Vipera, Puder sypki matujący do twarzy i ciała - transparentny (stara wersja)

Powiększ Vipera, Puder sypki matujący do twarzy i ciała - transparentny (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Martyna

Jedwabiście miękki, zawiera witaminę E i filtr UV. Wygładza, matuje, pielęgnuje i chroni cerę.
Zawiera:
- Mikę, która nadaje poślizg, jedwabistość, lepszą przyczepność.
- Czynnik matujący cerę.
- Filtr UV, chroniący przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
- Witaminę E o własnościach pielęgnacyjnych.
Obecna w pudrze witamina E: jest aktywnie działającym przeciwutleniaczem, zwalcza wolne rodniki, chroniąc skórę przed starzeniem.

Skład: Talc, Mica, Nylon-12, Zinc Stearate, Cl 77492, Cl77891, Alumina, Simethicone, Mineral Oil, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Parfum, Buthylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Limonene, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde

Cena: 18zł / 12g

• Idealny
  • Kupiłam go w ciemno, nie znałam recenzji i nie sugerowałam się opinią ekspedientki (polecała mi brązujące coś) Użyłam i się zachwyciłam. Moja świecąca się twarz nagle stała się matowa i to na długie godziny. Cena niska, starcza na rok przy codziennym stosowaniu. Idealny na podkład i na czysta buzię . Niestety ostatnio nie mogłam go nigdzie kupic , więc zdradziłam go z pierre rene 03 - porażka!
    Wypatruję aż znów pojawi się w sklepie.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić pendraiw za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmmm..
  • Zaczne od tego, ze moja cera sie nie swieci, nie mam z tym zadnego problemu. zakupilam ten produkt aby ladnie wykonczyc makijaz. wydaje mi sie ze troche bieli twarz choc daje go tak malutko jak to tylko mozliwe. skora jest gladka, przyjemna w dotyku jednak nie widze zeby puder wtapial sie w skore jak to niektorzy okreslaja. Wydaje mi sie wlasnie ze jest troche widoczny, moze ooby z tlusta cera maja inaczej, mozliwe ze ich skora fajnie wchlania ten produkt. nie jest zly ale tez nie ma rewelacji. moglabym sie bez niego obejsc..

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 zaczete

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasiax221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najulubieńszy
  • Używam go już bardzo długo, jestem mu wierna, nie szukam niczego nowego : ) Używam go codziennie na podkład w celu zmatowienia skóry. Jedno opakowanie starcza mi ok. na 3 miesiące

Mogę go bez problemu dostać stacjonarnie, jednak na allegro jest trochę tańszy.

Ma fajny różowy puszek, który dobrze zachowuje się po praniu.

Pięknie pachnie, niestety tylko na początku, później zapach wietrzeje.

Bardzo trwałe opakowanie, przeżyło nie jedno, ani razu nie pękło mimo codziennego podróżowania w plecaku : )

I cena dość przystępna : )

Ilość zużytych opakowań: całe mnóstwo

Chcesz pochwalić olijaju za czytelną i pomocną recenzję?
  • WSPANIAŁY JEST
  • *matuje
    *fajnie utrwala mój makijaż a mam cerę mieszaną
    *super łączy ze sobą inne kosmetyki, sprawia<że nie widać granic np. różu i brązera
    *wtapia się w skórę
    *jest śmiesznie tani w stosunki do jakości i ilości
    *nie zapycha
    *nie podrażnia
    *nie powoduje powstawania niedoskonałości

Nie wiem co by tu jeszcze dodać?

Jest świetny dla mojej mieszanej cery, i wiem,bo
    sprawdziłam,że sam sprawuje się lepiej niż fixer Artdeco do utrzymania makijażu w dobrym stanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam, bo warto chociaż to sprawdzić.

Używam tego produktu od: 4 MIESIĘCY
    Ilość zużytych opakowań: W TRAKCIE 1 -BARDZO WYDAJNY

Chcesz pochwalić scrabble1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały
  • Kiedy zobaczyłam u mojej siostry to cudeńko (nowa wersja z różowym puszkiem) stwierdziłam , że muszę go mieć !
    Poszłam do drogeri i kupiłam za 23 zł.
    Puder jest doskonały!

+matuje na pare ładnych godzin ! Mam cere mieszaną w kierunku tłustej i jestem meeeeega zadowolona,

+ wtapia się w buzię,

+nie zmienia absolutnie koloru,

+ nie wysusza,

+ utrwala makijaż,

+mega wydajny.
    Jednym słowem minusów nie ma , mój KWC!

Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1

Chcesz pochwalić mika925 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Is OKey!
  • Swietny puder polskiej firmy o przyjemnym zapachu, nie zatyka porow, matuje, ma ochrone przeciw sloneczna, dosyc wydajnyNaprawde mile zaskoczenie jak na kosmetyk polskiej marki, do tego urocze pudeleczko(posiadam nowsza wersje z rozowym puszkiem i kokardka). Polecam!Używam tego produktu od: 3 miesiecyIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić brunii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie rewelacja
  • Puder najlepszy jaki miałam.

+ nie ciemnieje po całym dniu,
    + idealnie się dopasowuje ( mam bardzo jasną karnację),
    + matowi na długo, kolejne warstwy nie wyglądają sztucznie,
    + na siteczku jest idealna ilość pudru, nie jest go za dużo
    + śliczne opakowanie z różowym puszkiem,
    +pudełeczko jest solidne, mimo że parę razy zaliczyło upadek to dalej jest w całości
    +jak dla mnie meeega wydajny, codziennie parę razy stosuję i starcza na naprawdę długo
    + podoba mi się, że ma filtr UV

- ostatnio z pudełeczkiem wszystko było ok, teraz chyba trafiłam na felerny egzemplarz. Nie mogę wrzucić do torebki, bo otwiera się w środku,
    - siteczko co jakiś czas się trochę zapycha, trzeba wyczyścić,
    - puszek po jakimś czasie robi się brzydki i brudny, ale to jest naturalna kolej rzeczy

Jednak przy takich plusach nie mam zastrzeżeń, mogę go używać i latem i zimą, zmieniam tylko odcienie podkładów. Polecam.Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: 2 lub 3

Chcesz pochwalić Juustyneczka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Dobry i tani
  • Przyzwoity puder.

1. Rzeczywiście pozostawia mat. Różnie, bo mam duże skłonności do świecenia się tworzy i kiedy jest cieplej, to nie ma szans, żeby tak niska półka cenowa pozostawiła twarz zamatowioną na cały dzień, ale jest naprawdę dobry w tej kwestii, a w tej cenie może i najlepszy.

2. Transprentny też jest, nie koloruje tworzy, nie ciemnieje.

3. Wydajny, wystarczył mi na około 2 miesiące i kilka dni.

4. Opakowanie z grubego plastiku, nie popękało, chociaż oczywiście spadł mi kilka razy, co jest u mnie normalne

5. Puszek nie został przeze mnie wypróbowany - z pędzlem stworzył bardzo zgrany duet.

5. Ciężko nosić go ze sobą - nie mieści się w mojej kosmetyczce, a wrzucony luzem napewno by się otworzył.

6. Nie zachwycił mnie skład, początkowe składniki jakoś ujdą, ale im dalej, tym gorzej. I możliwe, że chęć iniknięcia styczności z tymi substancjami przeważy moją decyzję i więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: całe 1 opakowanie 15 gram

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aichi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Co prawda, to mój pierwszy puder transparentny, ale jak dla mnie jest doskonały i nie zamierzam go zamieniać na żaden inny. Wizualnie opakowanie plus ten puszek pięknie się prezentują. Puszek nie tylko wygląda, ale dobrze też służy do nakładania pudru, trzeba tylko uważać, zeby nie przesadzić. Puder jest idealnym wykonczeniem make-up'u, świetnie matuje mi nos i zostawia taką fajną powłoczkę, dzięki której twarz jest gładziutka. Jedyne co mnie denerwuje, to troche nieprzemyslane zamknięcie, bo gdy chce go włożyć do torebki, to wyzykuje tym ze sie wysypie... Ogolnie polecam

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić julita15515 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez zarzutu.
  • Puder jest niesamowicie wydajny. Aplikuję go dołączonym puszkiem lub pędzlem do pudru z Hakuro. Sprawuje się znakomicie. Jest drobno zmielony, dobrze matuje, utrzymuje makijaż na swoim miejscu cały dzień.Używam tego produktu od: 7 miesięcy.Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sandrulkaaaa92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polubiliśmy się
  • Wierna od lat transaprentnemu pudrowi Joko musiałam tym razem kupić kosmetyk Vipery, gdyż w sklepie transprentny Joko się skończył a pani twierdziła, że klietnki z Vipery są jeszcze bardziej zadowolone. Wyboru nie miałam więc kupiłam. I od początku nie byłam zadowlona. Po pierwsze on nie jest do końca transparentny, lekko barwi a co najgorsze ciemnieje na twarzy. Poza tym trochę zapycha. Podejrzewałam, ze to on był sprawcą pojawiajacych się niespodzianke na twarzy ale nie miałam pewności. Po powrocie do Joko twarz znowu jest ok więc to na 99% wina pudru Vipery.
    Matuje na krótko.
    Z plusów - ładny zapach i fajne pudełko z puszkiem. Choć puder i tak nakładałam pędzlem

Używam tego produktu od: od grudnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 pudełko

Chcesz pochwalić Paulinka_S za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER
  • Puder jest prawdziwie transparentny i drobny, przez co nie tworzy maski, lecz pozostawia delikatną, cudownie satynową powłoczkę. Bez żadnych udziwnień, błyszczących drobinek czy rozświetlaczy.
    Jest delikatny jak pyłek i nawet przy nałożeniu większej ilości nie daje sztucznego efektu. Oczywiście najlepiej nakładać go pędzlem. Twarz jest zmatowiona, ale naturalna. Świetnie sprawdza się przy tłustej cerze.
    Cena i opakowanie - kolejny duży plus.
    Do tego producent pisze, że puder posiada właściwości pielęgnacyjne (wit. E)

Dla mnie - idealny.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić elina30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!!!
  • Długo zastanawiałam się nad kupnem pudru ale po tylu dobrych recenzjach postanowilam wyprobowac. I faktycznie jest swietny. Uwielbiam go i nie wyobrażam sobię makijażu bez niego. już teraz wiem że kupie następne opakowanie .

Plusy:
    -matuje
    -nie ma efektu maski
    -skóra wygładzona
    -bardzo ładny zapach
    -skóra nie świeci sie przez długi czas
    -ładne opakowanie ( mam nowsze inne niz na zdj )
    -doskonale wtapia sie w makijaż
    -mam jasna karnacje a puder nie sprawia ze jestem jeszcze bielsza

Minusy: mimo że ladne opakowanie to troche nie praktyczne poniewaz przy otwieraniu czesto mi sie puder wysypuje.

POLECAM!

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić Madzia_17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super zmatowienie
  • Zacznę od tego ze moja twarz błyszczy prawie jak gwiazdy A tak na poważenie mam skórę mieszaną bardzo tłustą w strefie T. Juz godzine po nałozeniu makijazu zaczynam sie świecić, latem nawet szybciej.
    Zanim sie zapoznałam z tym pudrem miałam do wyboru albo sie świecic albo nakładac kolejne warstwy pudru by po przyjciu do domu miec maske na twarzy. Bo przeciez nawet po uzyciu bibułek trzeba twarz jeszcze jakos zmatowic. No i ten puder nadaje sie idealnie. W domu normalnie sie maluje, wykanczam tym pudrem i mam spokoj na ok 3 h co jest dla mnie na prawde rekordem Potem ide przypudrowac nosek: bibułki + puder i znowu wygladam świetnie. Lampa błyskowa z aparatu przestała mi sie odbijac w czole Ponadto ma naprawde przyjemny zapach, jest bardzo wydajny, tani i ma ładne opakowanie. Ktos napisał ze puder sie wtapia w skore jakby sie go nie nakładało, dla mnie to jest plus bo w koncu przy którymś pudrowaniu miałabym centymetrowa warstwe na twarzy nie zauwazyłam zeby mnie zapychał. Jestem bardzo zadowolona.
    Używam tego produktu od: sierpnia 2011

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić m_martka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Udany produkt.
  • Moja skóra jest niemiłosiernie wysuszona przez leki jakie od pewnego czasu biorę, także proszę się nie kierować moją opinią że nie zauważyłam efektu świecenia się twarzy po jakimś czasie. Nie wiem tak na prawdę jak produkt zachowuje się na skórze tłustej bądź mieszanej, także w tym temacie nie będę się wypowiadać.

Może powiem dlaczego kupiłam ten produkt skoro jak już wspomniałam nie mam kłopotów ze świeceniem się twarzy. Otóż lubię matowe wykończenie makijażu. Zdarza mi się użyć tłustego kremu pod makijaż, tak że lekko przebija od spod podkładu. I wtedy w ruch idzie ten puder, sprawiając że moja twarz jest idealnie wykończona. Zauważyłam również, że nieźle utrwala podkład i korektor.

W moim odczuciu puder nie bieli twarzy, nawet jak nałożę grubszą warstwę to mam pewność że nie wyglądam jak bałwanek.
    Wiem, że to zupełnie nieistotne ale po prostu muszę napomnieć o zapachu, który o dziwo kojarzy mi się z... dzieciństwem. Bardzo lubię się nim paćkać i czuć ten niesamowity uwalniający się zapapach. Aha. Skoro już jestem przy nakładaniu to powiem, że opakowanie skutecznie uniemożliwia nam higieniczne aplikowanie produktu. No może mi uniemożliwia, może coś źle robię, byłabym wdzięczna za podpowiedź Otóż opakowanie jest tak skonstruowane, że nie wiadomo jak bym do niego nie podeszła to i tak moja toaletka jest cała w proszku. Wysypuję na wieczko- leci, strzepuję z pędzla- leci.. Na prawdę już czasami nie mam siły do tego produktu. Dajcie znać jeśli macie jakiś skuteczny patent na aplikację a znacznie ułatwicie mi życie.
    Co do aplikacji jeszcze- Próbując dwóch sposobów, pędzla oraz gąbeczki stwierdzam, że poprzez dozowanie gąbeczką mamy bardziej wtopiony w twarz, mniej widoczny i co za tym idzie mniej matujący. Pędzlem natomiast możemy stworzyć efekt bardziej matowy, niekoniecznie lepszy, ponieważ nie każda z nas lubi efekt porcelanowej lali.
    Produkt wydajny bardzo, zużyłam może z połowe od pół roku stosowania. Cena również nie zadziwia.

Nie wiem czy w najbliższym czasie będę szukać idealnego pudru, ponieważ ten jest bardzo blisko oraz ponieważ nie mam takich potrzeb by używać go na co dzień.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Połowa pierwszego

Chcesz pochwalić Justyna15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry , ale nie rewelacyjny
  • Pierwsze wrażenie : pięknie zmatowiona twarz o naturalnym, nie płaskim wyglądzie. Bardzo ładny zapach, puszek – jak dla mnie tylko dla dekoracji- nie potrafię się nim obsługiwać, nakładam dużym pędzelkiem kabuki… i wszystko byłoby pięknie gdyby nie to, że już po 3h godzinach buzia zaczyna się świecić.. mam wrażenie , że puder po prostu znika)) nie wiem czy to przez moją mieszaną cerę.. no ale matujący puder jak rozumiem dedykowany jest właśnie do takiej cery Na plus : zmienia koloru , aha ! po sekundzie od nałożenia widać pudrowe wykończenie , ale bardzo szybko ono znika stapiając się na buziUżywam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Remedioss za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Puszek
  • Mam tłustą cerę z niedoskonałościami, która szybko zaczyna się świecić. Dzięki temu pudrowi moja skóra jest matowa przez około 5 godzin, a makijaż lepiej się trzyma i utrwala. Aplikacja jest wygodna i poręczna, dzięki puszkowi i sitku. Puder zostawia na skórze cienką i gładką chmurkę, a transparentny kolor idealnie dopasowuje się do odcienia cery POLECAM

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy

Chcesz pochwalić mexxu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Good choice
  • Jest to mój pierwszy puder sypki, więc porównania nie mam, aczkolwiek zachwycił mnie.

Plusy:
    *pięknie matuje, jednak po 4-5h muszę robić poprawki, ale to nic nadzwyczajnego, jeszcze nie miałam pudru, który by matowił mnie na dłużej
    *transparentny odcień w sam raz dla bledziochów, jasnych cer
    *prawie niewidoczny na twarzy, nie sposób zrobić nim efekt maski
    *nakładanie jego to czysta przyjemność; robi się to równomiernie, bez plam (od biedy nawet tym puszkiem da się go nałożyć )
    *idealnie stapia się z podkładem
    *ładny zapach
    *nie zapycha
    *bardzo wydajny (starczył mi na pół roku prawie codziennego stosowania)
    *nie ciemnieje na twarzy
    *opakowanie przyzwoite, chociaż po czasie się ściera, czego nie lubię, ale jest wygodne i mogę je nawet nosić w torebce bez obawy o wysypanie

Nie widzę wad w tym pudrze, ale na pewno przetestuję jeszcze inne - sypkie. Niemniej jednak polecam.

Chcesz pochwalić infernallady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!!!
  • Puder ten stał się moim wielkim ulubieńcem, bez którego nie wyobrażam sobie mojego codziennego makijażu. Już samo opakowanie przyciąga uwagę. W nowej wersji (nie tej co widnieje na zdjęciu) , pod przezroczystą pokrywką widnieje mięciutki, różowy puszek z czarną kokardką, który jest ładną ozdobą. Ważna uwaga: jest to produkt perfumowany, więc nie polecam go tym, których drażni zapach w tego typu kosmetykach. Całe opakowanie jest kwadratowe (w nowszej wersji) i plastikowe, jednak wydaje się porządnie wykonane. Puder jest drobno zmielony, bardzo ładnie matuje moją wymagającą cerę. Wystarczy mała ilość do naturalnego efektu. I tu trzeba uważać, bo łatwo przesadzić z jego ilością, a wtedy robi się widoczny na twarzy i pozostaje na drobnych włoskach. Jednak bardzo go polecam i cieszę się, że coraz więcej polskich produktów bije na głowę drogie marki

Chcesz pochwalić jolens91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEALNY !
  • ten puder jest NIESAMOWICIE IDEALNY !

bardzo szokuje mnie fakt, ze niektorzy pisza, ze nie matuje ;O !
    moja cera jest tlusta, nigdy nie moglam uzywac samego podkladu - nawet matujacego, bo i tak moja twarz sie swiecila jakbym wylala na nia olej

ten puder radzi sobie jak zaden inny ! a naprawde przetestowalam wiele !
    nakladam go pedzelkiem, tylko niekiedy tym puszkiem - ktory moim zdaniem jest bardzo fajny. moze to jest klucz do sukcesu

MATUJE - a to jest najwazniejsze, bo po tylu nieudanych probach i pudrach, ktore matowaly, a pozniej skora sie do nich przyzwyczajala i znow bylo to samo, bylam juz zalamana, ze nic mi nie pomoze. wiec Vipera pozostanie na zawsze moim ulubiencem.

matuje na bardzo dlugo, jak pod koniec dnia zaczynam sie leciutko swiecic - wystarczy nalozyc nowa warstwe i po problemie sprawdza sie nawet w duszne lato.

transparentnosc - jest prawdziwa, nie tak jak w innych pudrach. tutaj nie ma roznicy czy nalozysz 615381016 warst czy jedna - buzia wyglada tak samo

bardzo ladnie wykancza makijaz, stapia sie ze skora - chociaz na poczatku moze wydac sie, ze bieli, ale po 10 minutach wszystko jest ok

dla mnie wydajnosc normalna - jestem zadowolona - starcza mi na miesiac, a sypie ja na siebie caly czas

cena jest bardzo ok, w porownaniu do jakosci.
    pudeleczko ladne, nie psuje sie - chociaz nosze w torebce i nie uwazam na nie

ladnie pachnie.

mysle, ze warto sprobowac

ja mialam przerwe w uzywaniu, jakies 3 miesiace, bo zlikwidowali u mnie dwie drogerie, gdzie byl ten puder dostepny - a nie chcialo mi sie zamawiac przez allegro i czekac. jak wrocilam do niego, to nie moglam przestac myslec: dlaczego przestalam go uzywac, jaka bylam glupia..

jest to puder idealnie matujacy, nie wyobrazam sobie makijazu bez niego.

Używam tego produktu od: ponad roku, moze 2 lat?
    Ilość zużytych opakowań: niezliczenie wiele

Chcesz pochwalić cookies11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety mówię NIE
  • Puder kupiłam ze względu na opinie na KWC tak jak ostatnio większość kosmetyków... i co tu dużo mówić bardzo się zawiodłam.
    + cena bardzo przystępna
    + ciekawe opakowanie
    + ciekawy zapach, który mi osobiście bardzo pasował
    + nie zapychał
    + nie zostawiał białej poświaty
    + bardzo drobno zmielony

Jestem na NIE, ponieważ nie spełniał podstawowego zadania- nie matowił, a jak już to góra na pół godzin. Automatycznie z tego powodu nie jest i nie będzie to mój KWC.

-nie matuje nic a nic
    - puszek nadaje się tylko do śmietnika- bardzo nieporęczny
    - dostępność (znalazłam go tylko w 1 sklepie)

Chcesz pochwalić fanfelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mega zapychacz
  • Tak zapychającego pudru jeszcze nie miałam. Po codziennym używaniu przez ponad miesiąc, stan mojej cery diametralnie się pogorszył. Zaskórniki, pryszcze, dosłownie bolące wulkany!
    Tydzień po odstawieniu, cera wróciła do normalnego stanu.
    Ponadto nadawał cerze brzydki, żółty niezdrowy odcień.

Zdecydowanie nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: trochę

Chcesz pochwalić dziura23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem niezły
  • Wydajny, dobrze matuje, transparentny, utrwala makijaż. Po kilku godzinach potrzebne są poprawki. Jedyne co mnie denerwuje to opakowanie i puszek, łatwo je zniszczyć. Generalnie polecam. Dobry produkt w dobrej cenie.

Chcesz pochwalić irene adler za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny puder
  • Wiele się naczytałam na temat tego pudru, więc kiedy mijałam stoisko Vipery, postanowiłam go kupić. Pudełko przypadnie do gustu przede wszystkim miłośniczkom klimatów retro - czarno-różowe. Puszek według mnie pełni funkcję tylko ozdobnika, bo nie nadaje się do nakładania pudru. Dlatego ja nakładam go dużym pędzlem.

Puder jest drobno zmielony, więc łatwo się nakłada. Poza tym kosmetyk daje efekt bardzo naturalnego makijażu. Wystarczy omieść lekko twarz i już. Mam cerę mieszaną i puder Vipery pomaga mi przedłużyć trwałość podkładu. Po czterech/pięciu godzinach muszę użyć bibułek matujących i twarz znów wygląda idealnie. Fajnie, że jest transparentny, bo nie ciemnieje na buzi.

Przyznaję, iż czasami irytuje mnie zapach, ponieważ jest słodkawy i dość intensywny.

Nie zauważyłam, żeby puder zapychał, ale wolałabym nieco bardziej przyjazny skład. Niemniej kosmetyk wart wypróbowania, zwłaszcza, że jest niedrogi i łatwo dostępny.

Używam tego produktu od: trzech i pół miesiąca

Chcesz pochwalić Ljubljana za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale...
  • Puder jest naprawdę fajny. Drobno zmielony, kolor transparentny, powoduje, że nie mamy dziwnych odcieni na twarzy, tylko ładnie zmatowioną buźkę, ale... no właśnie. skład tego pudru pozostawia wiele do życzenia, dlatego dla mnie jako osoby z cerą trądzikową, niestety ale się nie nadaje.

Używam tego produktu od: 1 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NoisyGhost za czytelną i pomocną recenzję?