Powiększ Bioderma, Sensibio H2O (Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu do cery wrażliwej)

Zgłaszająca osoba: benny

Płyn Bioderma Sensibio H2O o właściwościach łagodzących do mycia i demakijażu twarzy. Płyn micelarny, to roztwór wodny, zawierający cząsteczki wolnych kwasów tłuszczowych, które zgromadzone w dużej koncentracji tworzą sferyczne kształty zwane micelami. Micele estrów kwasów tłuszczowych doskonale wyłapują i pochłaniają brud i nadmiar sebum, dlatego Sensibio H2O jednym gestem usuwa zanieczyszczenia i zmywa makijaż. Nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka. Łagodzi podrażnienia. Oczyszcza jak mydło, reaguje jak woda, neutralizuje jak tonik, nawilża jak mleczko. Nie wymaga spłukiwania.
Wskazania do używania płynu Sensibio H2O Bioderma:
- codzienna pielęgnacja cery wrażliwej,
- oczyszczanie skóry twarzy i/lub usuwanie makijażu,
- demakijaż oczu (nawet kosmetyki wodoodporne).

Cena: ok. 40zł / 250ml; ok. 60zł / 500ml

• najlepszy
  • jak dla mnie jest to najlepszy płyn micelarny na rynku b. wysokie oceny ma też na makeupalley - superdelikatny, a jednocześnie dokładny, poza tym często w promocji 250 x 2 - jest wtedy trochę tanszy i jak dla mnie starcza akurat na tyle żeby nie biegać do apteki po 2 tyg. jak w przypadku innych.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić treize13 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• nie dla mnie
  • Moja pani dermatolog dała mi 2 próbki, mega się ucieszyłam, ponieważ zawsze chciałam przetestować biodermę, ale mimo tylu pochlebnych opinii na wizażu bałam się kupić kota w worku. Płyn bardzo mnie podrażnił, nie zmywał do końca tuszu do rzęs. Jedynym jego plusem jest wydajność.

Używam tego produktu od: jedna próbka starczyła mi na około tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 20 ml

Chcesz pochwalić beawia za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Najlepszy płyn micelarny jakiego do tej pory używałam ( a używałam ich sporo m.in. La Roche Posay, SVR, Iwostin ). Spełnia wszystkie moje oczekiwania dotyzące tego typu kosmetyków: szybko, delikatnie zmywa makijaż zarówno twarzy jak i oczu; nie pozostawia żadnego filmu na skórze twarzy, co jest obecne w preparatch innych marek; nie podrażnia; ma krótki przejżysty skład, a jak wiadomo w tej kwestii im mniej tym lepiej. Ja używam go zgodnie z przeznaczeniem tzn. zmywam nim makijaż wieczorem. Ja ze wzgędu na swoją tłustą, do niedawna jeszcze trądzikową skórę następnie przemywam twarz żelem do mycia. Rano nie używam płynu micelarnego, tylko samego żelu. Wiem że niektóre dziewczyny stosują płyn micelarny jak tonik, jednak według mnie są to 2 różne kosmetyki o zupełnie innych funcjach i zastosowaniu.Podsumowując, płyn micelarny z Biodermy zasługuje na swoją bardzo dobrą opinię w sieci, jak na razie dla mnie najlepszy !

Ilość zużytych opakowań: 6 * 500 ml

Chcesz pochwalić linkaminka za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem niezly, ale są lepsze
  • Kupiłam z ciekawości ten produkt ponieważ bardzo duzo osob go polecało i mam mieszane uczucia. Wydaje się być fajny ale nie zmywa dobrze mojego wodoodpornego tuszu i jaskrawych kolorów szminek. Ma przyjemny zapach, lecz nadal zostane wierna swojemu ulubieńcowi czyli rękawiczce Glov

Używam tego produktu od: kilka tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasiab15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 373 raz(y)
  • No, też się załapałam na to cudo i... przepadłam
  • Długo nie poddawałam się modzie na sensibio i długo szukałam ideału, aby tylko nie wejść któregoś dnia do apteki i nie wydać tej horrendalnej, jak się wydaje, sumy na płyn micelarny, bo przecież jest tyle innych, które spełniają te same obietnice, a nawet za niższą cenę. Okazało się, że moje oczy są na tyle wymagające, że na każdy płyn micelarny reagowały podrażnieniem, było już coraz gorzej, więc musiałam się zdecydować na Biodermę. Nabyłam więc ten produkt przy pierwszej nadarzającej się okazji, czyli promocji.

Jak się okazało, pozytywne recenzje są w pełni uzasadnione. Płyn doskonale usuwa makijaż, nie uczula, nie drażni, nie wymaga silnego naciskania wacikiem na okolice oczu, demakijaż jest komfortowy. Odkąd używam sensibio, moje oczy są bardziej wypoczęte i zrelaksowane. Po nim tylko krem (i czasem serum) i jest wspaniale. Tak więc makijaż oczu zmywam sensibio, a resztę- rękawiczką Glov. Jest pięknie

Używam tego produktu od: 6 mies.
    Ilość zużytych opakowań: jedno większe opakowanie

Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Od pierwszej butli tego specyfiku nie mogę wyjść z podziwu. Wyczyści wszystko, nie podrażnia, jest wydajny.
    Zostawia skórę czystą i gotową do dalszych zabiegów, suchą bez żadnej powłoki.
    Ładnie oczyszcza pory.
    Idealny i w promo bardzo korzystne ceny, zwłaszcza na tą wydajność!

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić 17102007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bradzo dobry
  • Bardzo dobry płyn miceralny, co najważniejsze dla mojej delikatnej skóry nie podrażnia i nie uczula

+ wydajny
    + nie powoduje podrażnień
    + cena jeżeli uda się go kupić w promocji (1+1 gratis)

- cena przy normalnym zakupie bez promocji
    - mało wygodne beczułkowate opakowanie

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić justyn8899 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ma wszystko, czego można wymagać
  • Nie ma co się rozpisywać - po prostu idealny Delikatny, w ogóle nie podrażnia (w przeciwieństwie do swojego zielonego kolegi do skóry mieszanej), przyjemny w stosowaniu, dobrze zmywa. Ma wszystko, czego można wymagać od płynu micelarnego. Pół gwiazdki odjęte za cenę, ale coś za coś

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić martinosos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Fantastyczny płyn do demakijażu! Wprost idealny. Zakochałam się w nim. Bez problemów zmywa każdy makijaż, nie wymaga nieprzyjemnego tarcia skóry. Nie wywołuje, żadnych podrażnień, nie powoduje pieczenia. Nawet przy kontakcie z oczami nie powoduje żadnego dyskomfortu, a przy tym idealnie zmywa nawet wodoodporny makijaż. Opakowanie starcza na dosyć długo, a przy tym produkt jest wydajny i nie trzeba zużywać go w dużej ilosci. Polecam każdemu.

+ wydajny
    + nie powoduje pieczenia, podrażnień
    + idealnie zmywa każdy makijaż
    + działa szybko
    + odświeża i tonizuje

- dosyć wysoka cena (jednak produkt jest zdecydowanie warty tych pieniędzy)

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: około 4 duże opakowania

Chcesz pochwalić CrispyLady9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Chyba każdy zna ten produkt i każdy dobrze wie że jest najlepszy Nie bardzo wiem co pisać.....
    Ostatnio zdradziłam go z innym płynem, wydawało się że działa ok, zmywa makijaż, nie podrażnia. "Wymytą" twarz przejechałam Biodermą dla testu....Okazało się że jednak nie jest taka idealnie czysta.
    Odejmuję połowę gwiazdki za cenę.... To tylko płyn micelarny, cena jest wygórowana.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo.....dziesiątki

Chcesz pochwalić _Mikser_ za czytelną i pomocną recenzję?