Bourjois, Flower Perfection, Fond de Teint (Podkład do twarzy)

Powiększ Bourjois, Flower Perfection, Fond de Teint (Podkład do twarzy)

Zgłoszony przez BubbleGum0017

Dzięki ultralekkiej formule fluidu, podkład Flower Perfection przedłużający młodość skóry, wyrównuje koloryt skóry i tuszuje niedoskonałości. Jedwabista konsystencja nadaje skórze niesamowitą miękkość. A ponieważ piękna cera wymaga ochrony, dodano filtr SPF 15, aby ochronić młodość komórek.
Gładka i piękna cera - taki efekt będzie trwał aż przez 16 godzin! Wzbogacono go w wyciąg z dzikiej azalii, który jest odporny na najbardziej ekstremalny klimat i ceniony za jego właściwości regeneracyjne.
Formuła podkładu Flower Perfection przedłużająca młodość skóry jest chroniona przez szklany flakon, który ułatwi Ci wybór właściwego odcienia! Aż sześć odcieni dla każdej karnacji!

Cena: 55,99zł / 30ml
/s/

• Świetny podkład
  • Mam cerę trądzikową, mieszaną z przewagą suchej - generalnie bardzo wymagającą. W ciągu całego życia próbowałam mnóstwo różnych podkładów i ostatecznie moimi stałymi gwiazdami są: Max Factor Lasting Performance i właśnie Burjois Flower Perfection. Oba zupełnie inne, na inne sytuacje, oba niezastąpione. Ale do rzeczy i na temat - Burjois Flower Perfection - według mnie spełnia wszystkie zapewnienia producenta z wyjątkiem trwałości.

Plusy:
    - świetnie kryje bez efektu maski
    - dobrze nawilża i wygładza skórę (odmładza i rozświetla)
    - ślicznie pachnie
    - nie podkreśla suchych skórek

Minusy:
    - niezbyt trwały, koniecznie trzeba utrwalić pudrem, czasami trzeba poprawić w ciągu dnia
    - napis z opakowania się ściera i pozostawia na twarzy białe kropki

Chcesz pochwalić PanoramicEyes za czytelną i pomocną recenzję?
  • zmienny
  • Mam mieszaną i jednocześnie odwodnioną cerę. Wiele podkładów na mnie albo szybko spływa, albo podkreśla suche partie. Ten podkład potrafi podkreślić suche skórki, nie zakryje poważnych zmian, ale ujednolica koloryt i choć znika z twarzy tak, że wieczorem niewiele zostaje, to znika równomiernie. Nie zauważyłam pogorszenia cery jak to miało miejsce po Revlon Colorstay (po dłuższym czasie pojawiały się niespodzianki, cera była zmęczona, szara) - a podkładów tych używałam w okresie jesienno-zimowym. Nakładam go flat topem. Dlaczego
    oceniam go jako zmienny? Gdyż mam wrażenie, że pod koniec opakowania gorzej się go nakłada, nieznacznie też ciemnieje, choć generalnie jasna kolorystyka na plus. Nie kupię ponownie, lekkość i kolor to za mało.

Ilość zużytych opakowań: 1 i więcej nie będzie

Chcesz pochwalić salomi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny
  • Kupiłam go zamiast Revlonu Colorstay, gdyż nie było do mojej cery mojego odcienia, więc stwierdziłam, że fajnie byłoby wypróbować coś nowego, tym bardziej, że w większości słyszałam dobre opinie o nim. Szkoda, że na dobrych opiniach się kończy.

+opakowanie
    +zapach
    +dostępność

-OKROPNIE zapchał mi twarz! Doprowadzenie do do normalnego stanu zajęło mi 3-4 miesiące. Przy Revlonie absolutnie nic u mnie się nie działo.
    -na początku krycie, matowienie i trwałość wydawały mi się bardzo dobre. Niestety po 1,5-2h zobaczyłam, że bardzo się świecę a podkład schodzi. Nakładałam taką samą metodą co RC, który wymagał jedynie poprawki pudrem po 5-6 h, ale wszystko było na miejscu
    -cena jest zbyt wysoka na taki 'efekt'
    -ciemnieje na twarzy, a raczej staje się pomarańczowy

Osobiście nie polecam. Wyrządził same szkody mojej twarzy. Raczej nie pokuszę się już o zdradzanie Revlonu

Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Chcesz pochwalić chocolatto za czytelną i pomocną recenzję?
  • DRAMAT, DRAMAT I JESZCZE RAZ DRAMAT!!!!!
  • Najchętniej dałabym 0 gwiazdek. Jakiś czas używałam Revlon Colorstay dla cery przetłuszczającej się. Od czasu do czasu coś mi wyskoczyło, generalnie byłam zadowolona. Niestety skończył mi się i celem zakupu nowej buteleczki udałam się do SP. Niestety nie było mojego koloru. Konsultantka doradziła mi właśnie Bourjois Flower Perfection. Po pierwszym nałożeniu moja myśl brzmiała "ojej, jak fajnie kryje i matuje! A jak ślicznie pachnie!". Niestety wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to cisza przed burzą. Po 0,5 h zaczęłam się błyszczeć na podbródku (przy Colorstay to się nie zdarzało mimo, że nie używałam pudru). Użyłam bibułki matującej, po chwili znów zaczęłam się błyszczeć. Teraz już nie tylko na brodzie, ale również na czole:/ Użyłam pudru i niby było lepiej. Przy wieczornym zmywaniu na waciku było niewiele podkładu! Tak chyba nie powinno być, prawda?… No cóż. Poużywałam tego ustrojstwa jeszcze przez jakiś tydzień i… M-A-S-A-K-R-A!!!!!!! Takiego wysypu na twarzy nie miałam chyba nigdy wcześniej po niczym. Wyglądałam jak truskawka, krosty były wielkie, czerwone i "niewyciskalne", przez co musiałam czekać aż raczą się samoistnie pogoić. Na jakiś czas przestałam używać Flower Perfection. Po jakichś 2 tygodniach zaryzykowałam i używałam go przez 2 dni. ZNÓW DRAMAT NA TWARZY!!!! Przekonałam się, że podkład beznadziejnie mnie zapycha, Colorstay przy nim powinien dostać Nobla za brak negatywnego oddziaływania na cerę przy jednoczesnym REWELACYJNYM I GENIALNIE TRWAŁYM KRYCIU. Dodam, że Bourjois masakrycznie podkreśla suche skórki na nosie, których myślałam, że nie mam. Cóż, chyba jednak wolałabym żyć w nieświadomości. Nie kupię go NIGDY WIĘCEJ!!!!

Używam tego produktu od: Zakupiłam go niecałe 2 miesiące temu
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić ksieznnniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie taki perfekcyjny
  • Kupiłam go w Rossmannie w październiku, cena sugerowała, że nie będzie to pierwszy lepszy podkład, ale jak to bywa z podkładami po raz kolejny rzeczywistość okazała się mniej kolorowa niż zapewnienia producenta.

Dotychczas trafiałam na podkłady o rzadszej konsystencji, Flower Perfection jest zdecydowanie gęstszy od większości swoich kolegów zalegających na drogeryjnych półkach. Właściwie można nazwać go kremowym i chociaż nie używałam go latem jestem pewna, że nie będzie dobrym wyborem na tę porę roku. Cery tłuste niech trzymają się od niego z daleka. Z kolei sucha cera zyskuje dzięki niemu dodatkową ochronę.

Kilka słów o kryciu Maskowanie drobnych żyłek i zaczerwienień jest dla niego prostym wyzwaniem, ładnie wyrównuje koloryt mojej skóry, ale głowę daje, że większym problemom nie podoła.

Nie pamiętam niestety ile Bourjois proponuje nam odcieni, wydaje mi się, że około pięciu. Ja posiadałam wariant Vanillia Clair, który na moje nieszczęście wpadał w kolor żółty.

Trwałość - głównie ona jest przyczyną niewysokiej noty. Nie mogłam nie być surowa, jeżeli podkład mający utrzymywać się 16h nie realizuje tej obietnicy nawet w 1/2. Po 4,5 godziny widać już ubytki i makijaż nadaje się do poprawy.

Jest jeszcze uroczy stempelek- uroczy choć bezużyteczny. Próbowałam go okiełznać kilka razy, jest kompletnie zbędny, wolę zdać się na własne palce. Chłonie strasznie dużo podkładu, w efekcie twarz wygląda na nieumalowaną. Pozostałe jego niedogodności można by mnożyć: nie ten kształt, nie ta wielkość, nie ten materiał.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Chcesz pochwalić ToniaZhivago za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale zmienny
  • Typ mojej cery: wrażliwa, mieszana, trądzikowa,
    Używam odcienia: 51 vanille clair

Zalety:
    - brak efektu maski - bardzo dobrze dopasowuje się do koloru skóry (51 jest idealny - jasny, ale nie bladolicy)
    -bardzo ładnie pachnie
    - faktycznie kryje (ale o kryciu też w wadach)
    - nie czuć go na twarzy, jest aksamitny
    - skóra wygląda zdrowo, jest jakiś efekt
    - cena (szczególnie ta na allegro)
    - nawilża

Wady:
    - nie zbyt trwały (maks 4h - producent obiecuje 16 - żart)
    - krycie jest dobre na samym początku, po ok 4h już widać niedoskonałości
    - BRUDZI jak szalony, po aplikacji trzeba umyć ręce bardzo dokładnie; nie wspominam już że jeśli dotknie się telefonem do twarzy to jest cały w podkładzie, cały. kołnierze, spodnie - wszystko jest brudne jeśli natrafi na choćby śladowy kontakt z podkładem.
    - mam wrażenie, że źle wpływa na cerę wrażliwą, psuje jej kondycję
    - gąbka to jakiś absurd, zajmuje miejsce i jest do niczego nie przydatna

Jest to podkład na zimę/jesień.

Efekt matujący: nie umieszczam tego ani w wadach ani zaletach - podkład matuje owszem, ale nie jest to typowy mat, skóra jest nieco rozświetlona - dla mnie to plus podkładu, inni mogą to odebrać jako błyszczenie.

Chcesz pochwalić b_eatrycze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych podkładów.
  • Od dłuższego czasu szukałam podkładu odpowiedniego dla mojej cery. Kilka tygodni temu zupełnie przez przypadek znalazłam się w Hebe, gdzie dostrzegłam ten podkład. Początkowo odstraszyła mnie cena, jednak ostatecznie postanowiłam zakupić ten produkt. Już po pierwszym użyciu byłam zadowolona.

Plusy produktu:
    +odcień idealnie pasuje do mojej karnacji (vanille clair)
    +ciekawy kształt pojemniczka z dodatkową gąbką
    +przyjemny zapach podkładu
    +podkład utrzymuje się dosyć długo, jednak nie do 16 godzin
    +lekka formuła
    +łatwo się rozprowadza
    +powoduje, że moja cera jest minimalnie nawilżona, miła w dotyku
    +wystarcza na bardzo długo

Minusy produktu:
    -cena, jest to chyba jedyny minus. Cena naprawde jest wygórowana i nie każdy może sobie pozwolić na to, aby zakupić ten podkład.

Póki co, ten podkład jest moim numerem jeden

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pół jednego 30 ml opakowania

Chcesz pochwalić Elena7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszanie uczucia
  • Firmę Bourjois bardzo lubię, mam do niej słabość. To mój pierwszy podkład tej firmy kupiony z wielkimi obawami, bo w Internecie jest wiele sprzecznych opinii.

+ najbardziej bałam się, że podkład ściemnieje, ale na szczęście nic takiego się nie wydarzyło, więc to duuuuży plus
    + jest bardzo wydajny, jedna pompka wystarcza mi na całą twarz, uwielbiam to, nie muszę się paćkać z kombinowaniem czy jeszcze pół pompki, ćwierć pompki czy nie wiadomo ile. Po prostu porcja jest idealna
    + przyjemnie pachnie
    + ma wykończenie półmatowe, czyli takie jakie najbardziej lubię
    + cena, kupiłam go w drogerii internetowej za około 35 zł
    + ma dosyć wodnistą konsystencję co ułatwia aplikację i o dziwo, przy tej konsystencji, ma dobre krycie, ale...

- no właśnie, jest to podkład, który na twarzy po prostu widać, ale najbardziej to, że wchodzi w pory
    - 16 godzin trwałości to chyba kpina, kilka godzin to maks

Jednym słowem jest to podkład, który należy wypróbować samemu, bo opinie o nim są bardzo sprzeczne. Mimo wszystko polecam wypróbowanie tego fluidu osobom, które nie mają większych problemów ze skórą. Myślę, że cera z większymi problemami będzie po nim wyglądała jeszcze gorzej.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nnatkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • ZNALAZŁAM SWÓJ IDEALNY PODKŁAD,mam cerę tłustą wiec potrzebowałam podkładu który dobrze matuje,nie wysusza (nie podkreśla suchych skórek) i świetnie kryje. Zakochałam się w nim od pierwszego użycia.

Plusy:
    -matuje
    -nie zatyka porów
    -nie podkreśla suchych skórek
    -opakowanie
    -naturalny efekt
    -zapach
    -dobrze nawilża

Minusy:
    -lekko sie ściera
    -musze poprawić strefe T w ciągu dnia
    -cena

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, jestem w trakcie 2

Chcesz pochwalić patisserie za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny podkład
  • podkład jest fajny, ma dosyć mocne krycie i długo się utrzymuje, twarz po nim nie świeci się aż tak bardzo. Miałam kolor clair beige, który miał jednak trochę zbyt ziemisty odcień ale ogólnie podkład bardzo dobry.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 0 opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klaudia1klaudia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij