Powiększ Ziaja, Ulga Dla Skóry Wrażliwej, Krem łagodzący na dzień redukujący podrażnienia

Zgłoszony przez Isi

Nawilżająca, delikatna emulsja o wysokiej aktywności łagodzącej i ochronnej. Zapewnia bezpieczeństwo stosowania, działa jak kojący kompres. Zawiera filtry UV - SPF 20 ochrona średnia.
Preparat hypoalergiczny, bezzapachowy.
Zalety:
- 0% barwników,
- 0% silikonów,
- 0% olejów mineralnych,
- minimalna bezpieczna ilość konserwantów,
- testowany pod kontrolą dermatologiczną.
Działanie:
1. Łagodzenie skóry wrażliwej:
- zapewnia natychmiastowy efekt kojącego kompresu,
- łagodzi zaczerwienienie i uczucie pieczenia naskórka,
- redukuje szorstkość, suchość i nadmierne łuszczenie.
2. Wzmocnienie wrażliwych naczynek krwionośnych:
- zapobiega zaczerwienieniom dając szybki efekt kojący,
- zmniejsza przepuszczalność kruchych naczynek krwionośnych,
- wzmacnia odporność skóry na czynniki zewnętrzne.
3. Ochrona skóry wrażliwej:
- usprawnia i wzmacnia funkcje regeneracyjne,
- chroni przed działaniem promieni słonecznych,
- Zapobiega przedwczesnemu starzeniu skóry.
Krem nanieść na skórę twarzy i dekoltu, delikatnie wklepać. Stosować na dzień. Na noc polecamy krem regenerujący wzmacniający naczynka krwionośne.

Cena: ok. 9zł / 50ml

• Calkiem przyjemny kremik
  • Po przeroznych eksperymentach z drozszymi i aptecznymi kremikami,zniechecona ich znikomym dzialaniem postanowilam tym razem kupic cos tanszego i naszej rodzimej firmy.O dziwo za cene 2£ mam kremik,ktory nawilza moja buzie duzo lepiej niz clarins za ok 30£.Mam skore bardzo przesuszona i szukalam czegos co otuli moja cere jak pierzynke i porzadnie doglebnie nawilzy oraz zredukuje uczucie sciagniecia,(zwlaszcza po myciu).Ten kremik robi wszystkie te rzeczy.Stosuje go pod makijaz i sprawdza sie bardzo fajnie,podklad dobrze rozprowadza sie na tym kremie,nie jest tlustawy,nie swieci sie w ciagu dnia .Co do redukowania zaczerwienienia skory-odczulam wyrazna roznice juz po ok 2 tyg stosowania,moja buzia zwykle bardzo czerwona po umyciu,jakos sie uspokoila.Mysle ze to jego sprawka Plus za przyjemny zapach,wydajnosc i niska cene.Polecam!

Używam tego produktu od: ok 2 mce

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Dla mnie bardzo dobry, rano po nałożeniu uczucie, jakby otulić twarz łągodzącym kompresem. Nawilża, nie zapycha porów, lekki, nadaje się pod makijaż. Mam cerę normalną, w niektórych miejscach przesuszającą się czasem, ten krem jest dla mnie w sam raz. Mam do niego wielką słabość.

PLUSY:
    -nawilża
    -łagodzi
    -jest tani

MINUSY:
    -dla mnie brak

Używam tego produktu od: ponad dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: około 12

Chcesz pochwalić Saovine13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Nie podoba mi się w nim to że po jakimś czasie stosowania zaczął jakieś dziwne rzeczy robić z moja skórą .
    Na początku stosowania skóra nie była napięta tylko nawilżona , a po jakimś czasie okazał się że ją podrażniał .
    Nie wie z czego to wynika .

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić miwj za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • szukałam dobrego nawilżającego kremu, który mogłabym stosować na noc lub w zimę. Niestety ten nie spełnił moich oczekiwań.

Plusy:
    -niska cena
    -teoretycznie "dobry skład"
    -polski produkt
    -bezzapachowy

Minusy:
    -zostawia strasznie tłustą warstwę na twarzy, nie wchłania się do końca
    -zapycha!
    -tępa konsystencja
    -niehigieniczne opakowanie (słoik zamiast tubki)
    -słabe nawilżenie

Chcesz pochwalić eliwenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niepozorny
  • Mam skórę mieszną w kierunku suchej.
    Szukałam kremu na dzień z filtrem i który nada się pod makijaż. Ten krem spełnia wszyskie warunki, a nawet więcej.
    Jego zalety to:
    - dobrze się wchłania
    - nawilża
    - idelany pod makijaż
    - nie podrażnia skóry, a nawet jej trochę pomaga
    - SPF 20
    - nie zatyka porów
    - cena

Polecam spróbować, bo to nie majątek, a jak dla mnie bije na łep na szyje 2-3 razy droższe kremy.

Chcesz pochwalić Any85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie współpracuje z podkładem
  • Krem kupiłam z myślą o pielęgnacji na dzień. Mam mnóstwo kremów na noc, w których nie przeszkadza mi, że pozostawiają wilgotną, nie wchłaniającą się warstwę. Ale krem na dzień ma po 10 minutach się wchłonąć.

Ten krem tego nie robi. Nawet pół godziny po nałożeniu czuję, jakbym polała twarz wodą i nie wytarła do sucha. Patrzę w lustro, o zgrozo, tak to też wygląda. Jak na to nałożyć makijaż? Muszę trochę przetrzeć - osuszam wacikiem i jest OK. No ale chyba nie o to chodzi...

Nawilżenie jest w porządku, ale zdecydowałam że dołączy do swoich nocnych kolegów. A ja wyruszam na dalsze testowanie dobrych kremów nawilżających, współpracujących z kolorówką.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić tysia_z za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Krem kupiłam, gdyż jestem w trakcie kuracji przeciwtrądzikowej. Krem jest w minimalistycznym opakowaniu, bez zapachu. Plusami są: faktyczne łagodzenie podrażnień, w ciągu 2-3 dni poprawił stan skóry; krem nawilża; dobry pod makija; wysoki (jak na kremy Zijai) SPF 20; zgodnie z obietnicą producenta łagodzi zaczerwienienia.
    Minus: mało wydajny

Ilość zużytych opakowań: 50ml kremu

Chcesz pochwalić princess18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Musiałam szybko kupić jakiś krem nawilżający, ponieważ moja skóra wymagała natychmiastowej pomocy. Mam zaufanie do Ziaji, nigdy mnie nie zawiodła ale ten krem to porażka!

Mam skórę suchą, skłonną do podrażnień, w tym czasie była dodatkowo strasznie wysuszona.
    Zakupiłam krem w Rossmanie, akurat był na promocji.

Plusy:
    - cena
    - lekka konstystencja

Minusy:
    - W OGÓLE SIĘ NIE WCHŁANIAŁ, POZOSTAWIAŁ TŁUSTĄ WARSTWĘ NA SKÓRZE, KTÓRA POD SPODEM NADAL BYLA WYSUSZONA
    - spodowował więcej podrażnień
    - nie nawilżył

Nie mogłam go wykończyć, więc teraz pastuję nim buty. Używam tego produktu od: miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 niepełne

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić redmune za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie działa jak trzeba
  • Czasem podbierałam go Mamie pod makijaż, ze względu na wysoki filtr i i rzekome działanie łagodzące.
    Mam skórę przesuszoną.

Ma fajny filtr, konsystencję, jest tani, łatwo dostępny i wydajny, nie pachnie drażniąco, fajnie niweluje szorstkość skóry (serio! byłam zachwycona tym, jak gładka i przyjemna w dotyku jest po tym kremie), nie zapycha. Nadaje się pod makijaż, nic się nie roluje, szybko się wchłania.
    Generalnie krem jest fajny, Mama zadowolona, dlaczego więc tylko 2*?

Ano dlatego, że nie nawilża. Po użyciu tego kremu po pół godzinie od zrobienia makijażu mam całą twarz w suchych plamach. Wygląda to koszmarnie i nic się nie da zaradzić.

Finalnie: polecę tylko paniom ze skórą ewentualnie normalną, wtedy krem powinien delikatnie chronić i wygładzić. Do suchej na pewno się nie nadaje. A szkoda, bo krem - pomijając aspekt nawilżania, niestety najważniejszy - jest... całkiem, całkiem dobry.

Używam tego produktu od: okazjonalnie
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż jedno

Chcesz pochwalić ankeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo, bardzo słaby.
  • Niestety seria kremów Ziaja Ulga nie przypadła mi do gustu. Jest to po prostu zwykły, słabiutki krem.

+tani
    +polski produkt
    +zawiera filtr
    +zapach
    +szybko się wchłania

Niestety nie nawilżył mojej suchej cery, nie łagodził i w dodatku zapchał.

Używam tego produktu od: Jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, niecałe

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?