Rossmann, Isana Hair, Trocken Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Powiększ Rossmann, Isana Hair, Trocken Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Zgłoszony przez nietoperek22
Suchy szampon do włosów Isana to idealne rozwiązanie pozwalające na umycie włosów w tzw. międzyczasie bez użycia wody. Włosy zostaną odświeżone w przeciągu kilku sekund i staną się ponownie puszyste. Fryzura nie ulegnie zmianie, a włosy będą wyglądały na zadbane.
- włosy pachnące świeżością
- mycie bez wody
- łatwe w rozczesywaniu
Idealna pielęgnacja w międzyczasie.

Skład: Butane, Aluminum Starch, Octenylsuccinate, Alcohol denat., Parfum, Hexyl Cinnamal, Aqua, Distearyldimonium Chloride, Isopropyl Alcohol.

Cena; 9,99zł / 200g
/s/

• przydatny gadżet
  • Dawno, dawno temu w Niemczech miałam okazję testować suchy szampon. Efekt był bardzo dobry, więc gdy w końcu na polskim rynku zaczęły się pojawiać pierwsze suche szampony, wiedziałam, że w końcu zacznę je testować. Isana to mój pierwszy test i prawdopodobnie ostatni.
    Wykonuje swoje zadanie w 100%, odświeża włosy, nie zostawia siwych/białych śladów na włosach, nie plącze włosów. Mam kolejne kilka godzin świeżych włosów.
    Zapach jest świeży, trochę mocny, ale nie przeszkadza.
    Warto mieć taki produkt, w razie sytuacji awaryjnych jest przydatny. Cena w promocji to 6zł, więc zdecydowanie polecam

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić makexmexhappy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry tani szampon, ale nic więcej
  • Zwykły suchy szampon, najzwyklejszy.
    Używam dość rzadko, w sumie kiedy chcę związać włosy a jest drugi dzień. Ładnie maskuje lekkie przetłuszczenie, ale po pewnym czasie włosy znów się świecą, jednak nie znam suchego szamponu, który trzymałby je w takim samym stanie przez cały dzień jak nałożony rano.

+cena
    +działanie
    +opakowanie

+/- zapach... nie przeszkadza mi ale jednak nie mogę się do niego przekonać, długo utrzymuje się w pokoju, czuć, że był używany

Mimo wszystko czuję, że będę do niego wracać.

Ilość zużytych opakowań: jedno w ciągłym użytku

Chcesz pochwalić dariamorgendorffer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Produkt ten poznałam na blogach. Kilka dziewczyn się nim zachwycało, więc postanowiłam go kupić "na wszelki" wypadek-gdybym nie mogła umyć włosów albo miałabym dzień lenia

Plusy:
    +wydajny (może dlatego, że rzadko go używam?),
    +dobry dla brunetek,
    +opakowanie,
    +dodaje objętości,
    +cena,
    +dostępność,

Minusy:
    -zostawia matowe włosy

Moje pierwsze opakowanie kupiłam mniej więcej w kwietniu i mam je do dzisiaj (jednak muszę dodać, że używam go tylko w KONIECZNOŚCI, więc to jest powodem, dlaczego nadal mam pierwsze opakowanie.)

Aby dobrze go rozprowadzić po włosach, trzeba psikać nim w odległości min. 20 cm od głowy, i często nim wstrząsać przed psiknięciem. Chwilę wmasować we włosy i skórę głowy, zostawić na chwilę i resztę wyczesać. Wtedy powinien być niewidoczny nawet dla brązowowłosych. Dodaje objętości, jest ratunkiem dla kobiet, które maja przyklap. Pozostawia je jednak matowe, co dla jednych jest minusem, jednak dziewczyny-coś za coś

Cena jest ok, można robić zapasy na przecenach, wtedy kosztuje ok. 6 zł. Ma fajne opakowanie, nie leje się woda ani się ono nie zacina.

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy

Chcesz pochwalić Agata124611 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest okej
  • Mam przetłuszczają się włosy, więc suchy szampon to dobre rozwiązanie dla takich osób jak ja, gdyż nie muszę codziennie myć włosów.
    Ten kosmetyk kupiłam kilka razy. Skusiłam się, bo był w promocji, choć w cenie regularnej i tak jest dosyć tani.
    Produkt spełnia swoje zadanie. Faktycznie, odświeża włosy i nadaje im objętości. Stosuję go codziennie, nawet gdy rano umyję włosy, wieczorem są nieco "przyklapnięte". Dzięki temu włosy są świeże i miękie w dotyku.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić rebelliousss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny i tani
  • W takiej cenie nie oczekiwałam cudu, ale jestem zadowolona. Jest wydajny, używam go co drugi dzień i tylko na przedzialek od skóry głowy i włosy w przednich partiach. Włosy niestety bardzo mi się przetłuszczaja i pod koniec dnia znowu zaczynaja się świecić i są oklapnięte. Jednak szampon cały czas ma konsystencje jasnego pudru, który poprawia wygląd i nie wyglada jak łupież. Śliczny zapach, łatwa aplikacja, polecam

Używam tego produktu od: dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić karczusiek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • +cena (często można go kupić w promocji za 5,99)
    +wydajność (jedno opakowanie starcza na długi czas)
    +efekty (włosy są świeże przed długi czas)
    +opakowanie (może nie najpiękniejsze ale solidne)
    -zapach (jakoś nie mogę się do niego przekonać)

Podsumowując jest to bardzo dobry suchy szampon godny polecenia .

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić dominixx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Szampon kupiłam ze względu na grzywkę, którą kiedyś myłam codziennie - przez co przyzwyczajona do częstego oczyszczania samoistnie szybciej się przetłuszczała. Chciałam ją od tego odzwyczaić, bo meczyło mnie to mycie, a źle to wyglądało - włosy normalne, a grzywka w stanie przetłuszczenia :/ Słyszałam, że suchy szampon jest w tym pomocny (by odzwyczaić od częstego mycia) i rzeczywiście świetnie się w tym sprawdza!

OPAKOWANIE
    Szampon jest w niedużej butelce, tak więc można go zabrać w podróż. Nic nie przecieka, dozownik nie "sika" wodą, działa jak należy

WYDAJNOŚĆ
    Szamponu używam co drugi dzień rano na grzywkę. Potrząsając opakowaniem zauważyłam, że zużycie jest większe niż się spodziewałam...Tak więc wydajność na minus

DZIAŁANIE
    Przed użyciem mocno wstrząsam opakowaniem. Psikając szamponem z odpowiedniej odległości unikam plam z białego pyłu. Psikając bliżej jest go dużo więcej i widać nawet jego "zasięg" na włosach. Wtedy musiałam go zetrzeć ręcznikiem. Jednak mocne wstrząśnięcie i psikanie z dalsza pomaga mi unikać tego problemu i proszku widać niewiele - wtedy wystarczy wyczesać go z włosów i tyle Dzięki temu szamponowi moja grzywka przestała wymagać codziennego mycia! Cel osiągnięty Teraz nie musze co stosować tak często.
    Po użyciu szamponu włosy są puszyste, suche i odbite od nasady. By sprawdzić efekt objętości użyłam szamponu na jednej połowie włosów - w efekcie jedna strona była pięknie uniesiona! Gdyby nie alkohol w składzie, pewnie używałabym go codziennie, bo naprawdę świetnie dodaje objętości
    Mimo stosowania przez miesiąc nie zauważyłam podrażnienia skóry głowy i innych skutków
    ubocznych
    W dodatku jak dla mnie szampon ładnie pachnie

PLUSY
    - cena
    - ładny zapach
    - odzwyczaja włosy od częstego mycia
    - nie wysusza skalpu
    - dodaje objętości włosom, odbija je od nasady
    - opakowanie działa jak należy
    - po użyciu włosy są suche (nie moczy ich)

MINUSY
    - trzeba stosować szampon z odpowiedniej odległości inaczej uzyskamy białą plamę

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto spróbować
  • Jest to pierwszy suchy szampon, z jakim się zetknęłam, nie używałam innych, więc nie mam jako takiego porównania. Mogę jednak powiedzieć, że jest świetny. Jeżeli zależy nam na szybkim odświeżeniu włosów, jest to produkt idealny. Mam włosy średnio przetłuszczające się, więc taki produkt świetnie doprowadzi je do porządku między myciami. Nie sądzę jednak, żeby dobrze on zadziałał na włosach już bardzo przetłuszczonych. Najlepiej jest użyć go dzień przed myciem włosów.
    Trzeba uważać z ilością (miałam z tym problem na początku użytkowania), bo może pozostawić lekkią warstwę białego pyłu na włosach (nawet po dobrym wyczesaniu) i wyglądają one na siwe. W tym wypadku najlepiej użyć ręcznika.

Wielki plus to cena, ja najczęściej kupuję go na promocji (które są często), gdy jest niemal o połowę tańszy, można sobie wtedy zrobić zapasy. Może moja ocena się zmieni, gdy wypróbuję suche szampony innych firm, ale na razie planuję pozostać przy tym.

Za taką cenę warto go wypróbować, bo w porównaniu do innych produktów tego typu kosztuje grosze.

Plusy:

+ dobrze odświeża włosy, wyglądają po nim jak świeżo umyte, są puszyste i uniesione
    + zapach
    +tani (szczególnie opłaca się go kupować na promocji)

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: około 4-5

Chcesz pochwalić Mikamonis za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Bardzo lubię ten produkt i spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Plusy:
    + poprawia stan włosów ( jeśli są np. tłuste jego użycie sprawia, że wyglądają bardzo świeżo)
    +jest wydajny
    +świeży zapach
    +łatwo się go wyciera z włosów i wyczesuje
    +wystarczy kilka chwil i włosy są świeże
    +często występuje w promocji i można go kupić za 5,99

Jedynym minusem jaki zauważyłam jest to, że lekko zmienia kolor włosów i bardziej uwidacznia np. odrosty.

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: ciężko byłoby policzyć

Chcesz pochwalić asiuulkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie jak Batiste
  • Po raz pierwszy, suchy szampon Isany kupiłam z powodu dość dużej przeceny w Rossmannie. Na co dzień używam szampony Batiste, jednak ich cena, a także mała dostępność mogą czasami dać w kość.
    Po zastosowaniu szapmonu Isany byłam mile zaskoczona - bardzo dobrze odświeża włosy i nadaje im objętość. Jednak co najważniejsze, biały proszek nie pozostaje na włosach (co zdarzyło mi się w przypadku innych suchych szamponów). Jedynym minusem jest dla mnie zapach, jakoś nie mogę się do niego przekonać...

Używam tego produktu od: 5-6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić stanatic za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij