Bourjois, Flower Perfection, Fond de Teint (Podkład do twarzy)

Powiększ Bourjois, Flower Perfection, Fond de Teint (Podkład do twarzy)

Zgłoszony przez BubbleGum0017

Dzięki ultralekkiej formule fluidu, podkład Flower Perfection przedłużający młodość skóry, wyrównuje koloryt skóry i tuszuje niedoskonałości. Jedwabista konsystencja nadaje skórze niesamowitą miękkość. A ponieważ piękna cera wymaga ochrony, dodano filtr SPF 15, aby ochronić młodość komórek.
Gładka i piękna cera - taki efekt będzie trwał aż przez 16 godzin! Wzbogacono go w wyciąg z dzikiej azalii, który jest odporny na najbardziej ekstremalny klimat i ceniony za jego właściwości regeneracyjne.
Formuła podkładu Flower Perfection przedłużająca młodość skóry jest chroniona przez szklany flakon, który ułatwi Ci wybór właściwego odcienia! Aż sześć odcieni dla każdej karnacji!

Cena: 55,99zł / 30ml
/s/

• nie do cery mieszanej i tłustej
  • Podkład jest w porządku, ale nie do cery mieszanej i tłustej. Powoduje, że skóra świeci się makabrycznie. Jednak nawilża nieźle, co przy kryjących podkładach jest rzadkością.

+ opakowanie z pompką
    - trudna aplikacja
    - bezużyteczna gąbeczka
    - nasilone błyszczenie
    - nietrwały

Reasumując podkład na cerze suchej i normalnej zapewne sprawdza się nieźle, jednak przy innych typach skóry niebardzo. To subiektywna opinia oczywiście.

Chcesz pochwalić noepicko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam każdemu kto długo szukał idealnego podkladu w rozsądnej cenie
  • Dlugo poszukiwałam Podkladu dla siebie, ten jest idealny. kupilam na promocji 50%, idelanie się naklada, jest strasznie wydajny,. !! siwetnie sie go nakłada, ale naprawde dlugo sie utrzymuje na twarzy. nie robi efektu Maski !!! polecam. na pomocji zapłaciłam za niego 35zł, szukajcie w rossmanie i czasami jest tez w douglasie lub sephorze

Ilość zużytych opakowań: 1 zuzyte w 1/1

Chcesz pochwalić kingusiaczeq za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam go, must have na jesien-zima
  • Bardzo polubiłam ten podkład! Jest to mój ulubiony kosmetyk, który stanowi podstawę codziennego makijażu. Nadaje się doskonale do mojej suchej, wrażliwej skóry. Ma cięższą konsystencję, która nawilża skórę, dobrze kryje niedoskonałości i trwale matuje skórę;
    Dodatkowo nie zauważyłam ( a stosuję od roku ten podkład) by skóra była zapchana. Podkład nie spowodował podrażnień, ani zmian na skórze; Nie tworzy efektu maski; Ma bardzo wygodną aplikację, w postaci pompki; Cena jest trochę wysoka, ale wydaje mi się, że odpowiada w 100% jakości produktu. Producent dołączył również niewielką gąbeczkę, którą można odcisnąć lekko na twarzy, by usunąć nadmiar podkładu z twarzy. Muszę dodać, że nie mam większych problemów ze skórą, więc nie oczekiwałam od podkładu niesamowitego krycia trądziku, bo go po prostu nie mam ;-) W moim odczuciu podkład jest świetny, idealnie nadaje się na zimę, jak i w niewielkiej ilości na lato. Polecam!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić joannawch za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dotąd to mój najlepszy podkład
  • mam już mnóstwo podkładów w kosmetyczce, bo bezowocnie szukałam swojego KWC. nie twierdzę, że Flower Perfection jest idealny, ale jak dotąd nie znalazłam lepszego, mimo że kupowałam również drogie podkłady, np. HD z MUFE. ten, kilka razy tańszy, jest o niebo lepszy od wielu produktów z wyższej półki.

PLUSY:
    - pompka dozuje idealną ilość podkładu; czasem wystarczy mi jedna (jak cera ma dobry dzień), a czasami 1,5, bo muszę ukryć zaczerwienienia albo 'niespodzianki',
    - fajnie rozprowadza się pędzlem (w przypadku pokładu z Sephory już tak nie było, bo wymagał wklepywania, co zajmowało mnóstwo czasu),
    - kupiłam wyjątkowo nie najjaśniejszy z dostępnych odcieni, ale trochę ciemniejszy - 52; mimo to nie odznacza się od szyi i dekoltu; pierwszy raz nie wyglądam jak córka młynarza ,
    - nie tworzy efektu maski, twarz wygląda lekko, estetycznie i aksamitnie, jak obiecuje producent,
    - stosowanie pudru na wykończenie makijażu nie jest niezbędne,
    - zapewnia idealne krycie,
    - ma przyjemny zapach,
    - skóra jest po nim przyjemna w dotyku,
    - nie podkreśla suchych skórek (ale na te za bardzo nie narzekam, bo niemal kompulsywnie nawilżam i peelinguję buzię),
    - twarz jest ładnie rozświetlona,
    - nie muszę stosować korektora na cienie pod oczami czy inne niedoskonałości.

ochów i achów dużo, ale podkład ma też swoje MINUSY, np.:
    - bez poprawek w ciągu dnia się nie obejdzie - niby od razu po wykonaniu makijażu nie trzeba stosować pudru, ale później już obowiązkowo, bo strefa T daje o sobie znać, słowem - trwałość dość średnia,
    - ŚCIERA SIĘ straszliwie i brudzi ubrania,
    - podkreśla drobne zmarszczki pod oczami.

póki co pozostanę mu wierna, ale rozglądam się za innym.

Chcesz pochwalić sistermorphine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Chciałam raz zmienić fluidy, które stosowałam do tej pory. Pani w drogerii poleciła mi go mówiąc, że nie jest za ciężki na lato i lekko nawilżający.

Zacznę może od plusów:
    - faktycznie nie jest ciężki, nie jest też zbyt rzadki i leisty,
    - kryje i stapia się ze skórą,
    - przyjemny zapach,
    - pompka,

Minusy:
    - cena, moim zdaniem wygórowana,
    - bezużyteczna gąbka w zestawie przez co flakonik jest duży i nieporęczny,
    - na pewno nie trzyma 16h, w okolicach oczu, nosa, brody zaczyna się świecić,
    - miał być nawilżający a wysuszył mi skórę na policzkach i czole,
    - ściera się nawet przy delikatnym muśnięciu ubraniem, chusteczką, whatever.
    -nie wiem czy to możliwe, ale po 2 miesiącach zmienił odcień. Po nałożeniu na twarz zrobił się zbyt pomarańczowy (a po zakupie był idealny do mojej oliwkowej cery)

Nie wiem jak z trwałością opakowania, jestem w trakcie zużycia pierwszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Voronwe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Budyń na buzi?!
  • Miałam kolor najjaśniejszy, ale z faktu, że u mnie się nie sprawdził - oddałam go koleżance.

Pierwsze 60 min w tym podkładzie było ok. Później na mojej cerze mieszanej zaczął wyglądać jak budyń, nieestetycznie się świecił i ważył. Do tego zatykał pory i robiła się kaszka pod skórą.

Specyficzny podkład, jedyny plus to mocne krycie.

Używam tego produktu od: kika tyg

Chcesz pochwalić Malena__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEALNY!
  • Wreszcie po wielu poszukiwaniach znalazłam TEN JEDYNY, IDEALNY podkład. Mam cerę mieszaną, trądzikową. Podkład nie zapycha, świetnie kryje i utrzymuje się na mojej twarzy przez cały dzień nawet lekko przypudrowany. Nie ściera się, nie zbiera się w załamaniach, ani nie podkreśla suchych skórek. Skórę mojej twarzy nawilża i lekko rozświetla. Wydaje się dzięki temu bardziej promienna i zdrowa. Zdecydowanie wart swojej ceny.
    Produkt godny polecenia!

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić lavios za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem niezły
  • Skusiłam się na niego przez obietnicę dobrego matu. Mam cerę tłustą, potrądzikową, i potrzebuję mocnego krycia. Ten podkład całkiem dobrze się tu u mnie sprawdza, mimo że do ideału trochę mu brakuje. Oceniam odcień 52.
    Plusy:
    - praktyczna pompka
    - piękny, delikatny zapach! nigdy wcześniej nie miałam tak ładnie pachnącego podkładu,
    - świetnie stapia się z moją skórą, nie widać go na twarzy
    - przyjemna konsystencja, dość kremista, ani za lejąca, ani za gęsta, dobrze się rozprowadza na twarzy
    - ładnie rozświetla
    - matuje mi twarz na jakieś 4-5 godzin, po czym potrzebne są poprawki, co przy mojej cerze uważam za naprawdę dobry rezultat
    - świetnie kryje i jest całkiem trwały
    - wydajny, jedno opakowanie wystarczyło mi na jakieś pół roku niemal codziennego użytkowania
    - nie zapycha
    - daje matowy, delikatny aksamitny efekt,

Minusy:
    - przede wszystkim cena, nie kupiłabym go, gdybym akurat nie trafiła na promocję
    - podkreśla mi suche skórki
    - gąbeczka jest całkiem niepotrzebna

Generalnie jest jednym z lepszych podkładów, jakie miałam. Mam ochotę przerzucić się teraz na coś innego, ale na pewno do niego wrócę.Używam tego produktu od: 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić blue_irony za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy podkład jaki miałam
  • Rewelacyjnie kryje wszelkie niedoskonałosci i dodatkowo nadaje skórze wygląd jedwabiście gładkiej. Jest bardzo wydajny co rekompensuje jego dość wysoką cenę. Jest to chyba najlepszy podkład jaki miałam do tej pory

Chcesz pochwalić martuskaskc za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny
  • Ten podkład jest na prawdę rewelacyjny- świetne krycie,długo utrzymuje się na twarzy, zero smug, nie za ciężki, nie za lekki. Nie daje efektu maski tylko wręcz przeciwnie-daje satynowe wykończenie. Niestety muszę odjąć jedną gwiazdkę za to, że nawet najjaśniejszy odcień 51 jest dużo za ciemny Próbowałam dodawać nawet pigmentu, jednak efekt był zbyt subtelny. Szkoda, bo byłby to z pewnością mój ulubiony podkład.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić blondette za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij