Powiększ Bioderma, Sensibio H2O (Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu, do cery wrażliwej)

Zgłaszająca osoba: benny

Płyn o właściwościach łagodzących do mycia i demakijażu twarzy. Płyn micelarny, to roztwór wodny, zawierający cząsteczki wolnych kwasów tłuszczowych, które zgromadzone w dużej koncentracji tworzą sferyczne kształty zwane micelami. Micele estrów kwasów tłuszczowych doskonale wyłapują i pochłaniają brud i nadmiar sebum, dlatego Sensibio H2O jednym gestem usuwa zanieczyszczenia i zmywa makijaż. Nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka. Łagodzi podrażnienia. Oczyszcza jak mydło, reaguje jak woda, neutralizuje jak tonik, nawilża jak mleczko. Nie wymaga spłukiwania. Wskazania:
- Codzienna pielęgnacja cery wrażliwej
- Oczyszczanie skóry twarzy i/lub usuwanie makijażu
- Demakijaż oczu (nawet kosmetyki wodoodporne)

Skład: water (aqua), PEG-6 caprilic/capric glycerides, cucumis sativus (cucumber) fruit extract, mannitol, xylitol, rhamnose, fructooligosacharides, propylene glycol, disodium EDTA, cetrimonium bromide

Cena: ok. 40zł / 250ml; ok. 60zł / 500ml

• Świetny!
  • Płyn wygrałam w konkursie internetowym. Bardzo się ucieszyłam, ponieważ dużo dobrego o nim słyszałam, ale do tej pory od kupna odstraszała mnie cena.

PLUSY:
    + świetnie zmywa makijaż, nawet wodoodporne tusze do rzęs
    + koi skórę, nie podrażnia jej
    + neutralny zapach
    + wydajny

MINUSY:
    - minusem może być cena, to głównie przez nią będę się zastanawiać czy wrócić do Biodermy.

Podsumowując, płyn jest świetny i wg mnie zasłużenie ma tak dobrą opinię. Jeżeli znajdę go jeszcze w promocji, na pewno kupię.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić tinkerbell91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie.
  • Czy tylko mnie po tym specyfiku wysypuje? Normalnie za kazdym razem po uzyciu budze sie rano z krostkami! W zyciu bym w to nie uwierzyla, ale mialam pare podejsc i zawsze sie dzialo to samo. Dodam, ze z wypryskami nie mam wiekszych problemow. No i musze zuzyc przynajmniej ze 4 waciki. Duzo bardziej wole wode micelarna z LOREALA. Przede wszystkim po niej nie musze nawet nakladac kremu na twarz, bo jest fajnie nawilzona i odzywiona, a po Sensibo czuje, ze mam sciagnieta skóre. Nie, nie, nie!

p.s. moge wyslac reszte tego badziewia (niebieska tez posiadam) poczta za free jak któras chce

Chcesz pochwalić Cinderella Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam go!
  • Zawsze szkoda było mi pieniędzy na drogie apteczne kosmetyki do zmywania makijażu. Ten płyn micelarny dostałam za 1gr przy zakupie innego produktu Biodermy. Pewnie inaczej bym go nie kupiła ze względu na cenę, 45zł za 250ml.

Działanie tego płynu mnie zaszokowało. Zwykle, gdy zmywałam puder wacik był w połowie brudny, a przy tym płynie wacik jest cały brudny, co oznacza, że bardzo dobrze zmywa makijaż i zabrudzenia. Jest przy tym bardzo delikatny, nie ściąga skóry, nie podrażnia oraz jest meeega wydajny.. Próbowałam zmywać nim oczy jednak o wiele bardziej wole zmywać mleczkiem, kwestia wygody.

Gorąco polecam! Wart swojej wysokiej ceny. Z tego co zauważyłam to często można go dostać w promocji.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 250ml

Chcesz pochwalić Natalka181 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie polecam
  • Posiadam skórę wrażliwą, skłonną do zaczerwienień i obrzęków. Płynu uzywam od prawie 2 lat, próbowałam go zastąpić innymi tanszymi kosmetykami, jednak każdy kolejny eksperyment kończył sie bardzo źle dla mojej skory.
    Kosmetyk nie uczula, poprawia stan skóry i bardzo dobrze nawilża skorę. Wart każdej ceny, bo wiem, że nie zawiedzie mnie w każdym momencie. A na promocji i tak występuje w przybliżonej cenie do innych tego typu produktow, efekt nieporownywalny.

Ilość zużytych opakowań: co najmniej 6 butelka

Chcesz pochwalić ggg222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo solidny
  • Mam bardzo wrażliwe oczy i jak do tej pory wszystkie kosmetyki do demakijażu, jakie wybierałam, mnie podrażniały albo pozostawiały nieprzyjemną „mgłę” na oku. Produkt Sensibio H2O jest absolutnie nieszkodliwy dla moich wrażliwych oczu, nie podrażnia ich, a wręcz pozostawia przyjemnie odświeżone.
    Niestety, niedokładnie oczyszcza makijaż (a nie używam wodoodpornych kosmetyków). Na linii rzęs zawsze pozostaje mi odrobina kredki/tuszu, która rozmazuje się pod okiem w trakcie snu i rano zawsze wyglądam jak panda. Mimo to jestem z niego bardzo zadowolona, daję jednak tylko 4/5, gdyż liczę na to, że znajdę jeszcze swój ideał.

Plusy:
    + nie podrażnia moich wrażliwych oczu, odświeża je i koi;
    + neutralny, bez zapachu,

Minusy:
    – mógłby być bardziej wydajny;
    – nie do końca radzi sobie z demakijażem oczu, zawsze pozostaje trochę tuszu/kredki na linii rzęs.

Tak czy inaczej polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić niekoniecznie89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Ostatnio praktycznie nie rozstaję się z nim.

Zalety:
    -bardzo dobrze zmywa makijaż
    - nie trzeba pocierać
    - nie podrażnia, nawet oczu
    - dość wydajny
    - radzi sobie z tuszem wodoodpornym
    - dobrze odświeża twarz

Wady:
    - raczej nie ma

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka butelek

Chcesz pochwalić iwonet za czytelną i pomocną recenzję?
  • uniwersalny i delikatny
  • Świetny, uniwersalny płyn. Polecam każdej dziewczynie mającej problem ze znalezieniem właściwego płynu. Usuwa makijaż, pielęgnuje cerę i zmywa kosmetyki wodoodporne (makijaż oczu). Płyn jest delikatny, nie podrażnia skóry, nie powoduje zaczerwienień, jest bardzo wydajny. Ma neutralny, nieintensywny zapach. Pozostawia niewielką warstwę nawilżenia na cerze, nie wysusza. Jest wydajny, a cena bardzo uczciwa w stosunku do ilości.

Chcesz pochwalić kobietazklasa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z najlepszych.
  • Bezzapachowy, zupełnie nie uczulający i nie podrażniający. Wydajny. Idealny zarówno do samego przemywania twarzy jak i do demakijażu.
    Wydajny.
    Moim zdaniem wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia 2

Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • bliski ideału
  • Niezastąpiony płyn micelarny,który nie podrażnia nawet nadwrażliwej skóry twarzy oraz oczu podczas demakijażu. Idealny do codziennego stosowania. Ogromne zalety płynu to przede wszystkim: brak zapachu, nie uczula, nie podrażnia, nie wysusza, łagodnie zmywa zanieczyszczenia i makijaż, niweluje uczucie ściągnięcia skóry, nawilża. Skóra po demakijażu z użyciem wspomnianego płynu micelarnego pozostaje aksamitnie gładka.
    Jedyny minus to niestety cena..

Chcesz pochwalić Violaen za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo korzystnie wpływa na cerę
  • Płyn korzystnie wpływa na cerę. Skutecznie i szybko potrafi usunąć makijaż. Myślę, że jest warty polecenia ;-)

+oczyszcza skórę z fluidu, nadmiernego makijażu
    +nie podrażnia skóry
    +bardzo wydajny
    +nie wysusza
    +działa łagodząco
    +pozostawia warstwę nawilżenia na skórze
    +ma przyjemny zapach
    +jest całkiem wydajne
    +przezroczysta butelka (można kontrolować ilość zużywaną w czasie)

Wadą jest cena…dosyć wysoka jak na tego rodzaju kosmetyk

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić sunandsnow za czytelną i pomocną recenzję?