Ziaja Med, Kuracja Wzmacniająca, Szampon przeciw wypadaniu włosów

Powiększ Ziaja Med, Kuracja Wzmacniająca, Szampon przeciw wypadaniu włosów

Zgłoszony przez evanuela

Aktywnie stymuluje mikrokrążenie skóry głowy. Osłabia proces starzenia się mieszków włosowych.
Przywraca równowagę faz wzrostu włosa - wydłużając fazę anagenu. Hamuje proces wypadania włosów. Wzmacnia oraz działa stymulująco na cebulki włosowe. Poprawia kondycję włosów oraz odporność na uszkodzenia.

/s/

• Polecam
  • Zaczęłam stosować ten szampon, gdy wycofano Neril. Nie odbiega on niczym od Nerila właśnie, wzmacnia włosy, nie mam problemu z wypadaniem.
    Czyli spełnił swoje zadanie.

Stosuję go już przeszło pół roku, teraz zamierzam zastąpić go na chwilę innym, ponieważ ten niestety nie radzi sobie z włosami przetłuszczonymi. Tym bardziej w lecie będę musiała skupić się na również aptecznym szamponie dla włosów tłustych, ale do opisywanego teraz wrócę na pewno.

Niestety nie jest zbyt wydajny i nie pieni się dobrze. Zapach - choć nie potrzebuję jakoś szczególnie ładnego zapachu w szamponie - nie jest zachwycający, konsystencja też taka sobie.
    Jest tani, jak wszystkie produkty Ziai.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Parę

Chcesz pochwalić kasiuncia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Widocznie wzmocnił moje włosy, przestały wypadać, stały się grubsze.

Minusem jest trudność z rozczesywaniem po umyciu, trzeba się trochę namęczyć,

Ilość zużytych opakowań: 4 pełne

Chcesz pochwalić Alicja_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielkie rozczarowanie
  • To faktycznie jeden wielki kosmetyczny niewypał. Użyłam kilka razy i mam ochote po prostu go wyrzucić, ponieważ strasznie nie służy moim włosom. Nie dość , że nie powstrzymał wypadania spowodowanego łamliwością to jeszcze po jego zastosowaniu problem stał się bardziej dokuczliwy. Włosy po nim są matowe, szorstkie i bardzo splątane.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić kinegunda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy szampon z jakim miałam do czynienia
  • Nie widzę zalet tego szamponu.
    -włosy po umyciu stają się przesuszone, sztywne, matowe, trudne do rozczesania (przez co wyrywamy ich jeszcze więcej),
    -szampon jest niewydajny,
    -nie zmniejsza wypadania włosów,
    -mimo, iż jest to seria "med" i produkt powinien charakteryzować się łagodnym składem to tak nie jest.
    Żaden inny szampon nie przesuszył moich włosów. Ten natomiast niesamowicie pogorszył ich stan (mimo, iż nie były zniszczone).
    Zdecydowanie go nie polecam.Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić iloMa25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy ze wszystkich szamponów !
  • Jedyny szampon po którym jest efekt. Ba, efekt... MEGA EFEKT! Naprawdę zużyłam już wiele podobnych specyfików i żaden nie sprostał zadaniu. Nie mogę powiedzieć, że włosy w ogóle przestały mi wypadać, ale ich ilość BARDZO się zmniejszyła.

Plusy :
    - CENA
    - EFEKT... naprawdę bardzo zredukował ilość włosów które wypadały

minusów niestety muszę napisać więcej niż plusów, ale nie są one związane z jego działaniem :

- dostępność (seria Ziaja Med dostępna tylko w aptekach. Niestety w aptekach w moim rodzinnym mieście mogę go dostać tylko na zamówienie. W Super Pharmie w ogóle nie mają szamponów tej firmy...)
    - brak ładnego zapachu (dlatego zawsze najpierw myję włosy tym szamponem a potem jakimś ładnie pachnącym)
    - największy minus wg mnie to taki że działa tylko kiedy się go regularnie stosuje. Używałam go bez przerwy przez 3 miesiące i włosy prawie wcale nie wypadały. Po tym okresie zaczęłam używać innych szamponów typu Nivea, Garnier i włosy znów zaczęły mi wypadać...

Jeżeli ktoś ma problem z wypadaniem włosów jak najbardziej polecam!

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić ddolly za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Bardzo fajny szampon, sama się zdziwiłam
  • Szampon poleciły mi inne "świeżo upieczone matki", ponieważ po porodzie włosy zaczęły mi dramatycznie wypadać. Niby hormony ale ten stan trwał zbyt długo i postanowiłam zacząć działać.

Szampon bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Lubię Ziaję za kosmetyki do ciała ale włosy? Pierwszy raz zetknęłam się z szamponem ich produkcji.

Dla mnie najważniejsze było by włosy przestały wypadać i przestały. Nie całkowicie ale poprawa jest znaczna, widoczna i pocieszająca

Nie wiem czy włosy plącze czy nie bo od razu nakładam odżywkę ale faktycznie po umyciu włosy są oczyszczone że aż "piszczą".

Przeszkadzają mi dwie rzeczy:
    1. zapach - przywołuje wspomnienia z fluoryzacji, fuj
    2. włosy niezbyt długo są świeże, ja muszę myć codziennie. Inne szampony mnie do tego nie zmuszały ale być może coś za coś. Przy innych włosy bardziej wypadały.

Ogólnie to dwa tycie minusiki jeśli wziąć pod uwagę, że szampon faktycznie wspomaga włosy i zmniejsza wypadanie

Chcesz pochwalić Yooki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ma jedną wadę
  • Moje włosy są cienkie. Co prawda jest ich dużo, ale kitki porządnej to ja nigdy nie mogłam zrobić... Zawsze marzyła mi się lwia czupryna. I postanowiłam coś zrobić w tym kierunku!

Plusy:

+ zapobiega wypadaniu włosów

Przez miesiąc testowałam szampony Dove. Zrobiły mi trochę krzywdy, zauważyłam po nich trochę więcej niż zwykle włosów na grzebieniu. Od kiedy używam tego szamponu, jest ich kilka.

+ NOWE WŁOSY!

Jak narazie są niewielkie, ale jednak są. Mają od 2 do 4 centymetrów. Cieszę się z nich jak głupia

+ wydajność

Butelka wystarczy na ok. 2 miesiące kuracji przy codziennym myciu głowy.

+ cena

Szampon kosztował mnie ok. 12 złotych.

Minusy:

- strasznie plącze włosy

Bez odżywki ani rusz! Plącze włosy jak szampony ziołowe.

Pomimo plątania włosów będę go używać, bo widzę efekty (nowe włosy!) Jeżeli chcecie go wypróbować, koniecznie zaopatrzcie się w odżywkę do włosów, aby móc je rozczesać

Używam tego produktu od: lipiec 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno dokańczam

Chcesz pochwalić fallenart91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Kupiłam ten szampon ponieważ w aptece nie było Seboradinu a Pani aptekarka mi go poleciła chwaląc że jest o wiele lepszy. Jednak zamiast polepszyć stan moich włosów znacznie go pogorszył. Po umyciu włosy są strasznie sianowate i trudno się je rozczesuje a włosy tak jak wypadały wypadają.

Chcesz pochwalić notakxd za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Okropnie plącze
  • Wzięłam go z uwagi, na moje zniszczone, przetłuszczające się i wypadające włosy, ale nie wiem czy ten szampon nie wyrządził mi nawet większej krzywdy.
    Po umyciu włosy były sianowate, trudno było je rozczesać z czy bez odżywki i sprawiało to, że musiałam się z nimi siłować, co kończyło się pozbyciem kępek włosów...
    Na dodatek SLS w składzie i tu cytując " skoro to seria med to mogliby się bardziej postarać" .
    Jak zawsze wróciłam teraz do Gliss Kur'a i się regeneruję.

Na plus jest jednak cena i mój sentyment do Ziaji.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić BeMY za czytelną i pomocną recenzję?
  • Robi, co obiecuje
  • Przez długi czas zmagałam się z nadmiernie wypadającymi włosami. Szczególnie frustrujące było ich mycie i rozczesywanie. Znielubiłam nawet chodzenie do fryzjera, bo nieustannie słyszałam te same komentarze odnośnie wypadania moich włosów.
    Ogólnie jestem fanką kosmetyków firmy Ziaja. Uważam, że produkty tej firmy to świetny stosunek jakości do ceny. Ziaja nie rozczarowała mnie również i w tym przypadku. Po około 5 tygodniach regularnego stosowania tego szamponu, zauważyłam wyraźnie mniejsze wypadanie włosów. Obecnie jestem przy 3 butelce i nie planuję na razie rozstawać się z tym produktem. 9 zł za 300 ml to również bardzo przyzwoita cena. Ogólnie nie mam zastrzeżeń.Używam tego produktu od: ok 5 miesięcyIlość zużytych opakowań: 2 i w trakcie 3

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Cat Lover za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest źle
  • Szampon postanowiłam kupić wraz ze stertą innych produktów by sprawdzić czy pomoże moim wypadającym włosom. Wypadają obecnie mniej, ale używałam równolegle biovaxu, balsamu z greenpharmacy oraz suplementów.
    Ogólnie uważam, że jest to dobry szampon, bardzo dobrze oczyszcza włosy, zachęcająca jest również cena.
    Na początku używałam szamponu do każdego mycia, obecnie stosuję go raz na 1-2 tygodnie.

PLUSY
    + cena
    + żelowa konsystencja
    + dobrze się pieni
    + bardzo dobrze oczyszcza włosy
    + ziołowo-miętowy zapach, dla mnie super
    + produkt polski
    + bez silikonów i parabenów

MINUSY
    - plącze włosy, ale po myciu i tak je balsamuje więc to nie problem
    - SLS w składzie, skoro seria med to mogli się bardziej postarać..

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić zielonalama za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • Mam dłuuuugie, kiedyś gęste, teraz nieco mniej, włosy. Wypadają dość bardzo. Nie lubię (a i często zapominam) łykać wszelkich tabletek na włosy, więc stawiam na szampon, czasem na odżywki.
    Jakie było moje szczęście, widząc, że moja ukochana Ziaja ma w ofercie szampon na mój problem! Zaraz poleciałam go kupić (w firmowym sklepie Ziaji ok. 9zł). Stosuję już 2 miesiące, a że butelka się kończy, postanowiłam opisać moje obserwacje :

+Opakowanie: proste, wygodne, solidne
    +Konsystencja: odpowiednio gęsta, nie przelewa się przez palce
    +Zapach: dosłownie jak "Ludwik" do mycia naczyń, ale mi nie przeszkadza
    +Wydajność: włosy za połowę pleców, niemal do pasa, a szampon dopiero teraz, po dwóch miesiącach powoli zmierza ku końcowi. To dobry wynik
    +Działanie!: nie mówię, że włosy nie lecą w ogóle, ale lecą MNIEJ co mnie bardzo cieszy, bo moje włosy zazwyczaj nic sobie nie robią z faktu iż produkt jest przeciw wypadaniu
    +Czyszczenie!: jestem zachwycona. Żaden szampon nigdy aż tak nie wypucował mi włosów! Normalnie zaczynają się tłuścić pod koniec drugiego dnia, po umyciu tym szamponem wytrzymują trzy dni świeżutkie! Przy spłukiwaniu szamponu włosy dosłownie piszczą z czystości (podobny dźwięk do czyściutkiego talerza, gdy przejedziemy po nim palcem )
    +Cena, oczywiście. Oraz stosunek jakość cena: jak na szampon za niecałe 10zł, jakość jest naprawdę super!

Kilka wad niestety też wyłapałam:
    -Plącze włosy chociaż nie tak koszmarnie jak Joanna Professional, to jednak. Ale odżywka załatwia sprawę
    -Słabo się pieni, muszę umyć 3 razy włosy, żeby je dobrze wymyć i żeby szampon w końcu się spienił a i nałożona jego ilość jest niemała. Chociaż mimo tego wystarcza na długo

Na pewno kupię go ponownie, bo jest tani, wydajny i działa Jednak póki co trochę mnie męczy mycie nim, bo trzeba włożyć w to trochę wysiłku, więc chwilowo zmieniam na inny

Ilość zużytych opakowań: jedno prawie całe

Chcesz pochwalić passionberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cukierki Pulmoll Original...
  • Mam włosy cienkie, które łatwo obciążyć różnymi produktami. Z reguły kupuję szampony zwiększające objętość. Nigdy nie miałam specjalnie problemów z wypadaniem włosów, jednak od czasu do czasu np. stres powoduje u mnie "linienie". I wtedy sięgam po szampony przeciw wypadaniu włosów.

Producent nie obiecuje cudów i to mi się podoba. Mam wrażenie, że po prostu uczciwie informuje o tym, co produkt powinien robić.

Szampon pachnie cukierkami Pulmoll Original. Zapach jest przyjemny, nie przeszkadza mi.
    Efektem jest rzeczywiście zmniejszenie wypadania włosów, chociaż problem nie znika jak za dotknięciem magicznej różdżki. Ot, po prostu - przy myciu w wannie ląduje włosów mniej.

Szampon pieni się dobrze, dobrze spłukuje. Nie obciąża moich cienkich włosów. Objętości też nie nadaje, ale akurat nikt tego nie obiecywał, więc się nie czepiam.

Odejmuję jednak gwiazdkę za dziwne uczucie po spłukaniu szamponu. Włosy są jakby szorstkie. Z jednej strony na początku myślałam, że pewnie są super czyste. Po jakimś czasie doszłam do wniosku, że być może chodzi tu o łuski włosa, obawiam się więc, czy szampon nie zwiększa podatności włosa na zniszczenie. A przy moich cienkich włosach - to szalenie ważne.
    Włosy jednak faktycznie mniej wypadają.

Drugą gwiazdkę odejmuję jednak za plątanie włosów. Bez zastosowania odżywki mam niestety spory problem z ich rozczesaniem.Używam tego produktu od: 1,5 miesiącaIlość zużytych opakowań: jedna buteleczka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Cloudberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie działa jak powinien...
  • szampon strasznie plątał mi włosy, nie mogłam go nawet dokładnie spłukać, na głowie miałam jeden wielki kołtun, bez odżywki bym sobie nie poradziła. trudno powiedzieć czy włosy przestały wypadać, gdyż podczas aplikowania go już sporo mi wypadło.
    po jakimś czasie pojawił mi się łupież, musiałam zmienić na inny szampon.
    nie zauważyłam wzrostu włosów, plusem może być to, że dobrze je oczyszcza, obmywa z olejów, masek itd.
    mało wydajny, trzeba nałożyć, spłukać i znów nałożyć aby włosy były porządnie umyte.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Elo Biczys za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nadzwyczajnego.
  • Po farbowaniu zaczęły mi trochę bardziej wypadać włosy. Dlatego też sięgnęłam po ten szampon. Wiadomo nie oczekiwałąm jakiegoś spektakularnegon efektu. Wydaje mi się, że szampon trochę ogranicza wypadanie, ale jest minimalny efekt. Do tego niestety słąbo się pieni, nie pachnie zbyt ładnie i plącze włosy. Nie wiem czy kupię go ponownie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aguleczek94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • Plusy:
    -dobrze się pieni
    -wydaje mi się, że delikatnie ograniczył wypadanie włosów ale podkreślam BEZ SZAŁU
    -bez problemu zmywa wszelkie produkty do stylizacji włosów
    -nie jest drogi

Minusy:
    -nie hamuje w zupełności nadmiernego wypadania włosów
    -średnio przyjemnie pachnie
    -nie jest wydajny
    -ciężko dostępny
    -nie poprawia odporności na uszkodzenia

Ilość zużytych opakowań: 2 x 300ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić powerlemon za czytelną i pomocną recenzję?
  • zmartwychstania nie da, ale zabić nie pozwoli
  • Nic mi tak w życiu nie wyszło jak włosy z głowy. Kwestia hospitalizacji, diet, stresu zawsze odbijającego się na włosach, Bóg wie, czego jeszcze. Żadne tabletki nic nie dawały, drogie szampony i odżywki też pic na wodę.

A tu proszę. Nie mogę powiedzieć, że mam na powrót lwią grzywę i potęgę Samsona, ale mam silne wrażenie, że znajduję na szczotce nieporównywalnie mniej włosów.
    Szampon za 11 złotych dał to, czego kombinacje za 5-6 dych nie potrafiły dokonać.

Inna sprawa, że rzeczywiście, trzeba dwa razy umyć głowę i bawić się w odżywkę za każdym razem, aby się rozczesać.

Zapach specyficzny. Na początku irytował, ale nawet polubiłam. Nie jest to miękki, przyjemnie chemiczny z kategorii OBOŻE WĄCHAJ MOJĄ GŁOWĘ, PACHNIE SALONEM KOSMETYCZNYM, ZBAWIENIEM I PIENIĄDZEM, ale raczej typu TA GŁOWA JEST STERYLNA.

Bym zapomniała. Zdaje się, że wydajny. Muszę niestety myć głowę codziennie, mam flaszeczkę już trochę, i dopiero teraz, jakby, jej zawartość ma w planie się kończyć.

Używam tego produktu od: prawie trzech miesięcy

Recenzja otrzymała 10 pochwał. Chcesz pochwalić plastikoje_igristoje za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart zachodu
  • O tym że jest taki szampon wiedziałam już od dawna. Niestety w żadnej aptece (nawet w sąsiednich miastach) nie mogłam go znaleźć Panie farmaceutki albo robiły wielkie oczy albo stukały się w czoło jak o niego pytałam... I tak z 7 miesięcy chodziłam i szukałam... Masakra...
    Raz przypadkiem znalazłam go w ukrytej aptece, jakby zapomnianej przez świat. Wzięłam bez zastanowienia Zapłaciłam ok 8 zł więc jak za tego typu szampon całkiem przyzwoicie

Nigdy nie miałam specjalnie problemów z wypadaniem włosów.
    Wiadomo po zimie lub po stresach zdarzały mi się tego typu epizody ale samoistnie i w miarę szybko wszystko wracało do normy. Ostatnie ok 10 miesięcy były dla mnie bardzo ciężkie - choroba, szpital, stres ponad moje siły. Włosy leciały mi garściami tygodniami, miesiącami. Oczywiście starałam się w miarę szybko zareagować i poniekąd mi się to udało. Włosy są już w dużo lepszym stanie, wypadają "w granicach normy". Jednak zdaję sobie sprawę, że leczenie po chorobie nie jest jeszcze skończone, a nie czarujmy się - po wielomiesięcznym stresie organizm jeszcze jakiś czas musi "odchorować" na swój sposób aby dojść do równowagi, więc w dalszym ciągu stosuję wcierki i szampony o działaniu zmniejszającym wypadanie (po cichu liczę że nowe włoski będą zdrowsze i będą mocniej się trzymać)
    Podczas mojej przygody z szamponami tego typu więcej było "wtop" niż porządnych, zadowalających nabytków. Ale dzielnie testuję dalej

Szampon ma prostą, białą, typowo apteczną buteleczkę (kocham prostotę!)
    Opakowanie nie bombarduje nas setkami obietnic z księżyca.
    Produkt ma orzeźwiający miętowy zapach. Trochę mnie to przeraziło ponieważ bardzo źle wspominam inny Ziajowy szampon miętowy i bałam się że tu będzie tak samo (jednak ten to inna bajka)
    Konsystencja przezroczysta, jakby lekko żelowa.
    Mam długie włosy więc logiczne że muszę go użyć trochę więcej ale standardowa ilość (którą zawsze stosuję) tworzy obfitą pianę Przyznam - nie stosowałam się do instrukcji - nie myłam włosów 2 razy. Myłam je raz a porządnie (wręcz szorowałam)
    Chłód na skórze głowy - szczególnie w taką pogodę jak teraz - bardzo przyjemny
    Po wysuszeniu włosy są puszyste, jest ich jakby więcej
    W dotyku są lekko szorstkie ale mnie to bardzo odpowiadało dało mi to znak że są czyściutkie
    Moje włosy są przetłuszczające się ale z radością stwierdzam że po zastosowaniu szamponu ładnie prezentują się pod koniec dnia noo... chyba że są tropikalne upały
    Co do zmniejszenia wypadania to powiem tak... żeby była szałowa różnica to nie, ale faktycznie włosy mniej wypadają, a co ważniejsze w moim przypadku - nie pogarsza sprawy
    Moim zdaniem szampon wart zachodu Nie jest wybitny - po prostu porządnie dobry produkt za fajną cenę

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić Gusia_1488 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zmniejsza wypadanie, ale nie spektakularnie
  • Na początku zaznaczę, że używam szamponu tylko na skórę głowy, masuję przez chwile (nie spłukuję), a następnie na całą długość nakładam inny szampon.

Moje spostrzeżenia:

*swieży zapach mięty, który daje uczucie czystości i skutecznego mycia

*strasznie plącze włosy gdy nakłada się go na całą długość

*włosy faktycznie wypadaja mniej, rośnie ich trochę więcej, ale jest to działanie bardziej kosmetyczne niż medyczne

*cena jest śmiesznie niska!

*jest wydajny, dobrze się pieni

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić Karciaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hm
  • Wiązałam z tym szamponem spore nadzieje, jednak okazał się niezbyt dobry.

Kupiłam jakoś na przełomie końca lutego/początku marca w ramach wzmocnienia włosów po zimie.

Przez pierwsze dwa tygodnie (myłam nim dwa razy w tygodniu) niesamowicie swędziała mnie czupryna. Miałam ochotę rzucić go w diabły, ale pomyslałam, że dam mu jeszcze jedną szansę, bo lubię Ziaję.

Jednak pomimo drugiej szansy, nie sprawdził się.
    Nie zauważyłam zadnej poprawy - oczywiście nie spodziewałam się nie wiadomo jakich efektów, nie, nie. Miałam tylko nadzieję, że trochę je wzmocni.

+przyjemna, żelowa konsystencja
    +bezbarwny
    +delikatnie zioło pachnie - niczym mięta, a racze płyn Ludwik Mnie się podoba.
    +oczyszcza włosy maksymalnie - piszczą z czystości
    +polski, tani produkt
    +wydajny

Może na innych włosach sprawdzi się lepiej.

Używam tego produktu od: xxxxxxxxxxxxxx
    Ilość zużytych opakowań: xxxxxxxxxx

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Zakupiłam powyższy szampon w celu wzmocnienia włosów po zimie.Od kilku miesięcy łykam suplementy diety na wzmocnienie włosów,ale pomyślałam,że jakaś pielęgnacja w tym kierunku też się przyda.Plusy szamponu:
    -dobrze oczyszcza włosy,zwłaszcza gdy używamy jak zaleca producent,czyli myjemy włosy dwa razy;przy drugim myciu szampon fajnie się pieni
    -nie podrażnia mojej wrażliwej skóry
    -niska cena (zapłaciłam około 9 zł)
    -prosta butelka,bez udziwnień.
    Minusy:
    -stosowałam miesiąc i nie zauważyłam żadnego wpływu na kondycję włosów,na pewno wypadanie nie zmniejszyło się
    -mam wrażenie,że szampon wysusza włosy,pomimo stosowania masek i odżywek włosy stały się bardziej suche
    -strasznie plącze włosy,nawet po odżywkach muszę sporo czasu poświęcić na rozczesanie; nie zgadzam się z producentem,że szampon nadaje się do włosów zniszczonych zabiegami fryzjerskimi.
    Zapach:miętowy,przypomina mi pastę do zębów lub gumę do żucia,nie utrzymuje się na moich włosach, ale niektórych może drażnić (jedna z recenzentek porównała go do płynu Ludwik,coś w tym jest...).
    Ja więcej go nie kupię,bo moim włosom bardziej szkodzi niż pomaga.Zostało mi jeszcze pół butelki i nie wiem,czy w ogóle wykorzystam resztę szamponu...Używam tego produktu od: kwiecień 2012Ilość zużytych opakowań: ponad 1/2 butelki z 300 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić embrace2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Szampon ma duże opakowanie, jest tani i w miarę wydajny. Pachnie miętą która podczas mycia włosów daje uczucie intensywnego odświeżenia. Po nim moje włosy są oczyszczone, gładkie i miękkie. Ponieważ producent zaleca myć nim włosy dwa razy to wcześniej na włosy nakładam naftę kosmetyczną. Moim zdaniem trochę też przyczynia się do zmniejszenia wypadania włosów chociaż muszę się przyznać, że regularnie stosuję oprócz niego suplementy diety np.belissa, vitapil, celebrin oraz lotiony do włosów wypadających.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 trochę

Chcesz pochwalić evanuela za czytelną i pomocną recenzję?
  • po myciu konieczna odzywka
  • Kolejny produkt Ziai, do którego z pewnością wrócę. Kolejny dobry polski produkt, za naprawdę śmieszne pieniądze.
    Mam włosy do ramion, pasemkowe. Bardzo, bardzo przetłuszczające. Myję je praktycznie codziennie. Stosuję też spore ilości odżywek i wszelkiego rodzaju polepszaczy do włosów. Dlatego też moje recenzje szamponów nie są zbyt obiektywne. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby dobrze zmywały łój i kurz.
    Szamponu tego używała cała moja rodzina. Nieprawdą jest to, że szampon jest wydajny. Jest gęsty, ale żeby porządnie umyć głowę, należy dwa razy aplikować na dłoń. Ale może tak właśnie powinno być...
    Nie wiem, jakie jest jego działanie odnośnie wypadania włosów. Na szczęście (odpukać póki co omija mnie ten problem.
    Jako minus odnotuję fakt, że włosy po umyciu ciężko się rozczesywały. Niezbędna okazywała się odżywka.
    Mimo wszystko solidna czwórka

Używam tego produktu od: cała rodzina 2-3 tygodnie

Chcesz pochwalić wielanek za czytelną i pomocną recenzję?
  • czy to ludwik ? nie to szampon zaiaja ;/
  • kupilam ze wzgledu na przesilenie wiosenne i co w konsekwencji linienie i wyłazenie moich wlosów. Miałam nadzieje ze szampon ograniczy wypadanie wlosów i może pobudzi je do wzrostu, niestety rozczarowanie

PLUSY
    -chyba tylko niska cena ( jakies 10 zl)

MINUSY i tu sie zacznie
    -strasznie smierdzi mięta jakbym myła glowe plynem do mycia naczyń
    -nie pieni sie wcale
    -trzeba porzadna ilość nawalić aby umyć glowe
    -wydaje mi sie ze wysusza wlosy bo strasznie mi sie po nim plątaly
    -zuzylam cała butelke i nie zauważyłam ograniczenia wypadania
    -dość trudno dostępny w gdansku możę w 3 aptekach

ogólnie nie polecam cena to nie wszystko, lepiej zainwestowwać w seboradin czy jakis inny nieco droższy a działający szampon bo ten nie powalił mnie na kolana

Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić Moringa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 10 raz(y)
  • Dba o czuprynkę
  • Szampon jest bardzo dobry. Wlosy po jego użyciu są ładne, wypielęgnowane, błyszczące i zdecydowanie bardziej odżywione, co dostrzegłam przede wszystkim na moich sfatygowanych końcówkach. Uwielbiam to uczucie "dopieszczenia" moich wlosów po jego użyciu.
    Dałabym pełną piątkę, ale szampon ma 1 głowny minus: włosy są lekko obciążone, ciężko bylo mi je unieść u nasady, są super odżywione, ale przez to cięższe i muszę wlożyć więcej pracy w ich układanie, że zrobić choć lekki efekt push up. Podejrzewam, że w lecie szampon może powodować trochę szybsze przetłuszczanie włosów.
    Mimo wszytsko polecam, bo włosy po nim są naprawdę świetne w dotyku i pięknie się błyszczą.

Chcesz pochwalić xuna za czytelną i pomocną recenzję?