Astor, Perfect Stay, Oxygen Fresh Make Up (Długotrwały podkład od twarzy)

Astor, Perfect Stay, Oxygen Fresh Make Up (Długotrwały podkład od twarzy)

Perfect Stay 24H Oxygen Fresh, zapewnia perfekcyjny wygląd przez cały dzień. Aż 5 pięć lat badań oraz 5 pięć różnych patentów stoi za zaawansowaną technologicznie formułą nowego podkładu Perfect Stay 24H - Multi - Action Matrix zapewniającą trwałość makijażu. Przez cały czas cera wygląda idealnie. Gwarantuje idealnie matową cerę, bez konieczności poprawiania makijażu w ciągu dnia. Skóra pozostaje nawilżona i rozświetlona przez cały dzień. Podkład ma beztłuszczową formułę, lekką konsystencję i przyjemny zapach.

Nie dla tłustej cery

Wbrew obietnicom producenta nie matowi skóry, wprost przeciwnie, od początku nadaje cerze połysk, w dodatku zostawia lepką warstwę i podkreśla pory. Może i nawilża (choć i tak nakładam najpierw krem nawilżający), może i pozwala skórze oddychać (choć trudno to sprawdzić), ale efekt wizualny nie jest zbyt ciekawy. Czuje się go na twarzy, lepi się.
Jest za ciężki dla tłustej cery.

Na plus przezroczyste szklane opakowanie z pompką.

Ideał

To jeden z najlepszych drogeryjnych podkładów jakie miałam okazje używać.
Mam cere mieszaną- suche policzki i tłusta strefa T.
Dla mnie ten podkład jest o niebo lepszy od revlona, na którym się zawiodłam bo dla mnie to mąka na twarzy...
Po astorze cera ma piękny kolor, krycie idealne, dość mocne, wytrzymuje naprawde wiele godzin.
Plusy to :
*zdrowo świeżo wyglądająca cera (nie matowa,nie rozświetlona, pól na pół)
*świetne krycie
*podkład jest nie zawodny -nie waży się
*dobrze współgra ze wszystkimi pudrami, brązerami
*cena jest wysoka, ale jest niej warty
*przede wszystkim- nie zapycha!
*nie spływa
*pompka

Minusy:
*jednym minusem jest słaba gama kolorystyczna:( Mam bardzo jasną cere a kolor najjaśniejszy 100 jest za ciemny. Ale nakładam transparentny puder i jest idealnie.... :)

Wielu osobom nie podoba się jego "lepkość" lecz dla mnie to oznacza wiekszą trwałość....
Do tej pory to mój najlepszy podkład drogeryjny.

Używam tego produktu od: X LAT
Ilość zużytych opakowań: nieskończenie wiele

Dobry, ale nie najlepszy

Podkład kupiłam spontanicznie w rossmanie szukałam podkładu a ten był właśnie w promocji.
+ udało mi się dobrać idealny odcień, nie tworzy efektu maski
+ opakowanie z pompką
+ wydajność
+ nie tworzył suchych skórek
+/- krycie, nie jest najgorsze ale nie radzi sobie z każdą niedoskonałością ( z tym że nie spotkałam jeszcze podkładu który by to zrobił)
+/- utrzymuje się dość długo jednak po pewnym czasie muszę zmatowić strefę T
+ wygodne opakowanie

Dla mnie idealny.

Podkład jest fantastyczny! używam tego produktu w najjaśniejszym odcieniu i jestem z niego zadowolona.

+matuje
+długo się trzyma
+bardzo wydajny
+dostępny
+często jest na promocji
+nie daje efektu maski
+fajne opakowanie z pąpką

-trochę się lepi po nałożeniu na twarz
-mało odcieni

Używam tego produktu od: ok. 1 rok

Mieszane odczucia

Mam co do niego mieszane uczucia, ponieważ używałam go w dwóch różnych stanach mojej skóry. Najpierw używałam go gdy moja cera była przesuszona słońcem i wtedy bardzo uwidaczniał skórki i zbierał się nieestetycznie, np. w okolicach nosa, czoła. Wyglądałam wtedy strasznie i tworzył efekt maski dlatego odstawiłam go do szafki. Dałam mu drugą szansę, gdy uporałam się z suchymi skórkami. I wtedy poznałam drugie oblicze tego podkładu. Stopił się ze skórą idealnie, nie tworzył maski, a utrzymuje się cały dzień. Z kryciem radzi sobie dobrze pomimo mojej problematycznej cery. Jego konsystencja jest dosyć gęsta, ale pomimo tego łatwo się rozprowadza oraz nie zmienia koloru w ciągu dnia. Jest ciężki ale nie przeszkadza to mojej mieszanej cerze. Nie zapycha porów i nie wyskakują po nim niespodzianki.

Będę go używać, gdy moja cera będzie w dobrej kondycji bo wtedy wygląda na twarzy bardzo naturalnie, a na tym mi najbardziej zależy.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Njalepszy

Podkład idealny! Nie ma drugiego, który chociaż w połowie by mu dorównywał. Idealnie się wpasowuję w odcień skóry, nie pozostawia żadnych smug. Jest tylko jedno ale... należy pamiętać o tym, że każda skóra przyzwyczaja się do danego kosmetyku, kremu itd. Więc z mojego doświadczenia radzę raz na jakiś czas dać skórze odpocząć od tego podkładu, bo po prostu przestanie spełniać nasze oczekiwania .

Plusy:
-wygodne opakowanie
-bardzo wydajny
-utrzymuje się przez cały dzień
-bardzo dobrze kryje
-dość często jest w promocji w rossmanie, naturze i czasem w hebe.

Minusy :
-czasem uwydatnia skórki

Używam tego produktu od: co najmniej 4lat
Ilość zużytych opakowań: już nie liczę

Nie dla każdego

Trudno jest mi ocenić ten podkład.
Na mnie wyglądał fatalnie ... skóra wyglądała na pomarańczowa , słabo krył ,właściwie użyłam go tylko raz i czułam sie jak klaun i próbowałam go poźniej ratować na mojej twarzy niestety bez pozytywnych skutków.
Nigdy nie zapłaciłabym za niego tyle ile rzeczywiście kosztuje w drogeriach, skusiłam sie na niego tylko z powodu olbrzymiej obniżki ceny .
Na mojej jasnej ,wrażliwej skórze wyglądał brzydko,ciężko .2 minuty po nałożeniu patrząc w lustro widziałam siebie jak po nieprzespanej nocy .

Dałabym jedną gwiazdke tylko za opakowanie ALE ,ponieważ nie chciałam go zmarnować podarowałam go mojej mamie. Ku mojemu zdziwieniu na jej twarzy (lekko opalona,brzoskwiniowa cera,bez problemów skórnych) wyglądał bardzo ładnie. Ładnie wyglądał przez cały dzien,skóra wyglądała na świeżą.

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie ,nadal używam

naprawdę dobry

Używam ten podkład już od dawna i uważam go za jeden z lepszych.

Plusy:
-dobre krycie
-dobry na zimę ( ciężki i treściwy chodź mnie ciężkie podkłady nie przeszkadzają)
-mokre wykończenie
- bardzo trwały
- nie spływa, nie ściera się
-nie zapycha
Minusy :
-po czasie woda wytrąca się i wtedy podklad jest tak jak by mniej trwały, bardziej lejący jak by czegoś mu brakowało
- czasem jego ciężkosć męczy szczególnie latem i jest widoczny
- zdarza mu się podkreślać suche skórki
- mogą wystąpić problemy z rozprowadzeniem szczegolnie pędzlem, gdyż szybko zastyga.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

nie dla tłuścioszków

Jestem posiadaczką cery tłustej i zgodnie z obietnicą producenta podkład miał zagwarantować idealnie matową cerę. Niestety matowa ona nie jest nawet tuż po nałożeniu, a wręcz przeciwnie już od pierwszych minut nadaje skórze połysk. Po ok 2 godzinach święcę się niemiłosiernie i co gorsza podkład zaczyna schodzić plamami! Przy 3/4 opakowania z podkładu wytrąciła się na wierzchu woda.

Podsumowując:
+ nie ciemnieje
+ dobrze kryje
+ szklana butelka + dozownik
+wybór odcieni

- schodzi plamami
- kiepska trwałość - ok 2-3h
- powoduje świecenie skóry już po nałożeniu.

Najlepszy Podkład jaki miałam!

Podkład kupiłam przez przypadek na promocji w Rossmanie za 25 zł. Mam odcień 200 i jak dla mnie jest idealny, nie robi efektu maski. Jest bardzo trwały i świetnie kryje niechciane niespodzianki na mojej buzi :)
Jest to najlepszy podkład jakikolwiek miałam a już trochę ich przetestowałam:)

Plusy:
- dostępność
- nie ciemnieje
- trwałość
- nie brudzi
- dobrze kryje
- łatwo się rozprowadza
- bardzo wydajny

Używam tego produktu od: od dwóch miesięcy

Dla mnie GENIALNY!

Bardzo długo szukałam dobrego podkładu dla mojej cery, przypadkiem pod wpływem impulsu (i promocji w rossmanie ;p) kupiłam ten... dla mnie strzał w 10!
Nie zapycha mojej skóry a jednocześnie kryje (dla mnie wystarczająco). Utrzymuje się bardzo długo, nie tworzy efektu maski. Odcień 100 dla mnie idealny, jakby był tworzony specjalnie dla mnie.
Uważywam go już długo i na pewno jeszcze długo będę...
Polecam wszystkim! :D

Używam tego produktu od: ok 7 miesięcy

słaby

Kosmetyk nie spełnia moich wymagań pod względem trwałości - po 2 godzinach zaczyna brzydko "odklejać" się od skóry.
Mam niestety problemy z przetłuszczaniem, ale to jedyny tak nietrwały podkład na jaki ostatnio trafiłam.

Daję 2 i pół gwiazdki za opakowanie i łatwość aplikacji.

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Polecam nawet dla suchej skóry

Mam dość przesuszoną skórę i ciężko mi dobrać odpowiedni podkład. Astor Perfect Stay okazał się strzałem w 10! Super kryje, ale bez efektu maski. Mam odcień 100, jest dość jasny, ale wyglada bardzo naturalnie, dodatkowe kolory nakładam pudrem i różem.

Używam tego produktu od: 28.03.2014
Ilość zużytych opakowań: w trakcie peirwszego