L`Oreal, Infaillible Eyeshadow (Cień do powiek)

Powiększ L`Oreal, Infaillible Eyeshadow (Cień do powiek)

Zgłoszony przez Nanya

Nowe cienie utrzymują się na powiece przez 24h, wytrzymują 11 tysięcy mrugnięć, są odporne na ścieranie i wodę, lecz łatwe w demakijażu. Nie osypują się, nie gromadzą się w załamaniu powieki.

Cena: 40zł / 3,5g

• Zakochałam się w nich!
  • Do tej pory zakochana byłam w cieniach Bourjous, ale po latach mój ukochany beż się skończył i nowego, nawet podobnego w teksturze, wyglądzie, wrażeniu nie mogłam dostać. Wszystkie dawały mi tylko namiastkę... no i zobaczyłam złoty cień Loreal z nowej kolekcji, nie było to to co chciałam, ale efekt jaki dawał na ręce był obietnicą czegoś przepięknego, no i nie zawiodłam się! połyskując na dolnej powiece pięknie dał się rozprowadzić mgiełką do skroni już leciutkim tylko wachlarzem połyskujących iskierek. Ach... no i stało się. Ale że ja kolorów bardzo mało używam, a nie było tam takiego beżu jak chciałam patrzyłam tęsknym okiem na inne cienie ale na Loreal patrząc bardziej ... bo wspomnienie jakości mojego złota było jak balsam na duszę No i zobaczyłam cienie, właśnie te, infaillibe... beż i nieco ciemniejszy, już nie złoty ... połyskujący caramel, niby to perła a jednak nie, ten jaśniejszy niby mat a jednak nie do końca mat, to taki "mokry, satynowy mat" , cena 15 zł... a niech tam, kupuję może kiedyś znajdę to czego chcę! No i stało się! Pierwsza próba nałożenia cienia i już wiedziałam że go kocham!

- CUDNY zrobił dokładnie to czego chciałam, ożywił, nadał lekkiego koloru, ale wciąż pozostawił wrażenie widocznej, NATURALNEJ skóry, dokładnie - to cień a nie farba na oko!

... i o to mi chodziło!!! no i dokupiłam, z lekkim strachem że przesadzam tym razem dostałam je za 11 zł, brąz i czarny. Tak trudno o brąz jaki chcę, nie wyzywający ot robiący naturalny cień na mym oku no i...

- można go CUDOWNIE STOPNIOWAĆ od bardzo delikatnej mgiełki bo bardzo soczystą czekoladę, cudnie zlał się z sąsiadującym caramelem, jakby jeden wsiąkał w drugiego nie wymagał długiego blendowania.

- TRWAŁY - od 7 rana do 19 bez skazy! nic się nie zrolowało, nic się nie stało, jest taki jaki był, a mam powiekę opadającą skorą do wilgoci.

- 3,5 GRAMA! to średnio 2-3 inne cienie!

Mam teraz 4, i mimo że kolorówk mało używam, baaardzo sporadycznie raczej jako akcent... to kusi mnie jeszcze dokupić... zielony? niebieski? jestem "zima" z piwnymi oczyma

Chcesz pochwalić Smartness za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Bardzo trwały
  • Cień do powiek wart polecenia, utrzymuje się dość długo na powiece, nie zbiera się w załamaniu powieki, daje fajny odcień, rozświetla powiekę. Bardzo duży plus za nie obsypywanie się.
    Wydajny.

Używam tego produktu od: od 1 roku

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowne!
  • Cienie są cudowne!

+ piękne odcienie
    + rozświetlają
    + są trwałe
    + wydajne
    + nie obsypują się
    + nie gromadzą w załamaniu powieki, ale ja zawsze używam bazy, więc nie wiem jak się ma sprawa "na sucho"
    + do kupienia w drogerii internetowej za niecałe 10 zł.

Minusów brak. Ideały

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie kilku jednocześnie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić nnatkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajne !
  • Posiadam dwa cienie nr. 007 unlimited sky w odcieniu nieba oraz 407 gold imperial złoty.
    Zamawiałam je przez internet. I...
    Złotym jestem zachwycona! Jest po prostu przepiękny, połyskujący bardzo luksusowy.
    Niebieski jest byle jakim kolorem, zimnym i nie za bardzo wiem co z nim zrobić.
    Cienie tak czy inaczej polecam ponieważ są trwałe i piękne

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić xxMeganxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki do tej pory miałam.
  • Żałuję, że nie zaopatrzyłam się w więcej kolorów podczas promocji, bo z tego co mi wiadomo, mają zostać wycofane (dlaczego znowu oni to robią?!)
    Oceniam odcień 020 Pebble Grey, szaro-niebieski odcień. Produkt jest zbitnym pigmentem o bardzo dobrej konsystencji, ślicznym kolorze i dobrej trwałości na moich tłustych powiekach. Jest wydajny, a do niego dołączony jest tak jakby "ściskacz", dzięki któremu cień jest zbijany. Będę czaić się na jeszcze pare kolorów !

Chcesz pochwalić LendieViv za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie rewelka
  • Zakupiłam na promocji i nie żałuję. Posiadam kolor 002 i 014. Na bazę i bez bazy - długotrwały efekt. Wyraziste kolory. Nie osypują się. Jestem w pełni zadowolona. PozdrawiamUżywam tego produktu od: dwóch latIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić nyga1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic szczególnego
  • Kupiłam ten cień już jakiś czas temu, zanim naczytałam się i naoglądałam peanów na jego temat. Tym bardziej jestem zaskoczona, jak moje osobiste odczucia różnią się od opinii innych.
    Mam kolor ceglastoróżowy (nie pamiętam w tej chwili numeru) i powiem tak: oględnie rzecz ujmując, nie wyróżnia się on niczym specjalnym. Nie zauważyłam ani super pigmentacji - wręcz przeciwnie, na mojej powiece wygląda bardzo blado, ani niezwykłej trwałości - ot, jak każdy inny cień z mojej kolekcji. Bardzo słabo trzyma się powieki, mimo że używam go zgodnie ze sztuką.
    Ma przyjemny kolor i ładny połysk. Jest wydajny. I tyle... Może trafiłam na trefny towar albo akurat z tym odcieniem jest coś nie halo? Nie wiem i nie przekonam się, bo za takie pieniądze więcej kupna nie zaryzykuję.

Używam tego produktu od: 3 miesiące?

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kalissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny!
  • Mam kolor 016 - Coconut Shake, jest idealny jako cień bazowy i pod linię brwi.

Plusy:
    - ma wspaniałą lekką, nie do końca musową konsystencję,
    - bardzo dobrze się go rozprowadza,
    - dobrze napigmentowany,
    - wydajny,
    - trzyma się bardzo długo

Minusy:
    - mógłby być tańszy...

z chęcią kupiłabym więcej kolorów, jest to jeden z najlepszych cieni jakich używałam!

Chcesz pochwalić mirelka88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 22 raz(y)
  • Forever pink
  • Genialne. I tyle. Pół gwiazdki odjęłam jedynie za brak aplikatora.
    Minusów (innych) brak.
    Plusy:
    +świetnie się rozprowadzają
    +eleganckie opakowanie
    +dobrze napigmentowane
    +nie obsypują się
    +ładnie kryją
    +cholernie trwałe - po 15 godzinach cienie wciąż wyglądają jak świeżo nałożone
    Sumując: obietnice producenta zrealizowane w 100%.
    Cierpię wręcz, że wycofują te cienie, bo są one - moim zdaniem - najlepszy produktem L'oreala.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić tytku za czytelną i pomocną recenzję?
  • od porażki do zachwytu
  • Przy suchej skórze, zostałam obdarzona przez naturę (chyba w ramach dodatkowej złośliwości ) tzw. tłustymi powiekami, więc z cieniami mam problem, zwłaszcza, że niekoniecznie działają u mnie bazy.
    Tal więc trwałość cieni jest dla mnie kluczową cechą.
    Czaiłam się na te cienie długo, bo choć sporo się naczytałam i nasłuchałam o ich rewelacyjnej jakości, to u mnie rzadko co daje radę

Ostatecznie skusiły mnie granatowe (miałam wtedy fazę na granat), 06 All Night Blue, na all.
    Niestety, była to jakaś limitowanka, niedostępna w PL i pewnie były stare i/lub źle przechowywane, nie byłam w stanie się nimi umalować - mazały się zostawiając brzydkie plamy, potem się osypywały i rolowały, dałam sobie z nimi spokój.

Ale ... mijał czas, wróciłam do brązów w makijażu, a moją uwagę przykuł cień 12 Endless Chocolat, piękny, czekoladowy brąz, z drobinkami, ale niezbyt nachalnymi.
    Zaryzykowałam i dobrze zrobiłam, ale tym razem byłam mądrzejsza i kupiłam po prostu w drogerii, świeże, zapieczętowane.

Jest dobrze, a nawet bardzo dobrze.

+ kolor j.w., ciemny, nasycony, ale nie nazbyt ciemny, mimo obecności złotych drobinek świetnie wygląda przy mojej mocno chłodnej karnacji i znakomicie podkreśla szaro-niebieskie oczy

+ cudna konsystencja, kremowy proszek, z jednej strony daje efekt jak pigment lub cienie prasowane, ale łatwość nakładania i rozcierania jak w kremowych, bez żadnego wysiłku (a mistrzem jak chodzi o cienie nie jestem )osiągam różny stopień nasycenia w dowolnym miejscu powieki

+ świetna pigmentacja i wydajność, co łagodzi cenę, może i niewygórowaną, ale i nie bardzo niską

+ trwałość (moja fiksacja) na bardzo wysokim poziomie - cienie trzymają się bez poprawek około 6-7 h, co jest dla mnie rekordowe, a i po tym czasie nie jest tak, że całość zostaje zwałkowana w załamaniu powieki, tylko lekko się jakby przecierają/tracą intensywność, ale nie migrują i nie wałkują, rzecz łatwa w poprawce, a i mam wrażenie, ze ogólnie ten cień jakby łatwiej się poprawia

+ fajne opakowanie

Jedyne do czego mogłabym się przyczepić i za co odejmuję pół gwiazdki, to mały (jak dla mnie) wybór odcieni - nie lubię kolorów bardzo ciemnych lub żarówiastych, a takie przeważają w ofercie, brąz jest jeden, beże dwa, ale myślę, że to beże też będą moje

Dla mnie produkt najwyższej jakości, lepiej współpracuje z problematycznymi powiekami niż MAC i sporo innych, wysokopółkowych.

Polecam serdecznie, ale z jednym zastrzeżeniem - zakup tylko w stacjonarnej lub przynajmniej zaufanej drogerii, która nie sprzeda Wam purchawy

Używam tego produktu od: około 2 tygodni (aktualnie posiadany 12 Endless Chocolat)
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (poprzednika, 06 All Night Blue nie liczę)

Chcesz pochwalić misianka za czytelną i pomocną recenzję?