Bell, Perfect Skin, Fluid długotrwale matujący

Powiększ Bell, Perfect Skin, Fluid długotrwale matujący

Zgłoszony przez mila1195

Czarodziejski fluid o lekkiej konsystencji - chwilę po aplikacji staje się aksamitnym, matującym pudrem. Skutecznie kamufluje przebarwienia i inne drobne niedoskonałości cery. Jest długotrwały. Dzięki niemu skóra twarzy staje się wygładzona i rozświetlona. Doskonale absorbuje sebum i przywraca skórze równowagę wodno – tłuszczową.
5 odcieni.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Glycerin, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Stearoyl Inulin, Sodium Chloride, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, Dimethicone Crosspolymer, Phenoxyethanol, Sodium Polyacrylate, Polysorbate 80, Hudrated Silica, Dimethicone.Methicone Copolymer, Aluminium Hydroxide, PEG-8, Ethylhexylglycerin, Parfum, Trimethoxycaprylysilane, Tocopherol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxysohexyl 3-cyclohexene Carboxaldehyde, Ascorbyl Palmitate, Hexyl Cinnamal, Ascorbic Acid, Citric Acid

/s/

• nie dla mnie
  • Podkład ten nie przypadł mi specjalnie do gustu. Jak dla mnie ma zbyt cieżką konstytencję. Rozumiem, ze jego zadaniem jest przede wszystkim matować i ukryć niedoskonałości, ale uważam, że jest jednak zbyt cieżki.
    Na mojej twarzy nie wygląda zbyt naturalnie, a pomimo, że chcę czasem ukryć wyskakujące niespodzianki, do których mam skłonności to chciałabym wyglądać dość naturalnie a nie jak z maską.
    Może powodem jest zbyt ciemny kolor, sama już nie wiem. Tak czy siak nie czuję się z nim dobrze. Także odstąpię go młodszej siostrze, która jak zauważyłam chyba juz zaczęła mi go podkradać
    Poza tym efekt krycia jest, może się przydać faktycznie osobą z ciemniejszą karnacją z problemami skórnymi.
    Dobrze rozprowadza, nie pozostawia smug, nie waży się, ale trwały nie jest za specjalnie. Wytrzymuje może do 4-5 godzin. Poprawki są konieczne ;(
    Fajne opakowanie z pompką.
    Tani.

Chcesz pochwalić bonnybunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dory, aczkolwiek jakieś ale jest
  • Oceniam go dość wysoko, ale nie jest to mój ideał. Mam cerę tłustą i jakoś podkłady których używałam nie sprawdzają się. Świecę się jak cholera. Podkłady z Bell dobre są na lato i gdy nie mam problemów se skórą, ale chyba się uodporniłam na nie, bo jeżeli nie zmieszam ich z jakimś poważnym podkładem to jest tragedia. Ale i tak ten podkład jest lepszy od rimmela tego co niby utrzymuje się 25 h lasting finish.
    Zalety
    Z pewnością, nie jest tak widoczny na twarzy, ładnie się z nią stapia, nie osadza się jak ten z rimmel. Kolorystyka odpowiednia, jak na markę drogerujną mogą być pewne problemy. Lepiej o ton jaśniejszy kupić, niż potem się stresować. Czy on kryje, nie powiedziałabym. rewelacji nie ma ale źle nie jest. Twarz wygląda naturalnie to jest duży plus.

Wady
    Ogólnie zauważyłam, ze podkłady bell najlepiej mieszać z innymi tej samej firmy gdyż wtedy uzyskać jakiś wymarzony efekt. krycie, szybko się ścierają, nie wytrzyma 5 godzin. Co chwila trzeba go przypudrować.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maluszka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry,ale..
  • Bardzo dobry podkład, ale ma jeden minus, który sprawia, że nie mogę, go używać Najjaśniejszy odcień jest dla mnie za ciemny, dużo za ciemny, a po nałożeniu dodatkowo ciemnieje. Myślałam, że znalazłam idealny podkład, a tu znowu producent nie pomyślał, o jasnej karnacji..
    Podsumowując:
    +wygodne opakowanie z pompką
    +długo się utrzymuje
    +krycie średnie (ja nie potrzebuję większego)
    +nie czuć go na twarzy i nie robi 'maski'
    +nie zapycha
    +nie podkreśla suchych skórek
    +nie przesusza
    +przypudrowany utrzymuje mat cały dzień

-brak jasnego koloru
    -ciemnieje po nałożeniu

Używam tego produktu od: 1miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: po kilki użyciach oddałam mamie

Chcesz pochwalić popkorn105 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt ten mogę śmiało polecić dla osób które mają problem z niedoskonałościami u mnie sprawił się
  • Bardzo dobry podkład chyba jeden z lepszych jaki miałam okazję stosować.
    + dobrze kryje niedoskonałości
    +dosyć długo utrzymuje się efekt matowej skóry
    +opakowanie z pompka
    +cena
    chyba jedynym minusem jaki zauważyłam to zapach który nie przypadł mi do gustu

Chcesz pochwalić Karolcia0993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Jeden z ulubionych
  • Bardzo go lubię. Jeszcze żaden podkład tak ładnie na mnie nie leżał. Maskuje przebarwienia, naczynka, nie podkreśla skórek, ani zmarszczek. Skóra wygląda na gładziutką i wypoczętą.
    Zostałby moim KWC, gdyby nie dwie zasadnicze wady. Po pierwsze: czuję go na twarzy, zostawia lepką warstewkę, która mnie denerwuje. Po drugie: ciemnieje, po kilku godzinach muszę go rozcierać w miejscach, w których zaczyna się odcinać.

Plusy:
    - pięknie się rozprowadza
    - wygładza wizualnie
    - zakrywa wszystko, co powinien zakrywać
    - świetne opakowanie z pompką

Minusy
    - wrażenie lepkości
    - ciemnieje
    - obiecany mat może być niewystarczający dla cer tłustych i mieszanych

Chcesz pochwalić Narin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Krycie super, mat tragedia
  • Jeśli chodzi o krycie niedoskonałości to sprawdza się nawet w bardzo trudnych przypadkach (przebarwienia, bliny). Konsystencja jest gęsta i ciężka i pozostawia u mnie tłuste wykończenie. Generalnie daje 4 ale bez pudru się nie obejdzie

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Agati92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nietrwały i pomarańczowy...
  • Przez pewien czas używałam tego podkładu regularnie, potem jednak postanowiłam zainwestować w lepszą markę i cieszyć się dobrym kryciem i trwałością...

ZALETY:

- nie wysusza skóry, nawilża;

- ma przyjemny zapach;

- jest łatwo dostępny i to w przystępnej cenie;

- ma przyjemną konsystencję i dobrze się rozprowadza;

WADY:

- słabo kryje;

- JEST BARDZO NIETRWAŁY;

- bez pudru bezużyteczny;

- nawet najjaśniejszy odcień nie dopasowuje się do mojej skóry;

P.S. należy sprawdzić pompkę przy zakupie, ponieważ raz trafiłam na zepsutą!

Używam tego produktu od: nie używam
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić Soupir bordeaux za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Oceniam najjaśniejszy odcień podkładu.

+ wygodne opakowanie z pompką
    + dobrze stapiał się z cerą
    + nie tworzył efektu maski
    + niska cena
    + odpowiednia konsystencja
    + nie podkreślał suchych skórek
    + dla mnie krycie było odpowiednie, ale przy większych problemach z cerą może być za słabe
    + wydajność

- najjaśniejszy odcień nie był bardzo jasny, beżowy, przez co nie do końca pasował do mojej karnacji
    - po kilku miesiącach użytkowania, pod koniec zauważyłam, że podkład zaczął się utleniać (na początku nie było z tym problemu)
    - bez pudru cera się świeciła
    - bardzo szybko ścierał się z twarzy
    - z czasem ścierały się napisy na etykiecie i buteleczka wyglądała nieestetycznie
    - dość ważna kwestia: trochę zapychał
    - nie widać, ile podkładu zostało

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Apolinaria za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale...
  • Kupiłam go jakieś 2 lata temu
    Był moim takim porzadnym pierwszym podkładem
    wtedy kosztował 12, teraz 26 w Naturze
    JAk na tamtą cenę ok, ale 26 to już przesada

Chciałam kupić go ponownie ale jak zobaczyłam cenę zmieniłam zdanie

plusy
    - nie podkreśla suchych skorek za co go kochałam
    -kolor dobrze zgrany z moją cera
    - fajna konsystencje

minusy
    - jesli nie uzylam pudru to mimo, że to podkład matujący to i tak się świeciłąm
    - po 2-3 godzinach wg nie widać, żebym miała jakikolwiek podklad

Chciałam go kupić za kolor i za to, że nie podkreśla, ale w tej cenie kupiłam skin balance Pierre Rene, podkład lepiej kryje a do tego dokupiłąm baze Kobo i jest git

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić oga2957 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemniaczek
  • Bardzo fajny, lekki podkład dla niewymagających.
    Mam raczej bezproblemową cerę więc dla mnie jest idealny. Delikatnie matuje, lekko kryje, akurat żeby fajnie wyrównać koloryt natomiast nie sądzę, że poradzi sobie z dużymi niedoskonałościami. Nie zapycha, dość długo utrzymuje się na skórze, nie zmienia koloru. Pompeczka rewelacja, niestety etykietka błyskawicznie się ściera, ale przecież nie kupujemy go dla etykietki. Czego chcieć więcej za taką cenę.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić kaza102 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij