Rossmann, Isana Hair, Trocken Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Powiększ Rossmann, Isana Hair, Trocken Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Zgłoszony przez nietoperek22
Suchy szampon do włosów Isana to idealne rozwiązanie pozwalające na umycie włosów w tzw. międzyczasie bez użycia wody. Włosy zostaną odświeżone w przeciągu kilku sekund i staną się ponownie puszyste. Fryzura nie ulegnie zmianie, a włosy będą wyglądały na zadbane.
- włosy pachnące świeżością
- mycie bez wody
- łatwe w rozczesywaniu
Idealna pielęgnacja w międzyczasie.

Skład: Butane, Aluminum Starch, Octenylsuccinate, Alcohol denat., Parfum, Hexyl Cinnamal, Aqua, Distearyldimonium Chloride, Isopropyl Alcohol.

Cena; 9,99zł / 200g
/s/

• koło ratunkowe
  • Świetny, jeżeli chodzi o sytuacje awaryjne. Wystarczy tylko spryskać włosy i po chwili je rozczesać. Suchy szampon nie jest przeznaczony do codziennego stosowania, jak niektórym się wydaję. Świetnie sprawdza się w sytuacjach, kiedy włosy są przetłuszczone a my nie mamy czasu umyć włosów. Efekt jest naprawdę dobry, ale trzeba brać pod uwagę,że niestety nie na długo. Przecież nic niestety nie zastąpi nam umycia włosów Efekt utrzymuję się do kilku godzin, ale wydaję mi się że to i tak długo. Jest o wiele lepszy niż np. suchy szampon z Timotei, który strasznie przetłuszcza włosy i nie daję takiego samego efektu jak Isana.

Zalety produktu:
    - piękny zapach
    - świetny efekt do kilku godzin
    - odświeżający
    - tani, bo na promocji można go kupić za 5, 6 zł
    - wydajny

Moja ocena to :
    3,5 na 5 gwiazdek Używam tego produktu od: od dwóch lat Ilość zużytych opakowań: około 4 opakowań

Chcesz pochwalić Marika876 za czytelną i pomocną recenzję?
  • za piątaka mi pasuje
  • Całkiem przyjemnie pachnie, ale nie zostawia na włosach zapachu. Mocno bieli, ale da się wszystko wyczesać. Nie unosi, nie usztywnia, po prostu odświeża na kilka godzin. Opakowanie nie specjalnie mi się podoba, ale ma dużą pojemność, co rekompensuje mi w zupełności wizualne braki. Za piąteczkę nie da rady kupić żadnego innego suchego szamponu (a na przecenach w rossmanie płacimy właśnie coś koło tego), więc jak dla mnie, za taką cenę - wyśmienity . Naprawdę polecam do odświeżenia fryzury, produkt świetny na co dzień, ogólnie bardzo na plus.

Używam tego produktu od: 1 op. na ok. 3 - 4 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte

Chcesz pochwalić AutumnRain za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię go
  • Nie zostawia jakoś przesadnie tego białego osadu, da się to szybko wyczesać, fajnie odświeża włosy (niestety w moim przypadku tylko na około godzinę, może dwie), jest wydajny, pięknie pachnie i jest tani. Na pewno do niego wrócę

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić PenguinAlex za czytelną i pomocną recenzję?
  • W przyszłości poszukam czegoś lepszego
  • To mój pierwszy suchy szampon i kupiłam go za
    namową kuzynki, który bardzo go chwaliła.

Pierwsze na co zwróciłam uwagę to,
    że muszę go nałożyc naprawdę dużo, żeby dobrze usunął przetłuszczenie włosów. W tej kwestii znacznie lepiej radzi sobie z tym biały proszek służący do odbijania włosów od nasady. Trochę też odbija te włosy od nasady ale nie jest to jakaś rewelacja. Przez to, że nakładam go dużo szybko się kończy, więc tak naprawdę mimo niskiej ceny wcale tanio nie wychodzi.

W tej chwili kupuję już z czystego
    przyzwyczajenia jeśli jednak dostanę coś bardziej wydajniejszego i lepiej oczyszczającego skórę głowy to na pewno się z nim pożegnam.

Używam tego produktu od: styczeń 2014Ilość zużytych opakowań: z sześc na pewno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agusiaAA 19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • A ja go lubię
  • Opakowanie: solidne, ładne, nie wyślizgujące się z łapek.

Zapach: nie wiem jak go określić, jest po prostu śliczny,lubię go

Działanie: odświeża włosy na długi czas trzeba dobrze wyczesać szampon żeby nie zostawić białych włosów. nie podrażnia, nie powoduje łupieżu, nie obciąża. Włosy są lekkie, nie przyklapnięte. Minusem jest to, że czasem po tym szamponie się elektryzują. Mam wybredne, przetłuszczające się włosy, na które dobrze działają zwykłe ziołowe szampony - ten suchy szampon nie zwiększył mojego problemu, tzn. włosy nie tłuszczą mi się szybiciej.

Cena: często w promocji za 6 zl, więc stosunek ceny do jakości jest barfzo dobry!

Używam tego produktu od: listopad 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, w trakcie 2

Chcesz pochwalić mycha94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej :/
  • Przede wszytskim nie jest dla mnie szamponem, bo nie odświeża moich włosów w ogóle.
    Mam włosy niskoporowate, lejące, cienkie, delikatne i w dodatku bardzo ciemne.
    Nie sprawdza się w ogóle. Po użyciu zostawia włosy matowe, jedynie co zmniejsza optycznie odcień włosa przetłuszczonego na matowy i tyle :/ Włosy nie są ani świeże ani odbite od nasady. Robią się przylizanym matem. Próbowałam na różne sposoby: i mało i dużo , i na wierzch i pod spód i przy samym skalpie. Zawsze efekt marny, utrzymujący się do godziny czasu a " patom nazad" swoje.
    Najgorsze co mnie w nim wkurzyło to okropnie duszący zapach, przypominający niestety odświeżacz do butów marki Scholl:-( Żałuję, że wydałam te 11 zł...

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy

Chcesz pochwalić Natuś-77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych
  • Szampon zakupiłam w promocji, za jakieś 6 zł. Mam dosyć długie włosy, sięgają za łopatki, więc zdarzają się sytuacje, kiedy ich umycie jest uciążliwe. W takich sytuacjach suchy szampon sprawdza się świetnie.

+ odświeżone włosy, efekt utrzymywał się czasem nawet 2 dni
    + zwiększona objętość
    + stosunkowo łatwo było go wyczesać, mimo, że mam ciemne włosy ślady po szamponie raczej nie zostawały
    + cena, często można też trafić na promocje
    + opakowanie - dosyć estetyczne, nie razi w oczy, łatwe w obsłudze
    + produkt, w porównaniu do innych, dosyć wydajny

- duszący zapach podczas aplikacji (natomiast na samych włosach już nie przeszkadzał)
    - uczucie "sztywnych" włosów, tak jakby były spryskane lakierem - niby dobrze, bo były uniesione, ale sprawiały wrażenie szorstkich - może to moja wina, bo nałożyłam za dużo produktu?
    - Alcohol denat w składzie trochę straszy :/

Z suchymi szamponami eksperymentuję od dawna, za każdym razem kupuję inny, ale być może kiedyś do niego wrócęUżywam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: Jedno.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sia1994 za czytelną i pomocną recenzję?
  • duszący
  • pozostawia włosy "siwe" i jest strasznie duszący, nie da się wytrzymać gdy się nim popsika. Nie polecam. Nie zauważyłam też rewelacyjnych efektów po nim. A zakupiłam go ze względu na wysoką ocene na wizażu ale jednak nie jest dobry dla mnie.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić acotam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetnie się sprawdza w sytuacjach awaryjnych.
  • Nie ukrywam, że wybrałam akurat ten produkt ze względu na jego niską cenę. Mam dość gęste, ale niestety cienkie i szybko przetłuszczające się włosy. Do tej pory myłam włosy codziennie, ale odkąd kupiłam ten produkt zaczęłam je myć co 2-gi dzień. Nie spryskuję nim całych włosów a jedynie partie nad uszami i grzywkę. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Włosy przestają być tłuste, robią się bardziej puszyste. Jedynym minusem jest zmatowienie, brak połysku, ale cóż, wiadomo, że nie jest to kosmetyk do codziennego stosowania a jedynie w sytuacjach awaryjnych, w których moim zdaniem sprawdza się rewelacyjnie.Używam tego produktu od: kilku dniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Abernathy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Moim zdaniem bardzo fajny szampon.Wystarczy spryskać nim włosy, wytrzeć ręcznikiem i rozczesać. Bardzo fajnie odświeża włosy, nie są one przetłuszczone i faktycznie wyglądają, jakby były po umyciu. Jeszcze następnego dnia włosy wyglądają na odświeżone,są miękkie i gładkie w dotyku. Szampon bardzo ładnie pachnie i zapach ten utrzymuje się na włosach dość długo. Jest wydajny, łatwy w użyciu, niedrogi. Nie wywołuje u mnie podrażnień czy swędzenia skóry głowy, nie obciąża włosów. Jedynym minusem jest to że może pozostawiać jasne ślady na ciemnych włosach.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Chcesz pochwalić weronkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Kupiłam zachęcona recenzjami i opiniami odnośnie suchych szamponów. Użyłam już kilka razy w awaryjnych sytuacjach, a opakowanie w dalszym ciągu jest moim zdaniem do połowy pełne. Efekt na włosach przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, ponieważ to pierwszy produkt tego typu, którego używam i nie spodziewałam się, że przetłuszczone włosy, mogą wyglądać do tego stopnia świeżo i puszyście. Jest tani i wydajny, opakowanie jednak niezbyt ładne, aczkolwiek to nie powinno mieć większego znaczenia.

Tego typu szampon nie zastąpi mycia włosów, ale jestem jak najbardziej na tak

Chcesz pochwalić AngelicWing za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry do sytuacji awaryjnych
  • - Kupiłam go w promocji za około 6 zł, co już jest dużym plusem w porównaniu do cen innych suchych szamponów

- Do sytuacji awaryjnych jest naprawdę fajny, nie mam po nim włosów jak po myciu ale nie wyglądają już na takie tłuste

- Zapach nie jest drażniący, szybko wysycha na włosach

- Starcza w miarę długo, na pewno na więcej użyć niż np. syoss

Polecam jako niedrogi szampon, z pewnością są lepsze, droższe ale jak ktoś potrzebuje tylko na sytuacje wyjątkowe to jak najbardziej się nadaje

Chcesz pochwalić Petrycja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zły
  • Używałam już paru suchych szamponów, więc mam rozeznanie i muszę przyznać, że ten jest jednym z lepszych. Chociaż do Batiste się nie umywa. Nie używam tego typu produktów na co dzień, raczej w sytuacjach awaryjnych.

Na +

+ Naprawdę działa - włosy wyglądają na świeższe, chociaż nie są idealne jak po myciu, ale trudno tu oczekiwać cudów, jednak nic nie zastąpi mycia
    + Włosy wyglądają dobrze nawet na drugi dzień po użyciu tego szamponu, więc efekt nie jest chwilowy
    + Cena - kupuję go zawsze w promocji za 6 zł, więc jest chyba najtańszym produktem tego typu dostępnym na rynku
    + Dostępność - każdy Rossmann

Na -

- Zapach - moim zdaniem jest trochę męski i może przeszkadzać, jest dosyć intensywny i czuję go długo, zresztą nie tylko ja
    -Opakowanie - mało estetyczne, nie podoba mi się, do tego już raz miałam taką sytuację, że po dwóch użyciach atomizer się zepsuł i szampon był do wyrzucenia
    - Aby uzyskać dobry efekt, trzeba nałożyć dosyć sporo produktu, przez co jest mało wydajny - starcza na parę użyć
    - Bieli włosy, a właściwie raz bieli, raz nie - nie wiem od czego to zależy
    - Nie unosi włosów u nasady

Generalnie jest ok, chociaż jak pisałam wolę Batiste, ale niestety jest słabo dostępny, więc kupuję go tylko jak jestem w pobliżu Hebe, a tak zadowalam się Isaną ;-)

Ilość zużytych opakowań: 3 i pół

Chcesz pochwalić cochonnetta za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • słaby
  • Suchy szampon przede wsyztskim jest przeznaczony do użycia na przetłuszczone włosy u nasady. I tej roli nie spełnia na moich włosach.

+ za niską cenę
    +nadaje się jedynie do podniesienia świeżych włosów

- nie zadziałał na moich włosach na dłuzszą metę
    - zostawia biały osad w sporych ilościach mimo wyczesywania

Używam tego produktu od: dość szybko zużyłam
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam 1 opakowanie

Chcesz pochwalić akaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Nie ukrywajmy, suchy szampon to kosmetyk na pewno przydatny, nie raz wyprawił mnie z opresji. Szkoda tylko, że nie na długo. Już po 2 godzinach od zastosowania czuję, że moje włosy są znowu oklapnięte i nieświeże. Oczekiwałam po nim czegoś więcej. Nie miałam wielkich problemów z białym nalotem, który znikał po dokładnym rozczesaniu.
    Na plus z pewnością zapach - bardzo miły i świeży, długo utrzymywał się na włosach, czułam go nawet na drugi dzień. Szampon wystarczył mi na kilkanaście zużyć, z czego jestem bardzo zadowolona. Jak za tą cenę produkt dobry, chociaż do ideału sporo mu brakuje.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jagodoweciastko94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny kosmetyk!
  • Jeżeli ma się mało czasu lub czasami nawet z lenistwa ten suchy szampon odświeży włosy, nada im piękny zapach. Szampon jest bardzo wydajny, dla mnie starcza na jakieś 10 użyć, a mam gęste i długie włosy.
    Bardzo przekonuje też cena, szczególnie promocyjna. Jak jest w promocji kosztuje ok 5-6 zł.
    To jest jedna z rzeczy, bez których nie potrafię się obejść.

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań po 200 ml

Chcesz pochwalić Kejti20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odkrycie
  • Bardzo lubię ten suchy szampon. Jest oczywiście moim niezbędnikiem w szafce. Nie mam czasu żeby codziennie myc włosy, nawet czasem ochoty więc tylko szast prast i gotowe - włosy odświeżone.

+cena przystępna raczej dla każdego
    + odświeżone i gotowe do układania włosy
    + zapach

Używam tego produktu od: chyba od dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić wiejskababa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbędny produkt
  • Efekt ,,mycia" tego szmponu jest znikomy. Troszkę zwiększa objętość, a i ten efekt trwa bardzo krótko. Do tego na włosach pozostaje talk, co wyglądem przypomina łupież. Trudno to wyczesać. Słyszałam gdzieś, że trzeba zdmuchnąć ten talk suszarką. Ale jakby się tak zacząć bawić, to chyba już mniej czasu zajełoby poprostu umycie włosów, a ten produkt i tak tego nie zastąpi wody i szmponu. =)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Buraska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odkrycie
  • Nigdy wcześniej nie stosowałam żadnego typu suchego szamponu pewnego dnia promocja w Rossmanie zachęciła mnie do kupna tego produktu. Obejrzałam kilka filmików jak go stosować i uważam, że jest to idealne rozwiązanie jak nie chce się wstać wcześniej, żeby umyć włosy albo szybko je odświeżyć. W moim wypadku włosy na drugi dzień są już całkiem oklapnięte i w grę wchodzi jedynie kitka a dzięki suchemu szamponowi drugi dzień mogę się cieszyć z rozpuszczonych włosów. Najpierw je prostuję następnie rozpylam produkt dzieląc włosy na pasma. Na początku jest dość silny biały osad który po chwili łatwo się wyczesuję z tym, że mam włosy blond i tu rodzi się pytanie jak to zrobiły by kobiety z ciemniejszymi włosami bo jednak ciężko jest wyszczotkować idealnie ten biały pył.

+/-

+ szybko odświeża włosy
    + nie wysusza nadmiernie
    + włosy ładnie się układają (działa trochę jak lakier i podnosi je u nasady)
    +nie osypuje się
    + cena i dostępność (często można dostać go w promocji)

- zapach jak dla mnie dość intensywny
    -trzeba mieć cierpliwość do wyczesania

Ilość zużytych opakowań: pięć

Chcesz pochwalić KorneliaaAmelia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Mój pierwszy suchy szampon. Jak dla mnie efekty nie są idealne , na lekko przetłuszczone włosy pomaga na 1 h a później nie widać żadnych efektów. Jedynym plusem jest to że do awaryjnych sytuacji może nam pomóc , oraz włosy ładnie pachną po nim .Po nałożeniu włosy stają sie siwo-białe a gdy dotkniemy włosów czujemy proszek ;/
    Chyba bym go nie kupiła już ..
    Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: połowa 200 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kingaboch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudny
  • suchy szampon jest swietny kosztuje tylko 10zl a potrafi zdzialac cuda. Juz po pierwszym uzyciu wlosy byly miekkie puszyste i mile w dotyku. Z pewnoscia eszcze nie raz siegne po ten produkt

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić Justysx3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Bardzo fajny suchy szampon. Jest łatwodostępny, niedrogi, wydajny i w 100% spełnia swoje zadanie. Wolę go od suchego szamponu Batiste, który to miał chyba tylko lepszy zapach.

Jedyny minusik to bielenie wlosów. Mam jasnobrązowe włosy i niestety trzeba się troszkę napracować, żeby nie wyglądać jakby się na nas osypał tynk, ale to domena większości suchych szaponów. Wzamian mamy efekt świezych wlsów na kilka ładnych godzin (8h spokojnie).

Chcesz pochwalić tenebris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Używałam różnych suchych szamponów, ten póki co jest najlepszy.

Plusy:
    - bardzo dobrze spełnia swoją role - odświeża włosy
    - podnosi włosy
    - w przeciwieństwie do innych suchych szamponów ma bardzo przyjemny zapach
    - włosy są po nim błyszczące i gładkie (nie wystarczy czesać, trzeba wytrzeć ręcznikiem jak po myciu głowy, wtedy będzie efekt)
    - włosy ładnie się układają, nie plączą się
    - niska cena

Minusy:
    - mało wydajny

W przypadku tego suchego szamponu jakość jest zupełnie nieadekwatna do ceny (w pozytywnym znaczeniu ). Wg mnie najlepszy.

Chcesz pochwalić alicja0101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Jest to drugi suchy szampon jakiego używałam. w pierwszym przypadku (syoss) przeszkadzał mi jedynie gryzący zapach.
    Mam włosy blond, więc nawet jak suche szampony je trochę bielą, to nie jest to aż tak widoczne. Powiem więcej - ten z Isany nadaje im takiej popielowatosci, co mi się podoba.

Plusy:
    + wygodne opakowanie, dozownik się nie psuje
    + lekko wyczuwalny nie przeszkadzający zapach
    + moje włosy odświeża na dwa dni
    + unosi włosy
    + cena
    + dostępność
    + włosom blond nadaje popielaty odcień
    + nie osypuje się na ubranie

Minusy:
    - wydajność (mam wrażenie, że bardzo szybko go ubywa, ale przy tej cenie można mu wybaczyć)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Chcesz pochwalić malenstwoEdzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry za niskie pieniądze
  • Mój drugi suchy szampon, wcześniej przejechałam się na Syoss więc do tego podchodziłam jak pies do jeża.
    Przy pewnych zakupach w Rossie zauważyłam, że jest on w promocji więc długo się nie zastanawiając postanowiłam spróbować ze względu na masę pozytywnych opinii.
    Puszka niezbyt mi się podoba, dość tandetna, w sumie wygląd typowy dla Isany.

No ale o samym produkcie:
    + dobrze odświeża włosy na długo
    + bardzo niska cena (6 zł w promocji!)
    + dostępność (każdy Rossmann)
    + przecudowny zapach
    + bardzo wydajny

Minusów nie widzę

Biała warstwa jest normalna dla wsyztskich suchych szamponów więc nie można uznać jej za minus. Da się łatwo wyczesać.

Na razie czaję się na Batiste bo nigdy nie miałam, ale do Isany na pewno jeszcze wrócę

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Kończę właśnie pierwsze

Chcesz pochwalić misislipy za czytelną i pomocną recenzję?