Bourjois, Flower Perfection, Fond de Teint (Podkład do twarzy)

Powiększ Bourjois, Flower Perfection, Fond de Teint (Podkład do twarzy)

Zgłoszony przez BubbleGum0017

Dzięki ultralekkiej formule fluidu, podkład Flower Perfection przedłużający młodość skóry, wyrównuje koloryt skóry i tuszuje niedoskonałości. Jedwabista konsystencja nadaje skórze niesamowitą miękkość. A ponieważ piękna cera wymaga ochrony, dodano filtr SPF 15, aby ochronić młodość komórek.
Gładka i piękna cera - taki efekt będzie trwał aż przez 16 godzin! Wzbogacono go w wyciąg z dzikiej azalii, który jest odporny na najbardziej ekstremalny klimat i ceniony za jego właściwości regeneracyjne.
Formuła podkładu Flower Perfection przedłużająca młodość skóry jest chroniona przez szklany flakon, który ułatwi Ci wybór właściwego odcienia! Aż sześć odcieni dla każdej karnacji!

Cena: 55,99zł / 30ml
/s/

• Godny polecenia.
  • Posiadam najjaśniejszy odcień. Zacznę od minusów. Kolosalna cena, jak za drogeryjny podkład, więc zawsze będę go wypatrywać na promocjach. Do najtrwalszych nie należy... Ale daje radę. Mimo to wystarczy dotknięcie i jest na palcu lub innym obiekcie.
    \nTrochę widoczny na cerze, szybko trzeba go przypudrowywać (po ok. 2 godzinach). Potrafi podkreślać suche skórki.
    \nPlusy: wydajny, w fajnym opakowaniu, z fajną pompką. Kolor jest ładny, naturalny, wpadający w żółć. Daje niesamowite krycie, które można budować. To pierwszy podkład, który aż tak u mnie kryje nie dając uczucia kamienia na twarzy tak jak Revlon Colorstay czy Estee Lauder Double Wear. Ma wykończenie matowo-satynowe. U mnie raczej nie zapycha. Łatwo dostępny. Delikatnie i przyjemnie pachnie. Na pewno skuszę się na jesiennych promocjach na niego, aby zrobić zapas.

Chcesz pochwalić LendieViv za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy podkład jaki do tej pory miałam
  • Super kryje, świetnie sie rozprowadza, nie zostawia smug. Uwielbiam takie kremowe podkłady ! Jak do tej pory najlepszy jaki miałam Mam sporo do zakrycia i ten podklad daje radę <3 Nie jest jeszcze idealnie jednak z lepszym sie nie spotkałam.

Chcesz pochwalić JoannaMi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobrze, choć mogłoby być lepiej
  • Nie będę ukrywać, że gdyby nie 40% upust cenowy, jaki przydarzył się w Rossmannie jakiś czas temu, pewnie nie zdecydowałabym się na zakup tego podkładu, zwłaszcza, że do kosmetyków Bourjois (prócz wypiekanego różu do policzków) podchodzę z dużą rezerwą i ostrożnością...
    Skoro jednak był dostępny za niecałe 30 zł, uznałam, że mogę zaryzykować.
    Co prawda dokonanie trafnego wyboru odcienia w warunkach sztucznego sklepowego oświetlenia było karkołomnym wyczynem, ale ostatecznie padło na Vanilię i był to strzał w 10 Ale przejdźmy do meritum.

Na plus dla niego zaliczam to, że:
    -jest zamknięty w praktycznym opakowaniu z pompką, co znacznie ułatwia wydobycie pożądanej ilości produktu;
    -ma odpowiednią konsystencję - nie jest ani zbyt lejący, ani za gęsty, w sam raz, by rozprowadzić go np. pędzlem;
    -wybrany przeze mnie odcień idealnie stapia się z naturalnym kolorem mojej skóry, nie tworząc efektu maski;
    -podkład sprawia, że moja twarz wygląda na wypoczętą, świeżą i pozbawioną niedoskonałości.

Jest jednak kilka kwestii, które należałoby w nim udoskonalić, a mianowicie to, by:
    -nie zastygał na twarzy tak szybko, bo przy jego aplikacji trzeba naprawdę sprawnie operować pędzlem, by na twarzy nie powstały plamy;
    -efekt matowienia był trwalszy (Ja co prawda nie tym kierowałam się przy jego wyborze i szczerze mówiąc dopiero w domu dostrzegłam, że teoretycznie ma on dawać efekt matu. Dzięki temu nie byłam tak rozczarowana, jak te dziewczęta, którym właśnie na tej jego cesze zależało);
    -nie podkreślał suchych skórek;
    -literki na etykiecie nie wycierały się, a raczej nie kruszyły, bo jeśli w porę nie zwróci się na to uwagi i niechcący dotknie twarzy, można się później wściec, zeskrobując zeń małe białe fragmenty czcionki;P
    -nie kosztował tak wiele! Regularna cena tego produktu jest wg mnie zaporowa.

A tak na marginesie-gąbeczka przytwierdzona do korka w podkładzie w moim odczuciu i tak do niczego się nie nadaje, więc równie dobrze mogłoby jej tam nie być.

Reasumując - na mojej skórze (o ile nie borykam się z suchymi skórkami oraz na koniec przypudruję twarz, by ją zmatowić) omawiany podkład daje naprawdę bardzo naturalny efekt, sprawiając, że wyglądam na zrelaksowaną i wyspaną, za co go cenię. Zważywszy jednak na jego minusy, których lista jest dosyć długa, na lepszą ocenę po prostu nie zasługuje.

Ilość zużytych opakowań: 1 cały czas w użyciu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lola Bunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • po efekcie "WOW" przychodzi rozczarowanie
  • Kiedy na początku go kupiłam byłam zachwycona, wielkie wow! wszystko pięknie przykryte, koloryt cery wyrównany, brak smug. Pomyślałam ideał.. ale niestety do czasu. Po kilku godzinach z podkladem dzieje się coś niedobrego a mianowicie:
    - mimo zmatowienia dodatkowo pudrem twarz swieci sie jak latarnia ( mimo,iz mam suchą skóre),
    - okropnie się ściera, dosłownie znika przy jakimkolwiek dotknięciu twarzy
    -ciemnieje, twarz wygląda jak pomarańcza ( przy drugim najjaśniejszym odcieniu)

Dodatkowo przeszkadzał mi w nim:
    -zapach
    -mało praktyczne opakowanie, które zajmuje za duzo miejsca w kosmetyczce
    -śmieszna gąbeczka, nie wiem co producent miał na myśli..
    -cena!

Daje dwie gwiazdki za w miarę dobre krycie i wyrównanie kolorytu cery. Gdyby tylko efekt ten się utrzymał byłby super, niestety jest inaczej.. Wielokrotnie dawałam mu szanse, używałam róznych baz, kremów pod podkład, zmieniałam puder, ale to nic nie dawało.

Używam tego produktu od: nie używam
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Chcesz pochwalić emilili za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny, ale obciąża
  • Podkłady tej firmy kupuję, gdy są duże promocje. Tak samo było z tym - 40% w Rossmannie. Najjaśniejszy kolor ładnie dopasowywał się do buzi.

Podkład należy do tych mocno kryjących. Ma lekko musowatą konsystencję - pędzlem łatwo go rozprowadzić. Trzeba uważać, bo łatwo o efekt maski. W nadmiarze może się zważyć i wyglądać jak ciasto.

Jak mówiłam podkład dobrze kryje. Mat jest uzależniony od kremu, który stosujemy pod niego, ale nie rozświetla nadmiernie cery. Nie ciemnieje, ale wysusza. Ogólnie to dosyć ciężki produkt. Nie zmasakruje nam cery od razu, jednak dla mnie był zbyt ciężki do regularnego, codziennego stosowania. Raczej nadaje się na specjalne okazje lub, gdy mamy coś do ukrycia (często go stosowałam w trakcie okresu). Jest wydajny. Nie lubię jego opakowania - zajmuje mnóstwo miejsca w kosmetyczce.

Obcinam gwiazdkę za to zapychanie. Poza tym fajny produkt.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za drogi
  • Ten podkład sprawia, że moja buzia jest rozpromieniona i świeża. Uważam, że jest to jeden z najlepszych podkładów, przynajmniej dla mojej wrażliwej i naczynkowej cery. Odpowiednio dobrany odcień może zdziałać cuda.
    Niestety ma tendencję do ważenia się, ale jest na to proste rozwiązanie: mianowicie przed aplikacją kosmetyku nie należy nadmiernie nawilżać buzi.
    Nie łudźmy się że wytrzyma tyle godzin, ile jest napisane na opakowaniu
    Kolejnym, dosyć mocnym minusem jest cena. Uważam, że przy obecnych zarobkach w Polsce 50- 60 zł na maleńki podkład to LEKKA przesada. Myślę, że za tą cenę można nabyć równie dobry produkt w ilości ok 2 sztuk. Wiadomo że nie będzie to wielce francuski markowy specyfik, ale liczy się efekt

Używam tego produktu od: ok miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Niebieski_Motylek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spodziewałam się czegoś lepszego.
  • Długo zastanawiałam się nad kupnem tego podkładu ponieważ cena jest dość wysoka. W końcu dorwałam go na promocji za 52 zł, co również nie jest ceną niską. Mój kolor to 51 light vanilla. Produkt na pewno nie utrzymuje się na twarzy obiecane 16 godzin, ale te 8-9 daje radę. Zostawia lekko satynowe wykończenie, co mi się bardzo podoba. Jednakże po około 3 godzinach zaczął mi się warzyć ;/ warto też wspomnieć o tym, że produkt mocno wysusza cerę. Raczej nie kupię tego podkładu ponownie ponieważ nie jest wart swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Mirame95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich ulubionych
  • Jestem naprawdę zadowolona z tego podkładu.
    Dobrze rozprowadza się go na twarzy. Ładnie kryje, nie tworzy efektu maski. Dość długo się utrzymuje i co jest dla mnie ważne nie ciemnieje po jakimś czasie.
    Podkład nie powoduje błyszczenia się skóry.
    Kolejnym plusem jest wydajność, przyjemny zapach i to, że podkład wydobywa się z opakowania przy pomocy pompki.
    Minusem jest gąbeczka dołączona do podkładu, która moim zdaniem do niczego się nie nadaje, a jedynie sprawia, ze opakowanie jest duże i nieporęczne.
    Ponadto podkład jest dość drogi, a najjaśniejszy odcień i tak jest moim zdaniem ciemny, wolałabym, aby dostępne były jaśniejsze kolory.

Chcesz pochwalić madziaww za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Przez pierwsze dni byłam w nim zakochana,ale w drugim tygodniu stosowania wyszły wszystkie jego wady.

Plusy:
    +dobre krycie
    + zapach
    + piękny efekt zaraz po nałożeniu
    + nie uczula
    + odcienie
    + wydajny
    + matowe wykończenie

Minusy:
    - szybko ciemnieje
    - waży się
    - po dotknięciu twarzy zostaje na dłoni
    - robią się smugi
    - wysusza mocno
    - cena

Na razie przy nim zostaje,dopóki nie kupię Clinique. Ogólnie uważam,że jest godny wypróbowania,bo może akurat przy innej cerze nie będzie się tak zachowywał

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xnaomixx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy dramat
  • Nie ma ani jednej pozytywnej rzeczy, którą można powiedzieć o tym podkładzie. A więc rozpiszę poszczególne kwestie mojego rozczarowania:

* krycie - DOBRE, przez 5 minut. Owszem, po nałożeniu efekt jest idealny, potem zaczyna się dramat. Efekt maski jest straszny. Pomimo wielu opcji nakładania (palce, pędzel, beauty blender) nie dało rady tego uniknąć.

* kolor - od dłuższego czasu wydawało mi się, że nie zaliczę już kolorystycznej wpadki. A jednak... mimo tego, że w sztucznym świetle kolor wydaje się idealny (nr 51), po wyjściu do światła dziennego stajemy się różową świnką.

* trałość - czy w tym podkładzie coś takiego istnieje? po 2 godzinach zaczyna się ścierać, ważyć, zbierać w załamaniach. Niezależnie od tego czy nakładany jest sam, z kremem, na bazę. Mam wrażenie, że dosłownie się klei.

* reszta jest już tylko milczeniem. Mimo przyjemnego zapachu, jest on tak intensywny, że mam wrażenie nakładania na twarz perfum. Nakłada się źle - tworzą sę smugi. I czy ktoś mogłby mi powiedzieć DO CZEGO SŁUŻY GĄBECZKA PRZY BUTELECZCE?

Wydaje mi się, że opisałam najważniejsze wady tego produktu. W skrócie - 60 zł wyrzucone w błoto.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

Chcesz pochwalić enchanel1 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij