Powiększ Bioderma, Sensibio H2O (Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu, do cery wrażliwej)

Zgłaszająca osoba: benny

Płyn o właściwościach łagodzących do mycia i demakijażu twarzy. Płyn micelarny, to roztwór wodny, zawierający cząsteczki wolnych kwasów tłuszczowych, które zgromadzone w dużej koncentracji tworzą sferyczne kształty zwane micelami. Micele estrów kwasów tłuszczowych doskonale wyłapują i pochłaniają brud i nadmiar sebum, dlatego Sensibio H2O jednym gestem usuwa zanieczyszczenia i zmywa makijaż. Nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka. Łagodzi podrażnienia. Oczyszcza jak mydło, reaguje jak woda, neutralizuje jak tonik, nawilża jak mleczko. Nie wymaga spłukiwania. Wskazania:
- Codzienna pielęgnacja cery wrażliwej
- Oczyszczanie skóry twarzy i/lub usuwanie makijażu
- Demakijaż oczu (nawet kosmetyki wodoodporne)

Skład: water (aqua), PEG-6 caprilic/capric glycerides, cucumis sativus (cucumber) fruit extract, mannitol, xylitol, rhamnose, fructooligosacharides, propylene glycol, disodium EDTA, cetrimonium bromide

Cena: ok. 40zł / 250ml; ok. 60zł / 500ml

• płyn micelarny - ideał
  • Zacznę od tego, że nie wiem po co piszę tę recenzję skoro kosmetyk uchodzi już za "kultowy" i chyba nikt/ nic nie jest w stanie zachwiać jego nieskalaną opinią.

Powtórzę to co poprzedniczki - płyn nietłusty, świetnie i dokładnie zmywający, nie szczypie.

Jedyny minus, to zapach - jest jakiś taki chemiczny i nieprzyjemny, więc odejmuję za to pół gwiazdki.

Jednym słowem używałam płynu micelarnego Bourjois i wydawał mi się idealny, jednak ten płyn go zdetronizował.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić kamisia_17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • dziwię się że nie napisalam jeszcze recenzji tego produktu, jest to najleszy plyn jakiego używałam, jest delikatny, nie potrzeba go wiele aby zmyc makijaż, radzi z sobie z tuszem do rzęs, cena mnie nieraz dobija ale kupuję wylącznie z promocji w SP jedna butelka plus druga gratis.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 4 duże, 2 małe

Chcesz pochwalić mlumixy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy płyn jaki miałam
  • Zanim dotarłam do bioderma kupowałam też inne płyny miceralne z apteki ale zawsze coś było nie tak w nich, za to ten spełnia wszystkie moje wymagania. Mam wrażliwą cerę skłonną do naczynek, ten płyn bardzo delikatnie działa na moją cerę a do tego cudnie zmywa makijaż oczu i całej twarzy oczywiście przy tym nie podrażnia oczu oczywiście cena jego wysoka, ale bardzo często można trafić na super promocje, naprawdę warto to jest moje KWC

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Gruan za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety nie do końca taki wszechstronny
  • Płyn faktycznie bezzapachowy i delikatny. Dobrze doczyszcza resztki makijażu. Niestety nie radził sobie z wodoodpornym makijażem oczu. Dwufazowe płyny są tu jednak niezawodne
    Myślę że jak na takie właściwości ma za wysoką cenę.

Ilość zużytych opakowań: jedno 100 ml

Chcesz pochwalić eliwenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Numer jeden
  • Jest najlepszy. Zmywa perfekcyjnie, nie ma zapachu, nie podrażnia, a wręcz działa łagodząco (w okresie pylenia używam go do oczyszczania oczu z efektów reakcji alergicznej i przynosi mi zawsze ulgę). Ma ładną buteleczkę. Dwie buteleczki 250 ml za 40 zł starczają mi z powodzeniem na pół roku.

Używam tego produktu od: dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Pomianosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wierny od zawsze
  • Próbowałam nawet zielony dla cery mieszanej ale ten jest bezkonkurencyjny. Idealny po prostu! Same zalety! Dodatkowo za każdym razem udaje mnie sie dostać dwie butelki za 49zł w aptece Juventa. I jak tu go nie kochać?

Ilość zużytych opakowań: 5 zużytych, w trakcie 6-go

Chcesz pochwalić MillionDollar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Nie wyobrażam sobie zmywać makijaż innym produktem.

+ delikatny dla skóry
    + oczy nie łzawią
    + świetnie zmywa makijaż
    + nie podrażnia
    + bardzo wydajny

Nie zauważam minusów.

Używam tego produktu od: killu lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Morganna85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny i skuteczny
  • Plusy:

- skutecznie usuwa makijaż

- nie podrażnia nawet bardzo wrażliwej oraz podrażnionej skóry (również po zabiegach dermatologicznych)

Minusy:
    - brak

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić e_snail za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC
  • Najlepszy, jedyny, niepowtarzalny, niezastąpiony!!!

Plusy:
    + bardzo dobrze zmywa makijaż,
    + nie wysusza, za to delikatnie pielęgnuje,
    + nie szczypie w oczy,
    + bardzo wydajny (buteleczka starcza mi na ok. 2 m-ce),
    + cena

Wiem, że wiele osób przeraża wizja wydania 50zł na buteleczką płynu micelarnego, jednak wbrew pozorom to wcale nie tak dużo.
    Tańsze płyny, w moim wypadku był dużo mniej wydajne i jeden (ok. 250ml) nie starczał mi nawet na miesiąc, więc kupując kilka wydawałam tyle samo, jak nie więcej...

Ostatnimi czasy udawało mi się kupić w promocji 2 butelki w cenie jednej, więc tym bardziej warto

POLECAM!!!

Ilość zużytych opakowań: tak dużo, że już nawet nie pamiętam

Chcesz pochwalić brunettt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec
  • + dokładnie oczyszcza makijaż twarzy i oczu (dowolne ciemne lub jasne cienie, maskarę, ciężkie podkłady), nie używam eyelinera więc nie wiem jak go zmywa
    + łagodzi twarz w przypadku podrażnień, uczuleń
    + bardzo wydajny

- mógłby być tańszy ale często kupuję go na promocji w pobliskiej aptece za 40-47 za 2 butelki po 250 ml

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście butelek

Chcesz pochwalić BarIwa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij