Barwa, Frutto Fresco, Balsam do ciała z zielonym winogronem `Nawilżenie`

Barwa, Frutto Fresco, Balsam do ciała z zielonym winogronem `Nawilżenie`

Nawilżający balsam do ciała o winogronowym, świeżym zapachu, sprawia, że Twoja skóra staje się jedwabiście gładka i elastyczna.
Kompleks nawilżający – zapewnia optymalny poziom nawilżenia.
Naturalny olej ze słodkich migdałów – bogaty w kwas Omega 6, pielęgnuje oraz nawilża i odżywia skórę.
Masło shea – regeneruje i wygładza.
Alantoina – łagodzi podrażnienia, działa kojąco i zmiękczająco.

Idealny balsam dla każdej kobiety

Balsam do ciała "FrruttoFresco" okazał się miłym zaskoczeniem.
-Jest bardzo delikatny
- ma świetny skład
-oraz urzekający zapach
-bardzo szybko się wchłania nie zostawiając tłustej warstwy
- jest idealny do każdego typu skóry, Pozostawia ją nawilżoną, pachnącą, a po dłuższym czasie używania delikatnie napiętą i ujędrnioną.
-ma konsystencję lekkiego musu, łatwo się rozprowadza
-opakowanie to również duży plus! Balsam nie osadza się w rożkach, więc można go zużyć w całości. Tuba jest bardzo poręczna i można ją wszędzie zabrać bez obawy,że coś się wyleje, ponieważ jest zrobiona z grubego plastiku.

Przyzwoity balsam

Bardzo przyzwoity balsam, do którego nie mam żadnych zastrzeżeń. Tuba również jest miłym zaskoczeniem. Żadna plastikowa część nie złamie się, ani nie odleci. Można też wykorzystać produkt, aż do końca, bo resztki nie osadzają się w kątach. Cena niska, opakowanie fajne, a zawartość urzeka świeżym, winogronowym zapachem. Balsam bardzo dobrze pielęgnuje i nawilża skórę.

+cena
+zapach
+nawilżenie i pielęgnacja
+wydajność
+opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszego złużyte

piękny zapach, dobra cena, dobry skład (bez parafiny!)

Pozytywne zaskoczenie. Według mnie jeden z lepszych balsamów. Firma nie jest powszechnie znana, a to błąd!

Kiedyś używałam winogronowego, a po jakimś czasie tego z pomarańczą i guaraną. Zapach obu był ciekawy. Później o nich zapomniałam, a to kolejny błąd w tej historii!

Fajnie, gdyby można było je kupić w słoiczkach o pojemności ok. 400-500 ml. Wtedy na pewno byłabym wierną fanką.

Konsystencja niezbyt gęsta, łatwo się rozsmarowuje. Wygodne opakowanie w podróży.

Dobra cena.

Polecam spróbować!

Używam tego produktu od: kiedyś przez 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Przyzwoity :)

Szukałam na szybko jakiegoś balsamu w hipermarkecie , który nie miał by w składzie parafiny i akurat ten wpadł mi w ręce :) Dodatkowym plusem był olej migdałowy wysoko w składzie więc stwierdziłam ze się skuszę , zwłaszcza że cena jest nie wygórowana. Nie zawiodłam się, ale również nie padłam na kolana - balsam nieco nawilża (do skóry suchej raczej za mało, ale ja mam normalną), dobrze się rozsmarowuje, nie zostawia tłustej warstwy. Jedynie zapach średnio mi podchodzi. A poza tym nie mam większych zastrzeżeń - nie wiem czy kupie ponownie bo mam już swojego ulubieńca (z firmy Yves Rocher);)

Ja go kupiłam w tesco albo w realu

OK; )

Przyjemny balsamik :) . Ładnie, nie nachalnie pachnie, nawizenie jest niestety krotkotrwale ale jak dla mnie dobre, poniewaz nie lubie jak jakis balsam zostawia taka tlusta lepka warstwe, ten nie zostawia za co wielkie uklony:) . Jednak gdzie go mozna znalesc? Kupilam na wakacjach i nigdy niewecej nie widzialam...

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: polowa pierwszego