Rimmel, Scandaleyes Volume Flash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ Rimmel, Scandaleyes Volume Flash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez shinne

Nowa maskara ma skandaliczną szczoteczkę MaxDensity - wiekszą o 50%, a jednocześnie bardzo precyzyjną.
Sama formuła tuszu zawiera potróją ilość kolagenu i keratyny. Sprawia, że rzęsy stają się gęste, silne i perfekcyjnie podkreślone. Innowacyjny tusz do rzęs gwarantujący wspaniały efekt kuszących rzęs.
12x większa objętość, bez grudek, skandaliczne spojrzenie tak szybko. Twoje rzęsy będą krzyczeć!

Cena: 27,99zł / 12ml
/s/

• 3 x nie
  • Dostałam ten tusz od przyjaciółki - nie służył jej, a że raz na jakiś czas wymieniamy się zbędnymi kosmetykami - dałam mu szansę. Ogółem jestem fanką tych tuszy - szczególnie czarnego, ale nie tego...
    + intensywny kolor
    + spora szczotka (ale nawet moje zamiłowanie do wielkich szczot nie uratowało tego tuszu)

- brudzi opakowanie
    - skleja rzęsy
    - nadmiar tuszu na szczoteczce - koszmar
    - słaby efekt
    - może nie zasycha, ale robi się z niego "krówka ciągutka"

Chcesz pochwalić big_bang za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• to nie mój faworyt
  • Tusz nie jest rewelacyjny ale nie jest też najgorszy.

plusy:
    - bardo pogrubia rzęsy
    - ładny czarny kolor
    - wydajny
    - niska cena

minusy:
    - skleja rzęsy
    - duża szczoteczka, uniemożliwia precyzyjne pomalowanie wszystkich rzęs
    - szczoteczka zostawia na rzęsach dużo tuszu, dlatego często zostaje ślad na górnej powiece
    - zostawia niekiedy grudki

Używam tego produktu od: ok 0.5 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić magda_poz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeszcze do niego wrócę
  • Lubie efekt pięknych, grubych i gługich rzęs. Taki właśnie otrzymałam po urzyciu tego tuszu.
    Osypywał się dopiero pod koniec użytkowania po jakiś 2mc używania ( to pewnie efekt powietrza).
    Nie skleja rzęs. Ma głęboki czarny kolor.

Jedynym minusem jest fakt że długo schnął i nie dało się szeroko otworzć oczu bo od razu się odbijały rzęsy pod brwiami.

Zamierzam go kupić znowu.Polecam.

Używam tego produktu od: 2miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Chcesz pochwalić MarcelinaN za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmarek
  • Tusz nie spełnił moich oczekiwań, nigdy nie miałam gorszego.

Plusy:
    - głęboka czerń
    - tani

Minusy:
    - skleja rzęsy
    - zostawia grudki
    - szczoteczka jest za duża i ciężko się nią obchodzić
    - szybko osypuje się pod oczy
    - tusz odbija się na górnej powiece
    - za duża ilość tuszu zostaje na szczoteczce, przez co jest mało wydajny

Nie polecam, nie kupię go już więcej.

Chcesz pochwalić sweetwoman26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tusz ogólnie ok. Dobra szczoteczka i objętość jest, ale niestety skleja rzęsy i zostawia grudki.
  • Jak w nazwie, miał pogrubiać to pogrubia- czyli spełnia swoją funkcję. Szkoda, że zostawia grudki i zlepia rzęsy. Normalnie moje rzęsy wyglądają jak małe hm...kołki. A oczyszczam szczoteczkę z nadmiaru tuszu :/ zawiodłam się.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić monikaaa1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla moich rzęs najlepszy <3
  • Miłość od pierwszego wejrzenia! Pierwsze malowanie i chwalenie się każdemu "zobacz jakie mam rzęsy" Idealnie grube, długie, lekko rozdzielone - bez grudek, bez obsypywania, bez ścierania z czasem.
    Wyrazisty kolor, nie teatralny... no same zalety.
    Do tego efekt zagęszczenia rzęs, chyba dzięki tej szczoteczce. Która jest dla mnie must have.

Tusz mi się skończył już dawno temu ale daje dalej rade z uzupełniaczem. Nie miałam nigdy lepszej szczoteczki. Raz dwa można zrobić makijaż rzęs, bez męk i nerwów. A co ważne bez poprawek. Brzmi jak reklama ale tak serio jest
    Zauważyłam tylko, że po jakiś 2 mies. tusz robił czasami grudki, lekko się obsypywał ale mam na to sposób (przed malowaniem tusz na troszkę do gorącej szklanki) i był znów jak nowy.

Używam tego produktu od: ok. 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 szt.

Chcesz pochwalić fmartao za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trudny kosmetyk...
  • Nie jest to łatwa mascara i nie od razu można ją polubić, wręcz przeciwnie, początkowo ma się ochotę wyrzucić ją do kosza.
    Gdy jest nowy, na szczoteczce zbiera się bardzo dużo tuszu o klejącej konsystencji co dodatkowo utrudnia nakładanie go na rzęsy, ponieważ można ubrudzić okolice oczu.
    Po kilku tygodniach używa się go łatwiej, co prawda nadal zbiera się dużo tuszu i musiałam wycierać szczoteczkę o brzegi
    opakowania, ale już ma mniej ciągnącą się strukturę.
    Utrudnieniem jest tendencja do sklejania rzęs, trzeba uważać przez cały okres używania mascary.
    Efekty są nawet niezłe, rzęsy wyraźnie pogrubione, lekko uniesione, kolor jest intensywny. Wadą jest jego nie wodoodporność, więc nie polecam osobom, którym często łzawią oczy. Lekko się osypuje, pod koniec dnia jest go wyraźnie mniej na rzęsach.
    Mimo wszystko bardzo go lubiłam i nie wykluczam ponownego zakupu

Plusy
    + intensywny kolor
    + pogrubione rzęsy, lekko uniesione
    + cena /szczególnie w promocji/
    + wydajność

Wady
    - konsystencja tuszu, szczególnie gdy jest nowy
    - sklejanie rzęs
    - trwałość
    - zbyt duże zbieranie się go na szczoteczce

Używam tego produktu od: ok. 1 roku

Chcesz pochwalić MalaCzarnaSukienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spełnił moich oczekiwań.
  • Tusz został mi polecony.

Nie spełnił jednak moich oczekiwań.

Posiada dużą nie poręczną szczoteczkę, którą trudno się pracuje, dodatkowo brudzi powiekę "odbijając się".
    Bardzo łatwo jest się nim ubrudzić.Mam wersję wodoodporną i ciężko jest później cokolwiek poprawić.

Skleja rzęsy, waham się czy faktycznie pogrubia, bo pozostawia grudki....

Nie jestem z niego zadowolona i nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1, usiłuje je wykończyć

Chcesz pochwalić Siafu za czytelną i pomocną recenzję?
  • A ja go lubię
  • Kupiłam brązowy tusz, był w promocji.
    Trzeba uważać, żeby się nim nigdzie nie ciapnąć, ale mimo to bardzo lubię jego szczoteczkę. Jak żaden inny pogrubia wydłuża i podkreśla moje rzęsy. Niestety, trochę skleja, ale da się nad tym zapanować lub rozczesać włoski. Jest w miarę trwały, ale niestety błyskawicznie się rizmazuje pod wpływem wody.

Moje odczucia co do tego kosmetyku są bardzo pozytywne, ale następnym razem kupię coś innego- oby lepszego

Używam tego produktu od: Krócej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić onne za czytelną i pomocną recenzję?
  • i tak i nie...
  • Kupiłam go ponieważ był na promocji w Rossmanie więc dałam coś około 20 zł.
    ok...na początku myślałam że wyrzuce go do kosza.. okropna doza tuszu sklejała rzesy przez co nie były one ładnie rozdzielone. nakladalam tusz i rozczesywalam stara twarda szczoteczka colosala z maybelline. tak dawało rade.
    kiedy tuszu już było mniej, tak po 3 tyg uzytkowania stał się bardzo fajny, znajoma pytała jakiego używam bo tak ładnie są wytuszowane. ale i tak za każdym razem jak nakładalam to sciagalam nadmiar tuszu ze szczoteczki ocierając o brzeg opakowania.

plusem jest równiez wydajnosc, jest bardzo duzy przez co mialam go ok 4 miesiecy kiedy zwykle inny tusz wystarczał mi na 3 miesiące.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kasiula_94 za czytelną i pomocną recenzję?