Alterra, Anti - Age, Augencreme Orchidee (Krem pod oczy przeciwzmarszczkowy `Orchidea`)

Krem pod oczy Alterra jest przeznaczony do skóry dojrzałej i wymagającej. Nawilża przez połączenie oleju arganowego, oleju sojowego, masła shea, skóra jest zregenerowana. Ekstrakt z orchidei w połączeniu z orzechami makadamia i olejem migdałowym nawilża. Wyciąg z liści drzewa Ginkgo, Q10 i naturalna witamina E chroni przed wolnymi rodnikami i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Gliceryna nawilża.
Skóra jest rozjaśniona, nawilżona, wygładza zmarszczki i strukturę skóry. Przy regularnym stosowaniu skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna. Naturalna witalność dla skóry.
Krem pod oczy stosujemy oszczędnie po oczyszczeniu i delikatnie wklepujemy w okolice oczu. Z kontrolowanych biologicznie upraw.
Zalety:
- z naturalnym koenzymem Q10,
- z ekstraktem z orchidei,
- kosmetyk naturalny,
- wegański,
- dla wymagającej i dojrzałej skóry.

wygładzające, nawilżające, przeciwzmarszczkowe
bez parabenów
w tubce
kremy pod oczy

Wygładza

Bardzo dobry Kremik pod oczy. Moim zdaniem odżywia skórę wokół oczu i nie jest przy tym ciężki ani tłusty. Bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż. Uważam że delikatnie wygładził mi skórę pod oczami . Na pewno do niego wrócę.

Delikatny i nawilżający

Od kilku już lat krem ten nie jest dostępny w Polsce. Pierwsze opakowania zakupiłam kiedy można go było dostać u nas, a teraz kupuję ne terenie Niemiec, gdy tylko mam ku temu okazję. Marka dostępna w Rossmannie. Krem jest wspaniały, pokochałam go od pierwszego użycia. Konsystencja nie jest rzadka, mocno gęsta też nie, ale czuć, że to treściwy krem. Najważniejsze jest to, że w ogóle nie podrażnia, nie uczula, nic po nim nie piecze choćbym wsmarowała go przypadkiem do oka. Ma biały kolor. Zamknięty w tubce z precyzyjną końcowką. Dobrze się wchłania i nie wysusza. Stosowałam go na noc i skóra po nim jest nawilżona i ukojona. Mam dopiero pierwsze zmarszczki wokół oczu, delikatnie je wygładzał. Nawilża skórę. Za taką cenę to wspaniały krem i żałuję, że nie sprzedają go już u nas. Polecam!

Ok

Choć nauliczyłam parę zalet, nie jest to kosmetyk dla mnie. Lubię bardziej kryjące korektory pod oczy, dlatego krem musi być treściwy, ale nie tłusty. W tym przypadku mamy do czynienia z lekkim kremikiem, który tylko delikatnie nawilża skórę. Nie uważam, że jest to słaby kosmetyk, ale dla mnie niewystarczający. Po użyciu korektora widać, jak skóra się mocno marszczy, jest sucha i wygląda to bardzo nieładnie. Na noc jest również za słaby. Nie widać, żeby skóra była dobrze nawilzona.
Krem ma nieprzyjemny zapach, a to też nie zachęca.

Bardzo dobry sklad

To skład zadecydował o moim zakupie. Jest bardzo dużo składników aktywnych. Konsystencja jest w sam raz ani za lekka ani za ciężka. Jednak u mnie po aplikacji, kiedy chciałam się pomalować to mi się wszystko rolowalo. Rzadko kiedy mi się to zdarza. Niestety nie jest to krem. Dla mnie

Kupiłam skuszona pozytywnymi opiniami na wizażu i miałam też kilka pozytywnych doświadczeń z produktami marki Alterra. Ten krem również mnie bardzo pozytywnie zaskoczył i kupię go jeszcze nie raz.

+tani i łatwo dostępny w każdym Rossmannie
+dobrze nawilża skórę,napina ją, wygładza
+nie roluje się
+nadaje się i na noc i rano pod makijaż
+nie uczula i nie podrażnia wrażliwych okolic oczu
+szybko się wchłania
+odświeża spojrzenie i sprawia, że skóra wokół oczu wygląda naprawdę dobrze

Gorąco polecam!

Tęsknię :(

Szkoda, że już nie ma tego kremu. Używałam go w latach 2011-2012...miałam wtedy 26 lat i krem był dla mnie czymś wspaniałym.
Fakt- zmarszczek nie miałam jeszcze, ale krem fajnie nawilżał moją skórę pod oczami. Lubie sie śmiać i niestety lub stety jestem narażona na zmarszczki mimiczne. Dzięki temu kremikowi szczerzyłam sie jak głupia bez obaw, że cierpi na tym moja skóra pod oczami.
Krem był bardzo wydajny, tani i do tego pięknie pachniał.... Wszystko to potęgowało przyjemność użytkowania....
Niestety wszystko co piękne szybko sie kończy i już go nie widuje w Rossmannie..... A szkoda, bo bardzo go lubiłam.

Wycofany :(

Kupiłam go gdy była \'\'cena na do widzenia\'\' kosztował jakieś 5zł. Krem pachnie bardzo ładnie tak delikatnie, konsystencja lekka w sam raz na delikatną skórę oczu. Kremik świetnie nawilża mi te partie skóry, które potrzebują największej dawki nawilżenia, nie szczypie w oczy, świetnie się rozprowadza. Niestety ma krótką datę przydatności, do Grudnia. Szkoda, bo krem już wycofany i zostaje tylko kupowanie przez Allegro.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Średni

PLUSY:
- cena
- dostępność
- wydajność
- skład
- delikatny zapach
- przyzwoicie nawilża

MINUSY:
- nie działa przeciwzmarszczkowo
- mimo wszystko brak efektu "wow"

Tani i dobry

Według opisu producenta jestem w docelowej grupie dla tego kremu( 39 lat, zmarszczki mimiczne , niewielkie cienie, ale z nimi nie walczę, nawet lubię ; D)
I krem się sprawdza.Ma bardzo delikatną , śmietankową konsystencję, rozprowadza się bez trudu i narażenia na naciągnięcie skóry pod oczami.Lekko wygładza drobne zmarszczki( głównie dorażnie, optycznie) wystarczająco nawilża i odżywia.
Plusy:
-utrzymuje skórę w dobrej kondycji
-bardzo przyjazna konsystencja
-nie podrażnia spojówek
- ekstemalnie tani, zwłasza w promocji(7 zł)
-eco
Minusy:
-bez zdecydowanego działania przecizmarszczkowego
-brak filtrów

Używam tego produktu od: 2 miesięcy na noc pod oczy
Ilość zużytych opakowań: otworzyłam drugie

jest ok :)

Mam 27 lat więc na razie problem zmarszczek jest mi obcy ale działam profilaktycznie :) Moim problemem są cienie pod oczami, krem nic z nimi nie zrobił ale też nie był do tego przeznaczony.

- dobrze nawilża,można go stosować pod makijaż;
- wydajny, używałam go codziennie przez ponad pół roku;
- treściwa konsystencja;
- szybko się wchłania;
- ma delikatny zapach;

Krem uważam za udany, myślę że warto spróbować i chętnie do niego wrócę. Nie wiem czy będzie odpowiedni dla bardzo wymagającej skóry, z pewnością mogę go polecić osobom, które chcą działać profilaktycznie.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Dobry a tani

Na plus:
-dobry skład,
-niska cena,
-dobrze nawilża,
-ładne opakowanie,
-piękny zapach,

Nie wiem czy usuwa zmarszczki bo jak na razie ich nie mam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 po 15 ml

dobry

Jeden z lepszych kremów pod oczy jakie stosowałam, kupiłam go na promocji za ok 7 zł i po kilku użyciach pobiegłam i dokupiłam jeszcze 3 tak mi się spodobał. Ma delikatny kwiatowy zapach, świetnie nawilża skórę w okół oczu, wygładza niewielkie zmarszczki, niweluje cienie, szybko się wchłania, doskonały pod makijaż.

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania