Powiększ Garnier Skin Naturals, Miracle Skin Perfector [Beauty Balm Perfector] (Upiększający BB krem 5 w 1)

Zgłoszony przez vannesalp

Krem BB (Beauty Balm Perfector) to kosmetyk wielofunkcyjny. Posiada właściwości nawilżające i korygująco-upiększające. Może być stosowany jako podkład, krem lub baza pod makijaż. BB stapia się z cerą, sprawiając że twarz jest naturalnie wygładzona, z wyrównanym kolorytem, bez efektu maski. Zawiera pochodną witaminy C i filtr UV.
Producent zapewnia nas o 5 cudownych właściwościach swojego kremu BB:
- Nawilża 24h
- Wyrównuje koloryt
- Koryguje niedoskonałości
- Rozświetla
- Chroni przed promieniami UVA/UVB - SPF 15
Dostępny w dwóch odcieniach. Przeznaczony do cery normalnej i suchej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Garnier wywodzi od `Beauty Balm Perfector`, nie od `Blemish Balm Cream`. Wg deklaracji producenta jest to kosmetyk jedynie "inspirowany sukcesem azjatyckich kremów BB"!

Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Isohexadecane, Glycerin, Alcohol denat., Peg-20 Methylglucose Sesquistearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Palmitate, Nylon-12, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Hydrogenated Polyisobutene, Stearyl Alcohol, Magnesium Aluminium Silicate, Phenoxyethanol, Parfum, Caprylyl Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Disodium Edta, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Caffeine, Ascorbyl Glucoside, Geraniol, Cellulose Acetate Butyrate, Poly Phosphorylcholine Glycol Acrylate, Citral, Ammonium Polycryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Polyvinyl Alcohol, Sodium Chloride, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, [+/- May Contain CI 77891 / Titanium Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxids].

• Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • najlepszy z przetestowanych bb, ale nie ideał
  • Zdaje się, że to był pierwszy krem bb w polskich drogeriach i używałam go od razu jak się tylko pojawił. Potem postanowiłam przetestować kolejno inne kremy bb wydawane przez inne firmy kosmetyczne znane z drogerii, ale też kremy bb z Korei, Singapuru i Chin.

Po 3 latach wróciłam do bb Garniera, bo mimo niezaprzeczalnych wad, ma też kilka punktów, w których przeważa nad innymi:

+ cena
    + wydajność
    + dostępność
    + łatwo się rozprowadza, ale:
    - zostawia smugi, gromadzi się w załamaniach i fałdkach skóry
    + ładnie się stapia z kolorytem, ale:
    - lekka przesada z ilością i już wygląda fatalnie
    - a do tego się błyszczy i niestety efekt ten jest fajny tylko w dniach kiedy skóra jest bardziej sucha i potrzebuje rozświetlenia; kiedy ma gorszy dzień i produkuje więcej sebum, w połączeniu z bb Garniera tworzy się mało estetyczny efekt
    + nie ma efektu maski, ale:
    - na pewno nie pokryje bardziej widocznych niedoskonałości, a nałożenie kolejnej warstwy, jak radzi producent, nie wchodzi w grę (patrz wyżej)
    + przeważa nad azjatyckimi bb, bo kolor jest bardziej dopasowany do polskich odcieni skóry - twarz nie odznacza się przerażającą, białą maską
    - bardzo czuć obecność kosmetyku na skórze, a ja niestety nie lubię tego uczucia (pod tym względem przegrywa z azjatyckimi bb)

Ideałem nie jest, jeśli potrzebuję efektu naprawdę ładnej skóry, to użyję podkładu. Ale na co dzień jestem zbyt leniwa, żeby bawić się w krem+podkład+puder+kolorowe kosmetyki, a nie zawsze mogę wyjść z domu tylko z kremem nawilżającym z filtrami na twarzy, bo skóra jest szara i zmęczona. Wtedy Garnier przychodzi z pomocą, bo cera zdecydowanie wygląda lepiej, ale trzeba zaglądać do lusterka i sprawdzać jak się ma błyszczenie. Nie jest doskonały, ale dość przydatny.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ledwo rozpoczęte drugie

Chcesz pochwalić jie za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• ok
  • Używam tego kremu kiedy nie mogę poświęcić na makijaż sporo czasu. Konsystencja jest lekka i przyjemna. Czuć ,że skóra jest nawilżona. Delikatnie zakrywa zaczerwienienia lecz cienie pod oczami to już za dużo dla tego kremu. Czy rozświetla.. hmm.. Skóra wygląda bardziej na przetłuszczoną, świecącą się niekorzystnie niż rozświetloną , dlatego przypudrowanie twarzy jest w moim przypadku koniecznością. Jeśli chodzi o ukrywanie niedoskonałości to nie mogę się wypowiedzieć ponieważ mam gładką buzię.

Plusy:
    +lekka konsystencja
    +nawilża
    +delikatnie zakrywa zaczerwienienia
    +cena
    +dostępność

Minusy:
    -cera wygląda na przetłuszczoną ,ale po użyciu pudru jest jak najbardziej ok

Chcesz pochwalić Quaithe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona z tego kremu
  • Dla mnie jest to krem bardzo przydatny pod kazdym wzgledem.wqreszcie moja skora na twarzy wyglada ładnie i jest bardzo zadbana.Kolor tez jest odpowiedni dla mojej karnacji. Ładny efekt utrzymuje sie długo.Chętnie bedę go stoswała przez długi czas i polecała znajomym.

Używam tego produktu od: 3-miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić aniast1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • sprawdził się
  • Po przeczytaniu tak różnorodnych opinii miałam mętlik w głowie, ale postanowiłam spróbować i nie zawiodłam się.
    Krem BB stosuje pod podkład, a nie zamiast niego, bo nie ma szans, żeby zakrył wszystkie niedoskonałości w moim przypadku. Jednak nadaje skórze zdrowy koloryt i wygląd i dodatkowo wygładza ją. Jest lekki i łatwo się rozprowadza. To zdecydowanie trafiony zakup

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić saandra7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny na lato
  • Lubie delikatny i lekki krem BB, daje lekkie krycie, nie obciąża skóry, odżywia. Niestety nie pokrywa wszystkich niedoskonałości skóry alej est przyjemny dla twarzy, nie uczula, i rozświetla. Jak dla mnie jest idealny na letnie dni kiedy twarz jest opalona i nie potrzebujemy dokładnego maskowania a jedynie lekki retusz

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: 3duże

Chcesz pochwalić kaczaka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla bardzo jasnej skóry
  • Jako osoba z jasna karnacja mam problem z dobranim kosmetyków do twarzy. Niestety wersja do jasnej karnacji njest dla mnie za ciemna, a szkoda poniewaz:

+krem bardzo dobrze nawilza skóre
    +dobrze sie rozprowadza
    +łatwy w aplikacji
    +rozswietla
    +kryje niedoskonalosci
    +wydajny

-za ciemny na jasna karnacje, co za czym idzie "efekt maski

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić krrachwal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super krem o wielu właściwościach
  • Ten krem ma aż 5 właściwości, bo doskonale nawilża, wyrównuje koloryt skóry, rozświetla, koryguje wszelkie niedoskonałości a także posiada filtr SPF 15. Sprawdza się jako krem, podkład, baza pod makijaż. Pięknie się rozprowadza na skórze i nie tworzy efektu maski. Twarz jest naturalnie wygładzona z wyrównanym kolorytem. A co najważniejsze nie uczula.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Chcesz pochwalić emerycia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Garnier Skin Naturals (Upiększający BB krem 5 w 1)
  • Krem lekki,
    zapach przyjemny,
    odpowiednia konsystencja,
    nie uczula,
    ładnie wyrównuje koloryt,
    średnio nawilża,
    kolor jest dla mnie nieco za ciemny (jasna karnacja).

Ilość zużytych opakowań: 1 przy końcu

Chcesz pochwalić Justyna701 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Świetny, lekki krem na dzień.

+lekki
    +nie zapycha
    +zapach
    +nawilża
    +cena

-kryje tylko lekkie zaczerwienienia
    -krótko utrzymuje się na skórze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Kanady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemny krem.
  • Krem przeciwzmarszczkowy do cery ciemnej kolor odpowiedni do mojej karnacji.Dobrze się rozprowadza i wchłania,nadaje skórze naturalny odcień. Ma przyjemny zapach. Zastępuje podkład nie tworząc efektu maski.
    Trochę słabo nawilża ale ogólnie jest ok za ta cenę to całkiem dobry krem.

Chcesz pochwalić Magdalena74 za czytelną i pomocną recenzję?