dlatego uważam, że jest to krem dla osób bez problemów z cerą,a z lekkimi przebarwieniami.

Korygowanie niedoskonałości? Jak już wspominałąm wyżej, bardzo słabe.

Rozświetla? Tak! Niewątpliwie to jego spory atut, bo cera faktycznie jest rozświetlona, wydaje się zdrowsza
    Miałam ciemniejszy odcień i przy mojej bladej w zimę cerze sprawdzał się jako bronzer ;P

Ochrona przed promieniami UVA/UVB - spf 15 - zapewne działa ;P

Niemniej jednak jest bardzo nietrwały i zwykle muszę kila razy dziennie poprawiać, co jest dość irytujące - jednak wydajność równoważy tę wadę.

Chcesz pochwalić airwave za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiedziona
  • Co na plus? Zapach, zapach, zapach i cena... Kupiłam korzystnie, a wręcz dostałam gratis do płynu mic. Garniera i dzięki temu nie mam pretensji... Poza tym krem u mnie niestety kompletnie się nie sprawdził. Niby efekt początkowo nawet, nawet, ale po pół godzinie, do godziny, a później blask mnie rozpromienił... Bardzo się świeciłam Nie lubię kilograma tapety, nie lubię się pudrować, to wykończenie kompletnie mnie zawiodło. Dobrze, że ma filtry, to się chwali, ale skoro nie mogę w nim nigdzie wyjść to po co w ogóle? Wydajność taka sobie, ja musiałam go nałożyć więcej niż zwykłego podkładu, więc ekonomię też diabli wzięli... Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: pół tubki

Chcesz pochwalić malgosinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Zacznijmy od tego, że kolor jest za coemny. W wersji jasnej nadaje się idealnie do opalonej późki, na zimę dla bladziochów- nie polecam i sama stosować nie zamierzam.
    - zastanawia mnie to jak niby ma ten produkt nawilżać skoro już na 5 miejscu w składzie jest alkohol denaturowany
    - na lato koloryt wyrównuje faktycznie i to dobrze, równomiernie
    - na pewno nie kryje niedoskonałości, jest zbyt lekki
    - przy takim odcieniu nie ma mowy o rozświetleniu

Inspirowany sukcesem azjatyckich BB?! Jakiś żart. Tym to Garnier może "sznurować buty", bo im do pięt nie dostaje ani z kryciem, ani z odcieniem, ani z pielęgnacją.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Allyen za czytelną i pomocną recenzję?
  • ściera się
  • Kupiłam za około 16zł w Biedronce z czystej ciekawości. Mimo, że mam skórę tłustą kupiłam tą wersję-nawilżającą. Mam w ciemnym kolorze.
    -ściera się (chyba,że nałoży się dużo pudru)
    -pomarańczowa tonacja koloru
    -wydajny
    -średnie krycie
    - nawilża
    -formuła nie przeznaczona dla skóry tłustej

Używam tego produktu od: ponad rok

Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cienki Bolek
  • Udało mi się go wykończyć i tęsknić za nim nie będę.

+ świeży zapach

- słabiutkie krycie
    - szybko się ściera
    - jasny odcień zbyt ciemny, zwłaszcza w zimie
    - słabo się wchłania, pozostaje na twarzy (oczywiście póki nie dotykamy buzi) w postaci tłustawego filmu; jednym słowem cera świeci się jak psu jajca
    - największy minus: powiększa wągry i rozszerza pory

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Rewella za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie
  • Ten krem był moim pierwszym kosmetykiem a la podkład. Po jego użyciu na długo zniechęciłam się do malowania. Krem ma złą konsystencję, ciemnieje, jego warstwa pozostaje na skórze, klei się, 0 efektu matu- świecę się jak choinka, czuje go na twarzy, zapycha pory, niewygodnie się go wyciska z tubki. Jedynym plusem jest dostępność (można go dostać nawet w biedronce).

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić violet987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • Dałam mu druga szanse, bo wszyscy przeciez sa nim zachwyceni.
    Niestety, znów mam na oddanie całe opakowanie...

Zatyka!
    Ciemnieje i to baaardzo.
    Po dwoch godzinach juz go nie ma na twarzy.
    Nie robi nic dobrego dla mojej cery.

Są lepsze w podobnej cenie.

Ilość zużytych opakowań: żadnego nie zużyłam do końca, tym razem też komuś go oddam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Kati_00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hitem nie jest.
  • Na bb krem z garniera skusilam sie gdy zaczynalam pierwszy raz malowac sie. Chcialam zaczac od czegos lekkiego i sie udalo. Bb byl lekki pieknie pachnial i najlepsze bylo to, ze zakrywal moje czerwone poliki na ktorych najbardziej mi zalezalo. Niestety na dluzej sie nie spisal. Z czasem zaczynal mi jedynie przeszkadzac i nie czulam sie swiezo na twarzy.

Ilość zużytych opakowań: ok. 5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Inaris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdzie !
  • Kupiłam ten produkt dzięki koleżance, zachwala, komplementowala więc postanowiłam skusić się i zakupić BB.
    Pierwsze użycie nie wywarlo na mnie jakiego kolwiek wrażenia ale z każdym dniem bylo coraz gorzej nie kryl wgl robiły się smugi po pewnym czasie próbowalam użyć pędzla bylo to samo jedynym plusem jest dla mnie zapach.. Niestety nie powróce już do niego ;(

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić karolcil7 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij