Verona Laboratories, Oliwkowe serum do ciała modelująco - ujędrniające

Powiększ Verona Laboratories, Oliwkowe serum do ciała modelująco - ujędrniające

Zgłoszony przez jotgol

Wygładza i odżywia. Ujędrnia i wysmukla sylwetkę. Stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej.
Zawiera aktywny kompleks o właściwościach antycellulitowych DRENALIP.
Serum modelująco - ujędrniające do ciała przeznaczone jest dla kobiet, które marzą o idealnej sylwetce. Preparat w widoczny sposób wspomaga wyszczuplanie, modelowanie ciała i walkę z cellulitem, równocześnie poprawiając samopoczucie.
Kompleks roślinny DRENALIP (traganek, ruszczyk, cytryna, nawłoć) - wysoko efektywna kombinacja składników aktywnych o właściwościach antycellulitowych, wyszczuplających i przeciwobrzękowych.

Cena: 8,50zł / 200ml

• świetny
  • Produkt jest naprawę świetny, zapłaciłam za niego 7 zł w promocji. Skóra po nim jest jędrna, nawilzona, delikatna. Zapach serum jest bardzo ładny, pomimo iż nienawidzę zapachu oliwek. Co najwazniejsze jest wydajny,Przy dlugotrwalym stosowaniu efekty, sa coraz lepsze. Polecam jak najbardziej.

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowan (200ml)

Chcesz pochwalić damnnn za czytelną i pomocną recenzję?
  • sympatyczny
  • Przyjemny w użyciu tak jak i inne preparaty tej firmy - zapach, konsystencja zachęcają do użycia - efekt - nawilżenie i delikatne wygładzenie skóry na udach po użyciu... Używam go właśnie jako takiego ekspresowego poprawiacza wyglądu, na chwilę...
    \n
    \nMoże gdybym regularnie stosowała bylby trwalszy i wyraźniejszy efekt...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić qqłka za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo za grosze
  • serum super wygładza,ujędrnia,nawilża,ładnie pachnie,jest bardzo wydajne a nie żałuję sobie używam zawsze po kąpieli,robię krótki masaż,wchłania się bardzo przyzwoicie,po paru minutach można się ubrac.skóra jest taka milutka i jedwabista jak u dziecka bardzo polecam ale trzeba używac go regularnie,żaden taki kosmetyk nie pomoże nam po jednym użyciu,trzeba byc cierpliwym

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić karolinka18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Przystępna cena, fajny zapach, lekka konsystencja która się w miarę dobrze wchłania i bardzo fajny delikatny zapach oliwek. Moim zdaniem bardziej ten kosmetyk pasuje na balsam niż serum.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jotgol za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij