Paese, Puder ryżowy (stara wersja)

Powiększ Paese, Puder ryżowy (stara wersja)

Zgłoszony przez INTER KICIU

Puder absorbuje nadmiar sebum. produkt jest niezwykle lekki, jedwabisty i łatwy w aplikacji, daje miłe uczucie na skórze. Idealny jako ostatni etap makijażu. Polecany szczególnie do cery mieszanej, tłustej, skłonnej do wyprysków. Może być stosowany na całej twarzy lub jedynie wybrane jej partie. Biały kolor pudru po nałożeniu na twarz staje się całkowicie transparentny.Puder absorbuje nadmiar sebum. produkt jest niezwykle lekki, jedwabisty i łatwy w aplikacji, daje miłe uczucie na skórze. Idealny jako ostatni etap makijażu. Polecany szczególnie do cery mieszanej, tłustej, skłonnej do wyprysków. Może być stosowany na całej twarzy lub jedynie wybrane jej partie. Biały kolor pudru po nałożeniu na twarz staje się całkowicie transparentny.

Cena: 38zł / 25g

• Dla mnie odkrycie życia.
  • Mój pierwszy ryżowy puder i wyję do księżyca czemu odkryłam go tak późno. Mam bardzo tłustą cerę, po 2 godzinach na czole można frytki smażyć. Żaden poprzedni puder nie radził sobie z tym problem. Puder Paese to moje zbawienie. Matuje i wchłania sebum rewelacyjnie. Po całym dniu w pracy mam nadal suchą twarz. Coś niesamowitego! Jestem absolutnie zachwycona.

Jedyny minus to opakowanie lubiące otwierać się w torebce ale podobna nowe opakowanie jest już ok.

Odejmuję pół gwiazdki za opakowanie. Sam puder jest na 5+.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Chwilami za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Specyficzny puder
  • Do tej pory nie spotkałam się z pudrem, który różnie wygląda na różnych podkładach. Długo męczyłam puder z Inglota, który nie chce się skończyć. Nie zużyłam go nawet do połowy, a już bym go wyrzuciła. W desperacji kupiłam puder Paese w starszej wersji. Był akurat na promocji, kupiłam go za 26 zł.
    Już tyle rzeczy napisano o opakowaniu, więc nie będę o tym wspominać. Na razie nie sprawia mi dużego problemu, bo puder nakładałam tylko rano i nie noszę opakowania ze sobą w torebce.
    Zawsze wysypuję odrobinę produktu na wieczko i do aplikacji używam albo puszku albo pędzla typu flat top. Twarz jest dłużej matowa, jeżeli używam puszka.
    Największą zaletą tego produktu jest to, że nie bieli twarzy i że dość długo utrzymuje makijaż w ryzach (to znaczy matuje i utrwala). Pod tym względem jestem zadowolona i dotychczasowe pudry transparentne (czyt. Vichy i Essence) nie dawały tak satysfakcjonującego efektu.
    Niestety będę miała problem z dostępnością do tego kosmetyku. Kolejna dziwna sprawa jest taka, że nie jest to niezawodny puder. Z każdym podkładem współgra inaczej.
    Wydaje mi się, że puder nie zapycha, ale mogę się mylić, bo ostatnio, mam problem z wypryskami. Podobne refleksje mam na temat wysuszania skóry. Czasem przesusza, a czasem jest w porządku. Głównie zależy to od użytego podkładu.
    Działa, ale nie jestem wniebowzięta.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziwny puder.....
  • Puder jest bardzo dziwny. Z jednej strony genialny, bo świetnie matuje ( nie spotkałam się jeszcze z lepszym matem ), z drugiej do niczego, bo.... poniżej opiszę.

PLUSY:
    - fajnie wyrównuje koloryt skóry
    - lekki, jedwabisty i rzeczywiście łatwy w aplikacji- wystarczy niewiele by pokryć skórę
    - nie zapycha, nie uczula, nie podrażnia
    - efekt na skórze jest niesamowity- skóra jest jedwabiście gładka, aż chce się ją dotykać
    - mat- matuje doskonale- moja strefa T jest straszna, a ten puder radzi sobie z nią świetnie; reszta twarzy też potrafi się świecić, ale kiedy nakładam ten puder problem znika na wiele, wiele godzin; wiadomo, poprawki w ciągu dnia się zrobi, bo przy moim sebum się nie obędzie, ale znacznie rzadziej, mniej niż przy innych pudrach
    - przedłuża trwałość makijażu
    - transparentny, aczkolwiek można zbielić sobie nos przy jego nadmiarze
    - wydajność- pudru jest niewiele, ale jest bardzo wydajny
    - cena- jak na taką jakość cena jest bardzo atrakcyjna

i byłoby tak pięknie gdyby nie to....

MINUSY:
    - opakowanie
    !!!!!!!!!!!! puder po pewnym ( niedługim ) czasie strasznie wchodzi w pory, zwłaszcza przy nosie, na brodzie, nad ustami; coś strasznego
    !!!!!!!!!!! puder potrafi rolować podkład, tak go "ciasteczkuje" nieładnie
    !!!!!!!!!!! no i kolejny minus- chcesz robić poprawki w ciągu dnia, jeżeli chodzi o nałożenie podkładu? Zapomnij. Nie ma szans. Puder ma tak dziwną konsystencję, że ponowne nałożenie podkładu na choćby kawałek nosa jest niemożliwe- ściera się, roluje, schodzi cały makijaż. Jedyna opcja, to zmyć makijaż całkiem i nałożyć ponownie....
    - puder podkreśla suche skórki, trzeba pamiętać przy nim o odpowiednim nawilżeniu skóry i nie przesadzać z ilością pudru, gdyż zamiast fajnego efektu matu, może wyjść nam efekt przesuszonej skóry
    - dostępność

Szkoda, szkoda. Jest genialny jeżeli chodzi o efekt matu, ale te minusy są dla mnie tak znaczące, że raczej nie będę wierna temu pudrowi. Szukam dalej, a bardzo żałuje ....

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić paulla777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny puder
  • jest to mój ukochany puder obok kryolan anti shine, jako jeden z niewielu pudrów matuje moją skórę na bardzo dlugo. Dobrze wygląda z podkładami, jest transparentny ( a tylko takie pudry toleruję do utrwalenia makijażu rano). Może opakowanie troche liche, ale za taką cenę ,to grzech coś złego o nim powiedzieć. Starcza na bardzo długo.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić jeenny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Plusy:
    - wydajność, mam go od pół roku i została mi jeszcze połowa słoiczka
    - nie zapycha
    - nie uczula
    - przy użyciu pędzla przyjemnie się nakłada ale trzeba uważać żeby się nie "wybielić"
    - idealny mat! efekt ten utrzymuje się przez cały dzień

-/+ ładne ale niepraktyczne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Lady Audrey za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawdziwy mat!
  • Mam bardzo tłustą cerę, co w lato tylko się uwydatnia do takiego stopnia, że po kilku godzinach żegnam się z podkładem a witam z tłustą warstwą na twarzy. Ten puder w połączeniu z podkładem tej samej firmy matte&cover daje niesamowity efekt. Mat na mojej skórze utrzymuję się cały dzień mimo pracy oraz częstego dotykania twarzy. Jedyne czego powyższy zestaw nie jest w stanie przeżyć to siłownia, ale dlatego, że spływa z potem
    Opakowanie jest niedopracowane, dopóki stoi na półce jest świetny, w momencie próby przewiezienia go w kosmetyczce i mimo moich usilnych prób trzymania go nieruchomo w torebce zawartość wysypuję się spod aplikatora i w momencie otwierania go możemy poczuć z powrotem zimę. Nie polecam używać go w czarnych ubraniach (koleżanka powiedziała, że z pewnością wymyślił je facet, bo kobieta wie co się robi z pudrem i wymyśliłaby lepsze zabezpieczenie )
    Na temat gąbeczki się nie wypowiem, nie użyłam jej nigdy, służy jako ochrona przed osypywaniem. Od razu wzięłam się za pędzel

PLUSY
    +matuje mnie na cały dzień bez poprawek
    +nie bieli twarzy
    +świetnie trzyma się na nim róż
    +przyjemny, ale delikatny zapach
    +nie uczula
    +bardzo wydajny, stosuję od 2 tygodni i nawet nie zauważyłam żeby ubyło cokolwiek

MINUSY
    -pudełko jest nieprzemyślane

Podsumowując, to mój KWC, zmatowił mnie jak nic nigdy i trwa tak cały dzień, odjęłam pół gwiazdki za rozsypujący się puder po próbie transportu.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić MarttZ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Uwielbiam ten puder

+ transparentny, a ja jestem blada, więc prawie wszystkie kolorowe pudry są dla mnie za ciemne
    + naprawdę matuje (mam cerę mieszaną) i to na długo!
    + jest wydajny
    + cena też jest ok

Opakowanie mogłoby być nieco lepsze, bo z tego wszystko się rozsypuje.

Chcesz pochwalić nnatkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic więcej mi nie potrzeba.
  • Mam kolor transparentny, co dla mnie jest zbawieniem, bo wybieranie koloru pudru, aby przypadkiem nie pogryzł się z podkładem i nie przyciemnił mi korektora pod oczami jest niezwykle nieprzyjemne. Puder dobrze matowi, ma raczej neutralny zapach, nie potrzeba go dużo na przypudrowanie całej twarzy, u mnie nie wymaga poprawek. Generalnie jest to jeden z produktów, do którego zawsze będę wracać, polecam wszystkim.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić swietlanaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój nr 1!
  • Posiadam cerę normalną/mieszaną. Długo szukałam ideału i chyba w końcu znalazłam

Zakupiłam wersję w nowym, ulepszonym opakowaniu. Nic się nie wysypuje, śmiało można włożyć do torebki

PLUSY:
    -cena adekwatna do wydajności
    -idealny mat przez cały dzień. To pierwszy produkt, dzięki któremu nie muszę wykonywać poprawek w ciągu dnia.
    -nie zapycha, nie uczula, idealnie stapia się ze skórą
    -wystarczy niewielka ilość produktu, aby uzyskać idealny, bardzo naturalny efekt

Minusem jest gąbeczka, która jest totalnie bezużyteczna. Używam pędzla

Chcesz pochwalić beloved7598 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo sobry puder.
  • Bardzo dobry puder. Naprawdę skutecznie matuje na długo, chociaż nie mam duzych problemów ze świeceniem się, pomimo tego że mam cerę mieszaną. Nie lubię efektu płaskiego matu na twarzy a on daje bardzo naturalne wykończenie. Puder paese jest delikatny, ale można z nim przesadzić nakładając zbyt dużą ilość. Zaskoczeniem dla mnie był jego zapach, ponieważ myślałam, że będzie bezzapachowy, okazało się że całkiem przyjemnie pachnie. Nie przeszkadza mi to. Gdy nakładam go ok. 6-7 rano, świetnie wyglada przez cały dzień, aż do wieczora bez żadnych poprawek. Kosztuje ok 40 zł, myślę że jest to adekwatna cena za tak dobry puder.

Używam tego produktu od: Miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić begborroworsteal za czytelną i pomocną recenzję?