Rossmann, Isana Hair, Trocken Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Powiększ Rossmann, Isana Hair, Trocken Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Zgłoszony przez nietoperek22
Suchy szampon do włosów Isana to idealne rozwiązanie pozwalające na umycie włosów w tzw. międzyczasie bez użycia wody. Włosy zostaną odświeżone w przeciągu kilku sekund i staną się ponownie puszyste. Fryzura nie ulegnie zmianie, a włosy będą wyglądały na zadbane.
- włosy pachnące świeżością
- mycie bez wody
- łatwe w rozczesywaniu
Idealna pielęgnacja w międzyczasie.

Skład: Butane, Aluminum Starch, Octenylsuccinate, Alcohol denat., Parfum, Hexyl Cinnamal, Aqua, Distearyldimonium Chloride, Isopropyl Alcohol.

Cena; 9,99zł / 200g
/s/

• warto ten produkt mieć w sytuacjach skrajnie awaryjnych
  • Wstanie 30 minut przed budzikiem czy użycie suchego szamponu ?niekwestionowanie wybieram pierwszą opcje. owszem odświeża włosy, nie wyglądają one na tłuste, ale pozbawione są blasku.

Chcesz pochwalić ilkkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 14 raz(y)
  • POLECAM
  • Idealny produkt dla szybkiego odświeżenia fryzury. Używałam go już w różnych przypadkach - tak o, żeby włosy wyglądały na świeższe, przed pracą, imprezą. Sprawdza się rewelacyjnie, świetnie pochłania sebum, daje się szybciutko wyczesac, nie bieli skalpu. Jest tani, często dostępny na promocjach. Nie przypasował mi jedynie jego zapach, ale da się zniesc. Nie zastąpi on mycia włosów, ale w awaryjnych sytuacjach bardzo dobrze się sprawdza. Jest mega wydajny, polecam.

Chcesz pochwalić miv za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry, kupię ponownie
  • Tak, tak tak.
    dla mnie bardzo dobty. wprawdzie używam tylko do grzywki i to nie codziennie ale jestem zadowolona z działania. mam jasne włosy, więc nie mam wrażenia że talk zostaje we włosach.
    Użyty rano na grzywkę daje radę do wieczora, włosy są ładnie uniesione i lekkie.
    Napewno kupię

Chcesz pochwalić katharina032 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja
  • Kupiłam skuszona rzekomym efektem, na sytuacje awaryjne. Owszem, może nadaje on nieco objętości, ale włosy wyglądają po nim okropnie. Nawet po dokładnym wyczesaniu pozostaje trochę talku, który wygląda jak łupież a i włosy jak siwe... Jedynym plusem może być jego ładny zapach.

Chcesz pochwalić Kamciax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratowal mnie w wielu naglych sytuacjach
  • Spieszysz sie gdzies? Masz malo czasu? Za chwile musisz wyjsc a włosy są oklapnięte i wyraźnie potrzebują odświeżenia?
    O tak Suchy szampon z Isany to moje wybawienie.
    Wiele razy mnie uratował jak miałam niespodziewane nagłe wyjscie, lub rano jak oklapły mi włosy po nocy.
    Polecam każdemu.
    Łapać go na promocjach w rossmanie

Ilość zużytych opakowań: Ojej, ponad 10 ;D

Chcesz pochwalić Nikkula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Jako, że ten produkt wiele szału wywołał w Internecie, ja też się na niego skusiłam. Jak najbardziej działa, nie zastępuje w prawdzie całkowice mycia ale dobrze odświeża włosy nawet na cały dzień. Na moich brązowych włosach, po wyczesaniu nie nauważyłam białego 'osadu' aczkolwiek myslę, że na czarnych mógłby pozostać. Myję włosy codziennie ale dzięki suchemu szamponowi moge robic to co drugi dzień. Aplikacja łatwa, szybka. Można z nim przesadzic spryskując za dużo i wtedy ostymujemy ekekt obciązenia. Efekt zależy oczywiście od stanu włosów bo włosów nie mytych tydzień na pewno nim nie odświeżymy. Co do zapachu to wg mnie jest ok ale wydaje mi się, że nie wszystkim przypadne go gustu, ja osobiście usłyszałam kiedyś, że 'znowu pache jak dziecko' Całkiem wydajny. Na promocji w Rossmanie zapłaciłam za niego ok 5zł. Przydatny gadzet ale nie konieczny. Polecam wypróbować.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić nevermind99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry w kryzysowych sytuacjach
  • + dostępność
    + wydajność
    + cena (w promocji ok. 6 zł)
    + łatwość użycia
    + ratuje życie, kiedy nie mamy jak normalnie umyć włosów
    + podnosi włosy u nasady

- może zostawiać biały ślad

Chcesz pochwalić p95magdalena za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepsko
  • + tani (jednak dokładając kilka złotych można mieć większy i wydajnieszy suchy szampon)

- krótkotrwały efekt
    - nadaje włosom siwy "blask"
    - małe opakowanie
    - nie wydajny

Jak dla mnie nie - wolę kupić Syoss'a albo Schaume, które są kilka złotych droższe jednak starczają na dłużej i nie powodują efektu siwych włosów

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić dzonny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobry
  • Używałam go raz i przyznam, że nie spidziewałam się aż tak dobrego efektu.
    +włosy wyglądają jak po myciu
    +cena
    +wydajność ale używam go mało i w kluczowe dla mnie miejsce, więc nie idzie mi go dużo
    -niestety taki efekt nie utrzymuje się na moich włosach długo, bo tylko parę godzin

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić vjmeo za czytelną i pomocną recenzję?
  • gadżet
  • Dawno, dawno temu w Niemczech miałam okazję testować suchy szampon. Efekt był bardzo dobry, więc gdy w końcu na polskim rynku zaczęły się pojawiać pierwsze suche szampony, wiedziałam, że w końcu zacznę je testować. Isana to mój pierwszy test.
    Wykonuje swoje zadanie w 50%, odświeża włosy, ale na krótko, nie zostawia siwych/białych śladów na włosach, nie plącze włosów.
    Zapach jest świeży, trochę mocny, ale nie przeszkadza.
    szukam dalej.

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić makexmexhappy za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij