Paese, Puder ryżowy

Powiększ Paese, Puder ryżowy

Zgłoszony przez INTER KICIU

Puder absorbuje nadmiar sebum. produkt jest niezwykle lekki, jedwabisty i łatwy w aplikacji, daje miłe uczucie na skórze. Idealny jako ostatni etap makijażu. Polecany szczególnie do cery mieszanej, tłustej, skłonnej do wyprysków. Może być stosowany na całej twarzy lub jedynie wybrane jej partie. Biały kolor pudru po nałożeniu na twarz staje się całkowicie transparentny.Puder absorbuje nadmiar sebum. produkt jest niezwykle lekki, jedwabisty i łatwy w aplikacji, daje miłe uczucie na skórze. Idealny jako ostatni etap makijażu. Polecany szczególnie do cery mieszanej, tłustej, skłonnej do wyprysków. Może być stosowany na całej twarzy lub jedynie wybrane jej partie. Biały kolor pudru po nałożeniu na twarz staje się całkowicie transparentny.

Cena: 38zł / 25g

• Szczerze polecam!
  • Długo zamierzałam się do kupna tego pudru - zachęcił mnie przede wszystkim krótki skład, co dla mojej trądzikowej cery jest ważne.
    Puder świetnie się spisuje, szczególnie nałożony pod podkład. Matuje na 6- 7 godzin, potem wystarczy lekkie opruszenie twarzy i znów możemy cieszyć się matową buźką
    Nałożony na podkład matuje mnie krócej. Cena przystępna, 28 zł za 30 ml - opłaca się. Oczywiście małym zastrzeżeniem jest to, że się pyli (ale to w sumie jest puder sypki, więc niemal pewne jest jego pylenie się), otwory ciut za duże, ale naklejka mi jeszcze nie odpadła, więc jest dobrze. Jest wydajny, używam codziennie od prawie miesiąca, ubywa mało.
    Na początku nie wiedziałam też, jak się do niego zabrać, za dużo mi się wysypywało, ale szybko doszłam do wprawy. Co do gąbeczki dołączonej do produktu - użyłam raz i umyłam. Puszek stał się klejący, dosłownie klei się do ręki i nie odpada :P nie wiem dlaczego, skoro myłam go tylko wodą, jednak i tak wolę używać pędzla.
    Nie pogarsza stanu cery, nie podkreśla suchych skórek. Zaczaję się też chyba na bambusowy
    Polecam go koleżankom, zachwalam, jednak one wolą używać kolorowych, a potem wyglądają jak pomarańczki. Z tym pudrem na pewno to Wam nie grozi

Używam tego produktu od: ze 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić Rysia16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Zacznę od tego, że mam cerę tłustą. Zdecydowanie dla osób z tego typu problemem mogę polecić ten kosmetyk. Puder określony jako sekret wizażystów nadaje się do codziennego stosowania. Jest bardzo lekki, drobno zmielony, w kolorze białym. Raczej transparenty, niemniej odrobinkę bieli. Przeczytałam gdzieś, że nadaje się do stosowania pod podkład, by lepiej redukować nadmiar sebum i ktoś miał absolutną rację. Bardzo dobrze się sprawdza w takiej odwrotnej konfiguracji. W połączeniu z podkładem maybelline affinimat - z zegarkiem w ręku - moja twarz jest zmatowiona przez 4, nawet do 5 godzin. Pozostawia naturalny efekt. Przede wszystkim jest lekki, pozostawia skórę świeżą i gładką.

Używam tego produktu od: luty 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 30 ml w trakcie

Chcesz pochwalić sfxowana za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezbędny w kosmetyczce
  • Paese kupiłam na próbę w wyniku zapotrzebowania na dobry, matujący kosmetyk. W pobliskiej drogerii zauważyłam puder ryżowy w/w firmy i z miejsca wylądował on u mnie w torebce. Wcześniej używałam FM-owskiegio pudru fixującego, ale teraz mogę go spokojnie zastąpić wydajniejszym i większym kolegą z Paese. Puder ryżowy dobrze matuje skórę- na jakieś 6-7 h w moim przypadku, a mam skórę mieszaną ze skłonnością do przesuszania. Dobrze utrwala podkład, korektor, cienie na powiekach- praktycznie przestałam używać bazy pod cienie. Jest bardzo wydajny! Opakowanie poręczne, puszek niepotrzebny bo mazanko pędzlem wychodzi najlepiej.

Używam tego produktu od: używam pół roku
    Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego!!! a używam go codziennie!

Chcesz pochwalić Trusq85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pół na pół
  • Mam co do tego pudru bardzo mieszane uczucia.

Być może dlatego, że przed jego kupnem nasłuchałam się o nim masy pozytywnych opinii, które niestety nie sprawdziły się w moim przypadku.

Moja cera jest mieszana, przetłuszcza się w strefie T, szczególnie nos i okolice oraz czoło.

Świecę się po ok. godzinie - może dwóch od aplikacji makijażu.

Długo poszukiwałam pudru idealnego, który uwolni mnie od problemu i utrzyma twarz w dobrym stanie przez cały dzień, misja nie została zakończona, Paese dopisuję do listy przetestowanych, ale niezasługujących na miano ideału.

Używam głównie pudrów drogeryjnych, z niższej półki cenowej, kiedyś testowałam te droższe, ale także średnio dawały radę, więc po co wydawać pieniądze.

Paese również do najtańszych nie należy (jego cena to 28 zł), do tego jest bardzo trudno dostępny, szukałam go w całym mieście i w końcu dorwałam.

Miał być idealnym pudrem używanym przez profesjonalistów, do cery tłustej, eliminującym świecenie na długie godziny.

Czy Paese spełnił te wszystkie obietnice? Jak widać po ocenie - nie do końca.

Opakowanie: Solidne, dobrze wykonane, ładne. Jednak ten typ aplikacji średnio mi odpowiada, trzeba przesypywać produkt na wieczko, wszystko się kurzy, sypie, łatwo można wysypać na siebie białą mączkę i załatwić bluzkę.

Jest też niepraktyczny po tym względem, że nie weźmiemy go do torebki by poprawić się w ciągu dnia, gdyż wszystko może się wybrudzić.

Aplikacja: Na początku używałam pędzla, jednak wtedy efekt był żaden, skóra po bardzo krótkim czasie się świeciła.

Później wyczytałam, że lepsze efekty daje wciskanie go w twarz puszkiem i wtedy faktycznie - skóra była zmatowiona przez kilka godzin.

Lubię pudry transparentne, dlatego jego biały kolor mi odpowiadał.

Minusem jest to, że podkreśla suche skórki i osiada na włoskach. Mam także wrażenie, że dodatkowo skórę wysusza.

Wydajność: Tutaj niestety spory minus, bo produkt wykończyłam bardzo szybko.

Nie kupię go ponownie, bo za taką kasę powinien robić dużo więcej, a działa podobnie jak Synergen antybakteryjny, który w promocji kosztuje 6 zł

Chcesz pochwalić Symforoza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemne pierwsze wrażenie
  • Kosmetyk na pewno zagości na dłużej w mojej kosmetyczce. Bardzo fajnie absorbuje sebum i wtapia się w skórę, nie powoduje efektu maski. Do tej pory używałam wielu fixerów, ale żaden nie zrobił na mnie piorunującego wrażenia, mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, więc utrzymanie zmatowienia w upalne dni jest bardzo trudne - puder Paese jak do tej pory sprawuje się najlepiej. Ma krótką listę składników, co jest zdecydowanym plusem, polecam.

Chcesz pochwalić Jagoday za czytelną i pomocną recenzję?
  • To miłość od pierwszego użycia
  • Kupiła mi go kiedyś moja mama, z uwagi na to, że posiadam przetłuszczającą sie cerę. Idealnie matuje i pochłania sebum. A co najważniejsze nie zapycha mi porów jako jedyny puder! Jest niesamowity nic dodać nic ująć

Używam tego produktu od: czerwiec
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Lencia94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Ponieważ mam cerę tłustą z tendencją do błyszczenia to zawsze szukam pudrów które trwale ją zmatowią.
    Od pudru oczekuję jeszcze jednego- by przedłużał trwałość makijażu. W obu tych rolach puder ryżowy sprawdza się rewelacyjnie.
    Makijaż nie wymaga większysz poprawek- czasem tylkow najbardziej problemowych miejscach0 strefie T- nakładam go ponownie w ciągu dnia.
    Puder jest biały, ale nie pozostawia na skórze widocznego filmu.
    Puder bywa pomocny przy blendowaniu cieni
    Jest też bardzo wydajny.

Chcesz pochwalić kaja_85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TO JEST CUDO WŚRÓD PUDRÓW
  • Nie wiem od czego zacząć. Oczywiście sądząc po nagłówku można wywnioskować, że cholernie mi się spodobał.

Mam cerę mieszaną w kierunku do tłustej, chociaż w czasie zimy częściej zachowuje się jak mieszana w kierunku suchej - moja cera jest dziwna i niedzecydowana :P

I tak: (jeżeli chodzi o właściwości etc.)

# puder jest bardzo bardzo drobniutko zmielony, przez co w ogóle go nie widać na skórze.

# puder jak całkiem biały, ale nie jest zupełnie widoczny - idealnie wtapia się w skórę.

jeżeli chodzi o działanie:

no tutaj to jestem zdumiona. Nie oczekuje nigdy nie wiadomo czego od pudru ponieważ pogodziłam się, że mojej świecącej się wiecznie skórze nic nie da rady zmatowić na dłużej niż 1,5h.. a tu takie zaskoczenie!

Pierwszy raz zaaplikowałam go oczywiście na podkład przed wyjściem do pracy po czym wziełam go oczywiście ze sobą. Po przyjechaniu do pracy (jadę ponad godzinę w zatłoczonym i dusznym autobusie, co oczywiście nie sprzyja matowej cerze :P ) no i od razu pozłam do łazienki "przypudrować nosek" a tu co??? ZERO ŚWIECENIA!

Jestem taka szczęśliwa dzięki niemu, chyba wykupię cały zapas na 3 lata

jedyny minus to pudełeczko.. niestety bardzo sie wysypuje z niego gdy tylko gdzieś zanieram go ze sobą.

i uwielbiam jego zapach, naprawde pięknie pachnie!

Używam tego produktu od: około 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe i zaczęłam następne

Chcesz pochwalić martynaa0_93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Puder ładnie matowi skórę. Stapia się z podkładem i jest niewidoczny. Niestety u mnie efekt matu, szczególnie w strefie T, utrzymuję się tylko kilka godzin.
    Dlatego nadal będę kontynuowała moje poszukiwania pudru idealnego, ale ten zużyje z przyjemnością

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dunana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy puder
  • Jest to zdecydowanie mój ulubiony puder, delikatny, nie bieli, matuje, nie wywołuje alergii, skóra jest gładka. Naprawdę warto go kupić. Używam go już od dłuższego czasu i póki co nie zmienię. Minusem może być tylko cena i wg mnie jest mało wydajny, ale może to być spowodowane tym, że maluję się bardzo często (kilka razy dziennie).

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Ok 9 nie pamiętam dokładnie

Chcesz pochwalić xDominikaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • Przejdźmy do konkretów:
    - doskonała absorpcja sebum (porównywalna z Dermabled Vichy, bardzo zbliżona do Kryolanu)
    - skóra staje się wygładzona,
    - nie bieli twarzy,
    - bardzo ładnie się z nim pracuje,
    - świetnie stapia się z podkładami Estee Lauder, L'Oreal,
    - matowi skórę na 5h
    - mam wrażenie, że polepszyła się kondycja mojej twarzy.

Minusów nie dostrzegłam po stosowaniu. Puszek jaki znajduje się w opakowaniu należy zastąpić pędzlem. Efekt znacznie lepszy.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno standardowe.

Chcesz pochwalić _OI_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • To mój pierwszy puder ryżowy. miałam w planach kryolan, jednak wybrałam ten.

plusy:
    -matowi na dłużej niż pudry beżowe (np. polecany rimmel stay matte transparentny)
    -ma biały kolor, więc nie trzeba się martwić o odcień
    -bardzo wydajny
    -bez talcu, czyli można używać go na filtr
    -cena - przyzwoita jak na puder ryżowy, w dodadtku tak wydajny

minusy:
    -trzeba uważać przy aplikacji, bo jeśli damy go za dużo to bieli i wygląda brzydko
    -opakowanie -łatwo wysypać (co już zdążyłam zrobić, a zakrętka nie jest szczelna (źle się zamyka)
    -pyli się
    -dostępność

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie (na początku!) pierwszego

Chcesz pochwalić Arwena_26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Po pierwsze puder pięknie pachnie Dobrze matuje, o wiele lepiej w porównaniu do innych pudrów, mam cerę mieszaną, w strefie T lubi płatać figle, więc nie ma co oczekiwać cudów. Jednak mat utrzymuje się przyzwoicie, bardzo wydajny produkt, polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić aasiaa1109 za czytelną i pomocną recenzję?
  • spodziewałam się czegoś lepszego
  • Jako posiadaczka cery tłustej naczytałam się super opinii na jego temat i trochę się zawiodłam, liczyłam, że będzie lepiej trzymał mat a niestety po około 2h świecę się jak choinka (nawet jak nie nakładam kremu nawilżającego czy filtru). Jeżeli chodzi o utrwalenie makijażu dobrze spełnia swoją rolę bo podkład się nie ściera i trzyma cały dzień ale mógłby lepiej i dłużej trzymać mat.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Equum za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny ale nie KWC
  • Długo przymierzałam się do jego recenzji. Mam mieszane uczucia....

* bardzo dobrze matuje cerę. Nie jest to mat na godzinę lecz na dobre 4-5 godzin. Sprawdziłam na wszystkich podkładach jakie obecnie posiadam i żaden puder nie trzymał mnie bez błysku tak długo jak ryżowy paese.

* Jest bardzo wydajny, już odrobina wystarczy aby zmatowić buzię.

* dziwne zjawisko jakie zaobserwowałam podczas jego używania : Revlon CS który jest kremowy, średnio gęsty i na twarzy zostawia dość solidną lekko satynową powłoczkę po użyciu pudru ryżowego paese zmienia swoje "właściwości i treść" Z podkładu dość dobrze kryjącego zmienia się w podkład słabo kryjący. Zaczynają przebijać zaczerwienienia, revlon na skórze staje się jak by "cieńszy". Wygląda to tak jak by puder zasysał go i ulatniał. Ciężko mi jest to jakoś poprawnie stylistycznie opisać Tak samo dzieje się z innymi podkładami jednak na revlonie najbardziej to widzę.

* nałożony pędzlem matuje skórę na około 3 godziny. Dla mnie jest to czasami zbyt krótko, nie mam czasu na poprawki więc zaczęłam nakładać go puszkiem i efekt był o wiele lepszy (około 5 godzin bez błysku) do czasu..... po 2-3 dniach moja skóra wysuszyła się na wiór

* nałożony puszkiem trochę wybiela, nałożony pędzlem nie zmienia odcienia podkładu

* podkreśla suchości i załamania, moim zdaniem absolutnie nie nadaje się do utrwalania korektora pod oczami. Nie dość że wysuszy skórę to jeszcze ulotni połowę korektora

* ciężko jest wykonać poprawkę tzn. dołożyć punktowo podkład czy korektor na wcześniej przypudrowaną nim już skórę. Tworzą się wtedy takie suche smugi ciężkie do roztarcia

* średnio trzyma bronzer i róż, sam w sobie przedłuża trwałość makijażu. Dzięki niemu na nowo odkryłam podkład True Match

* zaczęłam używać go tylko w strefie T, na resztę twarzy nie nakładam ponieważ nadal jestem przez niego wysuszona i bardzo ciężko mi się pozbyć tej suchości.

Może dla cer tłustych będzie idealny. Mieszanym polecam uważać i używać tylko tam gdzie na prawdę się błyszczą. Normalnym i suchym absolutnie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić misisia86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Używam do wykończenia makijażu i zmatowienia.
    Niestety efekt matujący na mojej skórze utrzymuje się maksymalnie do 4 godzin. Pod wszystkimi plusami się podpisuję, jednak minusem jest to że nie matuje na dłuższy czas.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Calinka30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • z kategorii "kultowy kosmetyk"
  • O pudrach ryżowych wiele się naczytałam i nasłuchałam od blogerek. Po porównaniu cen różnych produktów wybór padł na firmę Paese - głównie z racji tego, że jest polska. Wychodzę z założenia, że jak mam do wyboru, to wolę dać zarobić swoim. A ponieważ cena jego jest śmiesznie niska - zaryzykowałam.

I tym sposobem, obok paletki Sleek i topu SH Insta-Dri, stał się kosmetykiem bez którego nie wyobrażam sobie kosmetyczki.

Podpisuję się pod wszystkimi plusami, jakie pojawiły się w poprzednich komentarzach. Wyrównuje koloryt skóry, matowi na wiele godzin, a przy tym nie wysusza i nie robi skorupy na twarzy - skóra może oddychać.

Kiedy nie mam czasu na robienie pełnego makijażu lub chcę uzyskać efekt "makijaż bez makijażu" wklepuję krem nawilżający, a kiedy się wchłonie omiatam twarz tym pudrem, tuszuję rzęsy, poprawiam brwi i nakładam odrobinę różu.

Puder jest niesamowicie wydajny, co względem jego ceny i efektu stanowi idealne połączenie. Potrzeba go jednorazowo odrobinę. Jeśli chodzi o uwagi co do puszka - i tak go nie używam, od razu wylądował w koszu. Właściwie to nie wiem po co on jest załączany, bo opakowanie nie nadaje się do noszenia w torebce. Z resztą - po co. Przez 8h mój makijaż jest nieskazitelny. Potem wystarczy na czole i nosie zebrać nadmiar sebum bibułką i po sprawie.

Mam cerę normalną, lekko tłustą, bez żadnych większych problemów. Podkład jakiego używam to właściwie zblendowana mieszanka dwóch różnych - dwie pompki nawilżającego i jedna matującego. W rezultacie daje to efekt delikatnie zmatowionej skóry, jednak bez uczucia ściągnięcia, czy zatkania porów.

Wracając do pudru ryżowego - produkt genialny! Nie wiem kiedy zużyję swoje opakowanie, bo mimo stosowania go codziennie, ubytku nie zauważam właściwie żadnego. W każdym razie - kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: ok. miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Carolien za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Puder idealnie sprawdził się przy mojej mieszanej cerze, szczególnie na nosie i czole. Podkład w tym miejscu świecił mi się już po 2 godzinach, a gdy zastosuję ten puder, mam spokój przez ponad połowę dnia z poprawianiem makijażu. Na pewno skuszę się, aby ponownie go zakupić.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Chcesz pochwalić MMalinkAA za czytelną i pomocną recenzję?
  • Boski!
  • Na początku chciałam kupić puder bambusowy. Jako, że go nie było, skusiłam się na ten. Mam skórę suchą przez co czasem na mojej twarzy uwydatniają się małe zmarszczki. Dzięki temu pudrowi ich problem zniknął całkowicie. Nie lubię pudrów z kolorem, więc ten jest dla mnie idealny. Trzeba jednak nakładać go z umiarem, bo może odrobinę wybielić twarz.
    Absolutnie nie zapycha, daje efekt aksamitnej skóry, dobrze matowi strefę T. Jest piekielnie wydajny. Świetnie sprawdza się w roli fixera.
    Kupiłam go za 25 zł w drogerii Sekret Urody.

Podsumowując:

+ dobry fixer
    + nie daje koloru
    + świetnie utrwala
    + daje efekt gładkiej twarzy
    + nie zapycha
    + nie podkreśla skórek i zmarszczek
    + wydajność
    + cena. Adekwatna do wydajności. Nie jest wygórowana.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Skajler za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Zaczne od tego, że mam skóre mieszaną bardzo mocno świecącą sie, żadnenkosmetyki mi nie pomagały wyglądałam jak oblana wodą tyłko trochę tłustszą;/

Opis prodkutku:
    -matuje,
    -ładnie pachnie,
    -bardzo wydajny, pierwsze opakowanie starczyło mi na rok,
    -niska cena co do wydajności i jakości,
    -u mnie nie jest biały nawet przy nałożeniu większej ilości a cere mam normalną ani ciemną ani jasną
    -rzeczywiście zwalcza blyszczenie,

Warto spróbowac

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte, drugie zaczęte

Chcesz pochwalić Anula0055 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wreszcie matowa skóra upalny dzień
  • kosmetyk fantastycznie matuje, bardzo przydatny w mojej kosmetyczce zwłaszcza teraz w lato. Skora nie świeci się nie błyszczy przez pare godzin, dodtakowo puder bardzo przyjemnie pachnie. Jedynym minusem jest fakt że nie umiejetnie zastosowany ( jezeli za duzo nałożymy zwłaszcza na przesuszoną skórę) może wyglądac nieco trupio.

Chcesz pochwalić justynianka_m za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z najlepszych
  • Plusy:

- dobrze matuje, wymaga poprawek dopiero po kilku godzinach
    - buzia po nim nie wygląda 'płasko' i ziemiście, naturalne wykończenie
    - lekki, nie czuć go na twarzy
    - nie zapycha
    - transparentny, nie zmienia koloru podkładu
    - bardzo wydajny
    - przystępna cena

Minusy:

- dosyć kruche opakowanie i fatalny puszek, który już po dwóch użyciach zaczął się rozklejać

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić M a d y za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!!
  • Kupiłam ten produkt zaledwie tydzien temu i już go pokochałam! Jest to jeden z niewielu produktów, które matują twarz Jest transparentny więc nie zepsuje koloru podkładu ani nie zrobi płaskiego matu, daje takie naturalne wykończenie. Zauważyłam też, że stan mojej skóry się poprawił. Nie mam trądziku tylko niewielkie zmiany jakies strupki. Przede wszystkim cera jest ladnie wygładzona. cena jest jak najbardziej odpowiednia do jakości produktu. Jest go 30 ml i do tego jest bardzo dobry puszek w zestawie. Pudełko w którym sie znajduje jest bardzo przyjemne dla oka a sam puder jest w pięknym pudełeczku. Wieczko jest bardzo fajnie wyprofilowane więc nie ma obawy ze produkt wysypie nam się podczas aplikacji na pędzel bądź puszek. Ogólnie polecam do cery tłustej i mieszanej z przetłuszczającą cerą T. nie wiem jak do cery normalnej i suchej. Tym bardziej go polecam !

Używam tego produktu od: ok dwa tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić kamilaaa3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie za słaby
  • Może jest dobry, bo po nałożeniu pięknie matuje, wydaje się że jest ok, ale u mnie już po godzinie nie widać go na skórze, nie można nałożyć za dużo - bo blada twarz
    Niestety dla tłustej cery - u mnie się nie sprawdził. Jest bardzo wydajny, używam go już od niepamiętnych czasów a jedno opakowanie - nie chce się skończyć.

Używam tego produktu od: około 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić mrzanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Według mnie puder spełnia swoją rolę, mam dosyć tłustą cerę, a on ją matuje na dosyć długo. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że robi wrażenie "trupiej" cery, dlatego muszę używać ciemniejszego podkładu. Ponadto dodaję trochę cynamonu, który barwi puder a dodatkowo pięknie pachnie Dodatkowo jest meeeega wydajny (mam go pół roku, a zostało mi jeszcze 2/3 opakowania- przy codziennym użytkowaniu), cena jest też jak najbardziej przystępna.

Ilość zużytych opakowań: niecałe

Chcesz pochwalić natalija_gie za czytelną i pomocną recenzję?