Rossmann, Isana Hair, Trocken Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Powiększ Rossmann, Isana Hair, Trocken Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Zgłoszony przez nietoperek22
Suchy szampon do włosów Isana to idealne rozwiązanie pozwalające na umycie włosów w tzw. międzyczasie bez użycia wody. Włosy zostaną odświeżone w przeciągu kilku sekund i staną się ponownie puszyste. Fryzura nie ulegnie zmianie, a włosy będą wyglądały na zadbane.
- włosy pachnące świeżością
- mycie bez wody
- łatwe w rozczesywaniu
Idealna pielęgnacja w międzyczasie.

Skład: Butane, Aluminum Starch, Octenylsuccinate, Alcohol denat., Parfum, Hexyl Cinnamal, Aqua, Distearyldimonium Chloride, Isopropyl Alcohol.

Cena; 9,99zł / 200g
/s/

• zbawienie
  • Uwielbiam uwielbiam !! kiedy jest promocja w rossmanie kupuje je zazwyczaj w ilosciach hurtowych . Bardzo ulatwil mi zycie , dzieki nie mu moje wlosy na drugi dzien nie sa tak przyklapniete . Czytajac recenzje innych dziewczyn bylam w szoku kiedy pisaly ze wystarcza im na 4-5 razy . Ja używam go 3-4 razy w tygodniu i spokojnie wystarcza mi na miesiąc , nie pryskam na kazde pasmo wlosow , tylko na grzywke i przedzialek oraz tyl glowy

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 10-12

Chcesz pochwalić Kasia12kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • To mój pierwszy suchy szampon. Szczerze jakoś nie wierzyłam w tego typu produkty, jednak do wypróbowania skusiła mnie promocja i fakt, że moja grzywka na drugi dzień po myciu głowy wygląda koszmarnie.
    Jestem zadowolona z tego produktu. Zaskoczył mnie efekt i to bardzo. W końcu nie będę musiała myć głowy codziennie!
    Krótko i na temat:

Plusy:
    - skuteczność
    - cena
    - piękny zapach

Minusy:
    - trzeba uważać przy czarnych włosach by go bardzo dobrze wyczesać, wytrzeć, zdmuchnąć bo inaczej widać lekką jakby siwą poświatę - myślę, że produkt jest mniej problemowy w tej kwestii dla pań z jasnymi włosami.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sofciaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudownie odświeża.
  • To mój pierwszy tego typu produkt, ale spełnia całkowicie wymagania. Moje włosy mają tendencję do lekkiego tłuszczenia się tuż u nasady podczas gdy na pozostałej długości wyglądają dobrze - w normalnym trybie musiałabym myć je codziennie. Dzięki temu cudeńku czasem (np gdy jest chłodniej, albo gdy danego dnia nie "miziam" paluchami włosków) pozwalam sobie na mycie ich co 2-gi dzień ;-)

+ Bardzo fajnie odświeża włosy, już niewielka ilość pochłania sebum i sprawia że wyglądają jak zaraz po myciu
    + Fajnie unosi włoski, dodaje im objętości
    + Ładnie pachnie
    + Dobrze i łatwo się go wyczesuje
    + Odświeża na około 8 godzin
    + Nie powoduje łupieżu ani żadnych problemów ze skórą głowy
    + Niska cena
    + Dostępny w każdym Rossmannie

Dla mnie minusów brak. Z pewnością kupię ponownie, nie wiem tylko kiedy - korci mnie wypróbowanie kultowego Batiste ;-) Ale z czystym sumieniem polecam, dobry produkt w dobrej cenie.

Używam tego produktu od: miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto ten produkt mieć w sytuacjach skrajnie awaryjnych
  • Wstanie 30 minut przed budzikiem czy użycie suchego szamponu ?niekwestionowanie wybieram pierwszą opcje. owszem odświeża włosy, nie wyglądają one na tłuste, ale pozbawione są blasku.

Chcesz pochwalić ilkkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 15 raz(y)
  • POLECAM
  • Idealny produkt dla szybkiego odświeżenia fryzury. Używałam go już w różnych przypadkach - tak o, żeby włosy wyglądały na świeższe, przed pracą, imprezą. Sprawdza się rewelacyjnie, świetnie pochłania sebum, daje się szybciutko wyczesac, nie bieli skalpu. Jest tani, często dostępny na promocjach. Nie przypasował mi jedynie jego zapach, ale da się zniesc. Nie zastąpi on mycia włosów, ale w awaryjnych sytuacjach bardzo dobrze się sprawdza. Jest mega wydajny, polecam.

Chcesz pochwalić miv za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry, kupię ponownie
  • Tak, tak tak.
    dla mnie bardzo dobty. wprawdzie używam tylko do grzywki i to nie codziennie ale jestem zadowolona z działania. mam jasne włosy, więc nie mam wrażenia że talk zostaje we włosach.
    Użyty rano na grzywkę daje radę do wieczora, włosy są ładnie uniesione i lekkie.
    Napewno kupię

Chcesz pochwalić katharina032 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja
  • Kupiłam skuszona rzekomym efektem, na sytuacje awaryjne. Owszem, może nadaje on nieco objętości, ale włosy wyglądają po nim okropnie. Nawet po dokładnym wyczesaniu pozostaje trochę talku, który wygląda jak łupież a i włosy jak siwe... Jedynym plusem może być jego ładny zapach.

Chcesz pochwalić Kamciax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratowal mnie w wielu naglych sytuacjach
  • Spieszysz sie gdzies? Masz malo czasu? Za chwile musisz wyjsc a włosy są oklapnięte i wyraźnie potrzebują odświeżenia?
    O tak Suchy szampon z Isany to moje wybawienie.
    Wiele razy mnie uratował jak miałam niespodziewane nagłe wyjscie, lub rano jak oklapły mi włosy po nocy.
    Polecam każdemu.
    Łapać go na promocjach w rossmanie

Ilość zużytych opakowań: Ojej, ponad 10 ;D

Chcesz pochwalić Nikkula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Jako, że ten produkt wiele szału wywołał w Internecie, ja też się na niego skusiłam. Jak najbardziej działa, nie zastępuje w prawdzie całkowice mycia ale dobrze odświeża włosy nawet na cały dzień. Na moich brązowych włosach, po wyczesaniu nie nauważyłam białego 'osadu' aczkolwiek myslę, że na czarnych mógłby pozostać. Myję włosy codziennie ale dzięki suchemu szamponowi moge robic to co drugi dzień. Aplikacja łatwa, szybka. Można z nim przesadzic spryskując za dużo i wtedy ostymujemy ekekt obciązenia. Efekt zależy oczywiście od stanu włosów bo włosów nie mytych tydzień na pewno nim nie odświeżymy. Co do zapachu to wg mnie jest ok ale wydaje mi się, że nie wszystkim przypadne go gustu, ja osobiście usłyszałam kiedyś, że 'znowu pache jak dziecko' Całkiem wydajny. Na promocji w Rossmanie zapłaciłam za niego ok 5zł. Przydatny gadzet ale nie konieczny. Polecam wypróbować.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić nevermind99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry w kryzysowych sytuacjach
  • + dostępność
    + wydajność
    + cena (w promocji ok. 6 zł)
    + łatwość użycia
    + ratuje życie, kiedy nie mamy jak normalnie umyć włosów
    + podnosi włosy u nasady

- może zostawiać biały ślad

Chcesz pochwalić p95magdalena za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij