Powiększ Ziaja, Ulga Dla Skóry Wrażliwej, Krem łagodzący na dzień redukujący podrażnienia

Zgłoszony przez Isi

Nawilżająca, delikatna emulsja o wysokiej aktywności łagodzącej i ochronnej. Zapewnia bezpieczeństwo stosowania, działa jak kojący kompres. Zawiera filtry UV - SPF 20 ochrona średnia.
Preparat hypoalergiczny, bezzapachowy.
Zalety:
- 0% barwników,
- 0% silikonów,
- 0% olejów mineralnych,
- minimalna bezpieczna ilość konserwantów,
- testowany pod kontrolą dermatologiczną.
Działanie:
1. Łagodzenie skóry wrażliwej:
- zapewnia natychmiastowy efekt kojącego kompresu,
- łagodzi zaczerwienienie i uczucie pieczenia naskórka,
- redukuje szorstkość, suchość i nadmierne łuszczenie.
2. Wzmocnienie wrażliwych naczynek krwionośnych:
- zapobiega zaczerwienieniom dając szybki efekt kojący,
- zmniejsza przepuszczalność kruchych naczynek krwionośnych,
- wzmacnia odporność skóry na czynniki zewnętrzne.
3. Ochrona skóry wrażliwej:
- usprawnia i wzmacnia funkcje regeneracyjne,
- chroni przed działaniem promieni słonecznych,
- Zapobiega przedwczesnemu starzeniu skóry.
Krem nanieść na skórę twarzy i dekoltu, delikatnie wklepać. Stosować na dzień. Na noc polecamy krem regenerujący wzmacniający naczynka krwionośne.

Cena: ok. 9zł / 50ml

• Calkiem przyjemny kremik
  • Po przeroznych eksperymentach z drozszymi i aptecznymi kremikami,zniechecona ich znikomym dzialaniem postanowilam tym razem kupic cos tanszego i naszej rodzimej firmy.O dziwo za cene 2£ mam kremik,ktory nawilza moja buzie duzo lepiej niz clarins za ok 30£.Mam skore bardzo przesuszona i szukalam czegos co otuli moja cere jak pierzynke i porzadnie doglebnie nawilzy oraz zredukuje uczucie sciagniecia,(zwlaszcza po myciu).Ten kremik robi wszystkie te rzeczy.Stosuje go pod makijaz i sprawdza sie bardzo fajnie,podklad dobrze rozprowadza sie na tym kremie,nie jest tlustawy,nie swieci sie w ciagu dnia .Co do redukowania zaczerwienienia skory-odczulam wyrazna roznice juz po ok 2 tyg stosowania,moja buzia zwykle bardzo czerwona po umyciu,jakos sie uspokoila.Mysle ze to jego sprawka Plus za przyjemny zapach,wydajnosc i niska cene.Polecam!

Używam tego produktu od: ok 2 mce

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Dla mnie bardzo dobry, rano po nałożeniu uczucie, jakby otulić twarz łągodzącym kompresem. Nawilża, nie zapycha porów, lekki, nadaje się pod makijaż. Mam cerę normalną, w niektórych miejscach przesuszającą się czasem, ten krem jest dla mnie w sam raz. Mam do niego wielką słabość.

PLUSY:
    -nawilża
    -łagodzi
    -jest tani

MINUSY:
    -dla mnie brak

Używam tego produktu od: ponad dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: około 12

Chcesz pochwalić Saovine13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • szukałam dobrego nawilżającego kremu, który mogłabym stosować na noc lub w zimę. Niestety ten nie spełnił moich oczekiwań.

Plusy:
    -niska cena
    -teoretycznie "dobry skład"
    -polski produkt
    -bezzapachowy

Minusy:
    -zostawia strasznie tłustą warstwę na twarzy, nie wchłania się do końca
    -zapycha!
    -tępa konsystencja
    -niehigieniczne opakowanie (słoik zamiast tubki)
    -słabe nawilżenie

Chcesz pochwalić eliwenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niepozorny
  • Mam skórę mieszną w kierunku suchej.
    Szukałam kremu na dzień z filtrem i który nada się pod makijaż. Ten krem spełnia wszyskie warunki, a nawet więcej.
    Jego zalety to:
    - dobrze się wchłania
    - nawilża
    - idelany pod makijaż
    - nie podrażnia skóry, a nawet jej trochę pomaga
    - SPF 20
    - nie zatyka porów
    - cena

Polecam spróbować, bo to nie majątek, a jak dla mnie bije na łep na szyje 2-3 razy droższe kremy.

Chcesz pochwalić Any85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie współpracuje z podkładem
  • Krem kupiłam z myślą o pielęgnacji na dzień. Mam mnóstwo kremów na noc, w których nie przeszkadza mi, że pozostawiają wilgotną, nie wchłaniającą się warstwę. Ale krem na dzień ma po 10 minutach się wchłonąć.

Ten krem tego nie robi. Nawet pół godziny po nałożeniu czuję, jakbym polała twarz wodą i nie wytarła do sucha. Patrzę w lustro, o zgrozo, tak to też wygląda. Jak na to nałożyć makijaż? Muszę trochę przetrzeć - osuszam wacikiem i jest OK. No ale chyba nie o to chodzi...

Nawilżenie jest w porządku, ale zdecydowałam że dołączy do swoich nocnych kolegów. A ja wyruszam na dalsze testowanie dobrych kremów nawilżających, współpracujących z kolorówką.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić tysia_z za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Krem kupiłam, gdyż jestem w trakcie kuracji przeciwtrądzikowej. Krem jest w minimalistycznym opakowaniu, bez zapachu. Plusami są: faktyczne łagodzenie podrażnień, w ciągu 2-3 dni poprawił stan skóry; krem nawilża; dobry pod makija; wysoki (jak na kremy Zijai) SPF 20; zgodnie z obietnicą producenta łagodzi zaczerwienienia.
    Minus: mało wydajny

Ilość zużytych opakowań: 50ml kremu

Chcesz pochwalić princess18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Musiałam szybko kupić jakiś krem nawilżający, ponieważ moja skóra wymagała natychmiastowej pomocy. Mam zaufanie do Ziaji, nigdy mnie nie zawiodła ale ten krem to porażka!

Mam skórę suchą, skłonną do podrażnień, w tym czasie była dodatkowo strasznie wysuszona.
    Zakupiłam krem w Rossmanie, akurat był na promocji.

Plusy:
    - cena
    - lekka konstystencja

Minusy:
    - W OGÓLE SIĘ NIE WCHŁANIAŁ, POZOSTAWIAŁ TŁUSTĄ WARSTWĘ NA SKÓRZE, KTÓRA POD SPODEM NADAL BYLA WYSUSZONA
    - spodowował więcej podrażnień
    - nie nawilżył

Nie mogłam go wykończyć, więc teraz pastuję nim buty. Używam tego produktu od: miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 niepełne

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić redmune za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie robi nic - sucha skóra pozostała
  • Krem natłuszcza a nie nawilża.
    Suche plamy na skórze pozostały - uczucie komfortu trwa 10 min.

Zdecydowanie za słaby do skóry suchej.

Plus:
    - fajna konsystencja

Używam tego produktu od: 2013

Chcesz pochwalić Mirabilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 12 raz(y)
  • Na dzień pod makijaż jak najbardziej tak
  • +nie zapycha
    +nie uczula, nie podrażnia
    +jest bezzapachowy
    +delikatnie nawilża cerę i jego konsystencja jest na tyle lekka, że wspaniale współgra z podkladami
    +szybko się wchłania przez co na eksprewsowe poranki jest jak znalazł
    +nie pozostawia na skórze filmu
    +łatwo się go wklepuje
    +ma filtr SPF 20, niby nic, a jednak zawsze coś
    +jest łatwo dostępny i taniutki

-troszkę mało nawilża. kupowałam go raczej z myslą o nawilżeniu w sytuacjach ekstremalnych, aż w końcu używam go w codziennej pielęgnacji. Na okres jesienno-zimowy i teraz na początek wiosny sprawdza się znakomicie. Zero wysuiszenia skóry spowodowanego aurą etc.

Kupię na pewno, tylko nie wiem czy od razu teraz, kusi mnie żeby rpzetestować coś nowego

Używam tego produktu od: listopada
    Ilość zużytych opakowań: została mi 1/3 pierwszego słoiczka

Chcesz pochwalić ghana za czytelną i pomocną recenzję?
  • W sumie Ok...
  • Krem dobrze się rozprowadza, pozostawia na skórze lekki, świecący film. Chroni przed wysuszeniem przy niesprzyjającej pogodzie, ale przy temp. poniżej 2 st. C nie daje rady. Duży plus za filtr przeciwsłoneczny. Wielki minus za podrażnienie oczu. Trzeba się starać, aby dokładnie omijać te okolice. Nałożony zbyt blisko, krem dostaje się do spojówek i sprawia, że oczy pieką i łzawią. Nie powoduje wysypu krostek ani innych niespodzianek.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy przy wyjściu na spacery
    Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

Chcesz pochwalić mala_larwa za czytelną i pomocną recenzję?