Bourjois, Flower Perfection, Fond de Teint (Podkład do twarzy)

Powiększ Bourjois, Flower Perfection, Fond de Teint (Podkład do twarzy)

Zgłoszony przez BubbleGum0017

Dzięki ultralekkiej formule fluidu, podkład Flower Perfection przedłużający młodość skóry, wyrównuje koloryt skóry i tuszuje niedoskonałości. Jedwabista konsystencja nadaje skórze niesamowitą miękkość. A ponieważ piękna cera wymaga ochrony, dodano filtr SPF 15, aby ochronić młodość komórek.
Gładka i piękna cera - taki efekt będzie trwał aż przez 16 godzin! Wzbogacono go w wyciąg z dzikiej azalii, który jest odporny na najbardziej ekstremalny klimat i ceniony za jego właściwości regeneracyjne.
Formuła podkładu Flower Perfection przedłużająca młodość skóry jest chroniona przez szklany flakon, który ułatwi Ci wybór właściwego odcienia! Aż sześć odcieni dla każdej karnacji!

Cena: 55,99zł / 30ml
/s/

• Mieszanie uczucia
  • Firmę Bourjois bardzo lubię, mam do niej słabość. To mój pierwszy podkład tej firmy kupiony z wielkimi obawami, bo w Internecie jest wiele sprzecznych opinii.

+ najbardziej bałam się, że podkład ściemnieje, ale na szczęście nic takiego się nie wydarzyło, więc to duuuuży plus
    + jest bardzo wydajny, jedna pompka wystarcza mi na całą twarz, uwielbiam to, nie muszę się paćkać z kombinowaniem czy jeszcze pół pompki, ćwierć pompki czy nie wiadomo ile. Po prostu porcja jest idealna
    + przyjemnie pachnie
    + ma wykończenie półmatowe, czyli takie jakie najbardziej lubię
    + cena, kupiłam go w drogerii internetowej za około 35 zł
    + ma dosyć wodnistą konsystencję co ułatwia aplikację i o dziwo, przy tej konsystencji, ma dobre krycie, ale...

- no właśnie, jest to podkład, który na twarzy po prostu widać, ale najbardziej to, że wchodzi w pory
    - 16 godzin trwałości to chyba kpina, kilka godzin to maks

Jednym słowem jest to podkład, który należy wypróbować samemu, bo opinie o nim są bardzo sprzeczne. Mimo wszystko polecam wypróbowanie tego fluidu osobom, które nie mają większych problemów ze skórą. Myślę, że cera z większymi problemami będzie po nim wyglądała jeszcze gorzej.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nnatkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • ZNALAZŁAM SWÓJ IDEALNY PODKŁAD,mam cerę tłustą wiec potrzebowałam podkładu który dobrze matuje,nie wysusza (nie podkreśla suchych skórek) i świetnie kryje. Zakochałam się w nim od pierwszego użycia.

Plusy:
    -matuje
    -nie zatyka porów
    -nie podkreśla suchych skórek
    -opakowanie
    -naturalny efekt
    -zapach
    -dobrze nawilża

Minusy:
    -lekko sie ściera
    -musze poprawić strefe T w ciągu dnia
    -cena

Ilość zużytych opakowań: 2 całe, jestem w trakcie 3

Chcesz pochwalić patisserie za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny podkład
  • podkład jest fajny, ma dosyć mocne krycie i długo się utrzymuje, twarz po nim nie świeci się aż tak bardzo. Miałam kolor clair beige, który miał jednak trochę zbyt ziemisty odcień ale ogólnie podkład bardzo dobry.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 0 opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klaudia1klaudia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla każdego coś dobrego
  • Podkładu Bourjois Flower Perfection używam od paru lat naprzemian z innymi podkładami. Jest on często wyborem nr 1 ponieważ to jedyny podkład który jest idealny zarówno dla mnie (młoda cera) jak i dla mojej mamy (dojrzała cera z poszerzonymi porami i widocznymi naczynkami).

Zalety:
    - Bardzo dobrze maskuje zaczerwienienia na skórze
    - Matuje
    - Pokrywa naczynka
    - Nie zatyka porów
    - Ładny zapach
    - Wydajny

Wady:
    - Ze względu na swoje właściwości pokrywania wszystkich niedoskonałości cery, nie jest typowym, lekkim podkładem. To jest chyba jedyna wada produktu.

Ilość zużytych opakowań: tak dużo że nie można zliczyć ;-)

Chcesz pochwalić arllie za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Pierwszy raz go użyłam, kiedy byłam u koleżanki i mi go pokazała. Bardzo mi się efekt spodobał i czekałam na promocję w jakiejkolwiek drogerii, bo cenę ma dość wysoką. Używam go od około dwóch miesięcy, efekt bardzo mi się podoba. Wybrałam odcień 54 beige, po pewnym czasie po nałożeniu odcień podkładu trochę ciemnieje. Cera po nim jest równomierna i gładka, nie widać niedoskonałości. Jest bardzo wydajny. Ładny zapach podkładu, tylko cena dość wysoka, także kupię go następnym razem, ale tylko kiedy będzie na promocji.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić nk0506 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy z najlepszych
  • Podkładu Flower Perfection zaczęłam używać po namowie koleżanek i siostry, które zachwycały się nim. Kupiłam go 2 lata temu jesienią i od pierwszego użycia zakochałam się w nim.
    Dla mojej cery mieszanej jest idealny na chłodne pory roku, mocno kryje liczne niedoskonałości, ładnie matuje, ale nie robi przy tym sztucznej maski.
    Kolor 52 to absolutny strzał w dziesiątkę, jest idealny. Ma przepiękny zapach, a robienie makijażu to istna przyjemność. Bardzo łatwo się rozprowadza, wystarczy niewielka ilość aby pokryć całą twarz, dzięki czemu jest wydajny.
    Mimo mocnego krycia nie robi maski. Nakładam go palcami ( trochę z lenistwa), po czym utrwalam pudrem matującym 3S z Inglota.
    Jeśli chodzi o trwałość, jest ok, wytrzymuje 8 h kiedy jestem w pracy, ale muszę pozbywać się nadmiaru sebum ze strefy T, za pomocą bibułki i ponownie przypudrować .
    Niestety należy mu się mały minus za to że zdarza się, że wyskakują mi po nim wypryski, ale nie ma się czemu dziwić, jesli chodzę w jednym makijażu cały dzień.
    Cena ceną, można go łatwo kupić na promocjach za ok 40 zł. Myślę, że jest wart nawet tych katalogowych 64,90 zł, ponieważ spokojnie bije na łeb na szyję podkłady z najwyższej półki, droższe 3 krotnie (bo i takie stosowałam, szukając 'tego jedynego').
    Po pierwszym zużytym opakowaniu postanowiłam szukać czegoś być może jeszcze lepszego, poszłam w stronę dermo podkładów, które okazały się katastrofą.
    Zatem kolejnej jesieni wróciłam po Flower Perfection ponownie, niczym córka marnotrawna.
    Na lato przerzuciłam się na 123 Perfect- wydaje mi się, że jest to odpowiednik FP, ale w lżejszej formie.
    Na okres od jesieni do wiosny (włącznie) wystarczają 2 opakowania. Zatem wydajność jest naprawdę niezła.

Podsumowując, Flower Perfection to mój absolutny hit i nie zanosi się na zmianę na inny.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić asiaoch za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale nie ideał
  • Do zakupu tego podkładu przymierzałam się bardzo długo, powstrzymywała mnie jego cena i zróżnicowane opinie, ale w końcu uległam i kupiłam go po promocyjnej cenie w sklepie internetowym.
    Po dwóch miesiącach stosowanie mogę powiedzieć, że jest bardzo dobry, ale do ideału trochę mu brakuje. Ma wiele plusów i kilka minusów. Jeżeli chodzi o opakowanie to jest zgrabne, ładne, przyciągające uwagę, nieco wyższe od standardowych podkładów przez dodaną gąbeczkę, której powiem szczerze nigdy nie używałam i nie zamierzam, bo moim zdaniem jest tu zbędnym dodatkiem. Jeżeli chodzi o kolory to tak jak w przypadku całej palety bourjois są bardzo ładne w beżowo-żółtej tonacji. Ja wybrałam odcień 53, dla porównania powiem że przy colorstay używam odcienia 180. Kolor bardzo ładnie dopasowuje się do skóry, jedynie po kilku godzinach nieco oksyduje i lekko ciemnieje, ale na pewno nie jest to efekt pomarańczy. Podkład świetnie się nakłada - ja nakładam go palcami, ma aksamitną konsystencję, nie tworzy plam i smug. Po nałożeniu twarz wygląda nieskazitelnie i staje się taka delikatna w dotyku. Efekt nie jest płaskim matem - jest lekki efekt glow - co ja bardzo lubię pomimo mieszanej cery. Zapach podkładu jest obłędny, kwiatowy, co sprawia że używanie tego produktu jest jeszcze przyjemniejsze. Co do suchych skórek - tego bałam się najbardziej, bo niektóre podkłady faktycznie je podkreślają, ale tutaj przynajmniej u mnie tego problemu nie ma. Dodam że pod podkład używam kremu silnie nawilżającego. Co do trwałości to jest dobra ale 16 godzin podkłąd na pewno nie wytrzyma, nie jest też tak niezawodny i odporny jak Colorstay, ale u mnie spokojnie wytrzymuje cały dzień w pracy - nic nie ścieka, nie znika z twarzy. Trzeba natomiast uważać przy katarze lub częstym używaniu chusteczek lub ocieraniu o np szalik bo na ścieranie super odporny nie jest. Podsumowując jest to podkład bardzo dobry, ale nie bez wad. Regularna cena też jest wg mnie zbyt wysoka, ale na promocjach można go nabyć dużo taniej.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić gosiaczek82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie do cery mieszanej i tłustej
  • Podkład jest w porządku, ale nie do cery mieszanej i tłustej. Powoduje, że skóra świeci się makabrycznie. Jednak nawilża nieźle, co przy kryjących podkładach jest rzadkością.

+ opakowanie z pompką
    - trudna aplikacja
    - bezużyteczna gąbeczka
    - nasilone błyszczenie
    - nietrwały

Reasumując podkład na cerze suchej i normalnej zapewne sprawdza się nieźle, jednak przy innych typach skóry niebardzo. To subiektywna opinia oczywiście.

Chcesz pochwalić noepicko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam każdemu kto długo szukał idealnego podkladu w rozsądnej cenie
  • Dlugo poszukiwałam Podkladu dla siebie, ten jest idealny. kupilam na promocji 50%, idelanie się naklada, jest strasznie wydajny,. !! siwetnie sie go nakłada, ale naprawde dlugo sie utrzymuje na twarzy. nie robi efektu Maski !!! polecam. na pomocji zapłaciłam za niego 35zł, szukajcie w rossmanie i czasami jest tez w douglasie lub sephorze

Ilość zużytych opakowań: 1 zuzyte w 1/1

Chcesz pochwalić kingusiaczeq za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam go, must have na jesien-zima
  • Bardzo polubiłam ten podkład! Jest to mój ulubiony kosmetyk, który stanowi podstawę codziennego makijażu. Nadaje się doskonale do mojej suchej, wrażliwej skóry. Ma cięższą konsystencję, która nawilża skórę, dobrze kryje niedoskonałości i trwale matuje skórę;
    Dodatkowo nie zauważyłam ( a stosuję od roku ten podkład) by skóra była zapchana. Podkład nie spowodował podrażnień, ani zmian na skórze; Nie tworzy efektu maski; Ma bardzo wygodną aplikację, w postaci pompki; Cena jest trochę wysoka, ale wydaje mi się, że odpowiada w 100% jakości produktu. Producent dołączył również niewielką gąbeczkę, którą można odcisnąć lekko na twarzy, by usunąć nadmiar podkładu z twarzy. Muszę dodać, że nie mam większych problemów ze skórą, więc nie oczekiwałam od podkładu niesamowitego krycia trądziku, bo go po prostu nie mam ;-) W moim odczuciu podkład jest świetny, idealnie nadaje się na zimę, jak i w niewielkiej ilości na lato. Polecam!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić joannawch za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij