Ziaja, Witaminowa, Krem witaminowy nawilżający

Powiększ Ziaja, Witaminowa, Krem witaminowy nawilżający

Zgłoszony przez evanuela

Nawilżający krem z witaminami A, E, F i prowitaminą B5. Intensywnie nawilża, ujędrnia i odżywia skórę. Działa regenerująco na naskórek. Skutecznie wygładza zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu. Wpływa kojąco na podrażnioną skórę.

• NA ZIMĘ
  • Przede wszystkim zacznę od tego, że DLA MNIE nie jest to, niestety, produkt idealny, jednakże będąc osobą borykającą się z trądzikiem różowatym muszę stwierdzić, że na dzień dzisiejszy ŻADEN krem do twarzy nie przypadł mi do gustu w 100 %-ach.

ZALETY:
    + bardzo dobrze wspomaga cerę zimą(w minusowej temperaturze),
    + nie uczula(oczy mi po nim nie łzawią, co czasem się zdarza przy innych kremach do twarzy),
    + bardzo dobrze się wchłania i doskonale współpracuje z podkładem,
    + dostępność,
    + cena.

WADY:
    - nie wiem, jak to się dzieje, ale przy temperaturze około -5*C krem jest idealny i świetnie sobie radzi, ale kiedy słupek rtęci wędruje w górę, ZACZYNA ZAPYCHAĆ,
    - ciężko stwierdzić, czy wygładza zmarszczki,
    - wolałabym produkt o pojemności standardowej(50 ml), bo nie trawię kremów "rodzinnych" a nie jestem fanką pozbywania się do połowy opróżnionych kosmetyków.

PODSUMOWUJĄC: to jeden z lepszych kosmetyków Ziaja w tej kategorii, który dodatkowo nadaje się na ujemne temperatury. Jego skład jest na tyle dobrany, że nie pogarsza w drastyczny sposób stanu cery dotkniętej trądzikiem, choć POCZĄTKOWO, po zmianie kremu na ten, moja skóra lekko zgłupiała, ale szybko doszła do siebie.

Piszę to na wypadek, gdyby ktoś kupił krem, a po paru dniach stosowania zaczął miotać klątwy pod adresem recenzentek Żeby nie było - ja uczciwie uprzedzałam

Ilość zużytych opakowań: 1 - niecałe

Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Ideał!
  • Stosowałam już przeróżne kremy, z wyższej i niższej półki cenowej. Krem ziaja witaminowy bije na głowę kremy, których ceny są nawet kilka-kilkanaście razy wyższe. Kremy lancaster'a, kremy olay, loreale, apteczne i nie apteczne.
    Tutaj za cenę ok 7-8zł mamy kremik o bardzo przyjemnej, lekkiej, aksamitnej konsystencji, który szybciutko się wchłania - jest idealny pod makijaż. Skóra po użyciu kremu staje się widocznie hmmm... ładniejsza Czuć jak ją nawilża, koi, łagodzi podrażnienia. Mam ochotę nakładać go częśćiej. Będzie bardzo dobry dla osób ze skórą tłustą czy mieszaną.

Stosuję go również do rąk. Niemal od zawsze miałam problemy z wyszuszoną skórą na dłoniach, szczególnie na bokach kciuków robiła mi się nieprzyjemna tarka. Nawet kurz powodował momentalne wysuszanie się skóry. Jako, że byłam bardzo zadowolona z efektów, jakie daje na twarzy, spróbowałam użyć go również do dłoni. I....? Cudo Skóra nawilżona, wygładzona, zregenerowana. Mam wrażenie, że ma ładniejszy, wyrównany koloryt.

Polecam bardzo, bardzo, bardzo.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 100ml

Chcesz pochwalić kateBB za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najcudowniejszy!
  • Wstrzymywalam sie z recenzja, bo nie moglam uwierzyc w efekty tego kremu- czekalam, az w koncu pojawi sie jakas wada. ale... nic z tych rzeczy.

Krem kupilam po przeczytaniu recenzji, chociaz podeszlam do niego z duzym dystensem, gdyz dla mnie znalezc krem idealny to cud - cera normalna, ale z gigantyczna sklonnoscia do zapychania. Potrzebuje czegos ciezszego, a jednoczesnie lekkiego.

Taki jest ten krem:
    -bardzo dobrze nawliza, przy czym jest lekki i bardzo szybko sie wchlania (u mnie szybciej niz kremy matujace) przez co jest idealny pod makijaz.

- naprawde zwalcza niedoskonalosci- przyspiesza regeneracje skory a co najwazniesze- w miejscach w ktorych mialam grudki czy nierownosci skora po dluzszym uzywnaiu sie wygladzila.

- rowniez przy dluzszym uzywaniu zauwazylam poprawe i wyrownanie kolorytu skory.

-jest bardzo tani i ogromnie wydajny- uzywam go od ok. 3 miesiecy a nie zuzylam nawet 1/3 opakowania choc uzywam go codziennie rano i prawie codziennie wieczorem.

-jeden malutenki minus ktory przy tych zaletach absolutnie nie wplywa na ocene- zapach. taki typowo babciny i niestety troche sie na twarzy utrzymuje. Ale to nic!

Podsumowujac- w koncu znalazlam krem idealnie nawilzajacy, niezapychajacy i sprawiajacy ze skora wyglada na zdrowa. Nie wiem co zrobie, jesli kiedys zostanie wycofany ...

Bardzo goraco polecam skorom sklonnym do zapychania. W koncu skora niezapchana nie rowna sie przesuszona

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania.

Chcesz pochwalić monis001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał
  • Krem jest rewelacyjny. Cudownie nawilża moją cerę ZWALCZA NIEDOSKONAŁOŚCI ! Używam go już jakieś dobre pół roku i stan mojej cery na prawdę bardzo się poprawił. Nakładam go zawsze na noc i rano buźka promienieje zdrowiem

+ niska cena
    + bardzo wydajny
    + zwalcza niedoskonałości
    + dostarcza skórze niezbędnych witamin
    + szybko się wchłania
    + nawilża

Szczerze polecam !

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić mmademoiselle221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny kremik
  • Zalety:
    nawilża
    nie zapycha
    ma ładny, delikatny zapach
    8zł za opakowanie 100ml
    bardzo wydajny
    ładna szata graficzna

:| troszkę się po nim błyszczę

Wady:
    nie ma filtra (ale w końcu za taką cenę nie ma co narzekać) dlatego nie będzie moim KWC, muszę szukać czegoś innego

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić Arliaam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odnalazłam idealny krem
  • Szukałam od kilku lat skutecznego kremu i wreście trafiłam na ideał. Zanim odkryłam ten specyfik wypróbowałam masę innych drogeryjnyc kremów, ich działanie było całkiem okej, ale ciągle mi czegoś brakowało.

Ten krem jest idealny, a to dlatego, że:
    - ZARAZ PO NAŁOŻENIU TEGO KREMU NA TWARZ ZAUWAŻAM WIDOCZNĄ POPRAWĘ STANU SKÓRY i to głównie z tego powodu już zawsze będzie gościł na mojej półce
    - nie zapycha
    - mała cena za dużą pojemność - coś koło 8 zł za 200 ml
    - super konsystecja - nie jest tłusty, łatwo rozprowadza się po twarzy i szybko się wchłania, a skóra nie pozostaje lepka
    - nie powoduje podrażnień
    - skóra jest nawilżona, odżywiona, wygląda zdrowo i jest gładka
    - łagodzi podrażnienia i wyrównuje koloryt skóry
    - podoba mi się jego zapach
    - jest wydajny

Minusów nie dostrzegam

Polecam Warto go wypróbować za tę cenę, chociaż wiadomo, że każdy ma inną skórę i nie każdemu ten krem może pasować tak jak mi.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić duchess93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny krem!
  • Krem jest bardzo fajny:
    +konsystencja
    +cena
    +wydajność
    +zapach
    +świetnie nawilża

-czesto się po nim świecę

Krem jest dobry za dobrą cenę, ale ja dalej będe szukać swojego ideału

Używam tego produktu od: 2 albo 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania

Chcesz pochwalić xxxAlice za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem na zimę
  • Myślę, że będzie to mój stały wybór na zimę kiedy to zastępuje kremy matujące czymś konkretniej nawilżającym. Ziaja witaminowa spisuje się w tym temacie znakomicie.

+nawilża
    +nie zapycha
    +doskonała pod podkład
    +nie podrażnia
    +nie pozostawia tłustej warstwy (u mnie wchłaniał się do matu)
    +dostępny praktycznie wszędzie
    +ładny, nienachalny zapach
    +estetyczne opakowanie
    +cena

Minusów osobiście nie zauważyłam. Oj Ziaja Ziaja... Nie bez powodu jesteś moja ulubiona firmą

Używam tego produktu od: 4 miesiecy Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić RomantiQ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziwna rzecz
  • Bardzo dobrze nawilżający, raczej niekomedogenny, lekki, uniwersalny krem.

Ale niestety. Nie wiem, czy to jakieś moje wyjątkowe uczulenie na któryś ze składników (śmiem wątpić, bo spotkałem się z kilkoma podobnymi opiniami), ale jego aplikacja jest prawdziwym hardkorem - oczy łzawią niczym cebulą tarte, mimo że trzymam się od nich z daleka. Po dwóch, trzech minutach, gdy krem prawie się wchłonie, dyskomfort mija i krem zaczyna swoje - przyznaje - całkiem fajne działanie. Niestety, chwile które przeżywam podczas aplikacji przekreślają moje szanse na zaprzyjaźnienie się z tym produktem.

PS. Zużyłem jako balsam do ciała i było OK

Chcesz pochwalić blasted za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny krem za śmieszną cenę
  • Kupiłam krem zachęcona pozytynymi opiniami na wizażu, jednak nie miałam co do niego zbyt dużych oczekiwań, jako że kosztował 6.50zł za pojemność 100ml

Krem okazał się strzałem w 10! Doskonały zarówno na dzień, jak i na noc. Świetnie, szybciutko się wchłania nie pozostawiając praktycznie świecącego filmu na twarzy, latem można nawet obyć się bez pudru. Ma bardzo fajną konsystencję, coś jak gęsta śmietana kremówka Bardzo ładny zapach. Porządnie nawilża nawet moją bardzo suchą skórę.

Jedyny minus za to, że czasami (nie wiem od czego to zależy) szczypie w oczy i strasznie po nim łzawię. Ale to zdarza się gdzieś co 10 użyć, może nawet żadziej. Nie potrafię tego powiązać z żadnymi konkretnymi okolicznościami. Za to pół gwiazdki w dół.

Stosunek cena-jakość rewelacja!

Chcesz pochwalić lalesia za czytelną i pomocną recenzję?