Powiększ Garnier Skin Naturals, Miracle Skin Perfector [Beauty Balm Perfector] (Upiększający BB krem 5 w 1)

Zgłoszony przez vannesalp

Krem BB (Beauty Balm Perfector) to kosmetyk wielofunkcyjny. Posiada właściwości nawilżające i korygująco-upiększające. Może być stosowany jako podkład, krem lub baza pod makijaż. BB stapia się z cerą, sprawiając że twarz jest naturalnie wygładzona, z wyrównanym kolorytem, bez efektu maski. Zawiera pochodną witaminy C i filtr UV.
Producent zapewnia nas o 5 cudownych właściwościach swojego kremu BB:
- Nawilża 24h
- Wyrównuje koloryt
- Koryguje niedoskonałości
- Rozświetla
- Chroni przed promieniami UVA/UVB - SPF 15
Dostępny w dwóch odcieniach. Przeznaczony do cery normalnej i suchej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Garnier wywodzi od `Beauty Balm Perfector`, nie od `Blemish Balm Cream`. Wg deklaracji producenta jest to kosmetyk jedynie "inspirowany sukcesem azjatyckich kremów BB"!

Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Isohexadecane, Glycerin, Alcohol denat., Peg-20 Methylglucose Sesquistearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Palmitate, Nylon-12, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Hydrogenated Polyisobutene, Stearyl Alcohol, Magnesium Aluminium Silicate, Phenoxyethanol, Parfum, Caprylyl Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Disodium Edta, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Caffeine, Ascorbyl Glucoside, Geraniol, Cellulose Acetate Butyrate, Poly Phosphorylcholine Glycol Acrylate, Citral, Ammonium Polycryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Polyvinyl Alcohol, Sodium Chloride, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, [+/- May Contain CI 77891 / Titanium Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxids].

• średniak
  • Kremu używam od ok. 2 miesięcy, nie jest to najlepsza opcja dla mojej buzi, ale stwierdziłam że kupię i wypróbuję tego rodzaju kosmetyk. Jednak chyba wolę podkłady tradycyjne, ewentualnie na krem innego rodzaju, bo takie połączenie niestety zapycha skórę a także nie kryje wystarczająco mocno, jak bym sobie tego życzyła. Na plus zapach, wydajność i cena. Efekt średni.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Spencer007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mimo niedoskonałości - zawsze wracam
  • Używam go szczególnie rano, jako krem z lekkim kolorem, jak nigdzie nie wychodze z domu albo tylko do sklepu, zeby nie straszyc buzia w upalne dni mimo tego, ze nie dokonca ujednolica buzie, uzywam tylko BB zamiast ciezkich zatykacacych podkladow.

+ dobry kolor
    + pięknie pachnie
    + nie podrażnia
    + fajny dla suchej skóry, nie zostaja suche skórki
    + cena

- nie zakrywa zaczerwienionych miejsc na buzi, troche \'łagodzi\' kolor
    - cera na początku się świeci, ale w końcu to krem

Wracam do niego co lato - chyba w zwiazku z zapachem, ktory wyjatkowo przypadł mi do gustu i przypomina wakacyjny relaks Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: 2 całe (jestem w trakcie trzeciego)

Chcesz pochwalić madziatorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie
  • + cena
    + nie podrażnił mi skóry

- nie zauważyłam żadnej poprawy cery po użyciu kremu
    - trudno się rozprowadza
    - pozostawia brzydkie ślady
    - zaczerwienienia nie były ukryte

Używam tego produktu od: 1msc
    Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Chcesz pochwalić fabulouscar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny !!
  • Kupiłam go rok temu w okresie wakacji. Mam mieszaną skóre, z tendencją raczej do suchej. Chciałam odstawić całlkiem fluid i stosować właśnie coś lekkiego, dlatego skusiłam się na ten krem. Efekt?

-skóra się po nim świeci i to bardzo ! W upalne dni dodatkowo wygląda to fatalnie
    -po aplikacji ciemnieje na twarzy
    -cena jest za wysoka jak na taką jakość
    -zero krycia, zero matowienia
    -z tego co pamiętam, tylko zapach był ok

Możliwe, że sprawdziłby się dobrze u kogoś o bardzo suchej skórze, pozbawionej jakichkolwiek przebrawień. U mnie niestety porażka.

Używam tego produktu od: rok temu przez 2 miesiące

Chcesz pochwalić banshee69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejny produkt Garnier, który rozczarowuje
  • Krem kupiłam za namową pani w drogerii- że niby to pierwszy na rynku krem BB, że klientki tylko po niego wracają, że najlepszy wśród konkurencji.
    Same rozumiecie... trzeba był brać.

NIGDY WIĘCEJ!!!
    Efektów pozytywnych brak, za to na skórze zostaje tłusta warstewka i buzia się świeci po jego nałożeniu.
    Nie oceniam jego właściwości nawilżających- i tak zawsze daje najpierw zwykły krem.
    Ale co do właściwości matująco-kryjących porażka.
    Wracam do BB Rimmela.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić cialo migdalowe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie świetny
  • Zacznę od tego, że mam 38lat, cerę suchą na policzkach, normalną w strefie T. Nie mam wyprysków ani przebarwień do zakrycia (mam piegi, ale je lubię i mi nie przeszkadzają). Od jakiegoś czasu nie mogłam znaleźć odpowiedniego podkładu. Te których używałam jak byłam młodsza stopniowo przestały się sprawdzać, być może dlatego, że używam treściwych kremów przeciwzmarszkowych. Regularnie więc brałam próbki z Douglasa i Sephory, droższych i tańszych podkładów. Albo nic mi się nie trzymało na twarzy, albo robiła się tapeta.
    Przyszło lato i już w ogóle była masakra. I wtedy na videoblogu, prowadzonego przez osobę w tym samym wieku, zobaczyłam recenzję tego kremu. Postanowiałam spróbować, w końcu nie jest drogi, najwyżej wyrzucę.
    I to okazało się strzałem w dziesiątkę.
    Krem nakładam na krem przeciwzmarszkowy Vichy (dla mnie sam BB to za mało). Nakłada się rewelacyjnie, można robić to nawet bez lustra, nie tworzy smóg, nie włazi w pory, nie roluje się.
    U mnie daje efekt wypoczętej cery jak po wakacjach. Naturalnie - co jest dla mnie najważniejsze. Nie jest płaski, nie jest matowy ale się nie świeci. Pudruję to z utrwalającym pudrem Artdeco zmieszanym z pudrem rozświetlającym. Trzyma się ładnie cały dzień, nie robi łat, jakie zdarzały się niejednemu podkładowi.
    Mam odcień jasny, dla mnie w sam raz jak jestem trochę opalona.
    Być może pozytywny odbiór kremu zależy od wieku. Na pewno nie nadaje się on do cer przetłuszcząjących się, z tendencją do błyszczenia.

Używam tego produktu od: Około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić CocoPoznan za czytelną i pomocną recenzję?
  • do wyprobowania ok
  • Kupilam, zeby sprawdzic, co to takiego ten krem bb. Pomyslalam ze to moze dla mnie, lekki podklad kryjacy tzw niedoskonalosi, jednoczesnie nawilzajacy moja sucha skore, ktora schnie od razu nawet po nalozeniu podkladu clinique do wrazliwej suchej skory.
    \nRozprowadzenie kremu jest wygodne,
    \nKrem do jasnej cery nie jest za ciemny ani za jasny
    \nTwarz po upudrowaniu wyglada bardzo ladnie, jest matowa, jednolita i dobrze nawilzona ....
    \n
    \nprzez pierwsze 15 minut, skora zaczyna sie swiecic, krem pozostawia na twarzy cos w rodzaju filtru, nie chce sie wchlonac, brudzi wszystko i sciera sie nawet pzy delikatnym dotyku.
    \n

Chcesz pochwalić Honia_pn za czytelną i pomocną recenzję?
  • co za badziew
  • Pierwszy raz BB Garniera kupiłam zaraz po tym, jak wszedł do polskich drogerii - ho ho, krem BB, Azja, much wow.
    Wiedziałam, rzecz jasna, że z azjatyckimi BB to będzie miał tyle wspólnego, co Rutowicz z wyczuciem stylu, ale spodziewałam się fajnego kremu koloryzującego. Źle się spodziewałam.

Kupiłam odcień do cery jasnej. Był murzyński. Jakbym spaliła się na solarze. Albo gorzej - ukradła mamie podkład.

Producent zapewnia, że produkt zapewnia rozświetlenie - no tu muszę się zgodzić. Twarz świeciła mi się, jak bilbordy nocą, ta paćka zostawia wyjątkowo oporny filtr na buzi, którego nie da się zatuszować pudrem na dłużej niż 20 minut.

Na dodatek w składnie ma alkohol, bardzo nieładnie.

Podsumowując - tego produktu nie da się stosować jako podkładu, na twarz nie nada się w ogóle. Dałam mu drugą szansę po tym, jak dostałam go w prezencie. Nic to nie pomogło. Na twarzy nadal wygląda jak pomarańczowo-brązowa maska odblaskowa.

Jego jedyną zaletą jest to, że daje jakiś tam kolor i mieszam go z balsamem do ciała, po czym smaruję nogi.

Ej, chyba nie o to chodziło?

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na lato może być
  • Krem ma swoje wady i zalety. Zaczne od tego, że prócz nazwy nie ma nic wspólnego z kremem bb. To zwykły podkład o trochę mniejszym kryciu z cechami rozświetlenia.

Zaczne od zalet "
    + cena,
    + dostępność,
    + rozświetla,
    + na lato ok, ładnie podkreśla opaleniznę i świeży wygląd,
    + ładny zapach

Niestety wadą jest to, że jest za ciemny a mowa o jasnym odcieniu i mimo, że nie jestem blada dla mnie nadaje się tylko jak jestem opalona. W przeciwnym razie efekt jest taki, że mam pomarańczowa twarz i białą szyję.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić multipanterka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś strasznego
  • Kupiłam ten produkt na promocji. Cena była kusząca - ok. 9 zł za sztukę. Pomyślałam, że chętnie wypróbuję te słynne kremy BB, które zrobiły się ostatnio bardzo popularne. Zaopatrzyłam się więc w krem BB Garniera i Rimmela.
    Szok nastąpił tuż po pierwszej aplikacji. Już po otwarciu krem wydał mi się podejrzanie ciemny, ale liczyłam na to, że jakoś "stopi" się z moją skórą. Tak się nie stało. Na twarzy miałam ciemny pomarańcz, a mowa tu o NAJJAŚNIEJSZYM odcieniu. Do tego dochodzi kolejny minus w postaci oblepienia twarzy. Cera świeci się jak choinka i nawet sprawdzony puder matujący nie potrafi tego zniwelować.
    Największa wadą tego produktu okazał się jego wpływ na moją cerę. Jest ona mieszana/tłusta ze skłonnościami do trądziku. Już po pierwszej aplikacji zauważyłam, że skóra dusi się pod tym produktem, a następnego dnia stan mojej cery widocznie się pogorszył. Niestety krem BB od Garniera zawiódł mnie na całej linii. Fakt, pachnie bardzo ładnie, cytrusowo. Ma wygodne opakowanie, przyjemną konsystencję i bezproblemowo się go aplikuje. Z początku daje też uczucie nawilżenia, a opakowanie jest bardzo poręczne, ale co z tego, skoro źle wygląda na twarzy i szkodzi cerze? Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 jednego

Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam ;*
  • Mój ulubieniec na lato. Lekki, idealny kolor- mam ten jasniejszy, pieknie pachnie i wyglada naturalnie. Polecam dla mlodych dziewczyn, ktore dopiero rozpoczynaja swoja przygode z makijazem.

Chcesz pochwalić limka18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt średniej klasy
  • Produkt przeciętny. Główne zalety to to, że dobrze się rozprowadza po twarzy i ma dobry kolor (panujący do odcieniach cery). Jednak dużą wadą jest fakt, że nie ustąpią się zbyt dobrze ze skórą. Widać, że na twarzy coś jest. Konsystencja niby ok, ale jednak coś nie tak. Spodziewałam się lepszego efektu. Ale kupiłam go na promocji za 10zł, to jakoś da się to przeżyć.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić sylwia3d za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Krem jest naprawdę w porządku, nie można sie jednak spodziewać po nim zbyt wiele.
    Plusy:
    *dobrze kryje (jak na krem bb)
    *nawilża
    *nie zatyka porów
    *ładnie pachnie
    Minusy:
    *mały wybór kolorów
    *zbyt szybko skóra zaczyna się po nim świecić (nawet po nałożeniu pudru sypkiego)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aga19_95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Krem ładnie pachnie i wyrównuje koloryt.Słabo kryje niedoskonałości.Twarz się po nim świeci i najjaśniejszy odcień jest dla mnie dużo za ciemny.Widocznie nie do mojej mieszanej cery.Na pewno nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: Używałam ubiegłego lata.

Chcesz pochwalić emcia1692 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry.
  • Mam jasną cerę i bardzo dobrze się dopasowuje nie pozostawiając smug.
    -nawilża
    -nie zatyka porów
    -wydajny

Delikatny krem BB nie zaobserwowałam negatywów.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić AlonekJelonek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Plusy
    +Przystępna cena
    +Dostępność super (swój kupiłam w Biedronce, ale można go kupić w zasadzie w każdym markecie czy drogerii)
    +Dobrze się rozprowadza
    +Rzeczywiście wyrównuje koloryt
    I to by było na tyle...

Minusów więcej:
    - Przede wszystkim - kolor! Mam jasną cerę, kupiłam najjaśniejszy odcień, a i tak jest strasznie ciemny. Wręcz pomarańczowy. Wyrównuje koloryt, barwiąc na odcień marchewki. A karnację mam jasną, typową dla wielu Polek, nic nadzwyczajnego.
    - Nie jest trwały, zdaje się spływać lub wycierać już po 2-3 godzinach
    -Strasznie tłusty, nabłyszcza skórę, chociaż producent nie obiecuje, że będzie matował, to i tak uważam że nie powinien tak natłuszczać i nabłyszczać skóry!
    - Niezbyt kryje niedoskonałości
    -Faktor SPF 15 jest za niski jak na kosmetyk do twarzy.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno niecałe

Chcesz pochwalić alinamojamoto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak.
  • Dostałam oba odcienie: jasny i ciemny w prezencie. Obecnie używam odcienia "light", który w mojej opinii powinien nazywać się medium.

Opinia producenta vs moja:
    - Nawilża 24h
    Nie zgadzam się zupełnie, wręcz przeciwnie - dostałam suchych skórek przy skrzydełkach nosa

- Wyrównuje koloryt
    Nie mam przebarwień, ale pokrywa delikatne zaróżowienie i koryguje cienie pod oczami w połączeniu z korektorem

- Koryguje niedoskonałości
    Maskuje, ale do trudniejszych zadań się nie nada

- Rozświetla
    Raczej nabłyszcza i przetłuszcza, szczególnie strefę T - największy minus tego produktu

- Chroni przed promieniami UVA/UVB - SPF 15
    No i cacy.

+Wygodne, estetyczne opakowanie
    +Gładka konsystencja
    +Cena
    +Wydajność

Ogólnie "3" - Szału nie robi, ale z braku laku przejdzie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1;

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sublime za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnio, bez rewelacji.
  • Z góry zaznaczam, że moja recenzja odnosi się do stosowania tego kremu na cerze mieszanej. Produkt ten dostałam, nie wiedziałam że jest dedykowany do cery suchej/normalnej.

Co do zalet:
    + dobra alternatywa dla podkładu, zwłaszcza w upalne dni albo po prostu na co dzień, do pracy czy na uczelnię, kiedy nie ma się czasu ani chęci na robienie kompletnego makijażu
    + lekko kryje, wyrównuje koloryt skóry
    + ma lekki, nienachalny zapach

Niestety ma też kilka wad:
    - skóra się po nim błyszczy, zwłaszcza w strefie T (ale to być może wina tego że nie jest to kosmetyk dla cery mieszanej, zawsze można przypudrować)
    - nie ma zbyt dobrego krycia, trzeba z nim uważać bo przy nieostrożnym nakładaniu zostaną smugi
    - pomimo że to krem a nie podkład to ma trochę ciężką i tępą konsystencję, może zapychać pory
    - bardzo mały wybór kolorów, a ten który jest określany mianem jasnego i tak wcale nie jest jasny

Odradzam wszystkim tym, którzy mają cerę mieszaną/tłustą bo się u nich nie sprawdzi. Jest po prostu za ciężki. Lepszy efekt uzyskuję używając dobrej jakości podkładu przeznaczonego dla skóry mieszanej.
    Osoby z cerą suchą/normalną mogą być z niego zadowolone, warto spróbować, zwłaszcza że cena nie jest wygórowana.

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić LaCandy za czytelną i pomocną recenzję?
  • używam i nawet lubię
  • Troszkę za gęsty i nałożenie zbyt dużej ilości zamienia twarz w maskę.
    Przy mojej mieszanej cerze sprawdza się jednak zupełnie dobrze - rzeczywiście wyrównuje koloryt (ale nie spodziewajmy się cudów, sporych przebarwień i zaczerwienień nie ukryje).
    Producent proponuje nakładać krem na oczyszczoną skórę - u mnie po takiej aplikacji uwidoczniły się wszystkie suche skórki, dlatego najpierw nakładam trochę kremu nawilżającego.
    Dla mnie idealny, gdy brak czasu i chęci na makijaż.

Chcesz pochwalić takajedna_ja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Nie polubiliśmy się. Wcześniej używałam kremu z Lirene i byłam bardzo zadowolona. Formuła kremu BB od Garnier jest inna - tłustawa, lepka, zawiera jakieś drobinki.
    Moje główne zarzuty:
    - sprawia, że skóra się po nim błyszczy
    -uwydatnia pory
    -jest tłusty
    -ciężko się zmywa
    -wieczorem skóra wymaga porządnego nawilżenia

Myślę, że po prostu nie pasuje do mojej cery (mieszana, skłanna do podrażnień), kto inny będzie zawodolony....

Chcesz pochwalić juuuhu za czytelną i pomocną recenzję?
  • racyej nie moj tzp, ale nie najgorszy
  • Kupiłam w Biedro za ok 15zł,
    Odcień najjasniejszy jest i tak dla mnei za ciemny- mam jesna karnacje, ale bez rpzesady
    troche jest za ciężki i za bardzo czuje się,ze twarz jest oblepiona
    ale stosowałam go z 10 razy do pracy, jakos uszło,nie najgorzej sie rozprowadza ale i tak wiecej nie kupię.
    Czy zapycha- ciezko mi powiedzieć...chyba wtedy jeszcze nie leczyłam trądziku u dermatologa więc nie umiem powiedziec, tak jak w rpzypadku kosmetyków, ktore teraz po wyleczniu stosuję, a powoduja od razu pogorszeie skóry.

Ilość zużytych opakowań: ok 1/4 zuzyta

Chcesz pochwalić wiosennatrawka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Calkiem fajny
  • Z dystansem podeszlam do propozycji upiekszajacego kremu BB jednak zostalam pozytywnie zaskoczona.

Plusy:
    - prawie bezzapachowy
    - gesta konsystencja
    - dobrze sie rozprowadza
    - wyrownuje koloryt skory i delikatnie kryje niedoskonalosci
    - wydajny

Minusy
    - przy nalozeniu wiekszej ilosci powoduje swiecenie skory

Idealny na co dzien, do delikatnego makijazu.Na wieksze wyjscia zbyt malo kryjacy.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Pika28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Jest to pierwszy krem BB jaki kupiłam, zasugerowana tyloma pozytywnymi opiniami Wizażu i atrakcyjną ceną promocyjną tego kremu w Biedronce
    +dobrze nawilża
    +fajna konsystencja, łatwy w aplikacji
    +baaaardzo wydajny
    +wyrównuje koloryt cery
    +jest lekki, nie tworzy maski, nie robi plam
    +cały dzień utrzymuje się na twarzy w takiej samej konsystencji
    +skóra delikatnie w ciągu dnia się błyszczy, ale bardzo delikatnie i wygląda to raczej naturalnie (watro dodać że mam problem z błyszczeniem się twarzy w strefie T na co dzień a tu jestem pozytywnie zaskoczona bo błyszczenie nie jest już takie duże)
    + delikatnie maskuje drobne niedoskonałości
    +do codziennego makijażu w zupełności mi wystarcza jako zastępstwo pudru czy podkładu

Polecam!Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1

Chcesz pochwalić m0onis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie super
  • Bardzo go lubię i twierdzę, że jest nawet lepszy od BB z Nivea.
    + wyrównuje kolory
    + odcień medium pasuje idealnie do mojej cery
    + odświeża i nawilża cerę
    + ma ładny zapach
    + łatwo się rozprowadza
    + nawet przy codziennym stosowaniu bardzo wydajny
    + twarz się nie klei, nie wygląda sztucznie
    + długo utrzymuje się na twarzy w nienaruszonym stanie

- pokrywa niedoskonałości, ale te bardziej widoczne już niekoniecznie (np. nieraz do zamaskowania cieni pod oczami muszę stosować inne kosmetyki)
    - przy upale spływa, ale to w sumie nie jest taki straszny i wielki minus

Używam tego produktu od: około 2,5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 jednego

Chcesz pochwalić Brzoskwinka7852 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie polecam
  • Krem kupiłam jako że jestem nastolatką, nie chcę zapychać cery ciężkimi podkładami, fluidami. Używałam tego kremu BB w duecie z cudownym pudrem Synergena i chyba tylko dlatego wymęczyłam 1/4 tubki.
    Ale mniejsza z tym. Oprócz zapachu i łatwego rozprowadzania, nie ma w tym BB nic.
    Minusy:
    - kolor jest za ciemny, mam jasną cerę, odcień jasny był dla mnie o wiele zbyt ciemny
    - twarz wygląda po nim jak polakierowana
    - nie maskuje niedoskonałości
    - bardzo szybko schodzi
    - uwidacznia suche miejsca na skórze
    - bardzo zapycha pory
    - nie nawilża skóry
    Plusy:
    - ładny zapach
    - przyjemne i bezproblemowe rozprowadzanie
    Podsumowując, nie polecam, wcześniej używałam go jako jakby "bazy" pod puder, teraz używam go jedynie czasem na policzki żeby je przyciemnić, bo znalazłam już swój ideał.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Syltaka za czytelną i pomocną recenzję?