Paese, Puder ryżowy

Powiększ Paese, Puder ryżowy

Zgłoszony przez INTER KICIU

Puder absorbuje nadmiar sebum. produkt jest niezwykle lekki, jedwabisty i łatwy w aplikacji, daje miłe uczucie na skórze. Idealny jako ostatni etap makijażu. Polecany szczególnie do cery mieszanej, tłustej, skłonnej do wyprysków. Może być stosowany na całej twarzy lub jedynie wybrane jej partie. Biały kolor pudru po nałożeniu na twarz staje się całkowicie transparentny.Puder absorbuje nadmiar sebum. produkt jest niezwykle lekki, jedwabisty i łatwy w aplikacji, daje miłe uczucie na skórze. Idealny jako ostatni etap makijażu. Polecany szczególnie do cery mieszanej, tłustej, skłonnej do wyprysków. Może być stosowany na całej twarzy lub jedynie wybrane jej partie. Biały kolor pudru po nałożeniu na twarz staje się całkowicie transparentny.

Cena: 38zł / 25g

• Jak dla mnie niezastąpiony
  • Jestem fanką bladej skóry, więc większość kolorowych pudrów odpada na starcie. Z pudrem ryżowym spotkałam się po raz pierwszy w pracy (jestem modelką) i postanowiłam kupić takowy. Puder Paese był pierwszym jaki znalazłam i jednym z dwóch jakich próbowałam na własną rękę.

Cena jest zaletą. Są tańsze produkty, ale ten jest naprawdę wart tych 30zł z hakiem. Poza tym jest bardzo wydajny. Jedno opakowanie wystarczyło mi na ponad dwa miesiące, a maluję się prawie codziennie.
    Kolejną rzeczą, którą w nim uwielbiam jest zapach - delikatny, odczuwalny tylko w czasie i tuż po aplikacji.
    Nakładać najlepiej jest przy pomocy pędzla, pozostawia wtedy niewidoczną gładką warstewkę.
    Świetnie utrwala makijaż, zaciera granicę między skórą a ewentualnie użytym korektorem.
    Opakowanie jest wygodne w użyciu, chociaż dość kruche, więc najlepiej transportować w pudełku.

Jedynym minusem jest brak wygodnego aplikatora - dołączona gąbeczka jest właściwie bezużyteczna

Ilość zużytych opakowań: jedno i prawie całe drugie

Chcesz pochwalić Elilia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy sypki, biały puder
  • Słysząc same plusy o tej marce, skusiłam się na ich puder ryżowy szukając jakiegoś transparentnego cuda. Nie zawiodłam się, używałam wiele sypkich, białych pudrów. Jedne po 3/4h kończyły matowienie , drugie robiły warstwę na twarzy ,która wyglądała nieestetycznie mimo absurdalnej ceny!
    PLUSY:
    -cena
    -trwałość około 6/7h matuje
    -nie robi "warstwy"
    -wygodna aplikacja pędzelkiem
    -natychmiast przystosowuje się do twarzy-transparentny

MINUSY: (jak dla mnie są błahostką!)
    -puszek totalnie nie wygodny
    -opakowanie zostawia troszkę do życzenia- łatwo o przypadkowe odkręcenie wieczka

Chcesz pochwalić kosmetyczka_11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Serdecznie polecam!
  • Plusy:
    - bardzo dobrze matuje
    - raczej nie podkreśla suchych skórek
    - skład (brak talku)
    - nie zapycha

Minusy:
    - nieprzydatny puszek dołączony do produktu
    - cena (na stronie producenta 40 zł, ale przez internet o połowe taniej)

Puder bardzo dobrze matuje, delikatnie rozjaśnia. Troszkę bieli przy użyciu gąbeczki, ale bardzo subtelnie - dla mnie to plus bo strefę T mam trochę zaczerwienioną. Nie bójcie się tego, twarz nie wygląda jak posypana mąką. Wydaje mi się, że jest to spowodowane moim sposobem aplikacji. Myślę, że przy użyciu pędzla nie będzie się to działo.

Przypuszczam, że będzie wydajny - produktu jest bardzo dużo, a przy aplikacji stosuje się go niewiele.

Polecam cerom tłustym i mieszanym.

Oto nowy skład produktu:
    oryza sativa (rice) powder, magnesium stearate, parfum, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin.

Używam tego produktu od: listopad 2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić stone27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój faworyt
  • Używałam już wielu pudrów sypkich,jednak zawsze było coś nie tak,albo bieliły,albo matowiły na 2-3h.Ten jest moim ideałem,matuje na wiele godzin,utrwala makijaż,nie bieli,przyjemnie pachnie,nie podkreśla suchych skórek,nie robi efektu "ciasteczka",jest wydajny.Jedynym minusem jest opakowanie-tandetne,plastkowe,nietrwałe,przy próbie wydobycia pudru pół łazienki mam w białym pyle.Najlepiej zamawiać go przez internet,wtedy zapłacimy około 22-24zł a stacjonarnie około 40zł.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić nysia1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znalazłam ideał
  • Ten produkt nie ma żadnych minusów.Jest genialny.Spełnia wszystkie moje oczekiwania.

+cały dzień utrzymuje mat(mam cerę mieszaną)
    +nie potrzeba nabierać dużych ilości na pędzel,żeby przypudrować twarz
    +nie bieli twarzy
    +naturalny skład
    +pachnie ryżem
    +często mozna go kupić w promocji - 40%

Ten produkt jest dla mnie dużym pozytywnym zaskoczeniem i już nie bedę szukać innego pudru.

Chcesz pochwalić fifineta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia puder
  • Puder kupiłam za namową pani pracującej w drogerii i zdecydowanie nie żałuję tego zakupu.

Plusy:
    + Nie nadaje twarzy białego koloru, po nałożeniu staje się bezbarwny
    + Dobre zmatowienie - mam cerę mieszaną z dużą skłonnością do świecenia w strefie T, dotychczas żaden produkt nie dał mi tak długotrwałego efektu matu. W bardzo ciepłe dni po około 5 - 6 godzin twarz zaczynała świecić się delikatnie
    + Doskonale utrwala makijaż - przetestowałam go na wielu imprezach i byłam niezwykle zadowolona, bo zazwyczaj podczas zabawy nawet do rana makijaż wyglądał tak jak powinien, ewentualnie wymagał drobnych poprawek
    + Wydajny - używam go codziennie od pół roku, a nie zużyłam nawet połowy produktu!
    + Niezbyt wygórowana cena, biorąc pod uwagę wydajność i jakość pudru (ja kupiłam go na promocji za dwadzieścia kilka zł )
    + Delikatnie wygładza drobne niedoskonałości

Minusy:
    - Opakowanie, które nieraz odkręciło mi się samo w torebce lub kosmetyczce, a wieczko niedawno pękło
    - Puszek dołączony do produktu nie ułatwia aplikacji, ja używam do tego celu pędzla

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić mrslily za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak na razie ulubiony
  • Bardzo fajny Produkt, w ładnym, klasycznym opakowaniu.

Ma piękny zapach, transparentny kolor i ładnie matowi skórę. Efekt jest satysfakcjonujący, przymnajmniej dla mnie.

Cena produktu jest dosyć wysoka, ponieważ na stoisku Paese zapłaciłam 39 złotych, jak dla mnie to dość dużo, bo jeszcze nie zarabiam.

Jestem zadowolona z produktu i mm nadzieję, że kiedyś do niego wrócę

Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

Chcesz pochwalić naklejka9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry puder
  • Od tego pudru zaczęła sie moja przygoda zarówno z pudrami sypkimi, jak i białymi Fajna przygoda, którą na pewno będę kontynuować.
    Stosuję puder matujący ryżowy do utrwalenia i zmatowienia makijażu, na całą twarz.
    Plusy:
    - jest bardzo delikatny, tworzy na buzi naturalny efekt,
    - nie bieli, nie zapycha,
    - utrwala makijaż,
    - nie uczula,
    - nie wysusza,
    - dzieki swojemu białemu kolorowi, idealnie dopasowuje się do każdej twarzy i nie ma problemu z doborem właściwego odcienia

Minusy:
    - matuje na zbyt krótko, po około 4-5 godzinach zaczynam się świecić w strefie T

Mimo tego, z pudru jestem zadowolona i z pewnością kiedyś jeszcze do niego wrócę. Do aplikacji nie użwyam dołączonego do pudru puszku, a dużego pędzla.

Używam tego produktu od: kulku miesięcy

Chcesz pochwalić magda_pi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy puder matujący
  • Od kiedy przerzuciłam się na puder ryżowy dość dawno temu nie wracam do innego pudru. Siostra mi go poleciła, raz spróbowałam i postanowiłam go mieć. Oczywiście nie zawiodłam się

+ Puder ten świetnie matuje, niestety nie na cały dzień, ale na 5-6 godzin (mam cerę mieszaną, przetłuszczającą się w strefie T). Ale jest to świetny wynik, do tej pory żaden puder nie dawał mi takiego zmatowienia.
    + Kolor produktu jest biały, ale nie nadaje takiego koloru na twarzy, ani troszkę nie wybiela. Daje naturalny bezbarwny mat na twarzy.
    + Nie wchodzi w załamania skóry.
    + Utrwala cały makijaż.
    + Jest naprawdę wydajny, mam go ponad pół roku i nie widać dna. Wystarczy delikatnie "oblecieć" twarz pędzlem i cała twarz zmatowiona.
    - Opakowanie tego produktu to jedna wielka makabra. Odkręcane wieczko, produkt wysypywany przez dziurki. Brak jakichkolwiek zabezpieczeń przed wysypaniem się pudru, najgorzej jest gdy trzymamy ten puder w kosmetyczce, po otwarciu zawsze wygląda tak jak na zdjęciu.
    - W komplecie jest też puszek, ale dla mnie kompletnie niefunkcjonalny i go nie używam.

Naprawdę godny polecenia produkt, świetnie matuje, utrwala makijaż i nie bieli twarzy. Najlepszy puder jaki kiedykolwiek miałam, zdecydowanie cena adekwatna do jakości i wydajności jaką otrzymujemy.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Justysiaa893 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobrej jakości puder.
  • Tym pudrem jestem absolutnie oczarowana i zachwycona. Generalne mam skórę mieszaną, normalną na policzkach oraz tłustą w strefie T.

Maluję się codziennie rano około godziny 7.20, o godzinie 8 już wychodzę z domu. Wracam około 16:30. Tak jak rano nałożyłam puder w naprawdę minimalnej ilości, wklepałam puszkiem, tak o 17 świeciłam się MINIMALNIE na środku czoła, ale nie było to żadne olejne świecenie, po prostu delikatne glow, może taka delikatna satyna. Reszta buzi była kompletnie matowa (nawet nos i broda).

Moim zdaniem jest to świetny puder jeżeli po 9 godzinach, świeciłam się tylko MINIMALNIE na czole, mając resztę buzi kompletnie matową. Absolutny szok moim zdaniem i pozytywne wrażenie.

Podsumowując..

+ długotrwały mat
    + niesamowicie wydajny
    + cena (w stosunku do wydajności i pojemności)
    + dostępność (internet i stoiska Paese)
    + nie bieli
    + nie tworzy maski ani ciasta na twarzy
    + wygładza buzie
    + utrwala wcześniej użyte kosmetyki
    + nie zmienia koloru podkładu

+/- zapach (denerwuje mnie ten zapach, ale po aplikacji na szczęście się ulatnia

- pudełko jest do bani, za dużo pudru wydostaje się przez dziurki a zakrętka jest bardziej domykana niż zakręcana. Słyszałam, że Paese ma zamiar wprowadzić nowe pakowanie - oby!
    - puszek w zestawie - sztywny, dziwny, nieużyteczny

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Salamka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij