Bourjois, Flower Perfection, Fond de Teint (Podkład do twarzy)

Powiększ Bourjois, Flower Perfection, Fond de Teint (Podkład do twarzy)

Zgłoszony przez BubbleGum0017

Dzięki ultralekkiej formule fluidu, podkład Flower Perfection przedłużający młodość skóry, wyrównuje koloryt skóry i tuszuje niedoskonałości. Jedwabista konsystencja nadaje skórze niesamowitą miękkość. A ponieważ piękna cera wymaga ochrony, dodano filtr SPF 15, aby ochronić młodość komórek.
Gładka i piękna cera - taki efekt będzie trwał aż przez 16 godzin! Wzbogacono go w wyciąg z dzikiej azalii, który jest odporny na najbardziej ekstremalny klimat i ceniony za jego właściwości regeneracyjne.
Formuła podkładu Flower Perfection przedłużająca młodość skóry jest chroniona przez szklany flakon, który ułatwi Ci wybór właściwego odcienia! Aż sześć odcieni dla każdej karnacji!

Cena: 55,99zł / 30ml
/s/

• Tragedia ! Masakra! i nie wiem co jeszcze
  • Najchętniej oceniłabym go na minus 5 gwiazdek gdyby się tylko dało, po tym co mi zrobił.
    Kupiłam go gdzieś na promocji bo chciałam spróbować czegoś nowego. Pani w drogerii poleciła mi to ustrojstwo. Gdy go odpakowałam wydawał się fajny ale tragedia dopiero miała nadejść.

Na plus:
    + ładnie pachnie

Na minus:
    - Cena wzięta z kosmosu
    - Gąbeczka w zestawie nie wiadomo do czego
    -po minimum godzinie schodzi niesamowicie, roluje się, podkreśla wszystko co najgorsze
    - ciemnieje po nałożeniu
    - zapycha i wchodzi w pory
    - szybko się świeciłam po nim w strefie T
    - najgorsze było to że przez niego nabawiła się przeokropnych zmian na twarzy. Trądzik był ogromny czerwony, ropny. Zmiany dosłownie bolały.
    Zawsze coś mi wyskakiwało głównie na czole bądź brodzie ale przed jego zastosowaniem było coraz lepiej. Gdy zaczełam go używać trądzik miałam na całej twarzy. Jak nigdy nie miałam go na policzkach i żuchwie tak po nim było go pełno. Sama siebie nie poznawałam. Niestety ale to musiała być wina tego podkładu gdyż niczego innego w tym czasie nie zmieniałam ani w diecie ani w kosmetykach... Przez niego leczyłam się prywatnie u dermatologa. Dopiero silne leki i zabiegi pomogły... Oczywiście praktycznie większe pół w opakowaniu wyrzuciłam bo nie chciałam na niego patrzeć.
    Na prawdę go odradzam

Używam tego produktu od: rok temu
    Ilość zużytych opakowań: nie całe pół pierwszego

Chcesz pochwalić anetana za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale słabo kryje
  • Zastanawiałam się, który z 3 podkładów Bourjois wybrać i padło na ten. Bardzo lekki produkt, nie ma mowy o wysuszeniu, niestety słabo kryje. Raczej dla dziewczyn z mało problematyczną skórą i bardziej na lato, ze względu na lekkość. Nie da się tez przesadzić z ilością na twarzy, co dla mnie jest plusem. Wydajność średnia, używam prawie codziennie jedną pompkę, a już zużyłam pól opakowania.
    Odcienie żółte, używam 52 i jest idealny dopasowany do mojej cery.

Gąbeczka dołączona do podkładu na pewno się nie sprawdzi, bo nie da się jej wyczyścić.
    Nie jest to tani podkład, więc cena jest minusem. Można w tej cenie znaleźc coś lepszego.

Kupie jeszcze na pewno, bo wole coś takiego na co dzień, preferuję lekki i delikatny makijaz

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić muszkaaa69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Generalnie super
  • Są tylko 2 podkłady, które kupuję reguralnie, tj. jak mi się skończy, to nie szukam czegoś lepszego, tylko kupuje ten sam - jest to Revlon CS (ale użwyam od święta, bo dla mnie na co dzień jest zbyt ciężki, mam dopiero trzydziestę, co będę używać za 2o lat? oraz Bourjois 123, teraz do tego chyba dodam FP. FP jest bardzo porównywalny do 123, tyle tylko, że bardziej i na dłużej matuje, ale też toszkę gorzej się rozprowadza i na suchej skórze może podkreslić suche miejsca. Kolor 51 jest super, na buzi jasniejszy niż w butelce, nie cimnieje, nic nie dzieje mi się ze skórą, ogólem bardzo fajny, jest troszkę bardziej kryjący od 123, ale nadal nie jest to taki tynk jak Revlon, więc idealny nawet na wiosne i lato. Butelka wygodna, zapach fajny, czekam jeszcze na to odmładzające działanie
    A teraz cena, hmm, za drogi, mimo wszystko nie jest warto 60 dyszek reguralnej ceny, ale od czego jest all i drogerie internetowe, 40 zł to juz idealna dla niego cena.

Aha, jest strasznie wydajny, jedna "pompka" starcza na całą buzię

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić katcherina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w 10!
  • Chyba nigdy bym go nie kupiła gdybym zasugerowała się opiniami na wizażu czy też blogerek.
    Do zakupu zachęciła mnie makijażystka znanej drogerii.

+ kolory (w moim przypadku rewelacyjnie dobrany odcień),
    + zapach,
    + konsystencja (nie zastyga w kilka sekund więc bez obaw można go poprawiać),
    + trwały,
    + naturalny efekt po nałożeniu,
    + nawilża,
    + nie zawiera alkoholu!
    + średnie krycie,
    + opakowanie z pompką.

Niestety cena jest dość wysoka ale można go kupić w dość dobrej promocji

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić lenka889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Aż nie wierzę czytając negatyne opinie o tym podkładzie, ale jak widać wszystko zależy od tego, kto jaką ma cerę. Osobiście szczerze mogę polecić flower perfection. Pierwszy raz przyniosła mi go koleżanka i od tego czasu nie kupuję już innego podkładu.
    - jest lekki, nie zapycha porów
    - świetnie wtapia się w skórę, nie powoduje efektu maski
    - trwały, nie powoduję błyszczenia się twarzy (miałam z tym duży problem. używam do tego zamiast pudru zwykłego talku i twarz wygląda na nieskazitelną)
    - bardzo dobrze maskuje - mam przebarwienia - podkład genialnie sobie z nimi radzi
    - ładny zapach
    - dobrze się rozprowadza - dołączona gabeczka bywa przydatna, chociaż na początku jej nie używałam
    - odkąd go używam nie mam problemu z trądzikiem
    - raz kup[iłam go za połowę ceny na promocji w Douglasie
    - daje efekt porcelanowej buźki

Jedynym minusem jest dla mnie cena, jednak wystarcza mi na ponad pół roku codziennego używania. Co by nie mówić warto się trochę wykosztować niż kupić tańszy podkład, który będzie zapychał pory i spływał z twarzy. Szczerze polecam!

Ilość zużytych opakowań: 5 całych

Chcesz pochwalić Lila232323 za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny
  • Beznadziejny podkład za zbyt dużą cenę.
    -Podkład, który ma utrzymywać się 16h, po 4 wygląda beznadziejnie: roluje się, tworzy smugi, cera zaczyna się świecić.
    - Po nałożeniu tworzy efekt maski, nie wygląda naturalnie
    - Podkład który mocno ciemnieje. Zanim zdecydujecie się na zakup przetestujcie go na dłoni. Mocno się utlenia i zmienia kolor o ton.
    - Dołączona gąbeczka jest bezużyteczna.

+Przyjemny zapach
    +Starcza na długo

Zdecydwoanie odradzam ten produkt. Jeżeli macie problem ze strefą T na pewno się nie sprawdzi.
    Jedynie dzięki bazie jestem w stanie wykorzystać go do końca.

Chcesz pochwalić majabo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spodziewałam się, że będzie lepszy
  • Mam cerę mieszaną, świecącą z dużą ilością skórek pomimo stosowania peelingów. Podkład od razu po nałożeniu wyglądał dobrze ale po około godzinie bardzo uwidocznił się na twarzy, podkreślił wszystkie suche skórki nawet w miejscach gdzie nigdy ich nie było. Przesadnie się nie świeci ale schodzi z twarzy.

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kinnka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny podkład
  • Mam cerę trądzikową, mieszaną z przewagą suchej - generalnie bardzo wymagającą. W ciągu całego życia próbowałam mnóstwo różnych podkładów i ostatecznie moimi stałymi gwiazdami są: Max Factor Lasting Performance i właśnie Burjois Flower Perfection. Oba zupełnie inne, na inne sytuacje, oba niezastąpione. Ale do rzeczy i na temat - Burjois Flower Perfection - według mnie spełnia wszystkie zapewnienia producenta z wyjątkiem trwałości.

Plusy:
    - świetnie kryje bez efektu maski
    - dobrze nawilża i wygładza skórę (odmładza i rozświetla)
    - ślicznie pachnie
    - nie podkreśla suchych skórek

Minusy:
    - niezbyt trwały, koniecznie trzeba utrwalić pudrem, czasami trzeba poprawić w ciągu dnia
    - napis z opakowania się ściera i pozostawia na twarzy białe kropki

Chcesz pochwalić PanoramicEyes za czytelną i pomocną recenzję?
  • zmienny
  • Mam mieszaną i jednocześnie odwodnioną cerę. Wiele podkładów na mnie albo szybko spływa, albo podkreśla suche partie. Ten podkład potrafi podkreślić suche skórki, nie zakryje poważnych zmian, ale ujednolica koloryt i choć znika z twarzy tak, że wieczorem niewiele zostaje, to znika równomiernie. Nie zauważyłam pogorszenia cery jak to miało miejsce po Revlon Colorstay (po dłuższym czasie pojawiały się niespodzianki, cera była zmęczona, szara) - a podkładów tych używałam w okresie jesienno-zimowym. Nakładam go flat topem. Dlaczego
    oceniam go jako zmienny? Gdyż mam wrażenie, że pod koniec opakowania gorzej się go nakłada, nieznacznie też ciemnieje, choć generalnie jasna kolorystyka na plus. Nie kupię ponownie, lekkość i kolor to za mało.

Ilość zużytych opakowań: 1 i więcej nie będzie

Chcesz pochwalić salomi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny
  • Kupiłam go zamiast Revlonu Colorstay, gdyż nie było do mojej cery mojego odcienia, więc stwierdziłam, że fajnie byłoby wypróbować coś nowego, tym bardziej, że w większości słyszałam dobre opinie o nim. Szkoda, że na dobrych opiniach się kończy.

+opakowanie
    +zapach
    +dostępność

-OKROPNIE zapchał mi twarz! Doprowadzenie do do normalnego stanu zajęło mi 3-4 miesiące. Przy Revlonie absolutnie nic u mnie się nie działo.
    -na początku krycie, matowienie i trwałość wydawały mi się bardzo dobre. Niestety po 1,5-2h zobaczyłam, że bardzo się świecę a podkład schodzi. Nakładałam taką samą metodą co RC, który wymagał jedynie poprawki pudrem po 5-6 h, ale wszystko było na miejscu
    -cena jest zbyt wysoka na taki 'efekt'
    -ciemnieje na twarzy, a raczej staje się pomarańczowy

Osobiście nie polecam. Wyrządził same szkody mojej twarzy. Raczej nie pokuszę się już o zdradzanie Revlonu

Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Chcesz pochwalić chocolatto za czytelną i pomocną recenzję?