Rossmann, Isana Hair, Trocken Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Powiększ Rossmann, Isana Hair, Trocken Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Zgłoszony przez nietoperek22
Suchy szampon do włosów Isana to idealne rozwiązanie pozwalające na umycie włosów w tzw. międzyczasie bez użycia wody. Włosy zostaną odświeżone w przeciągu kilku sekund i staną się ponownie puszyste. Fryzura nie ulegnie zmianie, a włosy będą wyglądały na zadbane.
- włosy pachnące świeżością
- mycie bez wody
- łatwe w rozczesywaniu
Idealna pielęgnacja w międzyczasie.

Skład: Butane, Aluminum Starch, Octenylsuccinate, Alcohol denat., Parfum, Hexyl Cinnamal, Aqua, Distearyldimonium Chloride, Isopropyl Alcohol.

Cena; 9,99zł / 200g
/s/

• REWELACJA
  • szampon wydajny.spelnia swoje zadanie.polecam,warto.za to cene prawie ideal.latwo dostepny.czesto w promocji.zabieram go na kazdy wyjazd.moze opakowanie ciut malo estetyczne,ale mozna sie przyzwyczaic.pomaga mi zawsze kiedy nie mam czasu na umiecie wlosow,a mam bardzo dlugie.moj wybawca.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić evelona za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo go lubie
  • zachęcona opiniami recenzentek zakupiłam go. Nie żałuje!
    ma ładny, nie drażniący zapach, jest lekki, nie swędzi mnie po nim głowa, czuje że odświeża włosy przy okazji nie wysuszając ich. Nadaje się idealnie do awaryjnych suchych myć

Chcesz pochwalić rennnatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze pod "lustrem"
  • szampon, który obowiązkowo musi być w moim domu.
    Stoi zawsze na komodzie pod lustrem, gdybym nagle zauważyła...że włosy potrzebują natychmiastowej pomocy;-)
    w moim przypadku taki produkt to obowiązek - mam włosy mega-szybko przetłuszczające się u nasady z mmega-paskudnie zepsutymi końcówkami.
    mimo wszystko jest godny uwagi:
    spełnia podstawowe zadanie
    - w ciągu sekundy odświeża włosy i faktycznie poprawia ich wygląd wizualnie.
    Uwaga na siwy pył, włosy są matowe... ale nie sprawiają wrażenia brudnych, czy zaniedbanych

Używam tego produktu od: przeszło rok
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Czasami potrzebowałam czegoś, co odświeży moje włosy, ale długo się zbierałam , by coś kupić. W końcu zdecydowałam się na "Isanę". Wyboru nie żałuję!
    Zalety :
    + działa! ratuje włosy nawet trzeciego/czwartego dnia (włosy myję średnio co dwa dni, ale czasami nie mam takiej możliwości)
    + sebum jest świetnie wchłaniane
    + cena
    + wydajny

wady :
    - brak
    Wspomnę też o tych pozostałościach po nim : owszem, włosy są lekko przyprószone, ale mi to nie przeszkadzam bowiem jestem farbowaną blondynką i te przyprószone odrosty (ciemne) są bledsze i efekt mi się podoba.
    Odnośnie zapachu, mi nie przeszkadza, ale niektórym - niestety - może.
    Za cenę i jakość daję 5 gwiazdek!

Chcesz pochwalić mrsjeanne za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawi dobrze
  • Kupiłam ten szmapon na jakieś Rossmannowskiej przecenie na wypróbowanie ponieważ nigdy wcześniej nie używałam żadnego innego suchego szamponu.

+ ładnie odświeża włosy
    + cena
    + dostępność
    + wygodn opakowanie

- wywołam niebotyczny łupież
    - pozostawia siwy pył na włosach (mam włosy ciemny brąz)

Chcesz pochwalić lenam96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • +czyste, odświeżone włosy
    +unosi, nadaje objętości
    + wygodny w użyciu
    +przyjemny zapach
    +cena (w promocji można go kupić za 6 zł)

Jedynym minusem jest siwy kolor który osiada na włosach i trzeba sie troche nagimnastykowac,żeby go wyczesać. Gdyby nie to byłby to mój KWC.

Ogólnie spełnia swoje zadanie, najlepiej sprawdza sie u blondynek. Siwy kolor szamponu daje efekt rozjasnionych odrostów. Na pewno kupię go ponownie

Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Chcesz pochwalić julia0107 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • minusy
    -zostawia biały proszek na włosach, nie do strzepania ( mam bardzo ciemny brąz)
    -włosy są tłuste po kilku godzinach
    - czuje się po nim bardzo nieświeżo
    -alkohol wysoko w składzie

plusy
    +cena, chyba najtańszy z produktów tego typu
    +wydajność

ogólnie nie polecam . już lepiej uzyć zwykłego pudru dla niemowląt

Ilość zużytych opakowań: jedno, może dwa

Chcesz pochwalić martutka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK
  • Zużyłam już wiele opakowań tego szamponu, ale nadal mam co do niego mieszane odczucia. Niby po jego użyciu widać jakąś tam poprawę stanu włosów, niby nie są takie przetłuszczone, ale jednak nie czuję się świeżo po jego użyciu. Zdaję sobie sprawę z tego, że nic nie zastąpi umycia włosów szamponem i wodą, ale po takim produkcie można spodziewać się chociaż krótkiego poczucia świeżości.
    Włosy wyglądają lepiej tylko przez krótki czas, po 3-4 godzinach znów są przetłuszczone. Poza tym drażni mnie jego zapach.
    Jutro powinien do mnie dotrzeć szampon z Batiste. Jeżeli okaże się lepszy od Isany, to z przyjemnością się na niego "przestawię". Jeśli nie, pozostanę przy Rossmannie, bo dotychczas nie znalazłam nic lepszego.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilka(naście)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mala_miiii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest taki zły
  • Wypróbowałam wiele suchych szamponów. Ogólnie jestem ich "fanką" i uważam, że ciężko jest obyć się bez tego wynalazku gdy jest się osobą zabieganą. Gdy miałam włosy platynowe byłam bardzo zadowolona. Szampon świetnie odświeżał włosy dawał im lekkość, nie były przylizane ale gdy zmieniłam kolor włosów na ciemny dostrzegłam jak bardzo bieli i matuje włosy. Nieźle się trzeba naczochrać ręcznikiem żeby zniwelować siwiznę... Nie jest łatwy do wyczesania. Powtórnie kupię go tylko wtedy gdy nie będę miała dostępu do batiste.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ClaudiaMarie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Kupiłam ten szampon po przeczytaniu opinii na KWC i nie zawiodłam się Wiele razy uratował mi życie kiedy budzik rano nie zadzwonił

Włosy są po nim matowe, ale jest to kosmetyk awaryjny i wolę włosy matowe niż przetłuszczone (czasami mam takie po paru godzinach od mycia).

Po zastosowaniu włosy są siwe, ale wystarczy przejechanie grzebieniem i po sprawie

Po spryskaniu włosów lakierem efekt czystych włosów spokojnie trzyma się cały dzień

Na pewno ponownie go kupię. Polecam

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić echme za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij