L’Oreal, Infaillible Eyeshadow (Cień do powiek)

Powiększ L’Oreal, Infaillible Eyeshadow (Cień do powiek)

Zgłoszony przez Nanya

Nowe cienie utrzymują się na powiece przez 24h, wytrzymują 11 tysięcy mrugnięć, są odporne na ścieranie i wodę, lecz łatwe w demakijażu. Nie osypują się, nie gromadzą się w załamaniu powieki.

Cena: 40zł / 3,5g

• jak dla mnie rewelka
  • Zakupiłam na promocji i nie żałuję. Posiadam kolor 002 i 014. Na bazę i bez bazy - długotrwały efekt. Wyraziste kolory. Nie osypują się. Jestem w pełni zadowolona. PozdrawiamUżywam tego produktu od: dwóch latIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić nyga1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic szczególnego
  • Kupiłam ten cień już jakiś czas temu, zanim naczytałam się i naoglądałam peanów na jego temat. Tym bardziej jestem zaskoczona, jak moje osobiste odczucia różnią się od opinii innych.
    Mam kolor ceglastoróżowy (nie pamiętam w tej chwili numeru) i powiem tak: oględnie rzecz ujmując, nie wyróżnia się on niczym specjalnym. Nie zauważyłam ani super pigmentacji - wręcz przeciwnie, na mojej powiece wygląda bardzo blado, ani niezwykłej trwałości - ot, jak każdy inny cień z mojej kolekcji. Bardzo słabo trzyma się powieki, mimo że używam go zgodnie ze sztuką.
    Ma przyjemny kolor i ładny połysk. Jest wydajny. I tyle... Może trafiłam na trefny towar albo akurat z tym odcieniem jest coś nie halo? Nie wiem i nie przekonam się, bo za takie pieniądze więcej kupna nie zaryzykuję.

Używam tego produktu od: 3 miesiące?

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kalissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny!
  • Mam kolor 016 - Coconut Shake, jest idealny jako cień bazowy i pod linię brwi.

Plusy:
    - ma wspaniałą lekką, nie do końca musową konsystencję,
    - bardzo dobrze się go rozprowadza,
    - dobrze napigmentowany,
    - wydajny,
    - trzyma się bardzo długo

Minusy:
    - mógłby być tańszy...

z chęcią kupiłabym więcej kolorów, jest to jeden z najlepszych cieni jakich używałam!

Chcesz pochwalić mirelka88 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 21 raz(y)
  • Forever pink
  • Genialne. I tyle. Pół gwiazdki odjęłam jedynie za brak aplikatora.
    Minusów (innych) brak.
    Plusy:
    +świetnie się rozprowadzają
    +eleganckie opakowanie
    +dobrze napigmentowane
    +nie obsypują się
    +ładnie kryją
    +cholernie trwałe - po 15 godzinach cienie wciąż wyglądają jak świeżo nałożone
    Sumując: obietnice producenta zrealizowane w 100%.
    Cierpię wręcz, że wycofują te cienie, bo są one - moim zdaniem - najlepszy produktem L'oreala.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić tytku za czytelną i pomocną recenzję?
  • od porażki do zachwytu
  • Przy suchej skórze, zostałam obdarzona przez naturę (chyba w ramach dodatkowej złośliwości ) tzw. tłustymi powiekami, więc z cieniami mam problem, zwłaszcza, że niekoniecznie działają u mnie bazy.
    Tal więc trwałość cieni jest dla mnie kluczową cechą.
    Czaiłam się na te cienie długo, bo choć sporo się naczytałam i nasłuchałam o ich rewelacyjnej jakości, to u mnie rzadko co daje radę

Ostatecznie skusiły mnie granatowe (miałam wtedy fazę na granat), 06 All Night Blue, na all.
    Niestety, była to jakaś limitowanka, niedostępna w PL i pewnie były stare i/lub źle przechowywane, nie byłam w stanie się nimi umalować - mazały się zostawiając brzydkie plamy, potem się osypywały i rolowały, dałam sobie z nimi spokój.

Ale ... mijał czas, wróciłam do brązów w makijażu, a moją uwagę przykuł cień 12 Endless Chocolat, piękny, czekoladowy brąz, z drobinkami, ale niezbyt nachalnymi.
    Zaryzykowałam i dobrze zrobiłam, ale tym razem byłam mądrzejsza i kupiłam po prostu w drogerii, świeże, zapieczętowane.

Jest dobrze, a nawet bardzo dobrze.

+ kolor j.w., ciemny, nasycony, ale nie nazbyt ciemny, mimo obecności złotych drobinek świetnie wygląda przy mojej mocno chłodnej karnacji i znakomicie podkreśla szaro-niebieskie oczy

+ cudna konsystencja, kremowy proszek, z jednej strony daje efekt jak pigment lub cienie prasowane, ale łatwość nakładania i rozcierania jak w kremowych, bez żadnego wysiłku (a mistrzem jak chodzi o cienie nie jestem )osiągam różny stopień nasycenia w dowolnym miejscu powieki

+ świetna pigmentacja i wydajność, co łagodzi cenę, może i niewygórowaną, ale i nie bardzo niską

+ trwałość (moja fiksacja) na bardzo wysokim poziomie - cienie trzymają się bez poprawek około 6-7 h, co jest dla mnie rekordowe, a i po tym czasie nie jest tak, że całość zostaje zwałkowana w załamaniu powieki, tylko lekko się jakby przecierają/tracą intensywność, ale nie migrują i nie wałkują, rzecz łatwa w poprawce, a i mam wrażenie, ze ogólnie ten cień jakby łatwiej się poprawia

+ fajne opakowanie

Jedyne do czego mogłabym się przyczepić i za co odejmuję pół gwiazdki, to mały (jak dla mnie) wybór odcieni - nie lubię kolorów bardzo ciemnych lub żarówiastych, a takie przeważają w ofercie, brąz jest jeden, beże dwa, ale myślę, że to beże też będą moje

Dla mnie produkt najwyższej jakości, lepiej współpracuje z problematycznymi powiekami niż MAC i sporo innych, wysokopółkowych.

Polecam serdecznie, ale z jednym zastrzeżeniem - zakup tylko w stacjonarnej lub przynajmniej zaufanej drogerii, która nie sprzeda Wam purchawy

Używam tego produktu od: około 2 tygodni (aktualnie posiadany 12 Endless Chocolat)
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (poprzednika, 06 All Night Blue nie liczę)

Chcesz pochwalić misianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńka !!!!
  • Mam 8 kolorów cieni i wszystkie uwielbiam! Mają niesamowitą pugmentację, bardzo długo utrzymują się na powiekach.
    Cieniami można uzyskać zarówno bardzo delikatny efekt jak i mocny. Wszystko zależy od sposobu nakładania i ilości.

Dla mnie sa to cienie idealne!!!

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Gangola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fatalne
  • Przede wszystkim obawiam sie, ze skoro wylacznie u mnie ten produkt calkowicie sie nie sprawdzil mimo, ze ma tak dobre recenzje to moze cos jest nie tak z moimi powiekami ;-) bo odnosze wrazenie, ze recenzje dotycza calkowicie innego produktu niz ja mialam okazje uzywac. Uwazam, ze to najwiekszy bubel w kategorii cieni jakiego mialam okazji uzywac w calym swoim zyciu. Chyba juz ze zwyklych cieni z bazaru udaloby mi sie cos wiecej wykrzesac niz z nich.
    Kupione przeze mnie cienie byly na pewno oryginalne, kupilam je w Rossmanie w kolorach satynowy ciemny fiolet oraz matowy szary.
    Niestety juz sama aplikacja byla droga przez meke, cieni nie dalo sie rozetrzec, okropnie sie osypywaly. Mimo uzytej bazy tworzyly na powiece okropna plame jakbym posmarowala sie czyms brudnym podobnym do wegla albo sadzy i w ogole nie chcialy wspolpracowac. Czytalam gdzies, ze lepiej je nakladac palcem ale efekt byl taki sam. Co do trwalosci to w moim przypadku cien po ok. 15 minutach zaczal sie zbierac w zaglebieniu powieki tworzac bardzo nieestetyczny efekt. Robilam kilka podejsc i za kazdym razem bylo jednakowo beznadziejnie. Nie, nie i jeszcze raz nie!
    Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić siamese za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Wspaniale!
    Mam dwa:
    - 016 coconut shake - matowy - genialny pod linie brwi
    - 13 burning black - perlowy.

Co najwazniejsze:
    - rewelacyjna pigmentacja
    - nie roluja sie
    - kolor nie blaknie/zanika
    - nie osypuja sie.

Godne polecenia, chociaz cena mogaby byc nizsza

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 rozpoczete

Chcesz pochwalić Magda_lenaR za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie rozstajemy się!!!
  • Uwielbiam te cienie!
    Używam czarnego i beżowego, są to cienie z brokatem.
    Czarnego używam na co dzień do wszystkiego.
    Sprawdzają się na makro, na sucho, rozcierają się, długo utrzymują na powiece, dają piękne efekty.
    Bardzo fajne opakowanie, nie niszczą się szybko (tz. nie rozsypują się w opakowaniu).

Używam tego produktu od: grudnia 2012
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić balbina1005 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjne cienie
  • używam odcienia jasny beż - kolor utrzymuje się mega długo na powiece. nie zbiera się w kącikach mimo,że mam tłuste powieki i częsty z tym problem. piękny kolor. w promocji w rossmanie można zdobyć za przystępną cenę - myślę,że będą mi dlugo służyły.

Ilość zużytych opakowań: 1/10

Chcesz pochwalić agniechazzz za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij