Avon, 24K Gold Radiant Foundation (Złoty podkład rozświetlający)

Powiększ Avon, 24K Gold Radiant Foundation (Złoty podkład rozświetlający)

Zgłoszony przez karolinka18

Podaruj cerze luksus czystego złota i efekt niezwykłej promienności. Podkład powstał by nadać cerze nieskazitelny, zdrowy wygląd poprzez wyrównanie jej kolorytu. Twoja skóra pokocha uczucie nawilżenia trwające do 10 godzin.

• bardzo fajny
  • Jak dla mnie super.
    Fajne odcienie mimo, że nie ma ich dużo można dobrać odpowiedni dla swojej cery tak aby nie wyglądac jak wymalowana lalka.
    Dobrze się rozprowadza i stapia z cerą, mimo iż jest rozświetlający nie zauważyłam aby cera nadmiernie się świeciła.
    Jest wydajny.
    Bardzo wygodne opakowanie z pompką, mimo że jest w przezroczystej butelce nie widać ubytku kosmetyku (przynajmniej u mnie).

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbyt, jak dla mnie
  • Fluid dość dobry jeśli chodzi o konsystencję tłusty, typowy dla suchej cery.
    Jednak karaty są dość widoczne, cera błyszczy się po nałożeniu, nie lubię tego efektu.
    Póki co wycofany ze sprzedaży w katalogach, może to i dobrze.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić redxlipstic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla tłustej cery
  • Niby banał - tłusta cera przeważnie nie lubi się z podkładami rozświetlającymi, ale dostałam go w prezencie i postanowiłam wypróbować. Może moja recenzja komuś się przyda.

-Kolor - Ivory jest bardzo ładnym, jasnym beżem

-Opakowanie - bardzo eleganckie, szklana buteleczka, niezacinający się dozownik

-Konsystencja - dla mnie i mojej mamy (cera mieszana) była stanowczo za tłusta, kleista

-Krycie - powiedziałabym, że średnie. Podkład nieco ujednolicił koloryt skóry i zakrył delikatnie przebarwienia. Z większymi niedoskonałościami sobie nie poradził, ale od tego jest korektor

-Efekt - no i tu jest już bardzo kiepsko. Trudno było podkład rozprowadzić tak, żeby nie porobił smug i plam na twarzy. Dużym plusem jest to, że nie otrzymałam tandetnej, brokatowej maski. Jest jednak niedający się ujarzmić pudrem błysk i uczucie ciężkości na twarzy.

-Trwałość - u mnie znika po 2-3h, u mamy po 4-5h, czyli słabo

-Cena - dość wysoka

Może dla osób z suchą lub normalną cerą, bez tendencji do świecenia się w strefie T będzie dobry. U mnie się nie spisał i poszedł w świat.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Same superlatywy! Moja sucha cera go uwielbia!
  • Moja ocena jest subiektywna i odnosi się do mojego wyglądu i wymagań cery.

Mam 28 lat, suchą cerę, gładką i bez większych problemów skórnych, jednak ze skłonnościami do zaczerwienień.
    Nie potrzebuję mocnego krycia, jedynie tyle żeby zakryć zaczerwienienia, oraz naczynka.

Ten podkład zachwycił mnie już od pierwszego użycia
    Od kilku lat używam podkładów i zwykle kupowałam w drogeriach markowe, drogie kosmetyki.
    Od jakiegoś czasu mama stale robi mi prezenty z Avonu i ten podkład to był strzał w 10tkę!

Szczerze- gdybym dostała go w opakowaniu np. estee lauder, lancome itp. to nie wiem czy bym się domyśliła, że to Avon.

Plusy:
    +Delikatna, pudrowa konsystencja
    +Kryje (nie jakoś mocno, ale mi to wystarczy)
    +brak efektu maski, idealnie wtapia się w cerę
    +śliczny kolor (ja mam SHELL) naturalny, nie ma efektu cegły itp. ślicznie wygląda do włosów blond!
    +bezzapachowy, nie jakoś przesadnie perfumowany
    +rozświetla- na mojej suchej cerze efekt jest niesamowity!! Po zimie moja cera jest bez wyrazu, mam wrażenie że widać już powoli na niej znak czasu ;-) a ten podkład sprawił, że moja cera jest świeża i promienna jak u nastolatki :-D
    +nie podkreśla suchych skórek
    +cena w obecnym katalogu to coś ok 25 zł a podkład moim zdaniem dorównuje tym z najwyższej półki (estee lauder, dior, lancome itp.) a przynajmniej jest 10 razy tańszy i efekty daje podobne!
    +trwały!! Może nie 12 godzin, ale trzyma sie tyle, że w pracy można zapomnieć o poprawkach
    +niektóre kosmetyki rozświetlajace sprawiały, że moje pory wyglądają na wielkie jak kratery, a ten podkład tego nie podkreśla!
    +nie podrażnia, raczej nie zapycha

Minus:
    +w sumie drobiazg, ale buteleczka jest strasznie duża i toporna, ciężko ją trzymać w torebce.

Jestem w szoku, że byłam tak podatna na reklamy i sugestie odn. drogich podkładów. Są dobre i zwykle się nie zawodziłam... jednak jeśli mogę zapłacić 10 razy mniej i mieć podobny produkt to jestem na tak!!

Nie wiem jak prezentuje się na cerze tłustej, bo daje delikatny efekt rozświetlenia co może potegować świecenie. Myślę jednak, że będzie również świetny, bo konsystencja jest pudrowa, nie jakaś tłusta. Zawsze można delikatnie przypudrować świecące się miejsca typu nos, czoło, tzn. strefę "T" i wtedy będzie super.

POLECAM! Przynajmniej warto spróbować!! W ostatnim katalogu cena była bardzo niska, a jakość za tą cenę jest super.

Używam tego produktu od: kilka dni

Chcesz pochwalić konvalia7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Mam bardzo suchą, delikatną cerę, skłonną do zaczerwieniania się.
    Podkład / kolor shell/ jest pięknie beżowy /nie pomarańczowy, żółty czy różowy/, gęsty, kremowy. Super się rozprowadza, skóra pozostaje nie ściągnięta, pięknie lśniąca przez wiele godzin.
    Efekt dużo lepszy od nude diora, pro lumiere chanel czy FF kanebo /które lubię/.
    Biorąc pod uwagę śmiesznie niską cenę jestem nim zachwycona!
    Pół gwiazdki odjęłam za nie do końca zadowalający efekt krycia /pro lumiere chanel krył lepiej, ale był znacznie mnie trwały/.
    Moja sucha buzia jest nim zachwycona! Wszystkie suche cery powinny go uwielbiać.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić bina212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Podkład ten zakupiłam za namową forumowiczek z wątku avonowego. Cena w katalogu bywała dość wysoka, ale jestem konsultantką, więc po rabacie cena była do przełknięcia Postanowiłam zaryzykować. Produkt jest genialny!
    + idealnie stapia się ze skórą
    + rozświetla ją w elegancki, nie nachalny i tandetny sposób
    + 5 odcieni do wyboru
    + nie tworzy efektu maski
    + jest średnio kryjący
    + nie zapycha
    + nawilża skórę, idealny do cery suchej
    + nie podkreśla skórek
    + utrzymuje się caly dzień
    + wydajny
    + posiada pompkę, która wydobywa odpowiednią ilość produktu
    + solidne opakowanie (szklany słoiczek)
    + mozliwość przetestowania produktu (próbki)

-/+ cena

Jedyny - największy minus to minus dla Avonu, który postanowił wycofać serię 24K w tym ten genialny podkład

Używam tego produktu od: ponad roku

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić kejtiryba za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • mam dwa ulubione podkłady z avonu: perfect wear i antystresowy. Ten kupiłam zaraz na początku, jak tylko się pojawił, bo lubię testować nowości. Ale ten jest zdecydowanie nie dla mnie. Nawilżać może i nawilża, ale w moim przypadku wogóle nie stapial się ze skórą, przez co tworzył się efekt maski. Potem jak było trochę cieplej warzył się, albo spływał, co nie wyglądało ładnie. To samo z kolorystyką. Ciężko dobrać odpowiedni kolor. Ja z racji tego, że jestem raczej blada wybrałam najjaśniejszy odcień, który i tak okazał się ciutkę za ciemny.

Używam tego produktu od: jakieś pół roku
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania 30 ml

Chcesz pochwalić asia_z za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIezly podklad w przystepnej cenie
  • Podklad kupilam jakis czas temu z rozpedu w promocji jakiejs . Baaardzo milo mnie zaskoczyl. Mam kolor natural beige i dla mnie jest naprawde ok.

+skora po jego uzyciu wyglada naprawde zdrowo i swiezo , jest naprawde rozwietlona
    +dlugo sie utrzymuje, dla mnie 5-6h jest wystarczajace, potem zmywam makijaz
    +nie zapycha
    +idealnie wtapia sie w skore, nie tworzy efektu maski
    +przyjemna buteleczka z dozownikiem
    +wydajny
    +bardzo przyjemnie sie rozprowadza
    +dla mnie chyba najwiekszy, mam bardzo problematyczna cere i jesli cos jest nie tak pojawiaja mi sie na buzi czerwone luszczace sie plamy, ten na szczescie nie uczula

+/-uzywalam go dotychczas w zimie i bylo ok, natomiast podczas upalow juz go "czuje" na twarzy, mysle ze na lato wymienie go na jakis lekki bb
    +/-nie daje mocnego krycia jesli ktos ma taka potrzebe, dla mnie jest to plus bo nie lubie byc taka strasznie jednolita ... na cienie pod oczami i tak trzeba nalozyc korektor

Jak dla mnie jest naprawde OK, uzywam go naprzemiennie z innymi. Nie wiem czy kupie ponownie ale tylko dlatego bo chcialabym cos jeszcze wyprobowac

Używam tego produktu od: 7 miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić trzyemtim za czytelną i pomocną recenzję?
  • W miarę.
  • Nie wiem za bardzo co sądzić o tym podkładzie, bo wiadomo, ta cała sprzedaż katalogowa sprawia, że człowiek wybiera kolor, myśli, że wybrał dobrze, a tu przychodzi za ciemny, albo za jasny i mamy problem. Niby można towar wymienić, ale komu by się chciało.
    Mój podkład jest chyba ciut za ciemny i pewnie dlatego nie mogę uchwycić w pełni jego zalet czy wad. W każdym bądź razie nie znika z twarzy, nie zauważyłam, żeby zapychał pory, nie wysusza, więc w sumie nie mam się do czego przyczepić. Po nałożeniu jak się tak z bliska przyjrzeć widać subtelne rozświetlenie (nie mylić ze świeceniem) twarzy.
    Poczekam do lata jak będę opalona, wtedy ten kolorek pewnie będzie w sam raz.
    Ponownie nie kupię, bo lubię testować różne kosmetyki.

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

Chcesz pochwalić AgusiekT za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być ale będę szukać lepszego
  • Mając 37 lat i niestety worki pod oczami szukam cudu, który sprawi, że to i owo nie będzie widoczne. Ten fluid prawie to potrafi, trochę z pomocą korektora. Ładnie się rozprowadza i jest wydajny. Ten kosmetyk dostałam w prezencie ale za 40 zł chyba bym szukała jeszcze czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: używam jeszcze pierwszego

Chcesz pochwalić iw1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niepotrzebne uprzedzenia
  • Przyznam, że na początku byłam do tego podkładu nastawiona bardzo sceptycznie. Kupiony w "mini tubce" wydawał się tępy i trudny do rozprowadzenia. Kupiony w oryginale okazał się super
    Wbrew pozorom w cale nie jest tępy a gęsty, przy czym można go rozprowadzić palcami bez żadnych smug (przy następnej okazji spróbuję nałożyć gąbeczką). Kolor- nude, nie za ciemny nie za jasny, dla mnie idealny. Bałam się efektu przesadnego rozświetlenia, ale tu również miłe rozczarowanie- twarz wygląda promiennie i zdrowo. Efekt nawilżenia nie wiem czy trwa 10h jak obiecuje producent, ale fakt faktem jest odczuwalny.

Buteleczka mogła by być trochę lżejsza, ale nie odejmę za to gwiazdki bo i tak spoczywa w kosmetyczce

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić tekla45 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Zakupiłam podkład oczekując delikatnego rozświetlenia twarzy. Podkład strasznie się świecił, posiadam kolor natural beige ale jest dość ciemny, może na lato będzie odpowiedni. Dla mnie podkład się lepi, cera się po nim świeci strasznie, trzeba dużo pudrować, aby uzyskać efekt gładkiej skóry, krycie średnie, nie kupię bo bnie tego szukam.

plusy:
    - wydajność
    - ładne opakowanie
    - pompka
    - naturalny efekt bez maski

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić PoKaPoKa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Najpierw zamówiłam próbkę kolor Ivory, później kupiłam normalne opakowanie. Jest to najlepszy podkład do tej pory, a miałam ich już wiele. Jestem bardzo zaskoczona, że Avon wypuścił tak dobry podkład ( zawsze byłam sceptycznie nastawiona do kosmetyków Avonu). Podkład w ogóle nie tworzy efektu maski od razu wtapia się w skórę, jak na moje potrzeby kryje dobrze. Złote drobinki dają wspaniały efekt rozświetlenia. Z odcieniem trafiłam idealnie, ale Ivory jest to odcień bardziej dla bladolicych, polecam zamawiać próbki w celu dobrania koloru. Myślę, że już nigdy nie zmienię tego podkładu na inny

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i 4 próbki

Chcesz pochwalić Breprue za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękne rozświetlenie
  • Zamówiłam z demo odcień ivory na próbę .
    Okazało się że to strzał w dziesiątkę !
    Do tej pory żaden podkład
    nie dał mi tak widocznego efektu.

Łatwo się rozprowadza, konsystencja lekka.
    Pięknie rozświetla i wygładza skórę, twarz wygląda naturalnie, świeżo. Złote drobinki są niemalże niewidoczne, ale dają śliczne refleksy, twarz się lekko mieni.

Niestety z kryciem niedoskonałość już jest troszkę gorzej, musze się wspomagać innym podkładem.
    Do tego po kilku godzinach dochodzi błyszczenie twarzy.
    Ale mimo to uważam że to wyjątkowo udany produkt Avonu.
    Jestem bardzo zadowoloa z tego zakupu, to podkład w sam raz dla mnie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić titoszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • lepi się
  • Nakłada sie dośc latwo. Kolor ok ,mam odcien nude.
    Niestety po nałozeniu trzeba dlugo czekać za osypaniem twarzy pudrem ponieważ sie bardzo klei ,lepi i świeci poprostu.
    Próbowałam bez pudru, jedynie z różem. Wówczas mże być i nawet w porządku wyglada bużka bo jest taka troch rozświetlona ,jakby wygładzona.
    Rzeczywiście nawilża,może nawet zbytnio, po kilku dniach stosowania cerę miałam jaby rozpulchnioną. Nie lubie tego.
    Może byc dobry do stosowania jako krótka "podkladowa" kuracja nawilżająca przy stosowaniu innego podkładu. I ja tak właśnie robię.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić aga0977 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jednak nie to
  • Niestety muszę obniżyć ocenę, która okazała się być tylko pierwszym, dobrym wrażeniem. Podkład toporny do rozsmarowania, a w dodatku kiedy użyję pod niego jakikolwiek krem nawilżający to aż włosy lepią mi się do policzków, co jest bardzo nieprzyjemne, a zaznaczam, że nie mam tendencji do świecenia się na twarzy. Po użyciu sporej ilości pudru sypkiego w miare ok. !Używam tego produktu od: niedawnaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić autumn91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • z jednym ale
  • Kupiłam z oferty demo więc za niewielkie pieniądze,chociaż kupiłabym nawet w cenie regularnej gdyż uwielbiam wszystko co rozświetlające.Mam odcien natural beige.Nie tworzy efektu maski kolorek jest ładny wygląda naturalnie twarz rozświetlona i wypoczęta dzięki bogu a nie obsypana brokatemŚrednio kryje i po 4 godzinkach sie błyszcze ale to jedyny minus.Wydajny i ilość wylatująca z pompki mnie akurat osobiście odpowiada.Naturalny lekko słonawy zapach również nie wadzi

Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • na początku zachwycona, później mniej
  • Kiedyś byłam zachwycona podkładem astora, ale używając go rok, mam dosyć. Ten pewnie też niedługo mi się znudzi, ale na razie jestem zadowolona z efektu - cera jest rozświetlona, promienna, wygląda na mniej zmęczoną. Nie kryje dokonale wyprysków, zaczerwień i innych skaz, ale nie mam większych problemów z cerą, więc jest w porządku. Nie będę wspominać (:P) , że świecę się przy mojej tłustej cerze po nim, ale w końcu to podkład rozświetlający, więc błąd za moje niedopatrzenie Ale nie mniej jednak efekt mnie zadowala, jak na podkłady avonu.
    Jeżeli chodzi o aplikator - mam pewne zastrzeżenia. Atomizer "wypompowuje", albo za dużą, albo za małą ilość tapetki ;/
    Małym problemem też jest cena. Ja miałam szczęście, ze kupiłam go w DEMO za 25 zł, ale 40 w promocji i 50 w cenie regularnej to zbyt wygórowana cena.
    Nie wiem, czy kupię go ponownie, ponieważ lubię eksperymentować z podkładami

EDYTUJĘ, gdyż po dłuższym zastosowaniu cera tłuści się, a podkład znika po kilku godzinach. Odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: dwóch tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Mandy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Zakupilam ten podklad w ofercie netto za grosze.
    Chcialam go wyprobowac,tak pieknie sie w katalogu prezentowal,i na dodatek poszukiwalam jakiegos fajnego podkladu rozswietlajacego.
    Nigdy nie mialam podkladow Avon,zawsze tak jakos wychodzilo.Ostatnio jednak podpatrzylam u kolezanki inny ( Extralasting),byla nim zachwycona wiec postanowilam wyprobowac.Efekt jest taki ze tez jestem zadowolona ( ale to juz w innej receznji bedzie opisane ),wiec pomyslalam ze wyprobuje inny Avonowski-ten ktory tutaj recenzjue.
    Plusy:

+fajne kolory ( mam natural beige i medium beige,myslalam,ze ten jasniejszy bedzie za jasny,ale ladnie sie wtopil,ten ciemniejszy pasuje do troche opalonej cery)

+fajnie sie rozprowadza ( aczkolwiek,gdy go na szybko rozprowadzamy moga pojawic sie zmugi,wiec staranne rozprowadzenie wiedzie droge do sukcesu w tym przypadku )

+ladnie rozswietla ( wbrew receznji ponizej,podklad MA drobinki,nieznaczne jednak ( nie takie na pewno jak np w podkladzie roswietlajacym AA),ale mozna je zauwazyc gdy sie dobrze przyjrzy),pozostawia piekna poswiate,ktora nadaje cerze efekt swiezosci

+dlugo sie utrzymuje,spokojnie caly dzien,bylam zdziwiona,ze tak dlugo

+wygodny aplikator,pompka nabiera idealna ilosc do rozprowadzenia

+piekne opakowanie,podklad bardzo ladnie sie prezentuje w kosmetyczce

Teraz minusy :

-cena - w promocji 39,90 normalnie 50,to troche duzo dla mnie jak na podklad,ale pewnie i tak bede go kupywac,bo dzialanie warte swojej ceny

- nakretka podkladu,latwo sie otwiera ten podklad,nawet powiedzialabym ze za latwo,Avon moglby sie postarac o cos mocniejszego w tej sprawie,co trzymaloby sie porzadnie na buteleczce

Jak na razie mnie nie uczulil ( choc nigdy nie mialam tak,ze jakis podklad mnie uczulal)
    Zapach neutralny,jak typowy podklad.
    Oczywiscie to NIE jest podklad matujacy,bo jakby niby mogl nim byc,jak to jest podklad rozswietlajacy,ktory ma za zadanie,rozswietlic cere i ja NAWILZYC,a nie niwelowac nadmiar sebum,wiec chyba to jasne ze podklady rozswietlajace nigdy nie beda matowic.Stad takie podklady sa polecane raczej do cer suchych i normalnych a nie tlustych.Ja nie wiem,niektorzy sie nigdy nie naucza tej roznicy,co przeszkadza w recenzjach.

Ogolem,bardzo porzadny podklad Avonu.Polecam go serdecznie
    Używam tego produktu od: 2 tygIlość zużytych opakowań: w trakcie 2

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Silvia91 za czytelną i pomocną recenzję?