Rossmann, Isana Hair, Trocken Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Powiększ Rossmann, Isana Hair, Trocken Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Zgłoszony przez nietoperek22
Suchy szampon do włosów Isana to idealne rozwiązanie pozwalające na umycie włosów w tzw. międzyczasie bez użycia wody. Włosy zostaną odświeżone w przeciągu kilku sekund i staną się ponownie puszyste. Fryzura nie ulegnie zmianie, a włosy będą wyglądały na zadbane.
- włosy pachnące świeżością
- mycie bez wody
- łatwe w rozczesywaniu
Idealna pielęgnacja w międzyczasie.

Skład: Butane, Aluminum Starch, Octenylsuccinate, Alcohol denat., Parfum, Hexyl Cinnamal, Aqua, Distearyldimonium Chloride, Isopropyl Alcohol.

Cena; 9,99zł / 200g
/s/

• działa za krótko
  • Z kategorii suchych szamponów używałam do tej pory 2 rodzaje szamponów Batiste i niestety Isana miał wysoko postawioną poprzeczkę. Nie przeskoczył jej... Zapach ( z kategorii "świeżych"mi odpowiada, nie pozostaje na włosach, a przynajmniej nie jest wyczuwalny dla mnie. Odpowiednio zastosowany, nie pozostawia na włosach żadnej warstwy, dziwią mnie opinie o "siwych włosach"... Nie podrażnił skóry głowy.Używam tego produktu awaryjnie, raz na jakiś czas. Niestety nie do końca spełnia swoją rolę- odświeża naprawdę na krótko. Nie oczekuję od suchego szamponu takiego efektu, jak po tradycyjnym myciu - ale 2 godziny to trochę za mało - potem włosy wracają do stanu jak przed użyciem...W przypadku wcześniej wymienionego konkurenta mogłam się cieszyc świeższymi włosami zdecydowanie dłużej, naprawdę zastępował mycie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno - w trakcie

Chcesz pochwalić puddle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przydatny
  • PLUSY:
    - dostępność
    - zapach
    - przydatny, praktyczny gadżet
    - wydajność
    - cena
    - łatwo się wyczesuje
    - odświeża włosy

MINUSY:
    - pozostawia biały nalot na włosach

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • Nie przypadł mi za bardzo do gustu...

- męczący na dłuższą metę zapach, choć początkowo wydaje się bardzo zachęcający
    - bardzo bieli włosy, wręcz zostawia siwą poświatę, sprawia że są matowe
    - usztywnia włosy, sprawiając że są niemiłe w dotyku, trochę jak peruka
    - mało wydajny

+ przystępna cena
    + spełnia swoją główną funkcję- czyli odświeża włosy w kryzysowych sytuacjach i wizualnie są w porządku, ale w odczuciu na głowie czy dotykowo okropne, co potęguje jeszcze ten ciężki po czasie zapach...

Używam tego produktu od: ok. roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić gachelet za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie.
  • Działa tak jak powinien, nie bieli włosów, nie osypuje się. Włosy wyglądają w miarę dobrze po nim. W tym względzie nie mam mu nic do zarzucenia. Nie podoba mi się jedynie jego zapach. Ponadto jest raczej mało wydajny.

Chcesz pochwalić kiertolainen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niespecjalny.
  • Suchy szampon z Isany kupiłam po tym jak skończył mi się Batiste po którym to byłam zachwycona, ale nie miałam właśnie do niego dostępu więc zdecydowałam się na Isanę . Co do tego produktu - jak zwykle mam mieszane uczucia. :| Bo odświeża, ale nie na tyle aby można było mieć rozpuszczone włosy - w jego przypadku to można potraktować nim włosy, ale i później je spiąć. Inaczej się nie da. Zostawia delikatny siwy osad. Ładny zapach. Dostępny w każdym ross. Czasami w promocji.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kachsons za czytelną i pomocną recenzję?
  • szampon zastępczy
  • Był to mój pierwszy suchy szampon i używam go nadal kiedy nie mam Batiste.
    Szampon odświeża włosy ale niestety zostawia biały proszek, na ciemniejszych włosach jest to widoczne, jesli nie wetrzemy go pozostają siwe placki.
    Przy dłuższym używaniu (oczywiście między normalnym myciem włosów) przesusza skórę głowy i może pojawić się swędzenie.
    Wcześniej wydawał mi się tanim i jednym z lepszych suchych szamponów natomiast po odkryciu Batiste wracam do niego tylko wtedy kiedy muszę. Różnica w cenie to jakieś 3 -4 zł więc nie duża.
    Teraz zauważyłam że szampon ma nowe opakowanie ale nie wiem czy zmienił się skład.

Ilość zużytych opakowań: z 6 lub 7

Chcesz pochwalić JoankaL za czytelną i pomocną recenzję?
  • używam tylko w ostateczności
  • kupiłam bo zachwycona suchymi szamponami Batiste, miałam nadzieje że Isana jest tańszym odpowiednikiem co okazało się nie do końca prawdą

odświeża włosy
    zbiera nadmiar sebum
    tani i wydajny

okropnie bieli włosy (jestem brunetką) i ciężko się go pozbyć po aplikacji

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Chcesz pochwalić agniesiczka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W połowie skuteczny
  • Skusiłam się na zakup tego "suchego" szamponu z wielu powodów, a przede wszystkim byłam zachwycona opcją szybkiego przywrócenia świeżości włosom.

PLUSY:
    + niska cena
    + dostępność (w każdym Rossmannie)
    + wydajność
    + nie duszący zapach, a nawet przyjemny dla nozdrzy
    + łatwa aplikacja (spray)
    + wizualnie estetyczne opakowanie
    + nie wywołał łupieżu

MINUSY:
    - włosy z pewnością nie staję się puszyste
    - lekkie odświeżenie
    - lekko mnie uczulił
    - pozostawia lekki "siwy" pyłek
    - skład szamponu nie zbyt dobry dla naszych włosów
    - po krótkim czasie powoduje przetłuszczenie się włosów

PODSUMOWUJĄC kupić ponownie raczej nie kupię, ale alternatywa suchych szamponów innych marek to zdecydowanie rewelacja godna polecenia wizażankom!

Używam tego produktu od: Paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić gumija za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • szampon wydajny.spelnia swoje zadanie.polecam,warto.za to cene prawie ideal.latwo dostepny.czesto w promocji.zabieram go na kazdy wyjazd.moze opakowanie ciut malo estetyczne,ale mozna sie przyzwyczaic.pomaga mi zawsze kiedy nie mam czasu na umiecie wlosow,a mam bardzo dlugie.moj wybawca.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić evelona za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo go lubie
  • zachęcona opiniami recenzentek zakupiłam go. Nie żałuje!
    ma ładny, nie drażniący zapach, jest lekki, nie swędzi mnie po nim głowa, czuje że odświeża włosy przy okazji nie wysuszając ich. Nadaje się idealnie do awaryjnych suchych myć

Chcesz pochwalić rennnatka za czytelną i pomocną recenzję?