Paese, Puder ryżowy (stara wersja)

Powiększ Paese, Puder ryżowy (stara wersja)

Zgłoszony przez INTER KICIU

Puder absorbuje nadmiar sebum. produkt jest niezwykle lekki, jedwabisty i łatwy w aplikacji, daje miłe uczucie na skórze. Idealny jako ostatni etap makijażu. Polecany szczególnie do cery mieszanej, tłustej, skłonnej do wyprysków. Może być stosowany na całej twarzy lub jedynie wybrane jej partie. Biały kolor pudru po nałożeniu na twarz staje się całkowicie transparentny.Puder absorbuje nadmiar sebum. produkt jest niezwykle lekki, jedwabisty i łatwy w aplikacji, daje miłe uczucie na skórze. Idealny jako ostatni etap makijażu. Polecany szczególnie do cery mieszanej, tłustej, skłonnej do wyprysków. Może być stosowany na całej twarzy lub jedynie wybrane jej partie. Biały kolor pudru po nałożeniu na twarz staje się całkowicie transparentny.

Cena: 38zł / 25g

• Prawdziwy mat!
  • Mam bardzo tłustą cerę, co w lato tylko się uwydatnia do takiego stopnia, że po kilku godzinach żegnam się z podkładem a witam z tłustą warstwą na twarzy. Ten puder w połączeniu z podkładem tej samej firmy matte&cover daje niesamowity efekt. Mat na mojej skórze utrzymuję się cały dzień mimo pracy oraz częstego dotykania twarzy. Jedyne czego powyższy zestaw nie jest w stanie przeżyć to siłownia, ale dlatego, że spływa z potem
    Opakowanie jest niedopracowane, dopóki stoi na półce jest świetny, w momencie próby przewiezienia go w kosmetyczce i mimo moich usilnych prób trzymania go nieruchomo w torebce zawartość wysypuję się spod aplikatora i w momencie otwierania go możemy poczuć z powrotem zimę. Nie polecam używać go w czarnych ubraniach (koleżanka powiedziała, że z pewnością wymyślił je facet, bo kobieta wie co się robi z pudrem i wymyśliłaby lepsze zabezpieczenie )
    Na temat gąbeczki się nie wypowiem, nie użyłam jej nigdy, służy jako ochrona przed osypywaniem. Od razu wzięłam się za pędzel

PLUSY
    +matuje mnie na cały dzień bez poprawek
    +nie bieli twarzy
    +świetnie trzyma się na nim róż
    +przyjemny, ale delikatny zapach
    +nie uczula
    +bardzo wydajny, stosuję od 2 tygodni i nawet nie zauważyłam żeby ubyło cokolwiek

MINUSY
    -pudełko jest nieprzemyślane

Podsumowując, to mój KWC, zmatowił mnie jak nic nigdy i trwa tak cały dzień, odjęłam pół gwiazdki za rozsypujący się puder po próbie transportu.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić MarttZ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Uwielbiam ten puder

+ transparentny, a ja jestem blada, więc prawie wszystkie kolorowe pudry są dla mnie za ciemne
    + naprawdę matuje (mam cerę mieszaną) i to na długo!
    + jest wydajny
    + cena też jest ok

Opakowanie mogłoby być nieco lepsze, bo z tego wszystko się rozsypuje.

Chcesz pochwalić nnatkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic więcej mi nie potrzeba.
  • Mam kolor transparentny, co dla mnie jest zbawieniem, bo wybieranie koloru pudru, aby przypadkiem nie pogryzł się z podkładem i nie przyciemnił mi korektora pod oczami jest niezwykle nieprzyjemne. Puder dobrze matowi, ma raczej neutralny zapach, nie potrzeba go dużo na przypudrowanie całej twarzy, u mnie nie wymaga poprawek. Generalnie jest to jeden z produktów, do którego zawsze będę wracać, polecam wszystkim.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić swietlanaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój nr 1!
  • Posiadam cerę normalną/mieszaną. Długo szukałam ideału i chyba w końcu znalazłam

Zakupiłam wersję w nowym, ulepszonym opakowaniu. Nic się nie wysypuje, śmiało można włożyć do torebki

PLUSY:
    -cena adekwatna do wydajności
    -idealny mat przez cały dzień. To pierwszy produkt, dzięki któremu nie muszę wykonywać poprawek w ciągu dnia.
    -nie zapycha, nie uczula, idealnie stapia się ze skórą
    -wystarczy niewielka ilość produktu, aby uzyskać idealny, bardzo naturalny efekt

Minusem jest gąbeczka, która jest totalnie bezużyteczna. Używam pędzla

Chcesz pochwalić beloved7598 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo sobry puder.
  • Bardzo dobry puder. Naprawdę skutecznie matuje na długo, chociaż nie mam duzych problemów ze świeceniem się, pomimo tego że mam cerę mieszaną. Nie lubię efektu płaskiego matu na twarzy a on daje bardzo naturalne wykończenie. Puder paese jest delikatny, ale można z nim przesadzić nakładając zbyt dużą ilość. Zaskoczeniem dla mnie był jego zapach, ponieważ myślałam, że będzie bezzapachowy, okazało się że całkiem przyjemnie pachnie. Nie przeszkadza mi to. Gdy nakładam go ok. 6-7 rano, świetnie wyglada przez cały dzień, aż do wieczora bez żadnych poprawek. Kosztuje ok 40 zł, myślę że jest to adekwatna cena za tak dobry puder.

Używam tego produktu od: Miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić begborroworsteal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bambus lepszy
  • Ten puder jest baaardzo wydajny-używam go już chyba z rok i dopiero się skończył
    Plusy:
    +stosunek wydajności do ceny
    +nie zapycha
    +nie bieli twarzy
    +matuje dobrze, ale...
    Minusy:
    -matuje nie tak jakbym chciała-za krótko
    -opakowanie jest bardzo słabe, po roku wygląda jakby je czołg przejechał, a nie rzucałam nim, ani żadne takie cuda
    -napis z góry się zmazał, no ale to wybaczam, bo rok używania to długo

Generalnie puder bambusowy matował u mnie na dłużej, niemniej komuś, kto matu aż tak nie potrzebuje ten ryżowy na pewno przypadnie do gustu

Używam tego produktu od: Rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agamaa12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na długie wyjścia
  • + wydajny
    +kolor fajnie dopasowuje się do skóry
    + bardzo długo się utrzymuje
    + bardzo dobrze matuje

- opakowanie, niestety najlepiej niech stoi na półce, przy użyciu zawsze wszystko brudne :P

Używam tego produktu od: lipca 2014

Chcesz pochwalić anninko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój tańszy zamiennik Vichy.
  • Od czasu jak wyraźnie zbiedniałam lub po prostu szczeniak zaczął przejadać wszystkie moje pieniądze poszukuję tańszych zamienników swoich kultowych produktów. Ryżówka z Paese może ideałem nie jest, ale doskonale spełnia swoje zadanie.

PLUSY:
    -cena - odpowiednia zarówno dla studentów wyjadających światełka z lodówki, właścicieli psów, które wyjadają pół portfela jak i dla każdego innego śmiertelnika
    -wydajność - Vichy przetrwał u mnie rok codziennego stosowania, Paese wcale gorszy nie jest, nawet pomimo tego, że połową produktu zawsze matuję swoje podłogi, o czym wspomnę przy minusach
    -świetnie matuje, ale zaznaczam, że używam ciężkich podkładów, które na mojej twarzy wyglądają znośnie nawet po 8 godzinach bez żadnych sypkich upiększaczy
    -nie zapycha, nie uczula, nie powoduje najazdu dzikich pryszczy uzbrojonych w broń masowego rażenia
    -ładnie stapia się z twarzą, ale osiągnięcie tego efektu wymaga wprawy, nałożony nieumiejętnie i w nadmiarze potrafi pozostawić białe plamy na facjacie

MINUSY:
    -ten puder to samobójca - spadnie ze wszystkiego, wymsknie się z rąk, zsunie się z biurka, da stratować butom, dziwnym trafem znajdzie się tam, gdzie może upaść, a opakowanie pozostawia wiele do życzenia... jest tak liche, że pierwsze spotkanie z podłogą z wysokości centymetra potrafi w drobny mak rozwalić całą "zakrętkę", dziury, którymi wysypuje się puder również szału nie robią i przy upadku połowa produktu upiększa płytki w łazience czy dywan w pokoju, generalnie to największa zmora przy pracy z tym pudrem
    -śmierdzi niemiłosiernie, ale może działa drażniąco jedynie na mój węch, bo zarówno koleżanki jak użytkowniczki internetu nie mają takich doświadczeń
    -gąbeczka dołączona do produktu służy chyba tylko po to, żeby było czym zasilić szeregi śmieci w osiedlowych kontenerach - z marszu wymieniam ją na gąbeczki z rossmanna

Pomimo tego, że opakowanie i kolizyjność tego produktu doprowadzają mnie codziennie do szewskiej pasji to uważam go za jeden z lepszych pudrów sypkich z jakimi dotychczas współpracowałam.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić carry panda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Plusy:
    -cena
    -wydajność (już ponad 3 miesiące a pudru jeszcze sporo w opakowaniu)
    -prawdziwie transparentny (nawet jeśli za dużo się nałoży to po czasie lub użyciu mgiełki utrwalającej makijaż robi się niewidoczny)
    -ładny design opakowania
    -matuje, ale tylko jeśli nałożymy go odpowiednią ilość (za mało lub za dużo sprawia, że mat jest krótszy)
    -nie pyli

Minusy:
    -dostępność (nie znalazłam go stacjonarnie)
    -potrafi czasem podkreślać włoski na twarzy (jak nie używamy podkładu)
    -dołączona do opakowania pacynka nie nadaje się do używania tego pudru
    -musiałam zmienić pędzle by móc go używać
    -to był mój pierszy puder sypki i zajęło mi sporo czasu by nauczyć się go używać i wysypywać odpowiednią ilość

Myślę, że jest to puder godny polecenia dla osób z tłustą lub mieszaną cerą. Produkt ma swoje wady i osobiście marzę by była wersja w kamieniu co ułatwiłoby mi jego używanie, ale ogółem jestem bardziej zadowolona niż z pudrów kolorowych.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie i nie widać końca

Chcesz pochwalić Kori_Yoitama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy Puder Jaki Miałam !
  • Sporo pudrów przeszło przez moje dłonie, tylko ten daje radę w mojej strefie T przez dobrych kilka godzin
    Jestem z niego bardzo zadowolona w tej chwili nie zamieniłabym go na żaden inny

PLUSY:
    -pięknie wygląda
    -matuje
    -nie przesusza
    -nie nadaje koloru
    -sprawdza się zarówno pod oczami jak i w strefie T
    -cena jak najbardziej adekwatna do produktu

maleńkim minusem może być:
    -opakowanie-przy pierwszym kontakcie z produktem ale wystarczy znależć na niego swój sposób i niema żadnego problemu

Polecam dla osób z cerą tłustą i mieszaną

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić sasskia za czytelną i pomocną recenzję?