Paese, Puder ryżowy (stara wersja)

Powiększ Paese, Puder ryżowy (stara wersja)

Zgłoszony przez INTER KICIU

Puder absorbuje nadmiar sebum. produkt jest niezwykle lekki, jedwabisty i łatwy w aplikacji, daje miłe uczucie na skórze. Idealny jako ostatni etap makijażu. Polecany szczególnie do cery mieszanej, tłustej, skłonnej do wyprysków. Może być stosowany na całej twarzy lub jedynie wybrane jej partie. Biały kolor pudru po nałożeniu na twarz staje się całkowicie transparentny.Puder absorbuje nadmiar sebum. produkt jest niezwykle lekki, jedwabisty i łatwy w aplikacji, daje miłe uczucie na skórze. Idealny jako ostatni etap makijażu. Polecany szczególnie do cery mieszanej, tłustej, skłonnej do wyprysków. Może być stosowany na całej twarzy lub jedynie wybrane jej partie. Biały kolor pudru po nałożeniu na twarz staje się całkowicie transparentny.

Cena: 38zł / 25g

• na długie wyjścia
  • + wydajny
    +kolor fajnie dopasowuje się do skóry
    + bardzo długo się utrzymuje
    + bardzo dobrze matuje

- opakowanie, niestety najlepiej niech stoi na półce, przy użyciu zawsze wszystko brudne :P

Używam tego produktu od: lipca 2014

Chcesz pochwalić anninko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój tańszy zamiennik Vichy.
  • Od czasu jak wyraźnie zbiedniałam lub po prostu szczeniak zaczął przejadać wszystkie moje pieniądze poszukuję tańszych zamienników swoich kultowych produktów. Ryżówka z Paese może ideałem nie jest, ale doskonale spełnia swoje zadanie.

PLUSY:
    -cena - odpowiednia zarówno dla studentów wyjadających światełka z lodówki, właścicieli psów, które wyjadają pół portfela jak i dla każdego innego śmiertelnika
    -wydajność - Vichy przetrwał u mnie rok codziennego stosowania, Paese wcale gorszy nie jest, nawet pomimo tego, że połową produktu zawsze matuję swoje podłogi, o czym wspomnę przy minusach
    -świetnie matuje, ale zaznaczam, że używam ciężkich podkładów, które na mojej twarzy wyglądają znośnie nawet po 8 godzinach bez żadnych sypkich upiększaczy
    -nie zapycha, nie uczula, nie powoduje najazdu dzikich pryszczy uzbrojonych w broń masowego rażenia
    -ładnie stapia się z twarzą, ale osiągnięcie tego efektu wymaga wprawy, nałożony nieumiejętnie i w nadmiarze potrafi pozostawić białe plamy na facjacie

MINUSY:
    -ten puder to samobójca - spadnie ze wszystkiego, wymsknie się z rąk, zsunie się z biurka, da stratować butom, dziwnym trafem znajdzie się tam, gdzie może upaść, a opakowanie pozostawia wiele do życzenia... jest tak liche, że pierwsze spotkanie z podłogą z wysokości centymetra potrafi w drobny mak rozwalić całą "zakrętkę", dziury, którymi wysypuje się puder również szału nie robią i przy upadku połowa produktu upiększa płytki w łazience czy dywan w pokoju, generalnie to największa zmora przy pracy z tym pudrem
    -śmierdzi niemiłosiernie, ale może działa drażniąco jedynie na mój węch, bo zarówno koleżanki jak użytkowniczki internetu nie mają takich doświadczeń
    -gąbeczka dołączona do produktu służy chyba tylko po to, żeby było czym zasilić szeregi śmieci w osiedlowych kontenerach - z marszu wymieniam ją na gąbeczki z rossmanna

Pomimo tego, że opakowanie i kolizyjność tego produktu doprowadzają mnie codziennie do szewskiej pasji to uważam go za jeden z lepszych pudrów sypkich z jakimi dotychczas współpracowałam.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić carry panda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Plusy:
    -cena
    -wydajność (już ponad 3 miesiące a pudru jeszcze sporo w opakowaniu)
    -prawdziwie transparentny (nawet jeśli za dużo się nałoży to po czasie lub użyciu mgiełki utrwalającej makijaż robi się niewidoczny)
    -ładny design opakowania
    -matuje, ale tylko jeśli nałożymy go odpowiednią ilość (za mało lub za dużo sprawia, że mat jest krótszy)
    -nie pyli

Minusy:
    -dostępność (nie znalazłam go stacjonarnie)
    -potrafi czasem podkreślać włoski na twarzy (jak nie używamy podkładu)
    -dołączona do opakowania pacynka nie nadaje się do używania tego pudru
    -musiałam zmienić pędzle by móc go używać
    -to był mój pierszy puder sypki i zajęło mi sporo czasu by nauczyć się go używać i wysypywać odpowiednią ilość

Myślę, że jest to puder godny polecenia dla osób z tłustą lub mieszaną cerą. Produkt ma swoje wady i osobiście marzę by była wersja w kamieniu co ułatwiłoby mi jego używanie, ale ogółem jestem bardziej zadowolona niż z pudrów kolorowych.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie i nie widać końca

Chcesz pochwalić Kori_Yoitama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy Puder Jaki Miałam !
  • Sporo pudrów przeszło przez moje dłonie, tylko ten daje radę w mojej strefie T przez dobrych kilka godzin
    Jestem z niego bardzo zadowolona w tej chwili nie zamieniłabym go na żaden inny

PLUSY:
    -pięknie wygląda
    -matuje
    -nie przesusza
    -nie nadaje koloru
    -sprawdza się zarówno pod oczami jak i w strefie T
    -cena jak najbardziej adekwatna do produktu

maleńkim minusem może być:
    -opakowanie-przy pierwszym kontakcie z produktem ale wystarczy znależć na niego swój sposób i niema żadnego problemu

Polecam dla osób z cerą tłustą i mieszaną

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić sasskia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bo liczy się wnetrze...
  • Skonczyłam własnie pierwsze opakowanie recenzowanego. Poczatkowo nie przypadł mi do gustu pewien szczegół produktu, a mianowicie fakt, ze strasznie się pyli i sypie podczas uzytkowania. Jeszcze tak problematycznego pudru pod tym wzgledem nie miałam.. Ponad rok uzywania sprawił,ze przyzwyczailam się juz do tego, a nawet przestało mi to przeszkadzac. Poza tym puder ma same zalety. Niewielka jego ilosc starcza, aby wykonczyc makijaz. Bardzo dobrze go utrwala, zostawiając na twarzy naturalne satynowo-matowe wykonczenie. Minimalnie bieli,ale dla mnie to plus, gdyz dzieki temu mogę zaaplikowac na twarz podkład odrobine ciemniejszy od mojej skóry, (gdy np kupując online,nie trafię z odcieniem). Nie tworzy na buzce tepej,matowej maski, nie podkresla suchych skórek, nie przesusza cery. ..Jesli zas o opakowanie chodzi, to całe szczęscie ze powstała jego nowa wersja, którą koniecznie muszę wypróbowac

Chcesz pochwalić Nathaliee85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt jest godny polecenia. Nada sie dla kobiet o cerze tłustej/mieszanej
  • +cena
    +rzeczywiscie pochlania sebum
    +nie trzeba go dużo nakładać

-nie do konca transparentny odcien
    -opakowanie
    -moze wysuszac, nie nadaje sie do przypudrowania okolic oczu

Mimo wad kupiłabym ten produkt ponownie. Najlepsze w nim jest to, ze dzieki niemu moge dluzej cieszyc sie swiezym makijazem. Po Rimmel Stay Matte moja cera dosc szybko wymaga przypudrowania, dlatego szukalam pudru ktory ma podobne zastosowanie jak ten z Paese. Spelnia wymagania odnosnie pochlaniania sebum, wiec jak dla mnie kosmetyk na plus.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno opakowanie

Chcesz pochwalić oliwkaasliwka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie najlepszy.
  • Puder matuje, ma fajną konsystencje. Polecam głównie osobom które mają cerę mięszaną/przetłuszczającą się ponieważ puder potrafi wysuszyć cerę. Nie kiedy lepiej go nakładać tylko w te miejsca narażone na "błyszczenie".
    Ma 3 wady:
    - niestety nie jest do końca transparentny, jak go nakładam to cera jest trochę jaśniejsza niż podkład a na prawdę dużo go nałożyć nie trzeba
    - trzeba trochę dziurek by puder nie wydostał się za bardzo, nie rozsypał
    - pokrywka potrafi się odkręcać także lepiej zbezpieczyć całość gumką recepturką.

Ilość zużytych opakowań: Pierwsze, nie całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mona0015 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Spodziewałam się po recenzjach większych cudów...ale:

ZALETY:

+faktycznie matuje bez efektu maski
    +satynowe wykonczenie
    +wygląda na prawde naturalnie
    +mat przy przyjaznych temperaturah utrzymuje się 6-7h
    +nie bieli (jestem posiadaczką śniadej karnacji)
    +jest lepszy od mojego dotychczasowego nr 1 Maxfactora Creme Puff. (w porównaniu do niegu dużo bardziej naturalny efekt, właściwie brak możliwości zrobienia sobie maski)
    +ładny zapach
    +dobrze utrwala makijaż
    +nie zapycha

WADY:
    -opakowanie (podróże z pudrem lub wzięcie go do torebki aby zrobić poprawki niemożliwe - będzie się rozsypywał jeśli nie zakleimy dziurek)
    -nos świeci się po 4h dość mocno
    -puszek nie nadaje się do skutecznej aplikacji (mozna zrobić białą plamę, polecam pędzel)

Chcesz pochwalić pola008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niesamowity
  • Próbowałam wielu pudrów zarówno kolorowych jak i transparentnych i ani jeden nie radził sobie z moją skórą za dłużej niż 2-3 godziny. Pod wpływem impulsu postanowiłam go kupić mimo dość wysokiej ceny. I nie żałuję. Jest niesamowity w czasie studniówki od 18 do 5 nad ranem poprawiałam makijaż tylko 2 razy ok 20 przed zdjęciami i raz w trakcie zabawy Zdecydowanie zostanie ze mną na dłużej. Jedynym minusem jest opakowanie jak dla mnie troszkę niepraktyczne. Z za dużymi otworami jednak można sobie poradzić wkładając pod gąbeczkę husteczkę higieniczną nic się wtedy nie wysypuje

Chcesz pochwalić kala156 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • Szukałam długo odpowiedniego produktu, który dobrze matuje. Bardzo czesto musiałam poprawiać buzię w ciągu dnia, ale na szczęście znalazłam puder ryżowy marki Paese.

Puder matuje buzie na cały dzień, nie muszę robić poprawek w ciągu dnia.
    Na poczatku buzia jest śmiesznie biała, ale po chwili kolor się dostosowuje do karnacji, po paru minutach pędzelkiem nadmiar zbieram z buzi.

Ilość zużytych opakowań: 2 i pół opakowania

Chcesz pochwalić johina za czytelną i pomocną recenzję?