Garnier, Miracle Skin Perfector [Beauty Balm Perfector] (Upiększający BB krem 5 w 1 "Cera normalna")

Średnia ocena: 3.64/5

Krem BB (Beauty Balm Perfector) to kosmetyk wielofunkcyjny. Posiada właściwości nawilżające i korygująco-upiększające. Może być stosowany jako podkład, krem lub baza pod makijaż. BB stapia się z cerą, sprawiając że twarz jest naturalnie wygładzona, z wyrównanym kolorytem, bez efektu maski. Zawiera pochodną witaminy C i filtr UV.
Producent zapewnia nas o 5 cudownych właściwościach swojego kremu BB:
- Nawilża 24h
- Wyrównuje koloryt
- Koryguje niedoskonałości
- Rozświetla
- Chroni przed promieniami UVA/UVB - SPF 15
Dostępny w dwóch odcieniach. Przeznaczony do cery normalnej i suchej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Garnier wywodzi od `Beauty Balm Perfector`, nie od `Blemish Balm Cream`. Wg deklaracji producenta jest to kosmetyk jedynie "inspirowany sukcesem azjatyckich kremów BB"!

Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Isohexadecane, Glycerin, Alcohol denat., Peg-20 Methylglucose Sesquistearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Palmitate, Nylon-12, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Hydrogenated Polyisobutene, Stearyl Alcohol, Magnesium Aluminium Silicate, Phenoxyethanol, Parfum, Caprylyl Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Disodium Edta, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Caffeine, Ascorbyl Glucoside, Geraniol, Cellulose Acetate Butyrate, Poly Phosphorylcholine Glycol Acrylate, Citral, Ammonium Polycryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Polyvinyl Alcohol, Sodium Chloride, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, [+/- May Contain CI 77891 / Titanium Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxids].

Cena: 20zł / 50ml
/m/

kremy BB i CC, kremy tonujące
rozświetlające, nawilżające, ochronne, ujednolicające
normalna, sucha

BB w teorii, ale daje radę.

Jak się dobrze trafi, to można kupić go w Biedronce za okazyjną cenę. Nie jest to typowo azjatycki krem BB, tylko jego gorszy odpowiednik, jednak w jakimś stopniu spełnia swoje zadanie - nie idealnie, ale jednak.

Pierwsza wersja "jasna" była dla mnie zbyt ciemna i uwydatniała niektóre niedoskonałości, dlatego jestem mega szczęśliwa, że udało mi się wyszperać w Biedrze za jakieś 12zł wersję "BARDZO JASNĄ".
Ma żółtawo-beżowy odcień, który bardzo mi odpowiada, szczególnie gdy moja cera ma słabsze dni i jest ziemista, zmęczona, a chcę uzyskać efekt zdrowszej skóry.
Wiadomo, krycie nie jest perfekcyjne, ale taki jest już urok europejskich kremów BB - na krycie wybieram typowy podkład, bardziej napigmentowany.
BB z Garniera mógłby się lepiej rozprowadzać, idzie mu to bardzo opornie i trzeba uważać, żeby nie zostały smugi. Po całym dniu noszenia go, jeśli chcemy jeszcze później gdzieś wyjść, OBOWIĄZKOWO do zmycia i odświeżenia - po takim czasie noszenia go świecę się po nim jak latarnia, skutkowało to zatkanymi porami, pojawiającymi się krostami i przetłuszczoną grzywką, która wchłaniała cały krem opadając mi na twarz...

Jest niezły, ale nie idealny. Mam wrażenie, że ciąży mi na twarzy. Duży plus za filtr UV, ale nie wyobrażam sobie nosić go latem - ale może dlatego, że w ciepłe dni po prostu nie lubię mieć jej oblepionej kremami i fluidami.

Ilość zużytych opakowań: dwa - wersja "jasna" poszła w odstawkę, wersja "bardzo jasna" w trakcie

Jest ok lecz ma swoje wady

Pierwszy raz używam kremu BB. Uważam, że jest to dobra alternatywa dla osób, które na co dzień nie lubią "ciężkiego" makijażu. To coś pośrodku między kremem a fluidem. Zaletą tego produktu jest na pewno to, że się ładnie i równo rozprowadza. Wyrównuje koloryt skóry nadając jej aksamitny wygląd. Lekko zakrywa niedoskonałości, ale nie radzi sobie z rozszerzenymi naczynkami. Niestety tutaj potrzebny jest jeszcze korektor. Nie mniej jednak dla mnie jest wystarczający do codziennego makijażu.

Mój pierwszy krem BB

Dzień dobry kochane , to był mój pierwszy krem typu BB ,który pojawił się w mojej kosmetyce . Krem nie jest formuła nadające mocne krycie , krem jest średniego krycia . Zapach bardzo przyjemny , twarz bardzo odpoczywa po nałożeniu kremu . Krem po dłuższym stosowaniu powodował wysuszanie skóry . Jak na pierwsze próby kosmetyczne , byk to dobry wybór . Bo również nauczył mnie zwracania uwagi na to czego moja cera potrzebuje i jak mam z nią postępować . Na lato w dalszym ciągu polecam .

Coś jest z nim nie tak…

Zastanawiałam się czy tylko u mnie on tak strasznie ciemnieje, aż nie przeczytałam innych opinii… Wydawało mi się, że odcień jest idealny. Na początku fajnie wyglądał, przyjemnie się go nakładało, jest kremowy i przyjemny. Ale to co dzieje się z nim potem to dziwna sprawa. Ciemnieje przynajmniej od dwa tony, jak jeszcze tego nie wiedziałam i spojrzałam w lustro po godzinie od nałożenia- zdziwiłam się strasznie. Wyglądałam bardzo źle :P Szybko się też ściera z twarzy, robi dziwne plamy…

Wykorzystała: kilka próbek

Zdecydowanie nie

Lubię kosmetyki Garnier, ale na tym kremie BB się zawiodłam. Po nałożeniu go wygląda się gorzej niż przed, tak jak by skóra twarzy była pokryta sebum, dodatkowo szybko się z niej wyciera.

Niestety nie.

Lubię kremy BB, używam praktycznie codziennie przez cały rok, jedynie na większe wyjścia zafunduje sobie podkład.
Ten krem BB wcale nie spełnił moich oczekiwań, nie mówiąc już o obietnicach producenta.
Nie kryje, ciemnieje i to znacznie, już chwilę po nałożeniu.
Najgorsze jednak jest to że zostawia plamy na twarzy i wygląda to naprawdę strasznie. Może nawilża, ale co z tego skoro żeby uzyskać nawilżenie musimy chodzić z ciemnymi plamami na twarzy. Więcej nie kupię. Dałam mu wystarczająco dużo szans nakładając na wszelkie możliwe sposoby.

Może kiedyś gdy nie było nic innego był dobry, teraz średnio na jeża

Pamiętam czasy kiedy był szał na kremy BB i zaraz potem CC. Wiele opcji nie było, krycia jakiegoś mocnego też nie. Ale popyt był, wydaje mi się, że Garnier był właśnie najpopularniejszy.

W sumie ja dość szybko przerzuciłam sie z Garniera na koreańskie kremy BB jak tylko Kontigo weszło na rynek. I od tej pory moja kosmetyczka zawiera raczej dobrze kryjącą Misshe, Skin79 czy nawet nasze Veoli

Latem byłam w Rossmanie i jakies zaćmienie mnie dopadło albo sentyment - i tak w koszyku wyladaował krem BB z Garniera. Niestety wylądował potem na półce "nie używam" a nie w serduszku i półce "bierz mnie".
Dlaczego? O tym poniżej

#MOJA SKORA
Mieszana, sucha na policzkach, ze skłonnościa do przetłuszczania się w strefie T. Jak to u 30-latki- niestety borykam sie ze utrata ujedrnienia oraz pierwszymi zmarszczkami a skóra wydaje sie byc szara i bez blasku.

Zacznijmy od PLUSÓW kremu
+poprawia koloryt skóry*
+niska cena
+łatwo dostępny

*z tych słabo kryjących, czyli idealny dla osób, kótre tylko chca poprawic kolor cery, zaś nie sprawdzi się u osób wymagajacych od kremu bb choć najmniejszego krycia

MINUSY:
- słaba trwałość
- średnie kolory - u mnie wydawał się dużo za ciemny
- z czasem oksyduje i wyglada na skorze nawet ciemniej
- skóra szybko przetluszcza się w strefie T, co przy innach kremach BBma miejsce duzo później

Może niewymagajacym z ciemna karrnacja krem sie spodoba. Ja raz,że jestem za jasna do niego, to dwa - nie współgra totalnie z moją cerą. Gdybym chiala wygladac jak Amerykanka co przesadzila z solarium na twarzy to moze, ale ja tak nie chce. W dodatku przy czestych niedoskonalosciach wole mocneijsze krycie, albo takie produkty, gdzie to krycie da się budować. Tu nie ma opcji.

Nie sprawdził się

Kremy BB używam głównie latem.Kupiłam go w Rossmanie na promocji.Krem ma ładne opakowanie i zapach.Pozatym jego działanie jest słabe.Ciemnieje ,zostawia plamy i nie wygląda to ładnie.Krem się ściera ,żałuje że go kupiłam.

Krem bb od Garnier

Mega dobry krem bb, dostałam go kiedyś w prezencie, na szczęście osoba która go kupywała trafiła z odcieniem, ładnie kryje niedoskonałosci, jest delikatny i łagodny dla skóry, nawilża i wyrównuje koloryt, daje efekt promiennej wygładzonej cery, niestety musiałam używać także pudru bo moja twarz się po nim świeciła ale to jedyny minus. Krem bb utrzymywał się na skórze przez cały dzień.

Ok

Fajny krem BB. Stosowałam zwłaszcza w sezonie letnim - gdy upały dawały w kość. Bardzo fajnie wyglądał na twarzy - był taki naturalny i delikatny, a przede wszystkim skóra wyglądała na zdrową i pełną blasku. Fajne opakowanie - wygodnie się go używa. Produkt nie wysusza skóry, nie daje efektu maski.
Jeszcze kiedyś do niego powrócę.

Jestem na NIE

Kupiłam jakiś czas temu i niestety nie używałam. Nie polubiłam się z tym kremem. Zostawiał na twarzy plamy i wyglądał nie świeżo, przy czym kolor po chwili robił się lekko pomarańczowy. Nie wiem czy może trafiłam na jakiś zepsuty czy po prostu na mojej skórze tak działał. Co jakiś czas próbowałam dać szanse lecz niestety ciągle było to samo więc odpuściłam. Krem BB powinien tworzyć lekką, świeżo wyglądającą skórę a nie wyglądać jak znoszony kilku godzinny podkład

Fatalny

Zakupiłam odcień do cery jasnej.
Po nałożeniu krem był już lekko ciemny a z czasem ściemniał jeszcze więcej powodując efekt maski.
Po nałożeniu cienkiej warstwy jak i troszke grubszej powstają plamy, miałam wrażenie, że podkreśla przebarwienia a nie wyrównuje koloryt cery.
Krem nie wysycha, ciągle jest lekko lepiący przez co konieczne jest użycie pudru.
Dawałam mu kilka szans mając nadzieję, że za którymś razem coś się zmieni jednak za każdym razem na mojej buzi wyglądał fatalnie.
Zapach ma fajny.

Straszny

Upiększający? Nie powiedziałabym. Zdecydowanie ładniej czuję się saute niż kiedy miałam go na twarzy. Krem trudno ładnie rozsmarować, smuży się i wygląda bardzo nieświeżo na skórze. Daje uczucie lepkości, które ciężko zniwelować nawet dużą ilością pudru. Najjaśniejszy kolor wygląda na mojej twarzy jak ciemny brąz. Nawet nie opłacało mi się go rozjaśniać, bo miksera musiałabym zmieszać 2-3 razy więcej niż samego produktu. Zużyłam go jako przyciemniacz do zbyt jasnych podkładów. W tej roli dobrze się sprawdził i dodawał odrobinę lekkości ciężkim, matującym podkładom.