L’Oreal, Infaillible Eyeshadow (Cień do powiek)

Powiększ L’Oreal, Infaillible Eyeshadow (Cień do powiek)

Zgłoszony przez Nanya

Nowe cienie utrzymują się na powiece przez 24h, wytrzymują 11 tysięcy mrugnięć, są odporne na ścieranie i wodę, lecz łatwe w demakijażu. Nie osypują się, nie gromadzą się w załamaniu powieki.

Cena: 40zł / 3,5g

• jak dla mnie rewelka
  • Zakupiłam na promocji i nie żałuję. Posiadam kolor 002 i 014. Na bazę i bez bazy - długotrwały efekt. Wyraziste kolory. Nie osypują się. Jestem w pełni zadowolona. PozdrawiamUżywam tego produktu od: dwóch latIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić nyga1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic szczególnego
  • Kupiłam ten cień już jakiś czas temu, zanim naczytałam się i naoglądałam peanów na jego temat. Tym bardziej jestem zaskoczona, jak moje osobiste odczucia różnią się od opinii innych.
    Mam kolor ceglastoróżowy (nie pamiętam w tej chwili numeru) i powiem tak: oględnie rzecz ujmując, nie wyróżnia się on niczym specjalnym. Nie zauważyłam ani super pigmentacji - wręcz przeciwnie, na mojej powiece wygląda bardzo blado, ani niezwykłej trwałości - ot, jak każdy inny cień z mojej kolekcji. Bardzo słabo trzyma się powieki, mimo że używam go zgodnie ze sztuką.
    Ma przyjemny kolor i ładny połysk. Jest wydajny. I tyle... Może trafiłam na trefny towar albo akurat z tym odcieniem jest coś nie halo? Nie wiem i nie przekonam się, bo za takie pieniądze więcej kupna nie zaryzykuję.

Używam tego produktu od: 3 miesiące?

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kalissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny!
  • Mam kolor 016 - Coconut Shake, jest idealny jako cień bazowy i pod linię brwi.

Plusy:
    - ma wspaniałą lekką, nie do końca musową konsystencję,
    - bardzo dobrze się go rozprowadza,
    - dobrze napigmentowany,
    - wydajny,
    - trzyma się bardzo długo

Minusy:
    - mógłby być tańszy...

z chęcią kupiłabym więcej kolorów, jest to jeden z najlepszych cieni jakich używałam!

Chcesz pochwalić mirelka88 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 21 raz(y)
  • Forever pink
  • Genialne. I tyle. Pół gwiazdki odjęłam jedynie za brak aplikatora.
    Minusów (innych) brak.
    Plusy:
    +świetnie się rozprowadzają
    +eleganckie opakowanie
    +dobrze napigmentowane
    +nie obsypują się
    +ładnie kryją
    +cholernie trwałe - po 15 godzinach cienie wciąż wyglądają jak świeżo nałożone
    Sumując: obietnice producenta zrealizowane w 100%.
    Cierpię wręcz, że wycofują te cienie, bo są one - moim zdaniem - najlepszy produktem L'oreala.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić tytku za czytelną i pomocną recenzję?
  • od porażki do zachwytu
  • Przy suchej skórze, zostałam obdarzona przez naturę (chyba w ramach dodatkowej złośliwości ) tzw. tłustymi powiekami, więc z cieniami mam problem, zwłaszcza, że niekoniecznie działają u mnie bazy.
    Tal więc trwałość cieni jest dla mnie kluczową cechą.
    Czaiłam się na te cienie długo, bo choć sporo się naczytałam i nasłuchałam o ich rewelacyjnej jakości, to u mnie rzadko co daje radę

Ostatecznie skusiły mnie granatowe (miałam wtedy fazę na granat), 06 All Night Blue, na all.
    Niestety, była to jakaś limitowanka, niedostępna w PL i pewnie były stare i/lub źle przechowywane, nie byłam w stanie się nimi umalować - mazały się zostawiając brzydkie plamy, potem się osypywały i rolowały, dałam sobie z nimi spokój.

Ale ... mijał czas, wróciłam do brązów w makijażu, a moją uwagę przykuł cień 12 Endless Chocolat, piękny, czekoladowy brąz, z drobinkami, ale niezbyt nachalnymi.
    Zaryzykowałam i dobrze zrobiłam, ale tym razem byłam mądrzejsza i kupiłam po prostu w drogerii, świeże, zapieczętowane.

Jest dobrze, a nawet bardzo dobrze.

+ kolor j.w., ciemny, nasycony, ale nie nazbyt ciemny, mimo obecności złotych drobinek świetnie wygląda przy mojej mocno chłodnej karnacji i znakomicie podkreśla szaro-niebieskie oczy

+ cudna konsystencja, kremowy proszek, z jednej strony daje efekt jak pigment lub cienie prasowane, ale łatwość nakładania i rozcierania jak w kremowych, bez żadnego wysiłku (a mistrzem jak chodzi o cienie nie jestem )osiągam różny stopień nasycenia w dowolnym miejscu powieki

+ świetna pigmentacja i wydajność, co łagodzi cenę, może i niewygórowaną, ale i nie bardzo niską

+ trwałość (moja fiksacja) na bardzo wysokim poziomie - cienie trzymają się bez poprawek około 6-7 h, co jest dla mnie rekordowe, a i po tym czasie nie jest tak, że całość zostaje zwałkowana w załamaniu powieki, tylko lekko się jakby przecierają/tracą intensywność, ale nie migrują i nie wałkują, rzecz łatwa w poprawce, a i mam wrażenie, ze ogólnie ten cień jakby łatwiej się poprawia

+ fajne opakowanie

Jedyne do czego mogłabym się przyczepić i za co odejmuję pół gwiazdki, to mały (jak dla mnie) wybór odcieni - nie lubię kolorów bardzo ciemnych lub żarówiastych, a takie przeważają w ofercie, brąz jest jeden, beże dwa, ale myślę, że to beże też będą moje

Dla mnie produkt najwyższej jakości, lepiej współpracuje z problematycznymi powiekami niż MAC i sporo innych, wysokopółkowych.

Polecam serdecznie, ale z jednym zastrzeżeniem - zakup tylko w stacjonarnej lub przynajmniej zaufanej drogerii, która nie sprzeda Wam purchawy

Używam tego produktu od: około 2 tygodni (aktualnie posiadany 12 Endless Chocolat)
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (poprzednika, 06 All Night Blue nie liczę)

Chcesz pochwalić misianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńka !!!!
  • Mam 8 kolorów cieni i wszystkie uwielbiam! Mają niesamowitą pugmentację, bardzo długo utrzymują się na powiekach.
    Cieniami można uzyskać zarówno bardzo delikatny efekt jak i mocny. Wszystko zależy od sposobu nakładania i ilości.

Dla mnie sa to cienie idealne!!!

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Gangola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fatalne
  • Przede wszystkim obawiam sie, ze skoro wylacznie u mnie ten produkt calkowicie sie nie sprawdzil mimo, ze ma tak dobre recenzje to moze cos jest nie tak z moimi powiekami ;-) bo odnosze wrazenie, ze recenzje dotycza calkowicie innego produktu niz ja mialam okazje uzywac. Uwazam, ze to najwiekszy bubel w kategorii cieni jakiego mialam okazji uzywac w calym swoim zyciu. Chyba juz ze zwyklych cieni z bazaru udaloby mi sie cos wiecej wykrzesac niz z nich.
    Kupione przeze mnie cienie byly na pewno oryginalne, kupilam je w Rossmanie w kolorach satynowy ciemny fiolet oraz matowy szary.
    Niestety juz sama aplikacja byla droga przez meke, cieni nie dalo sie rozetrzec, okropnie sie osypywaly. Mimo uzytej bazy tworzyly na powiece okropna plame jakbym posmarowala sie czyms brudnym podobnym do wegla albo sadzy i w ogole nie chcialy wspolpracowac. Czytalam gdzies, ze lepiej je nakladac palcem ale efekt byl taki sam. Co do trwalosci to w moim przypadku cien po ok. 15 minutach zaczal sie zbierac w zaglebieniu powieki tworzac bardzo nieestetyczny efekt. Robilam kilka podejsc i za kazdym razem bylo jednakowo beznadziejnie. Nie, nie i jeszcze raz nie!
    Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić siamese za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Wspaniale!
    Mam dwa:
    - 016 coconut shake - matowy - genialny pod linie brwi
    - 13 burning black - perlowy.

Co najwazniejsze:
    - rewelacyjna pigmentacja
    - nie roluja sie
    - kolor nie blaknie/zanika
    - nie osypuja sie.

Godne polecenia, chociaz cena mogaby byc nizsza

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 rozpoczete

Chcesz pochwalić Magda_lenaR za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie rozstajemy się!!!
  • Uwielbiam te cienie!
    Używam czarnego i beżowego, są to cienie z brokatem.
    Czarnego używam na co dzień do wszystkiego.
    Sprawdzają się na makro, na sucho, rozcierają się, długo utrzymują na powiece, dają piękne efekty.
    Bardzo fajne opakowanie, nie niszczą się szybko (tz. nie rozsypują się w opakowaniu).

Używam tego produktu od: grudnia 2012
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić balbina1005 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjne cienie
  • używam odcienia jasny beż - kolor utrzymuje się mega długo na powiece. nie zbiera się w kącikach mimo,że mam tłuste powieki i częsty z tym problem. piękny kolor. w promocji w rossmanie można zdobyć za przystępną cenę - myślę,że będą mi dlugo służyły.

Ilość zużytych opakowań: 1/10

Chcesz pochwalić agniechazzz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawde godny polecenia.
  • Mam kolor 002 Hourglass Beige, delikatny złoty beż. Cień dobrze się aplikuje i pieknie wygląda. Opakowanie poręczne brakuje jednak aplikatora.
    Cena dość wysoka, jednak w promocji Rossmana za 23 zł warto kupić. Starcza na bardzo długo ;]

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić jacqueline88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sa w porzadku
  • To jedyny cien w mojej kolekcji o zupelnie innej konsystencji niz wszystkie.Nie jest ani mocno suchy w konsystencji ani kremowy.Jest jakby pomiedzy,co mnie zaintrygowalo do kupna tego cienia.Mam kolor 020 pebble grey typowy smokey szary.Pigmentacja zalezy od sposobu nakladania.Mam wrazenie ze nakladajac palcem jak radzi producent pigmentacja jest duzo lzejsza niz nakladanie pedzlem.Cien dosc dobrze sie rozciera na powiece i jest dosyc trwaly.Podoba mi sie ciekawe opakowanie w sloiczku ;D Jedyne co mi bardzo przeszkadza to osypywanie sie pod powieka.Musze zawsze na to uwazac.Po drugie nie sadze ze jest zbyt wydajny,kazda aplikacja= male wglebienie w cieniu,wiec gdybym malowala sie nim codziennie starczyl by mi na max 2 mce.Nie wiem czy kupie jeszcze jakies kolory.Dla mnie to byl zakup w ramach kosmetycznej ciekawostki.

Używam tego produktu od: mam od ok 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 12 raz(y)
  • Dobrze coś przetestować dobrze.
  • Gdy udało mi się dorwać cień Infalible na promocji w Rossmanie za ok. 17 to byłam mega szczęśliwa. Od razu zaczęłam używać swojego kochanego odcienia - 002 hourglass beige. Ależ ja byłam zachwycona. Piękny, subtelny kolor, ładne wykończenie nie perłowe tylko lekko błyszczące, bardzo intensywny odcień pięknie podkreślał moją tęczówkę.
    Jednak dobrze coś porządnie przetestować, bo na dłuższą metę ten cień zawodzi.
    W pracy, gdzie jest klimatyzacja, cień po kliku godzinach okropnie wysycha i robi się mączną masą na powiece. Roluje się bez bazy i na bazie.
    Ma również dziwny zapach - jestem świadoma , że takie są uroki zakupów w promocji. Jego cena regularna jest nieadekwatna do jakości.
    To cień tylko na wyjścia na kilka godzin, na dłuższe urzędowanie odpada. Nie wiem czy wypróbuje inne kolory, bo ten trochę oziębił mój zapał.Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1/3.5 g

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Zezex za czytelną i pomocną recenzję?
  • W końcu porządne cienie L'Oreal
  • Kupiłam dla koloru, który mnie powalił( miedziano -złoty Bronze Goddes).
    Nie oczekiwałm zbyt wiele jeśli chodzi o trwałość( cienie tej firmy, niestety szybko się wałkują i dość szybko płowieją)
    Ale przyznać muszę, że dawno nie miałam tak fajnego cienia.
    Plusy:
    + naprawdę trwały, spokojnie trzyma się przez 10-12 h
    +nie wałkuje się
    +ma świetną konsystencję ( nie pudrową, taką jedwabistą)
    +w zależności od ilości aplikacji daje fajny efekt "mokrego oka"
    +niesamowicie wydajny
    +dobra cena
    Minusy:
    - brakuje mi odcieni typu Nude, Kolory mają piękne, jednak większość z nich to kolory jak dla mnie na wieczór.

Używam tego produktu od: 1 rok

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić miczing za czytelną i pomocną recenzję?
  • Perła w najpiękniejszym wydaniu
  • Swój cień kupiłam przez internet bo prawdę mówiąc cena regularna w drogeriach trochę mnie odstraszała ale jednocześnie jeden z kolorów tak mnie kusił że zamówiłam cień i zapłaciłam około 22zł za jeden z najpiękniejszych odcieni fioletu jaki mam w swojej kolekcji mianowicie 005 - Purple Obsession. Nazwa jest bardzo trafiona bo od momentu zakupienia tego cuda używam go obsesyjnie często

+ Opakowanie estetyczne, trwałe i funkcjonalne przy tej formie cienia.
    + Gama kolorystyczna mała ale wyjątkowo dobrze dobrana - każdy znajdzie coś dla siebie, wszystkie odcienie są interesujące i warte uwagi.
    + Cena którą zapłaciłam jest do przyjęcia - myśle że przy tej wydajności nawet cena regularna nie jest zbyt wygórowana
    + No właśnie... wydajność! Wydajność świetna.
    + Konsystencja jest dosyć specyficzna, cień jest nie do końca sprasowany i jakby lekko wilgotny. Przekłada się to na niewielkie trudnosci w aplikacji ale również na pigmentację która jest...
    +... powalająca. Możemy uzyskać piękną lśniącą taflę intentywnego koloru lub przy dobrym puchatym pędzlu i odrobinie wprawy tylko poświatę koloru.
    + Kolor który posiadam wspaniale podkreśla kolor wszystkich tęczówek - sama mam ciemnozielone oczy w chłodnym odcieniu i fiolet wydobywa z nich wszystko co najlepsze. Użyłam go też na niebieskookiej siostrze TŻ'a i wyglądała powalająco, tak samo jak moja mama o ciemnoorzechowych oczach
    + Cień daje efekt idealnej perły, nie jest zbyt lśniący i brokatowy ale za razem cudownie mieni się w słońcu, świetne sztucznym czy świetle świec Wspaniale prezentuje się na zdjęciach.
    + Trwałość z bazą cały dzień.
    + Dostępność raczej bez zarzutu - jeśli zdecydujecie się na zakup na allegro można również trafić na kolory niedostępne w Polsce w tym bardzo ciekawy intensywny błękit

- Aplikacja może przysporzyć trochę problemów szczególnie jeśli jesteście początkujące, ja polecam używanie pacynki lub sztywnego pędzelka ze sztucznego włosia jeśli chcecie uzyskać mocną pigmentację a do muśniecia powieki kolorem pędzla do blendowania.

Gorąco polecam! Sama na pewno kupię jeszcze inne kolory

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, mimo częstego używania niewiele ubyło

Chcesz pochwalić Kaoru22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre
  • Wysokiej jakości cienie, może tylko niezbyt odpowiada mi zalecany sposób aplikacji (choć gdy się nakłada je palcem właśnie, mniej się osypują i są intensywniejsze). Poza tym super - ładne, wysmakowane odcienie, rozświetlające spojrzenie (choć samą świetlistość można stopniować w zależności od potrzeb), wytrzymałe zarazem i delikatne dla powiek. Jestem trochę od nich uzależniona, bo mam już 6 odcieni, a zamówiłam właśnie niebieski, zdaje się niedostępny normalnie w Polsce. Właśnie - to kolejny mały minus - nie wiem, dlaczego u nas jest tak okrojony ich zakres kolorystyczny.

Ilość zużytych opakowań: 6 rozpoczętych (są wydajne, nie wiem, czy uda mi się je skończyć przed datą ważności)

Chcesz pochwalić moonland za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trudne w obsłudze, ale warto
  • Raczej ostrożnie podchodziłam do tej serii. Jakiś czas wcześniej kupiłam szminkę z serii Infallible, i mówiąc najprościej, kupiłam śmiecia. Wzdrygam się do tej pory, jak o niej pomyślę. Jednak naczytałam się tylu pochlebnych opinii, że kiedy była możliwość kupna po okazyjnej cenie, stwierdziłam - a co tam. Trafiły do mnie odcienie 002 HOURGLASS BEIGE oraz 013 BURNING BLACK.

Mocnymi stronami są zdecydowanie wydajność, trwałość i wykończenie. Dają satynowy, przyjemny dla oka połysk. Oprócz tego kolor 013 jest niespotykany nigdzie indziej - połyskująca ciemna oberżyna z brązowym lub bordowym shimmerem, zależnie od światła. Kiedy zastygną na skórze, są nie do ruszenia; nie trzeba martwić się o migrowanie czy spływanie. Blendują się stosunkowo dobrze, nie blakną. Schodzą standardowo: micel + żel do mycia.

Hourglass Beige w sytuacjach podbramkowych może służyć jako rozświetlacz, pod warunkiem, że nałoży się go oszczędnie. Podrażnienia powiek nie zauważyłam.

Niemiła niespodzianka czekała mnie drugiego dnia użytkowania - pierwszy raz odkąd używam cieni zdarzyło mi się, by jakikolwiek zrolował mi się w załamaniu powieki. Nie wiem, czy to wina wadliwej bazy, upału jaki panował, za dużej ilości cienia, połączenia z cieniem wypiekanym - nie mam pojęcia.

Producent deklaruje że cienie się nie osypują - niestety, fałsz. Muszę zmywać okolice oczu po każdej możliwej formie aplikacji, zwłaszcza pędzlem. Który potem dość ciężko domyć, więc lepiej nakładać cienie palcami albo gąbką.

Może teraz się czepiam - ale skoro sam producent zaleca aplikację palcem, może jakaś plomba albo folia na pojemniczku by się przydała? Tak na wypadek, gdyby kogoś przede mną w drogerii swędziały paluszki i wpakował je do cienia, który ja później kupię? (Tester? A co to takiego? :I)

Nie jest to produkt koszmarny, ale tyłka mi też nie urwało. Nie żałuję nabytku, cieszę się że je mam - ale nie wiem, czy skuszę się ponownie.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 2 otwarte

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Deneuve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niesamowity
  • Oceniam kolor 004 forever pink

Odkąd kupiłam ten cień, stał się on od razu moim ulubieńcem i został nim do dziś. Jego faktura i konsystencja są zupełnie unikatowe, tak jak i efekt jaki daje na powiece. Na oku wygląda jak piękna, mokra, pudrowa tafla. Kolor jest mocno napigmentowany, szczególnie jeśli nałożymy go palcem. Na bazie trzyma się bez zarzutu cały dzień (bez bazy nie wiem, bo zawsze ją stosuję). Nie osypuje się i łatwo go nałożyć.
    Co do konsystencji, to cień ma postać sprasowanego pigmentu. Jeśli ktoś kiedyś reaktywował za pomocą alkoholu jakiś pudrowy kosmetyk, który mu się rozsypał, to będzie wiedział, o czym mówię, bo to właśnie taka konsystencja Po potarciu palcem, sprasowany proszek zmienia się w świetlisty jednolity cień. Cena nie jest wysoka biorąc pod uwagę wydajnośc, a w promocji zapłaciłam 28 zł. Opakowanie bardzo wygodne i estetyczne. Żałuję tylko, że nie ma większej gamy kolorystycznej.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić madulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś wspaniałego
  • Posiadam kolor 027 Goldmine- cudny złoty kolor

Cień ma ciekawą konsystencję, taką jakby trochę mokrą. Jest mocno napigmentowany, nie osypuje się. Nakładanie go to sama przyjemność!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić kasia0204 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zakochana
  • Miłość od pierwszego użycia. Posiadam dwa odcienie - Hourglass Beige i Permanent Khaki. Nigdy nie używałam lepszego cienia i nie wyobrażam sobie, że taki może istnieć Dzięki tym cieniom można stworzyć naprawdę spektakularny makijaż. Polecam wszystkim wymagającym
    PLUSY:
    +kolor z połyskującymi drobinkami,
    +wydajność,
    +trwałość - nawet po całonocnej imprezie wygląda jak zaraz po nałożeniu,
    +pięknie podkreśla oczy,
    +eleganckie opakowanie,
    MINUSY:
    - cena, ale jakość w pełni ją rekompensuje

Ilość zużytych opakowań: zaczętych 2

Chcesz pochwalić Justilicious za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysokiej klasy kosmetyk!
  • Po wielu recenzjach w internecie zakupilam 2 cienie:
    -002 hourglass beige
    -023 black onyx

Cienie umieszczone sa w "sloiczku" z zakretka, widac w nich kolor. Sa dodatkowo zabezpieczone wieczkiem, ktore zapogiega wysychaniu.
    No i potem sam cien: intensywny, o ciekawej prawie ze kremowej konsystencji.
    Cienie utrzymuja sie doskonale, nie traca na intensywnosci, nie osypuja sie i nie roluja. Nakladam je pedzlem.
    Chyba bede polowac na kolejne odcienie.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 2 kolory w uzyciu

Chcesz pochwalić cuciola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubione.
  • 002 Hourglass Beige, 004 Forever Pink, 016 Coconut Shake, 020 Pebble Grey

Wspaniała konsystencja. Pudrowo, kremowa. Bardzo przyjemne w użytkowaniu.

Najlepsza aplikacja to nasze niezastąpione paluszki. Myślę, że ciepło naszych palców wpływa pozytywnie i pozwala nadać produktowi lepszej konsystencji. Z pędzlami nie jest już tak łatwo, lepiej sprawują się aplikatory gąbeczkowe.

Wspaniale napigmentowane. Można je rozetrzeć, można stopniować co tylko chcemy.

Używam pod nie bazy ELF Eylid Primer i trzymają się cały dzień.

Jedyny minus - kolory dostęne w PL. Mało, większość saynowa, tylko 016 Coconut Shake jest prawdziwie matowy.

Używam tego produktu od: trzy miesiace.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych.

Chcesz pochwalić kas_fiuka za czytelną i pomocną recenzję?
  • odpowiada mi
  • Nie pamiętam nr odcienia w każdym razie jest to delikatny pudrowy róż.Cień mimo pyłkowatej konsystencji nakłada się dobrze(w moim przypadku nakładam go pędzelkiem do korektora) Z bazą wytrzymuje na powiece 7 h bez niej zbiera się w załamaniach po 5 za taką cene powinien w sumię utrzymać się dłużej ale zawsze można dołożyć więc wybaczam mu to Plusik również za śliczne nie nachalne drobinki

Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Faillibile
  • Kupiłam ten cień tylko dlatego, że spodobał mi sie jego kolor. Piękny głęboki fiolet. Dotąd używałam cienia w podobnym kolorze z innej firmy ale ze lubię kosmetyki Loreal postanowiłam wypróbować ten.
    Niestety baardzo się zawiodłam.
    Po pierwsze, opakowanie. Taki minisłoiczek z dodatkową nakładką. Do szybkich poprawek sie nie nadaje. Trzy elementy do poskładania. Ale nic to, zakładając ,że raz nalożony trzyma sie jakiś czas.
    Dalej, kosmetyk ma półsypką konsystencję i nie przeszkadzałoby mi to, ale samo nakładanie to prawdziwa droga przez mękę. Opsypuje sie koszmarnie, niezależnie sposobu, pacynka, pedzelek, palec, gąbeczka, efekt zawsze ten sam. Panda.
    I wreszcie co go calkowicie dyskwalifikuje to trwałość. Po prostu niemal natychmiast wędruje w góre i wałkuje sie na powiece. Normalnie obrysowuję oko i rozcieram kreskę albo nakładam na całą powiekę grubszą warstwę i utrwalam pudrem. Tym cieniem nie dałam rady. Stosowałam na mokro, z płynem do utrwalania makijażu i to też niewiele dało.
    Dodam, że zawsze gruntuję powiekę fluidem i pudrem których normalnie używam i dotąc taka baza sprawdzała się bardzo dobrze.
    Być może inne kolory z tej serii sprawują się lepiej, w sumie taki ciemny odcień jest trudniejszy w stosowaniu i nawet drobinki są widoczne na policzkach jeżeli coś tam sie posypie ale i tak nie kupię ponownie, taki tani to on też nie był.

Używam tego produktu od: Juz nie uzywam
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Nordstadtratte za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał!
  • Cienie sa genialne, naprawde. Nie obsypuja sie, nie roluja, nie gromadza sie w zalamaniu powieki, utrzymuja sie cala wiecznosc. Kolory sa wyjatkowo intensywne. Brak wad. Szkoda tylko, ze w polsce dostepnych jest chyba tylko 8 odcieni. W Europie Zach. jest wiekszy wybor, no coz, taki nasz los :/

Ilość zużytych opakowań: 2 zaczęte

Chcesz pochwalić SzukajacaSzczescia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij