Powiększ Bioderma, Sensibio H2O (Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu, do cery wrażliwej)

Zgłaszająca osoba: benny

Płyn o właściwościach łagodzących do mycia i demakijażu twarzy. Płyn micelarny, to roztwór wodny, zawierający cząsteczki wolnych kwasów tłuszczowych, które zgromadzone w dużej koncentracji tworzą sferyczne kształty zwane micelami. Micele estrów kwasów tłuszczowych doskonale wyłapują i pochłaniają brud i nadmiar sebum, dlatego Sensibio H2O jednym gestem usuwa zanieczyszczenia i zmywa makijaż. Nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka. Łagodzi podrażnienia. Oczyszcza jak mydło, reaguje jak woda, neutralizuje jak tonik, nawilża jak mleczko. Nie wymaga spłukiwania. Wskazania:
- Codzienna pielęgnacja cery wrażliwej
- Oczyszczanie skóry twarzy i/lub usuwanie makijażu
- Demakijaż oczu (nawet kosmetyki wodoodporne)

Skład: water (aqua), PEG-6 caprilic/capric glycerides, cucumis sativus (cucumber) fruit extract, mannitol, xylitol, rhamnose, fructooligosacharides, propylene glycol, disodium EDTA, cetrimonium bromide

Cena: ok. 40zł / 250ml; ok. 60zł / 500ml

• Geniusz
  • Tak, tak i jeszcze raz tak!
    nie podrażnia
    nie wysusza
    duże opakowanie
    często w promocji
    łatwo dostępny

+/-

do minusów można zaliczyć jedynie cenę ale często dostępny jest w promocji np 2 w cenie jednego w Superpharmie czy też hebe!

Ilość zużytych opakowań: 1.5 op

Chcesz pochwalić Klaudiuszek93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niby fajna, ale przereklamowana
  • Za taką cenę oczekuję od produktu wydajności dokładnego demakijażu. Niestety nie uzyskałam tego.
    Produkt średnio radzi sobie z kredką, tuszem, czy eyelinerem, podkład zmywa dość dobrze, ze szminkami też nie jest źle.
    Tyłeczka nie urywa, ma lepsze i tańsze odpowiedniki (np. micelar z Bourjois). Plus za to, że nie podrażnia. Dla mnie trója plus.

Chcesz pochwalić _peachy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo bardzo tak
  • Przy pierwszym zakupie kierowałam się pozytywnymi opiniami i tym, że akurat był w promocji. Zastanawiałam się jednak co tak wspaniałego może mieć w sobie płyn micelarny, że zbiera tyle ochów i achów no i kosztuje swoje. Teraz już wiem

Moja skóra po jego użyciu nie szczypie, nie piecze, nie klei się, jest ładnie oczyszczona i odświeżona. Jedynie na chwilę staje się leciutko zaczerwieniona ale to dosłownie kilka sekund iu mnie dzieje się tak przy aplikacji praktycznie każdego produktu, więc nie uznaje tego za minus. Z demakijażem oczu także radzi sobie niezwykle dobrze, nie trzeba się męczyć i szarpać oraz nie zostawia rozmazanej szarej "poświaty" wokół powiek. Pachnie przepięknie, baaardzo delikatnie i kojarzy mi się pod tym względem z kremem z filtrem dla dzieci

Polecam bardzo.
    Jedyne minusy to cena (zawsze staram się upolować w promocji "2 za 1", bo inaczej szkoda mi 60zl na butelkę, która schodzi u mnie stosunkowo szybko ;p ) i odrobinę za duży otwór, ale na tle plusów to naprawdę niewiele.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 x 500ml

Chcesz pochwalić Pamoison za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony
  • Jest to mój ulubiony płyn micelarny

Mam skórę problematyczną, trądzikową. Płyn doskonale usuwa makijaż z okolicy oczu i twarzy. Wystarczy odrobina płynu na płatek kosmetyczny! Nie podrażnia skóry. Powiedziałabym, że wpływa na nią korzystnie. Dobrze odświeża.

Jedynym minusem jest wygórowana cena

Używam tego produktu od: kwiecień

Chcesz pochwalić marina27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry micel
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami internautek postanowiłam "zaszaleć" i kupić ten wychwalany kosmetyk. I nie żałuję zarówno wydanych pieniędzy jak i decyzji.

Plusy:
    - bezzapachowy
    - wydajny
    - skutecznie zmywa makijaż nawet wodoodporny
    - nie pozostawia tłustego filtru na powiekach
    - delikatny choć czasem niestety potrafi podrażnić, ale sądzę że to jest to bardziej spowodowane wpadnięciem cienia do oka aniżeli tego płynu

Minusy:
    - cena choć poluję na niego na promocji w aptece - teraz właśnie za opakowania 2x500ml zapłaciłam 66 zł, co w porównaniu z moim niedawnym faworytem Dax Cosmetics wychodzi tyle samo a może nawet mniej - Dax bodajże 14 zł za 200ml.

Używam tego kosmetyku od ponad roku i na chwilę obecną na pewno nie zamienię go na żaden inny.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 5 duże

Chcesz pochwalić dianaro za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jakdotychczas
  • Jak większość kobiet uważam, że jest chyba najlepszy z miceli. Nie jestem mu wierna ze względu na cene, akurat na micele jest mi szkoda, więc szukam tańszych odpowiedników, ale póki co żaden mu nie dorównuje.

+świetnie zmywa makijaz, filtry
    +brak tłustej warstwy
    +nie pachnie!

-cena.

Szukam dalej, jak nie znajdę pewnie wrócę z podkulonym ogonem, ale tego jest tyle na rynku, że może akurat cos choćby w połowie tańszegow wpadnie jako kwc.

Używam tego produktu od: 2 mce

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sowaa5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • u mnie się zupełnie nie sprawdził
  • Niestety nie podzielam tych zachwytów ochów i achów. Na mojej skórze ten płyn się nie sprawdził. Nie podrażnia faktycznie, jest bardzo łągodny, ale albo sam powoduje niemiłe skutki uboczne, albo makijaż zmywa niedokładnie. Nie widać tego tak "na pierwszy rzut oka", ale po paru dniach stosowania zaczynają się pojawiać jakieś zaskórniki, wypryski.

Używam tego produktu od: nieregularnie od 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 250 ml.

Chcesz pochwalić wrobel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecany przez najlepszych
  • Najlepszy płyn do demakijażu. Radzi sobie z wszystkimi kosmetykami, tuszem wodoodpornym i sztucznymi rzęsami. Nie powoduje podrażnień, łzawienia oczu, nie wysuszał skóry.

Polecany przez Lisa Eldridge - wizażystka marki CHANEL - polecam jej stronę internetowa http://www.lisaeldridge.com

Używam tego produktu od: Kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Bardzo dużo, trudno zliczyć

Chcesz pochwalić MarFruz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny i skuteczny
  • Lepszego płynu micelarnego nie znajdziesz!

Ja jestem zachwycona i moja naczynkowa skóra również. Absolutnie nie podrażnia , sprawia ,że skóra twarzy zaczyna "oddychać" jestem zachwycona! niezwykle wydajny opakowanie 200 ml starcza mi na pol roku. Zmywa idealnie be efektow szczypania. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 6 całych opakowań

Chcesz pochwalić Stellina86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDOTWÓRCA

• Byłam z niego bardzo zadowolona.
    Spełnił moje oczekiwania.
    Nie wysusza i pomagał w odświeżaniu błyszczącej skóry twarzy.

Jedyny minus jak dla mnie to cena.
    Czasem za bardzo wygórowana.

Na pewno nie raz będę do niego wracała.

I choć uważam go za coś wspaniałego to szukam dalej bo moja kobieca ciekawość nie pozwala mi przestać szukać.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy 2014
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić bestines za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij