Powiększ Bioderma, Sebium H2O (Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu, do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej)

Zgłaszająca osoba: benny

Płyn micelarny o działaniu antybakteryjnym do oczyszczania twarzy.

WSKAZANIA:

Codzienna higiena skóry

- Mieszanej i tłustej

- Trądzikowej

- Trądzikowej poddanej kuracji wysuszającej

- Podrażnionej wskutek nadmiernego rogowacenia naskórka, zwłaszcza przy ujściach mieszków włosowych

DZIAŁANIE I WŁAŚCIWOŚCI:

- Reguluje pracę gruczołów łojowych

- Posiada właściwości kojące i łagodzące

- Nie narusza hydrolipidowej warstwy ochronnej skóry

- Bardzo dobrze tolerowany

- Nie wysusza skóry

Może być używany jako preparat do demakijażu.

Skład: Aqua, Polysorbate 40, Polysorbate 60, Caprilic/Capric Glycerides, Sodium Citrate, Citric Acid, Zinc Gluconate, Copper Sulfate, Disodium EDTA, Cetrimonium Bromide, Phenoxyethanol, Parfum

/Nowa wersja 2008 r. - z zieloną zakrętką/:

Aqua, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Sodium Citrate, Zinc Gluconate, Copper Sulfate, Ginkgo Biloba Extract, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol, Citric Acid, Disodium EDTA, Cetrimonium Bromide, Parfum

Cena: 33zł / 250ml; ok. 50zł / 500ml

• Rewelacja!
  • Zobaczyłam w SP dwie różowe biodermy po 250 ml w cenie 37 zł, więc następnego dnia popędziłam do sklepu, by je nabyć. Chyba dwa lata temu kupiłam przez internet dużą butelkę różowej Biodermy i byłam zachwycona, jak pięknie ukoiła moją skórę. Myślę, że pomogła uporać mi się z powracającym trądzikiem. Niestety cena była dosyć wysoka i nigdzie nie widziałam taniej, dlatego zrezygnowałam z tego płynu. Od czasu do czasu ratowałam się wodą termalną z Avene, ale od kilku miesięcy miałam problem z czerwoną skórą na brodzie i żuchwie, a do tego miałam ciągle suchą skórę.
    W SP zabrakło różowych płynów, zostały tylko zielone (250 ml po 39 zł). Podeszłam sceptycznie, ale ku mojemu zdziwieniu płyn nie tylko po jednym dniu używania zniszczył dwa wielkie podskórne pryszcze z czoła, ale też złuszczył nawilżył (!) skórę. Jestem w szoku, używam ledwo tydzień, a już zauważyłam zmniejszenie błyszczenia się cery, w ogóle nie mam wyprysków. Razem z kremem Ziai ten płyn tworzy duet idealny.
    Po przeczytaniu wielu niepochlebnych recenzji tej buteleczki myślałam, że i mi nie przypadnie du gustu, bo mam bardzo wrażliwą skórę, a tu proszę.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: początek butelki 250 ml

Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie bardzo dobry
  • To już moje 3 opakowanie (kupuję go zawsze w promocji - Superpharm często sprzedaje go w dwu paku w dobrej cenie)
    i pewnie jeszcze nie raz go kupię, chociaż teraz chcę wypróbować płyn Garniera

plusy:
    + bardzo dobrze oczyszcza/rozpuszcza makijaż
    + nie podrażnia
    + nie wysusza
    + delikatne nawilżenie
    + delikatne zwężenie porów
    + bardzo wydajny

minusy
    - cena

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania 500ml

Chcesz pochwalić apolonia550 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK
  • Lubię pm z Biodermy bo sa bardzo delikatne dla skóry, nie wyszuszaja, rozpuszczają makijaż, ale nie uszkadzają skóry. Myślę, że jednak jest słabszy od różowej wersji, co sprawia, ze jest mniej wydajny.

Używam tego produktu od: ten używałam około 3-4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki

Chcesz pochwalić MillionDollar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorszy niż jego różowa wersja
  • Normalnie uzywam rózowego płynu z tej wersji (do skóry wrażliwej), ale postanowiłam wypróbować wersję do skóry z trądzikiem. Ogólnie nieco się zawiodłam.

Plusy:
    + kosmetyk poprawny, zmywa makijaż,
    + chyba lekko ściąga pory

Minusy:
    - trzeba go użyć więcej, niż jego różowej wersji, żeby dobrze zmył makijaż
    - trzeba bardziej pocierać oczy niż z różową wersją płynu, co dla mnie jest duzym minusem. uważam, że płyn micelarny powinien rozpuszczać makijaz i pocieranie powinnop być niemal zbędne. tak nie jest w tym przypadku,
    - delikatnie wysusza

Ilość zużytych opakowań: 100 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Morganna85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudów nie robi
  • Jest to bardzo poprawny produkt, dobrze zmywa makijaż i oczyszcza twarz. Natomiast nie zauważyłam poprawy mojej przetłuszczającej się cery. Na minus również cena - mogę kupić o wiele tańsze produkty, które działają identycznie lub lepiej.

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić whitepeony za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry do demakijażu buzi, oczu, ust
  • Doceniam przede wszystkim za łagodność w obchodzeniu się z cerą i delikatniejszymi miejscami jak powieki, rzęsy, skóra pod oczami.

W stosunku do oczu:
    Nie podrażnia, skóra nie piecze, ładnie oczyszcza, nic się nie dzieje nawet jeśli trzeba "trochę więcej potrzeć", nie powoduje wypadania rzęs jak inne płyny miclearne (np. kolastyna, ziaja).

W stosunku do całej buzi:
    Dokładnie oczyszcza z sebum i makijażu, zmywa makijaż, a przy tym nawilża.

Polecam.

Używam tego produktu od: 3 mieś.
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić jumikao za czytelną i pomocną recenzję?
  • przesusza
  • Kupiłam po przeczytaniu opini na Wizaż.pl. Niestety płyn przesuszył moją mieszaną cerę i szybko musieliśmy się rozstać.
    Nigdy więcej do niego nie wrócę.
    Nie znajduję ani jednej dobrej cechy.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Chcesz pochwalić justyniansodu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 11 raz(y)
  • Ulubieniec
  • Posiadam cerę mieszaną. Tłustą i zanieczyszczoną w strefie T oraz przesuszoną i podrażnioną na policzkach.

Produkt kupiłam w promocji SP 1+1 za grosz i nie żałuję ani złotówki. Dopóki nie poznałam tego micela, uważałam, że micel z Garniera, czy też lepszy, a tańszy z biedronki w zupełności mi wystarczy.

Miłość pojawiła się od pierwszego użycia bezproblemowo zmyłam nim twarz, a nawet i moje wrażliwe oczy. Przyłożyłam nasączony wacik do oka i makijaż zszedł, nawet nie wiem kiedy. Zmywa również makijaż oka w wersji 'hard' czyli z kreską, trzema warstwami tuszu, bazą i cieniami.

Płyn nie podrażnił mnie, co jest jego niewątpliwą zaletą. Jest bardzo wydajny. Używam go od miesiąca, a zużycie w porównaniu z garnierem, którego używałam wcześniej - niewielkie.

Po zmyciu makijażu micelem, zawsze używam jeszcze wody i żelu. Zatem nie mam pojęcia jak sprawiłby się solo.

Reasumując: POLECAM

Ilość zużytych opakowań: 1/4 500ml

Chcesz pochwalić Morn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie przekonał mnie...
  • Od micela wymagam tego, żeby perfekcyjnie zmywał makijaż i nie pogarszał stanu mojej cery. Zapłaciłam jakieś 50-60zł za butelkę 500ml i właśnie dzisiaj ją skończyłam. Wydajność jest duża. Zmywa dobrze, tylko z mocniej kryjącym podkładem sobie tak dobrze nie radzi. Znaczy.... Zmywa, ale gdy przetrę twarz wacikiem nasączonym tonikiem to trochę koloru jeszcze widać. Oczu nim nie zmywam, chociaż nie podrażnił mnie jeden jedyny raz, gdy próbowałm nim zmyć tusz. Czy spełnia obietnice producenta? Tak, oprócz "Reguluje pracę gruczołów łojowych". Tego nie zauważyłam.
    Jakoś mnie nie przekonał. Za taką cenę można znaleźć lepsze micele Ale działał jak trzeba, więc nie będę narzekać.

Używam tego produktu od: roku? jakoś tak, nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 500ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić VioletRose za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem
  • Kończę właśnie 250 ml buteleczkę tego płynu. Dostałam ją jako dodatek do kremu w aptece, że niby taniej wychodzi w zestawie Pomyślałam, że spróbuję. Chociaż jestem osobą, która nie wyobraża sobie zmywania makijażu bez wody i żelu. Szczerze, nawet nie próbowałam zmyć tym płynem pełnego makijażu. Używałam go tylko po zmyciu twarzy żelem i wodą, jako uzupełnienie, jako pomocnik przy poprawkach makijażu oczu typu zmycie resztek tuszu z powiek Dla mnie ten kosmetyk jest zbędny, okazał się dla mnie tylko ciekawostką, która zostawia nieco lepką twarz. Mam zamiar wypróbować jeszcze płyn biodermy dla cery wrażliwej.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Wardruna za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij