Vipera, Puder sypki matujący do twarzy i ciała - transparentny (stara wersja)

Powiększ Vipera, Puder sypki matujący do twarzy i ciała - transparentny (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Martyna

Jedwabiście miękki, zawiera witaminę E i filtr UV. Wygładza, matuje, pielęgnuje i chroni cerę.
Zawiera:
- Mikę, która nadaje poślizg, jedwabistość, lepszą przyczepność.
- Czynnik matujący cerę.
- Filtr UV, chroniący przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
- Witaminę E o własnościach pielęgnacyjnych.
Obecna w pudrze witamina E: jest aktywnie działającym przeciwutleniaczem, zwalcza wolne rodniki, chroniąc skórę przed starzeniem.

Skład: Talc, Mica, Nylon-12, Zinc Stearate, Cl 77492, Cl77891, Alumina, Simethicone, Mineral Oil, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Parfum, Buthylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Limonene, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde

Cena: 18zł / 12g

• Idealny
  • Kupiłam go w ciemno, nie znałam recenzji i nie sugerowałam się opinią ekspedientki (polecała mi brązujące coś) Użyłam i się zachwyciłam. Moja świecąca się twarz nagle stała się matowa i to na długie godziny. Cena niska, starcza na rok przy codziennym stosowaniu. Idealny na podkład i na czysta buzię . Niestety ostatnio nie mogłam go nigdzie kupic , więc zdradziłam go z pierre rene 03 - porażka!
    Wypatruję aż znów pojawi się w sklepie.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić pendraiw za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmmm..
  • Zaczne od tego, ze moja cera sie nie swieci, nie mam z tym zadnego problemu. zakupilam ten produkt aby ladnie wykonczyc makijaz. wydaje mi sie ze troche bieli twarz choc daje go tak malutko jak to tylko mozliwe. skora jest gladka, przyjemna w dotyku jednak nie widze zeby puder wtapial sie w skore jak to niektorzy okreslaja. Wydaje mi sie wlasnie ze jest troche widoczny, moze ooby z tlusta cera maja inaczej, mozliwe ze ich skora fajnie wchlania ten produkt. nie jest zly ale tez nie ma rewelacji. moglabym sie bez niego obejsc..

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 zaczete

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasiax221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najulubieńszy
  • Używam go już bardzo długo, jestem mu wierna, nie szukam niczego nowego : ) Używam go codziennie na podkład w celu zmatowienia skóry. Jedno opakowanie starcza mi ok. na 3 miesiące

Mogę go bez problemu dostać stacjonarnie, jednak na allegro jest trochę tańszy.

Ma fajny różowy puszek, który dobrze zachowuje się po praniu.

Pięknie pachnie, niestety tylko na początku, później zapach wietrzeje.

Bardzo trwałe opakowanie, przeżyło nie jedno, ani razu nie pękło mimo codziennego podróżowania w plecaku : )

I cena dość przystępna : )

Ilość zużytych opakowań: całe mnóstwo

Chcesz pochwalić olijaju za czytelną i pomocną recenzję?
  • WSPANIAŁY JEST
  • *matuje
    *fajnie utrwala mój makijaż a mam cerę mieszaną
    *super łączy ze sobą inne kosmetyki, sprawia<że nie widać granic np. różu i brązera
    *wtapia się w skórę
    *jest śmiesznie tani w stosunki do jakości i ilości
    *nie zapycha
    *nie podrażnia
    *nie powoduje powstawania niedoskonałości

Nie wiem co by tu jeszcze dodać?

Jest świetny dla mojej mieszanej cery, i wiem,bo
    sprawdziłam,że sam sprawuje się lepiej niż fixer Artdeco do utrzymania makijażu w dobrym stanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam, bo warto chociaż to sprawdzić.

Używam tego produktu od: 4 MIESIĘCY
    Ilość zużytych opakowań: W TRAKCIE 1 -BARDZO WYDAJNY

Chcesz pochwalić scrabble1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały
  • Kiedy zobaczyłam u mojej siostry to cudeńko (nowa wersja z różowym puszkiem) stwierdziłam , że muszę go mieć !
    Poszłam do drogeri i kupiłam za 23 zł.
    Puder jest doskonały!

+matuje na pare ładnych godzin ! Mam cere mieszaną w kierunku tłustej i jestem meeeeega zadowolona,

+ wtapia się w buzię,

+nie zmienia absolutnie koloru,

+ nie wysusza,

+ utrwala makijaż,

+mega wydajny.
    Jednym słowem minusów nie ma , mój KWC!

Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1

Chcesz pochwalić mika925 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Is OKey!
  • Swietny puder polskiej firmy o przyjemnym zapachu, nie zatyka porow, matuje, ma ochrone przeciw sloneczna, dosyc wydajnyNaprawde mile zaskoczenie jak na kosmetyk polskiej marki, do tego urocze pudeleczko(posiadam nowsza wersje z rozowym puszkiem i kokardka). Polecam!Używam tego produktu od: 3 miesiecyIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić brunii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie rewelacja
  • Puder najlepszy jaki miałam.

+ nie ciemnieje po całym dniu,
    + idealnie się dopasowuje ( mam bardzo jasną karnację),
    + matowi na długo, kolejne warstwy nie wyglądają sztucznie,
    + na siteczku jest idealna ilość pudru, nie jest go za dużo
    + śliczne opakowanie z różowym puszkiem,
    +pudełeczko jest solidne, mimo że parę razy zaliczyło upadek to dalej jest w całości
    +jak dla mnie meeega wydajny, codziennie parę razy stosuję i starcza na naprawdę długo
    + podoba mi się, że ma filtr UV

- ostatnio z pudełeczkiem wszystko było ok, teraz chyba trafiłam na felerny egzemplarz. Nie mogę wrzucić do torebki, bo otwiera się w środku,
    - siteczko co jakiś czas się trochę zapycha, trzeba wyczyścić,
    - puszek po jakimś czasie robi się brzydki i brudny, ale to jest naturalna kolej rzeczy

Jednak przy takich plusach nie mam zastrzeżeń, mogę go używać i latem i zimą, zmieniam tylko odcienie podkładów. Polecam.Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: 2 lub 3

Chcesz pochwalić Juustyneczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Dobry i tani
  • Przyzwoity puder.

1. Rzeczywiście pozostawia mat. Różnie, bo mam duże skłonności do świecenia się tworzy i kiedy jest cieplej, to nie ma szans, żeby tak niska półka cenowa pozostawiła twarz zamatowioną na cały dzień, ale jest naprawdę dobry w tej kwestii, a w tej cenie może i najlepszy.

2. Transprentny też jest, nie koloruje tworzy, nie ciemnieje.

3. Wydajny, wystarczył mi na około 2 miesiące i kilka dni.

4. Opakowanie z grubego plastiku, nie popękało, chociaż oczywiście spadł mi kilka razy, co jest u mnie normalne

5. Puszek nie został przeze mnie wypróbowany - z pędzlem stworzył bardzo zgrany duet.

5. Ciężko nosić go ze sobą - nie mieści się w mojej kosmetyczce, a wrzucony luzem napewno by się otworzył.

6. Nie zachwycił mnie skład, początkowe składniki jakoś ujdą, ale im dalej, tym gorzej. I możliwe, że chęć iniknięcia styczności z tymi substancjami przeważy moją decyzję i więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: całe 1 opakowanie 15 gram

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aichi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Co prawda, to mój pierwszy puder transparentny, ale jak dla mnie jest doskonały i nie zamierzam go zamieniać na żaden inny. Wizualnie opakowanie plus ten puszek pięknie się prezentują. Puszek nie tylko wygląda, ale dobrze też służy do nakładania pudru, trzeba tylko uważać, zeby nie przesadzić. Puder jest idealnym wykonczeniem make-up'u, świetnie matuje mi nos i zostawia taką fajną powłoczkę, dzięki której twarz jest gładziutka. Jedyne co mnie denerwuje, to troche nieprzemyslane zamknięcie, bo gdy chce go włożyć do torebki, to wyzykuje tym ze sie wysypie... Ogolnie polecam

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić julita15515 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez zarzutu.
  • Puder jest niesamowicie wydajny. Aplikuję go dołączonym puszkiem lub pędzlem do pudru z Hakuro. Sprawuje się znakomicie. Jest drobno zmielony, dobrze matuje, utrzymuje makijaż na swoim miejscu cały dzień.Używam tego produktu od: 7 miesięcy.Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sandrulkaaaa92 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij