Bell, Perfect Skin, Fluid długotrwale matujący

Powiększ Bell, Perfect Skin, Fluid długotrwale matujący

Zgłoszony przez mila1195

Czarodziejski fluid o lekkiej konsystencji - chwilę po aplikacji staje się aksamitnym, matującym pudrem. Skutecznie kamufluje przebarwienia i inne drobne niedoskonałości cery. Jest długotrwały. Dzięki niemu skóra twarzy staje się wygładzona i rozświetlona. Doskonale absorbuje sebum i przywraca skórze równowagę wodno – tłuszczową.
5 odcieni.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Glycerin, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Stearoyl Inulin, Sodium Chloride, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, Dimethicone Crosspolymer, Phenoxyethanol, Sodium Polyacrylate, Polysorbate 80, Hudrated Silica, Dimethicone.Methicone Copolymer, Aluminium Hydroxide, PEG-8, Ethylhexylglycerin, Parfum, Trimethoxycaprylysilane, Tocopherol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxysohexyl 3-cyclohexene Carboxaldehyde, Ascorbyl Palmitate, Hexyl Cinnamal, Ascorbic Acid, Citric Acid

/s/

• Może być
  • Oceniam najjaśniejszy odcień podkładu.

+ wygodne opakowanie z pompką
    + dobrze stapiał się z cerą
    + nie tworzył efektu maski
    + niska cena
    + odpowiednia konsystencja
    + nie podkreślał suchych skórek
    + dla mnie krycie było odpowiednie, ale przy większych problemach z cerą może być za słabe
    + wydajność

- najjaśniejszy odcień nie był bardzo jasny, beżowy, przez co nie do końca pasował do mojej karnacji
    - po kilku miesiącach użytkowania, pod koniec zauważyłam, że podkład zaczął się utleniać (na początku nie było z tym problemu)
    - bez pudru cera się świeciła
    - bardzo szybko ścierał się z twarzy
    - z czasem ścierały się napisy na etykiecie i buteleczka wyglądała nieestetycznie
    - dość ważna kwestia: trochę zapychał
    - nie widać, ile podkładu zostało

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Apolinaria za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale...
  • Kupiłam go jakieś 2 lata temu
    Był moim takim porzadnym pierwszym podkładem
    wtedy kosztował 12, teraz 26 w Naturze
    JAk na tamtą cenę ok, ale 26 to już przesada

Chciałam kupić go ponownie ale jak zobaczyłam cenę zmieniłam zdanie

plusy
    - nie podkreśla suchych skorek za co go kochałam
    -kolor dobrze zgrany z moją cera
    - fajna konsystencje

minusy
    - jesli nie uzylam pudru to mimo, że to podkład matujący to i tak się świeciłąm
    - po 2-3 godzinach wg nie widać, żebym miała jakikolwiek podklad

Chciałam go kupić za kolor i za to, że nie podkreśla, ale w tej cenie kupiłam skin balance Pierre Rene, podkład lepiej kryje a do tego dokupiłąm baze Kobo i jest git

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić oga2957 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemniaczek
  • Bardzo fajny, lekki podkład dla niewymagających.
    Mam raczej bezproblemową cerę więc dla mnie jest idealny. Delikatnie matuje, lekko kryje, akurat żeby fajnie wyrównać koloryt natomiast nie sądzę, że poradzi sobie z dużymi niedoskonałościami. Nie zapycha, dość długo utrzymuje się na skórze, nie zmienia koloru. Pompeczka rewelacja, niestety etykietka błyskawicznie się ściera, ale przecież nie kupujemy go dla etykietki. Czego chcieć więcej za taką cenę.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić kaza102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Fajny, lekki podkład na lato
    + miła konsystencja
    + dobrze stapia się z cerą
    + kryje przyzwoicie
    + brak efektu maski
    + wybór odcieni
    + zdrowo wyglądająca cera
    + cena (na promocji nawet za 13zł!)
    + trzyma się na twarzy dość długo pozostawiając cere świeżą i wypoczętą
    + wygodna pompka

- dla niektóryc krycie (które jest średnie) może być minusem
    - trzeba wspomóc sobie pudrem żeby się nie świecić
    - konsystencja powoduje że szybko się go zużywa

Chcesz pochwalić martynkaaaa1 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Ściemniacz!
  • Od dłuższego czasu szukam naprawdę godnego podkładu matującego - miałam te droższe i te tańsze i niestety dla mojej mieszanej cery większość się nie spisała. Bell kupiłam oczywiście dzięki opiniom na wizażu i niestety tym razem ich nie podzielę.
    Podkład jest okropny. Przede wszystkim NIE MATUJE!
    Świecę się po nim tak bardzo, że po 1 godzinie od jego nałożenia się zastanawiam czy Ja go w ogóle nakładałam??!
    Po drugie ciemnieje - mam odcień naturalny a po jakimś czasie moja twarz staje się "tłusto-opalona" bleee!!!
    No i po trzecie - zapycha. Po trzech dniach moja skóra doznała jakiegość "wysypu" syfków i stanów zapalnych.
    Wyrzuciłam 20 zł w otchłań kosza na śmieci.
    Za chiny ludowe nie polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 tyg
    Ilość zużytych opakowań: nawet nie pół 1

Chcesz pochwalić SpoXi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Zacznę swoją recenzję od tego, że mam cerę bardzo tłustą i z trądzikiem, teraz jestem w trakcie leczenia go co wysusza buzię, ale pryszcze zniknęły. Stosowałam go przed i w trakcie kuracji.

Plusy:
    + krycie gdy były pryszcze i zaczerwienienia
    + cena
    + ekonomiczny, wystarczy mała ilość na dobre pokrycie całej buźki
    + kolor dla mojej bladej ceny (010 porcelanowy)
    +nie ściera się w ciągu dnia
    + ma dobra pompkę
    + nie ciemnieje
    + efekt matu ( jednak moja cera nie produkuje teraz w ogóle sebum)

+/- podczas przesuszenia podkreśla skórki, a wysokiego przetłuszczania krótko matował (ale to wina mojej kapryśnej cery)

Minus:
    - nie widać ile podkładu zostało

Chcesz pochwalić Eleline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, polski produkt
  • Zakupiłam go z czystej ciekawości, lubię tę firmę i polski produkt. Mój kolor : 20 light beige.
    Okazał się całkiem dobry. Ładnie się stapia ze skórą, nie tworząc maski na twarzy. Dobrze i gładko się rozprowadza (używam pędzla). Nie tworzy plam. Utrzymuje się na twarzy cały dzień.
    Jednak całkowitego matu nie trzyma za długo ( w moim przypadku po kilku godz. świeci się tylko czoło).
    Posiada wygodną pompkę którą można regulować ilość wyciskanego podkładu.
    Mimo że opakowanie nie jest przeźroczyste to z łatwością idzie sprawdzić ile jest produktu, wystarczy wyciągnąć denko.

Chcesz pochwalić Marisoll za czytelną i pomocną recenzję?
  • lżejsza wersja max factora
  • Wybrałam ten podkład ponieważ nie używałam wcześniej żadnego z produktów Bell, a cieszą się dobrą opinią. Test wypadł naprawdę nieźle. Kiedyś często wychodziły mi okropne ogniska na twarzy- max factor lasting performance był jedynym podkładem, który potrafił je przykryć. Z czasem jednak Max Factor stał się dla mnie za ciężki, idealnym rozwiązaniem okazał się dobrze kryjący Bell.

Plusy:
    - bardzo dobrze kryje
    - super dostosowuje się do kolorytu skóry
    - nie zatyka porów, pomimo dobrego krycia jest dość lekki
    - niska cena
    - wygodna pompka
    - podkład jest bardzo wydajny
    - nie uwidacznia zmarszczek
    - posiada filtr
    - trzyma się prawie cały dzień
    - nie tworzy maski
    - nie ciemnieje
    - wydajny

Minusy:
    - kryjące opakowanie nie pozwala widzieć ile podkładu nam jeszcze zostało
    - nie matuje tak dobrze jak Max Factor, muszę używać dodatkowo pudru
    - w okresie zimowym mam kurtkę z podkładu (przy twarzy)

Chcesz pochwalić wiki051088 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem ok
  • przetestowałam mnóstwo podkładów. Mam cere mieszana z dużą skłonością do świecenia się. ten oto podklad moze nie za dobrze radzi sonie z tym, ale swietnie dopasowuje sie do kolorytu twarzy, jest lekki, nie robi efektu maski i nie zapycha porow. wytrzymuje dosc dlugo, w polaczeniu z pudrem daje dobre rezultaty ! polecam dla osob o skorze normalnej

Chcesz pochwalić imagine17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezbyt
  • kupiłam ze względu na krycie i mat, ale zawiodłam się, przy pierwszych uzyciach było ok, ale po pewnym czasie zauważyłam że niesamowicie się świecę! wcześniej nie miałam z tym problemu.
    fluid jest też nietrwały, po paru godzinach , nie mam już podkładu tylko się świecę!
    napewno nie kupie go ponownie, mam tez wrażenie że mnie zapycha.
    plus za cenę ( w Hebe 13 zł w promocji)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić katharina032 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Plusy:
    -zapach
    -opakowanie (pompka daje tyle fluidu ile chcemy, nigdy wiecej)
    -dość gęsta konsystencja
    -cena
    -wydajność
    -rozprowadzanie

Minusy:
    -nie przezroczyste opakowanie uniemożliwia ocenę ilości podkładu
    -na mojej twarzy tworzy efekt maski, z pudrem jest lepiej, ale i tak wyglądam nienaturalnie (traktuje go teraz jak korektor gdy nie używam w ogóle make up-u)
    -brudzi ubrania i sie sciera
    -uwidacznia nawet najmniejsze suche skórki i zmarszczki
    -mi zapycha pory jak używam go 2-3 dni pod rząd

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kori_Yoitama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla tłustej cery - raczej nie.
  • Zachęcona przepięknym kolorem testera w Naturze (porcelain) i promocją (niecałe 16zł) skusiłam się na ten produkt i w sumie trochę żałuję, mimo iż nie były to jakieś super pieniądze, ale nie lubię marnować kosmetyków.

OPAKOWANIE:
    Super pompka! Wyciska wszystko do ostatniej kropli, nie da się odkręcić opakowania, jest szczelne, dzięki czemu mamy pewność, że wszystko zostało zużyte. Niestety jest białe, przez co nie widać ile produktu zostało i kiedy szykować się do zakupu kolejnego. Nadruk tandetny, po 2 tygodniach prawie nic po nim nie zostało, ale to da się jakoś przeboleć.

KONSYSTENCJA:
    Bardzo na plus, jest zwarty, dość gęsty, ale ładnie się rozprowadza zarówno pędzlem jak i palcem, czy gąbką, nie rozlewa się podczas nakładania, ani po kosmetyczce, dopóki nie nałożymy 2 konkretnych warstw z pudrem raczej nie robi maski.

KRYCIE, KOLOR:
    Średnio, krycie na przebarwienia wystarczy, ale większe niedoskonałości trzeba zakryć jednak korektorem. Niestety najjaśniejszy kolor o ile jest fajny dla bladziochów po nałożeniu, gdyż i tak jest dość jasny i nie ma grama różowych tonów, tak po 3-4 godzinach wstyd pokazać się ludziom - robi się po prostu pomarańczowy i o 1-2 tony ciemniejszy. Podkreśla suche skórki, wchodzi w zmarszczki mimiczne, pod tym względem niefajny.

MAT:
    Jak na produkt przeznaczony dla tłustych, świecących cer, to masakra. Już lepiej wygląda na mojej buzi rozświetlający podkład z pudrem, niż ten nawet przypudrowany toną. Coś strasznego, jeszcze po żadnym chyba się tak nie świeciłam, o macie można zapomnieć.

TRWAŁOŚĆ:
    Oceniłabym jako słaba. Do 3-4 godzin jest okej, później schodzi paskudnie plamami. W miejscu, gdzie jest dodatkowy suchy produkt, np róż czy bronzer, zostaje dłużej, ale na żuchwie ściera się bardzo szybko, co w połączeniu z ciemniejącymi właściwościami daje efekt ciapatej buzi... Straszne. Po 10h zostają tylko tłuste, świecące plamy...

WYDAJNOŚĆ:
    Tu akurat nie mogę narzekać, kupiłam pod koniec sierpnia i skończył mi się dopiero teraz, czyli 3 miesiące codziennego stosowania minimum 1 pompka dziennie to jest naprawdę okej, ale nie wiem czy przy takich właściwościach nie byłoby lepiej, gdyby szybciej się kończył...

Ogólnie na początku produkt robi dobre wrażenie, ale ono szybko się kończy. Jeszcze na promocji można zaryzykować, ale przy regularnej cenie w Naturze (ok. 26zł obecnie) nie ma co pakować kasy, bo są 100 razy lepsze rzeczy za te pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić niemamklimatu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla osób o jasnej karnacji
  • Mam jasną karnację i zawsze szukam możliwie najjaśniejszego podkładu. Kiedy kilka miesięcy temu szukałam podkładu przypomniałam sobie o tym z Bell. Używałam go już wcześniej i zapamiętałam dość dobrze, więc mimo, że w drogerii nie było testera wzięłam najjaśniejszy odcień- porcelain.
    Nie polubiłam go i od kilku miesięcy próbuję zużyć, choć idzie mi to dość opornie. Cerę mam raczej bezproblemową, zmagam się tylko z zaczerwienionymi policzkami i, gdy jest zimno, nosem. Liczyłam na to, że z pomocą podkładu uda mi się to trochę zatuszować. O ironio, wydaje mi się, że moja cera lepiej przed nałożeniem na nią fluidu Bell. Konsystencja nie jest zła, opakowanie też jest wygodne, choć szybko starły się z niego nadruki i nie wygląda dobrze.
    Podkład po nałożeniu na cerę szybko ciemnieje, z w miarę neutralnego beżu robi się pomarańczowawy. I jest to odcień, który mi ani odrobinę nie pasuje. Co gorsza, szybko się ściera, zwłaszcza na nosie, i nie maskuje zaczerwienień. Bardzo szybko przestaje chociażby udawać, że może poprawić wygląd.
    Podkład raczej słabo kryje. Cera po jego nałożeniu nie jest matowa, co akurat mi nie przeszkadza, gdyż uważam, że płaski mat i idealnie krycie wyglądają bardzo nienaturalnie, niemniej jednak efekt nie zadowala.
    Być może u kobiet, które mają trochę ciemniejszą karnację, fluid by się sprawdził. Nie mogę mu zarzucić jedynie pogarszania stanu cery, tutaj akurat zachował się dość dobrze. Jednak nie dostrzegam więcej zalet.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić mpchelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Jak dla mnie bomba za taką cenę jestem bardzo zadowolona, dość ładne krycię, naturalny kolor, delikatny, skóra po nim jets delikatna i miękka dość długo się utrzymuje na skórze nie świeci się i ekonomiczna buteleczka która wyciska produkt do końca

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić EdytaS23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY!!!
  • Zawsze miałam zaufanie do tej Marki i się nie zawiodłam.

Plusy:
    -opakowanie
    -konsystencja
    -zapach
    -krycie (zakrywa pory, dopasowauje się do kolorytu skóry)
    -nawilżenie
    -brak maski
    -pompka
    -nie ściera się bardzo

Minusy:
    -chyba trochę cena
    -dostępność (brak w Rossmanie)
    -u niektórych może występować efekt świecenia.

Ja jednak POLECAM!!!

Chcesz pochwalić misia17a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt w atrakcyjnej cenie
  • Produkt kupiony w zeszłym roku - używany zamiennie z Revlonem.

PLUSY:
    -przyzwoite krycie
    -wydajność bardzo zadowalająca
    -nawilżenie skóry
    -nie tworzy maski na buzi
    - poziom ścierania się z buzi oceniam jako średni - bez przypudrowania ściera się dużo szybciej
    - cena i dostępność
    -pompka, dzięki której aplikacja jest bardziej higieniczna i oszczędna - 1 pompka spokojnie wystarcza na całą buzię

MINUSY:
    -puder nie daje wykończenia matowego, tępego - zdecydowanie efekt świecenia się skóry jest zbyt intensywny jak na produkt, na którym producent obiecuje mat
    -średni poziom ścierania się sprawiał, że makijaż należało lekko poprawiać w ciągu dnia
    -podkład lekko ciemnieje w ciągu dnia

Produkt dobry, w korzystnej cenie i poręcznym opakowaniu.

Używam tego produktu od: wrzesień 2012

Chcesz pochwalić Psotniczka1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubiłam
  • Fajny fluid - łatwo się nie ścierał, długo się trzymał, matował spoko. Jasne odcienie . Wygodna pompka. Średnio kryjący. Nie zauważyłam efektu maski.
    Szybko zdarł się nadruk. Mógłby być bardziej wydajny.

Używam tego produktu od: 4 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Opsyche za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład
    Byłby idealny bo:
    - matuje bardzo ładnie
    - kryje dobrze
    - punktowo można go zastosować jako korektor bo świetnie sprawdza się i w tej roli
    - cena jest na moją kieszeń
    - - -
    Ale nie jest idealny do końca bo :
    - trochę się ściera, trzeba go pilnować pudrem by stał tam gdzie ma stać
    - nie jest wydajny - używałam go przez 2 niecałe miesiące ciągle,codziennie ( może dla niektórych to dużo,ale dla mnie mało)
    - za drugim razem jak go kupiłam miałam straaaszny problem z otwarciem, pompka sie zepsuła i musiałam rozbierać opakowanie by wydobyć z niego produkt a to było baardzo uciążliwe i za to głównie odbieram gwiazdkę
    - - -
    Bardzo polubiłam się z tym podkładem ,ale mało jest miejsc gdzie go mogę dostać niestety

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić xAwangardowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo tani i słaby

ciemnieje na twarzy
    nie naturalnie wygląda
    robi maskę
    ma różowe odcienie

Używam tego produktu od: prawie rok

Chcesz pochwalić sueeggy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pół na pół
  • Na początku bardzo polubiłam ten podkład, gdyż nawet dobrze krył (nie za słabo, nie za mocno). Gama kolorów bardzo dobra, gdyż łatwo wybrać odpowiedni odcień dla siebie. Co do matowienia to nie ma rewelacji, bo po kilku godzinach się zmywa i odsłania niedoskonałości. Kolor również lekko ciemnieje na twarzy. Lepiej użyć jaśniejszego pudru. Fluid ma wady, ale zły nie jest. Ja mam cerę mieszaną w stronę tłustej i kosmetyk nie spisał się tak jak trzeba. Mimo to myślę, że kupiłabym go ponownie, ponieważ jak za tę cenę (dałam ok. 25 zł) to sa gorsze a ten jest w sam raz. Wygodne opakowanie z pompką, co wprost uwielbiam no i przyjemny zapach za co lubię podkłady z Bell. Dla cery normalnej podkład jest rewelacyjny (moja koleżanka używa a ma cerę normalną i jest zachwycona) !
    Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 opak.

Chcesz pochwalić Paris_Night za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Bardzo dobry
  • Jest to dobry podkład, jak na taką cenę

PLUSY
    + długotrwały efekt
    + nie ściera się
    + kiedy go nakładam w ogóle nie czuję, że coś jest na twarzy tak jak w przypadku drożdzych podkładów
    + niedrogi
    +nie podkreśla suchych skórek
    + dobrze się rozprowadza
    + nie zapycha

MINUSY
    - moim zdaniem trochę za bardzo matuje, ale to aż tak mi nie przeszkadza
    - najjaśniejszy kolor (porcelain) jest dla mnie ciut za ciemny, co jest trochę dziwne, bo zawsze używałam tylko takich odcieni

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Flix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie najgorszy, nie najlepszy
  • Produkt kupiony pod wpływem opinii na KWC.
    Podkład stałby się moim ulubieńcem, gdyby nie fakt, że nie ma go na twarzy już po jakichś 3 godzinach . Pewnie to wina mojej cery tłustej w strefie T, na cerze suchej/normalnej sprawdzi się zapewne lepiej.

PLUSY:
    -krycie- średnie, ale jak dla mnie takie jest wystarczające
    -najjaśniejszy kolor jest faktycznie jasny
    -ładny zapach
    -fajnie się rozprowadza
    -cena
    -opakowanie z pompką
    -nie zapycha

MINUSY:
    -krótko utrzymuje się na twarzy
    -matuje, ale przez bardzo krótki czas
    -podkreśla trochę suche skórki
    -nie jest wydajny
    -nie wiemy ile produktu zostało

Gdyby trochę dłużej utrzymywał się na twarzy i lepiej matował na pewno byłby jednym z moich ulubionych podkładów, jednak te 2 minusy całkowicie go dyskwalfikują. Cóż, będę dalej szukała swojego ideału.

Używam tego produktu od: półtora roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aniiaxp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład
  • Ja widzę w nim tylko plusy, bo:
    - Nadaje się do suchej cery
    - Wydajny
    - ładnie się rozprowadza
    - nie gromadzi się w załamaniach
    - delikatnie pachnie
    - kolor ivory nadał się idealnie do mojej cery
    - lubię go za wygodną pompkę
    - plastikowe opakowanie to gwarancja trwałości
    - wykorzystuje się go do ostatniej kropli podkładu
    - długo się trzyma
    - posiada filtr
    - dobrze kryje niedoskonałości

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: skończyłam drugie opakowanie

Chcesz pochwalić agngos1019 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Łałałiła !
  • No bardzo dobry podkład, w bardzo, bardzo dobrej cenia (bodajże 16 zł w hebe?)

Z plusów:

nie wysusza, nawilża wręcz

wydaje mi się, że lekko rozświetla moją twarz

długo się utrzymuje, z pudrem czy też bez

zakrywa co ma zakryć, a mam bardzo podrażnioną skórę, czerwone krostki, podskórne alergiczne etc.

kolor świetny, porcelanka (1) to odpowiednik buff revlona do skóry mieszanej i tłustej - sprawdzałam w drogerii, niemalże identyczne

Nie wiem jak z wydajności, wciąż mam, ale nie widze ile jeszcze. Nie pamiętam też kiedy dokładnie kupiłam, ale myśle, że na jakieś 2-3 miesiące codziennego stosowania powinien wystarczyć

W moim przypadku nie jest jakoś super matujący

Jest dużo lżejszy od mojego poprzedniego ulubieńca revlona cs, dlatego też został moim codziennym podładem.

Jednym słowem ŚWIETNY!

Chcesz pochwalić andoka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie najgorszy, nie najlepszy.
  • Mam kolor 20, cerę mieszaną.

PLUSY:
    + trzyma się prawie cały dzień
    + nie tworzy plam
    + fajna konsystencja - ani gęsty ani rzadki
    + wydajny
    + nie ciemnieje
    + cena
    + pompka pompuje tyle ile chcemy
    + mnie nie zapchał
    + dobrze się rozprowadza

MINUSY:
    - w moim odczuciu pozostawiał "chamski mat"
    - lepiące wykończenie
    - nie kryje zaczerwienień ani niedoskonałości
    - podkreśla suche skórki - bardzo
    - nieprzyjemny zapach - chemiczny

Mnie nie zadowolił do tego stopnia, że po 2-óch miesiącach używania poleciałam po nowy- mam nadzieje, że lepszy.

Chcesz pochwalić figaria za czytelną i pomocną recenzję?