Max Factor, Ageless Elixir 2 in 1 (Podkład + serum)

Powiększ Max Factor, Ageless Elixir 2 in 1 (Podkład + serum)

Zgłoszony przez misianka

Nowy podkład Max Factor idealnie łączy zalety fluidu i serum. Max Factor Ageless Elixir 2 w 1 podkład + serum idealnie maskuje zmarszczki i przebarwienia. Zawarte w serum składniki nawilżają skórę, a filtr UV chroni przed powstaniem nowych oznak starzenia.
Dedykowany dla każdego typu skóry dojrzałej (30+). Działanie: przeciwzmarszczkowe, ochrona UV, nawilżające, na przebarwienia , koloryzujące.
Podkład Max Factor Ageless Elixir 2 w 1 podkład + serum występuje w 5 następujących odcieniach.

/s/

• rozczarowanie
  • Wysusza a prawie nie kryje - coś takiego to mi się trafiło pierwszy raz. Daje efekt zmęczonej cery i co najgorsze dla mnie -szarzeje na skórze (w przypadku większości podkładów są najczęściej niestety dwie opcje: szarzeje - dyskwalifikacja w moim odczuciu, lub pomarańczowieje - da się z tym walczyć jaśniejszym pudrem sypkim i da się przeżyć).

Używam tego produktu od: używałam ok. 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić margolcia1980 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiedziona
  • Kupiłam podkład zachęcona opiniami na forum i strasznie się zawiodłam, do tej pory nie rozumiem tylu pozytywnych opinii. Do plusów na pewno zaliczę ładny zapach, wygodną pompkę i estetyczne opakowanie i na tym koniec... po nałożeniu podkładu byłam nawet zadowolona, odcień Natural 50 okazał się trafiony, konsystencja lekka jak piórko i dawał satynowe wykończenie i zadowalające krycie bo mam drobne niedoskonałości. Od razu zauważyłam że łatwo się ściera, trzeba bardzo uważać żeby przypadkiem się nie dotknąć bo od razu znika z twarzy, okropnie brudzi ubrania czego nienawidzę, a nawet jeżeli i tak uważa się żeby go nie zetrzeć to i tak znika po jakichś 2-3 godzinach, może to wina mojej tłustej cery? Ale skoro już wydałam na niego tyle kasy czyli ponad 60 zł nie poddałam się i dokupiłam puder do twarzy ponieważ nie używam go na co dzień. Miałam nadzieję że będzie wtedy dłużej się trzymał i nie będzie się tak ścierał ale i to nie pomogło. Po 2 tygodniach stosowania musiałam go odstawić, ponieważ na policzkach zaczęły pojawiać mi się suche plamki a według producenta miał nawilżać. Podkład beznadziejny, po co komu fluid który wcale nie trzyma się na twarzy i wysusza cerę. Za taką cenę i mniej znam kilka innych duuuużo lepszych produktów. Nie polecam

Używam tego produktu od: ponad 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie, nie całe

Chcesz pochwalić Monica_89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie spoko
  • Mam odcień Beige 55. Jak do tej pory jestem zadowolona. Podkład ma fajną, lekką konsystencję. Ładnie pachnie. Dobrze się rozprowadza. Cera się po nim szybko nie świeci. Podkład dobrze kryje niedoskonałości cery. Wart polecenia.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aaaliyah za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zadowolona
  • Mam cerę mieszaną i myślałam, że ten podkład będzie dla mnie za ciężki, ale po pierwszym nałożeniu na twarz byłam bardzo zadowolona... i jestem do tej pory. Jestem zdziwiona niektórymi recenzjami, gdzie czytam, ze się świeci, błyszczy - nie mam tego problemu. Najpierw nakładam krem, następnie bazę matującą i na nią podkład, który lekko matuję pudrem sypkim. Nie cierpię błyszczącej twarzy, więc gdybym zauważyła taki efekt, przestałabym używać tego podkładu. Co do odcieni, można dobrać odpowiedni, ale pod warunkiem, ze próby dokonuje się na twarzy, a nie na dłoni Poza tym podkład jest trwały, nie ściera się, spokojnie wytrzymuje do 10 godzin, nieraz w ciągu dnia tylko lekko przypudruję twarz, ale jak już wspominałam, mam cerę mieszaną, więc strefa T lubi się świecić Jak najbardziej polecam ten podkład do cer dojrzałych - naprawdę wygładza zmarszczki, skóra staje się promienna i gładka.
    Podsumowując - to najlepszy podkład przeciwzmarszczkowy, jaki miałam okazję do tej pory używać.

Ilość zużytych opakowań: koncówka drugiego

Chcesz pochwalić dorrotta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej go ponownie nie kupię
  • Całkiem dobry podkład,zakupiony w Rossmannowej promocji 49%
    Puchata konsystencja,choć wydaje się ciężka i treściwa po nałożeniu na twarz zmienia się w lekką i przyjemną.
    Dobre krycie-ciut powyżej średniego.
    Idealna smarownośc.
    Intensywny zapach-może przeszkadzać
    Faktycznie odmładza i powoduje mniejszą widocznosc zmarszczek mimicznych,napewno ich nie wyostrza
    Wygładza optycznie,nadaje taką świetlaną powłokę.
    Nie podkreśla suchych skórek
    I średnio stapia się z cerą,jest trochę widoczny.
    Myślę,że po drugiej warstwie dla lepszgo krycia maska murowana.
    Początkowo ma się uczucie lepkiej tłustości,ale po kilku minutach ono znika.
    Raczej ponownie go nie kupię bo z trwałością
    kiepsko,ściera się po ok 4h ale w miarę równomiernie bez plackowatego efektu.
    Buteleczka estetyczna i higieniczna(z pompką)
    Odcień 55 BEIGE niestety wpada w róz (jest taki złoto-różowy)
    W promocji można się na niego skusić.
    Na plus jest filtr.
    Według mnie nadaje się do cer suchych i dojrzałych.

Używam tego produktu od: 1 tydzieńIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ewalip za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Jest to zdecydowanie mój ulubiony podkład mimo, że nie trafiłam z kolorem, bo wybrałam zdecydowanie za ciemny (z kolorami u niego niestety kiepsko)
    Świetnie się rozprowadza, bez problemu nakładam go pędzlem. Ma mocne krycie za co wielki plus u mnie. Zapach ma po prostu przepiękny, jakby morelowy. Skóra po nałożeniu wydaje się jakby gładsza. Nie podkreśla suchych skórek, ani rozszerzonych porów. Nie ma efektu maski. Buzia trochę się świeci po nałożeniu, ale bez problemu można to załagodzić poprzez nałożenie małej ilości pudru. Na twarzy utrzymuje się dość długo, ale bez rewelacji. Podkład mimo, że jest dedykowany dla skóry dojrzałej, u mnie sprawdza się naprawdę dobrze. Jedynym minusem jest cena.

Chcesz pochwalić starry_mind za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • Dla mnie super. Mam 39 lat. Cerę normalną skłonną do przesuszania.
    Ładnie wygładza, odświeża, kryje. Moja cera wygląda na rozświetloną i świeżą. Nie tworzy maski. Wygląda na twarzy naturalnie. Taki właśnie efekt chciałam osiągnąć.
    Mimo negatywnych opinii na Wizazu zaryzykowałam, bo stwierdziłam, że mogą wynikać z niedobrania podkładu do wieku. Jest on jednak dla osób po trzydziestce. Cera w tym wieku często potrzebuje nawilżenia, odżywienia. Dlatego uważam, że dla osób z cerą przesuszoną będzie idealny.
    Owszem, muszę przypruszyć, przynajmniej środkową część twarzy pudrem sypkim, ale zawsze to robiłam i robię.
    Ja używam odcienia NATURAL50. Fluid zakupiony w Niemczech.

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie drugiego opakowania.

Chcesz pochwalić Monika T. za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny
  • Nie wiem czemu nagle mi sie przypomnial maly koszmarek z dosc odleglych czasow. Jedyny podklad ktorego nie bylam w stanie zmeczyc. Wiekszosc jego "zalet" wyparlam z pamieci ale do dzis pamietam, ze twarz swiecila mi sie po nim jak wysmarowana maslem. Kolor najjasniejszy byl za ciemny. Ale najgorszy byl ten blysk. Koszmar. Nie wiem czy nadal w sprzedazy ale jesli tak to absolutnie nie polecam.

Używam tego produktu od: Dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: Kawalek 1 opakowania

Chcesz pochwalić Lunlachiel za czytelną i pomocną recenzję?
  • szalu nie ma
  • Podklad uzywalam przez dwa tygodnie po czym zrezygnowalam.krycie ma dość slabe,bardzo szybko sie scieral.kolory trochę prosiaczkowate.dla mnie byly to pieniądze wyrzucone w bloto.efekt jest ladny przez pierwsza godzinę po nalozeniu.pozniej coraz gorzej

Używam tego produktu od: 2tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Chcesz pochwalić zanetak88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdyby nie jedno małe "ale"...
  • Szukałam podkładu lekkiego, a jednak trochę kryjącego. Nie chciałam też podkładu matującego, a nade wszystko szukałam ciepłego odcienia. Mój wybór padł na kolor 75 czyli Golden. Jest to o tyle ciekawe, że jestem "bladoskóra" i zawsze kupowałam najjaśniejsze odcienie, ale ostatnio stwierdziłam, że dużo osób pyta mnie, czy jestem chora/zmęczona - skutek tych jasnych podkładów , które sprawiają, że moja skóra jest ziemistoszara. Ale do rzeczy:

[+]
    -łatwo dostępny w mojej okolicy
    -kolor bardzo dobrze stapia się ze skórą, chociaż jest ojd niej ciemniejszy
    -nie podkreśla suchych skórek (brawo, to bardzo ważne dla dobrego efektu w makijażu)
    -bardzo naturalny wygląd
    -nie ściera się z twarzy przez cały mój dzień roboczy czyli nawet 12 godzin
    [-]
    -Twarz świeci mi się po nim jakbym miała tłustą skórę , a mam normalną. Nie potrafię wyeliminować tego nawet sypkim pudrem. To mnie trochę odstrasza od tego podkładu, bo pierwszy raz w życiu uzyskałam taki efekt błyszczącego czoła.
    - Ma dziwną konsystencję (jakby żelową), to pewnie przez to serum, trudniej niż inne "lejące" podkłady nałożyć go pędzlem.

Reasumując: byłby średniopółkowym ideałem, gdyby tak nie nabłyszczał strefy T. Dokończę to opakowanie i poszukam dalej mojego KWC...

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić firenza za czytelną i pomocną recenzję?