Avon, 24K Gold Radiant Foundation (Złoty podkład rozświetlający)

Powiększ Avon, 24K Gold Radiant Foundation (Złoty podkład rozświetlający)

Zgłoszony przez karolinka18

Podaruj cerze luksus czystego złota i efekt niezwykłej promienności. Podkład powstał by nadać cerze nieskazitelny, zdrowy wygląd poprzez wyrównanie jej kolorytu. Twoja skóra pokocha uczucie nawilżenia trwające do 10 godzin.

• bardzo fajny
  • Jak dla mnie super.
    Fajne odcienie mimo, że nie ma ich dużo można dobrać odpowiedni dla swojej cery tak aby nie wyglądac jak wymalowana lalka.
    Dobrze się rozprowadza i stapia z cerą, mimo iż jest rozświetlający nie zauważyłam aby cera nadmiernie się świeciła.
    Jest wydajny.
    Bardzo wygodne opakowanie z pompką, mimo że jest w przezroczystej butelce nie widać ubytku kosmetyku (przynajmniej u mnie).

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbyt, jak dla mnie
  • Fluid dość dobry jeśli chodzi o konsystencję tłusty, typowy dla suchej cery.
    Jednak karaty są dość widoczne, cera błyszczy się po nałożeniu, nie lubię tego efektu.
    Póki co wycofany ze sprzedaży w katalogach, może to i dobrze.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić redxlipstic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla tłustej cery
  • Niby banał - tłusta cera przeważnie nie lubi się z podkładami rozświetlającymi, ale dostałam go w prezencie i postanowiłam wypróbować. Może moja recenzja komuś się przyda.

-Kolor - Ivory jest bardzo ładnym, jasnym beżem

-Opakowanie - bardzo eleganckie, szklana buteleczka, niezacinający się dozownik

-Konsystencja - dla mnie i mojej mamy (cera mieszana) była stanowczo za tłusta, kleista

-Krycie - powiedziałabym, że średnie. Podkład nieco ujednolicił koloryt skóry i zakrył delikatnie przebarwienia. Z większymi niedoskonałościami sobie nie poradził, ale od tego jest korektor

-Efekt - no i tu jest już bardzo kiepsko. Trudno było podkład rozprowadzić tak, żeby nie porobił smug i plam na twarzy. Dużym plusem jest to, że nie otrzymałam tandetnej, brokatowej maski. Jest jednak niedający się ujarzmić pudrem błysk i uczucie ciężkości na twarzy.

-Trwałość - u mnie znika po 2-3h, u mamy po 4-5h, czyli słabo

-Cena - dość wysoka

Może dla osób z suchą lub normalną cerą, bez tendencji do świecenia się w strefie T będzie dobry. U mnie się nie spisał i poszedł w świat.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Same superlatywy! Moja sucha cera go uwielbia!
  • Moja ocena jest subiektywna i odnosi się do mojego wyglądu i wymagań cery.

Mam 28 lat, suchą cerę, gładką i bez większych problemów skórnych, jednak ze skłonnościami do zaczerwienień.
    Nie potrzebuję mocnego krycia, jedynie tyle żeby zakryć zaczerwienienia, oraz naczynka.

Ten podkład zachwycił mnie już od pierwszego użycia
    Od kilku lat używam podkładów i zwykle kupowałam w drogeriach markowe, drogie kosmetyki.
    Od jakiegoś czasu mama stale robi mi prezenty z Avonu i ten podkład to był strzał w 10tkę!

Szczerze- gdybym dostała go w opakowaniu np. estee lauder, lancome itp. to nie wiem czy bym się domyśliła, że to Avon.

Plusy:
    +Delikatna, pudrowa konsystencja
    +Kryje (nie jakoś mocno, ale mi to wystarczy)
    +brak efektu maski, idealnie wtapia się w cerę
    +śliczny kolor (ja mam SHELL) naturalny, nie ma efektu cegły itp. ślicznie wygląda do włosów blond!
    +bezzapachowy, nie jakoś przesadnie perfumowany
    +rozświetla- na mojej suchej cerze efekt jest niesamowity!! Po zimie moja cera jest bez wyrazu, mam wrażenie że widać już powoli na niej znak czasu ;-) a ten podkład sprawił, że moja cera jest świeża i promienna jak u nastolatki :-D
    +nie podkreśla suchych skórek
    +cena w obecnym katalogu to coś ok 25 zł a podkład moim zdaniem dorównuje tym z najwyższej półki (estee lauder, dior, lancome itp.) a przynajmniej jest 10 razy tańszy i efekty daje podobne!
    +trwały!! Może nie 12 godzin, ale trzyma sie tyle, że w pracy można zapomnieć o poprawkach
    +niektóre kosmetyki rozświetlajace sprawiały, że moje pory wyglądają na wielkie jak kratery, a ten podkład tego nie podkreśla!
    +nie podrażnia, raczej nie zapycha

Minus:
    +w sumie drobiazg, ale buteleczka jest strasznie duża i toporna, ciężko ją trzymać w torebce.

Jestem w szoku, że byłam tak podatna na reklamy i sugestie odn. drogich podkładów. Są dobre i zwykle się nie zawodziłam... jednak jeśli mogę zapłacić 10 razy mniej i mieć podobny produkt to jestem na tak!!

Nie wiem jak prezentuje się na cerze tłustej, bo daje delikatny efekt rozświetlenia co może potegować świecenie. Myślę jednak, że będzie również świetny, bo konsystencja jest pudrowa, nie jakaś tłusta. Zawsze można delikatnie przypudrować świecące się miejsca typu nos, czoło, tzn. strefę "T" i wtedy będzie super.

POLECAM! Przynajmniej warto spróbować!! W ostatnim katalogu cena była bardzo niska, a jakość za tą cenę jest super.

Używam tego produktu od: kilka dni

Chcesz pochwalić konvalia7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Mam bardzo suchą, delikatną cerę, skłonną do zaczerwieniania się.
    Podkład / kolor shell/ jest pięknie beżowy /nie pomarańczowy, żółty czy różowy/, gęsty, kremowy. Super się rozprowadza, skóra pozostaje nie ściągnięta, pięknie lśniąca przez wiele godzin.
    Efekt dużo lepszy od nude diora, pro lumiere chanel czy FF kanebo /które lubię/.
    Biorąc pod uwagę śmiesznie niską cenę jestem nim zachwycona!
    Pół gwiazdki odjęłam za nie do końca zadowalający efekt krycia /pro lumiere chanel krył lepiej, ale był znacznie mnie trwały/.
    Moja sucha buzia jest nim zachwycona! Wszystkie suche cery powinny go uwielbiać.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić bina212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Podkład ten zakupiłam za namową forumowiczek z wątku avonowego. Cena w katalogu bywała dość wysoka, ale jestem konsultantką, więc po rabacie cena była do przełknięcia Postanowiłam zaryzykować. Produkt jest genialny!
    + idealnie stapia się ze skórą
    + rozświetla ją w elegancki, nie nachalny i tandetny sposób
    + 5 odcieni do wyboru
    + nie tworzy efektu maski
    + jest średnio kryjący
    + nie zapycha
    + nawilża skórę, idealny do cery suchej
    + nie podkreśla skórek
    + utrzymuje się caly dzień
    + wydajny
    + posiada pompkę, która wydobywa odpowiednią ilość produktu
    + solidne opakowanie (szklany słoiczek)
    + mozliwość przetestowania produktu (próbki)

-/+ cena

Jedyny - największy minus to minus dla Avonu, który postanowił wycofać serię 24K w tym ten genialny podkład

Używam tego produktu od: ponad roku

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić kejtiryba za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • mam dwa ulubione podkłady z avonu: perfect wear i antystresowy. Ten kupiłam zaraz na początku, jak tylko się pojawił, bo lubię testować nowości. Ale ten jest zdecydowanie nie dla mnie. Nawilżać może i nawilża, ale w moim przypadku wogóle nie stapial się ze skórą, przez co tworzył się efekt maski. Potem jak było trochę cieplej warzył się, albo spływał, co nie wyglądało ładnie. To samo z kolorystyką. Ciężko dobrać odpowiedni kolor. Ja z racji tego, że jestem raczej blada wybrałam najjaśniejszy odcień, który i tak okazał się ciutkę za ciemny.

Używam tego produktu od: jakieś pół roku
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania 30 ml

Chcesz pochwalić asia_z za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIezly podklad w przystepnej cenie
  • Podklad kupilam jakis czas temu z rozpedu w promocji jakiejs . Baaardzo milo mnie zaskoczyl. Mam kolor natural beige i dla mnie jest naprawde ok.

+skora po jego uzyciu wyglada naprawde zdrowo i swiezo , jest naprawde rozwietlona
    +dlugo sie utrzymuje, dla mnie 5-6h jest wystarczajace, potem zmywam makijaz
    +nie zapycha
    +idealnie wtapia sie w skore, nie tworzy efektu maski
    +przyjemna buteleczka z dozownikiem
    +wydajny
    +bardzo przyjemnie sie rozprowadza
    +dla mnie chyba najwiekszy, mam bardzo problematyczna cere i jesli cos jest nie tak pojawiaja mi sie na buzi czerwone luszczace sie plamy, ten na szczescie nie uczula

+/-uzywalam go dotychczas w zimie i bylo ok, natomiast podczas upalow juz go "czuje" na twarzy, mysle ze na lato wymienie go na jakis lekki bb
    +/-nie daje mocnego krycia jesli ktos ma taka potrzebe, dla mnie jest to plus bo nie lubie byc taka strasznie jednolita ... na cienie pod oczami i tak trzeba nalozyc korektor

Jak dla mnie jest naprawde OK, uzywam go naprzemiennie z innymi. Nie wiem czy kupie ponownie ale tylko dlatego bo chcialabym cos jeszcze wyprobowac

Używam tego produktu od: 7 miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić trzyemtim za czytelną i pomocną recenzję?
  • W miarę.
  • Nie wiem za bardzo co sądzić o tym podkładzie, bo wiadomo, ta cała sprzedaż katalogowa sprawia, że człowiek wybiera kolor, myśli, że wybrał dobrze, a tu przychodzi za ciemny, albo za jasny i mamy problem. Niby można towar wymienić, ale komu by się chciało.
    Mój podkład jest chyba ciut za ciemny i pewnie dlatego nie mogę uchwycić w pełni jego zalet czy wad. W każdym bądź razie nie znika z twarzy, nie zauważyłam, żeby zapychał pory, nie wysusza, więc w sumie nie mam się do czego przyczepić. Po nałożeniu jak się tak z bliska przyjrzeć widać subtelne rozświetlenie (nie mylić ze świeceniem) twarzy.
    Poczekam do lata jak będę opalona, wtedy ten kolorek pewnie będzie w sam raz.
    Ponownie nie kupię, bo lubię testować różne kosmetyki.

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

Chcesz pochwalić AgusiekT za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być ale będę szukać lepszego
  • Mając 37 lat i niestety worki pod oczami szukam cudu, który sprawi, że to i owo nie będzie widoczne. Ten fluid prawie to potrafi, trochę z pomocą korektora. Ładnie się rozprowadza i jest wydajny. Ten kosmetyk dostałam w prezencie ale za 40 zł chyba bym szukała jeszcze czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: używam jeszcze pierwszego

Chcesz pochwalić iw1 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij