Powiększ Garnier Skin Naturals, Miracle Skin Perfector [Beauty Balm Perfector] (Upiększający BB krem 5 w 1)

Zgłoszony przez vannesalp

Krem BB (Beauty Balm Perfector) to kosmetyk wielofunkcyjny. Posiada właściwości nawilżające i korygująco-upiększające. Może być stosowany jako podkład, krem lub baza pod makijaż. BB stapia się z cerą, sprawiając że twarz jest naturalnie wygładzona, z wyrównanym kolorytem, bez efektu maski. Zawiera pochodną witaminy C i filtr UV.
Producent zapewnia nas o 5 cudownych właściwościach swojego kremu BB:
- Nawilża 24h
- Wyrównuje koloryt
- Koryguje niedoskonałości
- Rozświetla
- Chroni przed promieniami UVA/UVB - SPF 15
Dostępny w dwóch odcieniach. Przeznaczony do cery normalnej i suchej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Garnier wywodzi od `Beauty Balm Perfector`, nie od `Blemish Balm Cream`. Wg deklaracji producenta jest to kosmetyk jedynie "inspirowany sukcesem azjatyckich kremów BB"!

Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Isohexadecane, Glycerin, Alcohol denat., Peg-20 Methylglucose Sesquistearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Palmitate, Nylon-12, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Hydrogenated Polyisobutene, Stearyl Alcohol, Magnesium Aluminium Silicate, Phenoxyethanol, Parfum, Caprylyl Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Disodium Edta, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Caffeine, Ascorbyl Glucoside, Geraniol, Cellulose Acetate Butyrate, Poly Phosphorylcholine Glycol Acrylate, Citral, Ammonium Polycryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Polyvinyl Alcohol, Sodium Chloride, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, [+/- May Contain CI 77891 / Titanium Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxids].

• jest ok
  • Wszystko by było w porządku gdyby niepodrażniał mi oczu, krycie też jest słabe (no ale to nie puder), ogólnie jeden z lepszych tanich kremów bb, ale jak to garnier: uczula mnie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić basia00122 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubie,dobry !
  • Bardzo dobry krem BB od garniera, dla mnie idealny o kolorze najjasniejszym dla cery mieszanej . Dobrze rozprowadza sie po twarzy, jest lekki,wyglada naturalnie,nie tworzy efektu maski, jest bardzo wydajny, bezzapachowy co rowniez daje ogromny plus. Odejmuje mu jedna gwiadzke dlatego ze jest go duzo starcza na dlugi czas jednak pod koniec uzywania zaczyna ciemniec na twarzy co stanowi dla mnie problem szczegolnie w zimie kiedy mam baaardzo jasna cere . w lecie ten problem jest niezauwazalny polecam !

Używam tego produktu od: 1.5 roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić innersoul za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze kryje, słabo nawilża.
  • Krem nadaje skórze piękny kolor i ją wyrównuje.
    Idealny pod makijaż, można łączyć go z ulubionym fluidem
    Jest lekki, wydajny, nadaje blask skórze. Niestety słabo nawilża.

Ilość zużytych opakowań: 1 op. 50ml

Chcesz pochwalić aggri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!
  • Cerę mam problemową, tłustą i wrażliwą - baaardzo kapryśną. W dodatku porcelanową, bardzo jasną, więc od początku godziłam się z faktem, że albo bladość noszę z dumą i wydaję krocie na odpowiedni podkład, albo nie smaruję się podkładem wcale. Teraz wiem, że wybór drugiego wyjścia był właściwy, jednakże w momencie kupna tego bubla taka mądra nie byłam.
    Szukając czegoś, co ładnie zamaskowałoby niedoskonałości cery, pełna nadziei kupiłam tak wychwalany krem BB, rzecz jasna najjaśniejszy w sklepie. Po nałożeniu - rewelacja, kryje, matuje, trochę za ciężki, ale da się wytrzymać. Jednak gdy tylko wyłączyłam żarówkę i stanęłam przy naturalnym źródle światła, wyglądałam jak Indianin. Po niecałej godzinie krem zadziałał na mnie jak ekstremalny samoopalacz. Drugiego dnia rano miałam taki wysyp pryszczy, że wyglądałam jak polana kwasem, więc chcąc nie chcąc, musiałam się z bublem pożegnać. Próbowałam złagodzić go i rozjaśnić zwykłym kremem nawilżającym, ale dla mnie i tak działał jak bronzer.
    Nawet cena jest tu minusem, najgorzej wydane 20 zł w moim życiu.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy (moment kupna)
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Yennefer99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie kupiłabym go ponownie
  • Produkt tak reklamowany, że postanowiłam sama sie przekonać o jego świetności i załuję zakupu. Owszem produkt nawilża skórę i nic poza tym. Odcień jest ciemny, nie kryje, powstają nieestetyczne plamy na twarzy, jest za "ciężki". Przeształam go używać gdyż w swietle dziennym twarz wygląda jak sztuczna maska, okropnie.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne opakowanie

Chcesz pochwalić jaga00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 205 raz(y)
  • Fatality
  • Mam bardzo suchą skórę - naprawdę jest jakiś promil kosmetyków, które potrafią przetłuścić moją cerę. I ten krem BB dokładnie to robi.
    Właściwie nazywanie go kremem BB jest zdradą mojego uwielbienia do koreańskich kremów BB, które są naprawdę czymś wyjątkowym, a nie tłustym kremem tonującym, jak większość produktów zachodnich koncernów. Garnier wypuścił ceglasto-żółte lepidło, tłuściocha, które mogłoby się sprawdzić na cerach suchych (teoretycznie), ale na mojej skórze wygląda fatalnie - dusi ją, przez co zalewa się sebum.
    Kolorystyka bardzo ciemna, odcień jasny - na mojej jasnej, ale nie wyjątkowo bladej cerze - wygląda jak spalona jajecznica. Krycie mierne, ale to jest wpisane w cechy gatunku, że tak to ujmę.
    Nakładanie ciężkie, krem się rozmazuje, smuży. Ma jakieś dziadowskie drobinki. Skóra mimo pudru przetłuszcza się w godzinę - nawet nie chcę myśleć jak zachowuje się po nim cera tłusta.

Ogólnie - jedno wielkie NIE. Jedyny plus to cena. Na szczęście produktu nie kupowałam, tylko dostałam do testów.

Używam tego produktu od: 3-4 tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić pris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest w porządku, ale to nie cud
  • Używam tego produktu zazwyczaj latem, faktycznie bez pudru się nie można obejść, bo cera mocno się świeci. Jednak w moim przypadku nie "zapycha", jest raczej lekki, kryje średnio, ale latem mam zazwyczaj lepszą cerę i trochę ciemniejszą, więc takie krycie jest dobre.
    Duży plus za filtr UV - faktycznie działa, więc z powodzeniem używałam tego kosmetyku w słoneczne dni, czasem nawet podczas krótkich pobytów na plaży

Ilość zużytych opakowań: około 4

Chcesz pochwalić viola_bra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny.
  • +zapach!! przepiękny!
    +dobrze kryje
    +przypudrowany trzyma się na buzi wystarczająco długo
    +lekki
    +wydajny
    +szybko i łatwo można go nałożyć, świetnie się sprawdza w sytuacjach gdy mam mało czasu
    +daje naturalny efekt
    +ładnie rozświetla
    +cena (ok. 15 zł)
    +dopasowuje się do koloru skóry (jestem baaardzo jasna, ale kolor light nie jest za ciemny i nie odznacza się)

-odbija się na telefonie

Używam tego produktu od: około 2 lata z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego

Chcesz pochwalić CocoShinShooter za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Mam sentyment co tego produktu.
    +Nie tworzy efektu maski
    +mam kolor light,jasny promienny
    +ładny zapach
    +cena, jedyne 15 zł
    +baaardzo wydajny
    +ładnie rozświetla

-Na początku używania, zdarzały się takie dni że wysychała mi skóra w jednym miejscu, mimo, że nie jestem alergikiem.
    -zdarzy się odbijać na telefonie
    -Na początku skóra wygląda, niczym obsypana pudrem, ale za minutkę ten efekt znika

Ilość zużytych opakowań: niecałe 2

Chcesz pochwalić velenoo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • plusy:
    -ladny zapach
    -wydajny
    -dopasowuje sie do skory

minusy:
    -widac suche miejsca
    -nie jest trwaly
    -odbija sie na telefonie
    -bardzo sie swieci

Używam tego produktu od: wakacji

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Axlowa666 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij