Garnier, Czysta Skóra, Oczyszczający żel zwężający pory

Średnia ocena: 4.89/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Gama toalety Garnier Czysta Skóra została stworzona, aby pomóc w walce z niedoskonałościami skóry.
Stworzony dla osób, które mają skórę mieszaną lub tłustą, a także dla osób, których skóra ma specyficzne problemy (błyszczy się, jest zanieczyszczona) lub jeżeli komuś zależy na codziennym oczyszczaniu. Antybakteryjna formuła żelu zawiera czynnik złuszczający i mineralny cynk, znany ze swoich właściwości regulujących produkcję sebum, i zapewnia podwójne działanie:
- oczyszcza: odblokowuje pory, aby głęboko je oczyścić,
- eliminuje: nadmiar sebum jest usunięty z porów, cera jest czysta.
Testowany dermatologicznie.

tłusta, mieszana, trądzikowa
antybakteryjne
oczyszczanie twarzy
w butelce, z pompką
żel

Jestem mieszańcem i jest to moje niezmienne KWC od wielu lat :)

Zdradziłam go raz i nigdy więcej... Po tym, co zafundował mi tonik i żel do twarzy firmy Ziaja cudowna seria "Liście Manuka", stwierdziłam, że na cerze się nie oszczędza, bo kończy się to pryszczami i podskórnymi gulami. Z żelem pogodziłam się bardzo szybko, a moja cera tęskniła za nim.

PLUSY:

+ dobrze i dogłębnie oczyszcza, w rezultacie czego wągry i inne zaskórniki są u mnie mniej widoczne, a z czasem znikają
+ zmniejszenie świecenia się cery
+ nałożony na twarz powoduje efekt cudownego odświeżenia i wręcz "wnikania" w skórę twarzy i chłodzenia jej, co uwielbiam
+ świetnie się pieni
+ gęsty i tym samym bardzo wydajny, ponieważ jedno opakowanie mam ponad pół roku przy codziennym stosowaniu
+ praktyczna pompka, która dozuje odpowiednią ilość żelu

MINUSY:

- czasami wysuszał w okolicach brody
- nie polecam go cerom wrażliwym i suchym, ponieważ moim zdaniem jest to żel cięższego kalibru dla nieco "twardszych facjat" :D

Ilość zużytych opakowań: 5 do 6 opakowań o pojemności 200 ml

Oczyszczający żel zwężający pory Garnier

Oczyszczający żel zwężający pory Garnier dostałam od koleżanki bo jej nie podpasował. Już wiem czemu ???? Żel dobrze myje twarz. Daje uczucie świeżości, pachnie jakby nietiwiy. Jest bardzo wydajny dobrze się pieni,ale..No właśnie ale..wysusza cerę. Daje uczucie napięcia i ściągnięcia. Mizeydo bardzo tłustej cery się nadaje,do mojej na pewno nie. Raczej nie kupię ponownie, produkt nie dla mnie. Jest tani więc jakby ktoś chciał spróbować to mała strata ????

Oczyszcza skórę ale za mocno

Żel otrzymamy w wygodnym opakowaniu z pompką. Zapach intensywny. Cena ok. Żel oczyszcza prawidłowo jednak pozostawia uczucie ściągnięcia. Podrażnia moją skórę i zostawia ją zaczerwienioną. Obecnie na rynku jest wiele delikatniejszych żeli, które dobrze oczyszczają twarz.

Naprawdę fajny ten produkt

Pierwszy raz kupiłam ten produkt, wiec narazie nie mogę za dużo o nim napisać, ale pierwsze wrażenia bardzo dobre. Mam skore suchą, jednak szukałam czegoś bardziej oczyszczającego po treningu i do wieczornej pielęgnacji po całym dniu noszenia makijażu. Narazie sprawdza się super, nie wysusza skóry, nie ma uczucia napięcia. Zapach neutralny.

Bardzo dobry, sprawdzony i niezawodny! Naturalnie.

Stosuję go codziennie. Bardzo dobry żel, świetnie oczyszcza skórę i odblokowuje pory. Radzi sobie z zaskornikami, a nawet jak są jakieś większe zmiany to je delikatnie "wysusza". Po użyciu żelu skóra jest odczuwalnie czysta! Nie wysusza skóry, nie powoduje żadnych podrażnień (a mam mega wrazliwa skórę), ale nie wyobrażam sobie nie użyć po nim kremu tak jak po każdym żelu do mycia twarzy. Wiadomo że jak nie użyje się kremu, to skóra będzie się wysuszać.
Dobrze usuwa także resztki makijażu. Kupuję go już kilka lat i jestem zadowolona. Skóra nie świeci się tak dzięki niemu. Myję nim twarz rano i wieczorem po demakijazu, po umyciu twarzy żelem używam tonik, następnie krem nawilżający. Żel ma fajną typowo żelową konsystencję. Jest łagodny dla skóry. W czasie masażu skóry czuje się na początku takie jakby "chłodzenie". Polecam go szczerze!

jset wspaniały

Od dwóch lat używam tylko tego żelu do codziennej pielęgnacji i raczej przez dłuższy czas nie zastąpię go żadnym innym. Oprócz cudownego zapachu i wydajności (jedno opakowanie wystarcza mi na ok. 5-6 miesięcy) jest naprawdę efektywny. Skóra po umyciu staję się aksamitna i wygładzona. Totalny must have

Bardzo wydajny i domywa nawet makijaż.

Po umyciu moja skóra jest czysta nawet z resztek makijażu. makijażu. Jestem bardzo zadowolona bo mam bardzo dobrze oczyszczoną twarz a po użyciu tego żelu nie mam uczucia ściągnięcia, nie uczula, nie podrażnia, usuwa nadmiar sebum. Żel jest wydajny, ma wygodną w użyciu pompkę, która ułatwia używanie produktu. Zapach przypomina mi aloes i ogórka i odrobinę alkohol. Dzięki przeźroczystego opakowanie wiem ile mam jeszcze żelu.

Nie dla mnie

Kosmetyk zakupiłam, gdy nie mogłam znaleźć w sklepie jego aloesowego odpowiednika z tej serii. Niestety zawiodłam się. Zapach żelu jest chemiczny i drażni mnie za każdym użyciem. Po umyciu skóra jest faktycznie czysta, produkt domywa nawet resztki makijażu. Jednak często po użyciu pieką mnie oczy. Jest to produkt zdecydowanie skuteczny, ale dla mnie zbyt mocny.

Jest obłędny

Używam od niedawna ale już się pokochał z moją wrażliwą SKÓRĄ. Zapach JEST obłędny. Dobrze oczyszcza z makijażu. Jestem zadowolona bo po użyciu nie mam uczucia ściągnięcia, wręcz przeciwnie. :)

Magia czy cuda?

Od ponad 2 lat oczyszczam swoją twarz żelem z Garniera i nie powiem jest on genialny. Po pierwszym użyciu można poczuć świeżość wygładzenie i widocznie jak producent wspomina zwężone pory , skład jest naprawdę ładny szczegulnie że zawiera kwas salicylowy. Choć mam skórę wrażliwą stosuje go rozcieńczając go z wodą na mięciutka pianę. Ma przyjemny ogórkowy zapach który przypadł mi do gustu i poleciłam go moim koleżanką. Za jakiś tydzień kilka moich koleżanek podzieliło się ze mną ich opiniami odnośnie tego żelu i wszystkie były zachwycone. Polecam z całego serca szczególnie jeśli masz skórę tłustą i mieszaną jak jest zalecone na opakowaniu.

Oczyszczające orzeźwienie dla problematycznej cery

To już moje drugie opakowanie tego produktu. Jak na razie to jestem z niego zadowolona. Dobrze oczyszcza moją twarz (mam cerę skłonną do niedoskonałości) i usuwa nadmiar sebum. Do pielęgnacji swojej twarzy używam szczoteczki do mycia twarzy na którą daję żel. Jedna pompka w zupełności wystarcza na umycie całej buzi.

Żel jest wydajny, jedno opakowanie starcza na długo, nawet przy stosowaniu go dwa razy dziennie. Ma wygodną w użyciu pompkę, która ułatwia używanie produktu. Po umyciu twarzy tym żelem skóra jest dogłębnie oczyszczona dzięki m.in. cynkowi w składzie. Można odczuć przyjemne uczucie odświeżenia. Zapach przypomina mi aloes i ogórka i odrobinę alkohol. Dzięki przeźroczystego opakowanie widać ile produktu było zużyte.

lubię

Kiedyś używałam go namiętnie, dobrze oczyszczał moją cerę, ale nie podrażniał. Zdarzało mi się nawet domyć nim okolice oczy po resztkach tuszu i nigdy nie miałam problemu z pieczeniem. Płyn jest bardzo wydajny, przy tym dobrze się też pieni. Niestety lekko wysuszał moją cerę więc nie mogłam długo czekać z nałożeniem kremu, ale jak dla mnie i tak jest spoko.

Oczyszczający żel do twarzy

Bardzo polecam żel oczyszczający zwężający pory z marki Garnier. Posiada bardzo fajna konsystencję dzięki czemu w łatwy sposób można go rozprowadzić i umyć skórę twarzy.
Bardzo dobrze czyści oraz pozostawia skórę, która ma lekko ściągające uczucie.
Na pewno nie raz jeszcze z niego skorzystam