Eucerin, Hyaluron - Filler, Krem wypełniający zmarszczki do cery normalnej i mieszanej na dzień

Odpowiednik starszego, doskonałego kremu Eucerin Hyaluron - Filler dla cery suchej, tym razem lekka, nieklejąca, niezapychająca formuła dla cery mieszanej i normalnej. Zamknięty w higienicznym opakowaniu z pompką, delikatnie nawilżający i odżywiający krem, nadaje cerze zdrowy, wypielęgnowany wygląd, napina nieco owal, wygładza mniejsze zmarszczki. Nie działa typowo matująco, raczej utrzymuje cerę w doskonałej kondycji, dobry pod makijaż, dodatkowo z SPF 15. Ma łagodny, szybko ulatniający się zapach, dobrze się wchłania.

dla mnie naprawde OK

Używam go już kolo 2 lat i pare razy zmieniałam na inny ,ale jakos ciagle do niego wracam .dobrze sie rozprowadza ,ładnie pachnie ,skóra jest nawilżona ,gładka ,nie zapycha
plusem dla mnie jest ze swietnie nadaje sie pod makijaz ,nie przetluszcza skory

co do zmarszczek hmm no wlasnie tu nie jestem pewna co do jego skutecznosci ,wiec za to odejmuje gwiazdke

ale poki co jestem z niego zadowlona

Kupowany super pharmie w promcji nie powala cena :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kolo 4-5

Nie nadaje się pod makijaż

Moja skóra jest mieszana, z taką lekką skłonością do pzretłuszczania się w strefie T, nad czym panuję dzięki peelingom, maseczkomi td. Ten krem wydawał mi się idealny, skoro adresowany jest do cery mieszanej. Niestety, jest to krem bardzo treściwy.

Oczywiście nawilża, chroni skórę i odżywia, ale ma jedną wadę. Jest bardzo tłusty... Ma taką ciężką konsystencję... podejrzewam, że osoby o cerze suchej byłyby z tego kremu bardziej zadowolone. U mnie jest problem z takim uczuciem natłuszczenia, moja skóra jest co prawda ładnie nawilżona, ale czegoś jest w tym kremie za dużo.

U mnie ten krem wchłania się z problemami, bardzo długo i mozolnie. Pod innymi względami jest to krem dobry i skuteczny, ale niestety jego tłustość mnie denerwuje. Aby dopasować ten krem do typu mojej skóry, postanowiłam mieszać go z emulsją nawilżającą (innej firmy), całość ma wtedy lżejszą teksturę i szybciej się wchłania. W ten sposób skóra uzyskuje dobre nawilżenie, ładne wygładzenie. Krem nałożony rano działa aż do wieczora, czyli jak optymalny krem dzienny. Jestem zadowolona, gdyby nie konieczność dodawania lżejszej emulsji, krem były idealny i na 5 *.

Bardzo praktyczne opakowanie z higieniczną pompką.

Krem polecam dla osób z cerą skłonną do przesuszenia.

Edit: krem bardzo nieśpiesznie się wchłania, powoduje warzenie się makijażu, nie nadaje się do noszenia w ciągu dnia, jest przyczyną niezdrowego połysku wydobywającego się spod make-upu, okropność. O wiele lepiej spisał się w roli codziennego UV inny produkt- nowy Clarins
spf 50, gdzie nie czuję w ogóle, że mam filtr, jest tak lekki, a jednocześnie doskonale chroni skórę.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go, około 1/2

Nic specjalnego

Krem ogólnie jest ok, ale nic poza tym.Opakowanie ma wygodną pompkę, co bardzo lubię gdyż nie ma nic gorszego niż dłubanie paluchami w słoiczkach.Sam produkt jest lekki, bardzo wydajny i nadaje się pod makijaż, nie roluje się co jest jak najbardziej na plus i za to dodaje mu pół gwiazdki.Krem dość szybko się wchłania, nie pozostawiając filmu na twarzy oraz chwile po nałożeniu ujędrnia i ładnie wygładza skórę(efekt nie jest trwały), a do tego posiada filtr, lecz za mało nawilża(a raczej wcale nie nawilża) i ma dziwny mocno apteczny zapach.Po pierwszym miesiącu zaczęłam się zastanawiać czy nie zmienić tego kremu na inny, mi on nie przypadł do gustu i raczej po niego nie sięgnę.

Używam tego produktu od: ok.3 miesięcy

normalny

Krem kupiłam z pełnym zaufaniem do firmy. Uważam, że jest dobry - choć bez rewelacji, ale spektakularnego efektu raczej się nie spodziewałam.
Świetnie się rozprowadza, jest lekki, dobrze się wchłania, jest idealny pod makijaż - nie zauważyłam po nim natomiast efektu wypełniającego zmarszczki - w tej chwili staram się pozbyć przebarwień więc na skórę twarzy używam even brighter tej samej firmy, a ten używam na szyję.
Wciąż naiwnie wierzę, że istnieje krem który tak wygładzi skórę jak wypełnienie zmarszczek botoxem :)
Krem nie uczula, nie zapycha porów i jest wydajny - dobry jako krem nawilżający ale według mnie nie jako kuracja przeciw zmarszczkom.

Ilość zużytych opakowań: końcówka 1-wszego opakowania

dobry

Krem jest dobry.
Zalety:
- dobrze nawilża,
- bardzo ładny, delikatny zapach, bardzo mi odpowiada, stosowanie tego kremu było bardzo przyjemne własnie przez jego zapach,
- nadaje się pod makijaż,
- dość szybko wchłania się,
- wygładza skórę,
- nie zatyka porów,
- nie podrażnia.

Wady:
- ciezko powiedzieć czy jest przeciwzmarszczkowy, nie zauważyłam aby w jakiś sposób wpłynał na moje zmarszczki,
- cena,
- opakowanie, w którym nie widać ile kremu jeszcze jest w środku.

rozczarowanie

Wygodne opakowanie z pompką, fajny zapach i konsystencja i właściwie na tle. Efektów żadnych. Moze i nie podrażnił mi skóry ale po stosowaniu wysuszyla mi się skóra na twarzy i uwidoczniły się wszystkie drobne zmarszczki. kiepsko nadaje się pod makijaż. Nie tego oczkiwałam po kremie...

Używam tego produktu od: jedno opakowanie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatie

Dobry, ale bez mega spektakuranych efektów!

EucerinŸ HYALURON-FILLER to krem wypełniający zmarszczki na dzień, który posiada cenne składniki aktywne: Kwas Hialuronowy i Saponinę, działającą w głębokich warstwach skóry i wypełniającą tkankę od środka.

Producent zapewnia, że krem ten:

natychmiast napina i wygładza skórę,
redukuje i wypełnia zmarszczki na trzech poziomach skóry,
a dodatkowo:

ma lekką i dobrze wchłaniającą się konsystencję, która jest dopasowana do skóry normalnej i mieszanej,
nie zatyka porów, jest idealny pod makijaż,
sprawdza się w ciepłym i gorącym klimacie,
chroni przed promieniowaniem UV.

Moje pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne, jeśli chodzi o paczkę i produkt, gdyż wcześniej zastanawiałam się czy otrzymam próbki, czy pełnowartościowy produkt do testowania. Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że krem spełnia jedną obietnicę: ma lekką i dobrze wchłaniającą się konsystencję. Naprawdę super się wchłania i skóra nie świeci za mocno. Spełnił też kolejną obietnicę: jest dobry pod makijaż a z tym zawsze miałam problem, jeśli chodzi o inne kremy, często moja twarz się świeciła jak bombka, i czułam na niej coś w rodzaju skorupy.

EucerinŸ HYALURON-FILLER dobrze i szybko się wchłania, jest całkiem wydajny, ale to potwierdzę dopiero, jak skończę opakowanie produktu. Jego minusem jest natomiast to, że niezbyt ciekawie pachnie i na to zwróciła uwagę również jedna moja koleżanka, której przekazałam próbki.

Bałam się, że EucerinŸ mnie uczuli, bo mam skórę wrażliwą i niektóre kosmetyki wywołują uczulenie. Zastanawiałam się, czy tak się stanie i tym razem, bo wcześniej uczulił mnie krem innej marki, który miał ten składnik. Ale na szczęście wszystko jest OK

Natomiast czy wypełnił/zredukował zmarszczki, w dodatku na trzech poziomach skóry, jak obiecuje producent? Trudno mi powiedzieć tak naprawdę, gdyż sama zmarszczek nie mam zbyt wiele i mam dość dobrze utrzymaną (choć problematyczną) cerę a po kremie nie spodziewałam się jakiejś wielkiej rewolucji. Na przykład inna moja koleżanka powiedziała, że krem nie przyniósł jej spektakularnych efektów, ale co można powiedzieć po testowaniu próbek? Moim zdaniem niewiele.

Minęło kilka tygodni odkąd testuję EucerinŸ HYALURON-FILLER i widzę w lustrze każdego dnia, że moja skóra jest wygładzona, i promienna. Jednym słowem – buzia wygląda ładnie. Dla mnie ten krem ma więc dużo plusów

Jeśli miałabym oceniać ogólną atrakcyjność dermokosmetyku to uważam, że EucerinŸ
HYALURON-FILLER jest bardzo dobrym produktem, a gdyby pachniał ładniej i był tańszy to byłby jeszcze lepszy ! Pod pewnymi względami wyróżnia się pozytywnie na tle innych kosmetyków
z przedrostkiem dermo-. Co prawda nie używałam wszystkich możliwych marek istniejących na rynku, ale z tych, które używałam, jedne mi przesuszały twarz albo były mało wydajne, albo coś jeszcze było nie tak. Ale oczywiście nie wszystkie, bądźmy obiektywni :)

Lekki, działa natychmiastowo

Plusy:
- działa natychmiastowo (wypełnia płytsze zmarszczki)
- dobry jako baza pod makijaż
- przy dłuższym stosowaniu wypłyca zmarszczki mimiczne (nie mam innych, więc nie wiem jak z resztą)
- ładnie pachnie
- poręczne opakowanie

Plus lub minus (dla niektórych):
- zostawia film na skórze przez jakiś czas

Minusy:
- cena
- może zapychać wrażliwych na filtry

Ilość zużytych opakowań: 1 całe na spółkę z mamą

Mam mieszaną cerę a przy tym dosyć wrażliwą, która bardzo reaguje na zmiany pogody/ temperatury i wiatr, zwłaszcza o tej porze roku.
Dla mnie mnie ten krem jest doskonały: dobrze się nakłada, bardzo dobrze się wchłania i baaaardzo dobrze i dlugo nawilża, w przeciwieństwie do innych stosowanych przeze mnie kremów do cery mieszanej, które zwykle nadmiernie wysuszały mi skórę, i w końcu łagodzi podrażnienia i nie uczula.
Po tym kremie mój buziak jest miękki i gładki w dotyku:).
Ładnie i naprawdę delikatnie pachnie co akurat bardzo sobie cenię.
I kolejny plus to taki, że dobrze się na nim rozprowadza podkład, nic się nie wałkuje i nie ściera.

Duży plus za wygodne opakowanie z pompką, wyciska sie tyle kremu ile powinno.

dziwi mnie krytyka

Witam. Dziwię się krytyką kremu. Może źle dobrany do typu cery. Ja kiedyś myśłałam, że mam suchą i brałam kremy tłuste. Teraz biorę do normalnej i jest super. Wchłania mi się dobrze. Nakładam niewiele (może inne z was nakłądają za dużo). Tu wystarczy kropelka. Zaraz po tym robię makijaż i nakładam puder minerlany. Cera jest też OK. Na razie używam tydzień więc nie potwierdzę niwelacji zmarszczek ale na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1- 50 ml

Rozczarowanie

Kupiłam ten krem w wersji dla cery normalnej i mieszanej z nadzieją, że okaże się lekki i będę mogła używać go latem. Niestety, niewiele się różni od tego dla suchej cery. Jest gęsty i ciężki, pozostawia tępą, tłustawą warstwę. Mam wrażenie, ze skóra pod nim nie oddycha.
Podoba mi się w tym kremie opakowanie z pompką oraz to, że dobrze nawilża.

zgłosiłam-polecam

Piszę jako druga recenzentka, co mnie dziwi, bo ten krem jest już jakiś czas na rynku - no i jest dobry, według mnie naprawdę dobry.

Mnie nie uczulił. Jestem z niego bardzo zadowolona, kończę moje pierwsze opakowanie i na pewno będę chciała kontynuować stosowanie tego kremu jako codziennego produktu na dzień.

Krem jest dość gęsty, ale łatwo go rozprowadzam i wklepuję, wchłania się szybko. Zostawia delikatny film, nie jest to matowe wykończenie, co akurat mi nie przeszkadza.

Z kremami do cery mieszanej mam ten problem, że często zbyt moją skórę wysuszają, albo/oraz robią taką lepką "śliską" warstewkę na twarzy i w rezultacie mam zatkane pory/nadprodukcję sebum i cierpię na wysyp krostek czy nawet gorszych zmian. Ten krem łagodzi i nawilża - ale nie zatyka i nie przesusza, chociaż moja cera nie błyszczy się po nim tak jak po np. kremach do cer wrażliwych.

Stosuję go już trzeci miesiąc (nawet trochę dłużej) i widzę, że ładnie nawilża i lekko (nie oczekuję cudów z gabinetu chirurga) wypełnia zmarszczki oraz bruzdy. Mogłabym zresztą przekleić moją recenzję odpowiednika tego produktu do cery suchej - robi to samo, ale nie powoduje nabłyszczenia oraz - co dla mnie super istotne - zapakowany jest w lekkie, higieniczne opakowanie z pompką. Ma filtry, ładnie, delikatnie pachnie, generalnie - krem, który Coś Robi Z Cerą :)

Bardzo wydajny.

Pół gwiazdki odejmuję - bo taki wymarzony ideał to nie jest (mógłby zmatowić, a zasadniczo to raczej nawilża/wypełnia zmarszczki).

Używam tego produktu od: ponad trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Dla mnie nie do używania

Zakupiłam w aptece,oglądając reklamy uwierzyłam, w krem przeciwzmarszczkowy i że nie uczula,więc jest idealny dla mnie. Po kilku dniach stosowania, od razu po nałożeniu dostawałam kataru i miałam podrażnione, swędzące oczy (nie dostawał mi się do oczu przy nakładaniu :))... Męczyłam się niesamowicie! Zaprzestałam stosowania i skończyły się alergiczne problemy... Wróciłam do niego po tygodniu i po nałożeniu reakcja ta sama i natychmiastowa :(

Zawiódł mnie niesamowicie! Wysoka cena i jednak nie hypoalergiczny!

Zalety... fajna konsystencja i świetny zapach (prawdopodobnie przyczyna moich kłopotów?)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1/2