Ziaja, Witaminy, Krem nawilżający

Ziaja, Witaminy, Krem nawilżający

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 3.64/5

Nawilżający krem z witaminami A, E, F i prowitaminą B5. Intensywnie nawilża, ujędrnia i odżywia skórę. Działa regenerująco na naskórek. Skutecznie wygładza zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu. Wpływa kojąco na podrażnioną skórę.

nawilżające, regenerujące, przeciwzmarszczkowe, ujędrniające, łagodzące
dojrzała
w słoiczku
> 100ml

KOSZMARRR

Bardzo lubię ziaję, ale to jest pomyłka.
Krem ma jedną wielką poważną wadę. Nie mogę go stosować, bo niesamowicie podrażnia mi oczy. Nie zauważyłam również jakiejś poprawy kolorytu, nawilżenia czy elastyczności.
Paskudna sprawa. Obecnie staram się go wykończyć na ciele, jako balsam i pozbyć się go jak najprędzej,bo modlę się nad nim od zeszłego roku.
Nigdy więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: maja 2011
Ilość zużytych opakowań: 3/4 słoiczka

Dosc przecietny

Nawilza umiarkowanie, poza tym bez szalu. Zapach ladny. Nie ma wiecej zalet, ale i szczegolnych wad. Zuzylam jedno opakowanie i wiecej nie kupie. Ale nadal lubie marke Ziaja i nie rozczarowalam sie specjalnie.

Fajny

Krem jest dobry w działaniu. Najważniejsze, że dobrze nawilża. Skóra po nim jest wygładzona, nawilżona. W dotyku miękka. Spełnia obietnice producenta. Jest bardzo wydajny, a cena dość niska. Krem bardzo dobry :)

Podobny do jagodowego

Krem bardzo przypomina krem z acai-ziaja. Jest wydajny.Zachowanie kremu praktycznie to samo,tylko inne zapachy.Mnie nie podrażnił,a mam skłonności.Krem pod makijaż i na dzień do stosowania samodzielnego.Nawilza,ale nie zostawia tłustej powloki. Mam pelne opakowanie,wiec jest jeszcze w fazie testow.Jak narazie, jest wart uwagi dla osób z cera mieszana lub tlusta( taka mam ja)Dla suchej,może być za mało nawilżający.Ale to według uznania.Krem polecam.

Edit: Ocena taka sama,jak pod recenzja z kremem jagodowym. Jestem na nie.

Moje odkrycie !

Krem kupiłam z czystej ciekawości....skusiła mnie niska cena i pojemność aż 100ml. Stwierdziłam, że jak bedzie niewypałem to go zużyje do rąk i ciała....no ale po pierwszym użyciu przeżyłam szok: piękny zapach, idealna konsystencja, świetny pod makijaż , miękka i odżywiona skóra...to nie może być prawda ....a jednak! Kupiłam już drugi słoiczek tego cuda. Krem jak na marke Ziaja ma naprawde fajny skład, nie podrażnia i nie powoduje wyprysków. Jedyne czego żałuje, że dopiero teraz go odkryłam i wydawałam grube pieniądze na mazidła które były mało skuteczne. Ale ciesze sie, że mam swój hit za 8 zł .

Dobry

Jest to krem, który pięknie pachnie. Lekki, idealny do stosowania latem. Skóra po jego użyciu jest bardzo miła w dotyku. Można go używać pod makijaż, ponieważ dosyć szybko się wchłania. Czy wygładza zmarszczki? nie zauważyłam zbytnio. Na pewno trochę skórę ujędrnia, ale na spektakularny efekt nie ma co liczyć.

Fajny krem w dobrej cenie

Bardzo fajny krem w rozsądnej cenie . Nawilża ale nie podrażnia . Nie zostawia tłustej warstwy na twarzy - dobrze się wchłania .Podoba mi się skład kremu - ale czy działa ciężko mi stwierdzić :)

Jak dla mnie bomba :)

Bardzo lekki krem, idealny na lato - szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Nadaje się pod makijaż.
Jestem zadowolona z kremu, ponieważ świetnie nawilża i nie uczula mojej wrażliwej cery.
- jest bardzo wydajny
- idealny do codziennego stosowania
- świetnie nawilża
- jest lekki
- odżywia cerę
- nadaje się pod makijaż
- nie uczula
Jest bardzo przystępny cenowo i można go kupić w sklepach Ziai.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Lubie

Krem za grosze a twarz jak milion dolarów. Naprawdę fajny krem ma lekka konsystencje i miły zapach. Nie zapycha porów nie powoduje alergii. Naprawdę przyzwoity krem. Niestety po jakimś czasie powodował u mnie podrażnienie oczu i miałam koszmarne łzawienie.

strasznie mnie uczulił

Dostałam go od mamy, bo ją uczulił i... mnie też uczulił. Bardzo. Jestem alergiczką, ale mogę używać kremów zapachowych, więc myślę, że ten nie jest delikatny (a wręcz jest b. podrażniający).
Zapach mi się nie podobał (b. babciny w złym tego słowa znaczeniu, bo niektóre babcine są przyjemne, dobrze się kojarzą). Dobrze się rozsmarowywał i jest wydajny, ale trudno mi było zaobserwować pozytywne efekty działania, bo twarz miałam po nim całą czerwoną z podskórnymi krostkami (jakbym miała trądzik różowaty). Chciałam go zużyć do rąk, ale i ręce mnie po nim piekły.

sprawdza sie

Lekki, fajny krem o przyjemnym zapachu, a w dodatku za tanie pieniądze. Nie używam go systematycznie, jednak wtedy gdy moja skóra potrzebuje potężnej dawki nawilżenia sięgam właśnie po ten krem, gdyż radzi sobie świetnie a w dodatku juz po 2-3 nałożeniach nie ma śladu po suchych skorkach. Nie zapycha.

Jeden z ulubionych

Stosuję ten krem wiosną i latem, bo jest lekki, szybko się wchłania i dobrze utrzymuje się na nim makijaż. Skóra jest nawilżona, ale bez efektu ciężkości.
Gdy o nim myślę nie czuję motylków w brzuchu, ale nie wiem czemu, bo stosuję go codziennie i jestem z niego naprawdę zadowolona. Jeśli ktoś się waha czy go kupić czy nie, to jak najbardziej polecam. Cena to żart, jeszcze za taką pojemność. Nic tylko brać :)

Kremik

Kremu używałam równocześnie z tonikiem z tej samej serii, kiedy moja cera była zniszczona. Pierwszy raz zdarzyło mi się, że tonik jest porównywalnie dobry, o ile nie lepszy od kremu. Nawet mój mąż stwierdził "cera Ci się poprawiła, jest taka promienna". Działa trochę agresywnie, czasami skóra po nim piecze. Po tym kremie moje czoło się świeci, także na wyjścia i pod makijaż u mnie się nie sprawdza. Ale na "zdrowe" dni bez makijażu w domku jak najbardziej :) Jestem pozytywnie zaskoczona.