Astor, Perfect Stay Oxygen Fresh Make Up (Długotrwały podkład od twarzy)

Powiększ Astor, Perfect Stay Oxygen Fresh Make Up (Długotrwały podkład od twarzy)

Zgłoszony przez sierp

Perfect Stay 24H Oxygen Fresh, zapewnia perfekcyjny wygląd przez cały dzień. Aż 5 pięć lat badań oraz 5 pięć różnych patentów stoi za zaawansowaną technologicznie formułą nowego podkładu Perfect Stay 24H - Multi - Action Matrix zapewniającą trwałość makijażu. Przez cały czas cera wygląda idealnie. Gwarantuje idealnie matową cerę, bez konieczności poprawiania makijażu w ciągu dnia. Skóra pozostaje nawilżona i rozświetlona przez cały dzień. Podkład ma beztłuszczową formułę, lekką konsystencję i przyjemny zapach.

Cena: ok. 49zł / 30ml

• Jestem na tak!
  • Właśnie skończyłam buteleczkę i postanowiłam kupić coś nowego, ale wrócę do niego czym prędzej bo póki co to najlepszy podkład jaki spotkałam.
    Plusy:
    + dobrze kryje
    + nie podkreśla suchych skórek
    +jest trwały (zadziwiające bo po 12h on ciągle jest na twarzy)
    + nie podkreśla rozszerzonych porów
    + nie brudzi
    + dobrze się rozprowadza
    + nie ciemnieje
    Mogłabym wyliczać bez końca...
    Minusem jest cena, ale jest tego wart!

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Chcesz pochwalić buumkie14 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię go
  • Podkład może nie idealny, ale dla mnie bardzo dobry. Szukałam lepszych zamienników, ale zawsze potem "z podkulonym ogonem" wracałam do Astora.

Plusy:
    - bardzo wydajny (buteleczka mi wystarcza ze spokojem na prawie 3 miesiące)
    - kryje niedoskonałości
    - nie ma po nim efektu "maski"
    - ładne opakowanie
    - dzięki buteleczce z pompką można wydobyć kosmetyk do końca
    - łatwo się rozprowadza

Minusy:
    - kiepsko matuje (lepiej używać w parze z pudrem matującym)

Używam tego produktu od: ok. 2-3 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić salenne za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry podkład
  • Hej, to jest na prawdę dobry podkład.
    Kupiłam go zamiennie za wycofany niestety Astor Mineral Match (był fantastyczny) i się nie zawiodłam, a z zaznaczam nie jestm łatwym klientem, oj nie
    Czytając poprzednie (trochę surowe moim zdaniem) recenzje postanowiłam o nim napisać coś od siebie.

Oto kilka jego zalet:
    - nie tworzy maski, fajnie dopasowuje sie do koloru twarzy i buzia wygląda naturalnie
    - dobrze kryje
    - nie zostawia śladów
    - długo się utrzymuje (któraś z dziewczyn pisała, że nie utrzymuje się 24h, fakt mógłby - ale przecież nikt nie śpi z makijarzem chyba)
    - dobrze matuje (z kremem matującum pod makup efekt jest jeszcze lepszy - ja używam tołpa amarantus - bomba)
    - mega wydajny (użwywam codziennie, a mam jeszcze pół buteleczki)

Wady:
    - ma dość ciężką konsystęcję trzeba go dobrze rozprowadzić
    - wolałabym żeby był w tubce

Nie polecam go jeżeli, ktoś lubi sobie "nałożyć tapetę":p podejrzewam, że wtedy się waży. Ja nakładam go w rozsądnej ilości (max 3 pompki) i jest ok.

Pozdrawiam
    Naffay

Chcesz pochwalić naffay za czytelną i pomocną recenzję?
  • świecąca masakra
  • Podkład ten zakupiłam po jakiejś dobrej recencji i niestety żałuję. Mam cerę mieszaną i oczekiwałabym choć trochę jej zmatowienia szczegolnie w strefie T, tak jak opisuje producent. Dostalam natomiast świecącą, tłustą poświatę juz po 1-2 h oczywiscie przy zmatowieniu twarzy pudrem sypkim. Fluid ogólnie sprawia wrazenie lepkiej brei na twarzy wiec konieczne jest opudrowanie jej. Jedyny plus to kolor, ktory dopasowuje sie do koloru mojej cery. Minusem jest takze to, iz w polowie opakowania bardzo zaczęła mi sie rozdzielac jego konsystencja i czesto leci jakas woda z niego :p Podsumowujac nie jest on odpowiedni dla cery mieszanej, przynajmniej w moim odczuciu.

Ilość zużytych opakowań: męczę to jedno

Chcesz pochwalić magnolia_violet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla tłustej cery
  • Wbrew obietnicom producenta nie matowi skóry, wprost przeciwnie, od początku nadaje cerze połysk, w dodatku zostawia lepką warstwę i podkreśla pory. Może i nawilża (choć i tak nakładam najpierw krem nawilżający), może i pozwala skórze oddychać (choć trudno to sprawdzić), ale efekt wizualny nie jest zbyt ciekawy.
    Na pewno nie dla tłustej cery.
    Plus za przezroczyste szklane opakowanie z pompką.

Chcesz pochwalić elina30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3 razy tak.
  • Zacznijmy od tego, że mam cerę mieszaną, w kierunku tłustej. Szukałam podkładu lekko matującego, średnio kryjącego, bardzo trwałego , bo bardzo długo musi wytrzymać na mojej twarzy.

Na promocji rossmanowskiej trafiłam na ten produkt. Kolor u mnie 100, idealnie dopasowany do cery, nie tworzy efektu maski. Krycie jest średnie, ale raczej w kierunku mocnego. Nie daje płaskiego matu, wykończenie ma lekko rozświetlone, ale nie świecące.

Jedyne co muszę mu zarzucić to to, że przez kilka chwil po nałożeniu się lepi. Kolejnym minusem jest to, że przyśpiesza przetłuszczenie się cery...

Przypudrowany makijaż jest matowy, delikatny, nie widać go. Ma lekką konsystencję, bardzo estetyczne opakowanie z pompką.

Będę do niego wracać, ale na pewno tylko na promocjach Używam tego produktu od: 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić Veronica130 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze będę do niego wracać
  • Jak na podkład drogeryjny bije wszystkich na głowę. wielki plus za delikatną, miłą konsystencję i za to, że nie zapycha porów (co dla mnie niezwykle ważne), a wręcz odżywia i nawilża skorę. Na prawdę ładnie kryje. skora wygląda świerzo i zdrowo. Dał radę nawet przy moim tradziku Jeśli chcemy matowego efektu trzeba przypudrować, sam takiego nie daje (raczej lekko się błysszczy), i tak z pudrem sypkim wytzymuje na prawde cały dzień.
    Wygodny w użyciu, wydajny. Ładne kolory, choć niestety dla bladziochów wyboru nie ma, najjaśniejszy jest dla mnie za rożowy dlatego więc musze z niego rezygnować na zimowe miesiace.
    Mogłabym go zachwalać i zachwalać bo u mnie na prawdę się sprawdza lepiej niż wiele droższych. Gdyby nie ten kolor mogłabym go używać do końca życia i jeden dzień dłużej. Dla mnie niezawodny. Dobra robota ASTOR! (nawet mimo tych kolorów)

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam. dużo

Chcesz pochwalić NoRai za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry podkład.
  • Zawsze kupowałam matujące podkłady, jednak jak dostałam wielkiego wysypu i musiałam używac masci, które miały ten wysyp zlikwidowac zaczęła mi się strasznie ściągać, przesuszac twarz, w miejsach pryszczy pomalowanych podkładem typowo matującym pojawiała się skorupa, postanowiłam, że musze kupić podkład nawilżający.

Ten podkład Astora mimo tego, że ma właściwości matujące nie wysusza skóry i dzięki formule Oxygen Fresh delikatnie nawilża.

Myślałam, że będzie to tylko przejściowy podkład za niewielkie pieniądze (kupiłam go na promocji, cena regularna nie jest niska, a średnia) na okres mojego przesuszenia z cerą, nawet nie spodziewałam się po nim, ze będzie dobrze krył, zależało mi jedynie na tym, żeby nie było już tej strasznej"skorupy".

Mile się rozczarowałam, bo podkład faktycznie delikatnie nawilża, ale też matuje, jednak bez żadnych przesuszeń!

-Krycie tez jest bardzo dobre,
    -zapach na plus,
    -konsystencja taka kremowa, bardzo przyjemna
    -bardzo dobrze się rozprowadza,
    -można stopniować krycie,
    - twarz jest po nim tak jakby ukojona,
    -nie tworzy maski,
    -kolor idealny do mojej jasnej cery! (zapewne dzięki temu też nie ma maski), wybrałam odcień 200 i jest bez różowych, bez zółtych tonów, taki neutralny-ŚWIETNY!,
    -opakowanie bardzo ładne, eleganckie, szklane, wygodne,
    -POMPKA dozuje odpowiednią ilośc podkładu na całościowe pokrycie twarzy, a jak przycisniemy później delikatnie to możemy dozowac małe ilości na pojedyncze zmiany,
    -trwałość jak najbardziej w porzadku, ale nie jest wybitna, w ciągu dnia musze użyć chusteczek, żeby zniknął błysk i w sumie znowu jest ok, aczkolwiek nie ma tutaj idealności od rana do wieczora (nie ktraktuje tego jednak jako minus, bo żaden podkład w tym pułapie tego nie sprawił ani Revlon ani Max Factor zawsze musze się wpomagac w ciągu dnia), jednak bardzo go lubię, bo twarz wygląda na zdrowszą, faktycznie wypoczętą i czuje się lekko, niedoskonałości są zakryte (wcześniej używam korektora, ale to przed każdym podkładem!), mat jest zdrowy nietępy, twarz nieprzesuszona,
    -bardzo wydajny

Jedyny minus, który mnie drażni:
    -musze odczekać jakieś 5 minut od nałożenia podkładu do nałożenia pudru, bo twarz przez ten czas się klei, ale porównałabym to do "nawilżania" w tej fazie natomiast potem dochodzi do matowienia.

Gdyby był idealnie trwały i nie lepił się przez pierwsze 5 minut, byłby moim hitem!

Nie wiem czy do niego wrócę, bo lubię testowac nowości, ale wiem, ze warto, a nie wracam do wielu podkładów.

Do niego, Revlona ColorStay moge wracac bez obaw, ten jest lżejszy i naturalniejszy, twarz bardziej ukojona, zdrowiej wyglądająca, natomiast Revlon bardziej "tępy", cięższy jednak przy odpowiednim rozświetleniu twarzy jest ok.

Na dzień dziesiejszy wolę używać Astor, bo koi moją cerę, ale też upiększa.

Dla osób, które potrzebują mocnego krycia i nie chca używac korektorów jednak się nie sprawdzi, ale nie wiem czy jakikolwiek podkład sie sprawdzi, ja na mocniejsze czerwone plamki po pryszczach, które gdzieniegdzie posiadam dla ujednolicenia zawsze daje korektor, nawet przed Estee Lauder Double Wear.

Używam tego produktu od: Ok 2 tyg
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Aneczka:} za czytelną i pomocną recenzję?
  • zadowalający na co dzień
  • Używam tego podkładu od ok. 1,5 roku i jestem zadowolona. Nie rozumiem zarzutów o ważeniu się, ciemnieniu itd. Mam go na sobie codziennie i nigdy niczego takiego nie zaobserwowałam. Mój kolor to najjaśniejszy, 100.

Mam cerę naczynkową bez wielkich problemów, więc potrzebuję wyrównania koloru i ten podkła robi to bardzo dobrze.

Zalety:
    - bardzo ładnie ujednolica kolor skóry
    - nie wysusza, wręcz przeciwnie
    - nie marze się, nie ciemnieje na twarzy, nie zostawia plam
    - pod względem krycia odpowiedni dla cery bez większych problemów
    - trzyma się przyzwoicie cały dzień
    - nadaje bardzo świeżego wyglądu skórze, lekko rozświetla
    - jest wydajny

Wady:
    - na pewno nie trzyma się 24 h
    - pod koniec opakowania konsystencja robi się trochę wodnista
    - jak na tę cenę to aż takiego szału nie robi

Jestem mu wierna, bo nie wiem, czy w tej cenie znalazłabym coś lepszego. Lubię podkłady Astora i polecam Perfect Stay dziewczynom o podobnych oczekiwaniach do moich.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy?

Chcesz pochwalić petpeeve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z daleka od tego podkładu!
  • Kupiłam go, ponieważ skusiła mnie obietnica producenta dotycząca długiego utrzymania się na skórze. Pierwsze wrażenie: IDEALNY! Moja cera była matowa jak nigdy wcześniej. Potem stosowanie tego kosmetyku stało się dla mnie koszmarem. Świeciłam się jak żarówka po ok. 2h od nałożenia. Jest ciężki, cały czas czułam go na twarzy, uczucie jakbym miała tłustą maskę na twarzy (właściwie w strefie T). Na policzkach, gdzie cerę mam normalną robił się ciemniejszy. Możecie sobie wyobrazić co ten podkład robi z cerą. W strefie T świecicie sie okropnie a na policzkach macie ciemne plamy podkładu. Dodatkowo czujcie dyskomfort i marzycie żeby zmyć go z twarzy i poczuć się lekko. A jeśli chodzi o zmywanie i jak twierdzi producent długotrwałość to bez poprawek w ciągu dnia (a bez nich się nie obejdzie) na wieczornym waciku nie ma śladu podkładu. Wczoraj z przyjemnością wyrzuciłam go do kosza.

NIE POLECAM!

Chcesz pochwalić Karolaaa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • od miłości, do nienawiści.
  • Produktu używałam bardzo długo. Na początku nie miałam co do tego podkładu jakichkolwiek zarzutów, był fajny. Jednak ostatnio mi nie podchodzi. Nie wiem, czy to wina producenta, czy to moja cera się zmieniła. :/

Podkład waży się, tworzy efekt maski i do tego cena.. Jestem w stanie dać 40 zł za podkład, ale DOBRY podkład. Ten nie jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: dłuugo
    Ilość zużytych opakowań: 3-4

Chcesz pochwalić majka n za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Mało naturalny
  • Używałam go długo, szukając czegoś lepszego na zimę. Ostatnio zdarzyło mi się go użyć po kilkumiesięcznej przerwie, gdyż zdarzył się chłodny dzień i już wiem, że do niego nie wrócę, a opakowanie, które zalega w mojej kosmetyczce raczej już nie zostanie wykorzystane.

Mam cerę wrażliwą, naczynkową, suchą.

Plusy:
    + Wygodnie się go rozprowadza, ale to plus trochę szukany na siłę

Minusy:
    - Jest mocno wyczuwalny na skórze, w opakowaniu wytrąca się z niego lekko tlusta woda (miałam tak przy prawie każdym opakowaniu, odkąd producent 'ulepszył' formułę)

- Nie da się nałożyć tak cienkiej warstwy produktu, by wyglądał mniej nienaturalnie. Gdy moja koleżanka ma go na sobie, od razu widzę, czego użyła tego dnia. W połączeniu z pudrem niestety wygląda jak tapeta, nawet gdy użyje się go w minimalnej ilości.

- U mnie zatyka pory

- Odrobinę ciemnieje po ok. 6h, zauważalnie

- Zwyczajnie się nie opłaca, zanim temperatura nie spadnie polecam tanie podkłady na bazie wody: ekonomiczniej, zdrowiej i estetyczniej

Używam tego produktu od: Używałam ponad 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: Dużo

Chcesz pochwalić Utrud za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być ale...
  • Ku przestrodze dobrze oglądajcie flakonik, bo jak w moim przypadku pompka się zacisneła w zakretkę i nie mogę jej wydostać, dobrze że podkład jest trochę lejący to jakoś moge z buteleczki wylać, ale jestem na początku i myślę że pod koniec będzie problem z wydostaniem resztki podkładu.
    osobiście uważam, że może być ale drugi raz tego podkładu nie kupiłabym, szkoda kasy NAPRAWDĘ!
    Posiadam kolor 100, na lato uważam że jest trochę ciężki i jednak troche blady jak dla mniue jak się okazało, a w sklepie wydawał sie idealny,( chociaż mam jasną karnację) być może zimą się przyda i będzie zdecydowanie lepiej wyglądał.
    Kryje, ale na pewno nie 24 h, z 5 godzin go czułam więc źle nie jest pod tym względem
    ja po prostu źle kolor sobie dobrałam, mogłam wziąć jednak nr 200, ni za jasny podobno ni za ciemny

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Chcesz pochwalić christine_daae za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry
  • Lubię ten produkt, niestety odejmuję jedną gwiazdkę za cenę bo powala na kolana. Po jakimś czasie zauważyłam, że podkład już tak dobrze na twarzy się nie trzyma, nie jest tak długotrwały jak zapewnia producent.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Canaletinada za czytelną i pomocną recenzję?
  • był moim ulubionym podkładem
  • był moim ulubionym podkładem...
    Od ponad 3-4 lat Perfect Stay był moim ulubionym podkładem, zawsze musiał znajdować się w mojej kosmetyczce
    + opakowanie- eleganckie i praktyczne w użyciu (pompka)
    + kolorystyka- mam odcień 100 i jest dla mnie idealny, ni to różowy, świnkowy, ni to zółty, hmm taka mieszanka po prostu, która nadaje cerze naturalny odcień
    + kolor nie ciemnieje
    + długotrwałość - podkład bardzo długo utrzymuje się na buzi, nawet do 10 godzin! Wiadomo, żaden podkład nie utrzyma się 24h, to bajka niestety
    +nie brudzi, nie ściera się
    + nie podrażnia, nie zapycha porów
    + nie wysusza
    + świetnie prezentuje się na twarzy, ładnie matuje, mocno kryje, nawet najgorsze niedoskonałości
    + nie tworzy efektu maski, wygląda dosyć naturalnie

Jednakże to wszystko trwało do czasu... Nie wiem czy to za sprawą mojej cery, czy zmiany składu na oxygen fresh, nie wiem, ciagle się zastanawiam dlaczego, ale od pewnego czasu podkład ten zupełnie mi nie służy, z idealnego podkładu, który upiększał moją cerę stał się koszmarem
    - podkład zaczął pozostawiać dziwne smugi, nie wchłaniał się dobrze
    - nadal mocno kryje ale waży się na twarzy! Waży się na twarzy i to zaledwie po 10minutach od nałożenia!
    - pozostawia na cerze nienaturalny efekt, efekt maski, suchej skorupy, która uwypukla każdą najmniejszą nawet zmarszczkę
    Naprawde nie wiem dlaczego tak się stało, nie potrafię tego zrozumieć, w czym tkwi przyczyna? Jednakże z sentymentu do tego podkładu, gdyż używałam go prawie 4lata i spisywał się idealnie do czasu... daję 5 gwiazdek.

Używam tego produktu od: 2lata
    Ilość zużytych opakowań: bardzo wiele

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić medzik90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dramat dramatem poganiany
  • Podkład kupiłam za namową pani z drogerii. Błąd. Kupowałam go na zimę. Ciężko mi się nakładał zostawały smugi. Plusem było to, że podczas dużych mrozów ładnie chronił skórę i przez kilka godzin się trzymał i to za to dostaje 2 gwiazdki. Mocno się po nim świeciłam. Jednak nie to było najgorsze.
    Koszmar zaczął się gdy temperatura skoczyła kilka stopni w górę. Podkład ważył się strasznie na twarzy. Wyglądało to okropnie, ciemniał i ogólnie jeden wielki dramat. Wstyd na ulicę było wyjść. Nigdy więcej tego nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: 1, duże

Chcesz pochwalić madazg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniaczek za wysoką cenę
  • Po wielu klapach związanych z podkładami innych marek postanowiłam wypróbować coś z Astora. I niestety znów nie trafiłam.
    -trwałość podkładu nieczym nie różni się od zwyczajnych bez reklamy "trwałość 25h na dobę", po 6h zaczyna znikać,
    -bez kremu może zrobić krzywdę- kiedy nie nałożyłam nic pod fluid zasechł piekąc, szczypiąc tworząc efekt gładzi lub tynku
    -cena nieadekwatna do jakości (38zł w promocji w regularniej wcale bym na niego nie spojrzała),
    -/+krycie mizerne ale można dać 2 warstwy- nie robi plam i dopiero w tedy coś większego przykryje,
    -/+średnia wydajność
    +kolorówka jest świetna- pierwszy raz znalazłam swój odcień 100 jest dla mojej karnacji bladziutkiej idealna,
    +filtr zawartość ich jest zawsze na plus
    +zapach bardzo przyjemny
    +konsystencja kremowa, łatwa do rozprowadzenia
    +nie uczula, nie występuje wysyp "przykrych niespodzianek"
    +daje "mizialną gładkość " można głaskać się po twarzy bo skóra jest bardzo przyjemna w dotyku nie brudzi wszystkiego dookoła,

Producent jak zwykle obiecuje śliwki na wierzbie, których spełnić się nie da....

Ilość zużytych opakowań: 1/5 pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić JoannaIrminaTitina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby.
  • Kupiłam go za namową ekspedientki w Rossmanie. Mam skórę baardzo skłonną do podrażnień i alergii. Ten podkład niestety u mnie słabiutko matuje, świeci się wręcz. Jest ciężki, lepiący. I najjaśniejszy kolor jest dla mnie za ciemny, ale to już indywidualna kwestia, ja jestem blada jak ściana. Używam tego produktu od: nie używam Ilość zużytych opakowań: użyłam go dwa razy i leży.
    Poza tym: cena nie adekwatna do jakości według mnie.

Chcesz pochwalić netka0707 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam
  • Długo szukałam podkładu, który by idealnie pasował do odcienia mojej skóry. Wreszcie trafiłam na podkłady Astor, które są dostępne w odcieniu bardzo jasnym i lekko żółtawym (a nie różowym) - idealnym dla mnie
    Z właściwości tego akurat podkładu jestem też bardzo zadowolona: naturalnie wygląda na buzi, dość dobrze kryje (mam blizny potrądzikowe), dość długo się utrzymuje, chociaż na pewno nie 24h jak tu już ktoś napisał. Cieszy mnie też fakt, że nie podkreśla suchych skórek jak to czasami bywa z podkładami.

P.S. jak jest fajna promocja to można go kupić za 32-35zł

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić sajlormun za czytelną i pomocną recenzję?
  • użyje jeszcze raz

• Jestem wierna temu podkłądowi od dwóch lat. Na początku używałam wersji bez oxygen , ale ta nowa też jest w porządku. Bardzo lubie. Moja cera jest problematyczna. liczne zaskórniaki, przebarwieni. Pozostałości po trądziku. Ten podkład sprawdza się. Ujednolica mój koloryt cery, bardzo dobrze kryje niedoskonałości i co najlepsze długo się utrzymuje. 24 godziny to może nie, ale i tak jest dobrze. Podoba mi sie również, że jet bardzo wydajny. Starcza na długo.

Plusy:
    - świetnie kryje niedoskonałości,
    - przyjemnie pachnie,
    - wystarcza na bardzo długo.

Minusy:
    - napewno nie wytrzymuje 24 godzin,
    - po około 7 godzinach potrzene jest przypudrowanie.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lulla82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bardzo dobry
  • Jak dotąd najlepszy
    Zawsze wybierałam podkłady matujące, często mające długo utzymać się na buzi (muszę zaznaczyć, że mam cerę mieszaną, z tendencją do powstawania wyprysków). Zwykle moje podkłady/fluidy okazywały się niewypałami, bo albo nie matowiły skóry albo w ogóle spływały po godzinie, czasem też zapychały. Ten podkład radzi sobie całkiem nieźle: nie czuję pod palcami klejącej masy ani wody, skóra wydaje się aksamitna i delikatna. Podkład zostaje na buzi przez większość dnia i nie mam wielkich problemów ze świeceniem, wystarczy mi bibułka matująca i wszystko jest ok, ale teraz, w zimowej aurze rzadko stosuję bibułki, żeby nie przesuszyć buzi, co też często mi się zdarzało z poprzednimi podkładami. No i jeszcze jeden plus: nie zauważyłam, żeby zapychał mi pory, a co za tym idzie, rzadko zdarzają się niespodzianki na twarzy. I może podkład nie ukryje większych niedoskonałości, ale mnie on wystarcza, wygląda ładnie i naturalnie
    (A, a co do matowienia skóry, używam jeszcze oczywiście pudru sypkiego, bo wątpię, aby sam podkład mi wystarczył )

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić werte999 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie
  • Zgodzę się z koleżanką niżej. Również uważam, że poprzednia wersja była o wiele lepsza.
    Przede wszystkim na pewno dłużej się utrzymywał i lepiej matowił, twarz wydawała się klejąca. Poza tym podkład bardzo zapychał twarz dając uczucie ciężkości i nie krył wszystkiego, tak jak powinien. Byłam skłonna poszukać czegoś innego.

Używam tego produktu od: nie używam
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić personalrox za czytelną i pomocną recenzję?
  • to już nie to
  • Witam.moja recenzja polega na porownaniu poprzedniej wersji bez tlenu. Zacznę od tego ze poprzednia wersja byla lepsza tym ze:
    -pokrywala nawet najwieksze mankamenty(byl gesty troche trudny do nalozenia ale dla wprawionego nic trudnego;-))
    -lepiej matowił
    -utrzymywal sie caly dzien czy to w pracy czy na imprezie czy to lato czy zima
    - nie zatykal tak porow
    ogolnie mysle ze jak dla mnie to poprzednia wersja byla lepsza. uzywam tego podkladu bo nie jest najgorszy lecz juz nie to. sprobuje cos innego ale jak cos towroce do tego.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: prawie 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić misisia21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo trwały
  • Uwielbiam ten podkład!
    Szukam zawsze trwałych podkładów żeby w ciągu dnia nic nie spływało. Używam go przez cały rok i spisuje się świetnie. Nałożony na krem jest matowy około 4-5godz potem twarz się świeci, ale nie da się walczyć z naturą
    Wystarczy przyłożyć chusteczkę lub bibułkę i dalej jest wszystko ok. Rewelacyjnie kryje, (mam drobne krostki i naczynka), stosowany umiarkowanie nie tworzy maski, świetnie się rozprowadza.
    Używam najjaśniejszego koloru 100 i jestem zadowolona.

Zużyłam wiele opakowań starej wersji, teraz ją nieco ulepszyli i przeszkadza mi jedynie to że jest bardziej "mokry" na twarzy, więcej potrzeba pudru utrwalającego. Nie zapycha porów, nie ma po im żadnych niespodzianek na twarzy.
    Moim zdaniem lepszy od Revlon hoto ready i Max Factor lasting performance.

Podkład jest drogi, w regularnej cenie dochodzi do 50zł ale ja go zawsze wyłapię w promocji

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: sporo już tego było

Chcesz pochwalić Nessa7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tego szukałam!
  • Nie rozumiem tak niskich opinii.. Podkład idealnie kryje, utrzymuje się cały dzień. Mam sucha cerę, a on świetnie nawilża. Zakupiłam go za namową koleżanki. Wczesniej stosowałam revlon colorstay do cery normalnej i suchej, jednak po nim pojawiały się dziwne plamki bądź zaczerwienienia na mojej twarzy. Produkt godny polecenia nie zamienię gona żaden inny!

Mój makijaż jest w idealnym stanie przez cały dzień!! Polecany również na wszelkie imprezy

Chcesz pochwalić lejdisnight za czytelną i pomocną recenzję?