Paese, Puder ryżowy (stara wersja)

Powiększ Paese, Puder ryżowy (stara wersja)

Zgłoszony przez INTER KICIU

Puder absorbuje nadmiar sebum. produkt jest niezwykle lekki, jedwabisty i łatwy w aplikacji, daje miłe uczucie na skórze. Idealny jako ostatni etap makijażu. Polecany szczególnie do cery mieszanej, tłustej, skłonnej do wyprysków. Może być stosowany na całej twarzy lub jedynie wybrane jej partie. Biały kolor pudru po nałożeniu na twarz staje się całkowicie transparentny.Puder absorbuje nadmiar sebum. produkt jest niezwykle lekki, jedwabisty i łatwy w aplikacji, daje miłe uczucie na skórze. Idealny jako ostatni etap makijażu. Polecany szczególnie do cery mieszanej, tłustej, skłonnej do wyprysków. Może być stosowany na całej twarzy lub jedynie wybrane jej partie. Biały kolor pudru po nałożeniu na twarz staje się całkowicie transparentny.

Cena: 38zł / 25g

• Najlepszy Puder Jaki Miałam !
  • Sporo pudrów przeszło przez moje dłonie, tylko ten daje radę w mojej strefie T przez dobrych kilka godzin
    Jestem z niego bardzo zadowolona w tej chwili nie zamieniłabym go na żaden inny

PLUSY:
    -pięknie wygląda
    -matuje
    -nie przesusza
    -nie nadaje koloru
    -sprawdza się zarówno pod oczami jak i w strefie T
    -cena jak najbardziej adekwatna do produktu

maleńkim minusem może być:
    -opakowanie-przy pierwszym kontakcie z produktem ale wystarczy znależć na niego swój sposób i niema żadnego problemu

Polecam dla osób z cerą tłustą i mieszaną

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić sasskia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bo liczy się wnetrze...
  • Skonczyłam własnie pierwsze opakowanie recenzowanego. Poczatkowo nie przypadł mi do gustu pewien szczegół produktu, a mianowicie fakt, ze strasznie się pyli i sypie podczas uzytkowania. Jeszcze tak problematycznego pudru pod tym wzgledem nie miałam.. Ponad rok uzywania sprawił,ze przyzwyczailam się juz do tego, a nawet przestało mi to przeszkadzac. Poza tym puder ma same zalety. Niewielka jego ilosc starcza, aby wykonczyc makijaz. Bardzo dobrze go utrwala, zostawiając na twarzy naturalne satynowo-matowe wykonczenie. Minimalnie bieli,ale dla mnie to plus, gdyz dzieki temu mogę zaaplikowac na twarz podkład odrobine ciemniejszy od mojej skóry, (gdy np kupując online,nie trafię z odcieniem). Nie tworzy na buzce tepej,matowej maski, nie podkresla suchych skórek, nie przesusza cery. ..Jesli zas o opakowanie chodzi, to całe szczęscie ze powstała jego nowa wersja, którą koniecznie muszę wypróbowac

Chcesz pochwalić Nathaliee85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt jest godny polecenia. Nada sie dla kobiet o cerze tłustej/mieszanej
  • +cena
    +rzeczywiscie pochlania sebum
    +nie trzeba go dużo nakładać

-nie do konca transparentny odcien
    -opakowanie
    -moze wysuszac, nie nadaje sie do przypudrowania okolic oczu

Mimo wad kupiłabym ten produkt ponownie. Najlepsze w nim jest to, ze dzieki niemu moge dluzej cieszyc sie swiezym makijazem. Po Rimmel Stay Matte moja cera dosc szybko wymaga przypudrowania, dlatego szukalam pudru ktory ma podobne zastosowanie jak ten z Paese. Spelnia wymagania odnosnie pochlaniania sebum, wiec jak dla mnie kosmetyk na plus.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno opakowanie

Chcesz pochwalić oliwkaasliwka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie najlepszy.
  • Puder matuje, ma fajną konsystencje. Polecam głównie osobom które mają cerę mięszaną/przetłuszczającą się ponieważ puder potrafi wysuszyć cerę. Nie kiedy lepiej go nakładać tylko w te miejsca narażone na "błyszczenie".
    Ma 3 wady:
    - niestety nie jest do końca transparentny, jak go nakładam to cera jest trochę jaśniejsza niż podkład a na prawdę dużo go nałożyć nie trzeba
    - trzeba trochę dziurek by puder nie wydostał się za bardzo, nie rozsypał
    - pokrywka potrafi się odkręcać także lepiej zbezpieczyć całość gumką recepturką.

Ilość zużytych opakowań: Pierwsze, nie całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mona0015 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Spodziewałam się po recenzjach większych cudów...ale:

ZALETY:

+faktycznie matuje bez efektu maski
    +satynowe wykonczenie
    +wygląda na prawde naturalnie
    +mat przy przyjaznych temperaturah utrzymuje się 6-7h
    +nie bieli (jestem posiadaczką śniadej karnacji)
    +jest lepszy od mojego dotychczasowego nr 1 Maxfactora Creme Puff. (w porównaniu do niegu dużo bardziej naturalny efekt, właściwie brak możliwości zrobienia sobie maski)
    +ładny zapach
    +dobrze utrwala makijaż
    +nie zapycha

WADY:
    -opakowanie (podróże z pudrem lub wzięcie go do torebki aby zrobić poprawki niemożliwe - będzie się rozsypywał jeśli nie zakleimy dziurek)
    -nos świeci się po 4h dość mocno
    -puszek nie nadaje się do skutecznej aplikacji (mozna zrobić białą plamę, polecam pędzel)

Chcesz pochwalić pola008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niesamowity
  • Próbowałam wielu pudrów zarówno kolorowych jak i transparentnych i ani jeden nie radził sobie z moją skórą za dłużej niż 2-3 godziny. Pod wpływem impulsu postanowiłam go kupić mimo dość wysokiej ceny. I nie żałuję. Jest niesamowity w czasie studniówki od 18 do 5 nad ranem poprawiałam makijaż tylko 2 razy ok 20 przed zdjęciami i raz w trakcie zabawy Zdecydowanie zostanie ze mną na dłużej. Jedynym minusem jest opakowanie jak dla mnie troszkę niepraktyczne. Z za dużymi otworami jednak można sobie poradzić wkładając pod gąbeczkę husteczkę higieniczną nic się wtedy nie wysypuje

Chcesz pochwalić kala156 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • Szukałam długo odpowiedniego produktu, który dobrze matuje. Bardzo czesto musiałam poprawiać buzię w ciągu dnia, ale na szczęście znalazłam puder ryżowy marki Paese.

Puder matuje buzie na cały dzień, nie muszę robić poprawek w ciągu dnia.
    Na poczatku buzia jest śmiesznie biała, ale po chwili kolor się dostosowuje do karnacji, po paru minutach pędzelkiem nadmiar zbieram z buzi.

Ilość zużytych opakowań: 2 i pół opakowania

Chcesz pochwalić johina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham go!
  • Puder ryżowy.... ciekawe? . Kupiłam zachęcona pozytywną recenzją jednego z polskich youtuberek. Po otwarcui trochę mnie przeraził jego biały kolor. sale to pierwszym użyciu zakochałam się!
    Plusy:
    -matuje i to nawet w 100%,
    - zapach bardzo przyjemny
    - lekki, jedwabisty
    - uczucie perfekcyjnie gładkiej cery
    - nie trzeba poprawiać w ciągu dnia
    - wydajny
    - fajnie scala się z podkładem

Minusy są tylko 2. W sumie dotyczą one bardzie opakowania niż produktu, ale minus to minus. A więc:
    - opakowanie- beznadziejne, kruche, nakrętka szybko pęka i te oczka zdecydowanie za duże przez co puder wysypuje się i jest wszędzie
    - gąbeczka w ogóle bezużyteczna

Polecam nakładać puder pędzlem

Chcesz pochwalić kejta66 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kosmetyk ok, opakowanie do poprawki
  • Puder dobrze radzi sobie ze świecącymi partiami twarzy (w moim przypadku jest to czoło,wewn.strona policzków,broda) jednak po jego nałożeniu zmuszona jestem musnąć twarz lekkim pudrem brązującym ponieważ jego biały kolor nie do końca stapia się z kolorytem cery. Utrzymuje się na twarzy dosyć długo.

Największym minusem jest wspomniane w innych komentarzach opakowanie. Nakrętka po kilku miesiącach użytkowania pękła, przez co nie mogę zabierać pudru ze sobą wychodząc z domu :/ Myslę że gdy puder się skończy ze względu na opakowanie nie zdecyduję się na ponowny jego zakup.

Używam tego produktu od: 8 mies.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie użytkowania pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić erwizazanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogólnie jest całkiem ok, ale szukam czegoś lepszego
  • Puder jest całkiem ok, lecz na mojej tłustej strefie T matowi na max 2h a potem wyglądam jak choinka. Skusiły mnie dobre opinie i nie jest najgorzej, ale nie jest to mój KWC. Plusy:
    + dobrze utrwala
    + ładnie wygląda na twarzy
    + ładny zapach
    + nie uczula i nie zapycha

Minusy:
    - opakowanie.. niesamowicie sie rozlatuje i wylatuje za duzo pudru
    - matuje na krótko

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 i 3 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anncik za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij