Rossmann, Isana Hair, Trocken Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Powiększ Rossmann, Isana Hair, Trocken Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Zgłoszony przez nietoperek22
Suchy szampon do włosów Isana to idealne rozwiązanie pozwalające na umycie włosów w tzw. międzyczasie bez użycia wody. Włosy zostaną odświeżone w przeciągu kilku sekund i staną się ponownie puszyste. Fryzura nie ulegnie zmianie, a włosy będą wyglądały na zadbane.
- włosy pachnące świeżością
- mycie bez wody
- łatwe w rozczesywaniu
Idealna pielęgnacja w międzyczasie.

Skład: Butane, Aluminum Starch, Octenylsuccinate, Alcohol denat., Parfum, Hexyl Cinnamal, Aqua, Distearyldimonium Chloride, Isopropyl Alcohol.

Cena; 9,99zł / 200g
/s/

• dobry
  • Bardzo lubię ten produkt i spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Plusy:
    + poprawia stan włosów ( jeśli są np. tłuste jego użycie sprawia, że wyglądają bardzo świeżo)
    +jest wydajny
    +świeży zapach
    +łatwo się go wyciera z włosów i wyczesuje
    +wystarczy kilka chwil i włosy są świeże
    +często występuje w promocji i można go kupić za 5,99

Jedynym minusem jaki zauważyłam jest to, że lekko zmienia kolor włosów i bardziej uwidacznia np. odrosty.

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: ciężko byłoby policzyć

Chcesz pochwalić asiuulkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie jak Batiste
  • Po raz pierwszy, suchy szampon Isany kupiłam z powodu dość dużej przeceny w Rossmannie. Na co dzień używam szampony Batiste, jednak ich cena, a także mała dostępność mogą czasami dać w kość.
    Po zastosowaniu szapmonu Isany byłam mile zaskoczona - bardzo dobrze odświeża włosy i nadaje im objętość. Jednak co najważniejsze, biały proszek nie pozostaje na włosach (co zdarzyło mi się w przypadku innych suchych szamponów). Jedynym minusem jest dla mnie zapach, jakoś nie mogę się do niego przekonać...

Używam tego produktu od: 5-6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić stanatic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Lubię ten szampon,gdyż :

+Cena w promocji 5,99zł za 200ml (to najtańszy suchy szampon jaki znam),
    +Zapach jest ok,
    +Działanie ok : efekt czystych włosów, uniesionych u nasady, typowe push up.
    +Dobrze się wyczesuje.

Minusów nie zauważyłam. Świetny produkt.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić ewelinag122 za czytelną i pomocną recenzję?
  • do tej pory najlepszy
  • to mój 3 albo 4 szampon i uważam że jest dobry, ale mam ochotę spróbować osławionego batiste
    szampon ma dużo proszku, mocno bieli włosy ale natychmiast widać że są uniesione, puszyste i można jeszcze dzień pokazać się ludziom
    ja nigdy nie wyczesuję suchych szamponów tylko wycieram ręcznikiem i to wystarczy
    isana przetrzymuje włosy we względnej świeżości przez cały dzień i mi to wystarczy
    oczywiście używam tylko, kiedy włosy są klapnięte ale nie widocznie tłuste
    wydajność przeciętna chyba, mocno sypie proszkiem, więc nie trzeba dużo psikać

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok!
  • Przedłuża świeżość włosów
    ładny zapach
    wydajny
    łatwa aplikacja

-wysoka cena (Batiste jest kilka złoty droższy, a z pewnością lepszy)
    -zostawia białą osad (który można wyczesać )

Chcesz pochwalić upset06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fama głosi, że szału nie ma
  • To mój pierwszy suchy szampon, więc nie mam niestety punktu odniesienia. Na początku byłam zachwycona - mam długie włosy i mycie ich codziennie doprowadza mnie do szału. A czasem trzeba wyjść po mleko do sklepu... Po kilku użyciach jednak zauważyłam, że do ideału mu daleko, niezależnie od tego, czy to jest pierwszy tego typu produkt, jakiego używałam, czy też nie...

+ cena, dostępność;
    + łatwe wyczesywanie produktu;
    + ładny zapach i poczucie odświeżenia;
    + unosi włosy i sprawia, że łatwiej się układają.

- bardzo szybko się kończy, co może wynika z tego, że...
    - ... trzeba sporej ilości produktu, żeby faktycznie odświeżyć włosy (to pewnie nie dotyczy posiadaczek krótkich włosów, ale takie, których włosy sięgają już choćby za ramiona, może się ze mną zgodzą);
    - odświeża, fakt, ale tylko na chwilę, bo nie mogę się zgodzić, że na cały dzień;
    - efekt odświeżenia jest zależny od stanu naszych włosów przed 'zabiegiem' - tzn. jeśli nie są mocno brudne czy przetłuszczone, to Isana daje radę, jeśli jednak mamy problem z włosami przetłuszczającymi się... no to lepiej w ogóle po ten szampon nie sięgać.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić summer_overture za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabizna
  • Poza tym że nieźle się wyczesuje nie znajduje w nim żadnych zalet. Jest bardzo mało wydajny - trzeba duuużo napsikać żeby włosy wróciły do formy ( z batiste nie mam z tym problemu- psik psik i już). Odświeża na krótko. Czyli swojego głównego zadania nie spełnił.
    Do zapach nie przywiązywałam uwagi.

Używam tego produktu od: około dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe i pół

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przegrał z Batiste
  • Kupiłam na promocji i był to mój pierwszy suchy szampon. Pozostawiał duży nalot, ale do wyczesania. Przedłużał świeżość włosów, niestety max na pół dnia. Odkąd pojawił się Batiste w hebe już nigdy do niego nie wrócę. Jest dużo słabszy niż Batiste i sądzę że warto wydać 5 zł więcej i mieć dużo lepszy suchy szampon, niż ten.

Chcesz pochwalić lotta2501 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel
  • Nie nadaje się do ciemnych włosów.
    Zostawia tępą szarawą powłokę na włosach, która jest bardzo widoczna. Do tego jest mało wydajny
    Daję jedną gwiazdkę za zapach.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić gwiazdka100000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry
  • Mimo tego, że nie odświeża włosów na długo bo tylko na jakiś czas, i mimo jego słabej wydajności i tak jest niezły. Często jest w promocji, ma według mnie piękny zapach, który długo się utrzymuje, dodaje trochę objętości, łatwa aplikacja, dla mnie bardzo dobry

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić 16paulina16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji, ale można spróbować !
  • - w moim przypadku lekko "odtłuścił" włosy
    - lekko puszyste
    - niezbyt wydajny
    - dobra cena

Lepiej użyć suchy szampon, niż męczyć się z dyskomfortem, kiedy nie umyjemy włosów.

Używam tego produktu od: jeden tydzień
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić doma121297 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie daje
  • Nie rozumiem zachwytów. Mnie osobiście szampon drażni i, co rzadko zdarza mi się przy prawie pełnych kosmetykach, za niedługo wyląduje w koszu.

Nie odświeża włosów (no, może bardzo minimalnie), dalej bardzo wyraźnie widać, że są one przetłuszczone.

Ma bardzo nachalny, ohydny zapach od którego robi mi się niedobrze, a który długo utrzymuje się na włosach i w pomieszczeniu.

Używam tego produktu od: 2 razy

Chcesz pochwalić wild_horse za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na 5+ ;-)
  • Jest to mój pierwszy suchy szampon więc nie mogę porównać efektów, ale sądzę, ż nie kupie żadnego innego chyba, że batiste( nwm czy dobrze napisałam)

Plusy:
    *dobrze kryje ( no bo przecież nie myje) tłuste 3-4 dniowe włosy( nie przetłuszczają mi się tak mocno)
    * dodaje trochę objętości
    * śliczny zapach, który długo się utrzymuje
    * łatwa aplikacja
    *nie pozostawia takiego białego pyłku, cięzko jest z nim przesadzić( nie tak ja w przypadku np. pudrów do włosów)
    * moim zdaniem b. wydajny-
    - jedna z youtuberek mówiła że starcza na jakieś 3-4 użycia mi starczył/starcza na jakieś 7 i jeszcze mi się nie skończył

Minusów nie zauważyłam Używam tego produktu od: 2 mscIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Groszek i fasolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Skuszona opiniami na wizażu postanowiłam go zakupić. I to była dobra decyzja! Myję głowę co 2 dni i czasami drugiego dnia już są w złym stanie wtedy suchy szampon świetnie się sprawdza. Nadaje im świeży wygląd i poprawia zapach.

Plusy:
    +tani ( często jest w promocji)
    +dostępność
    +wydajny
    +działa!
    +zapach

Minusy:
    - brak. Chociaż gdy się go za dużo użyje pozostawia białe ślady na włosach, ale nie jest to aż tak widoczne, gdy się dłużej poczesze włosy i wysuszy.

Jak najbardziej polecam

Chcesz pochwalić mariamadzialena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity
  • Mocne 4, bo do Batiste mu daleko. Różnice jakie widzę między tymi szamponami to przede wszystkim to, że Isana nie dodaje w ogóle włosom objętności. Fajnie je odświeża, jest chyba troche bardziej wydajny, jest go w opakowaniu więcej no i jest tańszy. No i pięknie pachnie - byłam uzależniona od tego zapachu, kojarzy mi się z zapachem z Yankee Candle clean cotton (czy jakoś tak) . Na pewno kupie go ponownie bo suchy szampon zawsze mam pod ręką, a Batiste jest jednak trudniej dostępny no i zdecydowanie droższy.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ruurza za czytelną i pomocną recenzję?
  • UWIELBIAM
  • Szampon ok, myje i w ogóle pod tym względem bardzo sie sprawdza. Ale ja go kocham też za zapach i za uniesienie włosów. Często używam go na dopiero co umyte włosy, bo nienawidzę lakierów do włosów, a suchy szampon nadaje im lekkości, świeżosci i uniesienia. Do tego jest bardzo łatwo dostępny - zawsze w Rossmannie. Jednak zazwyczaj kupuję go na promocji, bo minusem tego szamponu jest to, że szybko się kończy.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok 6

Chcesz pochwalić blairose za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Nadeszło lato, upały, mnóstwo wyjazdów i koncertów - a naprawdę nienawidzę świecić tłustymi włosami i wracać ze znajomymi z imprezy :P. Niestety, skarało mnie i muszę myć głowę codziennie.
    Szampon jest tani, łatwo dostępny i - co najlepsze - działa! Użyłam go po myciu jako stylizatora - włosy były odbite od nasady, puszyste. Skład ma bardzo nieładny, ale mimo tego, że miałam podrażniony skalp, nie czułam żadnego pieczenia ani nic mi się nie zaogniło. Czasami zdarza się z nim przesadzić i bywa, że ciężko mi go wyczesać, ale wiadomo, ze wszystkim trzeba dojść do wprawy. Przedłużył mi świeżość o cały jeden dzień.

Plusy
    + tani
    + łatwo dostępny
    + działa
    + ładny design [fanka zieleni]
    + wydajny
    + nie przesusza na krótką metę

Minusy
    - jak patrzę na skład, to przechodzą mnie ciarki

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić lawlietowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla bardzo przetłuszczających się włosów
  • Mam mocno i bardzo szybko przetłuszczające się włosy.

Naiwnie myślałam, że może to będzie taki "cudowny" szampon, dzięki któremu nie będę musiała myć codziennie włosów. Niestety cudów w tym wypadku nie ma, choć właściwie powinnam była się tego spodziewać, bo to byłoby zbyt proste i tanie rozwiązanie mojego problemu .

Po użyciu szamponu widać lekkie odświeżenie, ale jak na moje potrzeby zdecydowanie za małe i za krótkotrwałe. Może u kogoś z mniejszym problemem przetłuszczających się włosów, kto potrzebuje tylko lekkiej "poprawki", będzie sprawował się lepiej.

Zapach mi specjalnie nie przeszkadza, włosy są po użyciu mniej oklapnięte i przez jakiś czas wyglądają na trochę bardziej suche, ślady na włosach nie są zbyt trudne do usunięcia (na moich mysich kosmykach). Cena nie jest wysoka, więc nie mam poczucia zmarnowania pieniędzy.

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy

Chcesz pochwalić Kamelia_K za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Nie rozumiem zachwytów nad wydajnością - mnie wystarczył tylko na 4 użycia niestety.
    Włosy co prawda wyglądają po nim bardziej świeżo, ale nie porównałabym ich do stanu jak od razu po umyciu. Ciężko mi tez było się go pozbyć z włosów - a mając czarne włosy, wyglądałam jakbym miała siwe odrosty w niektórych miejscach.
    W sytuacji kryzysowej na pewno bym po niego sięgnęła, jednak oczekiwałam od niego więcej.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić vampiregrin66 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratuje
  • Szampon Isana jest pierwszym suchym szamponem jaki miałam okazję wypróbować i od razu się polubiliśmy.
    W nagłych przypadkach idealnie odświerza moje włosy. Szybko, łatwo i przyjemnie. Wystraczy spryskać, rozczesać i włosy wyglądają jak dopiero umyte. Super. Efekt ten utrzymuję się kilka godzin.
    Bardzo wydajny szapon, przy tym niedrogi, łatwo dostępny - same plusy.

Ilość zużytych opakowań: kończe 1 opakowanie

Chcesz pochwalić Afrodyta155 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny
  • Uwielbiam ten suchy szampon.Po prostu nie wyobrażam sobie bez niego życia.Włosy myję co dwa dni i niestety,ale na następny dzień nie wyglądają dobrze;są przetłuszczone u nasady i takie oklapnięte.Ten kosmetyk sprawia,że włosy są odświeżone,delikatnie uniesione u nasady no i lubię jego zapach.Kocham,kocham,kocham.

Używam tego produktu od: 1rok
    Ilość zużytych opakowań: 4lub5

Chcesz pochwalić Syl Wia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak
  • Szukałam na szybko jakieś taniego i akurat dostępnego w sklepie suchego szamponu i trafiłam na Isane. Jest to mój pierwszy produkt tego typu, dlatego nie mam żadnego porównania.

Zalety:
    -cena
    -dostępność
    -wydajność
    -całkiem okej pachnie
    -działa dobrze, pomaga mi w kryzysowych sytuacjach
    -odświeża
    -spełnia swoje funkcje cały dzień

Wady:
    -włosy stają się bardzo matowe
    -czasami sprawia problem z wyczesaniem z włosów (mam ciemne włosy)
    -skład

Używam tego produktu od: Dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Malinka92zgr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet ok
  • Kupuję go zazwyczaj w promocji za 5 zł, wtedy według mnie cena jest adekwatna do jakości. Mam długie, gęste włosy więc dla mnie nie jest to produkt zbyt wydajny. Cenię go za świeży, długotrwały zapach i całkiem dobre działanie utrzymujące się około 7 godzin. Niestety trochę bieli włosy, sprawia, że stają się szorstkie i nieładnie matowi. Mógłby mieć trochę lżejszą formułę.

Używam tego produktu od: 5 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 4 sztuki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ToniaZhivago za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez specjalnych efektów
  • Sucha szampony chyba nie sprawdzają się na moich włosach, jednak produkt z Rossmanna jest dużo lepszy niż Syossa. Jest wydajny, niedrogi. Daje jakiś efekt odświeżenia (może u innych się lepiej sprawdzi). Trudno go wyczesać z włosów. Nie śmierdzi mocno, opakowanie jest szczelne. Wolę kupować go niż ryzykować z droższym bublem

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: ok 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • W awaryjnych sytuacjach
  • Zakupiłam na promocji w cenie 5,99zł.

Plusy:
    - cena
    - wydajność. Szampon starczył mi na około 4 miesiące. (Stosowałam bardzo różnie, od kilku użyć w jednym tygodniu po stosowanie go raz na dwa tygodnie.)
    - działanie. Wystarczy psiknąć kilka razy na skalp, by po paru minutach wyczesać go i cieszyć się odświeżoną fryzurą.

Minusy:
    - zapach. Mi osobiście nie przypadł do gustu, ale to sprawa indywidualna.
    - długość wyczesywania produktu. Wiadomo, że suchy szampon musi zostawić ślady po aplikacji, jednak mi zdecydowanie przeszkadza to, jak długo muszę go wyczesywać. Nie wygląda to zbyt estetycznie, a nie o to chodzi.

Podsumowując - ten produkt jest jak najbardziej godny uwagi. Może być tańszym zamiennikiem do innych popularnych suchych szamponów. Myślę, że zdecydowanie przypadnie do gustu blondynkom, szampon będzie wtedy niemal niewidoczny. Za tą cenę naprawdę warto go kupić.

Nie wiem, czy kupię go ponownie, bo chcę przetestować inne produkty tego typu. Niemniej, polecam.

Używam tego produktu od: grudzień 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić vincentvangogh za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij