Astor, Perfect Stay Oxygen Fresh Make Up (Długotrwały podkład od twarzy)

Powiększ Astor, Perfect Stay Oxygen Fresh Make Up (Długotrwały podkład od twarzy)

Zgłoszony przez sierp

Perfect Stay 24H Oxygen Fresh, zapewnia perfekcyjny wygląd przez cały dzień. Aż 5 pięć lat badań oraz 5 pięć różnych patentów stoi za zaawansowaną technologicznie formułą nowego podkładu Perfect Stay 24H - Multi - Action Matrix zapewniającą trwałość makijażu. Przez cały czas cera wygląda idealnie. Gwarantuje idealnie matową cerę, bez konieczności poprawiania makijażu w ciągu dnia. Skóra pozostaje nawilżona i rozświetlona przez cały dzień. Podkład ma beztłuszczową formułę, lekką konsystencję i przyjemny zapach.

Cena: ok. 49zł / 30ml

• Njalepszy
  • Podkład idealny! Nie ma drugiego, który chociaż w połowie by mu dorównywał. Idealnie się wpasowuję w odcień skóry, nie pozostawia żadnych smug. Jest tylko jedno ale... należy pamiętać o tym, że każda skóra przyzwyczaja się do danego kosmetyku, kremu itd. Więc z mojego doświadczenia radzę raz na jakiś czas dać skórze odpocząć od tego podkładu, bo po prostu przestanie spełniać nasze oczekiwania .

Plusy:
    -wygodne opakowanie
    -bardzo wydajny
    -utrzymuje się przez cały dzień
    -bardzo dobrze kryje
    -dość często jest w promocji w rossmanie, naturze i czasem w hebe.

Minusy :
    -czasem uwydatnia skórki

Używam tego produktu od: co najmniej 4lat
    Ilość zużytych opakowań: już nie liczę

Chcesz pochwalić jestem blond za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla każdego
  • Trudno jest mi ocenić ten podkład.
    Na mnie wyglądał fatalnie ... skóra wyglądała na pomarańczowa , słabo krył ,właściwie użyłam go tylko raz i czułam sie jak klaun i próbowałam go poźniej ratować na mojej twarzy niestety bez pozytywnych skutków.
    Nigdy nie zapłaciłabym za niego tyle ile rzeczywiście kosztuje w drogeriach, skusiłam sie na niego tylko z powodu olbrzymiej obniżki ceny .
    Na mojej jasnej ,wrażliwej skórze wyglądał brzydko,ciężko .2 minuty po nałożeniu patrząc w lustro widziałam siebie jak po nieprzespanej nocy .

Dałabym jedną gwiazdke tylko za opakowanie ALE ,ponieważ nie chciałam go zmarnować podarowałam go mojej mamie. Ku mojemu zdziwieniu na jej twarzy (lekko opalona,brzoskwiniowa cera,bez problemów skórnych) wyglądał bardzo ładnie. Ładnie wyglądał przez cały dzien,skóra wyglądała na świeżą.

Używam tego produktu od: 1 tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie ,nadal używam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Daisygrrrl za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę dobry
  • Używam ten podkład już od dawna i uważam go za jeden z lepszych.

Plusy:
    -dobre krycie
    -dobry na zimę ( ciężki i treściwy chodź mnie ciężkie podkłady nie przeszkadzają)
    -mokre wykończenie
    - bardzo trwały
    - nie spływa, nie ściera się
    -nie zapycha
    Minusy :
    -po czasie woda wytrąca się i wtedy podklad jest tak jak by mniej trwały, bardziej lejący jak by czegoś mu brakowało
    - czasem jego ciężkosć męczy szczególnie latem i jest widoczny
    - zdarza mu się podkreślać suche skórki
    - mogą wystąpić problemy z rozprowadzeniem szczegolnie pędzlem, gdyż szybko zastyga.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla tłuścioszków
  • Jestem posiadaczką cery tłustej i zgodnie z obietnicą producenta podkład miał zagwarantować idealnie matową cerę. Niestety matowa ona nie jest nawet tuż po nałożeniu, a wręcz przeciwnie już od pierwszych minut nadaje skórze połysk. Po ok 2 godzinach święcę się niemiłosiernie i co gorsza podkład zaczyna schodzić plamami! Przy 3/4 opakowania z podkładu wytrąciła się na wierzchu woda.

Podsumowując:
    + nie ciemnieje
    + dobrze kryje
    + szklana butelka + dozownik
    +wybór odcieni

- schodzi plamami
    - kiepska trwałość - ok 2-3h
    - powoduje świecenie skóry już po nałożeniu.
    Używam tego produktu od: 3miesięcyIlość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Chcesz pochwalić vanadis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy Podkład jaki miałam!
  • Podkład kupiłam przez przypadek na promocji w Rossmanie za 25 zł. Mam odcień 200 i jak dla mnie jest idealny, nie robi efektu maski. Jest bardzo trwały i świetnie kryje niechciane niespodzianki na mojej buzi
    Jest to najlepszy podkład jakikolwiek miałam a już trochę ich przetestowałam

Plusy:
    - dostępność
    - nie ciemnieje
    - trwałość
    - nie brudzi
    - dobrze kryje
    - łatwo się rozprowadza
    - bardzo wydajny

Używam tego produktu od: od dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić moniss90h za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie GENIALNY!
  • Bardzo długo szukałam dobrego podkładu dla mojej cery, przypadkiem pod wpływem impulsu (i promocji w rossmanie ;p) kupiłam ten... dla mnie strzał w 10!
    Nie zapycha mojej skóry a jednocześnie kryje (dla mnie wystarczająco). Utrzymuje się bardzo długo, nie tworzy efektu maski. Odcień 100 dla mnie idealny, jakby był tworzony specjalnie dla mnie.
    Uważywam go już długo i na pewno jeszcze długo będę...
    Polecam wszystkim!

Używam tego produktu od: ok 7 miesięcy

Chcesz pochwalić Palinka001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • Kosmetyk nie spełnia moich wymagań pod względem trwałości - po 2 godzinach zaczyna brzydko "odklejać" się od skóry.
    Mam niestety problemy z przetłuszczaniem, ale to jedyny tak nietrwały podkład na jaki ostatnio trafiłam.

Daję 2 i pół gwiazdki za opakowanie i łatwość aplikacji.

Używam tego produktu od: 4 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić vena_cava za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam nawet dla suchej skóry
  • Mam dość przesuszoną skórę i ciężko mi dobrać odpowiedni podkład. Astor Perfect Stay okazał się strzałem w 10! Super kryje, ale bez efektu maski. Mam odcień 100, jest dość jasny, ale wyglada bardzo naturalnie, dodatkowe kolory nakładam pudrem i różem.

Używam tego produktu od: 28.03.2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie peirwszego

Chcesz pochwalić killime za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy. Tego szukałam od lat!
  • Podkład kupiłam kilka dni temu w Rossmanie, gdy była promocja na podkłady -50% więc nie wydałam majątku, a chciałam coś z dobrej firmy. Wybrałam odcień nr 202. I powiem szczerze, że po tych kilku dniach jestem po prostu zachwycona tym produktem! Podkłady stosuję już od ok. 10 lat, ponieważ mam masę przebarwień na skórze i widoczne naczynka, w dodatku na mojej mieszanej cerze niektóre podkłady świecą już po kilku minutach. Przez tyle lat ciągle zmieniałam produkty do twarzy w poszukiwaniu swojego KWC w tej kategorii. Bardzo rzadko zdarzało mi się kupić coś po raz drugi. A tu jestem pewna, że sięgnę po Astor znowu. Ale koniec smęcenia, czas na opis zalet (wad oczywiście też, jestem prawdziwym Polakiem)

+ dostępność- Rossman
    + elegancka szklana buteleczka, bardzo estetyczna
    + dozownik- pompka- mega wygodne, nie rozleje się
    + konsystencja- gęsta, na początku trochę kleista i wydaje się być ciężka- efekt zaraz po nałożeniu mija
    + nie ma efektu maski
    + bardzo bardzo bardzo trwały- nie wiem, czy dałby rade wytrwać 24 godziny, ale z podkładem nie śpię. Na pewno wytrzymuje 12 godzin.
    + Efekt krycia- zależy od nas- można użyć niewielkiej ilości do makijażu by uzyskać lekki efekt, a więcej produktu gdy mamy wiele do ukrycia. Ja stosuję go dość sporo na nos i policzki i kryje genialnie.
    + Brak świecenia- w ciągu dnia tylko raz użyłam pudru matującego. Zazwyczaj robiłam to co godzinę/dwie- niestety. To największy plus.

- jedyną wadą może być konsystencja. Ja wyżej określiłam ja na plus, bo mi nie przeszkadza i mija, ale wybrednym może to naprawdę przeszkadzać.

Polecam wszystkim ten podkład, warto spróbować, może i okaże się, że jest to również Wasz KWC ;-)

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, ale na pewno nie ostatniego

Chcesz pochwalić pannajoanna71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Właśnie skończyłam buteleczkę i postanowiłam kupić coś nowego, ale wrócę do niego czym prędzej bo póki co to najlepszy podkład jaki spotkałam.
    Plusy:
    + dobrze kryje
    + nie podkreśla suchych skórek
    +jest trwały (zadziwiające bo po 12h on ciągle jest na twarzy)
    + nie podkreśla rozszerzonych porów
    + nie brudzi
    + dobrze się rozprowadza
    + nie ciemnieje
    Mogłabym wyliczać bez końca...
    Minusem jest cena, ale jest tego wart!

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Chcesz pochwalić buumkie14 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij