BingoSpa, Kuracja do włosów z 40 aktywnych składników

BingoSpa, Kuracja do włosów z 40 aktywnych składników

BINGOSPA.EU
Średnia ocena: 0.00/5

Hebe

Kuracja zawiera roślinny kompleks ponad 40 aktywnych składników, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania komórek włosa i skóry głowy.
Dzięki nim kuracja BingoSpa do włosów:
- wzmacnia cebulki włosów,
- zapobiega wypadaniu włosów, działa ochronnie, głęboko oczyszcza skórę głowy,
- działa przeciwtrądzikowo i przeciwłupieżowo,
- reguluje nawilżenie,
- reguluje wydzielanie sebum,
- likwiduje podrażnienia skóry,
- neutralizuje wolne rodniki,
- poprawia ukrwienie skóry głowy,
- chroni naturalny odcień włosów.

przeciwłupieżowe, nawilżające, podtrzymujące kolor, wzmacniające
do włosów przetłuszczających się, do włosów wypadających, do włosów z łupieżem
bogate
Skóra głowy
sucha i wrażliwa

Mydlana paskuda

Może tym razem od myślników bo nie co sie nad nia rozwodzić
Plusy
-cena
- eeee i to chyba konic
Minusy
- paskudny mydlano-proszkowo-mdący aromat
- wodnista konsystencja
- maska podrazniła skalp i wywolała łupież
- włosy były suche, matowe i postraczkowane
- przy próbie mycia odżywką nie domyła włosów

Przetestowałam to swiństwo we wszystkich mozliwych wariantach ( dawet do golenia nóg jest kiepska ;) oddałam resztę koleżance ktora ma zupełnie inne włosy niż ja (grube i suche, ja mam cienkie i delikatne) i ona też nie była z niej zadowolona

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Jest naprawdę super

Kuracja zawiera w składzie 40 aktywnych składników, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonkwania komórek skóry, jak i włosów.
Kuracja ma postać maski do włosów.
Kuracja o dość gęstej treściwej konsystencji.
Kuracja o pięknym zapachu.
Kuracja nie obciąża włosów
Kuracja – maska do włosów nawilża skórę głowy oraz włosy.
Kuracja regulujewydzielanie sebum i poprawia ukrwienie mojej skóry głowy, przez co włosy mniej wypadają .
Skóra głowy nie jest podrażnioną.
Włosy po wysuszeniu są miękkie, pełne blasku, wygładzone.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Zapach mnie urzekł!

Jest to kuracja do włosów z 40 aktywnymi składnikami. Producent zapewnia, że kuracja:
???? Wzmacnia cebulki włosów
???? Zapobiega wypadaniu włosów
???? Działa przeciwłupieżowo
???? Nawilża
???? Reguluje wydzielanie sebum
???? Łagodzi podrażnienia skóry

Na ten moment, stosuję produkt za krótko, aby móc zauważyć wszystkie z tych efektów, aczkolwiek niektóre widać już po kilku, a nawet po pierwszym użyciu ????

Kuracja do włosów na pewno sprawiła, że były one nawilżone, zregenerowane, miękkie i lśniące ???? Maska nie spowodowała u mnie szybszego przetłuszczania włosów, nie podrażniła skóry głowy, ani jej nie przesuszyła. Włosy ładnie się rozczesały, a piękny zapach pozostał na nich na długo ????

Konsystencja jest nieco mniej gęsta niż w poprzednich maskach, których używałam, aczkolwiek nie robi to żadnego problemu, wręcz przeciwnie. Maskę aplikuje się bardzo łatwo, nie spływa z włosów, a konsystencja sprawia, że jest bardzo wydajna ???? A w dodatku ma dużą pojemność, bo aż 500g ???? Jest też przystępna cenowo ❤️

Jeśli chodzi o zapach, jest bardzo przyjemny i delikatny. Kojarzy mi się z takim małym, hotelowym mydełkiem ???? Utrzymuje się na włosach przez dłuższy czas ????

Maskę nakładamy na odsączone włosy, dokładnie wcieramy ją w skórę głowy i całą długość włosów (bez obaw, skóra nie będzie się przetłuszczać, chodzi o to, by aktywne składniki mogły dotrzeć do cebulek). Zmywamy po 10 minutach (ja tradycyjnie trzymałam dłużej, aby wzmocnić efekt) ????

Maskę kupiłam bo zaintrygowała mnie swoim składem. Podchodziłam do niej trochę sceptycznie jednakże zaskoczyła mnie pozytywnie. Po pierwsze zapach jak dla mnie bardzo przyjemny i utrzymujący się na włosach. Po drugie działanie - włosy na pewno mniej się przetłuszczają (aczkolwiek nie mam z tym jakiegoś wielkiego problemu) i są uniesione od nasady. Co do redukcji wypadania nie zauważyłam dużych efektów ale spowodowane jest to inną przyczyną.

Na mnie nie dziala

Niestety, maska na moich włosach nie robi nic. Przez pozytywne opinie na wizaż Zakupiłam maskę. W drogerii internetowej dałam za nią śmieszna kwotę ok 15 zł. Nie zauważyłam po tej masce żadnych efektów. Ani moje włosy nie były nawilżone, ani nie zauważyłam, żeby były bardziej błyszczące. Nic. Za tą cenę w drogeriach internetowych możemy znaleźć dużo lepsze maski.

Spełnia swoją rolę

Stosowałam ten produkt jakiś czas temu i byłam zadowolona z efektu. Nakładałam ten produkt tak jak odżywkę na włosy i skórę głowy po myciu i zostawiałam na ok. 30 minut. Włosy po użyciu były miękkie, nawilżone i gładkie. Zapach - niezbyt przyjemny, mi nie odpowiadał. Wydajność ok. Produkt spełnia swoją rolę, jest tani i ogólnie byłam z niego zadowolona.

podoba mi się

Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tej maski, dlatego, że opinie były niby dobre, ale też te złe...
Odważyłam się jednak przetestować na włosach i moje obawy były niepotrzebne. Maska jest naprawdę super!
Posiada ona 40 aktywnych składników - wooow po prostu!!
Nie wiem jak ją opisać, ale jest idealna. Moje włosy pokochały ją po pierwszym użyciu.
Producent zaleca, aby codziennie przez 5 dni nakładać ją na osuszone ręcznikiem włosy i trzymać 10 min. Oczywiście można też więcej czasu (np. 30 min - 1h). Efekt widoczny od razu. Maska dobrze oczyszcza skórę głowy. Włosy dostały blasku. W dotyku są miękkie niż wcześniej. Zauważyłam też jakby zrobiły się dłuższe, ale może mi się tak po prostu wydaje... Konsystencja lekka - nie spływa z włosów.

Co do zapachu widziałam neutralne opinie, ale moim zdaniem na pierwszy raz pachnie jakimś mydłem, później ten zapach pachnie naprawdę dobrze (m.in zapach ziół i taki delikatny zapach jakiegoś balsamu). Włosy są sypkie, co mi się bardzo podoba.. No i oczywiście mniej się przetłuszczają.
Co mogę dodać jeszcze? Jest wydajna, ale mam długie włosy poza talię troszkę i szybko ubywa..
Zapomniałabym dodać, maska jest też do włosów wypadających - u mnie sprawdziła się fenomenalnie.. Naprawdę zauważyłam, że wypada mi o wiele mniej włosów i dostały one objętości.
Cena wysoka troszkę, ale efekty są - warto kupić i sprawdzić jak się przyjmie.

Na ratunek wlosom

Kuracja miesci sie w wygodnym ,skromnym ,estetycznym,plastikowym stoiczku.
Konsystencja dosc gesta, kremowa.
Zapach przyjemny,delikatny.
Mam dosc dlugie (farbowane) blond wlosy.
Kuracji nie stosowalam wedlug zalecen,gdyz nie mam potrzeby mycia wlosow codziennie. (Przecietnie robie to co 3 dni i tak tez stosowalam produkt juz od samego poczatku).
Jakie efekty ?
Maska swietnie oczyszcza skore mojej glowy a co za tym idzie cudownie zwieksza objetosc wlosow. Zdecydowanie odbija je od nasady (nie obciaza :-).
Wlosy sa miekkie i delikatne w dotyku.
Czuje ,ze skora mojej glowy w koncu oddycha.
Na temat ochrony przed wypadaniem nie moge sie wypowiedziec ,gdyz ten problem mnie nie dotyczy.
Nie podraznia -> lagodzi skore
Uzywam jej od 3 miesiecy (nakladam na skore glowy na minimum pol godz. i nakladam czepek a takze recznik).
Troszke obawialam sie przetluszczenia,ale na szczescie w moim przypadku nie ma to miejsca.
Moge stwierdzic ,ze moje wlosy sa zdecydowanie mocniejsze.
Na pewno warto sprobowac.

Brak spektakularnych efektów

Ma ona formę maski do włosów, którą należy nałożyć tuż po myciu włosów na około 10 minut, a następnie zmyć. Zalecane jest stosowanie jej codziennie przez 5 dni po czym raz lub dwa w tygodniu. Zastosowałam się do tych wskazówek i po ponad dwóch miesiącach stosowania jestem wstanie wydać jak najbardziej rzetelną opinię. Maska ma dość leistą konsystencję, ale bardzo łatwo wciera się ją w skórę głowy. Ma przyjemny ziołowy zapach. Włosy są po niej lśniące i gładkie, ale nie obciążone. Po dłuższym używaniu widać wysyp nowych włosów, ale nie jest on jakiś spektakularny. Niestety maska nie zapobiegała wypadania moich włosów, troszkę tylko je ograniczyła. Poza tym produkt nie podrażnia skóry głowy, nie powoduje łupieżu i swędzenia. Niestety nie zauważyłam, aby regulowała ona wydzielanie sebum, a zgodnie z zapewnieniami producenta miało to być jednym z efektów jej stosowania. Ogólnie to dobry, naturalny, bardzo wydajny produkt nie zawierający silikonów. Po prawie 2 miesiącach kuracji mam jeszcze pół 0,5 litowego opakowania.

Maska jest genialna, włosy, są miękkie i wygładzone.Nakładam ją na długość włosów omijając skalp, pięknie pachnie, wzmacnia włosy i odżywia.Dość gęsta konsystencja, co przekłada się na wydajność ładne opakowanie

pieknie wygladza!

włosy po sa błyszczace, sypkie, wygładzone
efekt utrzymuje sie do nastepnego mycia ale jest swietna jesli chcemy miec zjawiskowe wlosy na wyjatkowy dzień
zapach albo sie kocha albo nienawidzi, ja akurat bardzo go polubilam, pachnie troche jak odzywka kozie mleko z ziaji, mydełkowatko
niestety jest bardzo rzadka wiec nie wydajna

Taka sobie

Maska jest dosyć rzadka, łatwo nakłada się na włosy i jest wydajna. Stosowałam ją zarówno przed myciem, jak i po umyciu. Nigdy nie zaskoczyła mnie efektem "wow".
Włosy są po niej nawilżone i błyszczące, ale lekko się puszą.

raczej tak

Moje kłaki: długie, do połowy naturalne, koncówki sporo przeszły. Proste i porowate, puszą i zygzakują się na wietrze i wilgoci, bardzooo się plączą.

+ cena na promocji, jakies 13zl

+wydajnosc, jest bardzo wydajna

+ nadaje sie takze jako krem do golenia nóg! :D

+ wygładza i skleja koncówki, nakładam je tylko na nie

- skalp mnie trochę swędzi po niej, mozliwe ze przez ktorys ze składników

jak nie lubię kallosa, taak ta się raczej sprawdziła
fajnie nalozyc ją na włosy na pol h, przykryć czyms i potem zmyć

nie wiem jednak czy to jest to, czego szukam, bo nie zauwazylam działania naprawczego