Ziaja Med, Kuracja Wzmacniająca, Szampon przeciw wypadaniu włosów

Powiększ Ziaja Med, Kuracja Wzmacniająca, Szampon przeciw wypadaniu włosów

Zgłoszony przez evanuela

Aktywnie stymuluje mikrokrążenie skóry głowy. Osłabia proces starzenia się mieszków włosowych.
Przywraca równowagę faz wzrostu włosa - wydłużając fazę anagenu. Hamuje proces wypadania włosów. Wzmacnia oraz działa stymulująco na cebulki włosowe. Poprawia kondycję włosów oraz odporność na uszkodzenia.

/s/

• Użytkownik
    Chwalona: 19 raz(y)
  • Dobry
  • To mój trzeci szampon przeciw wypadaniu włosów (pierwsze były Dermena i Farmona). Nigdy nie miałam problemów z wypadającymi włosami, jednak z powodu problemów ze zdrowiem zaczęły wychodzić garściami, aż strach było ich dotykać. W moim przypadku wszystkie te szampony działają bardzo skutecznie, przynajmniej tak mi się wydaje, bo być może po prostu najgorszy okres minął i przestały wypadać (w to chcę wierzyć bardziej niż w skuteczność). Szampon spełnia swoją podstawową funkcję, jednak włosy nie są w najlepszej kondycji, dlatego nie jest to ideał. Są przesuszone i to naprawdę widać, nie ma tragedii, ale jest różnica. Mam lekko przetłuszczające się włosy i na szczęście szampon tego nie przyspiesza. Włosy po użyciu nie są splątane. Ma przepiękny, miętowy zapach,w sam raz na lato.

Chcesz pochwalić a88k za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Jednak nie
  • Koleżanka zachęciła mnie do kupienia tego szamponu, jej podobno bardzo pomógł. U mnie efektów brak, a ponadto słabo się pieni, przez co nie spełnia moich oczekiwań. No, ale spróbowałam wiec teraz już mam pewność, że musze szukać dalej.

Używam tego produktu od: jakiś czas

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pines93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zahamował wypadanie
  • Od zawsze miałam piękne, długie włosy do pasa. Kiedy z niewiadomych przyczyn zaczęłam gubić włosy garściami byłam załamana (badania w normie). Trwało to ponad 1,5 roku. Przetestowałam wiele różnych szamponów tańszych i droższych, które hamowały wypadanie tylko na chwilę. Któregoś dnia koleżanka poleciła mi to cudo, w zawrotnej cenie 10 zł. Podeszłam sceptycznie do tego produktu, a tu taka niespodzianka! Wg producenta szampon hamuje wypadanie włosów u osób z zaburzeniami hormonalnymi oraz po chemioterapii. Myję włosy szamponem dwa razy (za pierszym razem słabo się pieni). Zapach bardzo przyjemny, nie nachalny. Obecnie włosy wypadają normalnie, ok. 5-10 włosów po każdym myciu. Na ten moment nie wyobrażam sobie używania innego szamponu, gdyż ten jest po prostu cudowny!

Chcesz pochwalić monisiunia2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon cud - za grosze
  • Od jakiś 3 lat moje włosy bardzo się przerzedziły i zahamował im się wzrost. Z trudem sięgały 1cm na miesiąc. Zrobiły się kruche i łamliwe. Dodatkowo odkąd pamiętam przetłuszczają się tak bardzo, że muszę myć włosy codziennie, a udało mi się bidulki zapuścić do połowy pleców przy długości za ucho. Mimo to wypadają garściami (garściami!!) podczas mycia, podczas delikatnego szczotkowania, podczas suszenia. Bałam się, że jak tak dalej pójdzie zostanę dosłownie łysa, no może z 3 włosami na krzyż do połowy pleców.

Zmieniałam diętę, zażywałam suplementy, byłam u dermatologa, nawet stosowałam szampon za kosmiczną cenę 99zł i nic. Będąc w Ziaji rzucił mi się w oczy na dziale Ziaja Med ten oto szampon, za śmieszną cenę 9,40 (!!). A co mi tam, moja Ziajka do włosów się kończyła, myślę \'kupię\' . I wiecie co? Przy codziennym myciu włosów tym szamponem, już po dwóch tygodniach zauważyłam, że włosy przestały mi się łamać tak bardzo jak wcześniej. Zrobiły się rześkie, sypkie i lekkie. Przeważnie gdy wcześnie rano przed pracą umyłam włosy innymi szamponami, późnym popołudniem chętnie raz jeszcze bym je umyła :/ Obecnie stosując Ziaje Med włosy są nie tylkosą świeże przez cały dzień, ale spokojnie mogę sobię pozwolić na wyjście gdzieś na miasto wieczorem, bo wiem, że skalp nie zacznie mi się świecić.
    Po miesiącu zauważyłam, że z takiej solidnej garści włosów, które wypadały podczas mycia, leci ich dosłownie kilka i tyle samo podczas czesania, czy suszenia. Więc dla mnie jest to sukces !! Obecnie kończę 4 miesiąc tej kuracji z przerwami (1miesiąc mycia tym szamponem, 1 tydz przerwy, wtedy myję inną Ziają) i szczerze polecam ten produkt. Osobiście mam chyba setki młodych bejbików na głowie

Podsumowując:

plusy -
    + świetna cena (a nie jak w innych przypadkach 50-100zł za szampon tego typu)
    + niesamowicie świeży zapach
    + mocno oczyszcza skórę głowy
    + nie powoduje plączenia włosów podczas mycia
    + rzeczywiście wzmacnia (mnóstwo baby hair)
    + to po prostu Ziaja

minusy -
    BRAK
    No może butelka mogłaby mieć 400ml zamiast tych 300ml

Ilość zużytych opakowań: 3 całe (300ml)

Chcesz pochwalić PaOlaWizaz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa, ale wysusza skórę głowy
  • Jakiś czas temu skusiłam się na buteleczkę tego szamponu, czytając pozytywne opinie i szukając czegoś, co ograniczy wypadanie, ale tak naprawde chodziło mi o poprawę wzrostu włosów.

I muszę przyznać, że w tej roli się sprawdził. Włosy nie wypadały i miałam wrażenie, że ciut szybciej rosną niż normalnie, mimo, że zdaję sobie sprawę, że szampon trzymany chwilę dużo zrobić nie mógł

Jednak na tym konczą się się jego zalety. Niestety po dłuższym stosowaniu przyczynił się do pogorszenia stanu mojej skóry głowy, byla bardzo sucha, swędziała, przez co zaczęły się problemy z przetłuszczaniem, więc tak z podkulonym ogonem wróciłam do Alterry, która uspokoiła mój skalp.

Jeśli chodzi o domywanie włosów czy zmywanie olei, jest dobrym szamponem i radzi sobie z tym bez trudu, choć ja zawsze i tak myje głowe dwa razy

Czy polecam? Raczej tak, szczególnie osobom, które nie radza sobie z wypadaniem włosów, myślę, że pomoże. Jednak warto mieć pod ręką maski, lub chociaż delikatny szampon, zeby nie miec później problemów ze skalpem

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Sandrika za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomaga!
  • + w widoczny sposob walczy z wypadaniem wlosow, faktycznie mozna zauwazyc, ze wlosow wypada mniej
    + odswieza skore glowy
    + przedluza odstepny pomiedzy myciem glowy

MINOSOW BRAK!

Od miesiecy walcze z wypadaniem wlosow i ten szampon naprawde pomaga! Juz po kilku dniach widac, ze wlosow wypada mniej. Do tego zauwazylam, ze nie musze tak czesto myc wlosow: kiedys mylam wlosy codziennie, przy uzywaniu tego szamponu moge myc je co 2, czasem nawet 3 dni.
    Jezeli wypadaja wam wlosy i wiecie, ze nie jest to zwiazane z jakas choroba a raczej zmiana por roku, stresem czy dieta to mysle, ze ten szampon moze wam pomoc. Do tego na plus jest fakt, ze to Ziaja, a wiec produkt dostepny oraz niedrogi.

Używam tego produktu od: 1 rok

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić emerald_me za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Mam dużo włosów ale są one bardzo delikatne cienkie i mają tendencję do utraty obiętowści, więc kiedy zauważyłam ich więcej na szczotce od razu postanowiłam zadziałać. Szampon się u mnie sprawdził:
    + Ogromny plus na początek za to, że rzeczywiście to działa! Zauważyłam znaczną poprawę w kwestii wypadania włosów, opuszcza mnie ich już znacznie mniejsza część.
    + Dobra konsystencja, ani zbyt gęsta ani też przesadnie lejąca
    + Jest przezroczysty, nie obciąża włosów, świetnie je odświeża
    Pachnie przyjemnie miętowo
    + Dosyć dobrze się pieni
    + Plącze trochę włosy ale ja za każdym razem używam odżywki więc nie ma problemu przy rozczesywaniu
    + Niska cena

Używam tego produktu od: dwa miesiace
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić 0aanitaa0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na nie
  • Od jakiegoś czasu przestałam ufać tej marce. Kremy zaczęły mnie uczulać, szampony powodowały przetłuszczanie włosów...chciałam dać ostatnią szansę Ziai kupując ten produkt. Niestety i tu się zawiodłam. Cena za duża, jak na ten produkt, słabo się pieni, włosy strasznie mi się elektryzują i przetłuszczają...

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić symeonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieciekawy
  • Po tylu dobrych opiniach za wizażu postanowiłam go zakupić. Pierwszym rozczarowaniem była cena 14 zł za małą buteleczkę. Drugie rozczarowanie przeżyłam w łazience - szampon bardzo słabo się pienił nawet za drugim razem, musiałam wylać go sporo żeby umyć włosy. Zapach nie jest najgorszy, ale czego oczekiwać przecież on ma działać a nie pachnieć. I tak po 3 myciach skończyła się moja przygoda z szamponem Ziaja Med.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasiasia7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • WIDZĘ EFEKTY !
  • Uważam, że szampon spełnia swoją funkcję. Przed zimą zaczęłam tracić bardzo dużo włosów - wszędzie były moje włosy: pod prysznicem, na szczotce do włosów, na poduszce, na podłodze, dywanie ... Byłam przerażona ponieważ nigdy nie wypadały mi włosy ! Odstawiłam używany do tej pory szampon i zamieniłam go na ZIAJE - zaufana marka. Powiem szczerze, że po drugim użyciu o wiele mniej włosów straciłam z głowy ! z dnia na dzień było coraz lepiej. Zauważyłam, że na poduszce nie ma włosów jak wstaje ! Szampon zaczął działać Nie powiem, że przestały mi w ogóle wypadać włosy- bo to byłaby nie prawda, ale widzę zdecydowaną poprawę. Są minusy tego szamponu :
    * zapach mocna mięta - mi nie przeszkadza, ale są osoby które nie lubią zapachu mięty
    * słabo się pieni- trzeba go dużo nałożyć- przez co jest nie wydajny ( mam włosy po pas )
    * po zmyciu szamponu ODŻYWKA duzoo odżywki jest potrzebne, ponieważ włosy są jak siano ! Ale po użyciu odżywki bądź maski do włosów efekt jest super !

Pomimo minusów polecam ten szampon.

Ilość zużytych opakowań: Nicałe 1

Chcesz pochwalić barbaska2 za czytelną i pomocną recenzję?