Ziaja Med, Kuracja Wzmacniająca, Szampon przeciw wypadaniu włosów

Powiększ Ziaja Med, Kuracja Wzmacniająca, Szampon przeciw wypadaniu włosów

Zgłoszony przez evanuela

Aktywnie stymuluje mikrokrążenie skóry głowy. Osłabia proces starzenia się mieszków włosowych.
Przywraca równowagę faz wzrostu włosa - wydłużając fazę anagenu. Hamuje proces wypadania włosów. Wzmacnia oraz działa stymulująco na cebulki włosowe. Poprawia kondycję włosów oraz odporność na uszkodzenia.

/s/

• Na nie
  • Od jakiegoś czasu przestałam ufać tej marce. Kremy zaczęły mnie uczulać, szampony powodowały przetłuszczanie włosów...chciałam dać ostatnią szansę Ziai kupując ten produkt. Niestety i tu się zawiodłam. Cena za duża, jak na ten produkt, słabo się pieni, włosy strasznie mi się elektryzują i przetłuszczają...

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić symeonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieciekawy
  • Po tylu dobrych opiniach za wizażu postanowiłam go zakupić. Pierwszym rozczarowaniem była cena 14 zł za małą buteleczkę. Drugie rozczarowanie przeżyłam w łazience - szampon bardzo słabo się pienił nawet za drugim razem, musiałam wylać go sporo żeby umyć włosy. Zapach nie jest najgorszy, ale czego oczekiwać przecież on ma działać a nie pachnieć. I tak po 3 myciach skończyła się moja przygoda z szamponem Ziaja Med.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasiasia7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • WIDZĘ EFEKTY !
  • Uważam, że szampon spełnia swoją funkcję. Przed zimą zaczęłam tracić bardzo dużo włosów - wszędzie były moje włosy: pod prysznicem, na szczotce do włosów, na poduszce, na podłodze, dywanie ... Byłam przerażona ponieważ nigdy nie wypadały mi włosy ! Odstawiłam używany do tej pory szampon i zamieniłam go na ZIAJE - zaufana marka. Powiem szczerze, że po drugim użyciu o wiele mniej włosów straciłam z głowy ! z dnia na dzień było coraz lepiej. Zauważyłam, że na poduszce nie ma włosów jak wstaje ! Szampon zaczął działać Nie powiem, że przestały mi w ogóle wypadać włosy- bo to byłaby nie prawda, ale widzę zdecydowaną poprawę. Są minusy tego szamponu :
    * zapach mocna mięta - mi nie przeszkadza, ale są osoby które nie lubią zapachu mięty
    * słabo się pieni- trzeba go dużo nałożyć- przez co jest nie wydajny ( mam włosy po pas )
    * po zmyciu szamponu ODŻYWKA duzoo odżywki jest potrzebne, ponieważ włosy są jak siano ! Ale po użyciu odżywki bądź maski do włosów efekt jest super !

Pomimo minusów polecam ten szampon.

Ilość zużytych opakowań: Nicałe 1

Chcesz pochwalić barbaska2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • To naprawdę działa!
  • Włosów na głowie mam na szczęście całą masę, są gęste, w całkiem dobrej kondycji - pomyślicie więc, o co chodzi? Otóż chodzi o to, że pomimo tego, że łysych placków to nie powoduje, ani generalnego przerzedzenia też nie, to wylatywały mi one z głowy jak szalone! Musiałam codziennie odkurzać podłogę w mieszkaniu, bo było na niej pełno pukli, podczas kąpieli szybko zapychał się otwór w prysznicu (a wiecie same jakie to obleśne ), liniałam gorzej niż mój kot podczas zmiany futra na wiosnę. Dlatego przejrzałam Internety i naczytałam się pozytywnych opinii na temat tego szamponu, po czym szybciutko pobiegłam do sklepu by go kupić, oto co myślę na jego temat:
    + Ogromny plus na początek za to, że rzeczywiście to działa! Zauważyłam znaczną poprawę w kwestii wypadania włosów, opuszcza mnie ich już znacznie mniejsza część.
    + Dobra konsystencja, ani zbyt gęsta ani też przesadnie lejąca
    + Jest przezroczysty, dlatego świetnie odświeża włosy i długo utrzymuje je w dobrym stanie, a dla mojej przetłuszczającej się skóry głowy to prawdziwe wybawienie
    + Pachnie jak cukierki miętowe
    + Dobrze się pieni
    + Nie plącze włosów (przynajmniej moich, bo widzę, że dziewczyny mają z tym problem, także to chyba kwestia indywidualna)
    + Przyjemna dla portfela cena - niecałe 10 zł

- Średnia wydajność
    - Dostępny głównie w firmowych salonach Ziai, w Aptekach czy drogeriach go nie mają

Ten szampon to moje wybawienie, nie zamienię go na żaden inny skoro przyhamował wypadanie włosów i działa na nie świetnie. Niczego więcej do szczęścia mi nie potrzeba, polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno; rozpoczęłam kolejne

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Symforoza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny
  • dzieki swoim składnikom aktywnym (m.in. łubin) przeciwdziała wypadaniu włosów, oczywiście zauwazalne jest to po ok 1 mies. stosowania

słabo się pieni ale nie podraznia skóry

zapach jest dość specyficzny

cena przyzwoita, bo ok 10 zł w aptece

minusem jest to, że włosy są po nim przyklapnięte

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić Miiiaaauuu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomaga
  • Tak, mnie pomógł i za to mu chwała. Jakiś czas temu, głownie z powodu stresu i złej diety, zaczęły mi wypadać włosy. Moje włosy są z natury cienkie i jest ich mało, więc takie wzmożone wypadanie spowodowało u mnie palpitację serca Dodatkowo męczę je farbowaniem, wcześniej rozjaśnianiem, więc moje pukle postanowiły mnie opuścić

Gdzieś tak ponad miesiąc temu, może półtorej, zrobiłam napad na sklep firmowy Ziaji, i zakupiłam (nie tylko) ten szampon.
    Po ponad miesiącu używania mogę zeznać, że pomógł. Włosy lecą mniej, i to zauważalnie, nie znajduję ich już tylu na poduszce, nie ściągam z ubrań. Dodatkowo nieźle sobie radzi z przetłuszczającym się skalpem, nie szkodzi wysuszonym farbowaniem końcom, choć odżywka jest dla mnie niezbędna, ale niezależnie od marki i rodzaju szamponu. Włosy są odbite od nasady i bardziej puszyste.

Szampon jest przezroczysty, ma miły, taki lekko miętowy zapach, a opakowanie wygodne, typowo ziajowe.
    Kupiłam już drugą butelkę

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno, do dna

Chcesz pochwalić zimna woda za czytelną i pomocną recenzję?
  • na początku wielkie WOW, pozniej tylko gorzej
  • Na początku stosowania włosy były bardzo zadowolone, uniesione u nasady, bardzo błyszczące. Niestety z czasem po zastosowaniu szamponu stawały się coraz bardziej smętne bez życia. Ale na wszystko przymknęłabym oko gdyby nie to, że nawet na chwilę minimalnie nie zastopował wypadania a tylko na to liczyłam, szkoda bo cena uczciwa.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić krln111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny, duży i tani - czego chcieć więcej?
  • Ten szampon uratował moje osłabione po ciąży i karmieniu włosy. Skutecznie zachamował wypadanie i je wzmocnił. Kosztuje ok. 10 zł za 300 ml i faktycznie działa, więc dla mnie jest to szampon idealny. Nie pomogła mi znana i droga Dermena, ale na szczęście znalazł się on. Będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić varyatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Miałam ogromny problem z wypadającymi włosami. Miałam - bo szampon pomógł! Niedługo trzeba było czekać, aby wypadające niemalże garściami włosy przestały uciekać z głowy.

Zapach - ani ładny ani nieładny, nie przeszkadza mi.

Niestety żeby nie było zbyt pięknie to minusy także są. Szampon niestety do wydajnych nie należy (broni się jednak ceną - mogę kupować częściej). Plącze włosy - bez odżywki ani rusz! Dodatkowo przyspiesza u mnie przetłuszczanie włosów. Nigdy nie miałam problemów z nadmiernym przetłuszczaniem. Myję włosy co dwa dni i w drugim dniu po myciu zawsze wyglądały świeżo. Przy stosowaniu tego szamponu w drugim dniu po myciu wyglądają...średnio.Używam tego produktu od: trzech tygodniIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić salenne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wrócę do niego
  • Używałam przez jakiś czas w okresie zimowym kiedy to moje włosy postanowiły masowo uciekać z mojej głowy. Skusiły mnie recenzje. Mogło być naprawdę świetnie! Cena, dostępność, marka którą lubię. Co mi szkodziło spróbować? Nie szkodziło, ale i nie pomogło.
    Pierwszym problemem był dla mnie zapach. Naprawdę, istnieją ludzie którzy nie znoszą zapachu mięty a ten jak na złość był okrutnie intensywny i pod prysznicem i na włosach przez minimum kilka godzin.
    Druga rzecz to plątanie. Szampon okrutnie plątał włosy już podczas mycia. Przy spłukiwaniu piany miałam jeden wielki kołtun na głowie. To duży problem... Zwłaszcza gdy ma się włosy do pośladków i rozczesanie po takim armagedonie jest jak bitwa pod Termopilami. Więcej w ten sposób uszkodziłam i wyrwałam niż ocaliłam- nawet z odżywką było ciężko.
    Włosy szybko się przetłuszczały i były jakby nie w sosie. Nie nawilżone, nie odżywione. Takie smętne.
    Bardziej spisały się maseczki domowe z olejów i płukanki z pokrzywy oraz picie ziół. I obeszło się bez tego zapachu.... Cóż, co kto lubi. Nie wrócę. Nie polecę. Używam tego produktu od: Miesiąc jakiś czas temuIlość zużytych opakowań: Niecałe 1. Stoi i czeka na cud.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić zly kotek za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij