Powiększ Garnier Skin Naturals, Miracle Skin Perfector [Beauty Balm Perfector] (Upiększający BB krem 5 w 1)

Zgłoszony przez vannesalp

Krem BB (Beauty Balm Perfector) to kosmetyk wielofunkcyjny. Posiada właściwości nawilżające i korygująco-upiększające. Może być stosowany jako podkład, krem lub baza pod makijaż. BB stapia się z cerą, sprawiając że twarz jest naturalnie wygładzona, z wyrównanym kolorytem, bez efektu maski. Zawiera pochodną witaminy C i filtr UV.
Producent zapewnia nas o 5 cudownych właściwościach swojego kremu BB:
- Nawilża 24h
- Wyrównuje koloryt
- Koryguje niedoskonałości
- Rozświetla
- Chroni przed promieniami UVA/UVB - SPF 15
Dostępny w dwóch odcieniach. Przeznaczony do cery normalnej i suchej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Garnier wywodzi od `Beauty Balm Perfector`, nie od `Blemish Balm Cream`. Wg deklaracji producenta jest to kosmetyk jedynie "inspirowany sukcesem azjatyckich kremów BB"!

Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Isohexadecane, Glycerin, Alcohol denat., Peg-20 Methylglucose Sesquistearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Palmitate, Nylon-12, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Hydrogenated Polyisobutene, Stearyl Alcohol, Magnesium Aluminium Silicate, Phenoxyethanol, Parfum, Caprylyl Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Disodium Edta, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Caffeine, Ascorbyl Glucoside, Geraniol, Cellulose Acetate Butyrate, Poly Phosphorylcholine Glycol Acrylate, Citral, Ammonium Polycryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Polyvinyl Alcohol, Sodium Chloride, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, [+/- May Contain CI 77891 / Titanium Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxids].

• nie dla każdego
  • + dobrze się rozprowadza, nie tworzy plam
    + wygląda naturalnie
    + kolor dostosowuje się do karnacji (oczywiście wiadomo że jeśli osoba ma bardzo jasną skórę nie powinna wybierać tego do ciemnej skóry ale z odcieniem jaśniejszym nie powinno być problemu, raczej nie będzie się odcinał)
    + bardzo wydajny
    + ładnie pachnie
    + spoko opakowanie, estetyczne, można je rozciąć żeby wykorzystać fluid do końca

- zapychał mnie czasem
    - czasem nie dawał wystarczającego krycia
    - trochę się świecił na twarzy alewystarczyło przypudrować i po problemie

produkt całkiem ok ale dla osób mających skórę w dobrym stanie i odpornych na niespodzianki, bo ten krem może czasem powodować jakieś pryszcze na cerze podatnejdo zapychania. z wielkim bólem serca stwierdzam że szkoda mi z powodu jego minusów bo gdyby nie to produkt zostałby moim hitem!

Używam tego produktu od: kiedyś używałam przez 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić wizazkwc za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój faworyt
  • chyba mój ulubiony kosmetyk, choć nie jest idealny i ma swoje wady baaardzo go lubię

+ super nawilża
    + łatwy w aplikacji
    + wydajny
    + pięknie rozświetla
    + super konsystencja, przyjemny zapach
    - cera bardzo się świeci, w taki niezdrowy sposób, więc trzeba ją przypudrować
    - produkt pozostaje na wszystkich przedmiotach, które mają kontakt z twarzą (telefon, chusteczka)

Używam tego produktu od: prawie 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4 lub 5 opakowania

Chcesz pochwalić KosmetyczkaPielegniarki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam ten kosmetyk będę go używać dopóki będzie w sprzedaży
  • kocham BB za wszystko.Poleciła mi go koleżanka i od razu po zakupie się zakochałam
    Jest idealny dla mojej cery ponieważ nie mam większych problemów z trądzikiem ,jedynym moim problemem jest sucha skóra która po wielu podkładach się łuszczyła.

Zalety:

*bardzo dobrze nawilża cerę

*nie tworzy efektu maski

*kryje zaczerwienienia,sińce pod oczami

*cera przez długi czas wygląda świeżo

*ma bardzo ładny zapach

*jest wydajny

*cena nie jest porażająca czasem można trafić na fajną promocję

Wad nie zauważyłam

Używam tego produktu od: 2 Lat
    Ilość zużytych opakowań: okolo 5

Chcesz pochwalić Spinka24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko na zimę
  • Kupiłam ten krem w zimie. Wówczas sprawdzał się naprawdę dobrze. Myślę, że to dlatego, bo jest tłustszy i skutecznie chroni skórę. Używałam go codziennie, nie podrażniał skóry. Bardzo częste było uczucie maski i jakby płynu na twarzy.
    Gdy zaczęło robić się cieplej, skóra po jakiś 3h zaczynała się świecić. Co prawda mam problem z wydzielaniem sebum, ale wcześniej krem tego nie uwypuklał.

Ilość zużytych opakowań: 1, nie zużyłam go do końca, 50ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Yennefer92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Jeden z lepszych kremów BB. Stosuję go na codzień. Jednakże na większe wyjścia stanowi dla mnie bazę pod makijaż. Sprawdza się dość dobrze. Przede wszystkim nawilża i wyrównuje kolor. Jednkaże nie koryguje wystarczająco dobrze. Po dłuższym czasie twarz zaczyna się świecić i wymaga przypudrowania. Jednak lubię go wydajność, przyjemny zapach, dostępność.

Używam tego produktu od: od dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić emilia68 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski produkt
  • Zacznę od tego, że chyba nigdy nie byłam zadowolona z efektu tego kremu! Jest strasznie tłusty, twarz nawet przykryta nie wiadomo jaką warstwą pudru i tak po dosłownie KILKU minutach zaczyna się świecić! Na mojej skórze ważył się przeokrutnie, ścierał, zostawiał plamy. Aż szkoda mi słów.

Plusy:
    -wydajność
    -niska cena
    -opakowanie

Minusy:
    -cera strasznie się świeci
    -waży się
    -znika z twarzy zostawiając plamy
    -nawet przy najcieńszej warstwie kremu po przyłożeniu np telefonu do policzka, zamiast na twarzy produkt zostaje na komórce

Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Chcesz pochwalić Truskwaka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem ok
  • Bardzo dobrze sprawdza się w upały, wtedy nie musimy nakładać ciężkich podkładów. Aczkolwiek z czasem moja buzia zaczęła się świecić i robiła się tłusta. Teraz kiedy robi się już nieco zimniej i moja skóra będzie potrzebowała większego nawilżenia to będę stosowała ten produkt jako krem pod podkład.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karme_love za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • plusy to wygodne opakowanie, miły zapach, nawilza skore i nie ma efektu maski ale sa tez i minusy poniewaz jest dosc tlusty i trzeba ratowac sie pudrem ale ogulnie to jest fajny

Używam tego produktu od: od lipiec 2014 do sierpien 2014
    Ilość zużytych opakowań: zuzylam cale opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić claudia9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak
  • Oceniam odcień do skóry śniadej. Ten krem to mój faworyt! Mam cere bez przebarwień, bez trądziku itp. Sprawdził się w 100 %. Łatwo się go rozprowadza, nie ma efektu maski. Po nałożeniu twarz wygląda bardzo naturalnie.

Używam tego produktu od: 2 mcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie używania

Chcesz pochwalić lennka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Krem BB z Garniera był moim pierwszym kremem BB. Niestety nie byłam z niego zadowolona. Pisząc w skrócie:
    MINUSY:
    - mała gama kolorów
    - zero matowienia, nie obędzie się bez pudru
    - nie jest stworzony do cery problematycznej (przynajmniej nie do mojej)
    - ściera się
    PLUSY:
    - ładny i przyjemny zapach
    - wygodne opakowanie
    - całkiem dobra konsystencja, dzięki której łatwo go rozprowadzić na twarzy

Używam tego produktu od: Już nie używam, natomiast używałam przez jakieś 3/4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

Chcesz pochwalić fuccki za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij