Paese, Puder ryżowy (stara wersja)

Powiększ Paese, Puder ryżowy (stara wersja)

Zgłoszony przez INTER KICIU

Puder absorbuje nadmiar sebum. produkt jest niezwykle lekki, jedwabisty i łatwy w aplikacji, daje miłe uczucie na skórze. Idealny jako ostatni etap makijażu. Polecany szczególnie do cery mieszanej, tłustej, skłonnej do wyprysków. Może być stosowany na całej twarzy lub jedynie wybrane jej partie. Biały kolor pudru po nałożeniu na twarz staje się całkowicie transparentny.Puder absorbuje nadmiar sebum. produkt jest niezwykle lekki, jedwabisty i łatwy w aplikacji, daje miłe uczucie na skórze. Idealny jako ostatni etap makijażu. Polecany szczególnie do cery mieszanej, tłustej, skłonnej do wyprysków. Może być stosowany na całej twarzy lub jedynie wybrane jej partie. Biały kolor pudru po nałożeniu na twarz staje się całkowicie transparentny.

Cena: 38zł / 25g

• Mój nr 1!
  • Posiadam cerę normalną/mieszaną. Długo szukałam ideału i chyba w końcu znalazłam

Zakupiłam wersję w nowym, ulepszonym opakowaniu. Nic się nie wysypuje, śmiało można włożyć do torebki

PLUSY:
    -cena adekwatna do wydajności
    -idealny mat przez cały dzień. To pierwszy produkt, dzięki któremu nie muszę wykonywać poprawek w ciągu dnia.
    -nie zapycha, nie uczula, idealnie stapia się ze skórą
    -wystarczy niewielka ilość produktu, aby uzyskać idealny, bardzo naturalny efekt

Minusem jest gąbeczka, która jest totalnie bezużyteczna. Używam pędzla

Chcesz pochwalić beloved7598 za czytelną i pomocną recenzję?