Max Factor, Ageless Elixir 2 in 1 (Podkład + serum)

Powiększ Max Factor, Ageless Elixir 2 in 1 (Podkład + serum)

Zgłoszony przez misianka

Nowy podkład Max Factor idealnie łączy zalety fluidu i serum. Max Factor Ageless Elixir 2 w 1 podkład + serum idealnie maskuje zmarszczki i przebarwienia. Zawarte w serum składniki nawilżają skórę, a filtr UV chroni przed powstaniem nowych oznak starzenia.
Dedykowany dla każdego typu skóry dojrzałej (30+). Działanie: przeciwzmarszczkowe, ochrona UV, nawilżające, na przebarwienia , koloryzujące.
Podkład Max Factor Ageless Elixir 2 w 1 podkład + serum występuje w 5 następujących odcieniach.

/s/

• Zero krycia :/
  • Mocno zdziwiłam się, że może się znaleźć na półkach produkt, który absolutnie nie jest tym, co zapewnia producent. A jednak udało się to firmie MF....:/
    Szukałam alternatywy dla szklanych, cieżkich opakowań więc sięgnęłam po produkt MF. Dodatkowym plusem jest pompka i ładne opakowanie przez które widać ubywanie produktu oraz mocny zapach, który oczywiście ulatnia się zaraz po aplikacji.
    I to by było na tyle :-(
    Fluid dość lekki w konsystencji aczkolwiek zostawia przez dłuższą chwilę lepki film i efekt błysku. Niestety w żaden sposób jest jest w stanie zakryć czegokolwiek na twarzy. Nie radzi sobie nawet z drobnymi przebarwieniami czy pęknietym naczynkiem. W ogóle tylko przez pierwszą godzinę wyrównuje lekko koloryt twarzy a potem znika....Fatamorgana
    Byłam w totalnym szoku, że w tak krótkim czasie nie widać, że się w ogóle tego dnia malowałam.
    Dawno nie spotkałam się z takim bublem.
    Mogłabym jedynie porównac go do kremu BB, ale na pewno nie do innych podkładów renomowanych marek.

Używam tego produktu od: 2 razy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opk.

Chcesz pochwalić Natuś-77 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Sprawdzony w każdych warunkach, druga skóra!
  • Przeglądając forum zastanawiam się skąd tyle negatywnych opinii na temat tego kosmetyku - dla mnie jest najlepszy. Sprawdzony w każdych warunkach. Niezastąpiony. Mam cerę typu normalnego, na czole sporadyczne niedoskonałości, spowodowane jednak zmianami w codziennej diecie (źle reaguje na kwaśne i tłuste produkty). W strefie T niezbyt widoczne wągry, czasem suche skórki w okolicy policzków/nosa. Uważam, że przy takim typie cery jest świetny. Lekka konsystencja, po nałożeniu nie sprawia wrażenia maski, skóra w moim odczuciu jest nawilżona, wygląda naturalnie Na codzień stosuję pod podkład bazę, nie pudruje, używam korektora pod oczy. Na większe wyjścia dochodzą poprostu inne kosmetyki w zimę, jadąc na narty nakładam tłusty kremik i podkład który świetnie w tym wypadku wyrównuje koloryt. Reasumując, produkt o wielu twarzach. Nadający się na każdą porę roku (duży plus, że podczas upałów czy deszczu nie spływa z twarzy, lecz tak jakby wtapia się w skórę), na każde warunki atmosferyczne. Prowadzę aktywny tryb zycia i z serca całego polecam.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok 5

Chcesz pochwalić kainaxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Wysusza a prawie nie kryje - coś takiego to mi się trafiło pierwszy raz. Daje efekt zmęczonej cery i co najgorsze dla mnie -szarzeje na skórze (w przypadku większości podkładów są najczęściej niestety dwie opcje: szarzeje - dyskwalifikacja w moim odczuciu, lub pomarańczowieje - da się z tym walczyć jaśniejszym pudrem sypkim i da się przeżyć).

Używam tego produktu od: używałam ok. 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić margolcia1980 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiedziona
  • Kupiłam podkład zachęcona opiniami na forum i strasznie się zawiodłam, do tej pory nie rozumiem tylu pozytywnych opinii. Do plusów na pewno zaliczę ładny zapach, wygodną pompkę i estetyczne opakowanie i na tym koniec... po nałożeniu podkładu byłam nawet zadowolona, odcień Natural 50 okazał się trafiony, konsystencja lekka jak piórko i dawał satynowe wykończenie i zadowalające krycie bo mam drobne niedoskonałości. Od razu zauważyłam że łatwo się ściera, trzeba bardzo uważać żeby przypadkiem się nie dotknąć bo od razu znika z twarzy, okropnie brudzi ubrania czego nienawidzę, a nawet jeżeli i tak uważa się żeby go nie zetrzeć to i tak znika po jakichś 2-3 godzinach, może to wina mojej tłustej cery? Ale skoro już wydałam na niego tyle kasy czyli ponad 60 zł nie poddałam się i dokupiłam puder do twarzy ponieważ nie używam go na co dzień. Miałam nadzieję że będzie wtedy dłużej się trzymał i nie będzie się tak ścierał ale i to nie pomogło. Po 2 tygodniach stosowania musiałam go odstawić, ponieważ na policzkach zaczęły pojawiać mi się suche plamki a według producenta miał nawilżać. Podkład beznadziejny, po co komu fluid który wcale nie trzyma się na twarzy i wysusza cerę. Za taką cenę i mniej znam kilka innych duuuużo lepszych produktów. Nie polecam

Używam tego produktu od: ponad 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie, nie całe

Chcesz pochwalić Monica_89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie spoko
  • Mam odcień Beige 55. Jak do tej pory jestem zadowolona. Podkład ma fajną, lekką konsystencję. Ładnie pachnie. Dobrze się rozprowadza. Cera się po nim szybko nie świeci. Podkład dobrze kryje niedoskonałości cery. Wart polecenia.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aaaliyah za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zadowolona
  • Mam cerę mieszaną i myślałam, że ten podkład będzie dla mnie za ciężki, ale po pierwszym nałożeniu na twarz byłam bardzo zadowolona... i jestem do tej pory. Jestem zdziwiona niektórymi recenzjami, gdzie czytam, ze się świeci, błyszczy - nie mam tego problemu. Najpierw nakładam krem, następnie bazę matującą i na nią podkład, który lekko matuję pudrem sypkim. Nie cierpię błyszczącej twarzy, więc gdybym zauważyła taki efekt, przestałabym używać tego podkładu. Co do odcieni, można dobrać odpowiedni, ale pod warunkiem, ze próby dokonuje się na twarzy, a nie na dłoni Poza tym podkład jest trwały, nie ściera się, spokojnie wytrzymuje do 10 godzin, nieraz w ciągu dnia tylko lekko przypudruję twarz, ale jak już wspominałam, mam cerę mieszaną, więc strefa T lubi się świecić Jak najbardziej polecam ten podkład do cer dojrzałych - naprawdę wygładza zmarszczki, skóra staje się promienna i gładka.
    Podsumowując - to najlepszy podkład przeciwzmarszczkowy, jaki miałam okazję do tej pory używać.

Ilość zużytych opakowań: koncówka drugiego

Chcesz pochwalić dorrotta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej go ponownie nie kupię
  • Całkiem dobry podkład,zakupiony w Rossmannowej promocji 49%
    Puchata konsystencja,choć wydaje się ciężka i treściwa po nałożeniu na twarz zmienia się w lekką i przyjemną.
    Dobre krycie-ciut powyżej średniego.
    Idealna smarownośc.
    Intensywny zapach-może przeszkadzać
    Faktycznie odmładza i powoduje mniejszą widocznosc zmarszczek mimicznych,napewno ich nie wyostrza
    Wygładza optycznie,nadaje taką świetlaną powłokę.
    Nie podkreśla suchych skórek
    I średnio stapia się z cerą,jest trochę widoczny.
    Myślę,że po drugiej warstwie dla lepszgo krycia maska murowana.
    Początkowo ma się uczucie lepkiej tłustości,ale po kilku minutach ono znika.
    Raczej ponownie go nie kupię bo z trwałością
    kiepsko,ściera się po ok 4h ale w miarę równomiernie bez plackowatego efektu.
    Buteleczka estetyczna i higieniczna(z pompką)
    Odcień 55 BEIGE niestety wpada w róz (jest taki złoto-różowy)
    W promocji można się na niego skusić.
    Na plus jest filtr.
    Według mnie nadaje się do cer suchych i dojrzałych.

Używam tego produktu od: 1 tydzieńIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ewalip za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Jest to zdecydowanie mój ulubiony podkład mimo, że nie trafiłam z kolorem, bo wybrałam zdecydowanie za ciemny (z kolorami u niego niestety kiepsko)
    Świetnie się rozprowadza, bez problemu nakładam go pędzlem. Ma mocne krycie za co wielki plus u mnie. Zapach ma po prostu przepiękny, jakby morelowy. Skóra po nałożeniu wydaje się jakby gładsza. Nie podkreśla suchych skórek, ani rozszerzonych porów. Nie ma efektu maski. Buzia trochę się świeci po nałożeniu, ale bez problemu można to załagodzić poprzez nałożenie małej ilości pudru. Na twarzy utrzymuje się dość długo, ale bez rewelacji. Podkład mimo, że jest dedykowany dla skóry dojrzałej, u mnie sprawdza się naprawdę dobrze. Jedynym minusem jest cena.

Chcesz pochwalić starry_mind za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • Dla mnie super. Mam 39 lat. Cerę normalną skłonną do przesuszania.
    Ładnie wygładza, odświeża, kryje. Moja cera wygląda na rozświetloną i świeżą. Nie tworzy maski. Wygląda na twarzy naturalnie. Taki właśnie efekt chciałam osiągnąć.
    Mimo negatywnych opinii na Wizazu zaryzykowałam, bo stwierdziłam, że mogą wynikać z niedobrania podkładu do wieku. Jest on jednak dla osób po trzydziestce. Cera w tym wieku często potrzebuje nawilżenia, odżywienia. Dlatego uważam, że dla osób z cerą przesuszoną będzie idealny.
    Owszem, muszę przypruszyć, przynajmniej środkową część twarzy pudrem sypkim, ale zawsze to robiłam i robię.
    Ja używam odcienia NATURAL50. Fluid zakupiony w Niemczech.

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie drugiego opakowania.

Chcesz pochwalić Monika T. za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny
  • Nie wiem czemu nagle mi sie przypomnial maly koszmarek z dosc odleglych czasow. Jedyny podklad ktorego nie bylam w stanie zmeczyc. Wiekszosc jego "zalet" wyparlam z pamieci ale do dzis pamietam, ze twarz swiecila mi sie po nim jak wysmarowana maslem. Kolor najjasniejszy byl za ciemny. Ale najgorszy byl ten blysk. Koszmar. Nie wiem czy nadal w sprzedazy ale jesli tak to absolutnie nie polecam.

Używam tego produktu od: Dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: Kawalek 1 opakowania

Chcesz pochwalić Lunlachiel za czytelną i pomocną recenzję?