Isana, Hair, Trocken Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Isana, Hair, Trocken Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Suchy szampon do włosów Isana to idealne rozwiązanie pozwalające na umycie włosów w tzw. międzyczasie bez użycia wody. Włosy zostaną odświeżone w przeciągu kilku sekund i staną się ponownie puszyste. Fryzura nie ulegnie zmianie, a włosy będą wyglądały na zadbane.
- włosy pachnące świeżością
- mycie bez wody
- łatwe w rozczesywaniu
Idealna pielęgnacja w międzyczasie.

Nie do konca dobrze sie spisuje

Kupuje go, bo czesto potrzebuje czegos na juz wiec jest to jakis ratunek.
+ cena
+ latwo dostepny
+/- w miare odswieza, ale nie na dlugo
- ZAPACH OKROPNY
- nie pomaga na dlugo
- wlosy sie po nim placza i sa szorstkie

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

Nic specjalnego

Wolę umyć włosy niż tym psikać. Daje siwy nalot, trzeba to wytrzeć wyczesać lub suszarką wydmuchać. Także mycie z suszeniem 10 min a psikanie z oprawą 9 min. Nie widzę by unosił włosy u nasady. Odświeżenia widzę trochę na chwilę. Brzydki zapach. Włosy są po nim sztywne matowe.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2, 200g

Najlepszy suchy szampon jaki miałam

Stosowałam wiele suchych szamponów, ale żaden z nich nie był tak dobry jak ten.

Zalety:
- wydajny - w przeciwieństwie do suchych szamponów innych marek "nie wyparowuje" z butelki,
- niedrogi,
- łatwo dostępny,
- nie jest zbyt "mokry" jak inne suche szampony.

Mam długie włosy i nie wyobrażam sobie mycia ich codziennie, ten szapom pomaga mi zaoszczędzić masę czasu. Póki nie zjadę lepszego, będę go stosować.

Ilość zużytych opakowań: wiele

działa :)

Fajnie mieć taki gadźet, czasem się przydaje super odświeża włosy, łatwo da się go wyczesać ogólnie fajny produkt sprawdza się w awaryjnych sytuacjach a poza tym dodaje objętości. Wiadomo, że nie zastąpi to tradycyjnego szamponu ale dla mnie bywa zbawieniem :)

Ilość zużytych opakowań: dwa

Tani przydatny gadżet każdej Pani!

Isana suchy szampon doceniam za tanią i szybką metodę odświeżenia włosów. Jest doskonały w awaryjnej sytuacji, gdy potrzebujemy odświeżenia włosów.

Zalety:
- tani przydatny kosmetyk
- skutecznie odświeża włosy
- włosy staja się puszyste
- bez użycia wody

Na ciemnych włosach może pozostać biały proszek, ale po dokładnym wyczesaniu wszystko znika. Po co przepłacać jak tutaj mam wszystko za taka niską cenę około 6 złotych w Rossmannie. Ja używam go okazjonalnie tylko w razie potrzeby.

Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Przydatny gadżet

Suchych szamponów używam sporadycznie, w razie nagłej potrzeby. Na pewno gdybym miała wybór umyć włosy lub użyć suchego szamponu wybrałabym mycie. Ten kosmetyk w ciągu ostatnich tygodni kilka razy mnie uratował gdy miałam przetłuszczone włosy i musiałam wyjść z domu. Od razu widać różnicą, włosy wyglądają znacznie lepiej, oczywiście nie tak jak po myciu. Nie osypuje się, nie kruszy. Nie zauważyłam żeby wususzał włosy bo zazwyczaj mam go na włosach kilka godzin. Niestety włosy wyglądają po nim matowo i bez życia. Trudno taka cena "ekspresowego" mycia.

Używam tego produktu od: ok. roku, bardzo rzadko
Ilość zużytych opakowań: 1x200g, w trakcie

Nieee

Jak dla mnie tragedia. Mało wydajny, śmierdzący, w porównaniu do innych suchych szamponów ma kiepskie działanie. Zostawia mocny biały osad, na pewno nie kupię go ponownie. Wolę dołożyć 5zł więcej i kupić batiste.

To nie jest produkt dla mnie

Bardzo długo zastanawiałam się nad zakupem owego specyfiku, gdyż nie przekonuje mnie idea psikania włosów białym proszkiem, wyczesywanie go i cieszenie się czystymi (?) włosami.

A gdy już się zdecydowałam to moje włosy wyglądają na nieco świeższe niż przed użyciem, aczkolwiek do stanu włosów po tradycyjnym myciu wodą i szamponem im daleko.

Muszę przyznać, że efekt po prostu mnie nie zadawala z uwagi na fakt, iż moje włosy są szorstkie, matowe i ciągle się stresuję, że niezbyt dokladnie pozbylam sie proszku i ktos zauwazy, ze wspomagalam sie takimi produktami.

Nie polecam! Jednak jestem w stanie zrozumiec, że warto cos takiego posiadac w domu i ratowac sie w sytuacji bez wyjscia :P

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Nie jest aż tak tani żeby przyćmił Batiste

Działa z mniejszą mocą niż Batiste, efekt utrzymuje się krótko.
Pewnie gdybym po niego sięgnęła jako pierwszy ocena byłaby lepsza ale po Batiste wypada blado.
Na jakiejś mega promocji można kupić jako środek do stylizacji albo awaryjny.

Mogło być lepiej...

jest ok

Miałam już wiele suchych szamponów, różnych marek i wciąż wracam do Isana, uważam, że w tej cenie jest bezkonkurencyjny, nie znalazłam nic lepszego w podobnej cenie. Lepszy od Isana jest tylko Batiste ale zostawia bardziej intensywny biały nalot co mnie denerwuje.

Przekonałam się :)

Pierwszy raz uzylam tego prduktu u kolezanki. Nie wiewrzylam w skutecznosc tych wszystkich produktow majacych zastapic umycie wlosow dopoki sama nie sprobowalam. Myslalam, ze to pic na wode, jak inne tego typu rpodukty, do ktoryh sie jeszcze nie przekonalam ;) Postanowilam jednak zakupic swoj wlasny egzemplarz i poddac go testom (dosc intensywnym). Teraz juz wiem dlaczego wizazianki tak sobie go chwala :)

+ idealny w sytuacjach kryzysowych i kiedy nie mamy czasu na umycie wlosow
+ swietnie odswieza
+ nie pozostawia nalotu
+ latwo go wyczesac
+ odrobine unosi wlosy u nasady
+ wlosy wygladaja swiezo
+ ladnie pachnie
+ nie pogarsza stanu wlosow
+ nie wysusza
+ nie powoduje wypadania (o czym zdarzylo mi sie czytac na forach)
+ stosunkowo tani (w promocji)

- szybko sie konczy

Polecam :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Daje radę :)

Nigdy nie byłam przekonana do tego typu produktów, bo przecież nic nie jest w stanie zastąpić umycia włosów zwyczajnym szamponem. Jednakże skuszona promocją w Rossmanie wzięłam ten szampon do koszyka... I nie żałuję wyboru.

Plusy:
+świetnie odświeża lekko przetłuszczone włosy
+nadaje objętości
+łatwo wyczesuje się go z włosów
+jest bardzo wydajny
+doskonała alternatywa, kiedy nie ma możliwości umycia włosów
+nie niszczy włosów
+jest dużo tańszy od innych suchych szamponów
+ posiada przyjemny, świeży zapach
+jest ogólnodostępny
+łatwa i skuteczna aplikacja

Minusy:
- krótkotrwałe odświeżenie
- szampon dość szybko się kończy