Powiększ Garnier Skin Naturals, Miracle Skin Perfector [Beauty Balm Perfector] (Upiększający BB krem 5 w 1)

Zgłoszony przez vannesalp

Krem BB (Beauty Balm Perfector) to kosmetyk wielofunkcyjny. Posiada właściwości nawilżające i korygująco-upiększające. Może być stosowany jako podkład, krem lub baza pod makijaż. BB stapia się z cerą, sprawiając że twarz jest naturalnie wygładzona, z wyrównanym kolorytem, bez efektu maski. Zawiera pochodną witaminy C i filtr UV.
Producent zapewnia nas o 5 cudownych właściwościach swojego kremu BB:
- Nawilża 24h
- Wyrównuje koloryt
- Koryguje niedoskonałości
- Rozświetla
- Chroni przed promieniami UVA/UVB - SPF 15
Dostępny w dwóch odcieniach. Przeznaczony do cery normalnej i suchej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Garnier wywodzi od `Beauty Balm Perfector`, nie od `Blemish Balm Cream`. Wg deklaracji producenta jest to kosmetyk jedynie "inspirowany sukcesem azjatyckich kremów BB"!

Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Isohexadecane, Glycerin, Alcohol denat., Peg-20 Methylglucose Sesquistearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Palmitate, Nylon-12, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Hydrogenated Polyisobutene, Stearyl Alcohol, Magnesium Aluminium Silicate, Phenoxyethanol, Parfum, Caprylyl Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Disodium Edta, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Caffeine, Ascorbyl Glucoside, Geraniol, Cellulose Acetate Butyrate, Poly Phosphorylcholine Glycol Acrylate, Citral, Ammonium Polycryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Polyvinyl Alcohol, Sodium Chloride, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, [+/- May Contain CI 77891 / Titanium Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxids].

• nie
  • Szukałam lekkiego podkładu na lato, po długich poszukiwaniach postanowiłam jednak kupić krem bb. Padło na Garniera w odcieniu light. Niestety okazało się, że light to on nie jest. Kolor odpowiadał mi dopiero po tygodniu opalania nad morzem. Konsystencja jest przyjemna, ale krem łatwo zetrzeć z twarzy, nie przetrwa upałów, ani umiarkowanych temperatur. Krycie raczej słabe, ale nie oczekiwałam cudów po garnierowskim kremie bb. Wyrównuje kolor, nie uczula, nie podkreśla skórek, nie zatyka porów, nie zdarzają się po nim niespodzanki. Nie jest najgorszy, ale mimo wszystko, nie skuszę się ponownie na niego, w sklapech znajdują się lepsze produkty.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić kredka_indygo za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Zdecydowanie nie dla mnie.
  • Dostałam ten krem BB od koleżanki w prezencie. W sumie z opakowania wydawał się okej. Czytając reklamę, również myślałam, że będzie dawał oczekiwany efekt. Niestety myliłam się. Na mojej skórze nie dało się rozprowadzić go równomiernie. Niby mój kolor , a jednak za ciemny. Powstawały smugi. W ogólnie nie zakrywał niedoskonałości, może trochę rozjaśniał. Ale jak wspomniałam wcześniej - dla mnie ZA CIEMNY!

GARNIER - rozczarowałam się

Używam tego produktu od: miałam go tylko tydzień
    Ilość zużytych opakowań: tylko jedno

Chcesz pochwalić NEWkasiaczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3 razy nie
  • ten produkt nie jest zachwycający. nie potrafi ujednolicić się z kolorem mojej skóry, z tego co pamiętam to ma trzy odcienie light był zdecydowanie za jasny i oddałam go komuś, a medium wręcz pomarańczowy. nie trzeba go dużo, aby pokryć całą twarz, ale ta wydajność mnie nie przekonuje, aby być marchewką. zaletą na pewno jest to, że bardzo fajnie nawilża, ale efekt końcowy jest tragiczny, wręcz niezadowalający, próbowałam kilka razy go użyć i za każdym zmywałam.

Chcesz pochwalić pulpecixx za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Minusy:

* w ogóle nie ujdenolica kolorytu, nie radzi sobie z zaczerwieniami
    * nie trzyma się na twarzy, wędruje w niektórych miejscach tworząc nieestetyczne placki

Plusy:

* dobre nawilżenie
    * niska cena
    * zapach
    * nie zapycha

Jeżeli nie miałabym problemu z kilkoma bliznami na twarzy byłby bardzo przyzwoity na lato. lekka formuła byłaby w sam raz. Niestety moją bliznę chciałabym chociaż troche ukryć, a ten krem BB nie nadaje się do tego w żadnym wypadku.

Dla młodej nieproblematycznej cery - POLECAM.

Ilość zużytych opakowań: 1/5 opakowania 50 ml

Chcesz pochwalić niezwyykla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka.
  • Zastanawiam się jakie konkretne zastosowanie ma ten krem. Mam suchą,wtażlwą cerę, myślałam że to jest lżejsza arternartywa podkładu dlatego go kupiłam. Tak się rozczarowałam że w ocenie tego kremu nie wiedziałam ile gwiazdek zaznaczyć. Nie kryje, nie wtapia się w skure, podkreśla suche skurki, nie wytrzymuje upałów. Moja ocena to pół gwiazdki, ale tylko dlatego że bym go poleciła nastolatkom.

Ilość zużytych opakowań: 1 duży

Chcesz pochwalić molinezjaczarna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam
  • Swoją recenzję muszę zacząć od przyznania się, że kremy BB z Garniera są pierwszymi kosmetykami tego typu, z których mam przyjemność korzystać, więc niestety nie mogę stwierdzić, że są niezastąpione, bo po prostu tego nie wiem

Po krem sięgnęłam pierwszy raz po mocnym, niechcianym opaleniu twarzy, co skutkowało przesuszoną i schodzącą z nosa i czoła skórą oraz faktem, że kolor mojej twarzy zdecydowanie odbiegał od jej naturalnego odcienia. Nie chciałam wydawać pieniędzy na podkład w ciemniejszym kolorze, ponieważ wiedziałam, że po kilku dniach moja twarz wróci do normy, a kolejny raz nie zamierzałam doprowadzać się do tak opłakanego stanu. Zupełnie przypadkiem sięgnęłam po krem BB z Garniera (po prostu pierwszy, który wpadł mi w oczy). Wybrałam ten do cery suchej, w kolorze medium. Efekt jaki zobaczyłam za twarzy dosłownie mnie zachwycił. Zero widocznych suchych miejsc, brak odstających skórek, kolor cery ładnie wyrównany, dobre i długotrwałe nawilżenie i dziecinnie prosta i szybka aplikacja. Do tego stopnia spodobało mi się używanie tego kremu, że kilku dniach dokupiłam jaśniejszy odcień i właściwie od tej pory jest to mój podstawowy kosmetyk do lekkiego, letniego makijażu dziennego. Podkładów używam tylko na większe wyjścia.
    Martwiący jest jedynie fakt, że kosmetyk ma bardzo małą gammę kolorystyczną i nawet najjaśniejszy odcień jest dość ciemny. Latem, kiedy jestem opalona, absolutnie nie przeszkadza mi to, natomiast wiem, że jesienią powrócę do podkładu, który dopasuje się do koloru mojej szyi i dekoltu.

Szybkie podsumowanie:

Zalety:
    - szybko się nakłada
    - nie pozostawia smug
    - dobrze nawilża i rozświetla skórę
    - daje ładny efekt na twarzy
    - nie podkreśla suchych skórek
    - dostępny praktycznie w każdej drogerii i hipermarkecie
    - przystępna cena (dodatkowo bardzo często na promocji)
    - wygodne opakowanie
    - przyjemny zapach i konsystencja
    - nie robi maski
    - wyrównuje koloryt skóry
    - długotrwałe nawilżenie (można śmiało porównać do efektu jaki dają zwykłe kremy nawilżające z podobnej półki cenowej)

Wady:
    - mały wybór w kolorach
    - średnie krycie (ale jest to w końcu krem, a nie podkład, więc jest to wybaczalne)
    - krótka trwałość jak chodzi o kolor (max 5 godzin)

Ilość zużytych opakowań: 2 rozpoczęte opakowania po 50 ml (jasniejszy i ciemniejszy)

Chcesz pochwalić gocha_s za czytelną i pomocną recenzję?
  • a u mnie nie działa jak powinien...
  • Skonczyl mi sie BB, wiec zakupilam Garniera.
    \nDobrze, ze w promocji, bo to bylo stracone 15 zl
    \n
    \nNie mam jakiejs tlustej, brzydkiej cery, ale po tym kremie swiece sie jak posmarowana oliwa. Musialam uzyc krzemionki na wierzch zeby wyjsc do pracy.
    \nKolor tez - wiele do zyczenia. Mam opcje najjasniejsza, a jest jakas zolta (?), nie dopasowuje sie do karnacji.
    \n
    \nMam tez wrazenie ze krem podkreslil mi kazda skorke i zalamanie skory, bleh.
    \nU mnie widac sie komplenie nie sprawdzil...

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić MartaCrystal za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze matowi
  • Ja wybrałam dla skóry jasnej. Wielkim minusem jest wydobywanie go z opakowania. Konsystencja kremu jest bardzo wodnista i często spływa. Po nałożeniu na twarzy robi się wielka maska. Jest to najjaśniejszy odcień a i tak twarz jest pomarańczowa. Miłym zaskoczeniem było to, że po 5-6 godzinach moja twarz była nadal matowa. Wcale się nie błyszczała i wyglądała bardzo świeżo. Niestety krem zawiera alkohol (przy aplikacji jest dość wyczuwalny), przez co moja cera się strasznie wysuszyła, więc musiałam go odstawić.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić clarkyss za czytelną i pomocną recenzję?
  • na razie najlepszy choć niedoskonały
  • Zacznę może od tego, że po wypróbowaniu tego nie sięgałam jeszcze do innych, bo mam wrażenie, żeby aby jakiś inny produkt przeskoczył działanie tego, to musiałby być sporo droższy, więc ostatecznie zawsze kończy się na tym, zwłaszcza że często bywa w promocji.

Używam go na co dzień, kiedy akurat na mojej skórze nie pojawiły się żadne niechciane przygody. Jeśli coś wymaga silniejszego krycia, to używam jednak normalnego podkładu kryjącego.

+ dobrze nawilża skórę
    + sprawia, że wygląda na zdrową i wypoczętą
    + zawiera SPF
    + ma wygodne opakowanie
    + ładnie pachnie
    + przedłuża trwałość różu i bronzera
    + łatwo się zmywa

+/- jest bardzo lekki. Jest to wadą, gdy mam akurat kłopoty z cerą i zaletą, gdy ich nie mam

- czasami, jeśli skóra mocniej się przetłuszcza, zbryla się na czole i nosie
    - nie radzi sobie z zaczerwieniami
    - źle współgra z innymi kosmetykami w strefie T np. pudrem do przyprószenia nosa i czoła

Dlatego na razie używam i jestem całkiem zadowolona, bo nauczyłam się, kiedy i jak go używać, ale mam nadzieję, że kiedyś uda mi się trafić na coś lepszego, bo takich efektów jak na reklamie ten na pewno nie daje

Używam tego produktu od: od kiedy pojawił się na rynku
    Ilość zużytych opakowań: pewnie ok.20

Chcesz pochwalić kwiatek131 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry, dla mnie za ciemny
  • + nawilża
    + lekko maskuje niedoskonałości
    + cena
    + u mnie matuje, twarz staje się nawilżona ale jednocześnie jednolita...
    + wygładza

- nie nadaje sie jako podkład
    - dla mnie nawet ten najjaśniejszy jest za ciemny (ale na wakacjach mozna uzywac)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lovelyyworld za czytelną i pomocną recenzję?