Ziaja, Witaminowa, Krem witaminowy nawilżający

Powiększ Ziaja, Witaminowa, Krem witaminowy nawilżający

Zgłoszony przez evanuela

Nawilżający krem z witaminami A, E, F i prowitaminą B5. Intensywnie nawilża, ujędrnia i odżywia skórę. Działa regenerująco na naskórek. Skutecznie wygładza zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu. Wpływa kojąco na podrażnioną skórę.

• Przyjemny kremik
  • Zalety:
    nawilża
    nie zapycha
    ma ładny, delikatny zapach
    8zł za opakowanie 100ml
    bardzo wydajny
    ładna szata graficzna

:| troszkę się po nim błyszczę

Wady:
    nie ma filtra (ale w końcu za taką cenę nie ma co narzekać) dlatego nie będzie moim KWC, muszę szukać czegoś innego

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić Arliaam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odnalazłam idealny krem
  • Szukałam od kilku lat skutecznego kremu i wreście trafiłam na ideał. Zanim odkryłam ten specyfik wypróbowałam masę innych drogeryjnyc kremów, ich działanie było całkiem okej, ale ciągle mi czegoś brakowało.

Ten krem jest idealny, a to dlatego, że:
    - ZARAZ PO NAŁOŻENIU TEGO KREMU NA TWARZ ZAUWAŻAM WIDOCZNĄ POPRAWĘ STANU SKÓRY i to głównie z tego powodu już zawsze będzie gościł na mojej półce
    - nie zapycha
    - mała cena za dużą pojemność - coś koło 8 zł za 200 ml
    - super konsystecja - nie jest tłusty, łatwo rozprowadza się po twarzy i szybko się wchłania, a skóra nie pozostaje lepka
    - nie powoduje podrażnień
    - skóra jest nawilżona, odżywiona, wygląda zdrowo i jest gładka
    - łagodzi podrażnienia i wyrównuje koloryt skóry
    - podoba mi się jego zapach
    - jest wydajny

Minusów nie dostrzegam

Polecam Warto go wypróbować za tę cenę, chociaż wiadomo, że każdy ma inną skórę i nie każdemu ten krem może pasować tak jak mi.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić duchess93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny krem!
  • Krem jest bardzo fajny:
    +konsystencja
    +cena
    +wydajność
    +zapach
    +świetnie nawilża

-czesto się po nim świecę

Krem jest dobry za dobrą cenę, ale ja dalej będe szukać swojego ideału

Używam tego produktu od: 2 albo 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania

Chcesz pochwalić xxxAlice za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem na zimę
  • Myślę, że będzie to mój stały wybór na zimę kiedy to zastępuje kremy matujące czymś konkretniej nawilżającym. Ziaja witaminowa spisuje się w tym temacie znakomicie.

+nawilża
    +nie zapycha
    +doskonała pod podkład
    +nie podrażnia
    +nie pozostawia tłustej warstwy (u mnie wchłaniał się do matu)
    +dostępny praktycznie wszędzie
    +ładny, nienachalny zapach
    +estetyczne opakowanie
    +cena

Minusów osobiście nie zauważyłam. Oj Ziaja Ziaja... Nie bez powodu jesteś moja ulubiona firmą

Używam tego produktu od: 4 miesiecy Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić RomantiQ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziwna rzecz
  • Bardzo dobrze nawilżający, raczej niekomedogenny, lekki, uniwersalny krem.

Ale niestety. Nie wiem, czy to jakieś moje wyjątkowe uczulenie na któryś ze składników (śmiem wątpić, bo spotkałem się z kilkoma podobnymi opiniami), ale jego aplikacja jest prawdziwym hardkorem - oczy łzawią niczym cebulą tarte, mimo że trzymam się od nich z daleka. Po dwóch, trzech minutach, gdy krem prawie się wchłonie, dyskomfort mija i krem zaczyna swoje - przyznaje - całkiem fajne działanie. Niestety, chwile które przeżywam podczas aplikacji przekreślają moje szanse na zaprzyjaźnienie się z tym produktem.

PS. Zużyłem jako balsam do ciała i było OK

Chcesz pochwalić blasted za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny krem za śmieszną cenę
  • Kupiłam krem zachęcona pozytynymi opiniami na wizażu, jednak nie miałam co do niego zbyt dużych oczekiwań, jako że kosztował 6.50zł za pojemność 100ml

Krem okazał się strzałem w 10! Doskonały zarówno na dzień, jak i na noc. Świetnie, szybciutko się wchłania nie pozostawiając praktycznie świecącego filmu na twarzy, latem można nawet obyć się bez pudru. Ma bardzo fajną konsystencję, coś jak gęsta śmietana kremówka Bardzo ładny zapach. Porządnie nawilża nawet moją bardzo suchą skórę.

Jedyny minus za to, że czasami (nie wiem od czego to zależy) szczypie w oczy i strasznie po nim łzawię. Ale to zdarza się gdzieś co 10 użyć, może nawet żadziej. Nie potrafię tego powiązać z żadnymi konkretnymi okolicznościami. Za to pół gwiazdki w dół.

Stosunek cena-jakość rewelacja!

Chcesz pochwalić lalesia za czytelną i pomocną recenzję?
  • KOSZMARRR
  • Bardzo lubię ziaję, ale to jest pomyłka.
    Krem ma jedną wielką poważną wadę. Nie mogę go stosować, bo niesamowicie podrażnia mi oczy. Nie zauważyłam również jakiejś poprawy kolorytu, nawilżenia czy elastyczności.
    Paskudna sprawa. Obecnie staram się go wykończyć na ciele, jako balsam i pozbyć się go jak najprędzej,bo modlę się nad nim od zeszłego roku.
    Nigdy więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: maja 2011
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 słoiczka

Chcesz pochwalić voyante809 za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIALNY
  • GENIALNY!!! Naprawde polecam! zawsze mialam problemy z wypryskami roznego rodzaju ale najbardziej z twardymi gulami podskórnymi na brodzie. Odkąd używam tego kremu moj problem zniknął!! nie zapycha poniewaz nie posiada w swoim skladzie parafiny! Parafina zatyka pory i powiduje wypryski wiec jesli macie problemy skorne szukacie kremow bez parafiny. Mnie pomogł!Polecam !!!

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić kasia783 za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonały
  • Co tu dużo mówić. Ziaja tym kremem po raz kolejny udowodniła, że można wprowadzić na rynek produkt o wysokiej jakości w niskiej cenie.

Krem jest bardzo tani, bardzo wydajny, przyjemnie pachnie, super nawilża, pozostawia bardzo przyjemne uczucie na buzi.
    Doskonały na lato ze względu na jego lekkość, w zimie stosuję go na noc.
    Doskonały dla osób z cerą mieszaną pod podkład matujący. Podkład pięknie się rozprowadza, zero przesuszeń na skórze.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno duże 100ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Czarna2405 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny krem
  • Świetny krem - tani, wydajny, ładnie pachnie, nie podowuje podrażnień, nie zapycha, nawilża i łagodzi, jest przyjemny w aplikacji, ma odpowiednią konsystencję. Używałam na dzien i na noc. Nie mam zastrzeżeń.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić lilly_rose za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij