Powiększ Bioderma, Sensibio H2O (Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu, do cery wrażliwej)

Zgłaszająca osoba: benny

Płyn o właściwościach łagodzących do mycia i demakijażu twarzy. Płyn micelarny, to roztwór wodny, zawierający cząsteczki wolnych kwasów tłuszczowych, które zgromadzone w dużej koncentracji tworzą sferyczne kształty zwane micelami. Micele estrów kwasów tłuszczowych doskonale wyłapują i pochłaniają brud i nadmiar sebum, dlatego Sensibio H2O jednym gestem usuwa zanieczyszczenia i zmywa makijaż. Nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka. Łagodzi podrażnienia. Oczyszcza jak mydło, reaguje jak woda, neutralizuje jak tonik, nawilża jak mleczko. Nie wymaga spłukiwania. Wskazania:
- Codzienna pielęgnacja cery wrażliwej
- Oczyszczanie skóry twarzy i/lub usuwanie makijażu
- Demakijaż oczu (nawet kosmetyki wodoodporne)

Skład: water (aqua), PEG-6 caprilic/capric glycerides, cucumis sativus (cucumber) fruit extract, mannitol, xylitol, rhamnose, fructooligosacharides, propylene glycol, disodium EDTA, cetrimonium bromide

Cena: ok. 40zł / 250ml; ok. 60zł / 500ml

• Polecany przez najlepszych
  • Najlepszy płyn do demakijażu. Radzi sobie z wszystkimi kosmetykami, tuszem wodoodpornym i sztucznymi rzęsami. Nie powoduje podrażnień, łzawienia oczu, nie wysuszał skóry.

Polecany przez Lisa Eldridge - wizażystka marki CHANEL - polecam jej stronę internetowa http://www.lisaeldridge.com

Używam tego produktu od: Kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Bardzo dużo, trudno zliczyć

Chcesz pochwalić MarFruz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny i skuteczny
  • Lepszego płynu micelarnego nie znajdziesz!

Ja jestem zachwycona i moja naczynkowa skóra również. Absolutnie nie podrażnia , sprawia ,że skóra twarzy zaczyna "oddychać" jestem zachwycona! niezwykle wydajny opakowanie 200 ml starcza mi na pol roku. Zmywa idealnie be efektow szczypania. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 6 całych opakowań

Chcesz pochwalić Stellina86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDOTWÓRCA

• Byłam z niego bardzo zadowolona.
    Spełnił moje oczekiwania.
    Nie wysusza i pomagał w odświeżaniu błyszczącej skóry twarzy.

Jedyny minus jak dla mnie to cena.
    Czasem za bardzo wygórowana.

Na pewno nie raz będę do niego wracała.

I choć uważam go za coś wspaniałego to szukam dalej bo moja kobieca ciekawość nie pozwala mi przestać szukać.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy 2014
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić bestines za czytelną i pomocną recenzję?
  • ukochany
  • świetny płyn dokładnie usuwa makijaż, nie podrażnia okolic oczu, nie klei, nie lepi, nie zapycha. koi skórę jedyny płyn przy którym nie muszę zmywać twarzy dodatkowo żelem polecam, warto!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić julkusiowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podrażnia
  • Płyn dobrze usuwa makijaż, nie zapycha, ale podrażnia. Już po pierwszym użyciu produktu moja skóra(jest ona bardzo wrażliwa) była czerwona, oczy piekły.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić Isza_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny do demakijażu
  • Stosuje go od kilku lat i w zasadzie nie mam zamaru szukać zamiennika. Idealny kosmetyk do demakijażu. Usuwa makijaż w mgnieniu oka. Nie trzeba trzeć (i w ten sposób rozciągać skóry). Wystarczy nasączyć płatek i przyłożyć do oka i odczekac chwilkę i makijaż naprawdę znika

Nie uczula, nie szczypie, nie podrażnia, nie wysusza.

Nie uważam, aby jednak oczyszczał skórę dokładnie. Przed długi okres czasu polegałam tylko na nim i zrezygnowałam z mycia twarzy (tyle się naczytałam, w końcu o szkodliwości wody i kosmtyków myjących...). Nie poprawił to, ani nie pogorszyło stanu mojej cery w jakiś znaczny sposób. Ale dopiero teraz, gdy zaczęłam stoswać kosmetyki prawdziwie myjąco-oczyszczające połączone z masażem twarzy, widzę (i czuję), jak ubogie było "oczyszczanie" tylko tym płynem.

Nie wiem, jak radzi sobie z kosmetykami wodoodpornymi, bo nie używam. Nie jestem w stanie powiedzieć, jak radzi sobie z silikonami zawartymi w kosmetykach (doszperałam się inforacji, że są bardzo trudne w demakijażu).

Wydajny, ogólniedostępny i można kupić go w różnych promocjach.

Używam tego produktu od: myślę, że 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka butelek rocznie

Chcesz pochwalić kajot71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Idealny do cery z naczyniami krwionośnymi.

Zalety:

delikatny- nie podrażnia, nie szczypie
    bardzo dobrzy zmywa makijaż z twarzy i oczu
    wydajny

Wady:

brak

Na 100% kupię go jeszcze nie raz.

Ilość zużytych opakowań: 2 x 100 ml

Chcesz pochwalić tudaria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tego szukałam!
  • Cudo, absolutne cudo. <3

PLUSY:
    -oczyszcza
    -odświeża
    -dobrze zmywa makijaż
    -nie podrażnia, wręcz przeciwnie, łagodzi
    -jest wydajny

MINUSY:
    -drogi, jeśli kupuje się pojedynczo, bez promocji (w aptece internetowej, gdzie robię zakupy 250 ml kosztuje 42 zł, a dwupak (2x250 ml) 46 zł)

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić CzasKomety za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten produkt posiada same zalety, cena również przystępna. Na pewno go jeszcze zakupię nie raz!
  • Jeden z najlepszych płynów miceralnych jakich używałam do skóry wrażliwej mimo tego, że jestem posiadaczką skóry mieszanej.

plusy:
    duża wydajność
    nie podrażnia, nie uczula
    ładnie pachnie
    dokładnie usuwa makijaż
    idealnie oczyszcza twarz
    pozostawia skórę miękką i nawilżoną

minusy:
    Jedyny minus za to, że skóra po oczyszczeniu twarzy lekko się lepi. Używam tego produktu od: 3 lat Ilość zużytych opakowań: 10

Chcesz pochwalić bajaderka00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham
  • ...Kocham ten produkt.Jestem posiadaczką cery bardzo wrażliwej,naczynkowej.Większość płynów micelarnych powodowało podrażnienie na mojej twarzy a ten płyn nieprzynosi żadnej szkody mojej cerze.Polecam bardzo z czystym sumieniem nawet najbardziej wrażliwej skórze...

Używam tego produktu od: 2lat

Chcesz pochwalić dariadaruha za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij