Powiększ Garnier Skin Naturals, Miracle Skin Perfector [Beauty Balm Perfector] (Upiększający BB krem 5 w 1)

Zgłoszony przez vannesalp

Krem BB (Beauty Balm Perfector) to kosmetyk wielofunkcyjny. Posiada właściwości nawilżające i korygująco-upiększające. Może być stosowany jako podkład, krem lub baza pod makijaż. BB stapia się z cerą, sprawiając że twarz jest naturalnie wygładzona, z wyrównanym kolorytem, bez efektu maski. Zawiera pochodną witaminy C i filtr UV.
Producent zapewnia nas o 5 cudownych właściwościach swojego kremu BB:
- Nawilża 24h
- Wyrównuje koloryt
- Koryguje niedoskonałości
- Rozświetla
- Chroni przed promieniami UVA/UVB - SPF 15
Dostępny w dwóch odcieniach. Przeznaczony do cery normalnej i suchej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Garnier wywodzi od `Beauty Balm Perfector`, nie od `Blemish Balm Cream`. Wg deklaracji producenta jest to kosmetyk jedynie "inspirowany sukcesem azjatyckich kremów BB"!

Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Isohexadecane, Glycerin, Alcohol denat., Peg-20 Methylglucose Sesquistearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Palmitate, Nylon-12, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Hydrogenated Polyisobutene, Stearyl Alcohol, Magnesium Aluminium Silicate, Phenoxyethanol, Parfum, Caprylyl Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Disodium Edta, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Caffeine, Ascorbyl Glucoside, Geraniol, Cellulose Acetate Butyrate, Poly Phosphorylcholine Glycol Acrylate, Citral, Ammonium Polycryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Polyvinyl Alcohol, Sodium Chloride, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, [+/- May Contain CI 77891 / Titanium Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxids].

• dobry krem BB
  • Jako jedyny krem BB który mi podpasował.
    Ogólnie wolę podkłady ale na lato jest w sam raz, ponieważ jest bardzo lekki.
    Nie czuje się go wcale.

Plusy
    + ładny kolor dla bardzo jasnej cery
    +bezproblemowa aplikacja
    + nie świeci się skóra
    +ładny zapach

-raczej nie utrzymuje się zbyt długo

Używam tego produktu od: Paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Nikkula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny lekki krem na każdy dzień
  • idealnie dopasowuje się nawet do bardzo jasnej, porcelanowej cery, nadając jej przy tym promienny blask i zdrowy wygląd
    - jest tani
    -ma fajna konsystencja, nie zostawia smug
    - ładnie pachnie
    jest dużo lżejszy od podkładu (a działa jak podkład), cera wygląda naturalnie i promieniście a nie pozostawia efektu maski

Używam tego produktu od: od dnia testowania kremu BB Garniera
    Ilość zużytych opakowań: 2 szt i na pewno kupię następne. po prostu uzależniłam się od tego kremu!

Chcesz pochwalić Vin2012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny kosmetyk
  • Kosmetyk łaczy wsobie zalety kremu i podkłądu a ja lubie takie połaczenie gdyż szybko widać efekty, łądnie rozprowadza sie na twarzy, nie tworzy smug, szybko stapia sie ze skórą, daje ąłdne wykończenie, gdy go dostałam był za ciemny ale na lato gdy skóra sie opali powinien byc idealny. W sam raz na lto by makijaz był subtelny

Używam tego produktu od: marzec 2015
    Ilość zużytych opakowań: 1 opak 30ml

Chcesz pochwalić knapus za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt w niskiej cenie
  • Zalety
    -nie jest ani za jasny ani za ciemny(idealnie dopasowuje się nawet do bardzo jasnej,porcelanowej karnacji,dając jej promienny blask i zdrowy wygląd)
    -jest tani
    -fajna konsystencja,nie zostawia smug
    -ładnie pachnie
    jest dużo lżejszy od każdego podkładu(a działa jak podkład),twarz wygląda naturalnie i promieniście a nie jak w maskowym makijażu
    Wady
    -brak

Używam tego produktu od: od dnia testowania kremu BB Garniera
    Ilość zużytych opakowań: 2 szt.dużych opakowań

Chcesz pochwalić kaarolcia23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo miłe zaskoczenie
  • Pomimo lekkiej formuły bardzo ładnie ujednolica koloryt, rozświetla i nawilża twarz. Dobrze przygotowuje skórę pod makijaż ja w miesiącach letnich będę używała go jako samodzielnego kosmetyku - sprawdza się idealnie.

Używam tego produktu od: 02.2015
    Ilość zużytych opakowań: jeden

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić szona2011 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Tani a rewelacyjny
  • Nowy, stały element mojej kosmetyczki!
    Dla mnie to odkrycie sezonu. W swojej kategorii cenowej nieporównywalnie lepszy od konkurentów

+ lekka konsystencja, łatwo się rozprowadza
    + bardzo wydajny
    + przyjemny, naturalny kolor, nie wpada w żółć, bardziej brązy - róże
    + super krycie - szczerze, nie spodziewaam się po jakimkolwiek kremie BB mocnego tuszowania niedoskonałości, ale na przebarwienia - ekstra
    + bardzo mocno nawilża

Tutaj na chwilę się zatrzymam. Moja cera jest skrajnie sucha, ze skłonnością do reakcji alergicznych. Po krem sięgnęłam w momencie, kiedy na twarzy wystąpiły suche, łuszczące się place. Fluid bardzo to uwydatniał, szukałam czegokolwiek, co pozwoli mi wyglądać jak człowiek
    Krem Garniera bardzo nawilżył newralgiczne miejsca, miałam wrażenie, że wręcz lekko zamaskował place. Pigment nie wchłaniał się tam bardziej niż na zdrowej skórze [co jest u mnie niestety standardem w podobnych kremach]. Nie uwydatniał problemu. Nałożony rano nawilżyl skórę aż do wieczora!

+ Dlugo pozostaje na skórze - co jest u mnie wysoko cenione, bo skóra wchłania mi nawet fluidy
    + pozwala na szybkie poprawki wciągu dnia - kolejna dokładka nie powoduje problemów, kolor jest równomierny
    + mimo dużej ilości/kilku warstw kompletnie nie czuję go na skórze

+/- zapach ładny, ale chemiczny, mi się podoba, jednak nie każdemu może przypaść do gustu

- mam najjaśniejszy kolor, a już jest o ton ciemniejszy od mojej karnacji. Biorąc pod uwagę, że jesetm lekko opalona - gama kolorystyczna może być zbyt ciemna dla bladziochów

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 [w trakcie]

Chcesz pochwalić _ema_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniawka
  • Krem całkiem ładnie kryje, z tym, że mam wrażenie, że mam tone tego na twarzy. Zdecydowanie jest dla mnie za gęste - ale może spowodowane jest to tym, że w ogóle się nie maluję - poza tuszem do rzęs. Dobra rzecz, ale dla osoby starszej, która potrzebuje mocnego krycia.

Używam tego produktu od: luty 2015
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić maaryskaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie idealny
  • Nigdy nie stosowalam kremow tego typu. Zglosilam sie do testowania z ciekawosci. Udalo sie od tego momentu uzywam tego kremu na codzien. Kolor idealny, zapach, opakowanie i konsystencja. Drugi trafil do mojej siostry ktora tez bardzo szybko zakochala sie w nim. Uzywamy ich obie

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie testowe ja i jedno opakowanie testowe moja siostra. kupilysmy juz zapas nowych (po 3 opakowania)

Chcesz pochwalić asia2601 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Potrafi zaskoczyć
  • Otrzymałam ten krem do testowania przez Wizaż i jestem pozytywnie zaskoczona! Spodziewałam się, że jak każdy inny po paru godzinach "zniknie" z twarzy, a on trzymał się cały dzień. Natychmiast poprawia wygląd skóry choć nie jest w stanie zamaskować większych niedoskonałości (ale przecież od tego mamy korektory). Krem fajnie nawilża i prawdopodobnie dzięki temu skóra nie błyszczy się, pozostaje świeża i gładka w dotyku.

Używam tego produktu od: Stycznia

Chcesz pochwalić Mrs1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie
  • Mam skórę suchą, więc trudno mi znaleźć podkład, który nie przesuszałby mnie dodatkowo.
    BB pięknie rozswietla, nie przypudrowany za bardzo się świeci, ale z pudrem to duet idealny. Odcień najjasniejszy jest i tak odrobinę za ciemny i praktycznie nie kryje, za co odejmuje pół gwiazdki. Mieszam go z podkładem dla lepszego krycia. Lubię gęstą konsystencję i dość dobre nawilżenie.
    Dobry na wiosnę dla osób bez żadnych niedoskonałości.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić asiunia19021 za czytelną i pomocną recenzję?