Powiększ Bioderma, Sebium H2O (Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu, do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej)

Zgłaszająca osoba: benny

Płyn micelarny o działaniu antybakteryjnym do oczyszczania twarzy.
WSKAZANIA:
Codzienna higiena skóry
- Mieszanej i tłustej
- Trądzikowej
- Trądzikowej poddanej kuracji wysuszającej
- Podrażnionej wskutek nadmiernego rogowacenia naskórka, zwłaszcza przy ujściach mieszków włosowych
DZIAŁANIE I WŁAŚCIWOŚCI:
- Reguluje pracę gruczołów łojowych
- Posiada właściwości kojące i łagodzące
- Nie narusza hydrolipidowej warstwy ochronnej skóry
- Bardzo dobrze tolerowany
- Nie wysusza skóry
Może być używany jako preparat do demakijażu.

Skład: Aqua, Polysorbate 40, Polysorbate 60, Caprilic/Capric Glycerides, Sodium Citrate, Citric Acid, Zinc Gluconate, Copper Sulfate, Disodium EDTA, Cetrimonium Bromide, Phenoxyethanol, Parfum

/Nowa wersja 2008 r. - z zieloną zakrętką/:
Aqua, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Sodium Citrate, Zinc Gluconate, Copper Sulfate, Ginkgo Biloba Extract, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol, Citric Acid, Disodium EDTA, Cetrimonium Bromide, Parfum

Cena: 33zł / 250ml; ok. 50zł / 500ml

• Nie przekonał mnie...
  • Od micela wymagam tego, żeby perfekcyjnie zmywał makijaż i nie pogarszał stanu mojej cery. Zapłaciłam jakieś 50-60zł za butelkę 500ml i właśnie dzisiaj ją skończyłam. Wydajność jest duża. Zmywa dobrze, tylko z mocniej kryjącym podkładem sobie tak dobrze nie radzi. Znaczy.... Zmywa, ale gdy przetrę twarz wacikiem nasączonym tonikiem to trochę koloru jeszcze widać. Oczu nim nie zmywam, chociaż nie podrażnił mnie jeden jedyny raz, gdy próbowałm nim zmyć tusz. Czy spełnia obietnice producenta? Tak, oprócz "Reguluje pracę gruczołów łojowych". Tego nie zauważyłam.
    Jakoś mnie nie przekonał. Za taką cenę można znaleźć lepsze micele Ale działał jak trzeba, więc nie będę narzekać.

Używam tego produktu od: roku? jakoś tak, nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 500ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić VioletRose za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem
  • Kończę właśnie 250 ml buteleczkę tego płynu. Dostałam ją jako dodatek do kremu w aptece, że niby taniej wychodzi w zestawie Pomyślałam, że spróbuję. Chociaż jestem osobą, która nie wyobraża sobie zmywania makijażu bez wody i żelu. Szczerze, nawet nie próbowałam zmyć tym płynem pełnego makijażu. Używałam go tylko po zmyciu twarzy żelem i wodą, jako uzupełnienie, jako pomocnik przy poprawkach makijażu oczu typu zmycie resztek tuszu z powiek Dla mnie ten kosmetyk jest zbędny, okazał się dla mnie tylko ciekawostką, która zostawia nieco lepką twarz. Mam zamiar wypróbować jeszcze płyn biodermy dla cery wrażliwej.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Wardruna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysusza
  • Używałam go kilka lat temu, za nim jeszcze poznałam różową Biodermę, myślałam wtedy, że skoro mam tłustą cerę powinnam używać produktów przeznaczonych do tego rodzaju problemów. Nie malowałam jeszcze oczu, wiec nie mogę powiedzieć jak wygląda zmywanie maskary czy eyelinera. Resztę makijażu zmywał bez problemu. To tyle. Płyn sprawiał, że skóra po umyciu była ściągnieta i przesuszona a następnego dnia jeszcze bardziej tłusta. Jego posądzam też o pojawiające się wypryski i zaskórniki, które jednak nie wyłaziły wcześniej za często. Z czasem zaczął podrażniać, więc na całe szczęście odpuściłam go sobie na zawsze.
    Jest dużo lepszych i tańszych produktów, które TYLKO zmywają makijaż, dlatego w ten nie warto inwestować.

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: jedno 500ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić PoisonLipstick za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Kupując produkty Biodermy w aptece internetowej dostałam gratis 50ml tego produktu.

Plusy:
    -dobrze zmywa tłuszcz i kosmetyki niewodoodporne
    -lekko ściąga skórę
    -po użyciu skóra jest lekko zmatowiona
    -krem łatwo się wchłania po tym płynie

Minusy:
    -cena - nie kupiłabym go bez promocji
    -nie zmywa kosmetyków wodoodpornych, a tusz zawsze używam taki

Myślę, że mogliby go troszkę poprawić, ale i tak nie wypada źle

Ilość zużytych opakowań: 50ml opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kori_Yoitama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ukochany
  • Mój ukochany, najlepszy na świecie płyn micelarny, nie zamienię na żaden inny.

Moja cera zanim zaczęłam go używać była szara, wyskakiwały mi co chwilę jakieś wypryski, miałam rozszerzone, zanieczyszczone pory. Żaden inny płyn micelarny sobie z tym nie poradził - dopiero ten. Wszystko zniknęło jak ręką odjął. Cera nabrała w miarę równego kolorytu, jakaś jedna niespodzianka może się pojawia raz na 2 miesiące, pory nie są już tak zanieczyszczone i szerokie. Świetnie zmywa makijaż. Jest dość wydajny, ale nadal nieco drogi.. Ale trudno, za takie działanie jestem w stanie co jakiś czas zapłacić więcej. Naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić artsaves za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miły i wydajny
  • Płyn micelarny Biodermy poleciła mi pani w aptece i muszę przyznać, że nie zawiodłam się. Jako że nie stosuję makijażu, miał on zadbać tylko o prawidłowe oczyszczanie skóry.

Plusy:
    - bardzo dobrze oczyszcza, uczucie czystej cery jest wyraźne,
    - wydajny - jedna buteleczka wystarczyła mi na kilka miesięcy,
    - wygoda w oczyszczaniu twarzy wacikiem, o czym przekonałam się przechodząc na żel do twarzy,
    - ładnie pachnie.

Minusy:
    - Z minusów to mogę chyba tylko powiedzieć, że chciałabym, aby była dostępna wersja mini - do kosmetyczki podróżnej .

Na początku myślałam, że cena kilkudziesięciu złotych za 250 ml płynów to nie jest zbyt tanio, ale patrząc na wydajność tej buteleczki, zdecydowanie jestem zadowolona z tego zakupu i myślę, że wrócę do niego, jak tylko wykończę kosmetyk, który otrzymałam w gratisie z kremem do twarzy.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka 250 ml

Chcesz pochwalić justina987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony
  • jest to dopiero moj drugi plyn micelarny w przygodzie ale bardzo go lubie,ladnie zmywa makijaz,jest wydajny i co najwazniejsze nie powoduje zadnych niespodzianek na twarzy a moja cera jest bardzo kaprysna,jestem w trakcie drugiego opakowania 100 ml i starcza mi on spokojnie na dwa miesiace takze wydajnosc spora,polecam kazdemu kto ma cere problematyczna a boi sie uzywac takiego typu rzeczy,krzywdy na pewno nie wyrzadzi

Używam tego produktu od: czterech miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: w tarkcie drugiego 100 ml

Chcesz pochwalić Diame za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ukochany płyn micelarny
  • Płyn micelarny, który spełnia swoje zadania jakie przedstawia producent!

Plusy:
    - poprawia stan skóry
    - niweluje pracę łojotoku przez co brak świecenia w strefie T
    - świetny dla wyprysków

Minusy:
    - słabo oczyszcza twarz z makijażu

Używam tego produktu od: Od roku
    Ilość zużytych opakowań: cztery opakowania

Chcesz pochwalić Andelulla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłość na zawsze
  • Najlepszy micel, jaki przyszło mi kupić. Dużo lepszy od swojego różowego brata do skóry wrażliwej - łatwiej nim zmyć makijaż, nawet wodoodporny tusz schodzi bez oporów.
    Twarz po przetarciu faktycznie wydaje się czysta, jakby już nic na niej nie było. (Oczywiście po demakijażu polecam użyć żelu myjącego). Wydajny - duża butla starczyła mi ostatnio na 7-8 miesięcy przy codziennym niemalże stosowaniu. Na promocjach w Superpharmie można go dorwać w okazyjnej cenie. Nic mu nie dorównało, póki co.

Używam tego produktu od: ohohoooo!
    Ilość zużytych opakowań: Z 10 albo więcej.

Chcesz pochwalić m00ha za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny
  • plyn jest bardzo delikatny, usuwa zanieczyszczenia, nie wysusza i ogolnie nie widze zadnych wad poza ceną. Najczesciej przecieram nim twarz w ciagu dnia dla odswiezenia i odtłuszczenia oraz po kąpieli kiedy skóra twarzy jest naciagnieta od twardej wody a on zawsze ładnie czysci i zmiekcza skóre

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić havana1959 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij