Max Factor, Ageless Elixir 2 in 1 (Podkład + serum)

Powiększ Max Factor, Ageless Elixir 2 in 1 (Podkład + serum)

Zgłoszony przez misianka

Nowy podkład Max Factor łączy zalety fluidu i serum. Max Factor Ageless Elixir 2 w 1 podkład + serum idealnie maskuje zmarszczki i przebarwienia. Zawarte w serum składniki nawilżają skórę, a filtr UV chroni przed powstaniem nowych oznak starzenia.
Dedykowany dla każdego typu skóry dojrzałej (30+). Działanie: przeciwzmarszczkowe, ochrona UV, nawilżające, na przebarwienia , koloryzujące.
Podkład Max Factor Ageless Elixir 2 w 1 podkład + serum występuje w 5 następujących odcieniach:
Warm Almond 45
Natural 50
Beige 55
Golden 75
Bronze 80.

Cena: 64,99zł / 30ml
/s/

• Rewelacyjny
  • Dla mnie super. Mam 39 lat. Cerę normalną skłonną do przesuszania.
    Ładnie wygładza, odświeża, kryje. Moja cera wygląda na rozświetloną i świeżą. Nie tworzy maski. Wygląda na twarzy naturalnie. Taki właśnie efekt chciałam osiągnąć.
    Mimo negatywnych opinii na Wizazu zaryzykowałam, bo stwierdziłam, że mogą wynikać z niedobrania podkładu do wieku. Jest on jednak dla osób po trzydziestce. Cera w tym wieku często potrzebuje nawilżenia, odżywienia. Dlatego uważam, że dla osób z cerą przesuszoną będzie idealny.
    Owszem, muszę przypruszyć, przynajmniej środkową część twarzy pudrem sypkim, ale zawsze to robiłam i robię.
    Ja używam odcienia NATURAL50. Fluid zakupiony w Niemczech.

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie drugiego opakowania.

Chcesz pochwalić Monika T. za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny
  • Nie wiem czemu nagle mi sie przypomnial maly koszmarek z dosc odleglych czasow. Jedyny podklad ktorego nie bylam w stanie zmeczyc. Wiekszosc jego "zalet" wyparlam z pamieci ale do dzis pamietam, ze twarz swiecila mi sie po nim jak wysmarowana maslem. Kolor najjasniejszy byl za ciemny. Ale najgorszy byl ten blysk. Koszmar. Nie wiem czy nadal w sprzedazy ale jesli tak to absolutnie nie polecam.

Używam tego produktu od: Dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: Kawalek 1 opakowania

Chcesz pochwalić Lunlachiel za czytelną i pomocną recenzję?
  • szalu nie ma
  • Podklad uzywalam przez dwa tygodnie po czym zrezygnowalam.krycie ma dość slabe,bardzo szybko sie scieral.kolory trochę prosiaczkowate.dla mnie byly to pieniądze wyrzucone w bloto.efekt jest ladny przez pierwsza godzinę po nalozeniu.pozniej coraz gorzej

Używam tego produktu od: 2tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Chcesz pochwalić zanetak88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdyby nie jedno małe "ale"...
  • Szukałam podkładu lekkiego, a jednak trochę kryjącego. Nie chciałam też podkładu matującego, a nade wszystko szukałam ciepłego odcienia. Mój wybór padł na kolor 75 czyli Golden. Jest to o tyle ciekawe, że jestem "bladoskóra" i zawsze kupowałam najjaśniejsze odcienie, ale ostatnio stwierdziłam, że dużo osób pyta mnie, czy jestem chora/zmęczona - skutek tych jasnych podkładów , które sprawiają, że moja skóra jest ziemistoszara. Ale do rzeczy:

[+]
    -łatwo dostępny w mojej okolicy
    -kolor bardzo dobrze stapia się ze skórą, chociaż jest ojd niej ciemniejszy
    -nie podkreśla suchych skórek (brawo, to bardzo ważne dla dobrego efektu w makijażu)
    -bardzo naturalny wygląd
    -nie ściera się z twarzy przez cały mój dzień roboczy czyli nawet 12 godzin
    [-]
    -Twarz świeci mi się po nim jakbym miała tłustą skórę , a mam normalną. Nie potrafię wyeliminować tego nawet sypkim pudrem. To mnie trochę odstrasza od tego podkładu, bo pierwszy raz w życiu uzyskałam taki efekt błyszczącego czoła.
    - Ma dziwną konsystencję (jakby żelową), to pewnie przez to serum, trudniej niż inne "lejące" podkłady nałożyć go pędzlem.

Reasumując: byłby średniopółkowym ideałem, gdyby tak nie nabłyszczał strefy T. Dokończę to opakowanie i poszukam dalej mojego KWC...

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić firenza za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry podkład w dobrej cenie
  • idelnie nawilzona cera w połaczeniu z doskonałym kryciem niedoskonałości!
    trochę się zaczyna świecić po 8-10 godzinach ....
    ale konsystencja, zapach i walory skóry po użytkowaniu tego podkładu przeważają ten jeden minus!!
    cudowne odcienie, ja stosowałam najciemniejszy i byłam zachwycona!! polecam dla wszystkich na imprezę, wyjście, czy też na co dzień

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić askinson za czytelną i pomocną recenzję?
  • lepszy ze średniopółkowych
  • Zaskoczył mnie na plus. Mam cerę na pierwszy rzut oka normalną, gładką i bez wyprysków. Lubi się jednak solidnie w ciągu dnia upocić, co jest mocno upierdliwe.
    Ten podkład okazał się lekki, ładnie ujednolicał koloryt, skóra się pod nim nie tłamsiła. Bez problemu się rozprowadzał i pozostawiał ładny satynowy efekt, który jednak musiałam przypudrować w strefie T. Używałabym go dalej, ale...
    Ciężko z odcieniem. Wybrałam najbardziej zbliżony, a jednak nieco się "wybijał", przez co musiałam kombinować z szyją. W końcu dałam sobie spokój. Mimo to uważam, że jest fajny. Nie psuje cery, przynosi wręcz komfort po nałożeniu. W umiarkowanych temperaturach nie znika w ciągu dnia, ładnie się trzyma. W wyższych był niestety przykro krótkodystansowy. Na minus można zaliczyć także brak właściwości matujących, choć nie wiem czy producent to obiecywał.
    Jeśli byłby odcień dla mnie - kupiłabym ponownie.

Używam tego produktu od: ok. 4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 25% jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić konfitura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny podkład
  • Mam suchą skórę z tendencją do błyszczenia w sferze T.

Podkład ten jest dla mnie idealny. Jednocześnie nawilża, nie ściąga skóry i delikatnie matuje, dzięki czemu efekt jaki pozostawia, jest jedwabisty. Moja cera nigdy tak pięknie się jeszcze nie prezentowała. Jest gładka, ujednolicona, rozjaśniona.

Podkład nadaje delikatny mat, ja większego nie potrzebuję. Idealnie stapia się z cerą, tworzy na niej delikatną, jedwabną siateczkę.

Podkład nie waży się na skórze, utrzymuje na niej około 10 godzin. Fajnie się rozprowadza, nie jest zbyt gęsty ani zbyt tłusty.

To najlepszy podkład, jakiego do tej pory używałam. Kolor, jaki stosuję to 45 Warm Almond.

Ilość zużytych opakowań: jedno, nie do końca

Chcesz pochwalić patrycja0530 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam, świetny podkład
  • Oceniam odcień 75 Golden.

Podkład rewelacyjny. Łatwo się rozprowadza dzięki fajnej konsystencji. Nie tworzy efektu maski. Nie robi też zacieków, ani "plam" Świetnie pokrywa, fajnie i długo utrzymuje się na skórze. Dobrze pokrywa się go pudrem, potrafi współpracować
    Odcień który używam jest dość ciemny, na skórze nabiera ładnego kolorytu, także puder którym go pokrywam ma dzięki niemu ładniejszy odcień.

+ Brak efektu maski
    + Brak zacieków, "plam"
    + Ma fajną konsystencję
    + Łatwo się nakłada i rozsmarowuje
    + Współpracuje z nałożonym na niego pudrem
    - Cena, za drogo

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić BrightBlonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych podkładów Max Factora
  • Dla mnie to jeden z lepszych podkładów Max Factora (mam cerę mieszaną)

+ aksamitna konsystencja
    + świetnie się rozprowadza na skórze - idzie jak po maśle
    + nawilża cerę
    + nie pozostawia suchych skórek
    + nie daje efektu maski
    + dobrze stapia się ze skórą
    + nie zatyka porów
    Po nałożeniu skóra jest gładka i miękka

Minusy:
    - jak zwykle najjaśniejszy odcień jest za ciemny dla osób o bladej cerze
    - średnio kryje (pod podkład muszę nałożyć korektor, bo nie kryje naczynek i innch niedoskonałości)
    - cena

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy podbieram starszej siostrze
    Ilość zużytych opakowań: 1/4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Brandy Alexander za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia dla mnie, z kolei świetny dla mamy (?!)
  • Mam 30+ cere mieszaną więc myślałam że to będzie idealne rozwiązanie dla mnie bo liczyłam na zmniejszenie liczebności kosmetyków na twarz.
    Gęsta konsystencja nie sprawdziła się gdyż zaczęło sie toto rolować, grudkować i wogle nie mogłam tego rozsmarować. Po kilku minutach w końcu się udało ale zobaczyłam w lustrze maske jakiej w życiu nie widziałam. Po 30 minutach nakładania, poprawiania musiałam to zmyć i nigdy nie użyłam więcej..... i oddałam mamie 60+
    Mama na cere suchą - serum szybko wchłonęło się nie rolowało. Twarz była promienna, jednolity koloryt, bardzo ładnie się prezentowała.

Używam tego produktu od: 1 dzien
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić Anias3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideany dla mojej mieszanej cery
  • -nawilża i rozświetla skórę
    - nie ma suchych skórej w okolicach nosa i brwi
    -nie ma efektu maski
    -używałam nr 75 w okresie jesienno zimowym teraz mam odcień 80
    -cera wygląda idealnie

Chcesz pochwalić czarnadrewnica za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry do cery suchej
  • Podkład jest lekki, nie robi efektu maski na twarzy, ale dobrze kryje. Nadaje się do cery suchej, bądź mieszanej ze skłonnościami do suchej. Przy cerze tłustej będzie się zdecydowanie świecił za bardzo. Ja mam mieszaną ze skłonnością do suchej, ale zawsze pokrywam twarz pudrem sypkim.
    Kolor jest naturalny, nie robi się po nałożeniu pomarańczowy.

Używam tego produktu od: ok 3-4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Chcesz pochwalić paulina1902 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubieniec mojej mamy
  • podlad idealny dla skory dojrzalej, srednie krycie, delikatne rozswietlenie, nie wchodzi w zmarszczki, jednoczesnie upieksza i pielegnuje. ciepla olorystyka, nie dla bladolicych przy tym naturalna, nie sa to typowe "pomaranczki" a sliczne zlociste odcienie. cena przyzwoita, higieniczne i ekonomiczne opakowanie...w tym przedziale cenowym nie ma konkurencji

Używam tego produktu od: od roku badz 2
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić katia7777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • FATALNY
  • Najgorszy podkład z jakim kiedykolwiek miałam styczność...I jeszcze za taką cenę? Porażka, wyrzuciłam pieniądze do śmieci. Kupiłam go, bo zabrakło w tym momencie innego podkładu Max Factor, którego używałam do tej pory i był rewelacyjny. Pomyślałam, że skoro do tej pory moja relacja z tą firmą była bardzo dobra wszystko powinno być okej - nic bardziej mylnego. Mam cerę normalną/mieszaną, jeśli już to bliżej mi do suchej niż do tłustej. 3 minuty po nałożeniu podkładu zaczynam się świecić jakbym była spocona. Żadne matujące kremy nakładane przed podkładem nie pomagają. Z minuty na minutę twarz coraz bardziej się świeci, a dodatkowo podkład zmienia barwę na ciemniejszą co wygląda po prostu tragicznie. Na twarzy mimo "zagruntowania pudrem" trzyma się godzinę - może dwie, potem spływa i twarz wygląda fatalnie. Na dodatek serum, które podkład w sobie zawiera jest tak tłuste, że wysypało mnie różnymi wypryskami, których normalnie nie miewam. Nie nazwałabym tego w ogóle podkładem - raczej silnie natłuszczającym kremem dla skóry permanentnie wysuszonej. COŚ PRZEOKROPNEGO. Na pewno go nie skończę, bardzo żałuję tego zakupu. Pół gwiazdki daję tylko za wygodne opakowanie z dobrze działającą pompką.

NIE KUPUJCIE TEGO!!

Używam tego produktu od: niecałe dwa tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno, nie skończę go

Chcesz pochwalić Czerwona789 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy podkład Max Factor
  • Od 7 lat używam różnych podkładów Max Factora i włąśnie do tego powracam po różnych nietrafionych nowościach.

Używam koloru 75 golden zimą i 80 bronze latem.

Ma ładne matwe aksamitne wykończnie. Ja nakładam podkład gąbeczkami, bo w moim przypadku daje to najlepszy efekt.

Niezależnie od odcienia kolor łądnie stapia się ze skórą. Praktycznie nie pudruję po nim twarzy, mam cerę mieszną i po wielu podkłądach się okropnie świecę a po tym nie.

Polecam.

Używam tego produktu od: jego premiery
    Ilość zużytych opakowań: 3 zużyte opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić d_a_r_i_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię go
  • Nie jest ideałem, ale bardzo lubię ten podkład. Mam odcień Warm Almond.

+ nieźle kryje
    + cudowna, aksamitna konsystencja
    + świetnie się rozprowadza zarówno pędzlem, jak i palcami
    + ładnie rozświetla cerę
    + nie wysusza
    + nie daje efektu maski nawet przy grubszej warstwie
    + bardzo dobrze stapia się ze skórą
    + wygodne opakowanie z pompką, zużywamy produkt do samego końca

+/- piękny, owocowy zapach, ale bardzo intensywny

- niezbyt trwały
    - najjaśniejszy odcień Warm Almond jest stosunkowo ciemny, więc odpada dla osób z jasną cerą
    - drogi

Stopień krycia na zdjęciu. Na prawej dłoni podkład chociaż uważam, że różnica jest duża i zauważalna bez tej info

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Setina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Fluid nie jest mój tylko mojej mamy , użyłam go kilka razy z powody braku mojego podkładu.

Cerę mam tłustą od czasu do czasu pojawi się jakaś niespodzianka .

Plusy

+ Ładny odcień ( ja posiadam natural 50 )
    + Bardzo dobrze się rozprowadza
    + Nie zatyka porów ( ani żadnych innych niespodzianek)
    + Po użyciu tego produktu buzia jest gładka i aksamitna
    + Nie brudzi ubrań
    +Bardzo dobrze nawilża skórę
    + Wygodne pudełeczko i dobry aplikator
    + Nie uczula

Minusy

- Skóra w ekspresowym tempie się błyszczy
    - Nie matuję
    - Nie kryje ( bardzo szybko schodzi z skóry )
    - Za bardzo wyperfumowany

Reasumując

Nie polecam osobą z tłustą cera oraz problemami . Jest to fluid bardzo lekki , raczej dla cery idealnej . Mi on nie pasuję . Nie narobił szkód , ale nie czułam się w nim komfortowo.

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić _magnifique_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka jakość za taką cenę - tragedia
  • Kupiłam ten podkład, ponieważ słyszałam dużo bardzo dobrych opinii o podkładach z MF. Niestety był to jeden z gorszych podkładów w mojej ''karierze" :
    - kolor jest bardzo sztuczny
    - źle się rozprowadza
    - jeśli chodzi o SERUM to żadnej poprawy cery nie zauważyłam, a wręcz się pogorszyła
    Za taką cenę i po takim producencie spodziewałam się czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: 07-07-2012
    Ilość zużytych opakowań: jedno pełne opakowanie produktu

Chcesz pochwalić Malvva za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby...
  • Plusy:
    + opakowanie (praktyczna pompka dzięki której można zużyć podkłąd do końca)
    + konsystencja ( jest lekki, łatwy do nałożenia - nie zasycha na twarzy w sekundę, nie pozostawia smug)
    i to by było na tyle...

Minusy:
    - odcienie ( wpadają w róż czego nie lubię, ponieważ mam cerę naczynkową. Do tego po pewnym czasie podkład ciemnieje na twarzy, robi się pomarańczowy)
    - jest nietrawły ( po paru godzinach (4) wygląda na twarzy nieświerzo, robi się ciężki, buźka zaczyna się świecić. Po ok 7 godzinach bez jakichkolwiek poprawek twarz wygląda tragicznie, jest tłusta, podkład znika i pozostawia po sobie tylko pomarańczowe plamy)
    - słabo kryje ( nie polecam osobom z cerą naczynkową)
    - wysoka cena jak na taki produkt...

Używam tego produktu od: 2 tygonie
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego, nie wiem czy zużyję do końca

Chcesz pochwalić crazolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • żarówka !!
  • Podkład kupiłam jak tylko pojawił się na polskim rynku. Został wszechstronnie rozreklamowany, więc wpadłam w sidła i kupiłam !!
    Ten podkład to istna tragedia. Nie robi absolutnie nic, a wręcz szkodzi. Moja skóra wyglądała o niebo lepiej bez niego.
    Najbardziej zachęciła mnie zawartość rzekomego serum. Niestety kosmetyk bardzo uwydatniał zmarszczki, zbierał się w nich i wyglądało to okropnie ! Nie było mowy o żadnym nawilżeniu.
    Jest tak wodnisty i mało treściwy, że nie sposób go nałożyć tak, aby cokolwiek zakrył, zakamuflował..
    Tak więc żadna obietnica producenta nie została spełniona

Co więcej:
    - fluid miał strasznie tłusta kosystencję, niemożliwą do zmatowienia na dłużej
    - skóra błyszczała się niemiłosiernie
    - w ogóle nie ma właściwości pozwalających go określić podkładem..

Kosmetyk nadaje się wyłącznie dla osób ze suchą skóra, bez żadnych niedoskonałości

Używam tego produktu od: ok. 2 lata temu raz użyty
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie raz użyte

Chcesz pochwalić carmen_89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny!
  • Podkład kupiłam spontanicznie i okazało się, że wyrzuciłam pieniądze w błoto. Postanowiłam zaoszczędzić i nie kupować podkładu z wyższej półki i tak na tym wyszłam, że musze kupić nowy podkład, bo ten się nie nadaje, bo:

1) Błyszczy się
    2) Pozostawia wszedzie ślady, na ubraniach, nawet na policzku drugiej osoby, gdy się dotknie
    3) W ogóle nie kryje
    4) Ma brzydki kolor (mam kolor Beige)
    5) Gdy jest ciepło sływa z twarzy
    6) Ma tłustą konsystencję

Za tę cenę tro porażka, wolę dołożyć drugie tyle i kupić porządny podkład.

Chcesz pochwalić jennifer2006 za czytelną i pomocną recenzję?
  • śłaby
  • Bardzo słaby podkład. Nic nie kryje, a wydaje mi sie że na dodatek podkresla niedoskonałości, kolor ciemniej na twarzy po nałożeniu, bardzo któtko utrzymuje się na twarzy, nie dla sery mieszanej ponieważ skóra się po niem strasznie swieci. Jak na tą cene to jakas porażka. Podkład jedynie dla osób, które chcą rozświetlić lekko twarz, nic poza tym. Jedyny plus to barzo ładny i delikatny zapach. Używam tego produktu od: 4 miesiecyIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić kicacz za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Bardzo średni podkład. Wielki minus za to że w połączeniu z kremem nawilżającym który wcześniej był kładziony na twarz daje niemiły zapach.

Ładnie się rozprowadza nie tworząc efektu maski, dobra gama kolorystyczna (brak żółci na twarzy), nie zapycha, wydajny. Utrzymuje się na twarzy do 4 godzin, potem potrzebna poprawka. Brak efekty tłustego. Nie wysusza skóry.

Używam tego produktu od: od pół roku na zmianę z innymi podkładami
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić kathy579 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE za taką cenę
  • Za tak wysoką cenę(60zł) spodziewałam się czegoś więcej.

Podkład:
    -fajnie się rozprowadza
    -nie zatyka porów
    -nawilża
    -wygląda ładnie(przez godzinę!)
    -mam wrażenie, że ciemnieje
    -nie kryje, nic a nic
    -gama odcieni bardzo uboga
    -na pewno nie nadaję się dla cery tłustej

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić nataszysko za czytelną i pomocną recenzję?
  • To krem nawilżająco - tonujący a nie podkład!
  • Mialam okazję kupić ten podklad w bardzo okazyjnej cenie, wiec się skusiłam. Zacznę tu od tego że nie nazwałabym tego kometyku podkladem, tylko kremem nawilżająco-tonującym! Jest gęsty ale dobrze sie rozprowadza, jak jakis tłusty krem - ale w miarę- nie przeszkadzałoby mi to; natomiast krycie -prawie żadne i to co najgorsze w nim to to że twarz sie błyszczy, nie świeci tylko błyszczy -jakby pokryta jakimś olejem itp. zupełnie nie o takim czymś myslałam czytając że to podklad z serum. A! i kolor - ja zwykle nie używam najjaśniejszych , ale tu mam pierwszy odcien 45 Warm Almond i nawet on jest jakby za ciemny wiec dalsze kolory to juz pewnie same pomarańczki..Ogólnie wiec nie polecem do tuszowania niedoskonałości bo nie spełni swojej roli a kosztuje sporo..

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić silver dream za czytelną i pomocną recenzję?