Astor, Perfect Stay Oxygen Fresh Make Up (Długotrwały podkład od twarzy)

Powiększ Astor, Perfect Stay Oxygen Fresh Make Up (Długotrwały podkład od twarzy)

Zgłoszony przez sierp

Perfect Stay 24H Oxygen Fresh, zapewnia perfekcyjny wygląd przez cały dzień. Aż 5 pięć lat badań oraz 5 pięć różnych patentów stoi za zaawansowaną technologicznie formułą nowego podkładu Perfect Stay 24H - Multi - Action Matrix zapewniającą trwałość makijażu. Przez cały czas cera wygląda idealnie. Gwarantuje idealnie matową cerę, bez konieczności poprawiania makijażu w ciągu dnia. Skóra pozostaje nawilżona i rozświetlona przez cały dzień. Podkład ma beztłuszczową formułę, lekką konsystencję i przyjemny zapach.

Cena: ok. 49zł / 30ml

• Dobry, ale nie najlepszy
  • Podkład kupiłam spontanicznie w rossmanie szukałam podkładu a ten był właśnie w promocji.
    + udało mi się dobrać idealny odcień, nie tworzy efektu maski
    + opakowanie z pompką
    + wydajność
    + nie tworzył suchych skórek
    +/- krycie, nie jest najgorsze ale nie radzi sobie z każdą niedoskonałością ( z tym że nie spotkałam jeszcze podkładu który by to zrobił)
    +/- utrzymuje się dość długo jednak po pewnym czasie muszę zmatowić strefę T
    + wygodne opakowanie

Chcesz pochwalić sandra1707 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie idealny.
  • Podkład jest fantastyczny! używam tego produktu w najjaśniejszym odcieniu i jestem z niego zadowolona.

+matuje
    +długo się trzyma
    +bardzo wydajny
    +dostępny
    +często jest na promocji
    +nie daje efektu maski
    +fajne opakowanie z pąpką

-trochę się lepi po nałożeniu na twarz
    -mało odcieni

Używam tego produktu od: ok. 1 rok

Chcesz pochwalić klaudia382382 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane odczucia
  • Mam co do niego mieszane uczucia, ponieważ używałam go w dwóch różnych stanach mojej skóry. Najpierw używałam go gdy moja cera była przesuszona słońcem i wtedy bardzo uwidaczniał skórki i zbierał się nieestetycznie, np. w okolicach nosa, czoła. Wyglądałam wtedy strasznie i tworzył efekt maski dlatego odstawiłam go do szafki. Dałam mu drugą szansę, gdy uporałam się z suchymi skórkami. I wtedy poznałam drugie oblicze tego podkładu. Stopił się ze skórą idealnie, nie tworzył maski, a utrzymuje się cały dzień. Z kryciem radzi sobie dobrze pomimo mojej problematycznej cery. Jego konsystencja jest dosyć gęsta, ale pomimo tego łatwo się rozprowadza oraz nie zmienia koloru w ciągu dnia. Jest ciężki ale nie przeszkadza to mojej mieszanej cerze. Nie zapycha porów i nie wyskakują po nim niespodzianki.

Będę go używać, gdy moja cera będzie w dobrej kondycji bo wtedy wygląda na twarzy bardzo naturalnie, a na tym mi najbardziej zależy.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Natalka181 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Njalepszy
  • Podkład idealny! Nie ma drugiego, który chociaż w połowie by mu dorównywał. Idealnie się wpasowuję w odcień skóry, nie pozostawia żadnych smug. Jest tylko jedno ale... należy pamiętać o tym, że każda skóra przyzwyczaja się do danego kosmetyku, kremu itd. Więc z mojego doświadczenia radzę raz na jakiś czas dać skórze odpocząć od tego podkładu, bo po prostu przestanie spełniać nasze oczekiwania .

Plusy:
    -wygodne opakowanie
    -bardzo wydajny
    -utrzymuje się przez cały dzień
    -bardzo dobrze kryje
    -dość często jest w promocji w rossmanie, naturze i czasem w hebe.

Minusy :
    -czasem uwydatnia skórki

Używam tego produktu od: co najmniej 4lat
    Ilość zużytych opakowań: już nie liczę

Chcesz pochwalić jestem blond za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla każdego
  • Trudno jest mi ocenić ten podkład.
    Na mnie wyglądał fatalnie ... skóra wyglądała na pomarańczowa , słabo krył ,właściwie użyłam go tylko raz i czułam sie jak klaun i próbowałam go poźniej ratować na mojej twarzy niestety bez pozytywnych skutków.
    Nigdy nie zapłaciłabym za niego tyle ile rzeczywiście kosztuje w drogeriach, skusiłam sie na niego tylko z powodu olbrzymiej obniżki ceny .
    Na mojej jasnej ,wrażliwej skórze wyglądał brzydko,ciężko .2 minuty po nałożeniu patrząc w lustro widziałam siebie jak po nieprzespanej nocy .

Dałabym jedną gwiazdke tylko za opakowanie ALE ,ponieważ nie chciałam go zmarnować podarowałam go mojej mamie. Ku mojemu zdziwieniu na jej twarzy (lekko opalona,brzoskwiniowa cera,bez problemów skórnych) wyglądał bardzo ładnie. Ładnie wyglądał przez cały dzien,skóra wyglądała na świeżą.

Używam tego produktu od: 1 tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie ,nadal używam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Daisygrrrl za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę dobry
  • Używam ten podkład już od dawna i uważam go za jeden z lepszych.

Plusy:
    -dobre krycie
    -dobry na zimę ( ciężki i treściwy chodź mnie ciężkie podkłady nie przeszkadzają)
    -mokre wykończenie
    - bardzo trwały
    - nie spływa, nie ściera się
    -nie zapycha
    Minusy :
    -po czasie woda wytrąca się i wtedy podklad jest tak jak by mniej trwały, bardziej lejący jak by czegoś mu brakowało
    - czasem jego ciężkosć męczy szczególnie latem i jest widoczny
    - zdarza mu się podkreślać suche skórki
    - mogą wystąpić problemy z rozprowadzeniem szczegolnie pędzlem, gdyż szybko zastyga.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla tłuścioszków
  • Jestem posiadaczką cery tłustej i zgodnie z obietnicą producenta podkład miał zagwarantować idealnie matową cerę. Niestety matowa ona nie jest nawet tuż po nałożeniu, a wręcz przeciwnie już od pierwszych minut nadaje skórze połysk. Po ok 2 godzinach święcę się niemiłosiernie i co gorsza podkład zaczyna schodzić plamami! Przy 3/4 opakowania z podkładu wytrąciła się na wierzchu woda.

Podsumowując:
    + nie ciemnieje
    + dobrze kryje
    + szklana butelka + dozownik
    +wybór odcieni

- schodzi plamami
    - kiepska trwałość - ok 2-3h
    - powoduje świecenie skóry już po nałożeniu.
    Używam tego produktu od: 3miesięcyIlość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Chcesz pochwalić vanadis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy Podkład jaki miałam!
  • Podkład kupiłam przez przypadek na promocji w Rossmanie za 25 zł. Mam odcień 200 i jak dla mnie jest idealny, nie robi efektu maski. Jest bardzo trwały i świetnie kryje niechciane niespodzianki na mojej buzi
    Jest to najlepszy podkład jakikolwiek miałam a już trochę ich przetestowałam

Plusy:
    - dostępność
    - nie ciemnieje
    - trwałość
    - nie brudzi
    - dobrze kryje
    - łatwo się rozprowadza
    - bardzo wydajny

Używam tego produktu od: od dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić moniss90h za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie GENIALNY!
  • Bardzo długo szukałam dobrego podkładu dla mojej cery, przypadkiem pod wpływem impulsu (i promocji w rossmanie ;p) kupiłam ten... dla mnie strzał w 10!
    Nie zapycha mojej skóry a jednocześnie kryje (dla mnie wystarczająco). Utrzymuje się bardzo długo, nie tworzy efektu maski. Odcień 100 dla mnie idealny, jakby był tworzony specjalnie dla mnie.
    Uważywam go już długo i na pewno jeszcze długo będę...
    Polecam wszystkim!

Używam tego produktu od: ok 7 miesięcy

Chcesz pochwalić Palinka001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • Kosmetyk nie spełnia moich wymagań pod względem trwałości - po 2 godzinach zaczyna brzydko "odklejać" się od skóry.
    Mam niestety problemy z przetłuszczaniem, ale to jedyny tak nietrwały podkład na jaki ostatnio trafiłam.

Daję 2 i pół gwiazdki za opakowanie i łatwość aplikacji.

Używam tego produktu od: 4 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić vena_cava za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij