Syoss, Volume Lift, Suchy szampon do włosów

Powiększ Syoss, Volume Lift, Suchy szampon do włosów

Zgłoszony przez viki1988

Do włosów delikatnych, bez energii. Daje 1 dodatkowy dzień świeżości i objętości bez konieczności mycia włosów.

Skład: Isobutane, Oryza Sativa Starch, Alcohol Denat., Butane, Propane, Parfum, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Geraniol.

Cena: ok. 15zł / 200ml

• Mi przypasował
  • Pierwsze opakowanie zakupiłam ponad rok temu. Był to mój pierwszy suchy szampon, ale mile mnie zaskoczył. Szukałam czegoś co da efekt push-up i znalazłam. Wypróbowałam później szampon Batiste Volume XXL, ale bardzo się zawiodłam. Ten jest dużo lepszy i troszeczkę tańszy.

Plusy:
    + odświeża włosy
    + daje efekt push-up
    + nie pozostawia "napudrowanych" włosów- są przyjemne w dotyku
    + nie pozostawia białego osadu
    + daje długotrwały efekt (od rana do wieczora)

Minusy:
    - mało wydajny
    - zapach kojarzący się z cytrynowym odświeżaczem do toalet (już do niego przywykłam, ale na początku bardzo mi przeszkadzał)

Używam tego produktu od: rok i kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 4 i pół

Chcesz pochwalić PannaKropka za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

• Dobry
  • Szampon stosuję średnio raz w tygodniu, aby nie za często myć głowy, a także w awaryjnych sytuacjach, gdy np. zaśpię do pracy czy na zajęcia. Według mnie Batiste sprawuje się lepiej (do jego rozprowadzenia nie trzeba używać ręcznika), ale generalnie oba sprawują się dobrze. Mam tylko wrażenie, że Syoss uwidacznia łupież...

+ efekt odświeżonych włosów utrzymujący się przez cały dzień,
    + wydajny - mi starcza na ok. pół roku,
    + łatwo dostępny,
    + szybkość działania,
    + nie zauważyłam białych plam (po to używamy ręcznika, aby je zminimalizować

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić szprotka7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Awaryjnie jak najbardziej
  • Potrzebowalam czegoś na awaryjne sytuacje i padło na syoss, który był w promocji po 10zł chyba

+ cena
    + wydajność
    + działa
    + przedłuża świeżość włosów, w kitku wyglądają świetnie!
    +/- zostawia białe paski, ale mam blond wlosy, więc u mnie to nie problem
    - śmierdzi, ale jak to chyba każdy suchy szampon

nie wiem czy kupię, czy wyprobuję może inny suchy szampon np słynny batiste

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anjya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomocny
  • Świetnie odświeża moje włosy, wyglądają rzeczywiście jakbym dopiero je umyła, lecz dalej są nieco "przyklepane". Zawsze pomaga mi w kryzysowych sytuacjach. U mnie sprawdził się lepiej niż wysławiony Batiste. Efekt utrzymuje się cały dzień i wieczór, później włosy i tak myję.

+ odświeża bardzo fajnie
    + zapach nie dusi, jest świeży i przyjemny
    + łatwa aplikacja, nie miałam siwych włosów, lecz mam włosy cienkie i raczej żaden suchy szampon nie sprawiał ze moje włosy były siwe
    + kilkakrotnie wybawił mnie z opresji uratował moje włosy gdy np. zaspałam na uczelnię itp.

- duży minus za to, że nie "podnosi" włosów, nie ma efektu VOLUME, który obiecuje producent, włosy przyklapnięte, dość ciężkie.

+/- mógłby być wydajniejszy, bo mam krótkie cienkie włosy, aplikuje więc mało produktu jednorazowo, a i tak jedno opakowanie starcza na ok 5-6 użyć

Jeśli chodzi o cenę to ja kupiłam w drogerii Słonecznej za ok 14 zł, jednak w Rossku czy Naturze kosztuje on ok. 18zł, może warto poszukać w osiedlowych drogeriach

Używam tego produktu od: dwa mięsiące

Chcesz pochwalić alex_519 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Spełnia swoje zadanie i przedłuża świeżość włosów nawet do jednego dnia (w moim przypadku konieczne jest mycie głowy co drugi dzień), do tego przyjemnie, świeżo pachnie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anja1207 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie daje
  • PLUSY:
    - zapach

MINUSY:
    - wydajność
    - cena
    - nie daje objętości
    - słabo odświeża
    - zostawia mnóstwo białych śladów
    - trafiłam na felerne opakowanie, zepsuł się atomizer i produkt pryskał wszędzie dookoła... :/

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • przydatny, polecam
  • Szampon suchy nie zastąpi tego normalnego, ale u mnie w domu stoi zawsze, bo jeśli zaśpie, potrzebuje szybko wyjść to jest zawsze pod ręką i odświeży je, nie zostawia mi żadnych białych śladów jeśli szybko je rozczeszę. Objętości może za dużo też dzięki niemu się nie zyskuje. ale po użyciu preparatu nie wyglądają na tłuste, po prostu są świeże.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Chcesz pochwalić Kingafcb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny.
  • Szampon może i na chwilę odświeża włosy, ale inne suche szampony robią to lepiej.
    Reszta to według mnie same minusy:
    - zapach okropny (jakby zgniłe cytrusy, fuj! )
    - rozprowadza zbyt dużo talku, cała butelka po psiknięciu jest biała, palce również a włosy??? SIWE z białymi grudkami! Nie pomaga wyczesywanie czy przykładanie chusteczki, aby ściągnęła nadmiar)
    - wysoka cena jak na słabą jakość a do tego jeszcze niewydajny.

Używam tego produktu od: lipca 2014 r.

Chcesz pochwalić tass822 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • Mogę porównać ten szampon z Isaną. Wg mnie jest on o wiele lepszy, jeśli chodzi o efekt jaki pozostawia

Plusy:
    - daje widoczny efekt zwiększenia objętości przez co włosy faktycznie wyglądają jak świeże
    - nie są przyklapnięte
    - nie bieli
    - pozostawia ładny zapach

Minusy:
    -mało wydajny
    - cena
    (nie są to tak istotne minusy, gdyż używam tego szamponu tylko w "nagłych" przypadkach)

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Chcesz pochwalić suzi55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dylemat...
  • Z jednej strony kosmetyk bez którego ciezko mi wytrzymać,ratuje mnie w kryzysowych sytuacjach
    ale za każdym razem bedąc w sklepie serce mi się kraje kiedy wkładam ten szampon do koszyka bo wiem ze po 3,max 5 użyciach będę musiała kupić następny
    z drugiej strony testowałam juz suche szampony z isany oraz schaumy i stwierdzam,iż syoss jest bezkonkurencyjny jeśki chodzi o działanie z tego powodu jakoś przecierpię tą cenę i pozostanę mu wierna

Ilość zużytych opakowań: w trakcie piątego

Chcesz pochwalić villealexandra za czytelną i pomocną recenzję?