Powiększ Eucerin, Hyaluron - Filler, Krem wypełniający zmarszczki do cery normalnej i mieszanej na dzień

Zgłoszony przez Darkblue

Odpowiednik starszego, doskonałego kremu Eucerin Hyaluron - Filler dla cery suchej, tym razem lekka, nieklejąca, niezapychająca formuła dla cery mieszanej i normalnej. Zamknięty w higienicznym opakowaniu z pompką, delikatnie nawilżający i odżywiający krem, nadaje cerze zdrowy, wypielęgnowany wygląd, napina nieco owal, wygładza mniejsze zmarszczki. Nie działa typowo matująco, raczej utrzymuje cerę w doskonałej kondycji, dobry pod makijaż, dodatkowo z SPF 15. Ma łagodny, szybko ulatniający się zapach, dobrze się wchłania.

Cena: ok. 85zł / 50ml

• Chwalona: 11 raz(y)
  • Nic specjalnego
  • Krem ogólnie jest ok, ale nic poza tym.Opakowanie ma wygodną pompkę, co bardzo lubię gdyż nie ma nic gorszego niż dłubanie paluchami w słoiczkach.Sam produkt jest lekki, bardzo wydajny i nadaje się pod makijaż, nie roluje się co jest jak najbardziej na plus i za to dodaje mu pół gwiazdki.Krem dość szybko się wchłania, nie pozostawiając filmu na twarzy oraz chwile po nałożeniu ujędrnia i ładnie wygładza skórę(efekt nie jest trwały), a do tego posiada filtr, lecz za mało nawilża(a raczej wcale nie nawilża) i ma dziwny mocno apteczny zapach.Po pierwszym miesiącu zaczęłam się zastanawiać czy nie zmienić tego kremu na inny, mi on nie przypadł do gustu i raczej po niego nie sięgnę.

Używam tego produktu od: ok.3 miesięcy

Chcesz pochwalić Zei za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • normalny
  • Krem kupiłam z pełnym zaufaniem do firmy. Uważam, że jest dobry - choć bez rewelacji, ale spektakularnego efektu raczej się nie spodziewałam.
    Świetnie się rozprowadza, jest lekki, dobrze się wchłania, jest idealny pod makijaż - nie zauważyłam po nim natomiast efektu wypełniającego zmarszczki - w tej chwili staram się pozbyć przebarwień więc na skórę twarzy używam even brighter tej samej firmy, a ten używam na szyję.
    Wciąż naiwnie wierzę, że istnieje krem który tak wygładzi skórę jak wypełnienie zmarszczek botoxem
    Krem nie uczula, nie zapycha porów i jest wydajny - dobry jako krem nawilżający ale według mnie nie jako kuracja przeciw zmarszczkom.

Ilość zużytych opakowań: końcówka 1-wszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Veba za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Krem jest dobry.
    Zalety:
    - dobrze nawilża,
    - bardzo ładny, delikatny zapach, bardzo mi odpowiada, stosowanie tego kremu było bardzo przyjemne własnie przez jego zapach,
    - nadaje się pod makijaż,
    - dość szybko wchłania się,
    - wygładza skórę,
    - nie zatyka porów,
    - nie podrażnia.

Wady:
    - ciezko powiedzieć czy jest przeciwzmarszczkowy, nie zauważyłam aby w jakiś sposób wpłynał na moje zmarszczki,
    - cena,
    - opakowanie, w którym nie widać ile kremu jeszcze jest w środku.Używam tego produktu od: 1 rokIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić danae1 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • rozczarowanie
  • Wygodne opakowanie z pompką, fajny zapach i konsystencja i właściwie na tle. Efektów żadnych. Moze i nie podrażnił mi skóry ale po stosowaniu wysuszyla mi się skóra na twarzy i uwidoczniły się wszystkie drobne zmarszczki. kiepsko nadaje się pod makijaż. Nie tego oczkiwałam po kremie...

Używam tego produktu od: jedno opakowanie
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatie

Chcesz pochwalić spr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale bez mega spektakuranych efektów!
  • EucerinŸ HYALURON-FILLER to krem wypełniający zmarszczki na dzień, który posiada cenne składniki aktywne: Kwas Hialuronowy i Saponinę, działającą w głębokich warstwach skóry i wypełniającą tkankę od środka.

Producent zapewnia, że krem ten:

natychmiast napina i wygładza skórę,
    redukuje i wypełnia zmarszczki na trzech poziomach skóry,
    a dodatkowo:

ma lekką i dobrze wchłaniającą się konsystencję, która jest dopasowana do skóry normalnej i mieszanej,
    nie zatyka porów, jest idealny pod makijaż,
    sprawdza się w ciepłym i gorącym klimacie,
    chroni przed promieniowaniem UV.

Moje pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne, jeśli chodzi o paczkę i produkt, gdyż wcześniej zastanawiałam się czy otrzymam próbki, czy pełnowartościowy produkt do testowania. Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że krem spełnia jedną obietnicę: ma lekką i dobrze wchłaniającą się konsystencję. Naprawdę super się wchłania i skóra nie świeci za mocno. Spełnił też kolejną obietnicę: jest dobry pod makijaż a z tym zawsze miałam problem, jeśli chodzi o inne kremy, często moja twarz się świeciła jak bombka, i czułam na niej coś w rodzaju skorupy.

EucerinŸ HYALURON-FILLER dobrze i szybko się wchłania, jest całkiem wydajny, ale to potwierdzę dopiero, jak skończę opakowanie produktu. Jego minusem jest natomiast to, że niezbyt ciekawie pachnie i na to zwróciła uwagę również jedna moja koleżanka, której przekazałam próbki.

Bałam się, że EucerinŸ mnie uczuli, bo mam skórę wrażliwą i niektóre kosmetyki wywołują uczulenie. Zastanawiałam się, czy tak się stanie i tym razem, bo wcześniej uczulił mnie krem innej marki, który miał ten składnik. Ale na szczęście wszystko jest OK

Natomiast czy wypełnił/zredukował zmarszczki, w dodatku na trzech poziomach skóry, jak obiecuje producent? Trudno mi powiedzieć tak naprawdę, gdyż sama zmarszczek nie mam zbyt wiele i mam dość dobrze utrzymaną (choć problematyczną) cerę a po kremie nie spodziewałam się jakiejś wielkiej rewolucji. Na przykład inna moja koleżanka powiedziała, że krem nie przyniósł jej spektakularnych efektów, ale co można powiedzieć po testowaniu próbek? Moim zdaniem niewiele.

Minęło kilka tygodni odkąd testuję EucerinŸ HYALURON-FILLER i widzę w lustrze każdego dnia, że moja skóra jest wygładzona, i promienna. Jednym słowem – buzia wygląda ładnie. Dla mnie ten krem ma więc dużo plusów

Jeśli miałabym oceniać ogólną atrakcyjność dermokosmetyku to uważam, że EucerinŸ
    HYALURON-FILLER jest bardzo dobrym produktem, a gdyby pachniał ładniej i był tańszy to byłby jeszcze lepszy ! Pod pewnymi względami wyróżnia się pozytywnie na tle innych kosmetyków
    z przedrostkiem dermo-. Co prawda nie używałam wszystkich możliwych marek istniejących na rynku, ale z tych, które używałam, jedne mi przesuszały twarz albo były mało wydajne, albo coś jeszcze było nie tak. Ale oczywiście nie wszystkie, bądźmy obiektywni

http://kuchniasocjalna.wordpress.com/2012/11/20*****-moje-doswiadczenia-z-eucerin-hyaluron-filler-relacja-z-testowania-produktu/Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wilmerson za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie naprawde OK
  • Używam go już kolo 2 lat i pare razy zmieniałam na inny ,ale jakos ciagle do niego wracam .dobrze sie rozprowadza ,ładnie pachnie ,skóra jest nawilżona ,gładka ,nie zapycha
    plusem dla mnie jest ze swietnie nadaje sie pod makijaz ,nie przetluszcza skory

co do zmarszczek hmm no wlasnie tu nie jestem pewna co do jego skutecznosci ,wiec za to odejmuje gwiazdke

ale poki co jestem z niego zadowlona

Kupowany super pharmie w promcji nie powala cena

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: kolo 4-5

Chcesz pochwalić ewulek83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki, działa natychmiastowo
  • Plusy:
    - działa natychmiastowo (wypełnia płytsze zmarszczki)
    - dobry jako baza pod makijaż
    - przy dłuższym stosowaniu wypłyca zmarszczki mimiczne (nie mam innych, więc nie wiem jak z resztą)
    - ładnie pachnie
    - poręczne opakowanie

Plus lub minus (dla niektórych):
    - zostawia film na skórze przez jakiś czas

Minusy:
    - cena
    - może zapychać wrażliwych na filtry

Ilość zużytych opakowań: 1 całe na spółkę z mamą

Chcesz pochwalić zonahytrego za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Mam mieszaną cerę a przy tym dosyć wrażliwą, która bardzo reaguje na zmiany pogody/ temperatury i wiatr, zwłaszcza o tej porze roku.
    Dla mnie mnie ten krem jest doskonały: dobrze się nakłada, bardzo dobrze się wchłania i baaaardzo dobrze i dlugo nawilża, w przeciwieństwie do innych stosowanych przeze mnie kremów do cery mieszanej, które zwykle nadmiernie wysuszały mi skórę, i w końcu łagodzi podrażnienia i nie uczula.
    Po tym kremie mój buziak jest miękki i gładki w dotyku.
    Ładnie i naprawdę delikatnie pachnie co akurat bardzo sobie cenię.
    I kolejny plus to taki, że dobrze się na nim rozprowadza podkład, nic się nie wałkuje i nie ściera.

Duży plus za wygodne opakowanie z pompką, wyciska sie tyle kremu ile powinno.

Chcesz pochwalić Edzia1409 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dziwi mnie krytyka
  • Witam. Dziwię się krytyką kremu. Może źle dobrany do typu cery. Ja kiedyś myśłałam, że mam suchą i brałam kremy tłuste. Teraz biorę do normalnej i jest super. Wchłania mi się dobrze. Nakładam niewiele (może inne z was nakłądają za dużo). Tu wystarczy kropelka. Zaraz po tym robię makijaż i nakładam puder minerlany. Cera jest też OK. Na razie używam tydzień więc nie potwierdzę niwelacji zmarszczek ale na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1- 50 ml

Chcesz pochwalić marzenaderen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Kupiłam ten krem w wersji dla cery normalnej i mieszanej z nadzieją, że okaże się lekki i będę mogła używać go latem. Niestety, niewiele się różni od tego dla suchej cery. Jest gęsty i ciężki, pozostawia tępą, tłustawą warstwę. Mam wrażenie, ze skóra pod nim nie oddycha.
    Podoba mi się w tym kremie opakowanie z pompką oraz to, że dobrze nawilża.

Chcesz pochwalić jarka63 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij