Rossmann, Isana Hair, Trocken Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Powiększ Rossmann, Isana Hair, Trocken Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Zgłoszony przez nietoperek22
Suchy szampon do włosów Isana to idealne rozwiązanie pozwalające na umycie włosów w tzw. międzyczasie bez użycia wody. Włosy zostaną odświeżone w przeciągu kilku sekund i staną się ponownie puszyste. Fryzura nie ulegnie zmianie, a włosy będą wyglądały na zadbane.
- włosy pachnące świeżością
- mycie bez wody
- łatwe w rozczesywaniu
Idealna pielęgnacja w międzyczasie.

Skład: Butane, Aluminum Starch, Octenylsuccinate, Alcohol denat., Parfum, Hexyl Cinnamal, Aqua, Distearyldimonium Chloride, Isopropyl Alcohol.

Cena; 9,99zł / 200g
/s/

• Uratowal mnie w wielu naglych sytuacjach
  • Spieszysz sie gdzies? Masz malo czasu? Za chwile musisz wyjsc a włosy są oklapnięte i wyraźnie potrzebują odświeżenia?
    O tak Suchy szampon z Isany to moje wybawienie.
    Wiele razy mnie uratował jak miałam niespodziewane nagłe wyjscie, lub rano jak oklapły mi włosy po nocy.
    Polecam każdemu.
    Łapać go na promocjach w rossmanie

Ilość zużytych opakowań: Ojej, ponad 10 ;D

Chcesz pochwalić Nikkula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Jako, że ten produkt wiele szału wywołał w Internecie, ja też się na niego skusiłam. Jak najbardziej działa, nie zastępuje w prawdzie całkowice mycia ale dobrze odświeża włosy nawet na cały dzień. Na moich brązowych włosach, po wyczesaniu nie nauważyłam białego 'osadu' aczkolwiek myslę, że na czarnych mógłby pozostać. Myję włosy codziennie ale dzięki suchemu szamponowi moge robic to co drugi dzień. Aplikacja łatwa, szybka. Można z nim przesadzic spryskując za dużo i wtedy ostymujemy ekekt obciązenia. Efekt zależy oczywiście od stanu włosów bo włosów nie mytych tydzień na pewno nim nie odświeżymy. Co do zapachu to wg mnie jest ok ale wydaje mi się, że nie wszystkim przypadne go gustu, ja osobiście usłyszałam kiedyś, że 'znowu pache jak dziecko' Całkiem wydajny. Na promocji w Rossmanie zapłaciłam za niego ok 5zł. Przydatny gadzet ale nie konieczny. Polecam wypróbować.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić nevermind99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry w kryzysowych sytuacjach
  • + dostępność
    + wydajność
    + cena (w promocji ok. 6 zł)
    + łatwość użycia
    + ratuje życie, kiedy nie mamy jak normalnie umyć włosów
    + podnosi włosy u nasady

- może zostawiać biały ślad

Chcesz pochwalić p95magdalena za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepsko
  • + tani (jednak dokładając kilka złotych można mieć większy i wydajnieszy suchy szampon)

- krótkotrwały efekt
    - nadaje włosom siwy "blask"
    - małe opakowanie
    - nie wydajny

Jak dla mnie nie - wolę kupić Syoss'a albo Schaume, które są kilka złotych droższe jednak starczają na dłużej i nie powodują efektu siwych włosów

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić dzonny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobry
  • Używałam go raz i przyznam, że nie spidziewałam się aż tak dobrego efektu.
    +włosy wyglądają jak po myciu
    +cena
    +wydajność ale używam go mało i w kluczowe dla mnie miejsce, więc nie idzie mi go dużo
    -niestety taki efekt nie utrzymuje się na moich włosach długo, bo tylko parę godzin

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić vjmeo za czytelną i pomocną recenzję?
  • gadżet
  • Dawno, dawno temu w Niemczech miałam okazję testować suchy szampon. Efekt był bardzo dobry, więc gdy w końcu na polskim rynku zaczęły się pojawiać pierwsze suche szampony, wiedziałam, że w końcu zacznę je testować. Isana to mój pierwszy test.
    Wykonuje swoje zadanie w 50%, odświeża włosy, ale na krótko, nie zostawia siwych/białych śladów na włosach, nie plącze włosów.
    Zapach jest świeży, trochę mocny, ale nie przeszkadza.
    szukam dalej.

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić makexmexhappy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry tani szampon, ale nic więcej
  • Zwykły suchy szampon, najzwyklejszy.
    Używam dość rzadko, w sumie kiedy chcę związać włosy a jest drugi dzień. Ładnie maskuje lekkie przetłuszczenie, ale po pewnym czasie włosy znów się świecą, jednak nie znam suchego szamponu, który trzymałby je w takim samym stanie przez cały dzień jak nałożony rano.

+cena
    +działanie
    +opakowanie

+/- zapach... nie przeszkadza mi ale jednak nie mogę się do niego przekonać, długo utrzymuje się w pokoju, czuć, że był używany

Mimo wszystko czuję, że będę do niego wracać.

Ilość zużytych opakowań: jedno w ciągłym użytku

Chcesz pochwalić dariamorgendorffer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Produkt ten poznałam na blogach. Kilka dziewczyn się nim zachwycało, więc postanowiłam go kupić "na wszelki" wypadek-gdybym nie mogła umyć włosów albo miałabym dzień lenia

Plusy:
    +wydajny (może dlatego, że rzadko go używam?),
    +dobry dla brunetek,
    +opakowanie,
    +dodaje objętości,
    +cena,
    +dostępność,

Minusy:
    -zostawia matowe włosy

Moje pierwsze opakowanie kupiłam mniej więcej w kwietniu i mam je do dzisiaj (jednak muszę dodać, że używam go tylko w KONIECZNOŚCI, więc to jest powodem, dlaczego nadal mam pierwsze opakowanie.)

Aby dobrze go rozprowadzić po włosach, trzeba psikać nim w odległości min. 20 cm od głowy, i często nim wstrząsać przed psiknięciem. Chwilę wmasować we włosy i skórę głowy, zostawić na chwilę i resztę wyczesać. Wtedy powinien być niewidoczny nawet dla brązowowłosych. Dodaje objętości, jest ratunkiem dla kobiet, które maja przyklap. Pozostawia je jednak matowe, co dla jednych jest minusem, jednak dziewczyny-coś za coś

Cena jest ok, można robić zapasy na przecenach, wtedy kosztuje ok. 6 zł. Ma fajne opakowanie, nie leje się woda ani się ono nie zacina.

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy

Chcesz pochwalić Agata124611 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest okej
  • Mam przetłuszczają się włosy, więc suchy szampon to dobre rozwiązanie dla takich osób jak ja, gdyż nie muszę codziennie myć włosów.
    Ten kosmetyk kupiłam kilka razy. Skusiłam się, bo był w promocji, choć w cenie regularnej i tak jest dosyć tani.
    Produkt spełnia swoje zadanie. Faktycznie, odświeża włosy i nadaje im objętości. Stosuję go codziennie, nawet gdy rano umyję włosy, wieczorem są nieco "przyklapnięte". Dzięki temu włosy są świeże i miękie w dotyku.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić rebelliousss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny i tani
  • W takiej cenie nie oczekiwałam cudu, ale jestem zadowolona. Jest wydajny, używam go co drugi dzień i tylko na przedzialek od skóry głowy i włosy w przednich partiach. Włosy niestety bardzo mi się przetłuszczaja i pod koniec dnia znowu zaczynaja się świecić i są oklapnięte. Jednak szampon cały czas ma konsystencje jasnego pudru, który poprawia wygląd i nie wyglada jak łupież. Śliczny zapach, łatwa aplikacja, polecam

Używam tego produktu od: dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić karczusiek za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij