Garnier, Czysta Skóra, Antybakteryjny żel oczyszczający (nowa wersja)

Powiększ Garnier, Czysta Skóra, Antybakteryjny żel oczyszczający (nowa wersja)

Zgłoszony przez patka7777

Gama toalety Garnier Czysta Skóra została stworzona, aby pomóc w walce z niedoskonałościami skóry.
Stworzony dla osób, które mają skórę mieszaną lub tłustą, a także dla osób, których skóra ma specyficzne problemy (błyszczy się, jest zanieczyszczona) lub jeżeli komuś zależy na codziennym oczyszczaniu. Antybakteryjna formuła żelu zawiera czynnik złuszczający i mineralny cynk, znany ze swoich właściwości regulujących produkcję sebum, i zapewnia podwójne działanie:
- oczyszcza: odblokowuje pory, aby głęboko je oczyścić,
- eliminuje: nadmiar sebum jest usunięty z porów, cera jest czysta.
Testowany dermatologicznie.

Skład: Aqua, Coco-Betaine, Peg-8, Sodium Laureth Sulfate, Peg-120, Methyl Glucose Dioleate, Disodium Cocamphodiacetate, Sodium Chloride, Salicylic Acid, Zinc Pca, Cucumis Sativus/Cucumber Fruit Extract, Hamamelis Virginiana/Witch Hazel Extract, Menthol, Menthoxypropanediol, Tetrasodium Edta, Propylene Glycol, Hexylene Glycol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citral (F.I.L. B10512/1).

• Nieźle mnie wysuszył
  • Moja cera nie jest ani tłusta, ani mieszana, tylko z tendencją do niedoskonałości.

Chciałam kupić coś odświeżającego, też na zaskórniki, niestety się zawiodłam.

Pierwsze użycie- przeraziłam się.
    Chłód przeleciał mi po twarzy, ale w następnych użyciach było ok, przyjemny chłodek, orzeźwienie.

Plusy produktu:
    -duża pojemność
    -jest bardzo wydajny
    -ma gęstą konsystencje
    -jest niedrogi

Minusy:
    -bardzo i to bardzo mnie wysuszył
    -czuć po jego użyciu ściągnięcie
    -ma niezbyt fajny zapaszek (ale da się przeżyć, nigdy nie narzekam na zapachy, ale dla niektórych może być to wadą)
    -nie zwalcza ani zaskórników, ani pryszczy

Po prostu mi nie przypasował, jest nie dla mnie, może u osób z cerą tłustą może się sprawdzić.

Ilość zużytych opakowań: 1/5

Chcesz pochwalić bonjuorxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wyobrażam sobie dnia bez niego
  • Zawsze w łazience. Co rano, co wieczór, po każdym zmyciu makijażu.
    Najlepszy - nie wysusza, nie podrażnia, pompka pozwala wydozować dokładnie tyle, ile potrzebuję.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: nie wiem, sporo.. ;D

Chcesz pochwalić andzelka00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry kosmetyk za niewielkie pieniądze
  • Świetnie oczyszcza, skóra po użyciu jest świeża, dobrze nawilżona (brak uczucia ściągnięcia twarzy,jakie miałam po użyciu innych kosmetyków myjących), wydajny.
    Zapach neutralny, opakowanie z dozownikiem, cena zachęcajaca...
    Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Peppermint oil za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam zawsze
  • Bardzo lubię Antybakteryjny żel oczyszczający Czysta Skóra, używam go od lat. Jest przede wszystkim bardzo wydajny. Moja twarz nie błyszczy się, czuję że jest czysta. Ma fajny odświeżający zapach. Polecam osobom z cerą tłustą i mieszną.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie policzyć

Chcesz pochwalić martus283328 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE! nie nadaje się do cery wrażliwej!
  • Mam wrażliwą skóre, która łatwo ulega podrażnieniom,robiąc się od razu czerwona...
    Ten żel to zdecydowanie katorga dla tego typu skóry.
    Kupiłam żel jakiś czas temu i już po kilku razach odstawiłam go na półkę mamy która ma inny typ skóry niż ja - jej nawet spasował.

Gdy nałożyłam go na twarz poczułam odświeżenie i chłodzenie - niby było OK... Jednak po zmyciu tego kosmetyku twarz była czerwona i podrażniona! Myślałam że tak musi być, jeżeli ma zdziałać "cuda"... jednak gdy po kolejnym razie zaczęło mnie piec jeszcze badrdziej powiedziałam NIGDY WIĘCEJ. Są inne, lepsze produkty.
    NIE POLECAM

Zalety:
    zapach
    Wady:
    chyba mnie uczulił?
    podrażnia skórę
    okropnie ściąga skórę

NIGDY WIĘCEJ!

Używam tego produktu od: pare razy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno opakowanie

Chcesz pochwalić paolinka3991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak.
  • Bardzo przeciętny żel. Faktycznie skóra po nim jest oczyszczona, wyraźnie można to odczuć. Dodatkowo po zastosowaniu czuć miłe schłodzenie, takie orzeźwienie na twarzy. Podoba mi się również, że produkt posiada opakowanie z pompką. Jednak to wszystko co mogę napisać pozytywnego na temat tego produktu. Żel nie spełnia zadań jakie obiecuje producent - nie zauważyłam żadnych zmian w eliminacji nadmiaru sebum a także nie zauważyłam, żeby żel pomógł mi w walce ze zwalczaniem niedoskonałości. Moim zdaniem jest to taki typowy przeciętniak, ponieważ spełnia podstawową funkcję - po prostu oczyszcza skórę.

Plusy:
    + wydajność
    + dostępność
    + opakowanie z pompką
    + konsystencja
    + oczyszcza skórę
    + uczucie odświeżenia

Minusy:
    - zapach
    - nie eliminuje nadmiaru sebum
    - nie radzi sobie z niedoskonałościami
    - lekko wysusza skórę

Używam tego produktu od: 2,5 miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić AyumiY za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Żel kupiłam będąc w podróży. Mój ulubieniec babydream sprzedawany jest w półlitrowych butelkach dlatego na wyjazdach testuję różne żele w małych opakowaniach. Tym razem padło na ten żel.
    Skórę mam normalną w stronę mieszanej, bez niedoskonałości. Nie zmywałam powyższym kosmetykiem makijażu.
    Plusy
    + dobrze oczyszcza, odświeża
    Minusy
    -jest za mocny, stosowany codziennie wysusza i podrażnia skórę
    - ma nieprzyjemny zapach
    trzeba bardzo uważać żeby nie dotknąć nim okolicy oka (u mnie powodował pieczenie i łzawienie oczu a także bardzo wysuszał powieki)

Obecnie stosuję ten żel raz w tyg, raz na dwa tyg, żeby go zużyć. Nie kupię go ponownie. Nie polecam.

Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze po nim to samo...
  • kupilam zeby od czasu do czasu oczyscic skore przede wszystkim na nosie i brodzie ale zdecydowanie ten sklad mi szkodzi, nie dla wrazliwej cery, ze mna robi masakre niestety, po ktorej pare dni albo i tydzien musze doprowadzac cere do porzadku od razu jest fajnie bo chlodzi odswieza oczyszcza a na drugi , trzeci dzien stosowania dramat spalona skora, czerwona, podrazniona, wysuszona i co najgorsze pelno krostek gdzie normalnie nie mam problemow jakis z cera... dla mnie za ostry sklad.

Używam tego produktu od: 2miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1duze

Chcesz pochwalić rozarozewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Po wyleczeniu trądziku postanowiłam na zmniejszenie kosztów na kosmetyki (w trakcie kuracji używałam kremów i żeli dostępnych tylko w aptekach, które są droższe niż drogeryjne kosmetyki). Był to błąd!

Plusy:
    -wydajność
    -cena
    -konsystencja
    -opakowanie z pompką
    -dostępność w drogeriach i marketach

Minusy:
    -słabo myje
    -nie reguluje sebum
    -nie walczy z wypryskami
    -bardziej nawilża niż wysusza co przy cerze mocno tłustej powoduje szybkie ponowne przetłuszczanie się skóry

Niektórym może pomóc, moja cera tylko na apteczne żele dobrze reaguje. Zatem rzadko (o ile w ogóle) będę kupować żel z drogerii lub marketu.

Chcesz pochwalić Kori_Yoitama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warty uwagi.
  • Bardzo sobie cenię produkty Garniera do twarzy, zwłaszcza serię 'czysta skóra' i aż dziwne że jeszcze nie napisałam recenzji dla tego kosmetyku.

+ on po prostu działa, oczyszcza skórę i stosowany regularnie redukuje niedoskonałości, poprawia wygląd cery
    + nie wysusza, nie uczula, nie szczypie
    + wydajny, dobra gęsta konsystencja żelu który świetnie się pieni, mi potrzeba tylko jednej 'pompki/dawki' na umycie całej buzi
    + poza tym wcale nie kosztuje dużo

Polecam posiadaczkom cery tłustej, które chcą kosmetyk porządnie oczyszczający skórę, do codziennej pielęgnacji. Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: dawna, na pewno od kilku miesięcy jak nie dłużej
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić LaCandy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Opinie nie kłamią!
  • Po przeczytaniu opinii na KWC postanowiłam kupić ten oto żel. Kupiłam go w Biedronce za 11,99. Okazał się być bardzo dobrym żelem do twarzy! Opinie jednak nie kłamią!!!

Zalety:
    - cena
    - dostępność
    - opakowanie z pompką
    - bardzo ładny, odświeżający zapach
    - idealna konsystencja - krystaliczny gęsty żel
    - świetnie się pieni
    - dobrze myje i odświeża skórę a stosowany regularnie poprawia stan skóry
    - nie wysusza skóry ani jej nie podrażnia
    - bardzo wydajny! 1 - 2 pompki wystarczą na umycie twarzy, szyi i dekoltu
    - wysusza istniejące wypryski i zapobiega pojawieniu się nowych

Wady:
    - jak dla mnie brak!!!!!!

Będę do niego powracać!

Używam tego produktu od: Misiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego i z pewnością kupię kolejne!

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze do niego wracam
  • dostałam go 10 lat temu pod choinkę czasem się zdarza że go zdradzam bo mam ochotę spróbować czegoś nowego ale zawsze do niego wracam
    PLUSY
    -wydajny
    -odświeżający
    -efekt chłodzenia
    -moje czarne kropki na nosie znikły po pierwszym użyciu
    -cena na promocji niecałe 10 zł
    -oczyszcza
    -zmywa resztki makijażu
    -nie wysusza
    -opakowanie z pompką
    -jest dość gęsty nie ucieka między palcami

Minusy BRAK

Ilość zużytych opakowań: z 5-6 na rok

Chcesz pochwalić Monisia1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Jest to mój ulubiony żel do oczyszczania twarzy. Zużyłam niezliczoną ilość opakowań. Kiedy próbowałam zastąpić go produktami z tej samej półki cenowej - zawsze wracałam do niego z podkulonym ogonem... Jednak nie jest ideałem i nie zwalcza wszystkich moich niedoskonałości.

PLUSY
    + oczyszczanie - chyba za to lubię go najbardziej. Bardzo dobrze zmywa resztki makijażu. Płatek z tonikiem po przetarciu twarzy jest w zasadzie czysty.
    + utrzymuje moją cerę w dobrej kondycji. Co prawda dalej nie chroni mnie przed miesiączkowymi wypryskami, ale nigdy mnie nie zapchał jak inne żele, które miałam okazję wypróbować.
    + nie podrażnia - mam cerę mieszaną w stronę suchej, która jest też skłonna do podrażnień. Nigdy jej krzywdy nie wyrządził.
    + nie wysusza.
    + wyraźnie czuć odświeżenie.
    + wygodne opakowanie z pompką.
    + zapach OK - nie przeszkadza mi.
    + wydajność - przy stosowaniu 2 razy dziennie wystarcza mi na ok. 2 miesiące.

MINUSY
    - słabo hamuje wydzielanie sebum - skóra szybko zaczyna błyszczeć.
    - ściąga - użycie kremu jest niezbędne.
    - nie jest wart swojej regularnej ceny. Kupuję tylko na promocji.Używam tego produktu od: minimum 6 latIlość zużytych opakowań: ciężko policzyć

Chcesz pochwalić be-atkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnia jakość
  • Żel mimo zapewnień producenta nie zmniejsza na twarzy wydzielania sebum, niedoskonałości jak były tak pozostały. Konsystencja żelowa, dość gęsta. Usuwa pozostałości po makijażu, twarz wydaję się być odświeżona i czysta. Używałam 2 opakowań i efektów rewelacyjnych nie zauważyłam a wręcz żadnej zmiany. Bardzo wydajny. Cena dość niska jak na tego typu produkt.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!
  • Na trochę od niego odeszłam... i żałuję!
    Jedyny żel, po którym moja twarz jest gładka, idealnie ściągnięta i odświeżona.
    Po dłuższym stosowaniu mogę zauważyć dużo lepszą kondycję cery. Nie przesusza nawet przy kilkukrotnym dziennym używaniu. Nie spowodował wysypu niedoskonałości (ale w zasadzie pojawiają mi się już tylko przy okazji miesiączki - czyli nie pogorszył jej stanu).
    Zostawia matową, gładką cerę.
    Zdaję sobie jednak sprawę, że jest odpowiedni tylko dla tłustych, niedelikatnych cer - moja bardzo lubi alkoholowe kosmetyki, inne żele nie oczyszczają jej odpowiednio dobrze.

Dobra cena, poręczne opakowanie, łatwa dostępność. Nie polecam tylko łączenia z innymi produktami z serii - wtedy właśnie następuje wysuszenie, końcowo doszłam do tego, że moja skóra nie potrzebuje toniku i kremu, a wystarcza sam żel .

W najbliższym czasie - nie zmienię na żaden inny, odejście od niego nie skończyło się dobrze dla mojej cery. I w lato - niezastąpiony!

Używam tego produktu od: dawno
    Ilość zużytych opakowań: co najmniej 6

Chcesz pochwalić ankeline za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 17 raz(y)
  • Nawet za darmo nie
  • KONSYSTENCJA:
    > raczej gęsta, żelowa

KOLOR:
    > przezroczysty

ZAPACH:
    > chemiczny, jak żrąca, ostra pasta do zębów. Dla mnie nie jest to przyjemny zapach.

DZIAŁANIE:
    + na początku żel dobrze oczyszczał skórę, ALE..
    - po czasie spowodował wysuszenie, w konsekwencji większe wydzielanie sebum i wysyp pryszczy...
    - żel ma efekt chłodzący na twarzy, jakbym posmarowała twarz pastą do zębów,
    - żel jest mimo zapewnień producenta na odwrocie opakowania dość chemiczny, mnie szczypał w oczy i czasami kiedy wpadał do ust miał niemiły chemiczny, "pieczący" smak.

PODSUMOWANIE:
    Ten żel kupiła moja mama i nie używałabym go, gdyby nie fakt, że mój akurat się skończył, a nie miałam czasu by udać się do sklepu. I do dziś żałuję... Mimo iż odstawiłam ten żel ok. 2 tyg. temu wciąż leczę powstałe pryszcze... Dobrze jednak, że odstawiłam go w porę i przynajmniej nie zrobią mi się już przez niego nowe zaskórniki.

Ilość zużytych opakowań: Połowa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kcx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie kupię!
  • Produktu nie kupiłam sama, a zrobiła to moja mama, która korzystając z okazji kupienia łącznie dwóch buteleczek za 10zł nie zastanawiała się długo. Mama zainwestowała w żel z myślą o mnie, a konkretniej o mojej mieszanej trądzikowej cerze. Nie byłam zbyt zadowolona z prezentu, ponieważ w 99% przypadkach zanim kupie jakikolwiek kosmetyk czytam jego recenzje na wizażu i różnych blogach. Moje niezadowolenie wzmagał fakt, że rzadko korzystam z produktów (szczególnie jeśli chodzi o twarz!) drogeryjnych, czyli takich które produkowane są na masy, nie myśląc jakoś wybitnie o poszczególnych jednostkach ludzkich, a dodatkowo, mimo tego że jestem posiadaczką cery problematycznej, do mycia twarzy używam jedynie delikatnych produktów.
    No cóż, zawsze miło jest coś dostać, prawda? Zaczęłam stosować.

W składzie zdecydowanie nie podobają mi się liczne PEG’i, Propylene Glycol, Hexylene Glycol, SLES, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben... Uff, sporo tego! Kosmetyk stworzony z wykorzystaniem tanich surowców.

Plus za cynk i kwas salicylowy.

Poręczne opakowanie z pompką, która dawkuje wystarczającą ilość kosmetyku. Butla jest przeźroczysta więc widać ile żelu zostało zużyte.

Mocny i nieco chemiczny zapach. Raczej nieprzyjemny. Gdy żel zbliży się bardzo blisko oczu wręcz sam zapach szczypie.

Dosyć przeciętny i charakterystyczny dla firmy Garnier design.

Żel jest całkiem gęsty dzięki czemu nie ma problemu z aplikacją na twarz. Podczas stosowania pieni się. Szczypie w oczy, ale to chyba nie niespodzianka, w składzie mamy przecież kwas salicylowy. Dobrze usuwa zanieczyszczenia z twarzy, odświeża i oczyszcza bardziej niż delikatne produkty. Wysusza. Nałożenie kremu nawilżającego po zastosowaniu tego kosmetyku to zabieg niezbędny. Używam go kiedy mam ochotę nieco mocniej oczyścić twarz. Nie polecam go jako produkt do stosowania na co dzień. Na pewno sama nie kupię go ponownie.

Podsumowując:
    + wydajny
    + tani
    + dostępny w każdej drogerii
    + cynk i kwas salicylowy = bardzo dobre oczyszczenie
    + opakowanie, a mianowicie pompka
    + odświeża

- zapach, który potrafi podrażniać oczy
    - wysusza
    - skład
    - marny design

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Astray_lif za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysusza
  • Żel ten na początku spisywał się bardzo dobrze. Usunął wszystkie niedoskonałości i wygładził cerę. Około pół miesiąca potem całkowicie wysuszył moją skórę i spowodował wysyp pryszczy na całej twarzy.

+wydajny
    +gęsta konsystencja
    +kwas salicylowy w składzie (co prawda na szarym końcu ale jednak)

-po jakimś czasie całkowite wysuszanie cery

Podsumowując poleciłabym go osobom o tłustej cerze i bez skłonności do podrażnień lub nadwrażliwości, lub do stosowania miejscowego.Używam tego produktu od: Pół miesiącaIlość zużytych opakowań: Pół opakowania

Chcesz pochwalić Tess98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam,Idealny Zachęcam do zakupu!
  • Każdy ma inne zdanie ale moim zdaniem dla mnie jest on idealny zawsze mój nos był straszny sebum tłusta skóra i pryszcze !
    Pryszcze zwalczyłam Cerabit\'em a sebum którego było baaardzo dużo zwalczyłam tym żelem i z całego serca go polecam!!!!!

Plusy:
    *Skóra po nim się nie byłyszczy
    *Po ok. 1,5 tygodnia stosowania produktu znika CAŁE sebum
    *Wydajne opakowanie
    *Jak na taki produkt 12zł to naprawdę tanio!
    *Doskonale oczyszcza

Minusy:
    BRAK
    Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić ewelina19092001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski
  • Kupiłam go, by pomógł mi z wypryskami. Niestety, mimo że żel jest antybakteryjny na wypryski nie pomógł za to tragicznie wysuszył mi skórę. Był to ostatni produkt Garniera, który kupiłam. Teraz wybieram kosmetyki nietestowane na zwierzętach.

Plusy:
    -dobrze oczyszcza
    -wydajny

Minusy:
    -wysusza
    -nie poprawia stanu cery
    -testowany na zwierzętach
    -skład

Można kupić wiele bardziej ekologicznych kosmetyków, które lepiej działają na problemową cerę.

Używam tego produktu od: 1 m-c

Chcesz pochwalić mossq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Żel garniera stosuje już długo. Najlepiej ze wszystkich produktów oczyszcza moją twarz. Może nie jest jakoś specjalnie delikatny, ale krzywdy nie robi. Za to rewelacyjnie zmywa makijaż, usówa martwy naskórek i czyści pory. Nie ma takiego drugiego. Na początku stosowania wysypało mnie po tym żelu, ale z biegiem czasu twarz coraz bardziej się oczyszczała. Oczywiście zaskórniki się pojawiają ale w mniejszym stopniu. Każdy żel wg. zaleceń dermatologa trzymam 3, 4 min.na twarzy, aby usunąć martwy naskórek i aby dobrać się do niedoskonałości. Żel ten bardziej mi spasował niż żele znanych marek jak Uriage, La Roche, Avenne.

Używam tego produktu od: Długo
    Ilość zużytych opakowań: Duża

Chcesz pochwalić mrowka4612 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze oczyszcza
  • Produkt bardzo dobrze oczyszcza cerę, pory robią się zdecydowanie mniej widoczne, ma świeży zapach.

Niestety wadą jest to, że mocno wysusza skórę.
    Nie kupię ponownie, bo jednak wolę delikatniejsze produkty.

Używam tego produktu od: rok temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić chuanfernando za czytelną i pomocną recenzję?
  • wysusza cerę
  • Krótko, zwięźle i na temat (mam skórę mieszaną):

PLUSY:
    oczyszczanie jest ok
    zapach w porządku
    dobrze się go użytkuje (butelka w porządku, dobrze się rozprowadza)
    wydajny

MINUSY:
    wysusza skórę (muszę od razu po nim użyć kremu nawilżającego, inaczej nie da rady wytrzymać)
    skład (parabeny, SLES...)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić scarletka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Ten żel dobrze sprawdza się przy cerze problemowej. Ja stosuję go okresowo na miejsca, które mi wysypało drobnymi krostkami, albo na gule podskórne, a gdy moja cera wygląda dobrze, stosuję delikatne kosmetyki myjące. Za to mój facet ma spore problemy z cerą. Ma skórę mieszaną, na czole lubią wyskakiwać mu różne pryszcze, ale zauważyłam prawidłowość, że gdy używa regularnie wieczorem tego żelu ma czystą skórę bez żadnych wyprysków. Jak myje twarz moimi "babskimi" żelami, to nic mu to nie daje, a ten działa na niego świetnie.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: podkradam facetowi po trochu :P

Chcesz pochwalić alma mater za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • + dostępy wszędzie (10 zł w Biedronce!)
    + dość tani
    + całkiem wydajny
    + delikatny zapach
    + dość dobrze oczyszcza (zmywa zarówno makijaż jak i najtłustsze kremy)
    + wygodne dozowanie (pompka)

Całkiem go lubię, ale po tylu latach stosowania mam ochotę czymś go zastąpić

- trochę wysusza
    - nie zwalcza niedoskonałości, po prostu usuwa sebum i wysusza cerę

Całkiem fajny i konkurencyjny, mam dla niego mało alternatyw i polecam

Ilość zużytych opakowań: ponad 15

Chcesz pochwalić czikily za czytelną i pomocną recenzję?