Syoss, Volume Lift, Suchy szampon do włosów

Powiększ Syoss, Volume Lift, Suchy szampon do włosów

Zgłoszony przez viki1988

Do włosów delikatnych, bez energii. Daje 1 dodatkowy dzień świeżości i objętości bez konieczności mycia włosów.

Skład: Isobutane, Oryza Sativa Starch, Alcohol Denat., Butane, Propane, Parfum, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Geraniol.

Cena: ok. 15zł / 200ml

• Bubel
  • Najgorszy z suchych szamponów jakie stosowałam a trochę ich było.

Przede wszystkim rozpyla za dużo produktu i zostają wielkie, białe kruszki które ciężko wyczesać. (Tak, stosuję prawidłowo!). Włosy zamiast odświeżone są bardziej klapnięte i tak tępe że nic tylko umyć je trzeba. Jest niewydajny, cena średnia.
    Zdecydowanie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić abercrombie&fitch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mało wydajny
  • Produkt rzeczywiście spełnia swoją rolę, w kryzysowych sytuacjach natychmiastowo odświeża włosy. Ma przyjemny zapach. Duży minus natomiast za to, że zostawia biały nalot na włosach.

Tak niską ocenę zawdzięcza temu, że wystarczył mi na JEDNO UŻYCIE. Kiedy kolejny raz chciałam z niego skorzystać okazało się, że cały gaz się ulotnił i opakowanie nadaje się już tylko do wyrzucenia.

Używam tego produktu od: JEDEN RAZ
    Ilość zużytych opakowań: JEDNO

Chcesz pochwalić paulinka_vel_paulinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie nie...
  • Zacznę od opakowania. Wygodnie się trzyma (matowy pojemnik nie wyślizguje się z ręki). Jest dość wydajny.

Nie jestem pewna czy koleżanki, które napisały niektóre poprzednie komentarze np. o "siwiźnie" etc. stosowały go w prawidłowy sposób (a różni się on od niektórych innych suchych szamponów). Należy przestrzegać instrukcji:
    - aplikacja z ok. 20cm
    - rozpylanie krótkimi seriami
    - wstrząśnięcie przed każdym psikiem
    - wycieranie od razu ręcznikiem

Jeżeli przestrzega się instrukcji to nie ma siły, tłuszcz na włosach nie ma szans. Resztek też powinno zostać mało i są łatwe do zdmuchnięcia suszarką albo wyczesania. Jeżeli aplikuje się z bliska i małymi seriami to żadna "mgiełka" dookoła głowy nie powinna powstać. Za to włosy pozostają sztywne i matowe, ten suchy szampon potwornie włosy przesusza.

Zniknięcie efektów szybciej niż powinno wynika najczęściej z aplikacji bezpośrednio na skórę głowy, resztki które zostaną na skórze podrażniają ją i zmuszają do szybkiej produkcji łoju.

Efekt "podniesienia" włosów wynika głównie z tego, że są sztywne, co nie wygląda za dobrze.

Kompletnie nie nadaje się do używania często, patrz: skład. Potwornie przesusza włosy.

Ale to jeszcze go nie dyskwalifikuje w moich oczach. Wiadomo, na sytuacje awaryjne, czasem nie ma innego wyjścia.
    To co powoduje, że dla mnie nie nadaje się do używania, to zapach a raczej powinnam napisać SMRÓD.
    Gdyby wyparowywał, byłoby ok. Ale niestety włosy śmierdzą bardzo intensywnie jakimś cytrusowym zapachem do toalet, aż do ich umycia. Ten smród zabija zapach czegokolwiek innego w promieniu 3m. Zapomnieć o perfumach czy o romantycznej aromatycznej kolacji.
    Mi ten smrodek nie wywietrzał nawet po 4h na wietrze.

Ja używam teraz tego szamponu bardzo rzadko i tylko miejscowo za uszami, a na całe włosy psikam jakąś odżywkę w formie mgiełki która lekko neutralizuje ten zapach.

Kolejnego opakowania na pewno nie kupię, bo skutki uboczne (intensywny "zapach" są dużo gorsze niż zalety jego stosowania.

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić L_Asica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdził się
  • Sama z siebie pewnie nigdy bym go nie kupiła, nie wierzyłam w działanie suchych szamponów, ale jako że dostałam go w 'spadku' po koleżance, to postanowiłam wypróbować. I cóż...

Zaskoczył mnie, bo naprawdę działa

Oczywiście nie jest to alternatywa dla zwykłego szamponu, nie wyobrażam sobie stosować go często (po każdym normalnym myciu głowy), żeby przedłużyć efekt świeżości, ale w sytuacjach awaryjnych, kiedy nie mam czasu na mycie-suszenie-układanie fryzury, sprawdza się świetnie.

Pierwsze wrażenie: dość duże, solidne i trochę ciężkie opakowanie, ale wygodne bo nie wyślziguje się z dłoni. Ciśnienie jest spore, szampon wydobywa się silnym i obfitym strumieniem, tworząc wokół głowy sztuczną mgłę.

Zapach ma zde-cy-do-wa-nie!!! zbyt intensywny, mocno cytrusowy i jakby na siłę udający świeży, utrzymuje się bardzo długo, i niestety, zabije wszytkie inne zapachy, perfumy nie mają z nim szans Mam wrażenie, że mocno czują go osoby wokół, nawet z dość dużej odległości.

Mam bardzo ciemne włosy i obawiałam się efektu siwizny, ale tu akurat syoss mnie bardzo pozytywnie zaskoczył, bo nic takiego nie dostrzegłam. Pryskam z dość sporej odlogłości (ok 30cm), z bliższej nie próbowałam. Proszek który pozostaje, łatwo jest wyczesać, ewentualnie zdmuchać zimnym nawiewem suszarki do włosów.

Po użyciu włosy na pewno wyglądają lepiej, ale jednak mimo wszystko czuć, że jest to taka sztuczna, udawana świeżość. Podoba mi się, że włosy rzeczywiście stają się lekkie, puszyste (ale nie spuszone), uniesione u nasady. Niestety, są też dość matowe i z lekka sztywne.

Jest wydajny, wydaje się nie mieć końca

Jak już wspomniałam - produkt jest świetny, jeśli chodzi o sytuacje awaryjne, nie wyobrażam sobie stosować go częściej, a już na pewno nie po każdym myciu. Zapach też nie jest zachęcający. Nie wiem, czy kupię go ponownie, bo chciałabym wypróbować innych tego typu szamponów.

Ilość zużytych opakowań: (chyba) kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kawa_zmlekiem za czytelną i pomocną recenzję?
  • POLECAM
  • Jestem zszokowana opiniami na temat tego produktu. Według mnie swietnie spełnia swoją rolę.
    +włosy wyglądają po nim jak po umyciu
    +w ekstremalnych przypadkach można używać go nawet dwa dni pod rząd i rownież działa
    -ładnie podnosi włosy do góry dając delikatny efekt push-up, wiec używam go również na codzień,gdy moje włosy sa oklapniete
    -gdy po popryskaniu włosy przetrze sie ręcznikiem, nie zostawia żadnych śladów ( w przeciwieństwie do innych suchych szamponów, po których moje ciemne włosy były albo sine, albo jak z łupieżem)
    Używam od wakacji i chyba nigdy sie nie skończy

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić brunettesdoitbetter za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwaga bubel!
  • Zalety :
    - Estetyczne opakowanie.
    - Dostępność.
    - Cena (często w promocji).
    - Lekko unosi u nasady.

Wady :
    - Brzydko pachnie - odświeżaczem do toalety. Zapach ten utrzymuje się cały dzień.
    - Niesamowicie bieli (efekt karykaturalny nawet u blondynek!)
    - Bardzo trudno go wyczesać.
    - Niewydajny.
    - Niektóre pasma przesuszał (puszył) a w niektórych eksponował ich przetłuszczenie.

Szczerze polecam ale omijać szerokim łukiem! To chyba najgorszy suchy szampon z jakim się spotkałam.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe.

Chcesz pochwalić rumiankaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Był to pierwszy suchy szampon jaki kupiłam, wtedy nie wiedziałam jakich efektów się spodziewać, teraz kiedy mam spore porównanie, mogę śmiało stwierdzić, że to najgorszy such szampon z jakim miałam do czynienia.

Plusy:
    - brak

Minusy:
    - nie spełnia swojej roli jaką jest odświeżenie włosów
    - mało wydajny
    - włosy po jego użyciu są w gorszym stanie niż przed użyciem

Szczerze nie polecam

Używam tego produktu od: Rok

Chcesz pochwalić alicja0101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie robi nic
  • Używam suchych szamponów bardzo sporadycznie, tylko wtedy kiedy mam sytuację awaryjną, mam długie, gęste włosy, umycie i wysuszenie zajmuje trochę czasu (staram się nie używać suszarki).
    Na początku mojej przygody z tym szamponem, trochę poprawiał wygląd włosów a raczej je "tapirował". Potem już kompletnie nic nie robił , może miała na to wpływ pora roku? W lecie jakoś sobie radził, zimą, kiedy zwykle noszę czapkę był zupełnie nieskuteczny. Ostatni raz z tym szamponem wyglądał tak, że płakać mi się chciało. Włosy miałam zmierzwione, przyklapane i potwornie tłuste, co najmniej jakbym je smalcem nasmarowała, pasemka które mam w jaśniejszym kolorze (delikatnie rozjaśnione) były spuszone, niczym nie udawało mi się ich ujarzmić. Koszmar, musiałam wyjść, a czułam się jak Kopciuszek.
    Plusy:
    -brak
    Minusy:
    - najpoważniejszy: nie działa
    - puszy rozjaśniane włosy, nierozjaśniane przetłuszcza
    - potwornie śmierdzi (bolała mnie po nim głowa)

Ilość zużytych opakowań: jedno standardowe

Chcesz pochwalić marza_mr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciężko stwierdzić
  • To mój pierwszy suchy szampon, dlatego też nie mam porównania i ciężko mi coś stwierdzić, ale muszę przyznać, że jestem nim rozczarowana.. Włosy ze względu na konieczność myję co 2-3 dzień, a suchego szamponu używałam kiedy nie miałam jak ich umyć lub w celach testowych. Moim zdaniem nadaje się on jedynie do lekkiego zmatowienia włosów. Żadnego spektakularnego efektu nie było, nie poradził sobie nawet z lekko przetłuszczoną grzywką. Szkoda pieniędzy, o wiele lepiej radzi sobie zwykły dziecięcy puder, jest tańszy i bardziej wydajny

Chcesz pochwalić netka0707 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie robi
  • Szczerze mówiąc nie wiem co mam o nim sądzić. Mam włosy przetłuszczające się u nasady i do używania w tych miejscach sprawdza się dość dobrze. Jednak przy nakładaniu należy uważać z jego ilością. Mimo wszystko jestem na nie dla niego, ponieważ najzwyczajniej w świecie śmierdzi cytrynowym odświeżaczem do toalet. Lubię cytrusowe zapachy, ale to jest "lekka" przesada.

Plusy:
    - działanie (dla mnie wystarczające),
    - cena (znośna),
    - estetyczne opakowanie.

Minusy:
    - zapach!
    - bielenie (widzialnej raczej u szatynek i brunetek).

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić juzia114 za czytelną i pomocną recenzję?
  • coś tam daje...
  • to mój trzeci suchy szampon, oceniam go średnio
    miałam już taki spray-ideał, niestety niedostępny w tej chwili i wiem czego oczekuję
    syoss mocno pachnie cytrynowo, odświeża nieco włosy, ale nie na cały dzień,po 4-5 godzinach wyglądają już źle
    nie dodaje objętości (a mam puszyste z natury włosy i nietrudno je odbić od skóry), mocno bieli, jednak bez problemu wyciera sie ręcznikiem
    jest w miarę wydajny, uzyłam z 10 razy i jeszcze trochę mam
    nie potwierdzam informacji o psującym się atomizerze, samoistnym wypsikiwaniu, kończeniu sie pudru po 2 uzyciach itd
    mój egzemplarz jest w porządku
    nie kupię ponownie, bo chcę wypróbować inne, liczę na to że znajdę lepszy

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, ok 10 razy
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • sa lepsze
  • wiadomo z suchymi szamponami Batiste nie wygra chyba nic
    takowy mi sie skonczyl wiec kupilam w rossmanie syoss.niby nie jest zly ale na moich ciemnych wlosach zostawia ostad, lekko je odswieza ale to nie jest to odbicie od skory ktore daje mi szampon batiste. niestety duzo go nie potestowalam gdyz, wyparowal mi z butelki...bylo nawet to slychac jak syczy z atomizera

Używam tego produktu od: mc
    Ilość zużytych opakowań: 1cale

Chcesz pochwalić majus123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kompletnie nie polecam
  • Produkt nie ma moim zdaniem żadnych plusów... Potrzebowałam suchego szamponu a robiłam akurat zakupy (tesco) on-line i to był jedyny tego typu produkt dostępny.
    Cena przeciętna, efekt żaden, zostawia biały film na włosach (jasno-rude), po ok. 2 godzinach włosy wyglądają, jak przed użyciem produktu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam 1

Chcesz pochwalić eskalatorKa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie świetny!
  • Używam go od 5 miesięcy, co drugi dzień. Zadanie swoje spełnia w 100% !
    PLUSY:
    + włosy wygladają jak po umyciu
    + ładnie pachną
    + nie puszą się, nie plączą
    MINUSY:
    - po dłuższym stosowaniu dostaje szału jak czuje ten zapach
    - trzeba dokładnie wycierać ręcznikiem, bo inaczej zostaje biały "osad" na głowie

Dla mnie bardzo dobry produkt, mimo, że z Syossa, bo nie przepadam zbyt za tą marką. Natomiast szamponik im się udał!

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić laskowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Szampon daje siwe włosy jak u staruszki, trudno go rozprowadzić po włosach tak aby nie wyglądać jak młynarz. W dodatku po wykorzystaniu połowy zaczął moczyć włosy na nie "odświeżać", wyglądało to niechlujnie i nie nadawało się na wyjście gdziekolwiek.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy temu

Chcesz pochwalić salamonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Siwizna...
  • Ten produkt spokojnie można wykorzystać do charakteryzacji - przyprószy skronie siwizną i od ręki doda nam ze 20 lat. Bruneki, szatynki, miejcie się na baczności, ponieważ białego pyłu nie da się wyczesać! Owszem, odświeża przetłuszczone pasma, ale kosztem matowej i smętnej fryzury, pokrytej białym nalotem. Wstrząsam op. przed każdym użyciem, pryskam z odpowiedniej odległości i w odpowiednej ilości, na koniec próbuję wyczesać resztki... ale nic z tego. Szampon osiada na włosach niczym szron i momentalnie zasycha. Włosy spięte nie wyglądają jeszcze tak źle, ale rozpuszczone nadają się do natychmiastowego, tradycyjnego mycia. To mój 3 suchy szampon, więc jakieś tam porównanie mam. Żaden z poprzednich nie zachowywał się tak dziwacznie jak Syoss.
    Zapach w porządku, niczym mi nie podpadł, wydajność również. Sporo osób pisze o błyskawicznie znikającej zawartości, czego akurat nie doświadczyłam. Moje opakowanie po kilkunastu użyciach jest wykorzystane mniej więcej do połowy, także norma. Obecnie stoi i czeka na sytuacje wybitnie awaryjne.

Używam tego produktu od: awaryjnie od 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić lady opium za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdza się!
  • To był mój pierwszy suchy szampon i nie zawodze się na nim.
    PLUSY:
    +włosy stają się świeższe
    +nie są już tak przetłuszczone
    +zapach mnie nie dusi
    +cena
    +dostępność

MINUSY
    -niestety na długo nie wystarcza

Z pewnością go kupię, ale może wypróbuje inne.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: ok 5 opakowań

Chcesz pochwalić kotori0212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie w sam raz
  • Mam długie włosy, które same z siebie lubią przetłuszczać się zbyt mocno. Szampon ten jest dla mnie ratunkiem, gdy nie dysponuję zbyt dużą ilością czasu a włoski domagają się odświeżenia. Przyjemnie pachnie, z wyczesywaniem też nie jest źle. Duża pojemność, cena też nie specjalnie wygórowana. Po użyciu włosy są lekko uniesione, efekt trwa kilka godzin.

U mnie się sprawdził i kupię ponownie

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić tekla45 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • zdecydownie nie!
  • Szampon mało wydajny, wystarczył mi na bardzo krótkiczas.
    Jego główne zadanie - sprawić , aby włosy były świeże- nie spełnione!Dodam, że myje włosy często, suchy szampon ma mi służyć na sytuacje, kiedy nie mam czasu na umycie. A ten szampon powoduje działanie na góra 1 godzinę. Potem włosy wyglądają fatalnie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Sorra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma.
  • Niby ok; jest wydajny, łatwo dostępny, coś robi z tymi włosami. Denerwuje mnie zapach i czasami nie dająca się rozczesać biała poświata. Cena wysoka, ale w końcu to uroki Syossa. ;/ Poszukam innych szamponów... To był moj pierwszy suchy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić TheWorst za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel
  • Ten szampon nie robi absolutnie nic pozytywnego. Używałam wcześniej innych suchych szamponów (Klorane, Isana) i ten wypada beznadziejnie. Na włosach pozostawia biały nalot, który po wyczesaniu zamienia się w biały "piasek" - zostaje wszędzie od ubrania po podłogę w łazience, było to naprawdę irytujące. Ale najgorsze jest to, że w ogóle nie odświeża włosów. Dla mnie wyglądaja jeszcze gorzej niż przed użyciem tego bubla.

Chcesz pochwalić Nicolle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie rewelacja!
  • Mam cięzkie i grube włosy o przesuszonych końcówkach i przetłuszczające się u nasady. Włosy myje co trzy dni i nie traktuję tego szamponu jako produktu zastępującego mycie włosów tylko jako awaryjny sposób odświeżenia włosów w sytuacjach podbramkowych i tu spisuje sie świetnie. Spryskuję włosy u nasady i wyczesuję sorbent - włosy sa puszyste i wyglądaja świeżo. Natomiast mam podstawową zasadę - jak najmniej obciążam włosy i rzadko traktuję je różnymi "utrwalaczami", więc jak najszybciej staram się zmyć "odświeżacz" z włosów. Niektóre panie chyba za wiele oczekują od specyfiku, któy ma chwilowo zaabsorbować nadmiar tłuszczu z włosów a nie czyści ich jak zwykły szampon.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić taszka72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie działa.
  • włosy przetłuszczają mi się 2 dni przed kolejnym myciem, a myje co tydzień, więc nie widze sensu myć drugi raz. Szukałam szamponu suchego który mi przedłuży świeżość na 1 dzień. Kupiłam syoss bo był na promocji, uważam, że i tak cena jest zbyt duża.
    Niestety zawiodłam się:
    *nie działa, włosy po kilku godzinach znów wyglądają na tłuste.
    * zostaje biały pył.
    * duża cena.
    * uciekający gaz ( opakowanie wystarcza na pare razów).
    Nie polecam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić JohanaTomana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra
  • Zawiodłam się na tym szamponie,myślałam żę ułatwi mi problem z ciągle przetłuszczającą się grzywką.Niestety..
    Wady:
    -kiedy psiknie się za blisko na włosach pozostają białe ślady ;/
    -zapach nie należy do przyjemnych
    -zdecydowanie za wysoka cena jak na ten produkt
    -brak jakichkolwiek efektów
    -zapewne kończy się bardzo szybko (ja stosowałam jedynie na grzywkę)

Chcesz pochwalić Kinguss16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • SMRÓD .....
  • Przeczytałam kilka opini i dziwi mnie że nikt nie napisał o pewnym dużym problemie tego szamponu .... Chba że nikt z Was nie spryskał włosów i nie musiał zostawić ich z tym badziewiem jeszcze cały dodatkowy dzień .... ja niestety tak miałam kiedy kazano zostać mi w pracy na dwóch 12 .... czyli 24 godziny po za domem ...a później spanie na dywanie ... bo do łóżka już nie trafiłam ....

Tak czy owak ....owy szampon na umytych włosach lecz już troszkę przyklapniętych .... wcale ich nie uniósł strasznie wybielił ( mam w obecnej chwili ciemny brąz) i co najgorsze - chyba wszedł w reakcję z innymi produktami . Włosy niemiłosiernie śmierdziały siarką ( czyt.starymi jajami ). Myślałam że padnę !!!

A więc plusów nie dostrzegam .....

Minusy :

- Nie daje nam nic !!! nie matuje, nie odświeża , nie podnosi ... nic !!!!

- objętości również żadnej - więc lepsze są nasze nie zbyt świeże włosy - niż twarde kołki

- cena - mimo że nie jest to drogi produkt w ogromnej butli - to jest tak nie wydajny że zaraz go nie ma . Stosując się do instrukcji na opakowaniu - na gęste włosy dla mnie jest jednorazowego użycia !!!

- niestety pozostawia na ciemnych włosach biały pył ... tak więc lepeiej jest pudrować mąką ziemniaczaną niż tak drogim szamponem !

- nieodparte wrażenie reakcji z innymi kosmetykami do stylizacji

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić izzzunia za czytelną i pomocną recenzję?