Paese, Puder ryżowy (stara wersja)

Powiększ Paese, Puder ryżowy (stara wersja)
Produkt dostępny w 1 sklepach. Cena już od 39,99 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez INTER KICIU

Puder absorbuje nadmiar sebum. produkt jest niezwykle lekki, jedwabisty i łatwy w aplikacji, daje miłe uczucie na skórze. Idealny jako ostatni etap makijażu. Polecany szczególnie do cery mieszanej, tłustej, skłonnej do wyprysków. Może być stosowany na całej twarzy lub jedynie wybrane jej partie. Biały kolor pudru po nałożeniu na twarz staje się całkowicie transparentny.Puder absorbuje nadmiar sebum. produkt jest niezwykle lekki, jedwabisty i łatwy w aplikacji, daje miłe uczucie na skórze. Idealny jako ostatni etap makijażu. Polecany szczególnie do cery mieszanej, tłustej, skłonnej do wyprysków. Może być stosowany na całej twarzy lub jedynie wybrane jej partie. Biały kolor pudru po nałożeniu na twarz staje się całkowicie transparentny.

Cena: 38zł / 25g

• Dobry puder!
  • Kupiony dość dawno temu, jeszcze nie miałam okazji spotkać się z nową wersją kosmetyku.

+ dobrze matuje
    + rozjaśnia makijaż (dla bladziochów to dobra opcja )
    + skład
    + dostępność
    +/- opakowanie
    +/- cena

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić lilpeep za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja bikini rodzaje

• Najlepszy wybór
  • Puder ryżowy Paese, to najlepszy produkt z tej kategorii.
    Miałam do czynienia z wieeeeeloma pudrami, ale temu nic nie dorównuje. Jedynym minusem jest opakowani (a dokładnie nakrętka).Nie zmienia to faktu,że jest to absolutny KWC <3

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić paulapxoo za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • Mat utrzymuje się do 4h, co jest wynikiem przeciętnym. Nieładnie wygląd na podkładzie - tworzy mazy i prześwity, ściera korektor. Puder ma duszący zapach i beznadziejne opakowanie - łamiące się wieczko, a część dziurkowana nie jest przymocowana na stałe, dzięki czemu utraciłam pół zawartości w okolicznościach zgoła nie kosmetycznych.

Ilość zużytych opakowań: 1 za połową

Chcesz pochwalić aksalotl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdzony ulubieniec
  • Długo szukałam pudru który w 100% spełni moje wymagania. Mam cerę dość problematyczną, mieszaną, tłustą w strefie T, normalną na policzkach, niekiedy wyskakują mi "niespodzianki". Potrzebowałam kosmetyku, który przede wszystkim będzie dobrze i na długo matowił oraz kolorystycznie będzie pasował do odcienia mojej skóry. Podczas internetowych zakupów "w ciemno" postanowiłam przygarnąć puder ryżowy Paese. Okazał się dla mnie strzałem w dziesiątkę.

PLUSY:
    + TRWAŁY MAT: Puder spełnia swoje podstawowe zadanie - matuje naprawdę na długo, nawet tak problematyczną skórę jak moja. Makijaż trzyma się cały dzień, wymaga jedynie drobnych poprawek. Mat jest przyjemny, nie wygląda sztucznie (o ile nie przesadzimy z ilością - wówczas możemy dorobić się efektu "córki młynarza"
    + KOLOR: Jako że puder jest transparentny, dopasowuje się do koloru cery / podkładu, tak, że zupełnie nie widać go na twarzy. Idealnie stapia się z makijażem. Trzeba tylko uważać, by nie użyć za dużej ilości.
    + WYDAJNOŚĆ: Przy codziennym stosowaniu opakowanie wystarczyło mi na około 9 miesięcy, co samo w sobie powinno przemawiać na jego korzyść.
    + WIELOFUNKCYJNOŚĆ: Można nakładać go pędzlem lub puszkiem (u mnie sprawdziła się druga opcja), jako wykończenie makijażu i do poprawek. Sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i w przypadku wielkich wyjść (w duecie z utrwalaczem).
    + ZAPACH: Prawie niewyczuwalny, delikatny, nie drażni nosa.
    + CENA: Przy takiej wydajności ok. 35 zł za tak świetny kosmetyk można uznać za dobrą cenę (tym bardziej, że w internecie można go upolować za ok. 10 zł mniej).

MINUSY:
    - DOSTĘPNOŚĆ: Stacjonarnie trudno go dostać (na pewno jest w Wispolu, możliwe że i w Hebe). Za to w internecie kupimy go bez wysiłku.
    - OPAKOWANIE: Koszmarne, nakładane (nie zakręcane) wieczko potrafi samo otworzyć się w kosmetyczce, przez co wszędzie osypuje się puder. Także sitko mogłoby mieć mniejsze, ale gęściej rozmieszczone oczka. Dołączony aplikator jest średniej jakości (u mnie bywa wykorzystywany).

Za mankament w postaci kiepskiego opakowania odejmuję produktowi pół gwiazdki, jednak i tak jest to najlepszy produkt tego typu, z jakim miałam do czynienia (spełnia wszystkie obietnice producenta) i można mu wybaczyć tak drobną usterkę. Tym bardziej, że dostępna jest już nowa wersja ze zmienionym opakowaniem, którą chętnie wypróbuję w przyszłości.

Używam tego produktu od: Ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno zużyte, rozpoczynam drugie

Chcesz pochwalić zielona_herbata91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny produkt
  • Plusy:
    +dobrze matowił cerę
    +nie widać go na skórze
    +nie zapycha porów
    +wydajny
    Minusy:
    -Wstrętne opakowanie, tandetny plastik który się łamie. W dodatku z sitka ciągle wylatuje produkt.

Ogólnie bardzo lubiłam ten puder, jednak opakowanie nie zachęciło mnie do ponownego kupna.

Używam tego produktu od: Z 3 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić rudzia92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Sam produkt jest ok, pudełko fatalne!
  • PLUSY:
    Dotyczą samego produktu.
    +puder jest bardzo wydajny
    +bardzo dobrze matowi cerę
    +przy odpowiedniej ilości nie jest mocno widoczny na skórze
    +mat utrzymuje się na długo
    +cena

MINUSY:
    Największą wadą tego kosmetyku jest jego opakowanie.
    -pudełko nie posiada żadnej blokady przy zakręcaniu, często otwiera się w kosmetyczce
    -po upadku totalnie połamała mi się zakrętka
    -nie ma żadnego zabezpieczenia przez co puder jest wszędzie (jeżeli cudem się nie otworzy to mamy dużo produktu wysypanego na zewnątrz, natomiast mamy niezłego pecha jeśli puder otworzy się w kosmetyczce/torebce)
    -przy zbyt dużej ilości na twarzy jest bardzo widoczny, tworzy tzw. efekt kredowej twarzy

Podsumowując:
    Jeżeli chodzi o tą wersję na pewno nie kupię następnego opakowania, natomiast pojawiła się nowa edycja, być może opakowanie jest solidniejsze i się skuszę. Na razie muszę wykończyć ten, który muszę zabezpieczać taśmą w celu uniknięcia dostania się do produktu np. kurzu, drobnoustrojów.

Używam tego produktu od: stycznia

Chcesz pochwalić Loops za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto wypróbować
  • Zalety:
    - świetnie matuje
    - efekt matu utrzymuje się ok. 8 godz.
    - sprawdziła się nawet w upalne dni, gdy temperatura przekraczała 30 st.
    - wydajna

Wady:
    - podkreśla zmarszczki mimiczne
    - zostawia na twarzy białą warstwę, nie staje się całkowicie transparentna
    - cera wygląda blado, puder jest widoczny

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agamede za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zły
  • Utrwala makijaż i wygląda na twarzy bardzo naturalnie, jednak efekt matu nie utrzymuje się zbyt długo-mam cerę mieszaną i po dwóch godzinach się świecę... Jest jednak bardzo wydajny, używam od czterech miesięcy i zużyłam nieco ponad połowę opakowania.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić lifeofkrystyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • MÓJ HIT
  • Wg mnie lepszy od bambusowego paese.
    Cena w sklepie stacjonarnym: 29 zł.
    Jedyny MINUS - opakowanie. Mało praktyczne.
    Podkreśla też suche skórki, ale to kwestia pielęgnacji,
    na nie zakrywania ich makijażem.

PLUSY:
    + super scala makijaż
    + matowi, spełnia swoje zadanie (na kilka godzin)
    + nie wysusza
    + nie zapycha, super skład
    + duże opakowanie, wystarcza na długo

Aplikuję pędzlem. Gąbeczka dołączona do pudru nie nadaje się do jego nakładania. Nadmiernie nałożony może bielić - umiar wskazany.
    Proponowałabym producentowi zmienić opakowanie na coś w stylu opakowań podkładów mineralnych firm Amilie czy Annabelle. Wtedy mogłabym dać 5 gwiazdek.

Ilość zużytych opakowań: część 1

Chcesz pochwalić strupik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Matowe wysuszenie
  • Produkt zakupiłam pod wpływem wielu pozytywnych opinii. Niestety u mnie akurat się nie sprawdził.

Mam skórę suchą, lubiącą się przesuszać. I ten puder powoduje u mnie niestety bardzo duże wysuszenie. Mając go na twarzy naprawdę niedługo zaczynam odczuwać ściągnięcie i wysuszenie, przez co najchętniej w takiej chwili zdrapałabym go sobie z twarzy.

Jednak mimo wszystko uważam, że świetnie sprawdzi się u dziewczyn z tendencją do przetłuszczania się twarzy. Puder świetnie i na długo matuje. Na twarzy wygląda bardzo naturalnie i nie trzeba go wcale wiele by osiągnąć pożądany efekt.

Minusem na pewno jest opakowanie, z którego wszytko się sypie. Nie wiem czy na dzień dzisiejszy coś z nim zrobili i zmienili, ale akurat to było w moim odczuciu bardzo uciążliwe.

Używam tego produktu od: Używałam bardzo krótko
    Ilość zużytych opakowań: Jedno nieskończone

Chcesz pochwalić Adorkowa za czytelną i pomocną recenzję?