Bourjois, Flower Perfection, Fond de Teint (Podkład do twarzy)

Powiększ Bourjois, Flower Perfection, Fond de Teint (Podkład do twarzy)

Zgłoszony przez BubbleGum0017

Dzięki ultralekkiej formule fluidu, podkład Flower Perfection przedłużający młodość skóry, wyrównuje koloryt skóry i tuszuje niedoskonałości. Jedwabista konsystencja nadaje skórze niesamowitą miękkość. A ponieważ piękna cera wymaga ochrony, dodano filtr SPF 15, aby ochronić młodość komórek. Podkład Bourjois Flower Perfection został wzbogacony o wyciąg z dzikiej azalii, który jest odporny na najbardziej ekstremalny klimat i ceniony za jego właściwości regeneracyjne. Formuła podkładu Flower Perfection przedłużająca młodość skóry jest chroniona przez szklany flakon. Podkład Bourjois Flower Perfection jest dostępny w 6 odcieniach.

Skład: Dimethicone, Aqua (Water), Titanium Dioxide, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, PEG-10 Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Alcohol Denat., Alumina, Dimethicone Crosspolymer, Glyceryl Caprylate, Sodium Chloride, Disteardimonium Hectorite, Bis-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Chlorphenesin, Parfum (Fragrance), Tocopheryl Acetate, Triethoxycaprylylsilane, Silica, Isomalt, Hexyl Cinnamal, Linalool, BHT, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Lecithin, Rhododendron Ferrugineum Leaf Cell Culture Extract, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Pentaerythrityl Tetra-di-T-Butyl Hydroxycinnamate, [+/- (May contain): CI 77007 (Ultramarines), CI 77019 (Mica), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides)] (05.07.2015)

Cena: 55,99zł / 30ml
/s/

• Świetny na chłodniejsze dni
  • Mam cerę mieszaną, z wiecznie suchymi skórkami wokół nosa - generalnie bardzo wymagającą. Próbowałam używać bardzo różnych podkładów, ale większość z nich ma dla mnie okropną konsystencję. Flower perfection jest dla mnie podkładem idealnym.

Plusy:
    - ma średnie krycie, bez efektu maski,
    - ładnie ujednolica skórę
    - ma świetną konsystencję, po wyschnięciu jest pudrowy, nie klei się jak większość podkładów
    - przyjemny zapach

Minusy:
    - trwałość, wytrzymuje w niezmienionej formie maksymalnie 6 h. Trwałość jest zależna od temperatury na zewnątrz, im bardziej gorąco tym krócej.
    Nie nadaje się przez to na lato.
    - napis z opakowania się ściera i pozostawia na twarzy białe kropki
    - trzeba nakładać go pędzlem, bo inaczej tworzy smugi.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić leyonel za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Raczej nie
  • Oceniany przeze mnie kolor : jakiś najjaśniejszy

PLUSY:
    *dobre krycie
    *matowi
    *dobrze się trzyma
    *fajne opakowanie, bardzo przyjemne, ale nie wiem po co ta okropna gąbeczka

MINUSY:
    *podkreśla suche skórki (nawet z kremem nawilżającym)
    *strasznie żółte, ciemne odcienie
    *do tego ciemnieje
    *brudzi ubrania
    *za ciężki
    *cena! zdecydowanie nieadekwatna do jakości produktu

Używam tego produktu od: używałam ok. miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić domkaslomka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nope
  • Kupiłam w listopadzie (?) na promo -49 % w rossmannie. Na początku euforia- dobrze krył (troszkę podkreślał wąsa, no ale jego można się pozbyć :P), spoko się trzymał, mimo lekko tępego matu. Potem się okazało, że strasznie wysusza i przede wszystkim przeokropnie mnie zapchał. Ze skutkami używania tego podkładu przez miesiąc nie potrafię dać sobie rady do dziś. Mama się również nie skusiła na używanie, dlatego 3/4 opakowania stoi nieużywane.

Używam tego produktu od: listopada 2015
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 jednego opakowania

Chcesz pochwalić czemar za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie nie nie i jeszcze raz nie....
  • Fatalny. W drogerii polecała mi go ekspedientka, tester faktycznie wydawał się przyjemny - podkład miał dobrze kryć, ale też nawilżać skórę (leczona retinoidami jest teraz bardzo sucha)...

Kupiłam dwa odcienie ponieważ drugi produkt był w super pharm za 1grosz... Obydwa oddałam ekspresowo babci (moja mama też się nie skusiła )

ZERO PLUSÓW

MINUSY:
    - konsystencja, ciezko sie naklada, nierownomiernie, robi smugi... cos fatalnego...
    - ciezki i tlusty, nie tyle nawilza co oblepia skórę
    - krycie... może i niezłe, ale co z tego jak nie da się go dobrze rozprowadzić, tak żeby nie pozostawały smugi?
    - mały wybor kolorów
    - po godzinie trzeba robic pierwsze poprawki, ma fatalną trwałość

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić kamila_sz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie.
  • Mialam kilka probek tego podkladu, sama bym go na pewno nie kupila, ze wzgledu na to ze podklady bourjois maja okropnie zolte kolory, wiec w ich strone nawet zazwyczaj nie patrzylam.
    Nie wiem dlacego podklady bourjois MUSZA byc az tak zolte. Wiem ze wielu dziewczynom to akurat pasuje, ale ma pewno nie wszystkim. W ogole, smieszy mnie ze wiele podkladow w polsce ma zazwyczaj tylko kilka odcieni, jak kazdy ma inny kolor skory. W stanach NIGDY nie mialam klopotu z za ciemnymi/zoltymi podkladami, w polsce niemal za kazdym razem...
    Nie tylko kolor nie pasuje mi w tym podkladzie. Jest on bardzo, bardzo ciezki, zbyt kryjacy. Taka zolta tapeta, nie wiem jak niektore z was to robia ze ponoc wyglada na was naturalnie, na mnie nawet gdyby kolor byl dobry, nie wygladalby ok bo twarz byla zupelnie plaska.
    Podkresla wszelkie zmarszczki, sucha skore, wszystko. Jak wspominalam, jego krycie jest naprawde mocne. Niektore recenzentki pisza, ze jest srednio kryjacy, albo ze kryje tylko male zylki i zaczerwienia. Uwierzcie mi, mam mnostwo blizn potradzikowych, w czasie okresu zawsze wyskakuja mi naprawde duze zmiany, moja cera jest mocno nieidealna, a dla mnie ten podklad to zwyczajna szpachla, zolta tapeta. Jesli to nie jest kryjace, to ja naprawde nie mam zielonego pojecia co jest w takim razie...
    W dodatku ma ostry zapach. dosc szybko sie sciera, i mam wrazenie ze ciemnieje, ponosilam go w domu jakies 3 godziny i wygladal koszmarnie. Ponadto wysuszyl mi skore calkowicie(uzylam kremu pod niego).
    Oczywiscie moja ocena jest zupelnie subiektywna, tak jak kazda inna. Podklad mi nie pasuje zupelnie. Najjasniejszy kolor jest jasny, ale bardzo, bardzo, BARDZO zolty. Sam podklad jest ciezki, zbyt kryjacy, skora sie pod nim dusi, wysusza. W zyciu nie wyglada on naturalnie. Wielu osobom pasuje, takze jesli szukacie czegos o mocno zoltym kolorze i bardzo kryjacego to polecam chociaz sprobowac. zaden podklad nie jest dla kazdego, dlatego recenzje sa tylko mala pomoca, kazdy powinien sprawdzic sam.

Używam tego produktu od: Testy
    Ilość zużytych opakowań: Kilka probek w roznych odcieniach, uzywalam tylko 51 light vanilla

Chcesz pochwalić Kate012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo ok
  • Lubię tę firmę, więc z chęcią sięgnęłam po fluid, celem jego wypróbowania.
    Fajny patent z gąbeczką- jako główna gąbeczka raczek nie, ale do poprawek czy też w celu nie ładowania więcej do kosmetyczki jak najbardziej ok.
    Opakowanie przyzwoite, solidne, dobrze trzyma się w ręku, część na aplikator ładnie wykonana.
    Konsystencja w sam raz, ładny wachlarz kolorów. Podkład doskonale się rozprowadza.
    Kryje średnio, dla mnie świetnie , jako, że nie borykam się na szczęście z niedoskonałościami. Ujednolica, wygląda naturalnie.
    Uwaga- nie dla suchej skóry, może podkreślać skórki, ale już nie po użyciu odpowiednio dobranego kremu pod makijaż.
    Przetestowałam go już w ekstremalnej sytuacji- samochód bez klimatyzacji nagrzany + 30 stopni a tu jazda na ważną imprezę rodzinną- i z czystym sumieniem makijaż nietknięty. Wymaga jedynie poprawek na strefach T kiedy są dodatkowo nawilżone- jedno muśnięcie pudrem po kilku godzinach w zupełności załatwia sprawę.
    Polecam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mariti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia ! Masakra! i nie wiem co jeszcze
  • Najchętniej oceniłabym go na minus 5 gwiazdek gdyby się tylko dało, po tym co mi zrobił.
    Kupiłam go gdzieś na promocji bo chciałam spróbować czegoś nowego. Pani w drogerii poleciła mi to ustrojstwo. Gdy go odpakowałam wydawał się fajny ale tragedia dopiero miała nadejść.

Na plus:
    + ładnie pachnie

Na minus:
    - Cena wzięta z kosmosu
    - Gąbeczka w zestawie nie wiadomo do czego
    -po minimum godzinie schodzi niesamowicie, roluje się, podkreśla wszystko co najgorsze
    - ciemnieje po nałożeniu
    - zapycha i wchodzi w pory
    - szybko się świeciłam po nim w strefie T
    - najgorsze było to że przez niego nabawiła się przeokropnych zmian na twarzy. Trądzik był ogromny czerwony, ropny. Zmiany dosłownie bolały.
    Zawsze coś mi wyskakiwało głównie na czole bądź brodzie ale przed jego zastosowaniem było coraz lepiej. Gdy zaczełam go używać trądzik miałam na całej twarzy. Jak nigdy nie miałam go na policzkach i żuchwie tak po nim było go pełno. Sama siebie nie poznawałam. Niestety ale to musiała być wina tego podkładu gdyż niczego innego w tym czasie nie zmieniałam ani w diecie ani w kosmetykach... Przez niego leczyłam się prywatnie u dermatologa. Dopiero silne leki i zabiegi pomogły... Oczywiście praktycznie większe pół w opakowaniu wyrzuciłam bo nie chciałam na niego patrzeć.
    Na prawdę go odradzam

Używam tego produktu od: rok temu
    Ilość zużytych opakowań: nie całe pół pierwszego

Chcesz pochwalić anetana za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale słabo kryje
  • Zastanawiałam się, który z 3 podkładów Bourjois wybrać i padło na ten. Bardzo lekki produkt, nie ma mowy o wysuszeniu, niestety słabo kryje. Raczej dla dziewczyn z mało problematyczną skórą i bardziej na lato, ze względu na lekkość. Nie da się tez przesadzić z ilością na twarzy, co dla mnie jest plusem. Wydajność średnia, używam prawie codziennie jedną pompkę, a już zużyłam pól opakowania.
    Odcienie żółte, używam 52 i jest idealny dopasowany do mojej cery.

Gąbeczka dołączona do podkładu na pewno się nie sprawdzi, bo nie da się jej wyczyścić.
    Nie jest to tani podkład, więc cena jest minusem. Można w tej cenie znaleźc coś lepszego.

Kupie jeszcze na pewno, bo wole coś takiego na co dzień, preferuję lekki i delikatny makijaz

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić muszkaaa69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Generalnie super
  • Są tylko 2 podkłady, które kupuję reguralnie, tj. jak mi się skończy, to nie szukam czegoś lepszego, tylko kupuje ten sam - jest to Revlon CS (ale użwyam od święta, bo dla mnie na co dzień jest zbyt ciężki, mam dopiero trzydziestę, co będę używać za 2o lat? oraz Bourjois 123, teraz do tego chyba dodam FP. FP jest bardzo porównywalny do 123, tyle tylko, że bardziej i na dłużej matuje, ale też toszkę gorzej się rozprowadza i na suchej skórze może podkreslić suche miejsca. Kolor 51 jest super, na buzi jasniejszy niż w butelce, nie cimnieje, nic nie dzieje mi się ze skórą, ogólem bardzo fajny, jest troszkę bardziej kryjący od 123, ale nadal nie jest to taki tynk jak Revlon, więc idealny nawet na wiosne i lato. Butelka wygodna, zapach fajny, czekam jeszcze na to odmładzające działanie
    A teraz cena, hmm, za drogi, mimo wszystko nie jest warto 60 dyszek reguralnej ceny, ale od czego jest all i drogerie internetowe, 40 zł to juz idealna dla niego cena.

Aha, jest strasznie wydajny, jedna "pompka" starcza na całą buzię

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić katcherina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie nie nie!
  • Ten podkład ma więcej wad niż zalet!

+ zapach,

- konsystencja,
    - trwały,
    - brak naturalnego efektu po nałożeniu,
    - brak nawilżenia,
    - zawiera alkohol,
    - średnie krycie,
    - CENA!
    - podkreśla suche skórki.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić lenka889 za czytelną i pomocną recenzję?