Powiększ Bioderma, Sensibio H2O (Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu do cery wrażliwej)
Produkt dostępny w 8 sklepach. Cena już od 42,99 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: benny

Płyn Bioderma Sensibio H2O o właściwościach łagodzących do mycia i demakijażu twarzy. Płyn micelarny, to roztwór wodny, zawierający cząsteczki wolnych kwasów tłuszczowych, które zgromadzone w dużej koncentracji tworzą sferyczne kształty zwane micelami. Micele estrów kwasów tłuszczowych doskonale wyłapują i pochłaniają brud i nadmiar sebum, dlatego Sensibio H2O jednym gestem usuwa zanieczyszczenia i zmywa makijaż. Nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka. Łagodzi podrażnienia. Oczyszcza jak mydło, reaguje jak woda, neutralizuje jak tonik, nawilża jak mleczko. Nie wymaga spłukiwania.
Wskazania do używania płynu Sensibio H2O Bioderma:
- codzienna pielęgnacja cery wrażliwej,
- oczyszczanie skóry twarzy i/lub usuwanie makijażu,
- demakijaż oczu (nawet kosmetyki wodoodporne).

Cena: ok. 40zł / 250ml; ok. 60zł / 500ml

• łagodny,jednocześnie skuteczny
  • Moja cera jest tłusta,na wersje do skóry wrażliwej zdecydowałam się podczas wysuszającej kuracji Izotekiem. I to był strzał w 10.W porównaniu do wersji zielonej można nim zmywać oczy,wiec za to duzy plus.Płyn radzi sobie z podkladem,pudrem,tuszem do rzes itp bez problemow.Jest lagodny dla cery,nie wysusza jej.Nie wiem czy jeszcze sie zdecyduje na te wersje,bo aktualnie mam zielone kupione w zapasie.Ale polecam z czystym sercem

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2-3 butelki 500ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić niezapominajka62 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

wrastające włoski

• zdecydowanie polecam
  • Wcześniej używałam różnych płynów micelarnych, wydawałoby się bardzo dobrych marek, ale za każdym razem kończyło się to podrażnieniami skóry. Dopiero Bioderma okazała się strzałem w dziesiątkę - jest niezwykle skuteczna, delikatna i nie wymaga spłukiwania. Jeśli chodzi o ceny, to w niektórych aptekach internetowych, np. Melissie, można kupić dwupak płynu już za niecałe 40 zł, co jest dla mnie mega promocją!

Używam tego produktu od: 2014
    Ilość zużytych opakowań: pięć

Chcesz pochwalić Olaf86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kosmetyk na całe życie
  • Mam okropną cerę, jest wrażliwa, nawet kremy z serii AA potrafią jej zrobić krzywdę. Nie mogę jej myć też wodą, bo tak się przesusza, że nie jestem w stanie nałożyć normalnie makijażu - wszędzie skórki.
    \n
    \nDo Biodermy nie byłam przekonana (przede wszystkim ze względu na cenę, za którą odejmuję pół punktu), ale trafiłam na promocję i kupiłam dwa opakowania w cenie jednego.
    \n
    \nOd tamtej pory, a minęły już chyba ze 2 lata, używam jej cały czas i na pewno będę używać nadal. Kupuję właśnie wtedy, kiedy jest na promocji.

Ilość zużytych opakowań: sześć (cztery małe i dwa duże)

Chcesz pochwalić gr8kate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek dla wrażliwej skóry
  • Po biodermę sięgnęłam, kiedy 4 różne specyfiki do demakijażu mnie uczuliły... Powieki wyglądały jak poparzone, oczy były zapuchnięte w dodatku pojawiło się łuszczenie. Dermatolog kazał szukać, co mnie uczuliło i pierwsze co przyszło mi do głowy to płyn do demakijażu. Wypróbowałam wtedy wszystko co miałam w domu i dopiero zakup sensibio pomógł mi uporać się z uczuleniem, choć oczywiście doprowadzenie skóry wokół oczu do odpowiedniego stanu zajęło mi znacznie więcej czasu.

Sensibio świetnie domywa makijaż, nie zostawia tłustej warstwy, nie wysusza.
    Jedyne co mogę mu zarzucić to cenę, bo niestety do najtańszych nie należy. Jest jednak bardzo wydajny, bo dwie buteleczki po 250 ml starczyły mi na 4 miesiące

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 250 ml

Chcesz pochwalić karolinatoja za czytelną i pomocną recenzję?
  • odkrycie życia
  • Po wielu pozytywnych opiniach postanowilam kupic butelke tego cuda. Na codzień lubie kiedy oko jest mocnij podkreślone. Próbowałam rożne płyny, do tej pory sprawdza mi sie z Ziaji. Kiedy nabylam tez specyfik odrazu przystapilam do testu, a bylo co zmywac, mocny makijaz z żelowym porzadnym elinerem. I o dziwo 2 waciki starczyły aby pozbyc sie makijażu oka, bez podrażnień i bez takiej mgły na oku jak po użyciu Ziaji z oliwka.
    ostatnio w aptece placilam 25zl za 250ml, czy drogo sama nie wiem bo rezultat i jakość tego plynu mowi samo za siebie. wydawalam kupe kasy na inne plyny ktore wylewalam w polowie opakownia bo makijaż rozmazywały zamiast zmywac.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1opakownie 250ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić izejszyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony micelarek!
  • Zużyłam już wiele butelek tego płynu, ale nic dziwnego bo jest najlepszy ze wszystkich jakich używałam.
    Nie podrażnia, nie wysusza, ma neutralny zapach, dobrze oczyszcza, buteleczka jest wygodna w użyciu ( nawet ta największa ) i dobrze dozuje kosmetyk.
    Po zastosowaniu nie czuć na skórze żadnej lepkości.
    Często można kupić w promocji np w Superpharm, lub ogólnie taniej w aptekach on-line.
    Polecam z przekonaniem.
    PS. Wcześniej używałam jego zielonego "brata" do cery tłustej i mieszanej ale był gorszy - drażnił mnie zapach i to że po zastosowaniu czułam go na twarzy.

Ilość zużytych opakowań: ok 10

Chcesz pochwalić moniasze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy płyn micelarny !
  • Ten płyn micelarny jest bezapelacyjnie najlepszy !
    Testowałam wiele mleczek, płynów itp do zmywania twarzy oraz demakijażu nawet tych droższych i teoretycznie do cery wrażliwej (np. Eucerin) i z każdym był problem albo podrażniał oczy bądź skórę pod oczami, albo nie zmywał makijażu, konieczne było pocieranie i wylewanie tony produktu na wacik. Nawet dwufazowe płyny do demakijażu często nie spełniały swojej roli. Ten płyn to absolutny zwycięzca.
    Plusy:
    + zmywa dokładnie nawet mocny makijaż i to bez tarcia
    + delikatny
    +nie uczula
    +nie podrażnia
    +nie zostawia tłustej warstwy
    +nie wysusza

Minusy:
    -cena ( chyba, że uda się złapać go na promocji)
    -stosunkowo mało wydajny za co malutki minus

Używam tego produktu od: paru tygodni

Chcesz pochwalić juuuszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z najlepszych
  • Kupiłam go w promocji, skuszona opiniami, że to jeden z najlepszych płynów micelarnych. A płyny micelarne bardzo lubię.

I rzeczywiście, płyn jest świetny. Ładnie usuwa makijaż, dobrze radzi sobie z demakijażem oczu, niezależnie od użytych kosmetyków, przyjemnie odświeża skórę. Nie pozostawia uczucia ściągnięcia, nie podrażnia (w szczególności delikatnych okolic oczu, o co bardzo łatwo), pozostałości ładnie wchłaniają się w skórę.
    Jest bezzapachowy, nieuczulający, dość wydajny.

Minusów w zasadzie się nie dopatrzyłam.

Odejmuję mu jedynie pół gwiazdki za cenę, ponieważ w cenie regularnej jest dość drogi. Można kupić produkty zbliżonej jakości w niższej cenie.

Natomiast znając jego legendarną wręcz sławę spodziewałam się chyba czegoś więcej, niż tylko poprawnego płynu micelarnego.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić lexis1306 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dotąd najlepszy
  • Płyn Biodermy do tanich nie należy, ale ma tyle pozytywnych opinii, że nabrałam ochoty, by go przetestować. Kupiłam go w jednej z aptek internetowych, w której kupuję większość produktów do pielęgnacji (duży wybór, bardzo korzystne ceny)- za dwupak 2 x 250 ml zapłaciłam 42 zł.
    No cóż, nie mam wyjścia, muszę się przyłączyć do grona jego wielbicielek

Oceniam go przede wszystkim jako produkt do demakijażu oczu; z demakijażem twarzy nie mam większych problemów, moja skóra dobrze znosi różne preparaty różnych firm, natomiast okolice oczu....tu zawsze jest problem - wiele produktów podrażnia, a jak nie podrażnia, to słabo zmywa.

Jak dotąd najlepiej radził sobie różowy Garnier i Mixa Optymalna Tolerancja (dwufazowa Nivea - łzawienie i mgła na oczach, Allverne - podrażniał, Ziaja- nie zmywał, Tołpa, Loreal - 10 wacików, by zmyć cokolwiek, o innych nie będę już pisać, bo to przecież recenzja Biodermy

Płyn Biodermy najlepiej sobie radzi z demakijażem oczu spośród płynów micelarnych i dwufazowych, jakie miałam okazję dotąd przetestować (a duuuużo tego było..., mleczek do demakijażu nie używałam, nie używam i używać nie będę - to nie dla mnie)
    - załatwiam sprawę dwoma wacikami: jeden zmywa prawie wszystko (tusz, kreskę, cienie), drugi domywa resztki z dolnej powieki
    - rano nie mam pandy pod okiem (a przy innych często się to zdarzało; niby wieczorem makijaż zmyty, a rano widać jakieś sine resztki po makijażu)
    - nie podrażania, właściwie w ogóle go nie czuć - nie zostawia filmu, lepkości, nie ma zapachu
    - oczy nie łzawią, rzęsy nie wypadają
    - dobrze zmywa makijaż twarzy: podkład, puder, róż itd

Ponieważ płyn Biodermy jest dość drogi, a w "mojej" aptece taki dwupak w dobrej cenie nie zawsze jest dostępny, używam go tylko do demakijażu oczu.
    Do twarzy używam różowego Garniera albo Mixy - na mojej skórze oba sprawdzają się bardzo dobrze, a ich cena, zwłaszcza w promocji, jest zdecydowanie niższa, niż Biodermy.

Podsumowanie:
    POLECAM! Warto polować na promocje, często można dostać dwa w cenie jednego, a ponieważ jest wydajny, to cena tak nie boli.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić izabel71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy z najlepszych!!
  • Zdecydowanie najlepszy płyn miceralny jaki dotąd używałam. Mam wrażliwą cerę oraz szczególnie suchą wokół oczu i na policzkach. Wielokrotne pocieranie wacikiem w celu zmycia makijażu, przeważnie kończy się podrażnieniem. Płyn ten bez żadnych problemów i w bardzo delikatny sposób ładnie zmywa wszelkiego rodzaju produkty do makijażu takie jak maskary, kredki i cienie do powiek. Doskonale :
    +usuwa makijaż
    +oczyszcza
    +nawilża
    +odświeża
    +łagodzi
    +nie podrażnia

Jedynym minusem jest tylko Cena!!!

Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Chcesz pochwalić anna_engi za czytelną i pomocną recenzję?