Powiększ Bioderma, Sebium H2O (Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu, do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej)

Zgłaszająca osoba: benny

Płyn micelarny o działaniu antybakteryjnym do oczyszczania twarzy.
WSKAZANIA:
Codzienna higiena skóry
- Mieszanej i tłustej
- Trądzikowej
- Trądzikowej poddanej kuracji wysuszającej
- Podrażnionej wskutek nadmiernego rogowacenia naskórka, zwłaszcza przy ujściach mieszków włosowych
DZIAŁANIE I WŁAŚCIWOŚCI:
- Reguluje pracę gruczołów łojowych
- Posiada właściwości kojące i łagodzące
- Nie narusza hydrolipidowej warstwy ochronnej skóry
- Bardzo dobrze tolerowany
- Nie wysusza skóry
Może być używany jako preparat do demakijażu.

Skład: Aqua, Polysorbate 40, Polysorbate 60, Caprilic/Capric Glycerides, Sodium Citrate, Citric Acid, Zinc Gluconate, Copper Sulfate, Disodium EDTA, Cetrimonium Bromide, Phenoxyethanol, Parfum

/Nowa wersja 2008 r. - z zieloną zakrętką/:
Aqua, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Sodium Citrate, Zinc Gluconate, Copper Sulfate, Ginkgo Biloba Extract, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol, Citric Acid, Disodium EDTA, Cetrimonium Bromide, Parfum

Cena: 33zł / 250ml; ok. 50zł / 500ml

• sama nie wiem
  • Kończę właśnie 250 ml buteleczkę tego płynu. Dostałam ją jako dodatek do kremu w aptece, że niby taniej wychodzi w zestawie Pomyślałam, że spróbuję. Chociaż jestem osobą, która nie wyobraża sobie zmywania makijażu bez wody i żelu. Szczerze, nawet nie próbowałam zmyć tym płynem pełnego makijażu. Używałam go tylko po zmyciu twarzy żelem i wodą, jako uzupełnienie, jako pomocnik przy poprawkach makijażu oczu typu zmycie resztek tuszu z powiek Dla mnie ten kosmetyk jest zbędny, okazał się dla mnie tylko ciekawostką, która zostawia nieco lepką twarz. Mam zamiar wypróbować jeszcze płyn biodermy dla cery wrażliwej.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Wardruna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysusza
  • Używałam go kilka lat temu, za nim jeszcze poznałam różową Biodermę, myślałam wtedy, że skoro mam tłustą cerę powinnam używać produktów przeznaczonych do tego rodzaju problemów. Nie malowałam jeszcze oczu, wiec nie mogę powiedzieć jak wygląda zmywanie maskary czy eyelinera. Resztę makijażu zmywał bez problemu. To tyle. Płyn sprawiał, że skóra po umyciu była ściągnieta i przesuszona a następnego dnia jeszcze bardziej tłusta. Jego posądzam też o pojawiające się wypryski i zaskórniki, które jednak nie wyłaziły wcześniej za często. Z czasem zaczął podrażniać, więc na całe szczęście odpuściłam go sobie na zawsze.
    Jest dużo lepszych i tańszych produktów, które TYLKO zmywają makijaż, dlatego w ten nie warto inwestować.

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: jedno 500ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić PoisonLipstick za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Kupując produkty Biodermy w aptece internetowej dostałam gratis 50ml tego produktu.

Plusy:
    -dobrze zmywa tłuszcz i kosmetyki niewodoodporne
    -lekko ściąga skórę
    -po użyciu skóra jest lekko zmatowiona
    -krem łatwo się wchłania po tym płynie

Minusy:
    -cena - nie kupiłabym go bez promocji
    -nie zmywa kosmetyków wodoodpornych, a tusz zawsze używam taki

Myślę, że mogliby go troszkę poprawić, ale i tak nie wypada źle

Ilość zużytych opakowań: 50ml opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kori_Yoitama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ukochany
  • Mój ukochany, najlepszy na świecie płyn micelarny, nie zamienię na żaden inny.

Moja cera zanim zaczęłam go używać była szara, wyskakiwały mi co chwilę jakieś wypryski, miałam rozszerzone, zanieczyszczone pory. Żaden inny płyn micelarny sobie z tym nie poradził - dopiero ten. Wszystko zniknęło jak ręką odjął. Cera nabrała w miarę równego kolorytu, jakaś jedna niespodzianka może się pojawia raz na 2 miesiące, pory nie są już tak zanieczyszczone i szerokie. Świetnie zmywa makijaż. Jest dość wydajny, ale nadal nieco drogi.. Ale trudno, za takie działanie jestem w stanie co jakiś czas zapłacić więcej. Naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić artsaves za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miły i wydajny
  • Płyn micelarny Biodermy poleciła mi pani w aptece i muszę przyznać, że nie zawiodłam się. Jako że nie stosuję makijażu, miał on zadbać tylko o prawidłowe oczyszczanie skóry.

Plusy:
    - bardzo dobrze oczyszcza, uczucie czystej cery jest wyraźne,
    - wydajny - jedna buteleczka wystarczyła mi na kilka miesięcy,
    - wygoda w oczyszczaniu twarzy wacikiem, o czym przekonałam się przechodząc na żel do twarzy,
    - ładnie pachnie.

Minusy:
    - Z minusów to mogę chyba tylko powiedzieć, że chciałabym, aby była dostępna wersja mini - do kosmetyczki podróżnej .

Na początku myślałam, że cena kilkudziesięciu złotych za 250 ml płynów to nie jest zbyt tanio, ale patrząc na wydajność tej buteleczki, zdecydowanie jestem zadowolona z tego zakupu i myślę, że wrócę do niego, jak tylko wykończę kosmetyk, który otrzymałam w gratisie z kremem do twarzy.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka 250 ml

Chcesz pochwalić justina987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony
  • jest to dopiero moj drugi plyn micelarny w przygodzie ale bardzo go lubie,ladnie zmywa makijaz,jest wydajny i co najwazniejsze nie powoduje zadnych niespodzianek na twarzy a moja cera jest bardzo kaprysna,jestem w trakcie drugiego opakowania 100 ml i starcza mi on spokojnie na dwa miesiace takze wydajnosc spora,polecam kazdemu kto ma cere problematyczna a boi sie uzywac takiego typu rzeczy,krzywdy na pewno nie wyrzadzi

Używam tego produktu od: czterech miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: w tarkcie drugiego 100 ml

Chcesz pochwalić Diame za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ukochany płyn micelarny
  • Płyn micelarny, który spełnia swoje zadania jakie przedstawia producent!

Plusy:
    - poprawia stan skóry
    - niweluje pracę łojotoku przez co brak świecenia w strefie T
    - świetny dla wyprysków

Minusy:
    - słabo oczyszcza twarz z makijażu

Używam tego produktu od: Od roku
    Ilość zużytych opakowań: cztery opakowania

Chcesz pochwalić Andelulla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłość na zawsze
  • Najlepszy micel, jaki przyszło mi kupić. Dużo lepszy od swojego różowego brata do skóry wrażliwej - łatwiej nim zmyć makijaż, nawet wodoodporny tusz schodzi bez oporów.
    Twarz po przetarciu faktycznie wydaje się czysta, jakby już nic na niej nie było. (Oczywiście po demakijażu polecam użyć żelu myjącego). Wydajny - duża butla starczyła mi ostatnio na 7-8 miesięcy przy codziennym niemalże stosowaniu. Na promocjach w Superpharmie można go dorwać w okazyjnej cenie. Nic mu nie dorównało, póki co.

Używam tego produktu od: ohohoooo!
    Ilość zużytych opakowań: Z 10 albo więcej.

Chcesz pochwalić m00ha za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny
  • plyn jest bardzo delikatny, usuwa zanieczyszczenia, nie wysusza i ogolnie nie widze zadnych wad poza ceną. Najczesciej przecieram nim twarz w ciagu dnia dla odswiezenia i odtłuszczenia oraz po kąpieli kiedy skóra twarzy jest naciagnieta od twardej wody a on zawsze ładnie czysci i zmiekcza skóre

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić havana1959 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Utrzymuje skórę w dobrej kondycji
  • Używam bardzo często wieczorem, czasami przemywam twarz w ciągu dnia. Świetnie \'odciaga\' nadmiar sebum, fajny dodatek jako pomoc do walki z trądzkiem i innego rodzaju wypryskami. Czasem mam wrażenie, że skóra się trochę do niego przyzwyczaja i dlatego lubię robić 2-3 dniowe przerwy. Wydajny. Zapach przyjemny. Ogólnie jestem zadowolona z produktu i zagościł on u mnie na stałe, ale brakuje mi tego efektu \'wow\' dlatego nie wystawiam maksymalnej oceny. Jeśli ktoś używa tuszu do rzęs mocno wodoodpornego, również należy zwrócić na to uwagę, ponieważ chyba ten płyn aż tak dobrze sobie z nimi nie radzi. Ja takich nie używam, więc akurat to dla mnie wadą nie jest Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić 2ewa4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba najlepszy płyn na rynku!
  • Bardzo dobry płyn micelarny do buzi. Sprawdza się nawet przy wodoodpornym makijażu. Delikatnie usuwa wszystkie resztki makijażu. Praktycznie same plusy. Jedyną wadą jaką po dłuższym stosowaniu zauważyłam, to to, że lekko wysusza skórę przede wszystkim na policzkach i w miejscach delikatnych, dlatego warto raz na jakiś czas zmienić produkt na inny ( ja stosuję zamiennik w postaci wody do demakijażu Avene ( również polecam ), uzupełniają się super!

Ilość zużytych opakowań: siedem

Chcesz pochwalić magda_juzio za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • bardzo dobry - ale nie ideał
  • bardzo lubię używać tego płynu ze względu na piękny świeży zapach.
    plusy:
    + jak powyżej- zapach
    + dość dobre zmywanie makijażu, choć z tuszem wodoodpornym nie najlepiej sobie radzi
    + najważniejszy plus: mam wrazenie, ze od kiedy używam płynu Biodermy zmniejszyła się ilość pryszczy i innych niespodzianek na mojej twarzy!
    + nie podrażnia
    + cena
    +wydajność

- za to, że nie radzi sobie z tuszem wodoodpornym

Ilość zużytych opakowań: 1 - 250 ml.

Chcesz pochwalić wls za czytelną i pomocną recenzję?
  • Usunie wszystko
  • Zawsze uzywalam zeli do mycia twarzy, ale chcialam sprobowac plynu micelarnego i po wypytaniu kolezanek o opinie, padlo na Bioderme. Wybralam serie Sebium, bo mam tlusta cere. Plyn jest swietny, naprawde wszystko domywa, lacznie z niezniszczalnym, zelowym eyelinerem z Inglota, ale zatesknilam za porzadnym domywaniem sie woda i wrocilam do zeli. Mimo to plyn micelarny sluzy mi codziennie do domywania brwi zaraz po nalozeniu makijazu (sa naturalnie czarne, wiec dodatkowego podkreslania nie potrzebuja i zmycie pozostawosci podkladu i pudru z nich jest wystarczajace) i okazjonalnie do zmywania wodoodpornego makijazu z oczu, czy pomadki z ust. Poniewaz kupilam 2-pack, mam juz drugie opakowanie tego plynu, jednak jest swietny, wiec nie narzekam.

Zalety:
    - domywa wszystko bez zbednego pocierania, czy zuzywania tony wacikow
    - bardzo lagodny, nawet jesli dostanie sie do oczu, nie podraznia
    - bardzo wydajny, niewielka ilosc rozpuszcza caly makijaz
    - delikatny, przyjemny zapach
    - cena ok, zwlaszcza, ze kupilam 2-pack, gdzie w sumie 2 sztuki byly w cenie 1

Wady:
    - mi nic nie przeszkadza w samym plynie, jednak zmycie nim twarzy, bez odtluszczenia jej zelem i splukania woda, dla mnie okazalo sie nie wystarczajace - ale to ogolna opinia do tego typu kosmetykow, a nie do samego plynu

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Delicioussssss za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Kupiłam w Hebe za 9,90 zł - 100ml produktu. Niestety micel nie przypadł mi do skóry. Nie czułam dobrego oczyszczenia, skóra się podsuszała. Zapach też mnie nie zadowolił. Nie kupiłabym większego opakowania. Nie tworzył rumienia ani podrażnień, nie uczulił, ale skóra tłuściła mi się po nim bardziej (podsuszał więc łój się nadprodukowywał). Żeby całkiem nie wysuszyć skóry stosowałam go zamiennie z micelem Lirene, który super podreperowywał co Bioderma napsuła.

Nie byłam zadowolona, więcej nie kupię. Wolę micel z Biedronki produkowany przez Torf Corp (producenci Tołpy).

Używam tego produktu od: około 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno - 100 ml

Chcesz pochwalić Silwena za czytelną i pomocną recenzję?
  • zalecam ostrożność
  • Kupiłam w promocji dwie butle 500 ml.
    tanie były a nie było różowego, który uważam za bardzo dobry.
    Przede wszystkim micel ten nie nadaje się do zmywania oczu. WTF? Producent zaleca spłukiwanie go z okolic oka. No, nie dziwię się. Jest agresywny. Siła zmywania bez fajerwerków, bo przeciętna natomiast siła wysuszania i rażenia spora. Podrażnił (a spłukiwałam)zewnętrzne kąciki oczu- aż były niemal popękane i szczypiące. Cery mi nie oczyścił- nic a nic, wcale nie była zmatowiona ani doczyszczona, raczej wyglancowana na niemal szklany połysk, jakbym się przecierała spirytusem. Ble.
    Mam mieszaną cerę, ale często używam preparatów do cery tłustej, chcę żeby twarz była dobrze doczyszczona i matowa. To jest jakiś domestos wśród płynów a do tego nieskuteczny.
    Uważajcie na niego. Ja ostrzegam. Wymordowałam dwie duże butle z przerwami i z trudem. Przez pierwsze dwa tygodnie byłam nim zachwycona.
    Teraz nie chciałabym go za darmo. Micel z biedronki lepszy niż to. Aha, skóra po nim była lekko klejąca.
    Używam tego produktu od: 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 x 500 ml

Chcesz pochwalić Lycosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Interesujący
  • Bardzo dobrze oczyszcza buzie , wydaje mi się ze troche wysłusza ale to w koncu do cery mieszanej i tłustej wiec w sumie dość noralnie , szkoda że jest taki drogi ja kupiła w hebe za 11 zł 100 ml , zawsze łatwiej wydać tyle niz 50 zł za dużą buteleczke ale mi on bardzo pasuje Używam go i do tego kremu celia satin mat a na noc nivea aqua effect do cery mieszanej i stan mojej twarzy naprawde się poprawił polecam

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierszego

Chcesz pochwalić Magda1314 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zadowolona.
  • Jak dla mnie same plusy tego produktu. Przede wszystkim idealnie zmywa makijaż, nawet ten wodoodporny, nie zatyka porów, nie podrażnia skóry, posiada piękny zapach. Jest bardzo wydajny jedno opakowanie wystarcza mi na około 2,5 miesiąca przy zmywaniu makijażu dwa razy dziennie.

Cena też do przełkniecia,jak za tak dobry kosmetyk.Jestem mile zaskoczona ponieważ jego brat z różową zakrętką to nieporozumienie.Polecam.

Używam tego produktu od: od jakiegoś czasu.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ML23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealne oczyszczanie skóry tłustej!
  • Jak dla mnie wszystkie pozytywne recenzje tego kosmetyku są jak najbardziej słuszne

Płyn przede wszystkim bardzo dokładnie oczyszcza skórę i zmywa makijaż. Nie podrażnia i nie wysusza. Po użyciu skóra nie lepi się i jest odświeżona. Na duży plus zasługuje wydajność - 500ml starcza mi na co najmniej kilka miesięcy.

Kiedy go używałam, widziałam dodatkowo, że skóra miała mniejszą skłonność do przetłuszczania się, a wypryski szybciej się goiły.

Co prawda lubię testować nowe kosmetyki, ale do tego pewniaka ciągle powracam

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić didunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trochę lepszy od różowej wersji, ale dalej bez szału
  • Uległam w końcu i kupiłam zieloną oraz klasyczną Biodermę. Klasyczną-różową już recenzowałam i mnie nie zachwyciła. Na moje szczęście kupiłam jej miniaturkę, czyli 100 ml w cenie regularnej za 11, 09 zł w Drogerii Hebe. W promocji kosztuje 9,99 zł, więc jak na Biodermę jest to dość dobra cena biorąc pod uwagę, że w SuperPharm w promocji kosztuje 17,50 zł, a normalnie kosztuje tam chyba 21,99 zł. Miniaturki Biodermy są dostępne w Super Pharmie i Drogerii Hebe. Nie chciałam wydać jednorazowo tyle kasy na płyn do demakijażu nawet jeśliby miał mi starczy na rok w co bardzo wątpię.... Dlaczego? 100 ml przy codziennym demakijażu wystarczyło mi na 3 tygodnie, więc 500 ml wystarczyłoby mi na 15 tygodni, czyli ponad 3 miesiące.... Niestety wychodzi na to, że chyba za dużo jej zużywam ponieważ jednorazowo zużywam aż 3 płatki nasączone Biodermą i potem jeszcze poprawiam chusteczką nawilżającą.... Bioderma wcale nie jest taka dobra według mnie ponieważ nie zmywa od razu makijażu, muszę trochę oko potrzeć, zużyć 3 waciki i jeszcze poprawić i wtedy twarz jest dość czysta....
    Płyn ma dość ciężki problem ze zmyciem wodoodpornego eyelinera za 6 zł.... Żeby go zmyć trzeba naprawdę bardzo się przyłożyć i wyszorować oko. Kosmetyk na szczęście w przeciwieństwie do różowej Biodermy nie szczypie w oczy.
    Dodatkowo nie wysusza skóry ani nie powoduje dodatkowych wyprysków i zapychania twarzy.
    Dodam, że mam cerę mieszaną i obecnie walczę z licznymi wypryskami na czole i brodzie... Bioderma ani nie zaszkodziła ani nie pomogła jeśli o nie chodzi.
    Dodam, że mam dość mocny makijaż: baza, podkład, puder, róż, bronzer, cienie, baza pod cienie, eyeliner, tusz...... Z tuszem i eyelinerem bardzo ciężko mu idzie.

Podsumowując: nie kupię jej więcej i nie żałuje, że nie kupiłam pełnowymiarowego opakowania tylko miniaturkę. Płyn nie jest taki świetny jaki spodziewałam się, że będzie. Według mnie nie jest wcale lepszy od tego z Biedronki za 5 zł.
    Więcej nie kupię, są tańsze i lepsze płyny niż ten. Uważam, że zielona wersja jest trochę lepsza od różowej.

To wszystko jednak to moje osobiste odczucia/wrażenia, więc nie ma co generalizować.....

Używam tego produktu od: 1 całe (100 ml)
    Ilość zużytych opakowań: 3 tygodnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić CzarnaMamba1907 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny dla osób z trądzikiem
    Cena jak najbardziej adekwatna do jakości produktu.
    Mój dermatolog sam mi go polecał do oczyszczania twarzy.
    Dla mnie ideał jeśli chodzi o płyny miceralne.

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić MadeleineC za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, jednak nie za taką cenę
  • Płyn jest bardzo dobry, jednak ciężko jest wydawać co 1,5 miesiąca ponad 30 zł na 250 ml płynu do demakijażu.

Co prawda jest wydajny- starczył u mnie na ponad 1,5 miesiąca (gdybym stosowała go sama na pewno starczyłby na dłużej, jednak używałam go razem z mamą, więc wydajność jak najbardziej na plus )

Przez pierwsze kilka dni myślałam, że mnie zapycha, jednak później skóra wróciła do normy, więc coś innego musiało spowodować zapychanie .

Idealnie zmywa makijaż oczu (nie stosowałam go do demakijażu całej twarzy, bo zazwyczaj używam jakiegoś żelu myjącego). Wystarczy na prawdę niewielka ilość, żeby dobrze zmyć makijaż (nie wiem czy wodoodporny bo nie używam tego typu kosmetyków, ale sądzę, że nie byłoby problemu). Nie trzeba mocno i długo pocierać, żeby dobrze usunąć tusz i eyeliner z rzęs.
    Jest bardzo delikatny, nie podrażnia, nie wysusza. Dodatkowo po zmyciu makijażu nie odczuwałam potrzeby przemycia twarzy wodą, bo skóra się nie lepiła i była odświeżona. Ale i tak mam taki nawyk, że myję twarz żelem
    Nie wiem czy kupię ponownie, pewnie kiedyś tak jak upoluję na jakiejś promocji. Chcę jeszcze przetestować wersję Sensibio.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Coffee24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poszukiwany
  • Stale poszukuję promocji tego płynu. Jak na ten produkt cena jest dosyć wysoka, choć warto zapłacić nieco więcej niż np za produkty Zaji.

Skutecznie i dokładnie usuwa wszystkie zanieczyszczenia i makijaż po całym dniu. Radzi sobie również z niedoskonałościami. Co prawda nie eliminuje ich,ale zatrzymuje rozprzestrzenianie.

Czekam na następne promocje!

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić aiso87 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • dobry płyn
  • Nie tak dobry jak różowa wersja płynu.

+dobrze oczyszcza, bez problemu radzi sobie z pudrem, niewodoodpornym tuszem do rzęs (wodoodpornego nie używam),

+cera jest po nim gładka, jednolita,

+nie zostawia tłustej warstwy na twarzy, jest wodnisty i delikatny,

+nie podrażnia cery, nie uczula,

+wydajny,

+przyjemny skład,

+zapach przyjemniejszy niż Sensibio,

+ładne, wygodne opakowanie, twarda solidna buteleczka i wąski dozownik, przez co nie wylewa się za dużo płynu,

-pieką mnie po nim oczy, czym jestem bardzo zaskoczona.

W różowej, łagodniejszej wersji takiego problemu nigdy nie miałam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić Eshi za czytelną i pomocną recenzję?
  • moj ulubieniec
  • Po niezbyt udanej przygodzie z zachwalanym Sensibio i Hydrabio oraz zuzyciu kilkunastu butelek plynu innej marki na B. sadzilam,ze nie wroce juz do miceli Biodermy. Skuszona promocja -40% zaryzykowalm jednak zakup Sebium i... przepadlam plyn wg. mnie jest rewelacyjny- swietnie zmywa makijaz, w tym rowniez cienie/tusz,dobrze oczyszcza, a jednoczesnie nie podraznia i pozostawia skore lekko nawilzona. Uzywam go zarowno wieczorem, do oczywszczania twarzy, jak i rano, jako toniku przed nalozeniem kremu i make-up'u- w obydwu zastosowaniach bardzo dobrze sie sprawdza. Co rownie istotne, od czasu do czasu, na mojej buzi pojawialy sie drobne niedoskonalosci- gdy uzywam Sebium ten problem zupelnie zniknal. Z pewnoscia dalabym mu 5 gwiazdek, gdyby nie wysoka cena regularna i stosunkowo niska wydajnosc.

Chcesz pochwalić aniser za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czy używamy tego samego kosmetyku?
  • Bardzo żałuję, ale nie mogę przyłączyć się do ogólnych zachwytów nad tym produktem.
    Gratuluję sobie natomiast w duchu, że kupiłam na początek małe opakowanie 100ml w promocyjnej cenie. Oczy świeciły mi się do tego micela jak sroce do błyskotki, a niestety się przejechałam.

Nic nie zapowiadało tragedii. Płyn robił to, czego oczekiwałam, czyli zmywał makijaż i oczyszczał skórę. Nie wywoływał zaczerwienień, ani nie wysuszał.
    Kiedy na brodę zaczął mi wypełzać wielki wysyp w ogóle nie wiązałam tego z Biodermą. Bo jak to? Taki zachwalany i nie koniecznie najtańszy produkt miałby mi zrobić takie kuku?
    Odstawiłam wszystko, co niepotrzebne, z wyjątkiem tego micela i doprawiłam się ostatecznie.
    Kiedy w końcu znalazłam głównego oskarżonego było już za późno, a ja zostalam z syfami na prawie dwa miesiące.

Dałam mu ostatnio szansę ponownie, ale już tylko do demakijażu oczu. Doszłam wtedy do wniosku, że nie ma różnicy pomiędzy nim, a Ulgą Ziaji za 9 złotych.
    Poza tym miałam w pamięci miniony wysyp, więc buteleczki nie skończyłam, poszła do śmieci.

Po raz kolejny przekonałam się, że to co pomaga innym, mnie szkodzi.
    Bioderma zaszkodziła mi mocno, nawet nie wiem dlaczego. Nie dociekam, ale to nie moja bajka.

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy z przerwami.
    Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno.

Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?