Rimmel, Scandaleyes Volume Flash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ Rimmel, Scandaleyes Volume Flash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez shinne

Nowa maskara ma skandaliczną szczoteczkę MaxDensity - wiekszą o 50%, a jednocześnie bardzo precyzyjną.
Sama formuła tuszu zawiera potróją ilość kolagenu i keratyny. Sprawia, że rzęsy stają się gęste, silne i perfekcyjnie podkreślone. Innowacyjny tusz do rzęs gwarantujący wspaniały efekt kuszących rzęs.
12x większa objętość, bez grudek, skandaliczne spojrzenie tak szybko. Twoje rzęsy będą krzyczeć!

Cena: 27,99zł / 12ml
/s/

• pic na wodę
  • Nie wiem na jakiej podstawie stwierdzono, że jest on pogrubiający. Owszem, mnóstwo grudek na rzęsach pogrubia, jeśli ktoś lubi ten efekt. Ma bardzo niewygodną szczoteczkę, zbyt szeroką i dużą, która zawsze brudziła powieki. Nie wydłuża, skleja rzęsy, najgorszy tusz, jaki kiedykolwiek miałam.

Używam tego produktu od: ponad rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić monia4028 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabo.
  • Kupiłam na promocji. Nie mogłam się doczekać, aż się skończy, a jeśli chodzi o tusze naprawdę nie jestem wymagająca.

+ daje ładny efekt, ale jak się porządnie człowiek namacha

- intensywność tej "czerni" jest żenująca
    - rozmazuje się
    - malowanie dolnych rzęs to katorga
    - skleja rzęsy
    - baaardzo łatwo o efekt owadzich nóżek

Używam tego produktu od: rok temu

Chcesz pochwalić dreamboat_queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię!
  • Ten tusz ma tyle zwolenniczek, co przeciwniczek. Ja należę do pierwszej grupy, zdecydowanie!

+Pogrubia
    +Podkręca
    +Nie skleja rzęs
    +Nie brudzi, ani nie kruszy się
    +Cena
    +Dostępność

Jak dla mnie minusów brak

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Chcesz pochwalić m7242 za czytelną i pomocną recenzję?
  • To chyba jakiś żart, że ten tusz jest pogrubiający
  • Całe szczęście, że kupiłam go w promocji, połowę taniej, bo to niewypał jakich mało. Jedyne co zrobił z moimi rzęsami to przyciemnił je i posklejał, nic poza tym. Żadnego pogrubienia, żadnego wydłużenia, żadnego podkręcenia, kompletnie nic. I to nawet pomimo tego, że, jak zawsze przed wytuszowaniem rzęs, nałożyłam na nie serum wzmacniające, które jednocześnie pogrubia je i efekt razem z tuszem pogrubiającym jest naprawdę rewelacyjny. Po użyciu tego tuszu moje rzęsy wyglądały jak bym w ogóle nie użyła ani serum ani tuszu pogrubiającego. Wielka pomyłka.
    Dałam całą gwiazdkę jedynie za fajną szczoteczkę, jest duża i bardzo wygodna w użyciu. Szkoda, że jakość tuszu jest przy tym tak słaba.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w użyciu

Chcesz pochwalić alicia_k za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • Kupiłam niewodoodporny tusz tylko przez nieuwagę, ale jak już kupiłam to zużyłam Bardzo ładnie pogrubia rzęsy, naprawdę skandalicznie fajnie to wygląda Szczoteczka jest ogromna, ale o dziwo wygodna. Tusz się nie rozmazuje bez powodu, i powtórzę, tak ładnie podkreśla rzęsy Zmywa się bez problemu wodą i żelem do mycia twarzy.
    Jeden zonk, za co obcięłam gwiazdkę, szybko wysycha, robi się klejący i tworzą się grudki. Już po 4 miesiącach jakość jest gorsza, a znaczek na opakowaniu mówi, że można go używać 12 miesięcy po otwarciu. To niestety nie jest prawda

Ilość zużytych opakowań: jedno 12 ml

Chcesz pochwalić _Matilde_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • bardzo pogrubia i wydłuża, rzęsy po parokrotnym pomalowaniu daje efekt sztucznych rzęs. Ale oczywiście są i minusy- szybko wysycha przez co jest toporny i skleja rzęsy, po jakimś czasie niesamowicie zaczyna się kruszyć i już nic się z nim nie da zrobić. Lepsza jego wersja jest ta w zielonym opakowaniu.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jagodae63 za czytelną i pomocną recenzję?
  • miodzio
  • ten tusz jest rewelacyjny choć muszę zaznaczyć, że przed jego aplikacją rzęsy podkręcam zalotką

wydłuża
    ładnie rozdziela rzęsy
    kolor intensywnie czarny
    nie skleja
    nie osypuje się
    fajnie się sprawdza na dolnych rzęsach

lubię mocno wytuszowane rzęsy taki efekt laleczki
    i mnie ten produkt zadowala...może ta cena tak nie całkiem mi pasuje ale często jest w promocji a ostatnio dostaję go w prezencie więc luz:P
    Używam tego produktu od: roku może dłużej

Chcesz pochwalić klapouchy1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie jak najbardziej odpowiedni
  • Przeczytałam wiele niepochlebnych opinii nt, tego tuszu i wahałam się nad jego kupnem. Jednak postanowiłam zaryzykować i absolutnie się nie zawiodłam. Tym bardziej byłam zadowolona, bo była spora obniżka w Rossmanie, więc nie zapłaciłam wiele.
    Plusy:
    + fajna szczoteczka
    + dobrze pogrubia i rozczesuje rzęsy
    + nie skleja
    + nie pojawiają się grudki
    + nie podrażnia oka
    + szczoteczka przy dłuższym stosowaniu nie obkleja się
    + wydajny

Minusów nie zauważyłam.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić Brzoskwinka7852 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic dobrego, ale bez tragedii
  • Tusz jest żadki dzięki czemu ładnie można go rozprowadzić i ewentualnie zmyć co się na powiece odbije, a ja ze swoimi niesfornymi łapami to zawsze coś popsuje.

Moje rzęsy co prawda nie potrzebują nie wiadomo jakiego wydłużenia, ale bez przesady. Ten tusz nie dodaje im nawet milimetra dlugości!

Skoro nie wydłuża to może pogrubia? A skąd! Efekt pogrubienia minimalny, znikomy.

Podkręcenia zero, ale rzęsy nie oklapują.

To co ten tusz właściwie robi?
    A no kolor ma bardzo ładny. Efekt daje naturalny. Osypywać sie raczej nie powinien. Szoteczka jak dla mnie całkiem niezła. Lubię takie grube szoty

Podsumowując: Jak chcecie naturalnego efektu, tuszu który wam na pewno nie zaszkodzi to możecie go śmiało brać z półki. Zawsze to jakiegoś koloru wam nada i raczej nic więcej.

Bym zapomniała dodać, że tak parę dni odleżeć po otworzeniu to on potrzebował.

Używam tego produktu od: od marca
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego, bo rzadko używam

Chcesz pochwalić Polla18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam dla uzyskania efektu zalotnego spojrzenia.
  • Tusz oceniam bardzo wysoko. Idealnie pogrubia,ale nie skleja rzęs. Wspaniale je wydłuża i podkręca, a zarazem nie powoduje uczucia "ciężkich rzęs". Idealne wykończenie makijażu. Odejmuje jednak pół gwiazdki, gdyż na początku musiałam się nauczyć nią malować ze względu na bardzo grubą szczoteczkę. Jednak teraz już nie sprawia mi ona żadnych problemów.

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić mariol_ka1234 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij