Powiększ Bioderma, Sensibio H2O (Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu, do cery wrażliwej)

Zgłaszająca osoba: benny

Płyn o właściwościach łagodzących do mycia i demakijażu twarzy. Płyn micelarny, to roztwór wodny, zawierający cząsteczki wolnych kwasów tłuszczowych, które zgromadzone w dużej koncentracji tworzą sferyczne kształty zwane micelami. Micele estrów kwasów tłuszczowych doskonale wyłapują i pochłaniają brud i nadmiar sebum, dlatego Sensibio H2O jednym gestem usuwa zanieczyszczenia i zmywa makijaż. Nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka. Łagodzi podrażnienia. Oczyszcza jak mydło, reaguje jak woda, neutralizuje jak tonik, nawilża jak mleczko. Nie wymaga spłukiwania. Wskazania:
- Codzienna pielęgnacja cery wrażliwej
- Oczyszczanie skóry twarzy i/lub usuwanie makijażu
- Demakijaż oczu (nawet kosmetyki wodoodporne)

Skład: water (aqua), PEG-6 caprilic/capric glycerides, cucumis sativus (cucumber) fruit extract, mannitol, xylitol, rhamnose, fructooligosacharides, propylene glycol, disodium EDTA, cetrimonium bromide

Cena: ok. 40zł / 250ml; ok. 60zł / 500ml

• SUPER PRODUKT !!
  • Płyn miceralny biodermy to najlepszy produkt na jaki trafiłam mam skórę wrażliwą atopową i suchą wszystkie żele do mycia twarzy mnie uczulały szczypały i sciągłay skórę twarzy jednak bioderma h20 ładnie zmywa makijarz nawet wodoodporny nie podrażnia wrażliwych oczu nie podraznia skóry która jest naczyńkowa, atopowa i bardzo sucha i odwodniona. Nie odczuwam sciągniećia twarzy po użyciu prodktu. nawet mogłabym powiedzieć że skóra stała się lepsza w dotyku i jakby nawilżona.
    Serdecznie polecam wszystkim którrzy mają jakieś problemy z twarzą !! może i cena trochę przeraża ale produkt jest wydajny. Przypuszczam ze ceny na allegro są bardzij korzystne albo jesli macie w swoim mieście ziko demo to polecam zaglądać bardzo niskie ceny mają demrmokosmetyków i czeste promocje -20 -30% wiec wtedy się opłaca kupić

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Chcesz pochwalić Lokopaulina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Powrót córki marnotrawnej....
  • Biodermę Sensibio używałam kilka razy jakieś 5 lat temu od koleżanki. Zupełnie nie przypadła mi wtedy do gustu. Sama nie wiem już czemu. Ostatnio miałam poważne problemy z cerą i potrzebowałam czegoś do oczyszczania co będzie delikatne i na pewno bezpiecznie- apteczne, płyn miceralny Garnier, który stosowała nie dawał sobie już rady. Wybrałam się więc do apteki i kupiłam płyn 500 ml Biodermy w promocji (2 w cenie 1). Obecnie używam już 2 opakowanie i przyznam, że jestem nim zachwycona:

+przywrócił równowagę mojej cerze, nie jest już przesuszona, a pory nie zapychają się aż tak mocno
    + solidnie oczyszcza ja używam do zmycia całego makijażu 3 wacików i buzia jest idealnie czysta
    + nie przesusza
    +ma prosty skład
    + nie powoduje powstawania zaskórników, ani zapychania porów
    +jest bardzo wydajny
    + ma wygodne opakowanie
    + łatwo dostępny
    + zmywa wodoodporny tusz, z którym radził sobie tak dobrze jedynie micel Avene

Po wielu latach szukania idealnego micela wreszcie znalazłam Biodermę, pewnie nie raz zdradzę go z ulubionym Avene, ale zawsze do niego wrócę. Uważam, że jakoś idzie tu w parzę z ceną.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 500 ml

Chcesz pochwalić klodek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super ale...
  • Płyn idealny. Mój ulubiony kosmetyk. Doskonale zmywa makijaż, nie lepi się , nie podrażnia. W zasadzie byłby perfekcyjny gdyby nie cena, która odstrasza. Dużo taniej można aktualnie kupić kosmetyki równie dobrej jakości i w tej samej pojemności.

Używam tego produktu od: lata świetlne
    Ilość zużytych opakowań: około 7

Chcesz pochwalić Pikotek3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt ale..
  • Dobry produkt, spełnia wszystkie założenia, o których pisze producent, ALE... no własnie ale, tak samo jak płyn micelarny z biodermy (60zł) działa również płyn z ziaji(8zł) różnią się tylko ceną, dlatego nie kupiłabym go ponownie za tą cenę

odejmuję gwiazdkę za cenę produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Chcesz pochwalić madzisza22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wybawiciel
  • Oczy maluję rzadko, ponieważ mam je bardzo wrażliwe, ale gdy już zdecyduję się na ten krok, oto cudo jest JEDYNYM produktem, które jest w stanie zmyć makijaż bez ich podrażniania. Próbowałam milionów innych zachwalanych płynów micelarnych (ten z Biedronki, Bourjous, Ziaja, L\'Oreal), z "french pharmacy" (Avene, Siquens, La Roche-Posay), firm specjalizujących się w produktach dla cer wrażliwych (Biały Jeleń) oraz polskich firm (Ziaja, Iwostin) i każdego, dosłownie każdego z nich nie byłam w stanie używać, ponieważ pieczenie w czasie demakijażu było nie do wytrzymania. Ilekroć próbuję znaleźć tańszego zamiennika dla ukochanej Biodermy, nie udaje się. Zużyłam już chyba 10 butelek i nigdy się z nią nie rozstanę, choć by nie wiem co. Cena jest dość wysoka, a marże naliczane przez apteki typu Superpharm są koszmane, ale często udaje się ten płyn dostać w promocji 2 za 1. Poza tym jak człowiek dobrze poszuka w aptekach internetowych często kosztuje 30% mniej niż stacjonarnie, więc nie jest tak źle.

Zaznaczam, że płynu używam tylko do demakijażu oczu, więc nie wiem, jak sprawuje się do oczyszczania twarzy.

Używam tego produktu od: 2011
    Ilość zużytych opakowań: 10 lub więcej

Chcesz pochwalić bombonlina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Geniusz
  • Tak, tak i jeszcze raz tak!
    nie podrażnia
    nie wysusza
    duże opakowanie
    często w promocji
    łatwo dostępny

+/-

do minusów można zaliczyć jedynie cenę ale często dostępny jest w promocji np 2 w cenie jednego w Superpharmie czy też hebe!

Ilość zużytych opakowań: 1.5 op

Chcesz pochwalić Klaudiuszek93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niby fajna, ale przereklamowana
  • Za taką cenę oczekuję od produktu wydajności dokładnego demakijażu. Niestety nie uzyskałam tego.
    Produkt średnio radzi sobie z kredką, tuszem, czy eyelinerem, podkład zmywa dość dobrze, ze szminkami też nie jest źle.
    Tyłeczka nie urywa, ma lepsze i tańsze odpowiedniki (np. micelar z Bourjois). Plus za to, że nie podrażnia. Dla mnie trója plus.

Chcesz pochwalić _peachy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo bardzo tak
  • Przy pierwszym zakupie kierowałam się pozytywnymi opiniami i tym, że akurat był w promocji. Zastanawiałam się jednak co tak wspaniałego może mieć w sobie płyn micelarny, że zbiera tyle ochów i achów no i kosztuje swoje. Teraz już wiem

Moja skóra po jego użyciu nie szczypie, nie piecze, nie klei się, jest ładnie oczyszczona i odświeżona. Jedynie na chwilę staje się leciutko zaczerwieniona ale to dosłownie kilka sekund iu mnie dzieje się tak przy aplikacji praktycznie każdego produktu, więc nie uznaje tego za minus. Z demakijażem oczu także radzi sobie niezwykle dobrze, nie trzeba się męczyć i szarpać oraz nie zostawia rozmazanej szarej "poświaty" wokół powiek. Pachnie przepięknie, baaardzo delikatnie i kojarzy mi się pod tym względem z kremem z filtrem dla dzieci

Polecam bardzo.
    Jedyne minusy to cena (zawsze staram się upolować w promocji "2 za 1", bo inaczej szkoda mi 60zl na butelkę, która schodzi u mnie stosunkowo szybko ;p ) i odrobinę za duży otwór, ale na tle plusów to naprawdę niewiele.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 x 500ml

Chcesz pochwalić Pamoison za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony
  • Jest to mój ulubiony płyn micelarny

Mam skórę problematyczną, trądzikową. Płyn doskonale usuwa makijaż z okolicy oczu i twarzy. Wystarczy odrobina płynu na płatek kosmetyczny! Nie podrażnia skóry. Powiedziałabym, że wpływa na nią korzystnie. Dobrze odświeża.

Jedynym minusem jest wygórowana cena

Używam tego produktu od: kwiecień

Chcesz pochwalić marina27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry micel
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami internautek postanowiłam "zaszaleć" i kupić ten wychwalany kosmetyk. I nie żałuję zarówno wydanych pieniędzy jak i decyzji.

Plusy:
    - bezzapachowy
    - wydajny
    - skutecznie zmywa makijaż nawet wodoodporny
    - nie pozostawia tłustego filtru na powiekach
    - delikatny choć czasem niestety potrafi podrażnić, ale sądzę że to jest to bardziej spowodowane wpadnięciem cienia do oka aniżeli tego płynu

Minusy:
    - cena choć poluję na niego na promocji w aptece - teraz właśnie za opakowania 2x500ml zapłaciłam 66 zł, co w porównaniu z moim niedawnym faworytem Dax Cosmetics wychodzi tyle samo a może nawet mniej - Dax bodajże 14 zł za 200ml.

Używam tego kosmetyku od ponad roku i na chwilę obecną na pewno nie zamienię go na żaden inny.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 5 duże

Chcesz pochwalić dianaro za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij