Rossmann, Isana Hair, Trocken Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Powiększ Rossmann, Isana Hair, Trocken Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Zgłoszony przez nietoperek22
Suchy szampon do włosów Isana to idealne rozwiązanie pozwalające na umycie włosów w tzw. międzyczasie bez użycia wody. Włosy zostaną odświeżone w przeciągu kilku sekund i staną się ponownie puszyste. Fryzura nie ulegnie zmianie, a włosy będą wyglądały na zadbane.
- włosy pachnące świeżością
- mycie bez wody
- łatwe w rozczesywaniu
Idealna pielęgnacja w międzyczasie.

Skład: Butane, Aluminum Starch, Octenylsuccinate, Alcohol denat., Parfum, Hexyl Cinnamal, Aqua, Distearyldimonium Chloride, Isopropyl Alcohol.

Cena; 9,99zł / 200g
/s/

• Nie jest taki zły
  • Wypróbowałam wiele suchych szamponów. Ogólnie jestem ich "fanką" i uważam, że ciężko jest obyć się bez tego wynalazku gdy jest się osobą zabieganą. Gdy miałam włosy platynowe byłam bardzo zadowolona. Szampon świetnie odświeżał włosy dawał im lekkość, nie były przylizane ale gdy zmieniłam kolor włosów na ciemny dostrzegłam jak bardzo bieli i matuje włosy. Nieźle się trzeba naczochrać ręcznikiem żeby zniwelować siwiznę... Nie jest łatwy do wyczesania. Powtórnie kupię go tylko wtedy gdy nie będę miała dostępu do batiste.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ClaudiaMarie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Kupiłam ten szampon po przeczytaniu opinii na KWC i nie zawiodłam się Wiele razy uratował mi życie kiedy budzik rano nie zadzwonił

Włosy są po nim matowe, ale jest to kosmetyk awaryjny i wolę włosy matowe niż przetłuszczone (czasami mam takie po paru godzinach od mycia).

Po zastosowaniu włosy są siwe, ale wystarczy przejechanie grzebieniem i po sprawie

Po spryskaniu włosów lakierem efekt czystych włosów spokojnie trzyma się cały dzień

Na pewno ponownie go kupię. Polecam

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić echme za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny kosmetyk za jedyne 10,99
  • Do zakupu suchego szamponu z Isany długo się przymierzałam, aż pewnego razu się skusiłam i kupiłam go. Pamiętam, że gdy tylko wróciłam do domu chciałam poznać jego zapach i szybko pobiegłam przed lustro spryskać nim swoje - co prawda - czyste wtedy włosy - zapach rewelacja! W porównaniu np. do suchego szamponu jednej firmy na literę S. - przepiękny. Szampon jest w dość wygodnym pojemniku i muszę przyznać, że starczył mi na dłużej niż szampony marki na literę B. Zaopatrzyłam się w następną butelkę i czuję, że jak tylko spotkam go w promocji - kupię na zapas kilka sztuk bez wahania! Polecam!!!

Używam tego produktu od: kilkunastu tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 2 poj.

Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • +CENA
    +spełnia swoje zadanie, jeśli włosy są siwe po spryskaniu trzeba je przeczesać szczotką lub energicznie przeczesać rękoma :p
    +wydajny - mi wystarcza na bardzo długo
    +wiadomo, że nie zastąpi mycia, ale w awaryjnych sytuacjach warto go mieć
    polecam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić ashley00133 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zbędny gadżet
  • To mój pierwszy suchy szampon i chyba ostatni.
    Kupiłam go w promocji za 6 zł.

W okresie jesienno-zimowym moje włosy i skalp stają się strasznie kapryśne i nieprzewidywalne. Normalnie myję włosy co 2-3 dni, ale niestety teraz potrafią już kilka godzin po umyciu wyglądać jakbym pozostawiła je sama sobie na tydzień... Właśnie dlatego zdecydowałam się na wypróbowanie tego typu produktu.

Suchy szapmon Isana odświeża włosy i bardzo delikatnie unosi u nasady, ale szału nie ma. Po jego użyciu i tak było widać, że włosy wymagają umycia szamponem.
    Po aplikacji włosy są siwe, ale na szczęście produkt łatwo się wyczesuje.
    Nie podrażnił mi skóry głowy, nie spowodował łupieżu, itp.
    Produkt jest niewydajny. Starczył mi na 6 aplikacji.

Skład:

Butane- gaz nośny występujący w kosmetykach w formie areozolu

Aluminium Starch Octenylsuccinate- regulator lepkości, substancja absorbcyjna, może powodować podrażnienia

Alcohol denat.- otrzymywany poprzez fermentacje węglowodanów lub syntetycznie z ropy naftowej, jest bardzo dobrym środkiem rozpuszczający dla licznych substancji, składnik o działaniu tonizującym, oczyszczającym, odtłuszczającym, odświeżającym, może wysuszać skórę

Parfum- kompozycja zapachowa

Hexyl Cinnamal- substancja zapachowa, może uczulać, imituje zapach jaśminu

Aqua- woda

Distearyldimonium Chloride-

Isopropyl Alcohol- konserwant, rozpuszczalnik

Używam tego produktu od: użyłam go 6 razy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Lady_Mosquito za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry dla blond włosów
  • Szampon ten był moim pierwszym tego typu produktem. Zachęcająca była również cena 5 zł na promocji w Rossmannie. Pierwsze wrażenie po jego zastosowaniu to przerażenie -jestem siwa. Jednak po wmasowaniu go u nasady włosów biały pyłek znikł a włosy stał się naprawdę odświeżone. Włosy są po nim lekko zmatowione i suche ale da się to znieść. Jednak muszę stwierdzić,że na krótkich a przede wszystkim ciemnych włosach się on nie sprawdzi. Jest on na nich naprawdę widoczny. Na blondzie nie będzie z nim większego problemu. Mam nadzieję,że zrobią kiedyś wersję tego szamponu do włosów brązowych a na pewno kupię.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NikaaK za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam.
  • Zdecydowanie nie polubiłam się z tym suchym szamponem.

Kupiłam go po okazjonalnej cenie, ale mimo wszystko nie jest wartych nawet kilku złotych. Włosy bo jego użyciu są strasznie matowe. Bardzo odrzuca mnie ten efekt.
    Wyglądają dosłownie jakbym wysypała dużo pudru dla dzieci na głowę. Porażka.

Kiedy używam go mniej to wtedy włosy wyglądają dalej an tłuste i jego użycie staje się bezsensowne.

Jedyny plus to świeży zapach i tyle.

Wydajność pozostawia też wiele do życzenia..

No ogólnie kiepski jest, naprawdę. Na pewno więcej go nie kupię!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić sweetmedi25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zależy od dnia
  • Jestem zdania, że zależnie od dnia, produkt spisuje się czasem lepiej, a czasem gorzej.
    Jeśli mam włosy dwudniowe i nie widać tłustych strąków, to wówczas kosmetyk daje sobie radę.
    W sytuacji gdy na przykład jeden bok mam puszysty, a drugi przyklapnięty i tłustawy, sięgam po szampon i później tego żałuję, gdyż odświeżenie nie następuje i mam efekt odwrotny do zamierzonego.
    Nie ma sensu nawet spięcie ich.. Wtedy nie pozostaje nic innego jak umyć włosy szamponem.
    Niemniej jednak jest to wart uwagi produkt, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę regularną, jak i w promocji.
    Suchy szampon jest wydajny, dziwnie pachnie (według mnie detergentem do mycia łazienek) i może przyprawiać wrażliwców o swędzenie.

Mimo to produkt gości na półce od roku.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić cedrowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój pierwszy suchy
  • Jako, ze mój pierwszy suchy szampon (i raczej jedyny sadząc po dostępności innych) to myslę, że jest idealny. Działa na tłuste wlosy tak jak powinien. Nie pozostawił siwizny. Świetnie je odświeżył. Wydajny produkt w sporej butelce, łatwo dostepny, przystepny cenowo. Lepszego to nigdy nie znajde...

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić marta_1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zbawienie
  • Uwielbiam uwielbiam !! kiedy jest promocja w rossmanie kupuje je zazwyczaj w ilosciach hurtowych . Bardzo ulatwil mi zycie , dzieki nie mu moje wlosy na drugi dzien nie sa tak przyklapniete . Czytajac recenzje innych dziewczyn bylam w szoku kiedy pisaly ze wystarcza im na 4-5 razy . Ja używam go 3-4 razy w tygodniu i spokojnie wystarcza mi na miesiąc , nie pryskam na kazde pasmo wlosow , tylko na grzywke i przedzialek oraz tyl glowy

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 10-12

Chcesz pochwalić Kasia12kk za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij