Garnier, Czysta Skóra, Antybakteryjny żel oczyszczający (nowa wersja)

Powiększ Garnier, Czysta Skóra, Antybakteryjny żel oczyszczający (nowa wersja)

Zgłoszony przez patka7777

Gama toalety Garnier Czysta Skóra została stworzona, aby pomóc w walce z niedoskonałościami skóry.
Stworzony dla osób, które mają skórę mieszaną lub tłustą, a także dla osób, których skóra ma specyficzne problemy (błyszczy się, jest zanieczyszczona) lub jeżeli komuś zależy na codziennym oczyszczaniu. Antybakteryjna formuła żelu zawiera czynnik złuszczający i mineralny cynk, znany ze swoich właściwości regulujących produkcję sebum, i zapewnia podwójne działanie:
- oczyszcza: odblokowuje pory, aby głęboko je oczyścić,
- eliminuje: nadmiar sebum jest usunięty z porów, cera jest czysta.
Testowany dermatologicznie.

Skład: Aqua, Coco-Betaine, Peg-8, Sodium Laureth Sulfate, Peg-120, Methyl Glucose Dioleate, Disodium Cocamphodiacetate, Sodium Chloride, Salicylic Acid, Zinc Pca, Cucumis Sativus/Cucumber Fruit Extract, Hamamelis Virginiana/Witch Hazel Extract, Menthol, Menthoxypropanediol, Tetrasodium Edta, Propylene Glycol, Hexylene Glycol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citral (F.I.L. B10512/1).

• nie dla mnie
  • męczę go tyle czasu i chyba go nie wymęczę do końca.
    mialam problem z trądzikiem, postanowiłam kupić ten żel no i nie pomógł mi, mam wrażenie że wręcz przeciwnie, przesuszył mi skórę, bardziej mnie po nim wysypało.

jedyne co mi sie w nim podoba to zapach, czuje sie po nim tak świeżo od razu mam więcej energii
    no ale dla samego zapachu uzywać go nie będę..

jest wydajny, gęsty, super sie pieni no i zapach to sa plusy

z tego co pamietam to raz kupilam go sama i w połowie opakowania oddałam koleżance, a następne opakowanie dostałam w lutym i nadal je mam..

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 niezużyte

Chcesz pochwalić djaria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny.
  • Dzięki niemu w końcu pozbyłam się trądziku.(był to trądzik młodzieńczy, nie spowodowany jakimiś chorobami)
    +oczyszcza
    +cena
    +pompka
    +dostępność
    +wydajny
    -jak się go wzięło cała pompkę to miałam wrażenie jakby chciał mi wypalić oczy, ale wystarczyło wziąźć małą kropelke i spokojnie wystarczała na cała twarz i nic nie szczypało

Używam tego produktu od: 1 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić Groszek i fasolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunkuuuu dla skóry!
  • Niby oczyszcza... Coś tam niby robi. Ale strasznie, okropnie, paskudnie i bez skrupułów przesusza skórę. Jest wydajny to fakt. Kiedyś go lubiłam... Ale teraz wolę jego pomarańczowego brata z tej samej firmy, bo tamten tak nie wysusza, nie każe skórze wołać o ratunek.
    Minus kolejny - mnie szczypią po nim oczy... niby nie powinno się maziać po oczach tym, ale zawsze jakoś się dostanie niechcący. Denerwuje mnie uczucie mrowienia podczas mycia i sćiągnięta skóra tuż po umyciu. Mam go w łazience, ale użyję naprawdę sporadycznie. Mam wrażenie, że działanie dla skóry jest odwrotne niż być powinno - przesusza skórę, zatem ta się broni i... przetłuszcza się jeszcze bardziej. Ojj to nie jest dobre.

Używam tego produktu od: 3 lata około, z przerwami, teraz już nie
    Ilość zużytych opakowań: duuużo kiedyś. Teraz kończę już ostatnie.

Chcesz pochwalić aloszka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale szukam lepszego
  • Używam tego żelu już ok 4-5 miesięcy więc wydaje mi się, że mogę w końcu napisać na jego temat recenzję.
    Żel doskonale nadaję się na przemycie twarzy po całym dniu noszenia make up\'u, ponieważ daje uczucie świeżości i oczyszczenia skóry.
    PLUSY :
    - daje uczucie świeżości
    - wydajny
    - zapach

MINUSY
    - wysusza skórę
    - nie oczyszcza porów
    - za drogi jak na swoje działanie

Chcesz pochwalić Gosiunal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry żel
  • Używam tego kosmetyku od kilku lat. Pomimo kilku romansów, zawsze do niego wracam

Plusy:
    -działanie- dobrze usuwa resztki makijażu, przyjemnie odświeża i oczyszcza cerę, nie wysusza
    -ma przyjemny zapach, dobrze się pieni
    -łatwa aplikacja dzięki pompce
    -wydajny- stosując dwa razy dziennie wystarcza mi na ok.3 miesiące
    -cena- około 11 zł
    -łatwo dostępny

Minusy:
    -czasami daje uczucie przesuszenia, ale wystarczy lekki krem i jest ok
    -czasami szczypie w oczy, trzeba go dobrze spłukać

Chcesz pochwalić TainiaBlume za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Powiedzmy, że jest ok ale mógłby sobie lepiej radzić z usuwaniem sebum. Mając prawie 26 lat jednak liczyłam na to, że nie będę miała cery nastolatki (a przynajmniej nie w takim sensie) ale, że stało się inaczej to próbuję jakoś temu zapobiegać.

Tuż po użyciu żelu, skóra jest fajna, jednak gdy minie 1czy 2 h, a wszystko wraca do \'normy\'.
    Z braku laku pewnie dalej go będę używać, ponieważ wiem, że są gorsze żele (lepszych nie znalazłam).

Używam tego produktu od: ok. 2009
    Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Chcesz pochwalić Saori89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywnie mnie zaskoczył
  • Bardzo dobry żel, skutecznie oczyszcza, odświeża i chłodzi, delikatnie złuszcza naskórek. Ogranicza powstawanie nowych zmian. Owszem, troszkę wysusza, ale jeśli ktoś używa na co dzień kremu nawilżającego (zamiast wysuszających specyfików przeciwtrądzikowych) to nie stanowi to żadnego problemu. Na plus także bardzo wygodne i higieniczne dozowanie. Będę do niego wracać

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić ayame86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • garnier jak zwykle na 1 miejscu!
  • Próowałam już wiele żeli. Pharmaceris, vichy, loreal, ziaja itp idt... Dużo by wymieniać.
    Każdy był z różnych półek cenowych, nawet te droższe zawodziły. Zwykły żel, ktory można dostać nawet w biedronce okazał się najlepszy! Niestety, cere odiedziczyłam po mamie, co za tym idzie wągry, pryszcze podksórne, tłuste "t"... Męczę się, mało kiedy moja buzia jest w idealnym stanie...
    Ten żel jest
    - wydahjny
    - bardzo odswieżający
    - tani
    - łątwo dostępny
    bardzo db się pieni
    - oczyszcza z podkładów itp.
    - z tuszem też sobie radzi
    - idealny, z pompeczką
    - stan cere o nieboo lepszy
    problem z przesuszaniem, ale krem z nivei soft radzi sobie świetnie ja polecam na większe problemy, bo jest "mocny" ) pozdriawiam

Ilość zużytych opakowań: 5 lub 6

Chcesz pochwalić monika030 za czytelną i pomocną recenzję?
  • od lat ze mną
  • Mam tłustą cerę i ten produkt wspaniale ją oczyszcza. Zawiera silnie myjące detergenty i kwas salicylowy. Używam głównie ze względu na świetne właściwości myjące. Niestety bardzo wysusza i bez kremu nawilzajacego po umyciu nim twarzy się nie obejdzie. Bardzo bardzo wydajny. Cena w stosunku do wydajności bardzo dobra. Wolałabym żeby był w opakowaniu w tubce.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: dużo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na oczyszczenie
  • Czasem mam moment, kiedy na Twarzy mnie zaczyna wysypywac. Kupuje wtedy ten żel, ponieważ ładnie oczyszcza mi twarz i czuję, że moja skóra jest świeża po umyciu. Nie stosuje go jednak codziennie, po przekonałam się do mycia twarzy samą wodą i przemywanie jej wyciągiem z aloesu.

Plusy:
    -ładnie oczyszcza
    -pięknie pachnie
    -fajnie się pieni
    -dozownik pozwala na idealne wymierzenie ilości żelu
    -dobrze się zmywa

Minusy:
    -Moja skóra po jakimś czasie się do niego przyzwyczaja
    -nie zauważyłam, żeby moje pory były jakoś szczególnie ładnie oczyszczone

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić JuliaBu za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij