Rossmann, Isana Hair, Trocken Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Powiększ Rossmann, Isana Hair, Trocken Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Zgłoszony przez nietoperek22
Suchy szampon do włosów Isana to idealne rozwiązanie pozwalające na umycie włosów w tzw. międzyczasie bez użycia wody. Włosy zostaną odświeżone w przeciągu kilku sekund i staną się ponownie puszyste. Fryzura nie ulegnie zmianie, a włosy będą wyglądały na zadbane.
- włosy pachnące świeżością
- mycie bez wody
- łatwe w rozczesywaniu
Idealna pielęgnacja w międzyczasie.

Skład: Butane, Aluminum Starch, Octenylsuccinate, Alcohol denat., Parfum, Hexyl Cinnamal, Aqua, Distearyldimonium Chloride, Isopropyl Alcohol.

Cena; 9,99zł / 200g
/s/

• Nic specjalnego
  • Wolę umyć włosy niż tym psikać. Daje siwy nalot, trzeba to wytrzeć wyczesać lub suszarką wydmuchać. Także mycie z suszeniem 10 min a psikanie z oprawą 9 min. Nie widzę by unosił włosy u nasady. Odświeżenia widzę trochę na chwilę. Brzydki zapach. Włosy są po nim sztywne matowe.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2, 200g

Chcesz pochwalić NowaLimonka za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Kosmiczne okulary

• Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • Najlepszy suchy szampon jaki miałam
  • Stosowałam wiele suchych szamponów, ale żaden z nich nie był tak dobry jak ten.

Zalety:
    - wydajny - w przeciwieństwie do suchych szamponów innych marek "nie wyparowuje" z butelki,
    - niedrogi,
    - łatwo dostępny,
    - nie jest zbyt "mokry" jak inne suche szampony.

Mam długie włosy i nie wyobrażam sobie mycia ich codziennie, ten szapom pomaga mi zaoszczędzić masę czasu. Póki nie zjadę lepszego, będę go stosować.

Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Dajla za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa
  • Fajnie mieć taki gadźet, czasem się przydaje super odświeża włosy, łatwo da się go wyczesać ogólnie fajny produkt sprawdza się w awaryjnych sytuacjach a poza tym dodaje objętości. Wiadomo, że nie zastąpi to tradycyjnego szamponu ale dla mnie bywa zbawieniem

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Mag1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani przydatny gadżet każdej Pani!
  • Isana suchy szampon doceniam za tanią i szybką metodę odświeżenia włosów. Jest doskonały w awaryjnej sytuacji, gdy potrzebujemy odświeżenia włosów.

Zalety:
    - tani przydatny kosmetyk
    - skutecznie odświeża włosy
    - włosy staja się puszyste
    - bez użycia wody

Na ciemnych włosach może pozostać biały proszek, ale po dokładnym wyczesaniu wszystko znika. Po co przepłacać jak tutaj mam wszystko za taka niską cenę około 6 złotych w Rossmannie. Ja używam go okazjonalnie tylko w razie potrzeby.

Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić graszka80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przydatny gadżet
  • Suchych szamponów używam sporadycznie, w razie nagłej potrzeby. Na pewno gdybym miała wybór umyć włosy lub użyć suchego szamponu wybrałabym mycie. Ten kosmetyk w ciągu ostatnich tygodni kilka razy mnie uratował gdy miałam przetłuszczone włosy i musiałam wyjść z domu. Od razu widać różnicą, włosy wyglądają znacznie lepiej, oczywiście nie tak jak po myciu. Nie osypuje się, nie kruszy. Nie zauważyłam żeby wususzał włosy bo zazwyczaj mam go na włosach kilka godzin. Niestety włosy wyglądają po nim matowo i bez życia. Trudno taka cena "ekspresowego" mycia.

Używam tego produktu od: ok. roku, bardzo rzadko
    Ilość zużytych opakowań: 1x200g, w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Meridi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieee
  • Jak dla mnie tragedia. Mało wydajny, śmierdzący, w porównaniu do innych suchych szamponów ma kiepskie działanie. Zostawia mocny biały osad, na pewno nie kupię go ponownie. Wolę dołożyć 5zł więcej i kupić batiste.

Chcesz pochwalić MiaLove za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie jest produkt dla mnie
  • Bardzo długo zastanawiałam się nad zakupem owego specyfiku, gdyż nie przekonuje mnie idea psikania włosów białym proszkiem, wyczesywanie go i cieszenie się czystymi (?) włosami.

A gdy już się zdecydowałam to moje włosy wyglądają na nieco świeższe niż przed użyciem, aczkolwiek do stanu włosów po tradycyjnym myciu wodą i szamponem im daleko.

Muszę przyznać, że efekt po prostu mnie nie zadawala z uwagi na fakt, iż moje włosy są szorstkie, matowe i ciągle się stresuję, że niezbyt dokladnie pozbylam sie proszku i ktos zauwazy, ze wspomagalam sie takimi produktami.

Nie polecam! Jednak jestem w stanie zrozumiec, że warto cos takiego posiadac w domu i ratowac sie w sytuacji bez wyjscia :P

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Chcesz pochwalić Hiuren za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest aż tak tani żeby przyćmił Batiste
  • Działa z mniejszą mocą niż Batiste, efekt utrzymuje się krótko.
    Pewnie gdybym po niego sięgnęła jako pierwszy ocena byłaby lepsza ale po Batiste wypada blado.
    Na jakiejś mega promocji można kupić jako środek do stylizacji albo awaryjny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić _Mikser_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry
  • Uważam, że jest to jeden z lepszych produktów, jakie wymyśliła ludzkość. Idealny, kiedy np. jesteśmy zmęczeni i nie mamy siły myć włosów, spokojnie można wtedy zastosować ten produkt. Rano wystarczy je psiknąć i są jak nowe, pachną, nie są tłuste, wyglądają świetnie, nawet lepiej niż po zwykłym szamponie! Cena jest niska, chociaż nie można powiedzieć, żeby szampon wystarczał na jakoś bardzo długo. Kiedyś, kiedy byłam w awaryjnej sytuacji stosowałam go przez dwa tygodnie i włosom nic się nie stało. Bardzo gorąco polecam! Co prawda zostawia trochę białego pyłku, ale na moich jasnych włosach praktycznie nie było go widać.
    Zapach może nie przypaść do gustu, bo jest trochę chemiczny, ale mnie to nie przeszkadza.
    Jedno opakowanie wystarcza na kilka użyć zaledwie.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno pełne opakowanie

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do konca dobrze sie spisuje
  • Kupuje go, bo czesto potrzebuje czegos na juz wiec jest to jakis ratunek.
    + cena
    + latwo dostepny
    +/- w miare odswieza, ale nie na dlugo
    - ZAPACH OKROPNY
    - nie pomaga na dlugo
    - wlosy sie po nim placza i sa szorstkie

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić wesola_rzezucha za czytelną i pomocną recenzję?