Ziaja, Ulga Dla Skóry Wrażliwej, Krem łagodzący na dzień redukujący podrażnienia

Nawilżająca, delikatna emulsja o wysokiej aktywności łagodzącej i ochronnej. Zapewnia bezpieczeństwo stosowania, działa jak kojący kompres. Zawiera filtry UV - SPF 20 ochrona średnia.
Preparat hypoalergiczny, bezzapachowy.
Zalety:
- 0% barwników,
- 0% silikonów,
- 0% olejów mineralnych,
- minimalna bezpieczna ilość konserwantów,
- testowany pod kontrolą dermatologiczną.
Działanie:
1. Łagodzenie skóry wrażliwej:
- zapewnia natychmiastowy efekt kojącego kompresu,
- łagodzi zaczerwienienie i uczucie pieczenia naskórka,
- redukuje szorstkość, suchość i nadmierne łuszczenie.
2. Wzmocnienie wrażliwych naczynek krwionośnych:
- zapobiega zaczerwienieniom dając szybki efekt kojący,
- zmniejsza przepuszczalność kruchych naczynek krwionośnych,
- wzmacnia odporność skóry na czynniki zewnętrzne.
3. Ochrona skóry wrażliwej:
- usprawnia i wzmacnia funkcje regeneracyjne,
- chroni przed działaniem promieni słonecznych,
- Zapobiega przedwczesnemu starzeniu skóry.
Krem nanieść na skórę twarzy i dekoltu, delikatnie wklepać. Stosować na dzień. Na noc polecamy krem regenerujący wzmacniający naczynka krwionośne.

Filtry
SPF 15 – 30
w słoiczku
na dzień
wrażliwa, naczynkowa
nawilżające, regenerujące, na zaczerwienienia, łagodzące
hipoalergiczna, bez silikonów, bezzapachowa
emulsja

Bardzo dobry krem na naczynka

Krem ładnie pachnie szybko się wchłania ,dobrze prosperuje z wszelkimi rodzajami fluidów krem czy pudrów
Nie roluje się
Duży plus za filtr 20
Krem fajnie koi cerę jak obiecuje producent i to ukojenie utrzymuje się długo nawet 12 h
Często do niego wracam bo to jeden z lepszych kremów od ziaji ,warto przy naczynkach które potrzebują odpowiedniego nawilżenia

Mega dobry krem

Krem jest naprawdę łagodny, nie podrażnia ani nie uczula. Szkoda, że nie pachnie. Nawilża i rzeczywiście przynosi taką ulgę, czuje że moja skóra odpoczywa przy tym kremie. Nie zapycha porów. Po nałożeniu na skórze pojawia się taka cienka biała warstwa, zależy ile nałożymy tego kremu, ale po jakimś czasie wszystko się wchłania.
Plusem jest również to, że krem nie ma barwników, nie ma silikonów i olejów mineralnych. Moja skóra po tym produkcie jest nawilżona i odżywiona a zaczerwienienia na skórze złagodzone, polecam alergikom.

Świetny produkt przy okazji używania innych produktów, bardziej doraźnych na naczynka/podrażnienia.

Uwielbiam markę Ziaja i bardzo odpowiadają mi jej kosmetyki. Z chęcią sięgnęłam po ten kosmetyk. Sprawdził się u mnie bardzo poprawnie i byłam z jego używania nawet zadowolona. Co prawda nie wierzę w takie bujdy jak niwelowanie naczynek, bo takie sprawy załatwia się laserem lub innym środkom bardziej doraźnym.
Co jest jednak faktem, to to,ż e krem bardzo fajnie koi podrażnioną cerę. Jest przyjemny i daje poczucie takiej ulgi i odświeżenia. Uwielbiam taki efekt. Minusem niestety było dla mnie to że, krem musiał mieć trochę czasu na wchłonięcie się, a ja tego czasu nie mam, szczególnie rano. Tak więc później już używałam go na noc a rano tylko w weekendy.
Kremik był wydajny i przyjemny w konsystencji. Bardzo ładnie pachniał. Taką delikatną nienarzucającą się pielęgnacją. Opakowanie jest estetyczne i skromne, nie wyróżnia się. Jedyny problem jest taki że krem nakłada się palcami. Oczywiście wiadomo że każda z Nas ma czyste ręce przy nakładaniu jakiegokolwiek kosmetyku ale mam jakąś taką niechęć do tego typu opakowań. Mam poczucie że kosmetyk traci swoje właściwości szybciej jeśli ma kontakt nazwijmy to ze światem zewnętrznym. ;)
Poza tym wszystko było ok. Uważam że jest to dobry kosmetyk dla cer naczynkowych. Nasze buzie potrzebują ulgi, ukojenia i nawilżenia. Można próbować w między czasie likwidować naczynka czy podrażnienia innymi produktami np. wysokim stężeniem witaminy C. Ja z chęcią do tego kosmetyku wrócę, ponieważ nie zrobił mi krzywdy.

Powoduje pieczenie

Krem szybko się wchłania i początkowo zostawia uczucie chłodu na skórze, niemniej po godzinie, dwóch moja cera z rumieniem uaktywnia się i mam policzki całe czerwone.

Dobry

Kupiłam ten krem po tym jak dostałam silnego uczulenia na inny krem. Po kilku użyciach faktycznie poczułam ulgę na mojej twarzy. Opuchlizna, swędzenie i zaczerwienienie zniknęło. Krem dodatkowo też nawilżył i ukoił moją skórę.

Najlepszy krem Ziai

To mój ulubiony krem, stosuje go od wielu lat i cały czas do niego wracam po nieudanych eksperymentach z innym kremami ( również od Ziai, ale też innych marek).

Mam okropną cerę, zanieczyszczoną, tłustą z wypryskami, gdzie nie gdzie suchą...Po nałożeniu tego kremu dosłownie czuję ULGĘ, odświeżenie i nawilżenie w innych słowach. Regularnie stosowany stabilizuje moją skorą i poprawia jej wygląd.Używam jeszcze kremu na noc Ulga i kremowy olejek myjący do twarzy z tej samej serii (również godne polecenia).

Na plus

Używam tego kremu od jakich dwóch miesięcy . nadaje się pod makijaz tylko trzeba go nałożyć wcześniej aby dobrze się wchłonąć . nie zauważyłam alby pojawiły się nowe naczynka lecz stare tez nie zniknęły .

Dobry do cery naczynkowej :)

Czasami zdarza mi się zbłądzić w sklepie firmowym Ziaja. Uważam, że jest to świetna polska firma, która może pochwalić się kilkoma perełkami :) W zależności od tego czego akurat potrzebuję zawsze wrzucę jakąś nowość do koszyka.

Od zawsze mam problem z naczynka a co za tym idzie z zaczerwienioną cerą. Dlatego też większość kremów w mojej kosmetyczce służą do łagodzenia podrażnień i niwelowaniu naczynek. Krem Ziaja przeznaczony jest do stosowania na dzień i tak też na początku słuchałam się rad producenta. Krem wklepywalam rano po oczyszczeniu cery. Nie zapychal, łagodził podrażnienia i zdecydowanie zmniejszał widoczność naczynek. Doskonale sprawdzał się jako podkład pod makijaż! Cera zdecydowanie mniej się świeciła, a mam z tym problem. Po jakimś czasie stwierdziłam, że spróbuję jak krem działa na noc i tutaj pozytywne zaskoczenie! Po nocy moja cera była zdecydowanie jaśniejsza ,a naczynka mniej widoczne. Niestety długofalowo krem nie chroni przed powstawaniem nowych naczynek, szkoda.

Nadmienię jeszcze, że krem ma bardzo przyjemną, gęsta konsystencję dzieki czemu szybko się wchłania i doskonale rozprowadza na skórze. Zapach jednakże oceniam na minus, gdyż jest nijaki, trochę chemiczny, mnie jakoś nie przypadł do gustu. Generalnie uważam, że za tak niską cenę jest to produkt godny przetestowania dla każdego kto ma problem z cerą naczynkową i alergiczną!

Nietrafiony zakup

Lubię produkty firmy Ziaja, więc pokusiłam się na zakup tego kremu. Niestety rozczarował mnie. Jest dla mnie za tłusty, słabo się wchłania, nie zredukował podrażnień. Trzeba jednak przyznać, że mimo niewielkiego pudełka jest bardzo wydajny.

Nie robi zupełnie nic

Kupiłam na fali zafascynowania innym produktem z tej serii. Liczyłam, że będzie to krem ultradelikatny, łagodzący podrażnienia, który będzie dla skóry swego rodzaju kompresem.
Niestety. O ile ten krem nie zapycha i nie podrażnia, to nie robi poza tym totalnie nic. Nie złagodził mi stanu zapalnego, nie ukoił skóry ani nie wyciszył. Jednym słowem nie spełnił swoich podstawowych zadań.

Opakowanie standardowe jak w produktach Ziaji. Wydajność dobra, cena mega przystępna. Konsystencja lekka, szybko się wchłania, zapach bardzo neutralny.
Cieszę się, że wypróbowałam ten produkt aczkolwiek z pewnością więcej go nie kupię.

nie redukuje podrażnień

Jego jedyną zaletą jest to, że nie ma zapachu, nie podrażnia skóry i oczu, ale na pewno w moim przypadku nie łagodzi już istniejących podrażnień. Słabo nawilża, jeżeli stosujesz mocno kryjące podkłady, choć dobrze współgra z podkładami tzn. nic się nie waży, nie przemieszcza, nie świeci.

OK

Krem dobrze sprawdza się w zimę. Na lato/wiosnę jest za ciężki nawet na noc. Podczas upałów skóra zbyt mocno się poci i zapycha pory. Tłusty, może przez to miał być odżywczy, ale średnio mu to wychodzi. Ok, ale cudów nie ma.