Paese, Puder ryżowy

Powiększ Paese, Puder ryżowy

Zgłoszony przez INTER KICIU

Puder absorbuje nadmiar sebum. produkt jest niezwykle lekki, jedwabisty i łatwy w aplikacji, daje miłe uczucie na skórze. Idealny jako ostatni etap makijażu. Polecany szczególnie do cery mieszanej, tłustej, skłonnej do wyprysków. Może być stosowany na całej twarzy lub jedynie wybrane jej partie. Biały kolor pudru po nałożeniu na twarz staje się całkowicie transparentny.Puder absorbuje nadmiar sebum. produkt jest niezwykle lekki, jedwabisty i łatwy w aplikacji, daje miłe uczucie na skórze. Idealny jako ostatni etap makijażu. Polecany szczególnie do cery mieszanej, tłustej, skłonnej do wyprysków. Może być stosowany na całej twarzy lub jedynie wybrane jej partie. Biały kolor pudru po nałożeniu na twarz staje się całkowicie transparentny.

Cena: 38zł / 25g

• Bardzo dobry puder
  • Od tego pudru zaczęła sie moja przygoda zarówno z pudrami sypkimi, jak i białymi Fajna przygoda, którą na pewno będę kontynuować.
    Stosuję puder matujący ryżowy do utrwalenia i zmatowienia makijażu, na całą twarz.
    Plusy:
    - jest bardzo delikatny, tworzy na buzi naturalny efekt,
    - nie bieli, nie zapycha,
    - utrwala makijaż,
    - nie uczula,
    - nie wysusza,
    - dzieki swojemu białemu kolorowi, idealnie dopasowuje się do każdej twarzy i nie ma problemu z doborem właściwego odcienia

Minusy:
    - matuje na zbyt krótko, po około 4-5 godzinach zaczynam się świecić w strefie T

Mimo tego, z pudru jestem zadowolona i z pewnością kiedyś jeszcze do niego wrócę. Do aplikacji nie użwyam dołączonego do pudru puszku, a dużego pędzla.

Używam tego produktu od: kulku miesięcy

Chcesz pochwalić magda_pi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy puder matujący
  • Od kiedy przerzuciłam się na puder ryżowy dość dawno temu nie wracam do innego pudru. Siostra mi go poleciła, raz spróbowałam i postanowiłam go mieć. Oczywiście nie zawiodłam się

+ Puder ten świetnie matuje, niestety nie na cały dzień, ale na 5-6 godzin (mam cerę mieszaną, przetłuszczającą się w strefie T). Ale jest to świetny wynik, do tej pory żaden puder nie dawał mi takiego zmatowienia.
    + Kolor produktu jest biały, ale nie nadaje takiego koloru na twarzy, ani troszkę nie wybiela. Daje naturalny bezbarwny mat na twarzy.
    + Nie wchodzi w załamania skóry.
    + Utrwala cały makijaż.
    + Jest naprawdę wydajny, mam go ponad pół roku i nie widać dna. Wystarczy delikatnie "oblecieć" twarz pędzlem i cała twarz zmatowiona.
    - Opakowanie tego produktu to jedna wielka makabra. Odkręcane wieczko, produkt wysypywany przez dziurki. Brak jakichkolwiek zabezpieczeń przed wysypaniem się pudru, najgorzej jest gdy trzymamy ten puder w kosmetyczce, po otwarciu zawsze wygląda tak jak na zdjęciu.
    - W komplecie jest też puszek, ale dla mnie kompletnie niefunkcjonalny i go nie używam.

Naprawdę godny polecenia produkt, świetnie matuje, utrwala makijaż i nie bieli twarzy. Najlepszy puder jaki kiedykolwiek miałam, zdecydowanie cena adekwatna do jakości i wydajności jaką otrzymujemy.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Chcesz pochwalić Justysiaa893 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobrej jakości puder.
  • Tym pudrem jestem absolutnie oczarowana i zachwycona. Generalne mam skórę mieszaną, normalną na policzkach oraz tłustą w strefie T.

Maluję się codziennie rano około godziny 7.20, o godzinie 8 już wychodzę z domu. Wracam około 16:30. Tak jak rano nałożyłam puder w naprawdę minimalnej ilości, wklepałam puszkiem, tak o 17 świeciłam się MINIMALNIE na środku czoła, ale nie było to żadne olejne świecenie, po prostu delikatne glow, może taka delikatna satyna. Reszta buzi była kompletnie matowa (nawet nos i broda).

Moim zdaniem jest to świetny puder jeżeli po 9 godzinach, świeciłam się tylko MINIMALNIE na czole, mając resztę buzi kompletnie matową. Absolutny szok moim zdaniem i pozytywne wrażenie.

Podsumowując..

+ długotrwały mat
    + niesamowicie wydajny
    + cena (w stosunku do wydajności i pojemności)
    + dostępność (internet i stoiska Paese)
    + nie bieli
    + nie tworzy maski ani ciasta na twarzy
    + wygładza buzie
    + utrwala wcześniej użyte kosmetyki
    + nie zmienia koloru podkładu

+/- zapach (denerwuje mnie ten zapach, ale po aplikacji na szczęście się ulatnia

- pudełko jest do bani, za dużo pudru wydostaje się przez dziurki a zakrętka jest bardziej domykana niż zakręcana. Słyszałam, że Paese ma zamiar wprowadzić nowe pakowanie - oby!
    - puszek w zestawie - sztywny, dziwny, nieużyteczny

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Salamka za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy puder!
  • Plusy:
    - nie bieli, nadaje idealne wykończenie
    -matuje na naprawdę długo(w porównaniu do innych pudrów)
    -nie jest ciężki ani uczulający
    -bardzo przyjemny zapach
    -fajna, lekka formuła
    -nie tworzy żadnych dziwnych przebarwień itp.

minusy:
    -opakowanie, moim zdaniem nie jest najgorsze ale łatwo o przypadkowe otwarcie w torebce jeżeli leży gdzieś luzem

Mam cerę mieszaną i dla mnie ten puder sprawdza się idealnie. Cena w porównaniu do jakości też nie jest zła.Efekt matu u mnie na cerze utrzymuje się nawet do kilku godzin(w zależności od warunków). Najlepszy puder z jakim do tej pory się spotkałam. Myślę, że większość z pań będzie z niego zadowolona. Polecam

Używam tego produktu od: 2/3 lat
    Ilość zużytych opakowań: zużyte ok 5 opakowań

Chcesz pochwalić delakonia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój hit !
  • Dla mnie absolutny hit.

Plusy:

1) Naturalny efekt, żadnego bielenia twarzy ani warstwy mocno widocznego pyłu, nie osiada w załamaniach skóry, nie zapycha, łatwo się zmywa.

2) Ładnie matuje. (Choć nie mam żadnych potężnych problemów ze świeceniem - głównie strefa T,w której spisuje się dla mnie idealnie; po paru godzinach, na nosie dobrze jest go w moim przypadku odrobinkę odświeżyć. )

3) Fajnie sprawdza się jako puder utrwalający cały makijaż twarzy, czy - tak jak ja używam go na co dzień - korektor pod oczami.

3) Ma przyjemny zapach.

4) Prosty skład, nie zawiera alergenów (nie uczula mojej wrażliwej cery), parabenów ani talku.

5) Minimalistyczne, eleganckie opakowanie.

Pewien minus może ewentualnie stanowić opakowanie - przez dziurki wysypujemy puder na puszek obracając pudełko, ciężko więc wydobyć z niego pożądaną ilość - jak nie za dużo, to za mało.Dla mnie to nie jest jakoś bardzo uciążliwe. Można sobie też radzić pędzlem i jest ok.

Cena to już jak dla kogo, ale polecam poczekać na promocję, ja kupiłam wykorzystując kupon 40% na cały asortyment. Około 23 zł (tyle zapłaciłam) jest dla mnie za tak świetny kosmetyk ok, zwłaszcza, że jest on wydajny.

Wersję do torebki stanowi dla mnie niewielka ilość przesypana do opakowania po próbce tego produktu otrzymanej kiedyś gratis do zakupów.

Sądzę, że pudru już nie zmienię, chyba, że skuszę się na bambusowy tej firmy .

Używam tego produktu od: 3 tygodni/miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego + małe próbkowe (gratis do zakupów)

Chcesz pochwalić Mkeepingbalance za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Puder nie jest idealny, wymaga poprawki w ciagu dnia, urzekł mnie jednak tym, że jest bardzo delikatny, bardzo przyjemnie się go używa, daje nayuralny efekt na buzi. Za ok. 20 zł warty wypróbowania, myślę, ze do niego wrócę.

Używam tego produktu od: czerwca 2014

Chcesz pochwalić raison za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Puder genialny, skutecznie matuje, długo utrzymuje się na twarzy, nie uwydatnia suchych skórek, a poza tym ma świetny skład. Nie zapycha. Wśród wielu tego typu kosmetyków jakie stosowałam, ten zdecydowanie na pierwszym miejscu!

Chcesz pochwalić klach za czytelną i pomocną recenzję?
  • prosty skład, delikatny, jeden z lepszych z tej półki cenowej
  • Puder kupiłam dość dawno temu za namową sprzedawczyni w drogerii. W opakowaniu wyglada jak mąka, jest biały zas po nalozeniu na skórę stapia sie z nią i matuje. Wystarczy delikatne musniecie. Plus za to ze nie zapycha, łatwo sie go zmywa, delikatnie matuje. NIe nalze do ciezkich pudrów, a raczej daje fekt naturanego zmatowienia. Jest baaaardzo wydajny, mam go bardzo długo i końca nie widać. Minusem jest bardzo nieporeczne opakowanie, zreszta górna nakretka juz mi sie połamała. Wysypuje troche i nabieram koniuszkami pędzelka. Ogólnie dobry produkt za rozsadną cenę

Chcesz pochwalić MSU za czytelną i pomocną recenzję?
  • absolutny hit
  • Skuszona poprzez obsługę PAESE zakupiłam ten kultowy kosmetyk.

TAK!

Ogólnie uwielbiam wszelkie matujące pudry TRANSPARENTNE białe jak mąka.

Ten jest idealny.
    Pięknie wygładza, nie wielka ilość daje długotrwały efekt.

Piękne opakowanie.

Mamy swój polski luksus!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić jaqlin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Plusy:
    -piękny zapach
    -świetnie matuje
    -utrzymuje się przez długi czas na twarzy
    -delikatny
    -mało widoczny
    -wydajny

Minusy:
    -pudełeczko! chcąc użyć, pudełko należy przechylić, duża ilość pudru dostaje się na wierzch, a jego resztki przy zamknięciu pudełeczka tworzą obłoczki białego proszku w powietrzu. Pudełko często samo otwiera się torebce
    - lekkie napięcie skóry po naniesieniu na twarz

Chcesz pochwalić Justyna094 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij