Marc Anthony True Professional, Strictly Curls, Curl Defining Lotion (Lotion podkreślający skręt loków)

Nasz numer jeden w kategorii miękkich, ale wyrazistych loków. CURL DEFINING LOTION to produkt,
na którego punkcie oszaleją maniacy loków. Jest idealny dla tych, którzy kochają swoje loki, chcą je podkreślić i nie zamierzają ich bagatelizować - no i jest bezalkoholowy. Jego lekka, niesklejająca włosów formuła, została wzbogacona witaminą E, hydrolizowanym jedwabiem i prowitamnią B5. Lotion pięknie rozdziela skręty, tworząc wyraziste pukle i sprawiając, że stają się sprężyste oraz miękkie w dotyku. CURL DEFINING LOTION tworzy nieskazitelne loki, które utrzymują się przez cały dzień, ponieważ są odporne na przesuszanie, pełne blasku i nie elektryzują się.

Linia STRICTLY CURLS wygładza powierzchnię włosa, zapobiegając przesuszaniu, możliwości puszenia się czy plątania. Każdy produkt z tej kolekcji jest przeznaczony do odżywiania i wygładzania loków - kreując sprężyste, gładkie i lśniące pasma.

podkreślające skręt włosów
podkreślające skręt
bez alkoholu
w tubie

Kasa wyrzucona w błoto !

Nie , nie , nie i jeszcze raz nie :(
Na poczatek dodam ze to MOJA wina bo mialam kupic krem do lokow tej samej firmy a przez pomylke kupilam to mazidlo :(
Niestety po doswiaczeniach z lotionem -nie mam juz ochoty wyprobowywac kremu chociazby by byl najlepszy na swiecie!!!
Produkt nic nie robi , procz idelanego obciazenia wlosow , ktore po 5 godz nadaja sie do ponownego mycia!
O niebo lepszy i tanszy jest krem Joanny no ale sama chcialam wyprobowac cos nowego to i mam!
Zapach straszny jak Ludwik do naczyn, rzadka kleista konsystecja i zero podkreslenia lokow.
Definiuje jedynie moje nerwy.
Nie kupujcie bo naprawde szkoda na to pieniedzy!

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: male zuzycie-trafi do kosza

Dobry ale mógłby bardziej nawilżać włosy

Generalnie całą serie Marc Anthony Stricly Curls oceniam na dobry +. Jedyny produkt, który potrafi ujarzmić i podkreślić skręt włosów. Mam włosy falowane a dzięki Lotionowi uzyskuje ładny skręt. Nakładam go na wilgotne włosy, które suszę z dyfuzorem, Efekt mnie zadowala natomiast odnoszę wrażenie że włosy sa niedostatecznie nawilżone i w ciągu dnia zaczynają się puszyć. Dlatego po wysuszeniu włosów muszę jeszcze wetrzeć we włosy olejek arganowy w celu nawilżenia.

Zdecydowanie NIE

ja: Mam dużo cienkich, kręconych włosów w typie wurly (zmieszanie fali i loka czyli typ 2c/3a). Średniporowate w kierunku niskoporowatych, długości do ramion. W okresie zimowym lubią się plątać nad karkiem i mają tendencje do wypadania. Często bywają matowe i szorstkie.

Opakowanie: Poręczna tuba, fajnie, że jest odwrócona, bo można wycisnąć produkt do ostatniej kropli. Nie jest przezroczysta więc ciężko się kontroluje zużycie produktu.

Skład: Proteiny i raz tyle humektantów. Do tego łagodne detergenty, które mogą wysuszać. Nie stosowałabym go codziennie.

Oczekiwania: Podbicie skrętu bez efektu zmatowienia i sklejenia.

Wrażenia: Po otwarciu mocny cytrusowy zapach, po użyciu szybko się ulatnia. Miałam do niego trzy podejścia, pierwsze było niewypałem. Po prostu nałożyłam za dużo produktu i skleił mi włosy. Zrobił nieestetyczne strąki, zrobił rozprost, a włosy wyglądały na tłuste. Kolejna próba – krem solo. Nie zrobił z moimi włosami nic. Zero podbicia skrętu, zero utrwalenia. Przy naturalnym schnięciu włosów robi efekt mokrej włoszki, przy suszeniu suszarką niestety robi siano. Nie tego oczekiwałam po produkcie za takie pieniądze. Jedyny plus to wydajność. Nie polecę, bo uważam, że na tej półce cenowej jest dużo lepszych produktów. Kolejnej szansy krem nie dostanie, a na pewno nie kupię następnych opakowań.

Nie

Mam długie, kręcone farbowane włosy. Potrzebuję produktu nawilżającego i wzmacniającego skręt, a nie puszenie. Krem beznadzieja...
- drogi
- okropny zapach
- brak ładnego skrętu włosów

Fajny produkt do loków

Używany razem z odżywką do włosów kręconych z tej serii, daje na prawdę fajny efekt. Wgniatam go od końcówek do nasady na mokre włosy (często pochylając przy tym do dołu głowę) i zostawiam do naturalnego wyschnięcia. Myślę, że przy suszeniu z dyfuzorem do włosów kręconych, też się sprawdzi.
Mam grube i gęste włosy, więc używam go całkiem sporo ('porcja' wielkości orzecha włoskiego).
Nie nakładam go przy nasadzie włosów, żeby ich nie obciążyć.

Plusy:
+duże opakowanie
+cena
+genialnie definiuje loki przy grubych włosach
+dobrze nałożony produkt, nie zlepia włosów i ich nie obciąża

Minusy:
-chemiczno-cytrusowy zapach, do którego jednak można się przyzwyczaić

Jeśli nie znajdę lepszego zamiennika, to będę do niego wracać

Szału nie ma

Dość lekki lotion, który nie sklejał moich włosów, kiedy używałam go w niedużych ilościach (ok. ziarnko grochu na włosy do ramion). W większych ilościach skleja i sprawia, że włosy się strączkują i prostują.

Moje włosy są bardzo podatne na kręcenie, ale potrzebują mocnych kosmetyków, żeby loki utrwalić. Ten produkt solo niewiele był w stanie zdziałać.

Używany przed żelem sprawia, że włosy mniej się puszą. Ale sam w sobie nie utrwala moich włosów.

Plusem jest jego wydajność - kupiłam jedną tubę i po niemal roku jeszcze go mam. Jeśli więc dla kogoś będzie dobrym wyborem, to będzie go miał na dłuuuugo.

Minusem, jak dla mnie, jest okropnie sztuczny zapach cytrusów. Na szczęście szybko się ulatnia.

Używam tego produktu od: niecały rok
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

nie lubię

jakoś nie lubię tego żelu - bo lotion to raczej nie jest. stosowany na mokre włosy oblepia je niemiłosiernie zaś na lekko wilgotne sprawia że włosy stają się mokre ... nienawidzę moich włosów w dotyku jak ten żel na nich jest obrzydza mnie ta lepkość. na pewno nie jest to produkt który można suszyć suszarką bo robi się niesamowite siano na głowie włosy są ciężkie i oklapnięte... natomiast pozostawiony na lekko wilgotnych, podsuszonych włosach na noc nie potrafi w ogóle wyschnąć ani się wchłonąć - nie raz rano sie budziłam z mokrą głową :/ czasem jakieś loki po nim wyjdą rano ale podobny efekt wydaje mi się można uzyskać żelem za 3 zł...
nie rozumiem tego specyfiku - wyniosłam go do chłopaka do domu i tylko u niego używam żeby mieć tam jednak coś do loków ale nie mogę się doczekać aż się skończy! porażka

pierwszą tubkę kupiłam w USA użyłam kilka razy, wyrzuciłam i zapomniałam o nim całkowicie a potem będąc w PL też kupiłam jakoś i od razu mi się przypomniało że go już kiedyś miałam...

Używam tego produktu od: w sumie kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Do włosów grubych i wymagających :)

Używałam tego produktu do póki nie znalazłam tańszego odpowiednika: Boots Curl Creme. Zanim to się stało był to JEDYNY krem ujażmiający moje długie, grube, puszące się włosy.
Nie obciąża, nie przetłuszcza, włosy po nim zawsze pięknie się układały i skręcały, po tym jaki efekt uzyskałam cena wydała mi się bardzo uzasadniona.
Nakładałam go zawsze na całą długość włosów i pozwalałam im swobodnie schnąć, loki trzymały się czasem nawet następnego dnia.
Mam zamiar kupić go znowu :)

Używam tego produktu od: ostatnio rok temu
Ilość zużytych opakowań: zużyłam 3 tuby

Szału nie ma

Za tą cenę to naprawdę nic specjalnego. Nie widzę różnicy mędzy nim a np kremem z Joanny a cenowo znowu różnica wielka także nie polecam. Ładnie pachnie tofakt ale te kremy wszystkie ładnie pachną :) Tak czy siak drogie panie posiadające kręcone włosy pamietajcie że najważniejsza jest pianka do loków najlepsza z Welli no i nie rozczesujemy włosów (tylko przy myciu) :)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

TRAGEDIA… - nie polecam!

Jedno wielkie NIE!

Mam z natury włosy krecone, wiec i suche, lamliwe, wymagajace odpowiedniej pielegancji…
Na ten produkt natknelam sie w rossmannie i postanowilam go wyprobowac - zachecilo mnie opakowanie oraz zawarte na nim zapewnienia producenta.

Plusy:
+opakowanie - ladne, poreczne, wygodne w uzyciu

Minusy:
- zapach - sztuczny, ciezki, nieprzyjemny, chemiczny
- działanie - nie zauwazylam zadnego pozytywu w dzialaniu tego kosmetyku, raczej same negatywy:
- wlosy stawaly sie ciezkie, przyklapniete, posklejane
- szybko sie przetluszczaly
- cena wygorowana jak na tak slaby produkt

Podsumowujac, mam wrazenie, ze w tej zoltej tubce znajduje sie sama chemia - glownie prez ten okropny zapach…
Nie byl to w moim przypadku trafny wybor, tak tez: nie polecam!

Kupilam w promocji w rossmanie bo slyszalam dobre opinie.Po pierwsztym uzyciu jestem zachwycona wreszcie mam miekkie wlosy,gladkie,blyszczace.Trezba tylko uwazac na ilosc bo moze obciazac .Wczoraj uzylam kremu z nivea KOSZMAR,wlosy chropowate,sztywne,matowe jak po uzyciu pianki,nastepnego dnia mialam strasznie oklapniete wlosy.Dzis uzylam tego cuda i jestem zachwycona,ponadto mam wrazenie ze im pozniejsza pora tym lepsze nawilzenie wlosow bo sa gladsze niz byly jeszcze rano.Zobaczymy co bedzie jutro rano.

Używam tego produktu od: 1 dzień
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Bez szału

Z początku byłam zadowolona, ale po dłuższym stosowaniu lotionu zauważyłam, że zbyt obciąża moje loki i zamiast pięknie je podkreślać sprawiał że były ciężkie i oklapnięte.

Konsystencja nie za gęsta nie za rzadka, ale bardzo "kleista"
zapach też nie za piękny..

Plus za wydajność

Jednak nie polecam, za tę kasę można kupić coś znacznie lepszego

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

nie polecam

Nie robi nic dobrego z wlosami i z lokami, jedynie skleja a wlosy traca blask. Za taka cenę oczekiwalabym lepszego kosmetyku. Nie dostrzegam żadnych zalet tego produktu

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczete