Powiększ Bioderma, Sensibio H2O (Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu do cery wrażliwej)

Zgłaszająca osoba: benny

Płyn Bioderma Sensibio H2O o właściwościach łagodzących do mycia i demakijażu twarzy. Płyn micelarny, to roztwór wodny, zawierający cząsteczki wolnych kwasów tłuszczowych, które zgromadzone w dużej koncentracji tworzą sferyczne kształty zwane micelami. Micele estrów kwasów tłuszczowych doskonale wyłapują i pochłaniają brud i nadmiar sebum, dlatego Sensibio H2O jednym gestem usuwa zanieczyszczenia i zmywa makijaż. Nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka. Łagodzi podrażnienia. Oczyszcza jak mydło, reaguje jak woda, neutralizuje jak tonik, nawilża jak mleczko. Nie wymaga spłukiwania.
Wskazania do używania płynu Sensibio H2O Bioderma:
- codzienna pielęgnacja cery wrażliwej,
- oczyszczanie skóry twarzy i/lub usuwanie makijażu,
- demakijaż oczu (nawet kosmetyki wodoodporne).

Cena: ok. 40zł / 250ml; ok. 60zł / 500ml

• Świetny z malutkim zastrzeżeniem
  • Kupiłam ten produkt przez wszechobecny szał na niego. Zakupu nie żałuję, ale posiada pewny minus, który dla mnie stanowi dość poważną barierę.

Zalety:
    - opakowanie - przezroczyste, zawsze widać ile jest produktu w butelce
    - różne wersje pojemności
    - względna dostępność
    - diabelsko wydajny!
    - bezzapachowy
    - nie wysusza okolic oczu
    - szybko i bezproblemowo zmywa każdy makijaż

Wady:
    - kilka razy zaszczypał mnie w oczy
    - niestety cena - jest wysoka i dla wielu osób może być już produktem z wysokiej półki cenowej

Czy kupię ponownie? Pewnie tak, ale tylko te wersje po 100 ml

Ilość zużytych opakowań: 2 x 100 ml

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Wart swojej ceny!
  • Kupuję go od sierpnia 2014 i nie zamienię na żaden inny. Okazał się zbawienny dla mojej tłustej bardzo wrażliwej cery. Perfekcyjnie oczyszcza twarz z makijażu i nadaje świeżości i blasku, a przede wszystkim nie podrażnia.

Wystarczy niewielka ilość, a poradzi sobie z każdym makijażem. Jest bardzo wydajny. Buteleczka 250 ml wystarcza na 1,5 miesiąca przy codziennym makijażu i odświeżaniu cery co kilka godzin namoczonym wacikiem.

Dziewczyny, zdecydowanie polecam! Jest wart każdej wydanej złotówki.

Używam tego produktu od: sierpnia 2014
    Ilość zużytych opakowań: 6 małych opakowań

Chcesz pochwalić milastr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto zainwestować
  • Płyn staram się zazwyczaj kupić w promocji, kiedy są dwa opakowania w cenie jednego.
    Bardzo dobrze oczyszcza skórę. Nie daje uczucia niedomycia ani też w drugą stronę, tak dokładnego "oczyszczenia", że skóra jest nieprzyjemnie ściągnięta.
    Cena może być nieco oszałamiająca, ale płyn jest na tyle wydajny, że wystarcza mi na 2 miesiące. No i w zupełności tej eny jest wart.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań 250 ml

Chcesz pochwalić MagLenMar za czytelną i pomocną recenzję?
  • So far-the best!
  • Mój pierwszy płyn micelarny, z którym nie rozstaję się od wielu lat-mimo wysokiej ceny. Początkowe wersje (i duże i mini) miały odkręcaną nakrędkę, później pojawiły się opakowania z nakładką przytwierdzoną na stałe i niestety, nie wiem jak wy, ale mam wrażenie, że wraz z opakowaniem coś zmieniło się w składzie - nadal spisuje się super, ale nie jest już tak "szybki" jak kiedyś - wymaga ciut większej cierpliwości- albo to ja na starość robię się mniej cierpliwa To kwestia kilku sekund dłużej przy zmywaniu tuszu-warto przytrzymac przez moment by wacik ładnie go wchłonął. Raz po raz skuszę się na inny płyn, ale jak dotąd żaden mu nie dorównal. Plusy: neutralny zapach, wygodna butelka, skuteczność, niewyczuwalnośc dla skóry po oczyszczeniu-nie zmywam go wodą, nie szczypie! Minusy: cena, dość szybko ubywa- bo używam go też kiedy inne produkty sobie nie radzą, np płyn micelarny z Garniera-zdecydowanie bardziej toporny od Biodermy.
    PS Obecnie (14.05.15) dostępny w promocji HEBE 2x500 ml za 69 zł!

Używam tego produktu od: ok 7 lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lanica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie sprawdza sie
  • Lubię prosta i skuteczna pielęgnację. Przy dobrym środku do demakijażu i oczyszczania, skora wymaga jedynie kremu.

Jedyne zalety tego preparatu to wygoda i szybkość demakijażu wieczorem.

Pracuje w dużym mieście, uprawiam sport outdorowo, do pracy dojeżdżam rowerem (smog) i jestem po 30, wiec moja skora wybacza mniej. Makijażu nosze niedużo (tusz, róż, korektor, kredka do brwi). Płyn micelarny Bioderma, ,mimo zapewnień producenta nie usuwa ze skory brudu z całego dnia. Koniec kropka. Tak, radzi sobie z makijażem. Po dłuższym okresie stosowania skora wyraźnie poszarzała, zaczęłam mieć zaskórniki i zapchane pory. Problem zniknął po zmianie preparatu do oczyszczania skory.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić lulo_aiesec za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Płyn wygrałam w konkursie internetowym. Bardzo się ucieszyłam, ponieważ dużo dobrego o nim słyszałam, ale do tej pory od kupna odstraszała mnie cena.

PLUSY:
    + świetnie zmywa makijaż, nawet wodoodporne tusze do rzęs
    + koi skórę, nie podrażnia jej
    + neutralny zapach
    + wydajny

MINUSY:
    - minusem może być cena, to głównie przez nią będę się zastanawiać czy wrócić do Biodermy.

Podsumowując, płyn jest świetny i wg mnie zasłużenie ma tak dobrą opinię. Jeżeli znajdę go jeszcze w promocji, na pewno kupię.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić tinkerbell91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie.
  • Czy tylko mnie po tym specyfiku wysypuje? Normalnie za kazdym razem po uzyciu budze sie rano z krostkami! W zyciu bym w to nie uwierzyla, ale mialam pare podejsc i zawsze sie dzialo to samo. Dodam, ze z wypryskami nie mam wiekszych problemow. No i musze zuzyc przynajmniej ze 4 waciki. Duzo bardziej wole wode micelarna z LOREALA. Przede wszystkim po niej nie musze nawet nakladac kremu na twarz, bo jest fajnie nawilzona i odzywiona, a po Sensibo czuje, ze mam sciagnieta skóre. Nie, nie, nie!

p.s. moge wyslac reszte tego badziewia (niebieska tez posiadam) poczta za free jak któras chce

Chcesz pochwalić Cinderella Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam go!
  • Zawsze szkoda było mi pieniędzy na drogie apteczne kosmetyki do zmywania makijażu. Ten płyn micelarny dostałam za 1gr przy zakupie innego produktu Biodermy. Pewnie inaczej bym go nie kupiła ze względu na cenę, 45zł za 250ml.

Działanie tego płynu mnie zaszokowało. Zwykle, gdy zmywałam puder wacik był w połowie brudny, a przy tym płynie wacik jest cały brudny, co oznacza, że bardzo dobrze zmywa makijaż i zabrudzenia. Jest przy tym bardzo delikatny, nie ściąga skóry, nie podrażnia oraz jest meeega wydajny.. Próbowałam zmywać nim oczy jednak o wiele bardziej wole zmywać mleczkiem, kwestia wygody.

Gorąco polecam! Wart swojej wysokiej ceny. Z tego co zauważyłam to często można go dostać w promocji.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 250ml

Chcesz pochwalić Natalka181 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie polecam
  • Posiadam skórę wrażliwą, skłonną do zaczerwienień i obrzęków. Płynu uzywam od prawie 2 lat, próbowałam go zastąpić innymi tanszymi kosmetykami, jednak każdy kolejny eksperyment kończył sie bardzo źle dla mojej skory.
    Kosmetyk nie uczula, poprawia stan skóry i bardzo dobrze nawilża skorę. Wart każdej ceny, bo wiem, że nie zawiedzie mnie w każdym momencie. A na promocji i tak występuje w przybliżonej cenie do innych tego typu produktow, efekt nieporownywalny.

Ilość zużytych opakowań: co najmniej 6 butelka

Chcesz pochwalić ggg222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo solidny
  • Mam bardzo wrażliwe oczy i jak do tej pory wszystkie kosmetyki do demakijażu, jakie wybierałam, mnie podrażniały albo pozostawiały nieprzyjemną „mgłę” na oku. Produkt Sensibio H2O jest absolutnie nieszkodliwy dla moich wrażliwych oczu, nie podrażnia ich, a wręcz pozostawia przyjemnie odświeżone.
    Niestety, niedokładnie oczyszcza makijaż (a nie używam wodoodpornych kosmetyków). Na linii rzęs zawsze pozostaje mi odrobina kredki/tuszu, która rozmazuje się pod okiem w trakcie snu i rano zawsze wyglądam jak panda. Mimo to jestem z niego bardzo zadowolona, daję jednak tylko 4/5, gdyż liczę na to, że znajdę jeszcze swój ideał.

Plusy:
    + nie podrażnia moich wrażliwych oczu, odświeża je i koi;
    + neutralny, bez zapachu,

Minusy:
    – mógłby być bardziej wydajny;
    – nie do końca radzi sobie z demakijażem oczu, zawsze pozostaje trochę tuszu/kredki na linii rzęs.

Tak czy inaczej polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić niekoniecznie89 za czytelną i pomocną recenzję?