Bourjois, Flower Perfection, Fond de Teint (Podkład do twarzy)

Powiększ Bourjois, Flower Perfection, Fond de Teint (Podkład do twarzy)
Produkt dostępny w 1 sklepach. Cena już od 63,99 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez BubbleGum0017

Dzięki ultralekkiej formule fluidu, podkład Flower Perfection przedłużający młodość skóry, wyrównuje koloryt skóry i tuszuje niedoskonałości. Jedwabista konsystencja nadaje skórze niesamowitą miękkość. A ponieważ piękna cera wymaga ochrony, dodano filtr SPF 15, aby ochronić młodość komórek. Podkład Bourjois Flower Perfection został wzbogacony o wyciąg z dzikiej azalii, który jest odporny na najbardziej ekstremalny klimat i ceniony za jego właściwości regeneracyjne. Formuła podkładu Flower Perfection przedłużająca młodość skóry jest chroniona przez szklany flakon. Podkład Bourjois Flower Perfection jest dostępny w 6 odcieniach.

Skład: Dimethicone, Aqua (Water), Titanium Dioxide, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, PEG-10 Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Alcohol Denat., Alumina, Dimethicone Crosspolymer, Glyceryl Caprylate, Sodium Chloride, Disteardimonium Hectorite, Bis-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Chlorphenesin, Parfum (Fragrance), Tocopheryl Acetate, Triethoxycaprylylsilane, Silica, Isomalt, Hexyl Cinnamal, Linalool, BHT, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Lecithin, Rhododendron Ferrugineum Leaf Cell Culture Extract, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Pentaerythrityl Tetra-di-T-Butyl Hydroxycinnamate, [+/- (May contain): CI 77007 (Ultramarines), CI 77019 (Mica), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides)] (05.07.2015)

Cena: 55,99zł / 30ml
/s/

• póki co najlepszy jaki miałam
  • Podkład jest dla mnie najważniejszym kosmetykiem w makijażu. Przetestowałam ich multum (dolna, średnia i górna półka) i ten jest póki co najlepszy dla mnie i mojej cery. Co nie oznacza, że jest idealny, bo ma on wady, oj ma
    - odcień 53 jest niemalże idealny dla mnie. Mam dość jasną cerę, ale z żółtawym odcieniem i ten kolor wpasowuje się w mój naturalny odcień skóry, dzięki czemu twarz wygląda zdrowo i naturalnie, a nie blado. Podkład nie ciemnieje mi na twarzy.
    - nakłada się szybko i prosto, nie zastyga na twarzy, nie robi smug, nie roluje się
    - bardzo dobrze kryje. Krycie jest dla mnie najważniejszym parametrem podkładu i ten produkt spisuje się tu znakomicie
    - matowienie –no cóż, pogodziłam się już z tym, że żaden podkład nie zapewni mi matu na twarzy, od tego jest puder. Oczekuję jednak, że nie sprawi, że skóra będzie mi się świecić i błyszczeć. W tym przypadku jestem jak najbardziej zadowolona z efektu – z niektórymi kremami mogłam w ogóle zrezygnować z pudru, z innymi – nakładałam puder i cera nie błyszczała się przez cały dzień
    - podkład nie wysusza mi skóry, nie podkreśla suchych skórek, cera wygląda na nawilżoną. Zaznaczam jednak, że nie jest to produkt skierowany do cer suchych, sprawdzi się raczej na tłustej/mieszanej
    - trwałość – tutaj niestety jest różnie. 16 h deklarowane przez producenta jest tylko czczą obietnicą. Przy mało intensywnym dniu podkład przetrwa w miarę nienaruszonym stanie przez 8h, przy mniej sprzyjających okolicznościach pogodowych albo większym wysiłku – niestety, ale spływa z twarzy, a do tego zaczyna podkreślać wszystkie pory.
    - jest trochę ciężki i po całym dniu z ulgą zmywam go z twarzy
    -nie posiadam zmarszczek, ale wydaje mi się, ze mógłby je podkreślać

W moim przypadku podkład na co dzień sprawdza się dobrze, chociaż bardziej nadaje się na zimę niż na lato. Wracam do niego zawsze kiedy nie wiem jaki podkład mam kupić, bo ma więcej zalet niż wad, ale to wciąż nie jest podkład idealny. Na dzień dzisiejszy jest to mój hit, ale wciąż liczę na to, że znajdę coś lepszego.

Chcesz pochwalić Triss Merigold za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja metody

• nie dla mnie
  • Oceniam podkład w odcieniu 53

Zacznę od plusów,
    + ładne opakowanie
    + o dziwo zapach mnie nie drażnił, był nawet przyjemny
    + twarz się po nim nie błyszczy

Bardziej dla osób o skórze tłustej,

u mnie przy skórze mieszanej kompletnie się nie sprawdził:
    - robił mi plamy, mimo równomiernego rozprowadzenia
    - odznaczał się na buzi, nie lubię takich nienaturalnych efektów
    - podkreśla suche skórki
    - cena za wysoka do jakości produktu

Używam tego produktu od: już nie używam

Chcesz pochwalić marcellean za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok, chociaż trochę "kapryśny"
  • Używałam tego podkładu na różne sposoby: z kremami, bazami, lub na "gołą" skórę. I mogę powiedzieć tyle: podkład doskonale spisuje się na dobrze nawilżonej i przypudrowanej twarzy. Trzyma się wtedy spokojnie te 8 h a nawet dłużej. Natomiast, na buzi słabo nawilżonej, bez peelingu wygląda po prostu źle - wchodzi w zmarszczki, podkreśla pory. Jest to więc produkt dość specyficzny, ale na pewno nie jest zły. Ma piękny, bardzo naturalny kolor z żółtymi tonami. Trudno jest mi jednoznacznie go ocenić, ale na pewno będę go używać, gdy potrzebuje większego krycia.

Plusy:
    -kolor - jasny z żółtymi tonami
    -dobre krycie - nawet w stronę mocnego
    -wykończenie - nie robi maski, jak na tak dobre krycie
    -zapach

Minusy:
    -może podkreślać mankamenty skóry: suche skórki, pory
    -dość łatwo się wyciera (obowiązkowo trzeba go dobrze utrwalić pudrem)

dołączona gąbka jest "taka se" - można użyć, ale ja nakładam ten podkład różnie, głównie palcami i dobrze go wklepuje.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić SuenaJ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniaczek.
  • Kupiłam go podczas promocji -49% w Rossmannie, zapłaciłam za niego wtedy +/-30zł.

+ piękny zapach,
    + wygodne opakowanie,
    + nie robi efektu maski,
    + duży wybór odcieni,
    + całkiem niezłe krycie,
    + nie podkreśla suchych skórek,
    + wydajny,
    + przyjemna konsystencja,

- regularna cena,
    - trwałość, w nienaruszonym stanie wytrzymuje na twarzy maksymalnie 3-4 godziny,
    - zdarza mu się ciemnieć na twarzy,
    - lubi się ścierać, schodzi z twarzy przy dotknięciu czymkolwiek,
    - czasem roluje się pod oczami,
    - latem, przy wysokich temperaturach, zdarzało mu się tworzyć tzw. efekt ciasta na twarzy,

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić old cookie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polubiliśmy się
  • Kupiłam ten podkład w Rossmannie, w promocyjnej cenie. Nie oczekiwałam cudów, jednak produkt bardzo mnie rozczarował.

Plusy:
    +ładny, delikatny zapach
    +nie tworzy efektu maski
    +konsystencja: nie jest zbyt gęsty, łatwo się rozprowadza

Minusy:
    - spływa z twarzy, ściera się i tworzy nieestetyczne smugi (już po ok. 3-4 godzinach wymaga poprawek), brudzi ubrania, chusteczki, zostaje na wszystkim co ma kontakt z twarzą
    - ciemnieje, niestety robi się pomarańczowy
    - po krótkim czasie od nałożenia twarz się świeci
    - cena jest zbyt wysoka
    - gąbka: kilka razy próbowałam nałożyć podkład dołączoną gąbką, ale się nie sprawdziła, jest nieporęczna i wchłania większą część fluidu

+/- krycie: z mniejszymi niespodziankami i bliznami radzi sobie całkiem nieźle, jednak nie zakryje większych niedoskonałości

Na pewno nie wrócę do tego podkładu, niestety w tym przypadku cena nie przekłada się na jakość.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić martinii4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziwny
  • Ile ludzi tyle opinii, mam mieszane uczucia.
    Dlatego recenzja będzie krótka i szybka, plusy i minusy.

Minusy:
    - czuć go na twarzy. Po dotknięciu palcem mam wrażenie, że zaraz zejdzie (nie nakładam dużo). Nie wtapia się on dobrze w skórę, nie zastyga jak np. Revlon.

W związku z tym, że jest on dość odczuwalny jest to podkład na kilka godzin 3-5, po tym czasie mam ochotę go zmyć. Jeśli przyłożymy chusteczkę i lekko potrzemy podkład bardzo mocno się ściera. Jest zbyt odczuwalny. Lepszy komfort noszenia, dzięki gąbce typu bb, ale z kolegi gorsze krycie.
    - cena jest zbyt wysoka biorąc pod uwagę jego dziwne właściwości
    - zapach, jest ładny, ale ląduje w minusach, bo drażni mój nos - mam ochotę kichać, kichnę, wysmarkam nos i podkładu nie ma na całym nosie, mimo delikatnego obchodzenia się z chusteczką.
    - może lekko ciemnieć
    - ogólnie szybko ściera się z nosa, pod nosem, ale u mnie to i revlon szybko schodzi z nosa (zależy od dnia)
    - szybki błysk na twarzy
    Plusy:
    - krycie, jeśli nałożymy go pędzlem to w moim odczuciu bardzo dobrze kryje, może i lepiej niż Revlon, ale na pewno na tym samym poziomie
    - kolory z domieszką żółci, które kocham nad życie :P
    - SPF 15
    - łatwo się rozprowadza, nie p0dkreśla bardzo mocno suchych skórek, w porównaniu z innymi, które mam
    - jedna pompka wystarczy na całą twarz

Reasumując dziwny podkład, sama nie wiem co o nim myśleć. Czasami z podkładami warto kombinować, znaleźć odpowiednią metodę nakładania, może pokombinuję i zobaczymy, ale niestety po każdym nałożeniu go po 2-3 h marzę o tym żeby go zmyć, a to nie oto chodzi. I tani nie jest. Bo dla przykładu Lirene Color Code za 25 zł dużo lepiej spisuje się.

Daję 2,75 na 5.

Ilość zużytych opakowań: Pół buteleczki

Chcesz pochwalić monitkaz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich ulubionych
  • Produkty firmy Bourjois są moimi ulubieńcami, tak jest też w przypadku tego podkładu.

+bardzo dobre krycie,
    +ładne ciepłe kolory z żółtym pigmentem,
    +dosyć gęsta, kremowa konsystenscja, nakładanie tego podkładu to czysta przyjemność,
    +uwielbiam kiedy kosmetyki ładnie pachną, ten ma piękny, delikatny kwaiatowy zapach,
    +długo utrzymuje się na skórze, nawet bardzo tłustej

Ten produkt jest moim ulubieńcem, chociaż zdecydowanie lepiej sprawdza się w chłodniejszych miesiącach. Do podkładnu dołączona jest gąbeczka, sprytnie ukryta w opakowaniu.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić edithde za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok, ale szału nie ma
  • Używałam tego produktu namiętnie w tamtym roku. Nakładałam go palcami, gąbeczką, pędzlem i nie do końca jestem zadowolone z efektu jaki on daje. Niby dobrze kryje, ale jednocześnie podkreśla każdą skórkę i suchość na twarzy. Mam wrażenie, że robi małą maskę i trochę czuć go na twarzy. Teraz stosuję go tylko wtedy, gdy naprawdę potrzebuję większego krycia, ale pewnie zaraz trafi na dno szafki i taki będzie jego los. Spodziewałam się czegoś więcej.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kokosanka13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z najlepszych podkładów jakie testowałam
  • Plusy:
    - konsystencja( nie lejąca, nie kremowa) bardzo fajna, co tu dużo mówić, trzeba spróbować
    -trwałość - dobra nawet do 8 godzin trzyma się bez zarzutu, poźniej delikatnie może scierac się w okolicach brody, pod nosem i na czole, ale trwałość na 4+
    -krycie - dobre, lecz nie jest to drugi Revlon Colorstay
    -odcienie nawet fajne, wpadają w żółte tony wiec osoby o ciepłej skórze spokojnie mogą rozejrzeć sie za tym podkładem
    -aplikacja - aplikowałam go palcami, beauty blenderem, gąbeczką rossmannowską, flat topem i pędzlem płaskim - zawsze spisuje się świetnie, wiec za to olbrzymi +
    -zapach- mimo iż nie jestem zwolenniczka podkładów, które pachną jak perfumy to ten zapach jest bardzo przyjemny przy aplikacji, po kilku minutach się ulatnia
    -cena, podkład kupiłam w cenie 60 zł ale myślę, że wart jest swojej ceny

Minusy:
    -Nie wiem od czego jest to zależne, ale potrafił troche zrolować się pod oczami
    -nie jestem pewna czy nie był powodem zaostrzenia mojego trądziku zaskórnikowego, ale głowy nie dam sobie uciąć, ponieważ stosowałam w tym samym czasie krem z ziaji, którego głównym składnikiem jest paraffinum liquidum (!!!!!!nie czytało się składu, oj nie czytało!!!! ) Oceniam go na dobra czwórkę z plusem za minimalne rolowanie i niepewność czy to on nie spowodował zapchania

Polecam posiadaczkom cer o ciepłych żołtych tonacjach cer normlanych, mieszanych, tłustych

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Chcesz pochwalić paul_ette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny na chłodniejsze dni
  • Mam cerę mieszaną, z wiecznie suchymi skórkami wokół nosa - generalnie bardzo wymagającą. Próbowałam używać bardzo różnych podkładów, ale większość z nich ma dla mnie okropną konsystencję. Flower perfection jest dla mnie podkładem idealnym.

Plusy:
    - ma średnie krycie, bez efektu maski,
    - ładnie ujednolica skórę
    - ma świetną konsystencję, po wyschnięciu jest pudrowy, nie klei się jak większość podkładów
    - przyjemny zapach

Minusy:
    - trwałość, wytrzymuje w niezmienionej formie maksymalnie 6 h. Trwałość jest zależna od temperatury na zewnątrz, im bardziej gorąco tym krócej.
    Nie nadaje się przez to na lato.
    - napis z opakowania się ściera i pozostawia na twarzy białe kropki
    - trzeba nakładać go pędzlem, bo inaczej tworzy smugi.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić leyonel za czytelną i pomocną recenzję?