Artego, Easy Care, Aqua Plus Conditioner (Odżywka nawilżająca)

Artego, Easy Care, Aqua Plus Conditioner (Odżywka nawilżająca)

Aqua Plus to seria do włosów przesuszonych, matowych, szorstkich i puszących się. Odżywka zapewnia długotrwały efekt nawilżenia. Wzbogacona naturalnymi olejami roślinnymi, posiadającymi właściwości łagodzące i nawilżające. Zawiera oleje roślinne pozyskiwane z nasion amazońskiego drzewa Pentaclethra. Preparat spaja zewnętrzną warstwę włosa, pokrywa go odbijającym światło, ochronnym filmem. Ułatwia rozczesywanie włosów oraz dyscyplinuje je, przez co stają się łatwiejsze do ułożenia. Włosy są zdrowe, odpowiednio nawilżone, miękkie i jedwabiste.
Włosy suche i matowe odzyskują wigor i połysk.

w porządku

Kupiłam cały komplet czyli szampon, ta odżywka oraz ampułki. O ile szampon kompletnie się nie sprawdził, tak odżywa spisała się całkiem dobrze. Bardzo fajnie działa na włosy (z ampułkami nawet bardzo dobrze), łatwo się rozczesywały, nie puszyły się. Konsystencja spójna, nie cieknie przez palce, nie jest tak gęsta jak maska ale nie jest tez wodnistą drogeryjną odżywką.

porządna

Porządna odżywka. Moje włosy są cienkie, puszą się, na końcach są suche, przy nasadzie dość szybko się przetłuszczają. Końcówki - suche i łamliwe. Zależało mi na nawilżeniu włosów bez nadmiernego obciążenie. Plusy odżywki:
- gęsta konsystencja, nie spływa z włosów
- delikatny, nienachalny zapach ( choć trochę chemiczny)
- nawilża i zmiękcza włosy
- wydajna
- nie przeciąża włosów
- ułatwia rozczesywanie.
Minusy? Moim zdaniem cena jest nieco za wysoka. Poza tym od produktów profesjonalnych zawsze oczekuje się efektu "wow". Tutaj tego nie było, aczkolwiek odżywka jest porządna i spełnia podstawowe zadanie.

Używam tego produktu od: kwiecień 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml

Ma moje włosy ma super dzialanie

Najpierw dla wytestowana kupiłam 200 ml a gdy się sprawdziła kupiłam opcje 1 l która bardzo się opłaca i wystarczy na bardzo długo.
Ja mam włosy mieszane, cienkie i kręcone. Nie farbuje, nie prostuje a włosy rozdwajają się i są suche na końcach. Ale dzięki zmianie pielęgnacji i min tej odżywce ich stan bardzo się poprawił i udało mi się sporo zapuścić. Ja po kilku butelkach zmieniam odżywkę bo moje włosy się przyzwyczajają. Bardzo dobrze nawilża, nie obciąża włosów jest bardzo wydajna. Ma delikatny zapach.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Dziwna sprawa

Kupiłam spore litrowe opakowanie i na początku nie byłam zadowolona, nie widziałam różnicy między tą odzywką a innymi.
Po jakimś czasie stan włosów zaczął się poprawiać, stały się bardziej nawilżone.
Nadaje się szczególnie dla cienkich, obciążonych włosów - odżywka nie obciąża ich dodatkowo, jest bardzo lekka.

Piękne efekty dale gdy używa się jej 2 razy - przed umyciem włosów szamponem i po.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Rewelacja! :)

Na początku w opakowaniu pachniała po prostu jak krem Nivea... ale na szczęście przy "wyjęciu" jej z opakowania i nałożenia na włosy zmieniła zapach na znacznie bardziej lekki jak i przyjemny. Bardzo zdziwiła mnie lekka konsystencja odżywki niczym mleczko! Aplikacja jest bardzo prosta lecz spore trudności spowodowało same opakowanie... bo trudno było wydobyć z niego "resztki" (ostatnia1/3) produktu. Nie wiem czy warto wspominać o wydajności bo na moje długie i gęste włosy starczyła tylko na raz... no ale przy pojemności 25ml to całkiem ok jak na raz ;) ...aby dokładnie sprawdzic jak sobie dała radę z włosami specjalnie nie użyłam sprayu do rozczesywania włosów przed suszeniem i? no i zdziwiło mnie to, że bez sprayu całkiem szybko i raczej bezboleśnie rozczesałam swoje włosy ! Po wysuszeniu nie miałam aż tak dużej "sieki" i moje włosy na prawdę ładnie wyglądały ! ... tak jak bym wyszła przed chwilą od fryzjera ! :)) Po tej odżywce włosy są miękkie, delikatne, mocno nawilżone, nie puszą się, i ogólnie są tak fajne, że mam ochotę ciągle je dotykac!... a nigdy tak nie miałam z włosami ! Mam w planach w najbliższym czasie ją kupic... jak tylko skończę te odżywki co sama posiadam ;)

Plusy:

+ Lekka i mocno nawilżająca konsystencja
+ Przyjemny zapach, który długo się utrzymuje na włosach
+ Włosy są miękkie, delikatne, mocno nawilżone, nie puszą się, nie kołtunią się jak i łatwo się je rozczesuje
+ Wystarczy ją nałożyć na kilka minut i włosy są mocno nawilżone
+ Łatwa, przyjemna, szybka aplikacja
+ W miarę łatwo rozczesywało mi się włosy pomimo, że nie użyłam sprayu do ich rozczesywania
+ Lekko unosi włosy od nasady
+ I ogólnie włosy są takie miękkie, delikatne itp. że mam ochotę ciągle je dotykac ! :D

Minusy:

- Opakowanie, dość ciężko było wydobyć "resztki" produktu

Używam tego produktu od: użyłam jeden raz
Ilość zużytych opakowań: Jedna cała miniaturka 25ml

Nic nadzwyczajnego

Od razu się przyznaję że nie znalazłam jeszcze odżywki idelanej więc może wymagam zbyt dużo ale ten produkt także mnie nie zachwycił. Nie mam problemów z rozczesywaniem włosów (mam cienkie i proste włosy) więc od odżywki wymagam nawilżenia i regeneracji - przy tym produkcie nie zauważyłam aby coś lepszego działo się z moimi włosami (użyłam 3 razy). Co do pozostałych właściwości odzywki to nie mam zastrzeżeń:
+ konsystencja nie za gęsta nie za rzadka - balsamowa
+ zapach delikatny kosmetyczny
+ łatwo się nakłada, łatwo spłukuje

Używam tego produktu od: tygdnia
Ilość zużytych opakowań: próbka 25ml

Nic fajnego.

Moje włosy wymagają porządnej pielęgnacji - są długie do pasa, od głowy do połowy pleców zdrowe, a na końcówkach mocno zniszczone, przesuszone i matowe. Wydawało by się zatem, że taka odżywka nawilżająca jest dla mnie idealna.
Niestety, jej działanie nie spełniło moich oczekiwań.

<b>Konsystencja:</b> dość lekka, bardzo kremowa, biała emulsja.

Odżywkę nakładałam zawsze po dwukrotnym umyciu włosów szamponem oczyszczającym skupiając się bardziej na tej zniszczonej części i trzymałam na włosach 5-7 minut.

<b>Zalety:</b>
*fajny zapach, faktycznie przypomina krem Nivea, zapach typowo pielęgnacyjny, trochę mydlany i intensywny
*produkt nietestowany na zwierzętach
*kremowa konsystencja dobrze się rozprowadza na włosach
*nie ma problemu ze spłukiwaniem
*nie obciąża włosów
*w składzie olej awokado, migdałowy, jojoba, owies
*dość wydajna
*pomaga rozczesać włosy
*podnosi objętość

<b>Wady:</b>
*nie zauważyłam ani trochę nawilżenia - tak jakbym w ogóle nie użyła żadnej odżywki, włosy były po staremu matowe i szorstkie
*za wysoka cena jak na takie działanie
*słaba dostępność

Niestety, moje włosy są odporne na działanie tej odżywki. Owszem, są puszyste i łatwiej się rozczesują, ale ta odżywka miała regenerować i nawilżać, a tego absolutnie nie robi, więc ode mnie tylko dwie gwiazdki. Raczej już więcej nie spotkam się z tą odżywką.

bardzo dobra odżywka

Na moich włosach sprawdza się świetnie, są długie, farbowane, końcówki suche, tendencja do przetłuszczania u nasady. Odżywka ta bardzo pomaga w rozczesywaniu włosów, nawilża i nie obciąża, co bardzo sobie cenię. Fajny, nienachalny zapach utrzymuje się do kolejnego mycia. Polecam.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie czwartego

najlepsza!

jest to najlepsza odżywka (nie maska) jaką kiedykolwiek miałam okazję stosować. mam włosy długie, mocne, ale potrzebuję odpowiedniej pielęgnacji, aby nie przesuszały się za szybko na końcach, żeby pięknie błyszczały, by były miękkie i gładkie.
ta odżywka jest najlepszą rzeczą jaka może być dla moich włosów. ma świetny skład, dzięki niej włosy błyszczą, są zdrowe, odżywione, wyglądają po prostu przepięknie! dodatkowym plusem jest ogromna wydajność oraz niska cena, biorąc pod uwagę działanie i właśnie wydajność.
polecam każdemu!

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, zaczęte drugie