Bourjois, Flower Perfection, Fond de Teint (Podkład do twarzy)

Powiększ Bourjois, Flower Perfection, Fond de Teint (Podkład do twarzy)

Zgłoszony przez BubbleGum0017

Dzięki ultralekkiej formule fluidu, podkład Flower Perfection przedłużający młodość skóry, wyrównuje koloryt skóry i tuszuje niedoskonałości. Jedwabista konsystencja nadaje skórze niesamowitą miękkość. A ponieważ piękna cera wymaga ochrony, dodano filtr SPF 15, aby ochronić młodość komórek.
Gładka i piękna cera - taki efekt będzie trwał aż przez 16 godzin! Wzbogacono go w wyciąg z dzikiej azalii, który jest odporny na najbardziej ekstremalny klimat i ceniony za jego właściwości regeneracyjne.
Formuła podkładu Flower Perfection przedłużająca młodość skóry jest chroniona przez szklany flakon, który ułatwi Ci wybór właściwego odcienia! Aż sześć odcieni dla każdej karnacji!

Cena: 55,99zł / 30ml
/s/

• Najlepszy z najlepszych
  • Podkładu Flower Perfection zaczęłam używać po namowie koleżanek i siostry, które zachwycały się nim. Kupiłam go 2 lata temu jesienią i od pierwszego użycia zakochałam się w nim.
    Dla mojej cery mieszanej jest idealny na chłodne pory roku, mocno kryje liczne niedoskonałości, ładnie matuje, ale nie robi przy tym sztucznej maski.
    Kolor 52 to absolutny strzał w dziesiątkę, jest idealny. Ma przepiękny zapach, a robienie makijażu to istna przyjemność. Bardzo łatwo się rozprowadza, wystarczy niewielka ilość aby pokryć całą twarz, dzięki czemu jest wydajny.
    Mimo mocnego krycia nie robi maski. Nakładam go palcami ( trochę z lenistwa), po czym utrwalam pudrem matującym 3S z Inglota.
    Jeśli chodzi o trwałość, jest ok, wytrzymuje 8 h kiedy jestem w pracy, ale muszę pozbywać się nadmiaru sebum ze strefy T, za pomocą bibułki i ponownie przypudrować .
    Niestety należy mu się mały minus za to że zdarza się, że wyskakują mi po nim wypryski, ale nie ma się czemu dziwić, jesli chodzę w jednym makijażu cały dzień.
    Cena ceną, można go łatwo kupić na promocjach za ok 40 zł. Myślę, że jest wart nawet tych katalogowych 64,90 zł, ponieważ spokojnie bije na łeb na szyję podkłady z najwyższej półki, droższe 3 krotnie (bo i takie stosowałam, szukając 'tego jedynego').
    Po pierwszym zużytym opakowaniu postanowiłam szukać czegoś być może jeszcze lepszego, poszłam w stronę dermo podkładów, które okazały się katastrofą.
    Zatem kolejnej jesieni wróciłam po Flower Perfection ponownie, niczym córka marnotrawna.
    Na lato przerzuciłam się na 123 Perfect- wydaje mi się, że jest to odpowiednik FP, ale w lżejszej formie.
    Na okres od jesieni do wiosny (włącznie) wystarczają 2 opakowania. Zatem wydajność jest naprawdę niezła.

Podsumowując, Flower Perfection to mój absolutny hit i nie zanosi się na zmianę na inny.

Chcesz pochwalić asiaoch za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale nie ideał
  • Do zakupu tego podkładu przymierzałam się bardzo długo, powstrzymywała mnie jego cena i zróżnicowane opinie, ale w końcu uległam i kupiłam go po promocyjnej cenie w sklepie internetowym.
    Po dwóch miesiącach stosowanie mogę powiedzieć, że jest bardzo dobry, ale do ideału trochę mu brakuje. Ma wiele plusów i kilka minusów. Jeżeli chodzi o opakowanie to jest zgrabne, ładne, przyciągające uwagę, nieco wyższe od standardowych podkładów przez dodaną gąbeczkę, której powiem szczerze nigdy nie używałam i nie zamierzam, bo moim zdaniem jest tu zbędnym dodatkiem. Jeżeli chodzi o kolory to tak jak w przypadku całej palety bourjois są bardzo ładne w beżowo-żółtej tonacji. Ja wybrałam odcień 53, dla porównania powiem że przy colorstay używam odcienia 180. Kolor bardzo ładnie dopasowuje się do skóry, jedynie po kilku godzinach nieco oksyduje i lekko ciemnieje, ale na pewno nie jest to efekt pomarańczy. Podkład świetnie się nakłada - ja nakładam go palcami, ma aksamitną konsystencję, nie tworzy plam i smug. Po nałożeniu twarz wygląda nieskazitelnie i staje się taka delikatna w dotyku. Efekt nie jest płaskim matem - jest lekki efekt glow - co ja bardzo lubię pomimo mieszanej cery. Zapach podkładu jest obłędny, kwiatowy, co sprawia że używanie tego produktu jest jeszcze przyjemniejsze. Co do suchych skórek - tego bałam się najbardziej, bo niektóre podkłady faktycznie je podkreślają, ale tutaj przynajmniej u mnie tego problemu nie ma. Dodam że pod podkład używam kremu silnie nawilżającego. Co do trwałości to jest dobra ale 16 godzin podkłąd na pewno nie wytrzyma, nie jest też tak niezawodny i odporny jak Colorstay, ale u mnie spokojnie wytrzymuje cały dzień w pracy - nic nie ścieka, nie znika z twarzy. Trzeba natomiast uważać przy katarze lub częstym używaniu chusteczek lub ocieraniu o np szalik bo na ścieranie super odporny nie jest. Podsumowując jest to podkład bardzo dobry, ale nie bez wad. Regularna cena też jest wg mnie zbyt wysoka, ale na promocjach można go nabyć dużo taniej.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić gosiaczek82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie do cery mieszanej i tłustej
  • Podkład jest w porządku, ale nie do cery mieszanej i tłustej. Powoduje, że skóra świeci się makabrycznie. Jednak nawilża nieźle, co przy kryjących podkładach jest rzadkością.

+ opakowanie z pompką
    - trudna aplikacja
    - bezużyteczna gąbeczka
    - nasilone błyszczenie
    - nietrwały

Reasumując podkład na cerze suchej i normalnej zapewne sprawdza się nieźle, jednak przy innych typach skóry niebardzo. To subiektywna opinia oczywiście.

Chcesz pochwalić noepicko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam każdemu kto długo szukał idealnego podkladu w rozsądnej cenie
  • Dlugo poszukiwałam Podkladu dla siebie, ten jest idealny. kupilam na promocji 50%, idelanie się naklada, jest strasznie wydajny,. !! siwetnie sie go nakłada, ale naprawde dlugo sie utrzymuje na twarzy. nie robi efektu Maski !!! polecam. na pomocji zapłaciłam za niego 35zł, szukajcie w rossmanie i czasami jest tez w douglasie lub sephorze

Ilość zużytych opakowań: 1 zuzyte w 1/1

Chcesz pochwalić kingusiaczeq za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam go, must have na jesien-zima
  • Bardzo polubiłam ten podkład! Jest to mój ulubiony kosmetyk, który stanowi podstawę codziennego makijażu. Nadaje się doskonale do mojej suchej, wrażliwej skóry. Ma cięższą konsystencję, która nawilża skórę, dobrze kryje niedoskonałości i trwale matuje skórę;
    Dodatkowo nie zauważyłam ( a stosuję od roku ten podkład) by skóra była zapchana. Podkład nie spowodował podrażnień, ani zmian na skórze; Nie tworzy efektu maski; Ma bardzo wygodną aplikację, w postaci pompki; Cena jest trochę wysoka, ale wydaje mi się, że odpowiada w 100% jakości produktu. Producent dołączył również niewielką gąbeczkę, którą można odcisnąć lekko na twarzy, by usunąć nadmiar podkładu z twarzy. Muszę dodać, że nie mam większych problemów ze skórą, więc nie oczekiwałam od podkładu niesamowitego krycia trądziku, bo go po prostu nie mam ;-) W moim odczuciu podkład jest świetny, idealnie nadaje się na zimę, jak i w niewielkiej ilości na lato. Polecam!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić joannawch za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dotąd to mój najlepszy podkład
  • mam już mnóstwo podkładów w kosmetyczce, bo bezowocnie szukałam swojego KWC. nie twierdzę, że Flower Perfection jest idealny, ale jak dotąd nie znalazłam lepszego, mimo że kupowałam również drogie podkłady, np. HD z MUFE. ten, kilka razy tańszy, jest o niebo lepszy od wielu produktów z wyższej półki.

PLUSY:
    - pompka dozuje idealną ilość podkładu; czasem wystarczy mi jedna (jak cera ma dobry dzień), a czasami 1,5, bo muszę ukryć zaczerwienienia albo 'niespodzianki',
    - fajnie rozprowadza się pędzlem (w przypadku pokładu z Sephory już tak nie było, bo wymagał wklepywania, co zajmowało mnóstwo czasu),
    - kupiłam wyjątkowo nie najjaśniejszy z dostępnych odcieni, ale trochę ciemniejszy - 52; mimo to nie odznacza się od szyi i dekoltu; pierwszy raz nie wyglądam jak córka młynarza ,
    - nie tworzy efektu maski, twarz wygląda lekko, estetycznie i aksamitnie, jak obiecuje producent,
    - stosowanie pudru na wykończenie makijażu nie jest niezbędne,
    - zapewnia idealne krycie,
    - ma przyjemny zapach,
    - skóra jest po nim przyjemna w dotyku,
    - nie podkreśla suchych skórek (ale na te za bardzo nie narzekam, bo niemal kompulsywnie nawilżam i peelinguję buzię),
    - twarz jest ładnie rozświetlona,
    - nie muszę stosować korektora na cienie pod oczami czy inne niedoskonałości.

ochów i achów dużo, ale podkład ma też swoje MINUSY, np.:
    - bez poprawek w ciągu dnia się nie obejdzie - niby od razu po wykonaniu makijażu nie trzeba stosować pudru, ale później już obowiązkowo, bo strefa T daje o sobie znać, słowem - trwałość dość średnia,
    - ŚCIERA SIĘ straszliwie i brudzi ubrania,
    - podkreśla drobne zmarszczki pod oczami.

póki co pozostanę mu wierna, ale rozglądam się za innym.

Chcesz pochwalić sistermorphine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Chciałam raz zmienić fluidy, które stosowałam do tej pory. Pani w drogerii poleciła mi go mówiąc, że nie jest za ciężki na lato i lekko nawilżający.

Zacznę może od plusów:
    - faktycznie nie jest ciężki, nie jest też zbyt rzadki i leisty,
    - kryje i stapia się ze skórą,
    - przyjemny zapach,
    - pompka,

Minusy:
    - cena, moim zdaniem wygórowana,
    - bezużyteczna gąbka w zestawie przez co flakonik jest duży i nieporęczny,
    - na pewno nie trzyma 16h, w okolicach oczu, nosa, brody zaczyna się świecić,
    - miał być nawilżający a wysuszył mi skórę na policzkach i czole,
    - ściera się nawet przy delikatnym muśnięciu ubraniem, chusteczką, whatever.
    -nie wiem czy to możliwe, ale po 2 miesiącach zmienił odcień. Po nałożeniu na twarz zrobił się zbyt pomarańczowy (a po zakupie był idealny do mojej oliwkowej cery)

Nie wiem jak z trwałością opakowania, jestem w trakcie zużycia pierwszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Voronwe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Budyń na buzi?!
  • Miałam kolor najjaśniejszy, ale z faktu, że u mnie się nie sprawdził - oddałam go koleżance.

Pierwsze 60 min w tym podkładzie było ok. Później na mojej cerze mieszanej zaczął wyglądać jak budyń, nieestetycznie się świecił i ważył. Do tego zatykał pory i robiła się kaszka pod skórą.

Specyficzny podkład, jedyny plus to mocne krycie.

Używam tego produktu od: kika tyg

Chcesz pochwalić Malena__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEALNY!
  • Wreszcie po wielu poszukiwaniach znalazłam TEN JEDYNY, IDEALNY podkład. Mam cerę mieszaną, trądzikową. Podkład nie zapycha, świetnie kryje i utrzymuje się na mojej twarzy przez cały dzień nawet lekko przypudrowany. Nie ściera się, nie zbiera się w załamaniach, ani nie podkreśla suchych skórek. Skórę mojej twarzy nawilża i lekko rozświetla. Wydaje się dzięki temu bardziej promienna i zdrowa. Zdecydowanie wart swojej ceny.
    Produkt godny polecenia!

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić lavios za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem niezły
  • Skusiłam się na niego przez obietnicę dobrego matu. Mam cerę tłustą, potrądzikową, i potrzebuję mocnego krycia. Ten podkład całkiem dobrze się tu u mnie sprawdza, mimo że do ideału trochę mu brakuje. Oceniam odcień 52.
    Plusy:
    - praktyczna pompka
    - piękny, delikatny zapach! nigdy wcześniej nie miałam tak ładnie pachnącego podkładu,
    - świetnie stapia się z moją skórą, nie widać go na twarzy
    - przyjemna konsystencja, dość kremista, ani za lejąca, ani za gęsta, dobrze się rozprowadza na twarzy
    - ładnie rozświetla
    - matuje mi twarz na jakieś 4-5 godzin, po czym potrzebne są poprawki, co przy mojej cerze uważam za naprawdę dobry rezultat
    - świetnie kryje i jest całkiem trwały
    - wydajny, jedno opakowanie wystarczyło mi na jakieś pół roku niemal codziennego użytkowania
    - nie zapycha
    - daje matowy, delikatny aksamitny efekt,

Minusy:
    - przede wszystkim cena, nie kupiłabym go, gdybym akurat nie trafiła na promocję
    - podkreśla mi suche skórki
    - gąbeczka jest całkiem niepotrzebna

Generalnie jest jednym z lepszych podkładów, jakie miałam. Mam ochotę przerzucić się teraz na coś innego, ale na pewno do niego wrócę.Używam tego produktu od: 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić blue_irony za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij