Paese, Puder ryżowy (stara wersja)

Powiększ Paese, Puder ryżowy (stara wersja)

Zgłoszony przez INTER KICIU

Puder absorbuje nadmiar sebum. produkt jest niezwykle lekki, jedwabisty i łatwy w aplikacji, daje miłe uczucie na skórze. Idealny jako ostatni etap makijażu. Polecany szczególnie do cery mieszanej, tłustej, skłonnej do wyprysków. Może być stosowany na całej twarzy lub jedynie wybrane jej partie. Biały kolor pudru po nałożeniu na twarz staje się całkowicie transparentny.Puder absorbuje nadmiar sebum. produkt jest niezwykle lekki, jedwabisty i łatwy w aplikacji, daje miłe uczucie na skórze. Idealny jako ostatni etap makijażu. Polecany szczególnie do cery mieszanej, tłustej, skłonnej do wyprysków. Może być stosowany na całej twarzy lub jedynie wybrane jej partie. Biały kolor pudru po nałożeniu na twarz staje się całkowicie transparentny.

Cena: 38zł / 25g

• Rewelacyjny
  • Szukałam długo odpowiedniego produktu, który dobrze matuje. Bardzo czesto musiałam poprawiać buzię w ciągu dnia, ale na szczęście znalazłam puder ryżowy marki Paese.

Puder matuje buzie na cały dzień, nie muszę robić poprawek w ciągu dnia.
    Na poczatku buzia jest śmiesznie biała, ale po chwili kolor się dostosowuje do karnacji, po paru minutach pędzelkiem nadmiar zbieram z buzi.

Ilość zużytych opakowań: 2 i pół opakowania

Chcesz pochwalić johina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham go!
  • Puder ryżowy.... ciekawe? . Kupiłam zachęcona pozytywną recenzją jednego z polskich youtuberek. Po otwarcui trochę mnie przeraził jego biały kolor. sale to pierwszym użyciu zakochałam się!
    Plusy:
    -matuje i to nawet w 100%,
    - zapach bardzo przyjemny
    - lekki, jedwabisty
    - uczucie perfekcyjnie gładkiej cery
    - nie trzeba poprawiać w ciągu dnia
    - wydajny
    - fajnie scala się z podkładem

Minusy są tylko 2. W sumie dotyczą one bardzie opakowania niż produktu, ale minus to minus. A więc:
    - opakowanie- beznadziejne, kruche, nakrętka szybko pęka i te oczka zdecydowanie za duże przez co puder wysypuje się i jest wszędzie
    - gąbeczka w ogóle bezużyteczna

Polecam nakładać puder pędzlem

Chcesz pochwalić kejta66 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kosmetyk ok, opakowanie do poprawki
  • Puder dobrze radzi sobie ze świecącymi partiami twarzy (w moim przypadku jest to czoło,wewn.strona policzków,broda) jednak po jego nałożeniu zmuszona jestem musnąć twarz lekkim pudrem brązującym ponieważ jego biały kolor nie do końca stapia się z kolorytem cery. Utrzymuje się na twarzy dosyć długo.

Największym minusem jest wspomniane w innych komentarzach opakowanie. Nakrętka po kilku miesiącach użytkowania pękła, przez co nie mogę zabierać pudru ze sobą wychodząc z domu :/ Myslę że gdy puder się skończy ze względu na opakowanie nie zdecyduję się na ponowny jego zakup.

Używam tego produktu od: 8 mies.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie użytkowania pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić erwizazanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogólnie jest całkiem ok, ale szukam czegoś lepszego
  • Puder jest całkiem ok, lecz na mojej tłustej strefie T matowi na max 2h a potem wyglądam jak choinka. Skusiły mnie dobre opinie i nie jest najgorzej, ale nie jest to mój KWC. Plusy:
    + dobrze utrwala
    + ładnie wygląda na twarzy
    + ładny zapach
    + nie uczula i nie zapycha

Minusy:
    - opakowanie.. niesamowicie sie rozlatuje i wylatuje za duzo pudru
    - matuje na krótko

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 i 3 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anncik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest bardzo ok!
  • Przez ponad rok ten puder był moim ulubieńcem do czasu aż natknęłam się na jego kuzyna - puder bambusowy z jedwabiem. Zrezygnowałam z ryżowego, dlatego wydaje się być zbyt "szorstki" w porównaniu do bambusowego.

Plusy:
    -zmatowienie
    -wydajność!
    -naturalny efekt
    -transparentność
    -pasuje do każdego odcienia skóry

Minusy:
    Tak jak wspominałam w porównaniu do bambusowego wydaje się być trochę szorstki, nie jest tak delikatny.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić moonwalkerr za czytelną i pomocną recenzję?
  • HIT
  • Puder kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na Wizażu
    Plusy;
    -idealnie gładka buzia,
    -mat,który utrzymuje się u mnie do dziesięciu godzin,
    -świetnie się zcala z podkładem,
    -nie zmienia barwy,
    -nie ma potrzeby poprawek w ciągu dnia.
    -niska cena,
    -ładne opakowanie.

Minusy:
    -osypuje się,ale myślę,że to zmora każdego sypkiego pudru,
    -zamknięcie-trzeba ostrożnie otwierać i zamykać.
    -słaby puszek.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić Pachnotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • niceee
  • Puder spełnia swoja role w 100% czyli uwierzcie mi dziewczyna naprawdę matuje na bardzo długo. Mam cerę bardzo tłustą, a ten produkt daje radę i już nie muszę używać bibułek matujących. Jestem pewna, że jak go użyje rano to w ciągu dni nie ma opcji żeby mi się skóra błyszczała.
    Plusem jest jeszcze zapach, bardzo ładny, ale to kwestia gustu.
    Minusiki tez istnieją :P np. opakowanie tandetne (łatwo uszkodzić), zbyt duża ilość produktu wysypuje się na wieczko, puder też bieli buzię i po nałożeniu jego trochę prześwitują przebarwienia wcześniej przykryte podkładem. Tak czy siak stosuję go od jakiegoś czasu i na razie nie szukam innego. NIe wyrządza szkód mojej buzi, swoje zadanie spełnia, a że ma drobne minusy? no cóż za tą cenę jestem w stanie mu to wybaczyć.

Chcesz pochwalić LuZa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Całkiem przyzwoity puder, naprawdę matuje, czasami aż za bardzo i skóra wygląda nienaturalnie ale to kwestia umiejętnego nakładania któego wciąż się uczę Jest trwały, nawet w gorące dni dobrze utrwalał mi makijaż. Zapach średnio mi pasuje, na szczęście szybko się ulatnia. Jest bardzo wydajny, używam go codziennie od 5 miesięcy i na penwo starczy jeszce na drugie tyle. Absolutnym minusem jest opakowanie z którego przy każdym otwarciu ulatywała biała chmura Przesypałam go do pudełka po jakimś kremie i teraz jest ok. Puszek dołączony do opakowania też do niczego się nie nadaje- ja nakładam go szerokim pędzlem. Nie wiem czy kupię ponownie bo chcę wypróbować jeszcze puder bambusowy z jedwabiem.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tulipunka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Serdecznie polecam wymagającym!
  • Kiedy dowiedziałam się o czymś takim, jak puder transparentny, wyruszyłam do mojej drogerii w rodzinnej miejscowosci. Pan sprzedający polecił mi ten puder i powiedział, że klientki są zachwycone. Myślała, ze po prostu chce mi wcisnąć ten produkt bo mu nie schodzi czy coś w tym stylu. Łatwo mnie namówić, więc kupiłam puder i od razu wieczorem wypróbwałam na imprezie. Puder pomógł mi utrwalić makijaż na 8 godzin i to w klubie, gdzie oczywiście jest goraco i ogólnie nie ma tam atmosfery sprzyjającej makijażowi. Puder ten sprawia, że kolor naszego podkładu się wyrównuje, nie ma tzw. tapety, niedoskonałosci są zamaskowane i wyglądamy naturalnie, co jest bardzo dla mnie ważne. Kiedy mam na twarzy ten puder, czuję się dobrze, bezpiecznie i nie boję się, że za chwilę bedę musiała poprawiac makijaż. Serdecznie polecam zarówno na co dzień jak i na długie podróże czy też ważne spotkania i imprezy.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić monika762762 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Puder ryżowy, jakich wiele.
    Dobry produkt dla cer mieszanych i przetłuszczających się.
    Kiepsko dostępny. Szkoda, że Paese nie ma swojej szafy w jakiejś sieciowej drogerii.
    Puder trawły, matuje na długo, choć to zależy od cery.
    Polecam.

Chcesz pochwalić Zemfipa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij