Ziaja Med, Kuracja Wzmacniająca, Szampon przeciw wypadaniu włosów

Powiększ Ziaja Med, Kuracja Wzmacniająca, Szampon przeciw wypadaniu włosów

Zgłoszony przez evanuela

Aktywnie stymuluje mikrokrążenie skóry głowy. Osłabia proces starzenia się mieszków włosowych.
Przywraca równowagę faz wzrostu włosa - wydłużając fazę anagenu. Hamuje proces wypadania włosów. Wzmacnia oraz działa stymulująco na cebulki włosowe. Poprawia kondycję włosów oraz odporność na uszkodzenia.

/s/

• na początku wielkie WOW, pozniej tylko gorzej
  • Na początku stosowania włosy były bardzo zadowolone, uniesione u nasady, bardzo błyszczące. Niestety z czasem po zastosowaniu szamponu stawały się coraz bardziej smętne bez życia. Ale na wszystko przymknęłabym oko gdyby nie to, że nawet na chwilę minimalnie nie zastopował wypadania a tylko na to liczyłam, szkoda bo cena uczciwa.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić krln111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny, duży i tani - czego chcieć więcej?
  • Ten szampon uratował moje osłabione po ciąży i karmieniu włosy. Skutecznie zachamował wypadanie i je wzmocnił. Kosztuje ok. 10 zł za 300 ml i faktycznie działa, więc dla mnie jest to szampon idealny. Nie pomogła mi znana i droga Dermena, ale na szczęście znalazł się on. Będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić varyatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Miałam ogromny problem z wypadającymi włosami. Miałam - bo szampon pomógł! Niedługo trzeba było czekać, aby wypadające niemalże garściami włosy przestały uciekać z głowy.

Zapach - ani ładny ani nieładny, nie przeszkadza mi.

Niestety żeby nie było zbyt pięknie to minusy także są. Szampon niestety do wydajnych nie należy (broni się jednak ceną - mogę kupować częściej). Plącze włosy - bez odżywki ani rusz! Dodatkowo przyspiesza u mnie przetłuszczanie włosów. Nigdy nie miałam problemów z nadmiernym przetłuszczaniem. Myję włosy co dwa dni i w drugim dniu po myciu zawsze wyglądały świeżo. Przy stosowaniu tego szamponu w drugim dniu po myciu wyglądają...średnio.Używam tego produktu od: trzech tygodniIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić salenne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wrócę do niego
  • Używałam przez jakiś czas w okresie zimowym kiedy to moje włosy postanowiły masowo uciekać z mojej głowy. Skusiły mnie recenzje. Mogło być naprawdę świetnie! Cena, dostępność, marka którą lubię. Co mi szkodziło spróbować? Nie szkodziło, ale i nie pomogło.
    Pierwszym problemem był dla mnie zapach. Naprawdę, istnieją ludzie którzy nie znoszą zapachu mięty a ten jak na złość był okrutnie intensywny i pod prysznicem i na włosach przez minimum kilka godzin.
    Druga rzecz to plątanie. Szampon okrutnie plątał włosy już podczas mycia. Przy spłukiwaniu piany miałam jeden wielki kołtun na głowie. To duży problem... Zwłaszcza gdy ma się włosy do pośladków i rozczesanie po takim armagedonie jest jak bitwa pod Termopilami. Więcej w ten sposób uszkodziłam i wyrwałam niż ocaliłam- nawet z odżywką było ciężko.
    Włosy szybko się przetłuszczały i były jakby nie w sosie. Nie nawilżone, nie odżywione. Takie smętne.
    Bardziej spisały się maseczki domowe z olejów i płukanki z pokrzywy oraz picie ziół. I obeszło się bez tego zapachu.... Cóż, co kto lubi. Nie wrócę. Nie polecę. Używam tego produktu od: Miesiąc jakiś czas temuIlość zużytych opakowań: Niecałe 1. Stoi i czeka na cud.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić zly kotek za czytelną i pomocną recenzję?
  • DOSKONAŁY
  • Pomógł mi przy przetłuszczających się włosach pomadto nie wypadają włosy jest porost nowych.
    Dotychczas myłam włosy codziennie. Stosując ten szampon przez 1,5 miesiąca zauważyłam na tyle znaczącą poprawę, że dziś myję włosy co 3 dzień

Jedyną wadą jest trudność w rozczesywaniu włosów. Spokojnie można określić na 10-20 minut.

Bezzapachowy, pieniący się przy odpowiedniej ilość nałożonego szamponu, wydajny( jeżeli myjesz co 3 dni).

Używam tego produktu od: kwietnia 2014
    Ilość zużytych opakowań: 3 kończę

Chcesz pochwalić adinula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Zaczęłam stosować ten szampon, gdy wycofano Neril. Nie odbiega on niczym od Nerila właśnie, wzmacnia włosy, nie mam problemu z wypadaniem.
    Czyli spełnił swoje zadanie.

Stosuję go już przeszło pół roku, teraz zamierzam zastąpić go na chwilę innym, ponieważ ten niestety nie radzi sobie z włosami przetłuszczonymi. Tym bardziej w lecie będę musiała skupić się na również aptecznym szamponie dla włosów tłustych, ale do opisywanego teraz wrócę na pewno.

Niestety nie jest zbyt wydajny i nie pieni się dobrze. Zapach - choć nie potrzebuję jakoś szczególnie ładnego zapachu w szamponie - nie jest zachwycający, konsystencja też taka sobie.
    Jest tani, jak wszystkie produkty Ziai.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Parę

Chcesz pochwalić kasiuncia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Widocznie wzmocnił moje włosy, przestały wypadać, stały się grubsze.

Minusem jest trudność z rozczesywaniem po umyciu, trzeba się trochę namęczyć,

Ilość zużytych opakowań: 4 pełne

Chcesz pochwalić Alicja_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielkie rozczarowanie
  • To faktycznie jeden wielki kosmetyczny niewypał. Użyłam kilka razy i mam ochote po prostu go wyrzucić, ponieważ strasznie nie służy moim włosom. Nie dość , że nie powstrzymał wypadania spowodowanego łamliwością to jeszcze po jego zastosowaniu problem stał się bardziej dokuczliwy. Włosy po nim są matowe, szorstkie i bardzo splątane.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić kinegunda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy szampon z jakim miałam do czynienia
  • Nie widzę zalet tego szamponu.
    -włosy po umyciu stają się przesuszone, sztywne, matowe, trudne do rozczesania (przez co wyrywamy ich jeszcze więcej),
    -szampon jest niewydajny,
    -nie zmniejsza wypadania włosów,
    -mimo, iż jest to seria "med" i produkt powinien charakteryzować się łagodnym składem to tak nie jest.
    Żaden inny szampon nie przesuszył moich włosów. Ten natomiast niesamowicie pogorszył ich stan (mimo, iż nie były zniszczone).
    Zdecydowanie go nie polecam.Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić iloMa25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy ze wszystkich szamponów !
  • Jedyny szampon po którym jest efekt. Ba, efekt... MEGA EFEKT! Naprawdę zużyłam już wiele podobnych specyfików i żaden nie sprostał zadaniu. Nie mogę powiedzieć, że włosy w ogóle przestały mi wypadać, ale ich ilość BARDZO się zmniejszyła.

Plusy :
    - CENA
    - EFEKT... naprawdę bardzo zredukował ilość włosów które wypadały

minusów niestety muszę napisać więcej niż plusów, ale nie są one związane z jego działaniem :

- dostępność (seria Ziaja Med dostępna tylko w aptekach. Niestety w aptekach w moim rodzinnym mieście mogę go dostać tylko na zamówienie. W Super Pharmie w ogóle nie mają szamponów tej firmy...)
    - brak ładnego zapachu (dlatego zawsze najpierw myję włosy tym szamponem a potem jakimś ładnie pachnącym)
    - największy minus wg mnie to taki że działa tylko kiedy się go regularnie stosuje. Używałam go bez przerwy przez 3 miesiące i włosy prawie wcale nie wypadały. Po tym okresie zaczęłam używać innych szamponów typu Nivea, Garnier i włosy znów zaczęły mi wypadać...

Jeżeli ktoś ma problem z wypadaniem włosów jak najbardziej polecam!

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić ddolly za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij