Paese, Puder ryżowy

Powiększ Paese, Puder ryżowy

Zgłoszony przez INTER KICIU

Puder absorbuje nadmiar sebum. produkt jest niezwykle lekki, jedwabisty i łatwy w aplikacji, daje miłe uczucie na skórze. Idealny jako ostatni etap makijażu. Polecany szczególnie do cery mieszanej, tłustej, skłonnej do wyprysków. Może być stosowany na całej twarzy lub jedynie wybrane jej partie. Biały kolor pudru po nałożeniu na twarz staje się całkowicie transparentny.Puder absorbuje nadmiar sebum. produkt jest niezwykle lekki, jedwabisty i łatwy w aplikacji, daje miłe uczucie na skórze. Idealny jako ostatni etap makijażu. Polecany szczególnie do cery mieszanej, tłustej, skłonnej do wyprysków. Może być stosowany na całej twarzy lub jedynie wybrane jej partie. Biały kolor pudru po nałożeniu na twarz staje się całkowicie transparentny.

Cena: 38zł / 25g

• Bardzo dobry!
  • Plusy:
    -piękny zapach
    -świetnie matuje
    -utrzymuje się przez długi czas na twarzy
    -delikatny
    -mało widoczny
    -wydajny

Minusy:
    -pudełeczko! chcąc użyć, pudełko należy przechylić, duża ilość pudru dostaje się na wierzch, a jego resztki przy zamknięciu pudełeczka tworzą obłoczki białego proszku w powietrzu. Pudełko często samo otwiera się torebce
    - lekkie napięcie skóry po naniesieniu na twarz

Chcesz pochwalić Justyna094 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super rozwiązanie
  • Puder leżał u mnie w szafce ponad miesiąc nie używany. Nie mogłam się do niego przemóc.
    Mam cerę mieszaną świeci mi sie nos i policzki.
    Uzywam go jako wykończenie makijażu na podkład typu CC który nie jest matujący. Efekt delikatnego zmaowienia oraz przede wszystkim URTWALENIE MAKIJAŻU zapewnia mi ten o to puder ryżowy. Ten rodzaj pudru nie jest typowy do zmatowienia. Ale daje jego lżejsza wersję. Jestem z niego mega zadowolona bo nie muszę nakładać kolejnej warstwy pudru w kamieniu. Kolor biały ale idealnie sie dopasowuje. Nie chowa się w "rowki" także dla pań z bruzdami także będzie idealny. Opakowanie jest jego najwiekszym minusem. Otworki sa za duże wiec sie dużo go wysypuje. Nieporeczny w torebce. Nie wyobrażam sobie jak go zabrać na imprezę. Moim sposobem na aplikacje jest nabieranie go z puszka pędzlem. A poza tym nie mam zasteżeń .

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić marzenka1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • mam ten puder jest bardzo dobry, matuje na wiele godzin, jest biały ale na twarzy jest przezroczysty, swietny dla cery przetłuszczającej, warto go miec przy sobie w małym pojemniku, podobny jest do bambusowego ale daje taki efekt tepego matu a bambusowy jest b.miekki na twarzy.Oba matuja swietnie.
    polecam każdej pani z tłustą strefą t

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić annajustyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • Może i jest ciężko dostępny, może i ma dziadowskie opakowanie ale działanie wynagradza wszystko Idealnie matuje na cały dzień, jest wydajny...po prostu cudowny! I absolutnie nie wysusza skóry, ani nie bieli.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić arisona1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super.
  • Mimo, że jest dla mnie troche drogi (32 zł), to jest szalenie wydajny, łatwo dostępny, fajnie matuje twarz. Oczywiście wymaga poprawek, ale jak każdy puder jakiego używałam do tej pory. Troche bieli twarz, jednak po pewnym czasie ten efekt znika.
    Fajnie utrwala makijaż.

Chcesz pochwalić LendieViv za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetnie utrwala makijaż
  • Plusy:

Jestem zachwycona tym pudrem. Muszę przyznać, że świetnie odgrywa swoją rolę. Używam go po zrobieniu całego makijażu i dzięki temu jest on utrwalony przez cały dzień. Sprawdza się szczególnie latem, kiedy jest gorąco, a skóra wydziela większą ilości potu. Poza tym nie zostawia żadnych śladów i nadaje skórze matowy wygląd, a przy tym "pochłania pot"

Minusy:

Jedynym minusem jest nieporęczne pudełko, które utrudnia aplikację pudru (czasami zdarzyło mi się ubrudzić przez to ubranie)

Chcesz pochwalić _Ruda__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry produkt
  • Produkt oceniam z perspektywy osoby z cerą tłustą, stosującą filtry.

Puder kupiłam w lutym zachęcona opiniami o tym, że może on zastąpić fixer w spray'u.

Według mnie to najsłabsza strona tego kosmetyku. Jst nietrwałe i nieszczelne. Nie zakręca się, a jedynie domyka. W razie transportu muszę zabezpieczać je taśma, inaczej będzie po pudrze. Generalnie ze względu na opakowanie trzeba na niego bardzo, bardzo uważać.

DZIAŁANIE:
    Puder ma za zadanie matowić i utrwalić makijaż. W kwestii matowienia sprawdza się bardzo dobrze. W połączeniu z podkładem healthy mix (rozświetlający) daje mat na 5-6 godzin. Potem skóra zaczyna się delikatnie świecić. Nie jest to jednak nic no może bardzo przeszkadzać. Zresztą wystarczy użyć bibułek, aby zlikwidować świecenie, a później można nałożyć nową warstwę pudru i wytrwać do końca dnia. Testowałam go również z innymi podkładami i godzinowo mat wypada podobnie.
    Co do fixowania makijażu: nie wiem jak działają typowe fixery, ale puder paese dobrze trzyma podkład w ryzach. Nawet tak lekkie podkłady jak HM.

EFEKT BIELENIA SKÓRY:
    Puder jest sypki, ma biały czyli transparenty kolor. Mojej twarzy nie bieli. Nakładam go pędzlem do pudru, dużym. W strefie T wklepuję, a policzki jedynie omiatam delikatnie.

CENA:
    Kupiłam go w małej drogerii i zapłaciłam niecałej 30zł i według mnie jest to wysoka cena jak za taki produkt. Za taką cenę opakowanie powinno być solidniejsze. Dodatkowo wiem, że generalnie jest droższy, ponieważ może kosztować nawet 37-40zł. Ceny świadczy na jego niekorzyść.

+puder jest wydajny, ponieważ używam go codziennie od lutego 2014, a wciąż mam około pół opakowania.
    + nie podkreśla zmarszczek.

Po zużyciu tego pudru mam ochotę wypróbować jego zielone brata

Używam tego produktu od: luty 2013

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lifrete za czytelną i pomocną recenzję?
  • czuję się zaproszona do testowania kosmetyków tej firmy
  • Puder kupiłam po przeczytaniu opinii. Zapłaciłam za niego 29 zł, jest bardzo podobny do pudru essence fix & matte, ma krótszy skład drobny pyłek, który wymaga dobrego pędzla. Puder ma minimalny zapach, matuje na dość długo, kupiłam go zimą, teraz mamy wiosnę, zobaczę jak będzie latem. Ogólnie kosmetyk godny zakupu.

Chcesz pochwalić Wardruna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miło mnie zaskoczył
  • Kupiłam go po tym, jak rozczarował mnie puder Inglota. Powiem szczerze, że nie spodziewałam się po tym produkcie jakichś większych fajerwerków, a to proszę: miła niespodzianka.
    Produkt na mojej mieszanej cerze spisuje się bardzo dobrze - matowi skutecznie, nie dając zarazem efektu płaskiego pudrowego matu, nie spływa, dobrze współpracuje z różnymi podkładami i kremami typu BB. Muszę w połowie dnia poprawiać makijaż, ale to i tak świetne osiągi, biorąc pod uwagę, że przy innych pudrach musiałam to robić co godzinę, czy dwie.
    Nakładam go silikonową gąbeczką, delikatnie wklepując w twarz, a nadmiar pudru delikatnie zbieram wachlarzowym pędzlem Ecotools.
    Zapach mi nie przeszkadza, za to bardzo przeszkadza mi opakowanie. Masakra! Jak można zrobić słoiczek zamykany na ćwierć obrotu gwintu??? Ostatnio tylko jakimś cudem nie wysypałam całości do kosmetyczki, bo odkręcił się w transporcie. Za to gwiazdka mniej.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić O_Yumi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Dla mnie jest idealny! Nie nakładam go tą gąbeczką, która jest przy opakowaniu, tylko pędzlem i delikatnie go wklepuję. Ważne jest, żeby nie nałożyć go za dużo, wtedy może podkreślać meszek na twarzy lub ewentualne suche skórki. Na mojej twarzy (cera mieszana) wytrzymuje cały dzień. Nie straszne mu słońce, wysoka temperatura i pot Co do zapachu... jest taki dziwny, mi przypomina opłatek :P ale w zasadzie nie zwracałam na to uwagi, póki nie przeczytałam, że dziewczyny się delikatnie uskarżają. Jedynym minusem jest opakowanie... Słabo, jeśli chodzi o transport. Wysypuje się na przestrzeń między zakrętką a gąbeczką i po otwarciu robi PUF! Troszkę to nieprzemyślane... Ale ogólnie jest to dla mnie znakomity produkt i liczę na wieloletnią współpracę z nim

Chcesz pochwalić tygrysieoko za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij