Powiększ Bioderma, Sensibio H2O (Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu do cery wrażliwej)

Zgłaszająca osoba: benny

Płyn Bioderma Sensibio H2O o właściwościach łagodzących do mycia i demakijażu twarzy. Płyn micelarny, to roztwór wodny, zawierający cząsteczki wolnych kwasów tłuszczowych, które zgromadzone w dużej koncentracji tworzą sferyczne kształty zwane micelami. Micele estrów kwasów tłuszczowych doskonale wyłapują i pochłaniają brud i nadmiar sebum, dlatego Sensibio H2O jednym gestem usuwa zanieczyszczenia i zmywa makijaż. Nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka. Łagodzi podrażnienia. Oczyszcza jak mydło, reaguje jak woda, neutralizuje jak tonik, nawilża jak mleczko. Nie wymaga spłukiwania.
Wskazania do używania płynu Sensibio H2O Bioderma:
- codzienna pielęgnacja cery wrażliwej,
- oczyszczanie skóry twarzy i/lub usuwanie makijażu,
- demakijaż oczu (nawet kosmetyki wodoodporne).

Cena: ok. 40zł / 250ml; ok. 60zł / 500ml

• Po prostu idealny
  • Kompletnie nie mam się do czego przyczepić.
    Oczyszcza idealnie, wystarczy kilka ruchów wacikiem. Pachnie fajnie, skóra czuje się po nim dobrze...
    Czego chcieć więcej?
    Nawet wodoodporny makijaż mu się szybko poddaje!

Używam tego produktu od: ok. 5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1, dopiero się kończy

Chcesz pochwalić kiszak za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• dla wrażliwców tak, dla innych niekoniecznie
  • To ulubiony płyn mojej mamy, bo ma ona skórę wyjątkowo wrażliwą i wiele kosmetyków ją podrażnia. Ten płyn na szczęście nie. Musiałam go wypróbować i mam mieszane uczucia, ale zdaje sobie sprawę, że nie jest to wersja dla mnie, bo ja wrażliwcem nie jestem. Płyn jest bardzo delikatny, używałam go w formie toniku, bo nie poradził sobie ze zmyciem niezbyt mocnego makijażu oczu, a nie byl to makijaż wodoodporny. Tonizuje, lekko odświeża, ale miałam wrażenie przemywania twarzy wodą. Nie dla mnie. Kupiłam już wersję zieloną.

Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić Finka2L za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Ogólnie bardzo dobry płyn do demakijażu.

Plusy:
    + dobrze zmywa, radzi sobie nawet z produktami wodoodpornymi
    + nie zapycha
    + wydajny
    + ładne opakowanie

Minusy:
    - zostawia tłusy filtr na twarzy, nie tak tłusty jak przy innych produktach, które stosowałam, ale ma się ochotę przemyć po nim twarz
    - podrażnia oczy, przy codziennym stosowaniu, więc muszę go odstawiać co jakiś czas
    - cena

Podsumowując, jeden z lepszych płynów do demakijażu jakich używałam, ale mnie osobiście podrażnia oczy i ten tłusty filtr, a w dodatku cena. Przeczytałam tyle pozytywnych komentarzy na jego temat, a po użyciu nie ukrywam, że sie troche rozczarowałam, więc nie jestem pewna czy ponownie go kupię.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić La_uren za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 25 raz(y)
  • IDEAŁ!!!!!
  • Nawet ta kolosalna cena nie jest w stanie odepchnąć mnie od zakupu tak genialnego płynu.
    Jestem alergikiem borykającym się z opuchnietymi i zaczerwienionymi oczami każdego dnia. Bez makijażu oka nie wyjdę niesety z domu. I choć mój makijaż to kreska i tusz zmyć go wieczorem trzeba.
    Uzywając innych płynów moje oczy po demakijażu były mega podrażnione, piekły i łzawiły. Po Biodermie nie ma takiego uczucia. Poza tym mam wrażenie, że Bioderma zdejmuje wieczorem z moich oczu zmęczenie i opuchliznę. Wiem, to dziwne, żeby płyn mógł przyczynić się do leczenia opuchliżny ale ja mam takie odczucie.
    Nie zamienię na żaden inny. Zmywanie nim makijażu to bułka z masłem - przykładam płatek po czym jednym pociągnięciem zmywam makijaż. Genialny jest to produkt.
    Dziewczyny bez problemów z oczami nie zauważą w nim żadnej różnicy, ja, alergiczka widzę dlatego tez tak bardzo go zachwalam. To mój numer jeden !!!

Chcesz pochwalić igiE za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Gdyby nie ta cena ...
  • Świetny płyn micelarny, ale niestety cena nie pozwala mi go używać na codzień.
    Korzystam z płynu micelarnego, rano, wieczorem, do odświeżania, zmywania makijażu, więc mówiąc szczerze używam go dość dużo no i niestety ale Bioderma jest za droga

+ bardzo dobrze zmywa
    + świetnie odświeża
    + przyjemny delikatny zapach
    + wydajny

- ale cena niszczy ...

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anjya za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale nie oczyszcza calkowicie...
  • product bardzo dobry,
    nie uczula,
    pieknie pachnie,
    super zmywa makijaz oczu,

niestety do demakijazu zaczelam uzywac mydla poniewaz po uzywaniu tylko plynu micelarnego zaczely sie pojawiac krostki w okolicach czola i brody.

mysle, ze moglo miec to zwiazek z tym plynem micelarnym.

wczesniej uzywalam Garniera i nie mialam tego problemu.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić alisson81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny do demakijażu oczu
  • Używam tego produktu od ok. 2 lat. Dotychczas na zmianę z pianką ze Skin79 były to moje "stałe" produkty do demakijażu, przy czym ten ze względu na swoją uniwersalność towarzyszył mi także w drodze (bardzo wygodne są buteleczki 100ml) a w razie silnego podrażnienia był to jedyny produkt do demakijażu który stosowałam.

Płyn jest niezwykle wydajny i skuteczny, wystarczy chwila a nawet ciężki makijaż znika błyskawicznie, nie podrażnia.
    Obecnie używam go głównie do demakijażu oczu.

W Super-pharm często kupuję go w promocji po 19,99pln za 250ml a 100ml za 9,90pln, więc cena jest przystępna. Wart każdej złotówki, to dobry i skuteczny produkt, który może zastąpić kilka kosmetyków do demakijażu.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka butelek 250ml i 100ml

Chcesz pochwalić atena81pl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny dla skóry atopowej.
  • Testowałam kilka płynów micelarnych, bioderma okazał się strzałem w 10.
    Jest delikatny dla skóry suchej.
    Wygładza.
    Oczyszcza.
    Nawet fajnie radzi sobie z demakijażem oczu.

Jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić komiksowaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny z malutkim zastrzeżeniem
  • Kupiłam ten produkt przez wszechobecny szał na niego. Zakupu nie żałuję, ale posiada pewny minus, który dla mnie stanowi dość poważną barierę.

Zalety:
    - opakowanie - przezroczyste, zawsze widać ile jest produktu w butelce
    - różne wersje pojemności
    - względna dostępność
    - diabelsko wydajny!
    - bezzapachowy
    - nie wysusza okolic oczu
    - szybko i bezproblemowo zmywa każdy makijaż

Wady:
    - kilka razy zaszczypał mnie w oczy
    - niestety cena - jest wysoka i dla wielu osób może być już produktem z wysokiej półki cenowej

Czy kupię ponownie? Pewnie tak, ale tylko te wersje po 100 ml

Ilość zużytych opakowań: 2 x 100 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart swojej ceny!
  • Kupuję go od sierpnia 2014 i nie zamienię na żaden inny. Okazał się zbawienny dla mojej tłustej bardzo wrażliwej cery. Perfekcyjnie oczyszcza twarz z makijażu i nadaje świeżości i blasku, a przede wszystkim nie podrażnia.

Wystarczy niewielka ilość, a poradzi sobie z każdym makijażem. Jest bardzo wydajny. Buteleczka 250 ml wystarcza na 1,5 miesiąca przy codziennym makijażu i odświeżaniu cery co kilka godzin namoczonym wacikiem.

Dziewczyny, zdecydowanie polecam! Jest wart każdej wydanej złotówki.

Używam tego produktu od: sierpnia 2014
    Ilość zużytych opakowań: 6 małych opakowań

Chcesz pochwalić milastr za czytelną i pomocną recenzję?