Powiększ Garnier Skin Naturals, Miracle Skin Perfector [Beauty Balm Perfector] (Upiększający BB krem 5 w 1)

Zgłoszony przez vannesalp

Krem BB (Beauty Balm Perfector) to kosmetyk wielofunkcyjny. Posiada właściwości nawilżające i korygująco-upiększające. Może być stosowany jako podkład, krem lub baza pod makijaż. BB stapia się z cerą, sprawiając że twarz jest naturalnie wygładzona, z wyrównanym kolorytem, bez efektu maski. Zawiera pochodną witaminy C i filtr UV.
Producent zapewnia nas o 5 cudownych właściwościach swojego kremu BB:
- Nawilża 24h
- Wyrównuje koloryt
- Koryguje niedoskonałości
- Rozświetla
- Chroni przed promieniami UVA/UVB - SPF 15
Dostępny w dwóch odcieniach. Przeznaczony do cery normalnej i suchej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Garnier wywodzi od `Beauty Balm Perfector`, nie od `Blemish Balm Cream`. Wg deklaracji producenta jest to kosmetyk jedynie "inspirowany sukcesem azjatyckich kremów BB"!

Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Isohexadecane, Glycerin, Alcohol denat., Peg-20 Methylglucose Sesquistearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Palmitate, Nylon-12, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Hydrogenated Polyisobutene, Stearyl Alcohol, Magnesium Aluminium Silicate, Phenoxyethanol, Parfum, Caprylyl Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Disodium Edta, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Caffeine, Ascorbyl Glucoside, Geraniol, Cellulose Acetate Butyrate, Poly Phosphorylcholine Glycol Acrylate, Citral, Ammonium Polycryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Polyvinyl Alcohol, Sodium Chloride, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, [+/- May Contain CI 77891 / Titanium Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxids].

• Swietny
  • jeden z moich ulubionych kosmetykow! buzia wyglada lekko i świeżo, nie ma efektu 'tapety'.
    nawilzna i odzywia cere, nie ma minusow, same plusy, rewelacyjny!

Używam tego produktu od: około 2-3 lat
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić nieklam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest taki zły.
  • A ja nie potraktowałabym go tak surowo Moja cera jest w przyzwoitym stanie, więc szukam dla niej delikatniejszych ''ujednolicaczy'' niż mocne podkłady. Ten sprawdził się u mnie całkiem nieźle.

Nie można oczekiwać po nim jakiegoś niesamowitego krycia, jednak doskonale radzi sobie z moimi delikatnymi przebarwieniami Pomaga też w zakrywaniu drobnych niedoskonałości. Po prostu efekt jest delikatny, ale widoczny. Przyjemnie nakłada się go na buzię, ma dobrą konsystencję, fajny zapach i wygodne opakowanie. W dodatku jest bardzo wydajny. No i ogólnodostępny.

Muszę się jednak zgodzić - skóra za bardzo się po nim świeci. Mój ukochany puder matujący doskonale sobie z tym radzi, więc dla mnie nie jest to taka duża wada, ale jednak jest :P I mógłby być nieco bardziej trwały. Cena też delikatnie za wysoka, w porównaniu do jakości. Po zużyciu będę szukać mojego ideału, ale możliwe, że jeszcze do niego wrócę

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Oposa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na lato
  • Dobry na upały, gdy nie chcemy nakładać ciężkich podkładów.
    Ma przyjemny zapach, nie podkreśla skórek, nawilża skórę,dobrze się nakłada.

Jednak jego krycie jest minimum. Nie jest to na pewno rozwiązanie dla ludzi, którzy mają problemy skórne! Bez pomocy korektora to on nic nam nie pomoże w kwestii krycia.

Ściera się dosyć szybko.
    Po jakiś czasie jego używania mam wrażenie, że skóra zaczeła mi się bardziej przetłuszczać, ale może to nie on jest winowajcą.

Ogólnie to jest ok na upały, ale kiedy indziej wolę zdecydowanie zasięgnać do produktów z innej półki.

Używam tego produktu od: ok.2- 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MademoiselleMiaou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hitem nie jest,jest wiele lepszych
  • Miałam go już kiedyś, bo dostałam go od koleżanki i teraz też go dostałam, więc na pewno jest wydajny (miałam go ok.5 msc).Wyrównia koloryt jednakże jest za ciemny do cery bladej jak i opalonej.

Plusy :
    -wydajny
    -ładnie pachnie
    -cena
    -wyrównuje koloryt
    -nawilża
    -rozświetla
    -dobry dla cery normalnej bez pryszczy itp.

Minusy :
    -Nie wchłania się!
    -Szybko się ściera (wystarczy tylko np.przyłożyć telefon do ucha)
    -słabo kryje
    -kolor jasny, jest za ciemny (czasami wręcz pomarańczowy)
    -Robi efekt maski
    -rozszerza pory
    -bez przypudrowania twarz strasznie się świeci
    -nie trzyma się za długo

Nie mam dużych problemów z cerą, ale nawet zielonego korektoru nie umie dobrze zakryć. Zdecydowanie lepszy jest z Maybeline lub "Under Twenty"

Chcesz pochwalić AteaseXD za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko w lecie
  • Szukałam czegoś lekkiego, nawilżającego. Na letnie upały i "wyjście po zakupy". Czegoś co koryguje zaczerwienienia, nie podkreśla suchych skórek i jest niemal niewidoczne na twarzy.
    Czy znalazłam? Częściowo.
    Moja ręka sięgnęła po BB Garnier głównie dlatego, że kosmetyki lubią mnie uczulić a kremy tej firmy krzywdy mi akurat nie robią.

Na plus, dla tego specyfiku na pewno mogę zaliczyć -

- delikatną konsystencję
    - nie podkreślanie suchości cery i ewentualnych skórek
    - wyrównanie kolorytu
    - wydajność
    - miły zapach
    - cena

Są niestety też spore minusy -

- bez przypudrowania, buzia świeci się niemiłosiernie, nie jest to "efekt rozświetlenia" a wrażenie tłustej cery
    - ściera się, głupie przyłożenie telefonu, powoduje zejście połowy kremu i pozostawienie go na ekranie
    - mocniejsze przebarwienie, czy jakikolwiek wyprysk, są dla niego przeszkodą nie do pokonania
    - jasny odcień - dla bladziochów jest ciut za ciemny, nawet w lecie i przy lekko opalonej buzi

Następnym razem zainwestuję w coś innego

Chcesz pochwalić hexe22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem w porządku
  • Właśnie skończyłam opakowanie, które dostałam w prezencie gwiazdkowym na zeszłe święta bożonarodzeniowe, a zatem plus za jego wydajność - mamy koniec sierpnia, a ja używałam go codziennie, no chyba, że nie wychodziłam z domu.
    Dobra konsystencja - wystarczy odrobinka na pokrycie całej twarzy.
    Ładny, świeży zapach.

I podsumowanie tego, co obiecuje producent:

Czy nawilża? Tak. Nie używałam żadnych kremów podczas stosowania kremu BB, bo nie miałam potrzeby.

Wyrównuje koloryt? Jak najbardziej. Jednak ma problem z kryciem niedoskonałości. Nie krył zbyt dobrze, dlatego uważam, że jest to krem dla osób bez problemów z cerą,a z lekkimi przebarwieniami.

Korygowanie niedoskonałości? Jak już wspominałąm wyżej, bardzo słabe.

Rozświetla? Tak! Niewątpliwie to jego spory atut, bo cera faktycznie jest rozświetlona, wydaje się zdrowsza
    Miałam ciemniejszy odcień i przy mojej bladej w zimę cerze sprawdzał się jako bronzer ;P

Ochrona przed promieniami UVA/UVB - spf 15 - zapewne działa ;P

Niemniej jednak jest bardzo nietrwały i zwykle muszę kila razy dziennie poprawiać, co jest dość irytujące - jednak wydajność równoważy tę wadę.

Chcesz pochwalić airwave za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiedziona
  • Co na plus? Zapach, zapach, zapach i cena... Kupiłam korzystnie, a wręcz dostałam gratis do płynu mic. Garniera i dzięki temu nie mam pretensji... Poza tym krem u mnie niestety kompletnie się nie sprawdził. Niby efekt początkowo nawet, nawet, ale po pół godzinie, do godziny, a później blask mnie rozpromienił... Bardzo się świeciłam Nie lubię kilograma tapety, nie lubię się pudrować, to wykończenie kompletnie mnie zawiodło. Dobrze, że ma filtry, to się chwali, ale skoro nie mogę w nim nigdzie wyjść to po co w ogóle? Wydajność taka sobie, ja musiałam go nałożyć więcej niż zwykłego podkładu, więc ekonomię też diabli wzięli... Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: pół tubki

Chcesz pochwalić malgosinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Zacznijmy od tego, że kolor jest za coemny. W wersji jasnej nadaje się idealnie do opalonej późki, na zimę dla bladziochów- nie polecam i sama stosować nie zamierzam.
    - zastanawia mnie to jak niby ma ten produkt nawilżać skoro już na 5 miejscu w składzie jest alkohol denaturowany
    - na lato koloryt wyrównuje faktycznie i to dobrze, równomiernie
    - na pewno nie kryje niedoskonałości, jest zbyt lekki
    - przy takim odcieniu nie ma mowy o rozświetleniu

Inspirowany sukcesem azjatyckich BB?! Jakiś żart. Tym to Garnier może "sznurować buty", bo im do pięt nie dostaje ani z kryciem, ani z odcieniem, ani z pielęgnacją.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Allyen za czytelną i pomocną recenzję?
  • ściera się
  • Kupiłam za około 16zł w Biedronce z czystej ciekawości. Mimo, że mam skórę tłustą kupiłam tą wersję-nawilżającą. Mam w ciemnym kolorze.
    -ściera się (chyba,że nałoży się dużo pudru)
    -pomarańczowa tonacja koloru
    -wydajny
    -średnie krycie
    - nawilża
    -formuła nie przeznaczona dla skóry tłustej

Używam tego produktu od: ponad rok

Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cienki Bolek
  • Udało mi się go wykończyć i tęsknić za nim nie będę.

+ świeży zapach

- słabiutkie krycie
    - szybko się ściera
    - jasny odcień zbyt ciemny, zwłaszcza w zimie
    - słabo się wchłania, pozostaje na twarzy (oczywiście póki nie dotykamy buzi) w postaci tłustawego filmu; jednym słowem cera świeci się jak psu jajca
    - największy minus: powiększa wągry i rozszerza pory

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Rewella za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij