Powiększ Ziaja, Ulga Dla Skóry Wrażliwej, Krem łagodzący na dzień redukujący podrażnienia

Zgłoszony przez Isi

Nawilżająca, delikatna emulsja o wysokiej aktywności łagodzącej i ochronnej. Zapewnia bezpieczeństwo stosowania, działa jak kojący kompres, zawiera tylko niezbędne składniki receptury. Zawiera filtry UV - SPF 20 ochrona średnia.
Preparat hypoalergiczny, bezzapachowy.
Zalety:
- 0% barwników,
- 0% silikonów,
- 0% olejów mineralnych,
- minimalna bezpieczna ilość konserwantów,
- testowany pod kontrolą dermatologiczną.
Działanie:
1. Łagodzenie skóry wrażliwej:
- zapewnia natychmiastowy efekt kojącego kompresu,
- łagodzi zaczerwienienie i uczucie pieczenia naskórka,
- redukuje szorstkość, suchość i nadmierne łuszczenie.
2. Wzmocnienie wrażliwych naczynek krwionośnych:
- zapobiega zaczerwienieniom dając szybki efekt kojący,
- zmniejsza przepuszczalność kruchych naczynek krwionośnych,
- wzmacnia odporność skóry na czynniki zewnętrzne.
3. Ochrona skóry wrażliwej:
- usprawnia i wzmacnia funkcje regeneracyjne,
- chroni przed działaniem promieni słonecznych,
- Zapobiega przedwczesnemu starzeniu skóry.
Krem nanieść na skórę twarzy i dekoltu, delikatnie wklepać. Stosować na dzień. Na noc polecamy krem regenerujący wzmacniający naczynka krwionośne.

Cena: ok. 9zł / 50ml

• Rozczarowanie
  • Musiałam szybko kupić jakiś krem nawilżający, ponieważ moja skóra wymagała natychmiastowej pomocy. Mam zaufanie do Ziaji, nigdy mnie nie zawiodła ale ten krem to porażka!

Mam skórę suchą, skłonną do podrażnień, w tym czasie była dodatkowo strasznie wysuszona.
    Zakupiłam krem w Rossmanie, akurat był na promocji.

Plusy:
    - cena
    - lekka konstystencja

Minusy:
    - W OGÓLE SIĘ NIE WCHŁANIAŁ, POZOSTAWIAŁ TŁUSTĄ WARSTWĘ NA SKÓRZE, KTÓRA POD SPODEM NADAL BYLA WYSUSZONA
    - spodowował więcej podrażnień
    - nie nawilżył

Nie mogłam go wykończyć, więc teraz pastuję nim buty. Używam tego produktu od: miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 niepełne

Chcesz pochwalić redmune za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie działa jak trzeba
  • Czasem podbierałam go Mamie pod makijaż, ze względu na wysoki filtr i i rzekome działanie łagodzące.
    Mam skórę przesuszoną.

Ma fajny filtr, konsystencję, jest tani, łatwo dostępny i wydajny, nie pachnie drażniąco, fajnie niweluje szorstkość skóry (serio! byłam zachwycona tym, jak gładka i przyjemna w dotyku jest po tym kremie), nie zapycha. Nadaje się pod makijaż, nic się nie roluje, szybko się wchłania.
    Generalnie krem jest fajny, Mama zadowolona, dlaczego więc tylko 2*?

Ano dlatego, że nie nawilża. Po użyciu tego kremu po pół godzinie od zrobienia makijażu mam całą twarz w suchych plamach. Wygląda to koszmarnie i nic się nie da zaradzić.

Finalnie: polecę tylko paniom ze skórą ewentualnie normalną, wtedy krem powinien delikatnie chronić i wygładzić. Do suchej na pewno się nie nadaje. A szkoda, bo krem - pomijając aspekt nawilżania, niestety najważniejszy - jest... całkiem, całkiem dobry.

Używam tego produktu od: okazjonalnie
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż jedno

Chcesz pochwalić ankeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo, bardzo słaby.
  • Niestety seria kremów Ziaja Ulga nie przypadła mi do gustu. Jest to po prostu zwykły, słabiutki krem.

+tani
    +polski produkt
    +zawiera filtr
    +zapach
    +szybko się wchłania

Niestety nie nawilżył mojej suchej cery, nie łagodził i w dodatku zapchał.

Używam tego produktu od: Jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, niecałe

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie robi nic - sucha skóra pozostała
  • Krem natłuszcza a nie nawilża.
    Suche plamy na skórze pozostały - uczucie komfortu trwa 10 min.

Zdecydowanie za słaby do skóry suchej.

Plus:
    - fajna konsystencja

Używam tego produktu od: 2013

Chcesz pochwalić Mirabilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla skóry tłustej.
  • Dostałam próbkę tego kremu przy okazji zakupów w sklepie Ziaji.

Mam cerę tłustą, z licznymi podrażnieniami. Miałam nadzieje że, krem faktycznie przyniesie ulgę i załagodzi podrażnienia. Niestety totalnie się nie sprawdza.

Po pierwsze krem nie nawilża, a natłuszcza, co przy cerze tłustej jest bardzo niewskazane.
    Bardzo wolno się wchłania, więc pod makijaż zupełnie się nie nadaje. Po nałożeniu buzia zaczyna okropnie błyszczeć, nie ważne ile kremu nałożę, po prostu się błyszczy, do tego pozostawia niemiłe uczucie tłustego filmu na twarzy. Jedyne na co mam ochotę po nałożeniu kremu, to go zmyć.

Po 5 dniach stosowania, bo na tyle starczyła mi próbka nie zauważyłam żadnej redukcji zaczerwienienia czy poprawy stanu skóry.

Plusem jest filtr SPF 20, przyjemny skład, lekka konsystencja i brak zapachu.

Przypuszczam, że świetnie sprawdzi się u osób ze skórą suchą, jednak wszystkim z cerami tłustymi- odradzam.

Używam tego produktu od: 5 dni
    Ilość zużytych opakowań: jedna próbka

Chcesz pochwalić maln za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapycha!
  • kupiłam ten krem, bo akurat nie było Lirene Duo-C,
    no i źle się to skończyło,
    krem nie łagodzi podrażnień, ani nie przynosi ulgi,
    za to po kilku dniach stosowania, twarz robi się nakrapiana i stan ten ciągle się pogarsza,
    plusy:
    +filtr spf 20,
    +estetyczne opakowanie, jak to u ziaji,
    +cena,
    minusy:
    -zapycha!
    -twarz się po nim strasznie błyszczy,
    -pozostawia tłusty film,
    -nie redukuje zaczerwienień, ani podrażnień,
    -nie przynosi ulgi, wręcz przeciwnie,

jeżeli chodzi o mnie to krem nie nadaje się do użytku, bo zdecydowanie pogarsza stan mojej skóry

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Weasellow za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • Na dzień pod makijaż jak najbardziej tak
  • +nie zapycha
    +nie uczula, nie podrażnia
    +jest bezzapachowy
    +delikatnie nawilża cerę i jego konsystencja jest na tyle lekka, że wspaniale współgra z podkladami
    +szybko się wchłania przez co na eksprewsowe poranki jest jak znalazł
    +nie pozostawia na skórze filmu
    +łatwo się go wklepuje
    +ma filtr SPF 20, niby nic, a jednak zawsze coś
    +jest łatwo dostępny i taniutki

-troszkę mało nawilża. kupowałam go raczej z myslą o nawilżeniu w sytuacjach ekstremalnych, aż w końcu używam go w codziennej pielęgnacji. Na okres jesienno-zimowy i teraz na początek wiosny sprawdza się znakomicie. Zero wysuiszenia skóry spowodowanego aurą etc.

Kupię na pewno, tylko nie wiem czy od razu teraz, kusi mnie żeby rpzetestować coś nowego

Używam tego produktu od: listopada
    Ilość zużytych opakowań: została mi 1/3 pierwszego słoiczka

Chcesz pochwalić ghana za czytelną i pomocną recenzję?
  • W sumie Ok...
  • Krem dobrze się rozprowadza, pozostawia na skórze lekki, świecący film. Chroni przed wysuszeniem przy niesprzyjającej pogodzie, ale przy temp. poniżej 2 st. C nie daje rady. Duży plus za filtr przeciwsłoneczny. Wielki minus za podrażnienie oczu. Trzeba się starać, aby dokładnie omijać te okolice. Nałożony zbyt blisko, krem dostaje się do spojówek i sprawia, że oczy pieką i łzawią. Nie powoduje wysypu krostek ani innych niespodzianek.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy przy wyjściu na spacery
    Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

Chcesz pochwalić mala_larwa za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię
  • Najważniejsze, że jest bez zapachowy.
    Na noc jak najbardziej się nadaję, jednak na dzień pod podkład się nie nadaje.
    Mój facet używa tego kremu razem ze mną i on go bardzo lubi. Zmniejsza u niego podrażnienia po goleniu.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić MarzenQa92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Dostałam kiedyś kilka próbek i tak sobie, żeby się nie zmarnowały wypróbowałam. I dziękuję sobie do dzisiaj, że to zrobiłam bo na ogół próbki trzymam, trzymam i wyrzucam Krem świetny! Pomaga na praktycznie każde podrażnienia, zaczerwienienia, suchotki i inne takie. Pachnie delikatnie, ledwo wyczuwalnie. Jest dość gęsty ale lekki w nakładaniu. Twarz po nim zdrowo się mieni, kocham ten efekt! Po nałożeniu czujemy się i wyglądamy zdrowo Zaraziłam nawet sympatią do tego kremu chłopaka, który przechodzi teraz leczenie trądziku i bardzo potrzebuje nawilżenia. Krem ten przynosi mu natychmiastową ULGĘ. Stosowany na usta w sekundę je wygładza i zmiękcza, stosowany na twarz daje efekt nawilżonej ślicznej buźki.

Jedynym minusem jest fakt, że można z nim przesadzić i wtedy pojawiają się wypryski. Przy rozsądnym dawkowaniu może zdziałać cuda. Mój ulubieniec!

Chcesz pochwalić bellfiore za czytelną i pomocną recenzję?
  • póki co mój hit
  • Używałam z kosmetyków do twarzy marki Ziaja wiele kremów, ten póki co zajmuje pierwsze miejsce na mojej liście.

Zapach jest bardzo delikatny, wręcz go nie czuć, przynosi skórze ulgę. Jego konsystencja jest wspaniała, szybko się wchłania i zostawia skórę nawilżoną, przy tym nie klei się i nie jest tłusty, cena jest super.
    Można go spokojnie stosować pod podkład czy puder. Twarz nie błyszczy się.

Jedyne co bym chciała żeby wprowadzili większe opakowania

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawdziwa ulga dla cery!
  • Z czystym sumieniem, sercem i głową daję pięć gwiazdek. Ziaja swoją serią "Ulga" uratowała bowiem moją skórę; ocaliła ją od zaczerwień, podrażnień i schodzenia płatami. Mogłam się też poważnie później zabrać za wszelkie nieprzyjazne czarne i czerwone kropy, wągry etc., bo kosmetyki na bazie kwasów przestały robić mi krzywdę.
    Krem naprawdę przynosi ulgę. Po nałożeniu całkowicie zapominamy o tym, że coś na tę twarz nałożyłyśmy. Już po dwóch, trzech dnia skóra staje się wyraźnie gładsza i przyjemna w dotyku. Zaczerwienienia i podrażnienia schodzą po kilku dniach stosowania.
    Krem nie ma właściwie żadnego zapachu, ani nie pachnie, ani nie śmierdzi; moim zdaniem to jego duża zaleta. Dalej - cena, cena, cena. Za krem nie zapłacimy więcej niż 15zł, a cały komplet (krem na dzień i na noc + tonik) to wydatek ok.35-40zł, czyli tyle, co jeden słoiczek średnio drogiego kremu.
    Plusy:
    + redukuje podrażnienia;
    + nie wysusza, dobrze odżywia skórę;
    + pierwsze efekty można zauważyć już po kilku dniach stosowania;
    + można na niego nałożyć codzienny makijaż;
    + brak zapachu;
    +cena.
    Minusy:
    dobry boże, brak!

Używam tego produktu od: używałam go ok.2 miesięcy

Chcesz pochwalić ruda_aga za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulga dla skóry? jakiś żart producenta!
  • Krem zakupiłam w aptece (hahaha). Do zakupu zachęcił mnie skład, opis działania jakie ma wykazać na naszej skórze dzięki składnikom aktywnym zawartym w recepturze , filtr.

Krem jest bezzapachowy, lekki. Kilka minut po nałożeniu na twarz oczy zaczynają potwornie łzawić, piec, mimo, że unikam nakładania go w okolice oczu. Po chwili twarz zaczyna robić się czerwona, robią się na niej czerwone, zaognione krostki...
    Czy to jest krem dla cery wrażliwej? Do cery wrażliwej jest przeznaczony...?
    Staram się wspierać polskie marki, polskie kosmetyki i naszą polską Ziaję, ale no niestety wiele kremów tej marki powoduje u mnie uczulenie.
    Wracam do mojego Bambino, zresztą, jak zawsze Bambino ratuje mnie po zmasakrowaniu twarzy przez inne ''specjalistyczne'' preparaty.

Zużyję do ciała, do nóg, im chyba nie zaszkodzi.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego pełnowymiarowego

Chcesz pochwalić Amelia Maribella za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto!
  • Krem idealny dla mojej podrażnionej cery, łagodzi wszystkie zaczerwienienia, doskonale nawilża, działa jak łagodzący kompres na podrażnioną cerę.

Już kilka razy uratował mnie z opresji gdy miałam zaczerwienioną i swędzącą skórę w okolicach ust i na brodzie (co czasami mi się zdarza).

Stosowany co kilka dni dobrze nawilża i łagodzi.

Jest delikatny - stosowany na wszelkie dolegliwośći na twarzy łagodzi je a nie podrażnia jeszcze bardziej, skóa po nim nie piecze.

U mnie efekt jest zauważalny już po pierwszym użyciu. Po nocy skóra jest mniej czerwona i mniej swędząca. Kilka dni i po problemie nie ma śladu.

Ładnie pachnie.

Nałożony w większej ilości trudniej się wchłania dlatego stosuję go jako krem na noc a nie na dzień.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbyt słaby.
  • Ziaja Ulga przypomina mi trochę rozwodniony, klasyczny krem Nivea...
    Pozostawia tłustą warstwę na skórze, a mimo to, nie nawilża jej dogłębnie. Muszę smarować się kremem 3 razy dziennie, grubą warstwą, aby nie czuć podrażnień i ściągnięcia. A MAM CERĘ MIESZANĄ. Co dopiero miałaby powiedzieć osoba z cerą suchą czy skłonną do podrażnień.

Co prawda krem nadaje się pod makijaż, ponieważ nie roluje się. A jeśli nałożymy podkład i puder, nie będzie śladu po błyszczeniu.

Jednak produkt nawilża skórę bardzo, bardzo słabo. Na pewno nie przynosi ulgi, ani nie redukuje podrażnień.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić tangerrine94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani ale szału bez
  • Plusy:
    Brak zapachu
    Cena!!!
    Brak reakcji alergicznych

Minusy:
    Bardzo ciężka konsystencja
    Za gęsty
    Nie wchłania się

Kremu używałam tylko na noc - według mnie na dzien sie nie nadaje. Natłuszcza a nie nawilża, ciężki, nie wchłania się. Nie szkodzi ale tez szału nie robi. Cena - rewelacja. Mimo to nie kupię ponownie.

Mam cerę suchą - na policzkach zaczerwienione lekko naczynka.

Używam tego produktu od: dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić her_londoner za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielkie rozczarowanie
  • Produkt zupełnie nie wywiązał się z zadania ukojenia podrażnień.
    Początkowo zaraz po użyciu miałam wrażenie lekkiej poprawy lecz już po godzinie efekt znikał. Później zauważyłam, że dodatkowo mnie podrażnia. Kiedy odstawiłam krem, podrażnienia zniknęły, mimo, że nie stosowałam żadnych redukujących je kosmetyków.
    Zdecydowanie nie doznałam "ulgi".

Jedynym dostrzegalnym plusem było optymalne nawilżenie mojej suchej skóry

Używam tego produktu od: przestałam go używać po ok. 1 miesiącu
    Ilość zużytych opakowań: nie dokończyłam pierwszego

Chcesz pochwalić lenaS156 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulga na dzień
  • Ma dobrą konsystencję- nie jest tłusta, ale nie jest to też żel. Dobrze się wchłania i nadaje pod makijaż.
    U mnie nałożenie rzeczywiście przynosiło ulgę. Radzi sobie z podrażnieniami skóry i utrzymuje nawilżenie przez cały dzień.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: około trzech

Chcesz pochwalić K_cieciorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ziaja górą
  • Pierwsze opakowanie kupiłam rok temu - moja skóra podczas kuracji antytrądzikowej zewnętrznej strasznie się przesuszyła. Potrzebowałam nawilżenia i jednocześnie filtru. Krem bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy, której nie cierpię, nadaje się pod makijaż. Zauważyłam, że podczas stosowania kremu wszelkie podrażnienia i zaczerwienienia, które wychodzą mi na twarzy stają się mniejsze. Świetnie nawilża i chroni. Ma bardzo neutralny zapach. Opakowanie plastikowe, wytrzymałe. Nie zapycha. Mój ulubiony krem

Używam tego produktu od: od zeszłego roku

Chcesz pochwalić mycha94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • The best of
  • Jest to jeden z najlepszych kremów jakie miałam do skóry podrażnionej.
    Łagodzi wszelkie podrażnienia, jest delikatny, lekki, nie sprawia tłustego wrażenia na cerze.
    Dobrze nawilża.
    Można go użyć pod makijaż.

Pierwszy raz wypróbowałam go dzięki próbkom otrzymanym od Ziaji.

Od razu przypadł mi do gustu i teraz już go nie zdradzę.

No i ta cena 11 zł

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić a_paczuska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządny krem
  • Kupiłam go, ponieważ przechodzę kurację Izotekiem i dlatego moja skóra jest sucha, swędząca, łuszcząca się.

Moje wrażenia dotyczące tego kremu są dość pozytywne.
    Faktycznie łagodzi i lekko nawilża (nie jest to jednak głębokie, intensywne i długotrwałe nawilżenie,ale w każdym razie jest ). Skóra przestaje mnie po nim swędzieć.
    Krem ma filtr SPF 20, świetna sprawa. Dużo osób czepia się błyszczącej skóry, no fakt,błyszczy się, ale producent matu nie obiecuje. Poza tym tragedii nie ma, wystarczy spróbować nałożyć mniejszą ilość i będzie OK (gdy muszę wyjść z domu posmarowana kremem, po prostu przecieram lekko buzię płatkiem kosmetycznym, i błysku nie ma:P). Posiadaczki cery suchej (bo przecież do takich kierowany jest ten krem) na pewno będą zadowolone
    Mam cerę trądzikową, ale mnie nie zapchał. Ogólnie skład wydaje mi się całkiem dobry, nie ma parafiny, gliceryna nie jest na początku (7 miejsce).
    Co do konsystencji- lekka, łatwo się rozprowadza.
    Cena jest zachęcająca, bo zapłaciłam coś koło 12zł. Dostępny w Rossmanie, więc łatwo go znaleźć.
    Bardzo lubię szatę graficzną Ziaji, jest taka minimalistyczna, a wygląda bardzo ładnie i profesjonalnie
    Kartonowe pudełeczko jest zbyt duże jak na ten kremik, stwarza niepotrzebne pozory
    Plusem jest również to,że Ziaja to polska marka Aaa! Zapomniałabym o zapachu. Nie utrzymuje się długo. Jest taki delikatny, kremowy, przyjemny, .

Mam nadzieję,że sprawdzi się również po zakończeniu kuracji Izotekiem,kiedy moja cera będzie mieszana.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Arliaam za czytelną i pomocną recenzję?
  • od późnej wiosny do wczesnej jesieni
  • Najpewniej z czymś nie trafiłam w tym kremie, a to dlatego, że od połowy opakowania zmieniła się reakcja skóry na jego stosowanie. Chodziło o... pogodę!
    Świetnie sprawdzał się latem jako zewnętrzne źródło wilgoci. Skóra niemal piła krem, dostawała też filtrowe zabezpieczenie przez promieniowaniem.
    Świecenia nie zauważyłam. Podobnie zresztą jak i zapychania czy dodatkowych podrażnień.

Po przekroczeniu mniej więcej połowy opakowania skóra poczuła się... obciążona? Na spotkanie z kremem wychodziła mniej chętnie, a ja wyczułam nadmiar wilgoci. Skóra jakby przestawała oddychać, choć nie ma mowy o pojawieniu się zaskórników czy innych przykrych niespodzianek. Stąd też w tytule podałam czas, gdy krem sprawdzał się najlepiej: wtedy, gdy potrzebowałam dodatkowej dawki wilgoci.

Niezaprzeczalne plusy produktu:
    cena,
    lekka i przyjemna konsystencja,
    łatwość aplikacji,
    brak zapachu,
    brak parafiny

Chcesz pochwalić Eloe77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez szału
  • Krem nie nadaje się do suchej skóry- pozostaje po nim uczucie ściągnięcia, suche skórki. Z podrażnieniami też niezbyt sobie radzi, jest zbyt wodnisty i rzadki, żeby dobrze odżywić suchą i podrażnioną skórę.

Opakowanie nie nadaje się do tego typu produktu- krem powinien być w tubce, żeby nie brudzić się i nie powodować przez to kolejnych podrażnień. Mój wylądował przez to w koszu zanim zdążyłam zużyć połowę.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno (wyrzucone przez zabrudzenia)

Chcesz pochwalić paulinako za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być, ale bez szału.
  • Mam skórę mocno przetłuszczajacą się w strefie T, z częstymi niespodziankami. Stosując żele przeciwtrądzikowie moja skóra miejscami stała się niczym pustynia, szukałam więc szybkiego złagodzenia piekących policzków po nieudanych kuracjach.

+ po nałożeniu skóra jest miła w dotyku, wygładzona, nawilżona
    + bezzapachowy, nie uczula, delikatny
    + zaraz po użyciu faktycznie czuć ulgę dla skóry
    + spf 20
    + nie zapycha
    + niska cena
    + wydajny, nie trzeba dużo nakładać żeby rozsmarować na buzi
    + stosuję w okolice oczu i ich nie podrażnił

+/- plastikowe opakowanie, produkt co prawda się z niego nie wylewa ale jakoś wolę kremy w szklanych słoiczkach
    +/- nawilża, ale tylko po zastosowaniu, nie na dłuższą metę

- nie redukuje zaczerwienień
    - dziwna konsystencja, dość rzadka jak na krem
    - najgorszy minus to taki, że po nałożeniu twarz świeci się jak nawoskowana i co najgorsze to wcale nie ustępuje wraz z wchłanianiem
    - żeby się dobrze wchłonął trzeba trochę poczekać, dlatego jak dla mnie pod makijaż się nie nadaje
    - pozostawia tłusty film

Moja ocena może nie jest do końca obiektywna, gdyż stosuję kremy wymiennie i ten nie był stosowany codziennie.
    Mimo, że jest przeznaczony na dzień to ja wykorzystuję go wklepując grubszą warstwę na noc, nie muszę się nikomu pokazywać ze świecącą twarzą, a rano buzię mam gładką i przyjemną w dotyku. Być może skusze się jeszcze na wersję typowo "nocną"

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić niemamklimatu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajny
  • Zalety:

- nawilża
    - szybko się wchłania
    - nie klei się
    - nadaje się pod makijaż
    - po nałożeniu na noc, skóra rano jest bardziej promienna i elastyczna, uspokojona
    - nie zapycha
    - neutralny zapach
    - niska cena
    - dostępność

Ma tylko jedną wadę:

- nie stosuję go w okolicę oczu, ale nałożony zbyt blisko tego obszaru powoduje lekkie pieczenie kiedy oczy są zmęczone i bardziej wrażliwe, niż zwykle

Ogólnie: polecam, zdecydowanie warto wypróbować

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić M a d y za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij