Syoss, Volume Lift, Suchy szampon do włosów

Powiększ Syoss, Volume Lift, Suchy szampon do włosów

Zgłoszony przez viki1988

Do włosów delikatnych, bez energii. Daje 1 dodatkowy dzień świeżości i objętości bez konieczności mycia włosów.

Skład: Isobutane, Oryza Sativa Starch, Alcohol Denat., Butane, Propane, Parfum, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Geraniol.

Cena: ok. 15zł / 200ml

• przydatny, polecam
  • Szampon suchy nie zastąpi tego normalnego, ale u mnie w domu stoi zawsze, bo jeśli zaśpie, potrzebuje szybko wyjść to jest zawsze pod ręką i odświeży je, nie zostawia mi żadnych białych śladów jeśli szybko je rozczeszę. Objętości może za dużo też dzięki niemu się nie zyskuje. ale po użyciu preparatu nie wyglądają na tłuste, po prostu są świeże.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Chcesz pochwalić Kingafcb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny.
  • Szampon może i na chwilę odświeża włosy, ale inne suche szampony robią to lepiej.
    Reszta to według mnie same minusy:
    - zapach okropny (jakby zgniłe cytrusy, fuj! )
    - rozprowadza zbyt dużo talku, cała butelka po psiknięciu jest biała, palce również a włosy??? SIWE z białymi grudkami! Nie pomaga wyczesywanie czy przykładanie chusteczki, aby ściągnęła nadmiar)
    - wysoka cena jak na słabą jakość a do tego jeszcze niewydajny.

Używam tego produktu od: lipca 2014 r.

Chcesz pochwalić tass822 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • Mogę porównać ten szampon z Isaną. Wg mnie jest on o wiele lepszy, jeśli chodzi o efekt jaki pozostawia

Plusy:
    - daje widoczny efekt zwiększenia objętości przez co włosy faktycznie wyglądają jak świeże
    - nie są przyklapnięte
    - nie bieli
    - pozostawia ładny zapach

Minusy:
    -mało wydajny
    - cena
    (nie są to tak istotne minusy, gdyż używam tego szamponu tylko w "nagłych" przypadkach)

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Chcesz pochwalić suzi55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dylemat...
  • Z jednej strony kosmetyk bez którego ciezko mi wytrzymać,ratuje mnie w kryzysowych sytuacjach
    ale za każdym razem bedąc w sklepie serce mi się kraje kiedy wkładam ten szampon do koszyka bo wiem ze po 3,max 5 użyciach będę musiała kupić następny
    z drugiej strony testowałam juz suche szampony z isany oraz schaumy i stwierdzam,iż syoss jest bezkonkurencyjny jeśki chodzi o działanie z tego powodu jakoś przecierpię tą cenę i pozostanę mu wierna

Ilość zużytych opakowań: w trakcie piątego

Chcesz pochwalić villealexandra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabo
  • Twardy zawodnik jeśli chodzi o pozostawianą biel - pozostawiał białe kuleczki, które strasznie trudno było usunąć. Nie było to regułą jednak w większości przypadków walczyłam z bielą. Zapach znośny.
    Niestety włosy po zastosowaniu nie były rewelacyjne - wysuszacz, efekt szorstkości. Na koniec: wydajność... bardzo słaba. Byłam w szoku jak szybko się skończył.Używam tego produktu od: około 2 tygIlość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pistacia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • Dosyć dobry, daje radę
  • Szampon zakupiłam na 3-dniowy wypad w góry. Jak wiadomo w tego typu sytuacjach nie ma czasu czy sił (po całodziennym chodzeniu po górach) by umyć i wymodelować włosy.
    Szampon sprawdził się dosyć dobrze.

Na plus:
    + faktycznie odświeża. Oczywiście nie jest to odświeżenie jak po umyciu głowy, bo umycia nie zastąpi nawet najlepszy suchy szampon. Ten akurat daje radę.
    + zapach. Nie śmierdzi jak np. Garnier. Po jakiś 15-30 min znika z włosów
    + cena i wydajność
    + łatwo się go rozczesuje, wystarczy pochylić głowę i bez problemu można rozczesać
    + pojemnik jest matowy, dzięki czemu nie wyślizguje się z dłoni

Na minus:
    - ciśnienie w pojemniku. Mega mocne! Przy pierwszym zastosowaniu (rano na wpółprzytomna) jak prysło to miałam niemal stan przedzawałowy. Z miejsca się obudziłam.
    - nie ma zwiększenia objętości jak to zapewnia producent
    - nie wolno go stosować zbyt często, bo może spowodować łupież

Co do białego nalotu… Szczerze mówiąc każdy suchy szampon który stosowałam pozostawał biały nalot. Jakoś nic dziwnego czy tym bardziej szokującego w tym nie widzę. Tutaj producent radzi, by po aplikacji masować ręcznikiem głowę a następnie wyczesać. Ktoś powie, że „eee tam nie mam na to czasu”, ale różnica jest kolosalna. Po masowaniu ręcznikiem głowy nie dość, że preparat zostanie lepiej rozprowadzony, zniknie biały nalot, to ten tłuszcz lepiej zniknie, czy może raczej lepiej się go zatuszuje.

Po drugie, uwaga jeśli chodzi o dozowanie ilości na włosy. Jeśli go za dużo nałożymy to uzyskamy efekt odwrotny od zamierzonego, czyli włosy będą szorstkie, lepkie, przyklapnięte. Tym bardziej, że jest on przeznaczony do cyt.: włosów delikatnych.

Podsumowując, Szampon sprawdza się w ekstremalnych sytuacjach jak wypad w góry czy gdzieś pod namiot. Faktyczne daje włosom ten 1 dodatkowy dzień. Za taką cenę to daje radę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Alsou za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski
  • Produkt po pierwsze nie odświeża włosów w nawet minimalnym stopniu, on je nawet jeszcze bardziej przetłuszcza. Użyłam go tylko 2 razy i to był koniec. Po jego użyciu nie marzyłam o niczym innym niż umycie włosów, a nie miałam na to niestety czasu. Produkt stosowałam odpowiednio. Mimo to i tak cała łazienka była biała. Zapach jest tu chyba jedynym plusem. Bo cena jak na taki bubel jest za wysoka.

+zapach
    +dostępność

-pogarsza tylko stan włosów
    -łazienka po jego zastosowaniu jest cała w białym pyłku

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: używane tylko 2 razy, ciężko powiedzieć ile ubylo

Chcesz pochwalić lostinlive za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super, super i jeszcze raz super
  • Szczerze dziwię się niektórym opiniom, ale wiadomo każdy ma swoje odczucia.
    Wcześniej używałam zielony, ale ten zdecydowanie lepiej działa na objętość włosów. Efekt, trwałość, aplikacja, brak białych śladów- wszystko na plus. Zapach może odrobinę za intensywny, ale po dłuższym używaniu już się przyzwyczaiłam. Według mnie na pewno nie śmierdzi, a wręcz przeciwnie.
    Spory minus niestety za wydajność. Jedno opakowanie wystarcza mi na 4-5 razy.
    Cena na plus.

Ilość zużytych opakowań: 5 lub więcej

Chcesz pochwalić kathyw92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Plusy:
    + odświeża włosy
    + efekt jest dosyć długotrwały
    + zapach średni, ale da się przeżyć

Minusy:
    - mało wydajny
    - zostawia białą poświatę, ale jest tak u wszystkich
    - nie widać jakiegoś super efektu objętości

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Kokosanka6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel
  • Najgorszy z suchych szamponów jakie stosowałam a trochę ich było.

Przede wszystkim rozpyla za dużo produktu i zostają wielkie, białe kruszki które ciężko wyczesać. (Tak, stosuję prawidłowo!). Włosy zamiast odświeżone są bardziej klapnięte i tak tępe że nic tylko umyć je trzeba. Jest niewydajny, cena średnia.
    Zdecydowanie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić abercrombie&fitch za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij