Astor, Perfect Stay Oxygen Fresh Make Up (Długotrwały podkład od twarzy)

Powiększ Astor, Perfect Stay Oxygen Fresh Make Up (Długotrwały podkład od twarzy)

Zgłoszony przez sierp

Perfect Stay 24H Oxygen Fresh, zapewnia perfekcyjny wygląd przez cały dzień. Aż 5 pięć lat badań oraz 5 pięć różnych patentów stoi za zaawansowaną technologicznie formułą nowego podkładu Perfect Stay 24H - Multi - Action Matrix zapewniającą trwałość makijażu. Przez cały czas cera wygląda idealnie. Gwarantuje idealnie matową cerę, bez konieczności poprawiania makijażu w ciągu dnia. Skóra pozostaje nawilżona i rozświetlona przez cały dzień. Podkład ma beztłuszczową formułę, lekką konsystencję i przyjemny zapach.

Cena: ok. 49zł / 30ml

• nie dla tłuścioszków
  • Jestem posiadaczką cery tłustej i zgodnie z obietnicą producenta podkład miał zagwarantować idealnie matową cerę. Niestety matowa ona nie jest nawet tuż po nałożeniu, a wręcz przeciwnie już od pierwszych minut nadaje skórze połysk. Po ok 2 godzinach święcę się niemiłosiernie i co gorsza podkład zaczyna schodzić plamami! Przy 3/4 opakowania z podkładu wytrąciła się na wierzchu woda.

Podsumowując:
    + nie ciemnieje
    + dobrze kryje
    + szklana butelka + dozownik
    +wybór odcieni

- schodzi plamami
    - kiepska trwałość - ok 2-3h
    - powoduje świecenie skóry już po nałożeniu.
    Używam tego produktu od: 3miesięcyIlość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Chcesz pochwalić vanadis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy Podkład jaki miałam!
  • Podkład kupiłam przez przypadek na promocji w Rossmanie za 25 zł. Mam odcień 200 i jak dla mnie jest idealny, nie robi efektu maski. Jest bardzo trwały i świetnie kryje niechciane niespodzianki na mojej buzi
    Jest to najlepszy podkład jakikolwiek miałam a już trochę ich przetestowałam

Plusy:
    - dostępność
    - nie ciemnieje
    - trwałość
    - nie brudzi
    - dobrze kryje
    - łatwo się rozprowadza
    - bardzo wydajny

Używam tego produktu od: od dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić moniss90h za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie GENIALNY!
  • Bardzo długo szukałam dobrego podkładu dla mojej cery, przypadkiem pod wpływem impulsu (i promocji w rossmanie ;p) kupiłam ten... dla mnie strzał w 10!
    Nie zapycha mojej skóry a jednocześnie kryje (dla mnie wystarczająco). Utrzymuje się bardzo długo, nie tworzy efektu maski. Odcień 100 dla mnie idealny, jakby był tworzony specjalnie dla mnie.
    Uważywam go już długo i na pewno jeszcze długo będę...
    Polecam wszystkim!

Używam tego produktu od: ok 7 miesięcy

Chcesz pochwalić Palinka001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • Kosmetyk nie spełnia moich wymagań pod względem trwałości - po 2 godzinach zaczyna brzydko "odklejać" się od skóry.
    Mam niestety problemy z przetłuszczaniem, ale to jedyny tak nietrwały podkład na jaki ostatnio trafiłam.

Daję 2 i pół gwiazdki za opakowanie i łatwość aplikacji.

Używam tego produktu od: 4 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić vena_cava za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam nawet dla suchej skóry
  • Mam dość przesuszoną skórę i ciężko mi dobrać odpowiedni podkład. Astor Perfect Stay okazał się strzałem w 10! Super kryje, ale bez efektu maski. Mam odcień 100, jest dość jasny, ale wyglada bardzo naturalnie, dodatkowe kolory nakładam pudrem i różem.

Używam tego produktu od: 28.03.2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie peirwszego

Chcesz pochwalić killime za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy. Tego szukałam od lat!
  • Podkład kupiłam kilka dni temu w Rossmanie, gdy była promocja na podkłady -50% więc nie wydałam majątku, a chciałam coś z dobrej firmy. Wybrałam odcień nr 202. I powiem szczerze, że po tych kilku dniach jestem po prostu zachwycona tym produktem! Podkłady stosuję już od ok. 10 lat, ponieważ mam masę przebarwień na skórze i widoczne naczynka, w dodatku na mojej mieszanej cerze niektóre podkłady świecą już po kilku minutach. Przez tyle lat ciągle zmieniałam produkty do twarzy w poszukiwaniu swojego KWC w tej kategorii. Bardzo rzadko zdarzało mi się kupić coś po raz drugi. A tu jestem pewna, że sięgnę po Astor znowu. Ale koniec smęcenia, czas na opis zalet (wad oczywiście też, jestem prawdziwym Polakiem)

+ dostępność- Rossman
    + elegancka szklana buteleczka, bardzo estetyczna
    + dozownik- pompka- mega wygodne, nie rozleje się
    + konsystencja- gęsta, na początku trochę kleista i wydaje się być ciężka- efekt zaraz po nałożeniu mija
    + nie ma efektu maski
    + bardzo bardzo bardzo trwały- nie wiem, czy dałby rade wytrwać 24 godziny, ale z podkładem nie śpię. Na pewno wytrzymuje 12 godzin.
    + Efekt krycia- zależy od nas- można użyć niewielkiej ilości do makijażu by uzyskać lekki efekt, a więcej produktu gdy mamy wiele do ukrycia. Ja stosuję go dość sporo na nos i policzki i kryje genialnie.
    + Brak świecenia- w ciągu dnia tylko raz użyłam pudru matującego. Zazwyczaj robiłam to co godzinę/dwie- niestety. To największy plus.

- jedyną wadą może być konsystencja. Ja wyżej określiłam ja na plus, bo mi nie przeszkadza i mija, ale wybrednym może to naprawdę przeszkadzać.

Polecam wszystkim ten podkład, warto spróbować, może i okaże się, że jest to również Wasz KWC ;-)

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, ale na pewno nie ostatniego

Chcesz pochwalić pannajoanna71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Właśnie skończyłam buteleczkę i postanowiłam kupić coś nowego, ale wrócę do niego czym prędzej bo póki co to najlepszy podkład jaki spotkałam.
    Plusy:
    + dobrze kryje
    + nie podkreśla suchych skórek
    +jest trwały (zadziwiające bo po 12h on ciągle jest na twarzy)
    + nie podkreśla rozszerzonych porów
    + nie brudzi
    + dobrze się rozprowadza
    + nie ciemnieje
    Mogłabym wyliczać bez końca...
    Minusem jest cena, ale jest tego wart!

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Chcesz pochwalić buumkie14 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię go
  • Podkład może nie idealny, ale dla mnie bardzo dobry. Szukałam lepszych zamienników, ale zawsze potem "z podkulonym ogonem" wracałam do Astora.

Plusy:
    - bardzo wydajny (buteleczka mi wystarcza ze spokojem na prawie 3 miesiące)
    - kryje niedoskonałości
    - nie ma po nim efektu "maski"
    - ładne opakowanie
    - dzięki buteleczce z pompką można wydobyć kosmetyk do końca
    - łatwo się rozprowadza

Minusy:
    - kiepsko matuje (lepiej używać w parze z pudrem matującym)

Używam tego produktu od: ok. 2-3 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić salenne za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry podkład
  • Hej, to jest na prawdę dobry podkład.
    Kupiłam go zamiennie za wycofany niestety Astor Mineral Match (był fantastyczny) i się nie zawiodłam, a z zaznaczam nie jestm łatwym klientem, oj nie
    Czytając poprzednie (trochę surowe moim zdaniem) recenzje postanowiłam o nim napisać coś od siebie.

Oto kilka jego zalet:
    - nie tworzy maski, fajnie dopasowuje sie do koloru twarzy i buzia wygląda naturalnie
    - dobrze kryje
    - nie zostawia śladów
    - długo się utrzymuje (któraś z dziewczyn pisała, że nie utrzymuje się 24h, fakt mógłby - ale przecież nikt nie śpi z makijarzem chyba)
    - dobrze matuje (z kremem matującum pod makup efekt jest jeszcze lepszy - ja używam tołpa amarantus - bomba)
    - mega wydajny (użwywam codziennie, a mam jeszcze pół buteleczki)

Wady:
    - ma dość ciężką konsystęcję trzeba go dobrze rozprowadzić
    - wolałabym żeby był w tubce

Nie polecam go jeżeli, ktoś lubi sobie "nałożyć tapetę":p podejrzewam, że wtedy się waży. Ja nakładam go w rozsądnej ilości (max 3 pompki) i jest ok.

Pozdrawiam
    Naffay

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić naffay za czytelną i pomocną recenzję?
  • świecąca masakra
  • Podkład ten zakupiłam po jakiejś dobrej recencji i niestety żałuję. Mam cerę mieszaną i oczekiwałabym choć trochę jej zmatowienia szczegolnie w strefie T, tak jak opisuje producent. Dostalam natomiast świecącą, tłustą poświatę juz po 1-2 h oczywiscie przy zmatowieniu twarzy pudrem sypkim. Fluid ogólnie sprawia wrazenie lepkiej brei na twarzy wiec konieczne jest opudrowanie jej. Jedyny plus to kolor, ktory dopasowuje sie do koloru mojej cery. Minusem jest takze to, iz w polowie opakowania bardzo zaczęła mi sie rozdzielac jego konsystencja i czesto leci jakas woda z niego :p Podsumowujac nie jest on odpowiedni dla cery mieszanej, przynajmniej w moim odczuciu.

Ilość zużytych opakowań: męczę to jedno

Chcesz pochwalić magnolia_violet za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij