Powiększ Bioderma, Sensibio H2O (Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu, do cery wrażliwej)

Zgłaszająca osoba: benny

Płyn o właściwościach łagodzących do mycia i demakijażu twarzy. Płyn micelarny, to roztwór wodny, zawierający cząsteczki wolnych kwasów tłuszczowych, które zgromadzone w dużej koncentracji tworzą sferyczne kształty zwane micelami. Micele estrów kwasów tłuszczowych doskonale wyłapują i pochłaniają brud i nadmiar sebum, dlatego Sensibio H2O jednym gestem usuwa zanieczyszczenia i zmywa makijaż. Nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka. Łagodzi podrażnienia. Oczyszcza jak mydło, reaguje jak woda, neutralizuje jak tonik, nawilża jak mleczko. Nie wymaga spłukiwania. Wskazania:
- Codzienna pielęgnacja cery wrażliwej
- Oczyszczanie skóry twarzy i/lub usuwanie makijażu
- Demakijaż oczu (nawet kosmetyki wodoodporne)

Skład: water (aqua), PEG-6 caprilic/capric glycerides, cucumis sativus (cucumber) fruit extract, mannitol, xylitol, rhamnose, fructooligosacharides, propylene glycol, disodium EDTA, cetrimonium bromide

Cena: ok. 40zł / 250ml; ok. 60zł / 500ml

• bliski ideału
  • Niezastąpiony płyn micelarny,który nie podrażnia nawet nadwrażliwej skóry twarzy oraz oczu podczas demakijażu. Idealny do codziennego stosowania. Ogromne zalety płynu to przede wszystkim: brak zapachu, nie uczula, nie podrażnia, nie wysusza, łagodnie zmywa zanieczyszczenia i makijaż, niweluje uczucie ściągnięcia skóry, nawilża. Skóra po demakijażu z użyciem wspomnianego płynu micelarnego pozostaje aksamitnie gładka.
    Jedyny minus to niestety cena..

Chcesz pochwalić Violaen za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo korzystnie wpływa na cerę
  • Płyn korzystnie wpływa na cerę. Skutecznie i szybko potrafi usunąć makijaż. Myślę, że jest warty polecenia ;-)

+oczyszcza skórę z fluidu, nadmiernego makijażu
    +nie podrażnia skóry
    +bardzo wydajny
    +nie wysusza
    +działa łagodząco
    +pozostawia warstwę nawilżenia na skórze
    +ma przyjemny zapach
    +jest całkiem wydajne
    +przezroczysta butelka (można kontrolować ilość zużywaną w czasie)

Wadą jest cena…dosyć wysoka jak na tego rodzaju kosmetyk

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić sunandsnow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny klasyk.
  • Micel Sensibio H2O był moim pierwszym tego typu produktem, który nie dość, że zmienił (na lepsze!) moją pielęgnację, to jeszcze oczarował mnie i moją cerę.

Dla mnie wrażliwca i lenia produkt spisuje się doskonale -> demakijaż jest szybki, dokładny i bezstresowy.

Dokładnie czyści, nie podrażnia i pielęgnuje -> po prostu ideał.

Polecam!

"(c)Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody autora zabronione."

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 10 i więcej

Chcesz pochwalić kasia1232 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo dobry płyn micelarny!

+dokładnie zmywa makijaż
    +nie podrażnia wrażliwej skóry
    + nie szczypie w oczy
    +wygładza skórę

+/- cena, ale zdecydowanie warto!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić blory za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Uwielbiam płyny micelarne, nie rozumiem używania jakiś żeli i innych cudów do demakijażu Ten jest bardzo dobry, nie podrażnia, zmywa nawet wodoodporny makijaż. Oczy nie szczypią. Tu się sprawdza zasada im droższy płyn micelarny, tym lepszy

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań 500ml

Chcesz pochwalić emiliaemilk za czytelną i pomocną recenzję?
  • płyn micelarny - ideał
  • Zacznę od tego, że nie wiem po co piszę tę recenzję skoro kosmetyk uchodzi już za "kultowy" i chyba nikt/ nic nie jest w stanie zachwiać jego nieskalaną opinią.

Powtórzę to co poprzedniczki - płyn nietłusty, świetnie i dokładnie zmywający, nie szczypie.

Jedyny minus, to zapach - jest jakiś taki chemiczny i nieprzyjemny, więc odejmuję za to pół gwiazdki.

Jednym słowem używałam płynu micelarnego Bourjois i wydawał mi się idealny, jednak ten płyn go zdetronizował.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić kamisia_17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • dziwię się że nie napisalam jeszcze recenzji tego produktu, jest to najleszy plyn jakiego używałam, jest delikatny, nie potrzeba go wiele aby zmyc makijaż, radzi z sobie z tuszem do rzęs, cena mnie nieraz dobija ale kupuję wylącznie z promocji w SP jedna butelka plus druga gratis.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 4 duże, 2 małe

Chcesz pochwalić mlumixy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy płyn jaki miałam
  • Zanim dotarłam do bioderma kupowałam też inne płyny miceralne z apteki ale zawsze coś było nie tak w nich, za to ten spełnia wszystkie moje wymagania. Mam wrażliwą cerę skłonną do naczynek, ten płyn bardzo delikatnie działa na moją cerę a do tego cudnie zmywa makijaż oczu i całej twarzy oczywiście przy tym nie podrażnia oczu oczywiście cena jego wysoka, ale bardzo często można trafić na super promocje, naprawdę warto to jest moje KWC

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Gruan za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety nie do końca taki wszechstronny
  • Płyn faktycznie bezzapachowy i delikatny. Dobrze doczyszcza resztki makijażu. Niestety nie radził sobie z wodoodpornym makijażem oczu. Dwufazowe płyny są tu jednak niezawodne
    Myślę że jak na takie właściwości ma za wysoką cenę.

Ilość zużytych opakowań: jedno 100 ml

Chcesz pochwalić eliwenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Numer jeden
  • Jest najlepszy. Zmywa perfekcyjnie, nie ma zapachu, nie podrażnia, a wręcz działa łagodząco (w okresie pylenia używam go do oczyszczania oczu z efektów reakcji alergicznej i przynosi mi zawsze ulgę). Ma ładną buteleczkę. Dwie buteleczki 250 ml za 40 zł starczają mi z powodzeniem na pół roku.

Używam tego produktu od: dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Pomianosia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij