Garnier, Czysta Skóra, Antybakteryjny żel oczyszczający (nowa wersja)

Powiększ Garnier, Czysta Skóra, Antybakteryjny żel oczyszczający (nowa wersja)

Zgłoszony przez patka7777

Gama toalety Garnier Czysta Skóra została stworzona, aby pomóc w walce z niedoskonałościami skóry.
Stworzony dla osób, które mają skórę mieszaną lub tłustą, a także dla osób, których skóra ma specyficzne problemy (błyszczy się, jest zanieczyszczona) lub jeżeli komuś zależy na codziennym oczyszczaniu. Antybakteryjna formuła żelu zawiera czynnik złuszczający i mineralny cynk, znany ze swoich właściwości regulujących produkcję sebum, i zapewnia podwójne działanie:
- oczyszcza: odblokowuje pory, aby głęboko je oczyścić,
- eliminuje: nadmiar sebum jest usunięty z porów, cera jest czysta.
Testowany dermatologicznie.

Skład: Aqua, Coco-Betaine, Peg-8, Sodium Laureth Sulfate, Peg-120, Methyl Glucose Dioleate, Disodium Cocamphodiacetate, Sodium Chloride, Salicylic Acid, Zinc Pca, Cucumis Sativus/Cucumber Fruit Extract, Hamamelis Virginiana/Witch Hazel Extract, Menthol, Menthoxypropanediol, Tetrasodium Edta, Propylene Glycol, Hexylene Glycol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citral (F.I.L. B10512/1).

• od lat ze mną
  • Mam tłustą cerę i ten produkt wspaniale ją oczyszcza. Zawiera silnie myjące detergenty i kwas salicylowy. Używam głównie ze względu na świetne właściwości myjące. Niestety bardzo wysusza i bez kremu nawilzajacego po umyciu nim twarzy się nie obejdzie. Bardzo bardzo wydajny. Cena w stosunku do wydajności bardzo dobra. Wolałabym żeby był w opakowaniu w tubce.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: dużo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na oczyszczenie
  • Czasem mam moment, kiedy na Twarzy mnie zaczyna wysypywac. Kupuje wtedy ten żel, ponieważ ładnie oczyszcza mi twarz i czuję, że moja skóra jest świeża po umyciu. Nie stosuje go jednak codziennie, po przekonałam się do mycia twarzy samą wodą i przemywanie jej wyciągiem z aloesu.

Plusy:
    -ładnie oczyszcza
    -pięknie pachnie
    -fajnie się pieni
    -dozownik pozwala na idealne wymierzenie ilości żelu
    -dobrze się zmywa

Minusy:
    -Moja skóra po jakimś czasie się do niego przyzwyczaja
    -nie zauważyłam, żeby moje pory były jakoś szczególnie ładnie oczyszczone

• Dobry na oczyszczenie

Plusy:
    -ładnie oczyszcza
    -pięknie pachnie
    -fajnie się pieni
    -dozownik pozwala na idealne wymierzenie ilości żelu
    -dobrze się zmywa

Minusy:
    -Moja skóra po jakimś czasie się do niego przyzwyczaja
    -nie zauważyłam, żeby moje pory były jakoś szczególnie ładnie oczyszczone

• Dobry na oczyszczenie

Plusy:
    -ładnie oczyszcza
    -pięknie pachnie
    -fajnie się pieni
    -dozownik pozwala na idealne wymierzenie ilości żelu
    -dobrze się zmywa

Minusy:
    -Moja skóra po jakimś czasie się do niego przyzwyczaja
    -nie zauważyłam, żeby moje pory były jakoś szczególnie ładnie oczyszczone

• Mój KWC!
  • Niedawno go kupiłam, bo potrzebowałam toniku (później się okazało, że to żel ). Naprawdę świetny. Pięknie pachnie (jakby arbuzem), dobrze się pieni a po zmyciu jest takie uczucie ochłodzenia... Polecam!

Używam tego produktu od: pół miesiąca temu

Chcesz pochwalić Buty w panterke za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Spośród żeli do mycia twarzy, które stosowałam ten zdecydowanie zajmuje pierwsze miejsce. Konsystencja jest dość gęsta przez co jest wydajny. Dozowanie ułatwia praktyczna pąpka. Delikatnie się pieni i daje uczucie fajnego chłodu na twarzy Bez trudu zmywa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia. Łatwo się spłukuje. Nie wysusza i nie podrażnia. Skóra jest widocznie oczyszczona.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 200 ml

Chcesz pochwalić joanna_z87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Dość dobry żel do codziennego stosowania. Nieźle oczyszcza, ale na pewno nie zastąpi peelingu. Nieźle też radzi sobie ze zmyciem makijażu (podkład, puder itp.). Na pewno nie oczekujmy spektakularnego dogłębnego działania, choć możemy liczyć na ograniczenie wydzielania sebum, za co należy się duży plus. Myślę, że kupię go ponownie: jest bardzo wydajny, cera przyzwoicie oczyszczona i zmatowiona, posiada pompkę, przyjemny zapach, cena w porządku.

Używam tego produktu od: ponad dwa miesiace

Chcesz pochwalić Domi Nica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Specjalnie nie polepszy ale też nie zaszkodzi (bynajmniej u mnie)
  • Plusy:

+Fajnie schładza skórę,
    +złagodził przetłuszczanie się skóry,
    +fajnie używać go wraz z tonikiem wtedy daje lapsze rezultaty oczyszczenia twarzy i przyjemne uczucie czystości na skórze,
    jednak tu chodzi o ocenę żelu a nie (żel+tonik),
    +bardzo wydajny starcza na dosyć długo
    +odpowiednia konsystencja nie jest wodnisty i to się ceni(bynajmniej u mnie)
    +bardzo miły nie przeszkadzający zapach
    +(bynajmniej ja) nie czułam dużego ściągania na twarzy
    +za pompkę, bardzo ułatwia aplikacje
    +odpowiednia cena

Minusy:

-Nie sprawdził się jeśli chodzi o rozszerzone pory oraz trądzik (pryszcze),
    -nie złagodziło występowania wyprysków ( a przecież producent obiecuje, że doskonale sobie z tym poradzi)
    -nie złagodził zaczerwienienia.
    -Bardzo duży minus ponieważ nie oczyszcza makijażu;
    podczas przecierania skóry wacikiem +tonik resztki make-up zostawały na waciku;
    chociaż miałam wrażenie że porządnie umyłam swoją buzię i dałam odpowiednią ilość żelu;
    nie poradził sobie wiec jeśli już ktoś chce go urzywać to należy buźkę przemyć przynajmniej
    dwa razy.

Używam tego produktu od: 1 mieciąca
    Ilość zużytych opakowań: 3 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nieobecna88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla wszystkich.
  • Moja skóra jest bardzo tłusta, ostatnio znowu zaczęły się na niej pojawiać przykre niespodzianki w postaci pryszczy. Kupiłam ten żel z nadzieją, że trochę pomoże. Mam mieszane uczucia...

+ Przyjemne uczucie chłodu na twarzy
    +Ogranicza wydzielanie sebum
    + Ogranicza powstawanie wyprysków (przy współpracy z tonikiem z tej serii)

- Chociaż wydawało mi się, że mojej skóry nie można wysuszyć, jemu się udało kiedy zapomniałam o nawilżaniu na kilka dni.
    - Mam wrażenie, że nie do końca usuwa resztki makijażu i muszę wspomagać się płynem micelarnym. Z drugiej strony to nie jest płyn do demakijażu, więc można mu to wybaczyć.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Zombiega za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieźle mnie wysuszył
  • Moja cera nie jest ani tłusta, ani mieszana, tylko z tendencją do niedoskonałości.

Chciałam kupić coś odświeżającego, też na zaskórniki, niestety się zawiodłam.

Pierwsze użycie- przeraziłam się.
    Chłód przeleciał mi po twarzy, ale w następnych użyciach było ok, przyjemny chłodek, orzeźwienie.

Plusy produktu:
    -duża pojemność
    -jest bardzo wydajny
    -ma gęstą konsystencje
    -jest niedrogi

Minusy:
    -bardzo i to bardzo mnie wysuszył
    -czuć po jego użyciu ściągnięcie
    -ma niezbyt fajny zapaszek (ale da się przeżyć, nigdy nie narzekam na zapachy, ale dla niektórych może być to wadą)
    -nie zwalcza ani zaskórników, ani pryszczy

Po prostu mi nie przypasował, jest nie dla mnie, może u osób z cerą tłustą może się sprawdzić.

Ilość zużytych opakowań: 1/5

Chcesz pochwalić bonjuorxo za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij