Powiększ Marc Anthony True Professional, Strictly Curls, Curl Defining Lotion (Lotion podkreślający skręt loków)

• Bardzo dobry
  • Kupilam w promocji w rossmanie bo slyszalam dobre opinie.Po pierwsztym uzyciu jestem zachwycona wreszcie mam miekkie wlosy,gladkie,blyszczace.Trezba tylko uwazac na ilosc bo moze obciazac .Wczoraj uzylam kremu z nivea KOSZMAR,wlosy chropowate,sztywne,matowe jak po uzyciu pianki,nastepnego dnia mialam strasznie oklapniete wlosy.Dzis uzylam tego cuda i jestem zachwycona,ponadto mam wrazenie ze im pozniejsza pora tym lepsze nawilzenie wlosow bo sa gladsze niz byly jeszcze rano.Zobaczymy co bedzie jutro rano.

Używam tego produktu od: 1 dzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić sandra11115 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Z początku byłam zadowolona, ale po dłuższym stosowaniu lotionu zauważyłam, że zbyt obciąża moje loki i zamiast pięknie je podkreślać sprawiał że były ciężkie i oklapnięte.

Konsystencja nie za gęsta nie za rzadka, ale bardzo "kleista"
    zapach też nie za piękny..

Plus za wydajność

Jednak nie polecam, za tę kasę można kupić coś znacznie lepszego

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Chcesz pochwalić Goska_88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Nie robi nic dobrego z wlosami i z lokami, jedynie skleja a wlosy traca blask. Za taka cenę oczekiwalabym lepszego kosmetyku. Nie dostrzegam żadnych zalet tego produktu

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczete

Chcesz pochwalić pati165 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic wyjątkowego
  • Mnie zachęciła sprzedawczyni w Hebe i promocja cenowa. No i opakowanie, oczywiście, bo bardzo mi się podoba.
    Ale w środku rozczarowanie. Zapach sztuczny, cytrusowy, nie kojarzy się ani z profesjonalnością, ani nie zachwyca.
    Na lekko zwilżone włosy - nie mogę stosować, bo skleja. Na całkiem mokre jest ok, ale loki nie utrzymują się długo, szybko się puszą. Działa, ale działa jak wiele tego typu produktów, na pewno nieadekwatnie do ceny.

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie (bo rzadko po nie już teraz sięgam)

Chcesz pochwalić ferudko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zero działania
  • Oczywiście skuszona recenzjami i opiniami na kwc kupiłam lotion w rossmannie, dobrze że tylko wersję podróżną, ale i tak kasa poszła w błoto. Nie zauważyłam żadnego podkreślenia loków, jedynie włosy były bardziej miękkie w dotyku. Szkoda, bo liczyłam że sprawi troszkę większy i trwalszy skręt a tu klapa daję jedną gwiazdkę tylko dlatego, że resztę mogę wykorzystać do lekkiego nawilżenia.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić madelajnaq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kasa wyrzucona w błoto !
  • Nie , nie , nie i jeszcze raz nie
    Na poczatek dodam ze to MOJA wina bo mialam kupic krem do lokow tej samej firmy a przez pomylke kupilam to mazidlo
    Niestety po doswiaczeniach z lotionem -nie mam juz ochoty wyprobowywac kremu chociazby by byl najlepszy na swiecie!!!
    Produkt nic nie robi , procz idelanego obciazenia wlosow , ktore po 5 godz nadaja sie do ponownego mycia!
    O niebo lepszy i tanszy jest krem Joanny no ale sama chcialam wyprobowac cos nowego to i mam!
    Zapach straszny jak Ludwik do naczyn, rzadka kleista konsystecja i zero podkreslenia lokow.
    Definiuje jedynie moje nerwy.
    Nie kupujcie bo naprawde szkoda na to pieniedzy!

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: male zuzycie-trafi do kosza

Chcesz pochwalić kasinaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie,dziekuje
  • Za każdym razem kiedy chce oszczedzic i kupic tanszy kosmetyk wybieram nie ten. Tanszy od profesjonalnych preparatow fryzjerkich -drogeryjny uwazam za mocno przepłacony.
    Pierwsza rzecz ktora odrzucila mnie po otwarciu tubki to zapach-sprawdzilam czy przypadkiem nie trzymam w rece CIFa-tragedia,zapach ma duze znaczenie dla mnie.Nastepnie konsystencja: mazista i lepka. Po nałożeniu na włosy zarówno mokre jak i wilgotne (ugniatanie) i suche -efekt ten sam-sklejone straki i głowa do ponownego umycia...
    Nie mam pojecia kiedy go zuzyje i do czego.prawdopodobnie skonczy jako zastepca pianki do golenia nog tulko czy potem nie bede odstraszac zapachem Cifa?

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić tonie_ja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkreśla pokręcone włosy, nie powoduje nowych skrętów.
  • Mam włosy cienkie, falowane/lekko kręcone. Lotion sklejał moje włosy w loki; były wyraźniejsze - bez puszenia - ale twarde.
    Konsystencja rzadka, zapach chemiczny.
    Ratuje gdy chce się przyklepać loki.

Używam tego produktu od: Rok
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić usunieta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Używam do utrzymania świeżości włosów
  • Jestem posiadaczką włosów prostych w kierunku falowanych. Nie używam produktu do jego faktycznego efektu czyli podkreślenia loków, bo takowych nie posiadam. Ale zauważyłam że wtarty we włosy u nasady odbija je i unosi przez 2 dni. Moim problemem były przyklapnięte włosy właśnie u nasady, a dzięki temu lotionowi są fajnie uniesione. Ot takie dodatkowe zastosowanie kosmetyku

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Chcesz pochwalić EkstazyGirl89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet ok ale nie wart swojej ceny
  • Zaczęcona pozytywnymi opiniami i promocją w rosmanie postanowiłam w końcu go wypróbowac... Ogromnym minusem jest zapach który przypomina odświeżacz powierza...
    mam długie mocno krecone włosy więc potrzebuję sporo ilosci jakiegokolwiek kosmetyku na swoja głowe - akurat w tym przypadku starczył mi na długo, jest bardzo wydajny. Nie skleja włosów, ale tez nie sprawia że skręt jest niebianski... Niestety jak dla mnie produkt nie jest wart swojej ceny podobny efekt uzyskuję innymi kosmetykami
    No nic szukam dalej swojego ideału....

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić madzialena1710 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij