Powiększ Ziaja, Ulga Dla Skóry Wrażliwej, Krem łagodzący na dzień redukujący podrażnienia

Zgłoszony przez Isi

Nawilżająca, delikatna emulsja o wysokiej aktywności łagodzącej i ochronnej. Zapewnia bezpieczeństwo stosowania, działa jak kojący kompres. Zawiera filtry UV - SPF 20 ochrona średnia.
Preparat hypoalergiczny, bezzapachowy.
Zalety:
- 0% barwników,
- 0% silikonów,
- 0% olejów mineralnych,
- minimalna bezpieczna ilość konserwantów,
- testowany pod kontrolą dermatologiczną.
Działanie:
1. Łagodzenie skóry wrażliwej:
- zapewnia natychmiastowy efekt kojącego kompresu,
- łagodzi zaczerwienienie i uczucie pieczenia naskórka,
- redukuje szorstkość, suchość i nadmierne łuszczenie.
2. Wzmocnienie wrażliwych naczynek krwionośnych:
- zapobiega zaczerwienieniom dając szybki efekt kojący,
- zmniejsza przepuszczalność kruchych naczynek krwionośnych,
- wzmacnia odporność skóry na czynniki zewnętrzne.
3. Ochrona skóry wrażliwej:
- usprawnia i wzmacnia funkcje regeneracyjne,
- chroni przed działaniem promieni słonecznych,
- Zapobiega przedwczesnemu starzeniu skóry.
Krem nanieść na skórę twarzy i dekoltu, delikatnie wklepać. Stosować na dzień. Na noc polecamy krem regenerujący wzmacniający naczynka krwionośne.

Cena: ok. 9zł / 50ml

• Niepozorny
  • Mam skórę mieszną w kierunku suchej.
    Szukałam kremu na dzień z filtrem i który nada się pod makijaż. Ten krem spełnia wszyskie warunki, a nawet więcej.
    Jego zalety to:
    - dobrze się wchłania
    - nawilża
    - idelany pod makijaż
    - nie podrażnia skóry, a nawet jej trochę pomaga
    - SPF 20
    - nie zatyka porów
    - cena

Polecam spróbować, bo to nie majątek, a jak dla mnie bije na łep na szyje 2-3 razy droższe kremy.

Chcesz pochwalić Any85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie współpracuje z podkładem
  • Krem kupiłam z myślą o pielęgnacji na dzień. Mam mnóstwo kremów na noc, w których nie przeszkadza mi, że pozostawiają wilgotną, nie wchłaniającą się warstwę. Ale krem na dzień ma po 10 minutach się wchłonąć.

Ten krem tego nie robi. Nawet pół godziny po nałożeniu czuję, jakbym polała twarz wodą i nie wytarła do sucha. Patrzę w lustro, o zgrozo, tak to też wygląda. Jak na to nałożyć makijaż? Muszę trochę przetrzeć - osuszam wacikiem i jest OK. No ale chyba nie o to chodzi...

Nawilżenie jest w porządku, ale zdecydowałam że dołączy do swoich nocnych kolegów. A ja wyruszam na dalsze testowanie dobrych kremów nawilżających, współpracujących z kolorówką.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić tysia_z za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Krem kupiłam, gdyż jestem w trakcie kuracji przeciwtrądzikowej. Krem jest w minimalistycznym opakowaniu, bez zapachu. Plusami są: faktyczne łagodzenie podrażnień, w ciągu 2-3 dni poprawił stan skóry; krem nawilża; dobry pod makija; wysoki (jak na kremy Zijai) SPF 20; zgodnie z obietnicą producenta łagodzi zaczerwienienia.
    Minus: mało wydajny

Ilość zużytych opakowań: 50ml kremu

Chcesz pochwalić princess18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Musiałam szybko kupić jakiś krem nawilżający, ponieważ moja skóra wymagała natychmiastowej pomocy. Mam zaufanie do Ziaji, nigdy mnie nie zawiodła ale ten krem to porażka!

Mam skórę suchą, skłonną do podrażnień, w tym czasie była dodatkowo strasznie wysuszona.
    Zakupiłam krem w Rossmanie, akurat był na promocji.

Plusy:
    - cena
    - lekka konstystencja

Minusy:
    - W OGÓLE SIĘ NIE WCHŁANIAŁ, POZOSTAWIAŁ TŁUSTĄ WARSTWĘ NA SKÓRZE, KTÓRA POD SPODEM NADAL BYLA WYSUSZONA
    - spodowował więcej podrażnień
    - nie nawilżył

Nie mogłam go wykończyć, więc teraz pastuję nim buty. Używam tego produktu od: miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 niepełne

Chcesz pochwalić redmune za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie działa jak trzeba
  • Czasem podbierałam go Mamie pod makijaż, ze względu na wysoki filtr i i rzekome działanie łagodzące.
    Mam skórę przesuszoną.

Ma fajny filtr, konsystencję, jest tani, łatwo dostępny i wydajny, nie pachnie drażniąco, fajnie niweluje szorstkość skóry (serio! byłam zachwycona tym, jak gładka i przyjemna w dotyku jest po tym kremie), nie zapycha. Nadaje się pod makijaż, nic się nie roluje, szybko się wchłania.
    Generalnie krem jest fajny, Mama zadowolona, dlaczego więc tylko 2*?

Ano dlatego, że nie nawilża. Po użyciu tego kremu po pół godzinie od zrobienia makijażu mam całą twarz w suchych plamach. Wygląda to koszmarnie i nic się nie da zaradzić.

Finalnie: polecę tylko paniom ze skórą ewentualnie normalną, wtedy krem powinien delikatnie chronić i wygładzić. Do suchej na pewno się nie nadaje. A szkoda, bo krem - pomijając aspekt nawilżania, niestety najważniejszy - jest... całkiem, całkiem dobry.

Używam tego produktu od: okazjonalnie
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż jedno

Chcesz pochwalić ankeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo, bardzo słaby.
  • Niestety seria kremów Ziaja Ulga nie przypadła mi do gustu. Jest to po prostu zwykły, słabiutki krem.

+tani
    +polski produkt
    +zawiera filtr
    +zapach
    +szybko się wchłania

Niestety nie nawilżył mojej suchej cery, nie łagodził i w dodatku zapchał.

Używam tego produktu od: Jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, niecałe

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie robi nic - sucha skóra pozostała
  • Krem natłuszcza a nie nawilża.
    Suche plamy na skórze pozostały - uczucie komfortu trwa 10 min.

Zdecydowanie za słaby do skóry suchej.

Plus:
    - fajna konsystencja

Używam tego produktu od: 2013

Chcesz pochwalić Mirabilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla skóry tłustej.
  • Dostałam próbkę tego kremu przy okazji zakupów w sklepie Ziaji.

Mam cerę tłustą, z licznymi podrażnieniami. Miałam nadzieje że, krem faktycznie przyniesie ulgę i załagodzi podrażnienia. Niestety totalnie się nie sprawdza.

Po pierwsze krem nie nawilża, a natłuszcza, co przy cerze tłustej jest bardzo niewskazane.
    Bardzo wolno się wchłania, więc pod makijaż zupełnie się nie nadaje. Po nałożeniu buzia zaczyna okropnie błyszczeć, nie ważne ile kremu nałożę, po prostu się błyszczy, do tego pozostawia niemiłe uczucie tłustego filmu na twarzy. Jedyne na co mam ochotę po nałożeniu kremu, to go zmyć.

Po 5 dniach stosowania, bo na tyle starczyła mi próbka nie zauważyłam żadnej redukcji zaczerwienienia czy poprawy stanu skóry.

Plusem jest filtr SPF 20, przyjemny skład, lekka konsystencja i brak zapachu.

Przypuszczam, że świetnie sprawdzi się u osób ze skórą suchą, jednak wszystkim z cerami tłustymi- odradzam.

Używam tego produktu od: 5 dni
    Ilość zużytych opakowań: jedna próbka

Chcesz pochwalić maln za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapycha!
  • kupiłam ten krem, bo akurat nie było Lirene Duo-C,
    no i źle się to skończyło,
    krem nie łagodzi podrażnień, ani nie przynosi ulgi,
    za to po kilku dniach stosowania, twarz robi się nakrapiana i stan ten ciągle się pogarsza,
    plusy:
    +filtr spf 20,
    +estetyczne opakowanie, jak to u ziaji,
    +cena,
    minusy:
    -zapycha!
    -twarz się po nim strasznie błyszczy,
    -pozostawia tłusty film,
    -nie redukuje zaczerwienień, ani podrażnień,
    -nie przynosi ulgi, wręcz przeciwnie,

jeżeli chodzi o mnie to krem nie nadaje się do użytku, bo zdecydowanie pogarsza stan mojej skóry

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Weasellow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 11 raz(y)
  • Na dzień pod makijaż jak najbardziej tak
  • +nie zapycha
    +nie uczula, nie podrażnia
    +jest bezzapachowy
    +delikatnie nawilża cerę i jego konsystencja jest na tyle lekka, że wspaniale współgra z podkladami
    +szybko się wchłania przez co na eksprewsowe poranki jest jak znalazł
    +nie pozostawia na skórze filmu
    +łatwo się go wklepuje
    +ma filtr SPF 20, niby nic, a jednak zawsze coś
    +jest łatwo dostępny i taniutki

-troszkę mało nawilża. kupowałam go raczej z myslą o nawilżeniu w sytuacjach ekstremalnych, aż w końcu używam go w codziennej pielęgnacji. Na okres jesienno-zimowy i teraz na początek wiosny sprawdza się znakomicie. Zero wysuiszenia skóry spowodowanego aurą etc.

Kupię na pewno, tylko nie wiem czy od razu teraz, kusi mnie żeby rpzetestować coś nowego

Używam tego produktu od: listopada
    Ilość zużytych opakowań: została mi 1/3 pierwszego słoiczka

Chcesz pochwalić ghana za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij