Paese, Puder ryżowy

Powiększ Paese, Puder ryżowy

Zgłoszony przez INTER KICIU

Puder absorbuje nadmiar sebum. produkt jest niezwykle lekki, jedwabisty i łatwy w aplikacji, daje miłe uczucie na skórze. Idealny jako ostatni etap makijażu. Polecany szczególnie do cery mieszanej, tłustej, skłonnej do wyprysków. Może być stosowany na całej twarzy lub jedynie wybrane jej partie. Biały kolor pudru po nałożeniu na twarz staje się całkowicie transparentny.Puder absorbuje nadmiar sebum. produkt jest niezwykle lekki, jedwabisty i łatwy w aplikacji, daje miłe uczucie na skórze. Idealny jako ostatni etap makijażu. Polecany szczególnie do cery mieszanej, tłustej, skłonnej do wyprysków. Może być stosowany na całej twarzy lub jedynie wybrane jej partie. Biały kolor pudru po nałożeniu na twarz staje się całkowicie transparentny.

Cena: 38zł / 25g

• HIT
  • Puder kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na Wizażu
    Plusy;
    -idealnie gładka buzia,
    -mat,który utrzymuje się u mnie do dziesięciu godzin,
    -świetnie się zcala z podkładem,
    -nie zmienia barwy,
    -nie ma potrzeby poprawek w ciągu dnia.
    -niska cena,
    -ładne opakowanie.

Minusy:
    -osypuje się,ale myślę,że to zmora każdego sypkiego pudru,
    -zamknięcie-trzeba ostrożnie otwierać i zamykać.
    -słaby puszek.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić Pachnotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • niceee
  • Puder spełnia swoja role w 100% czyli uwierzcie mi dziewczyna naprawdę matuje na bardzo długo. Mam cerę bardzo tłustą, a ten produkt daje radę i już nie muszę używać bibułek matujących. Jestem pewna, że jak go użyje rano to w ciągu dni nie ma opcji żeby mi się skóra błyszczała.
    Plusem jest jeszcze zapach, bardzo ładny, ale to kwestia gustu.
    Minusiki tez istnieją :P np. opakowanie tandetne (łatwo uszkodzić), zbyt duża ilość produktu wysypuje się na wieczko, puder też bieli buzię i po nałożeniu jego trochę prześwitują przebarwienia wcześniej przykryte podkładem. Tak czy siak stosuję go od jakiegoś czasu i na razie nie szukam innego. NIe wyrządza szkód mojej buzi, swoje zadanie spełnia, a że ma drobne minusy? no cóż za tą cenę jestem w stanie mu to wybaczyć.

Chcesz pochwalić LuZa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Całkiem przyzwoity puder, naprawdę matuje, czasami aż za bardzo i skóra wygląda nienaturalnie ale to kwestia umiejętnego nakładania któego wciąż się uczę Jest trwały, nawet w gorące dni dobrze utrwalał mi makijaż. Zapach średnio mi pasuje, na szczęście szybko się ulatnia. Jest bardzo wydajny, używam go codziennie od 5 miesięcy i na penwo starczy jeszce na drugie tyle. Absolutnym minusem jest opakowanie z którego przy każdym otwarciu ulatywała biała chmura Przesypałam go do pudełka po jakimś kremie i teraz jest ok. Puszek dołączony do opakowania też do niczego się nie nadaje- ja nakładam go szerokim pędzlem. Nie wiem czy kupię ponownie bo chcę wypróbować jeszcze puder bambusowy z jedwabiem.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tulipunka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Serdecznie polecam wymagającym!
  • Kiedy dowiedziałam się o czymś takim, jak puder transparentny, wyruszyłam do mojej drogerii w rodzinnej miejscowosci. Pan sprzedający polecił mi ten puder i powiedział, że klientki są zachwycone. Myślała, ze po prostu chce mi wcisnąć ten produkt bo mu nie schodzi czy coś w tym stylu. Łatwo mnie namówić, więc kupiłam puder i od razu wieczorem wypróbwałam na imprezie. Puder pomógł mi utrwalić makijaż na 8 godzin i to w klubie, gdzie oczywiście jest goraco i ogólnie nie ma tam atmosfery sprzyjającej makijażowi. Puder ten sprawia, że kolor naszego podkładu się wyrównuje, nie ma tzw. tapety, niedoskonałosci są zamaskowane i wyglądamy naturalnie, co jest bardzo dla mnie ważne. Kiedy mam na twarzy ten puder, czuję się dobrze, bezpiecznie i nie boję się, że za chwilę bedę musiała poprawiac makijaż. Serdecznie polecam zarówno na co dzień jak i na długie podróże czy też ważne spotkania i imprezy.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić monika762762 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Puder ryżowy, jakich wiele.
    Dobry produkt dla cer mieszanych i przetłuszczających się.
    Kiepsko dostępny. Szkoda, że Paese nie ma swojej szafy w jakiejś sieciowej drogerii.
    Puder trawły, matuje na długo, choć to zależy od cery.
    Polecam.

Chcesz pochwalić Zemfipa za czytelną i pomocną recenzję?
  • matujący ratunek
  • płusy
    +naprawde matuje
    +w prywatnych drogeriach mozna go kupic juz od 26zl
    +długo sie utzrumuje na twarzy
    +bardzo wydajny

minusy
    - jedyny minus to te ,ze pozastawia taka blada skóre (szarą)

zasada nr 1 do nałozyc gąbeczka punktowo zostawic na 5 minut i rozprowadzic pedzlem.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić Olla95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie niezastąpiony
  • Jestem fanką bladej skóry, więc większość kolorowych pudrów odpada na starcie. Z pudrem ryżowym spotkałam się po raz pierwszy w pracy (jestem modelką) i postanowiłam kupić takowy. Puder Paese był pierwszym jaki znalazłam i jednym z dwóch jakich próbowałam na własną rękę.

Cena jest zaletą. Są tańsze produkty, ale ten jest naprawdę wart tych 30zł z hakiem. Poza tym jest bardzo wydajny. Jedno opakowanie wystarczyło mi na ponad dwa miesiące, a maluję się prawie codziennie.
    Kolejną rzeczą, którą w nim uwielbiam jest zapach - delikatny, odczuwalny tylko w czasie i tuż po aplikacji.
    Nakładać najlepiej jest przy pomocy pędzla, pozostawia wtedy niewidoczną gładką warstewkę.
    Świetnie utrwala makijaż, zaciera granicę między skórą a ewentualnie użytym korektorem.
    Opakowanie jest wygodne w użyciu, chociaż dość kruche, więc najlepiej transportować w pudełku.

Jedynym minusem jest brak wygodnego aplikatora - dołączona gąbeczka jest właściwie bezużyteczna

Ilość zużytych opakowań: jedno i prawie całe drugie

Chcesz pochwalić Elilia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy sypki, biały puder
  • Słysząc same plusy o tej marce, skusiłam się na ich puder ryżowy szukając jakiegoś transparentnego cuda. Nie zawiodłam się, używałam wiele sypkich, białych pudrów. Jedne po 3/4h kończyły matowienie , drugie robiły warstwę na twarzy ,która wyglądała nieestetycznie mimo absurdalnej ceny!
    PLUSY:
    -cena
    -trwałość około 6/7h matuje
    -nie robi "warstwy"
    -wygodna aplikacja pędzelkiem
    -natychmiast przystosowuje się do twarzy-transparentny

MINUSY: (jak dla mnie są błahostką!)
    -puszek totalnie nie wygodny
    -opakowanie zostawia troszkę do życzenia- łatwo o przypadkowe odkręcenie wieczka

Chcesz pochwalić kosmetyczka_11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Serdecznie polecam!
  • Plusy:
    - bardzo dobrze matuje
    - raczej nie podkreśla suchych skórek
    - skład (brak talku)
    - nie zapycha

Minusy:
    - nieprzydatny puszek dołączony do produktu
    - cena (na stronie producenta 40 zł, ale przez internet o połowe taniej)

Puder bardzo dobrze matuje, delikatnie rozjaśnia. Troszkę bieli przy użyciu gąbeczki, ale bardzo subtelnie - dla mnie to plus bo strefę T mam trochę zaczerwienioną. Nie bójcie się tego, twarz nie wygląda jak posypana mąką. Wydaje mi się, że jest to spowodowane moim sposobem aplikacji. Myślę, że przy użyciu pędzla nie będzie się to działo.

Przypuszczam, że będzie wydajny - produktu jest bardzo dużo, a przy aplikacji stosuje się go niewiele.

Polecam cerom tłustym i mieszanym.

Oto nowy skład produktu:
    oryza sativa (rice) powder, magnesium stearate, parfum, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin.

Używam tego produktu od: listopad 2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić stone27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój faworyt
  • Używałam już wielu pudrów sypkich,jednak zawsze było coś nie tak,albo bieliły,albo matowiły na 2-3h.Ten jest moim ideałem,matuje na wiele godzin,utrwala makijaż,nie bieli,przyjemnie pachnie,nie podkreśla suchych skórek,nie robi efektu "ciasteczka",jest wydajny.Jedynym minusem jest opakowanie-tandetne,plastkowe,nietrwałe,przy próbie wydobycia pudru pół łazienki mam w białym pyle.Najlepiej zamawiać go przez internet,wtedy zapłacimy około 22-24zł a stacjonarnie około 40zł.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić nysia1991 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij