Rimmel, Scandaleyes Volume Flash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ Rimmel, Scandaleyes Volume Flash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez shinne

Nowa maskara ma skandaliczną szczoteczkę MaxDensity - wiekszą o 50%, a jednocześnie bardzo precyzyjną.
Sama formuła tuszu zawiera potróją ilość kolagenu i keratyny. Sprawia, że rzęsy stają się gęste, silne i perfekcyjnie podkreślone. Innowacyjny tusz do rzęs gwarantujący wspaniały efekt kuszących rzęs.
12x większa objętość, bez grudek, skandaliczne spojrzenie tak szybko. Twoje rzęsy będą krzyczeć!

Cena: 27,99zł / 12ml
/s/

• Trudny kosmetyk...
  • Nie jest to łatwa mascara i nie od razu można ją polubić, wręcz przeciwnie, początkowo ma się ochotę wyrzucić ją do kosza.
    Gdy jest nowy, na szczoteczce zbiera się bardzo dużo tuszu o klejącej konsystencji co dodatkowo utrudnia nakładanie go na rzęsy, ponieważ można ubrudzić okolice oczu.
    Po kilku tygodniach używa się go łatwiej, co prawda nadal zbiera się dużo tuszu i musiałam wycierać szczoteczkę o brzegi
    opakowania, ale już ma mniej ciągnącą się strukturę.
    Utrudnieniem jest tendencja do sklejania rzęs, trzeba uważać przez cały okres używania mascary.
    Efekty są nawet niezłe, rzęsy wyraźnie pogrubione, lekko uniesione, kolor jest intensywny. Wadą jest jego nie wodoodporność, więc nie polecam osobom, którym często łzawią oczy. Lekko się osypuje, pod koniec dnia jest go wyraźnie mniej na rzęsach.
    Mimo wszystko bardzo go lubiłam i nie wykluczam ponownego zakupu

Plusy
    + intensywny kolor
    + pogrubione rzęsy, lekko uniesione
    + cena /szczególnie w promocji/
    + wydajność

Wady
    - konsystencja tuszu, szczególnie gdy jest nowy
    - sklejanie rzęs
    - trwałość
    - zbyt duże zbieranie się go na szczoteczce

Używam tego produktu od: ok. 1 roku

Chcesz pochwalić MalaCzarnaSukienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spełnił moich oczekiwań.
  • Tusz został mi polecony.

Nie spełnił jednak moich oczekiwań.

Posiada dużą nie poręczną szczoteczkę, którą trudno się pracuje, dodatkowo brudzi powiekę "odbijając się".
    Bardzo łatwo jest się nim ubrudzić.Mam wersję wodoodporną i ciężko jest później cokolwiek poprawić.

Skleja rzęsy, waham się czy faktycznie pogrubia, bo pozostawia grudki....

Nie jestem z niego zadowolona i nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1, usiłuje je wykończyć

Chcesz pochwalić Siafu za czytelną i pomocną recenzję?
  • A ja go lubię
  • Kupiłam brązowy tusz, był w promocji.
    Trzeba uważać, żeby się nim nigdzie nie ciapnąć, ale mimo to bardzo lubię jego szczoteczkę. Jak żaden inny pogrubia wydłuża i podkreśla moje rzęsy. Niestety, trochę skleja, ale da się nad tym zapanować lub rozczesać włoski. Jest w miarę trwały, ale niestety błyskawicznie się rizmazuje pod wpływem wody.

Moje odczucia co do tego kosmetyku są bardzo pozytywne, ale następnym razem kupię coś innego- oby lepszego

Używam tego produktu od: Krócej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić onne za czytelną i pomocną recenzję?
  • i tak i nie...
  • Kupiłam go ponieważ był na promocji w Rossmanie więc dałam coś około 20 zł.
    ok...na początku myślałam że wyrzuce go do kosza.. okropna doza tuszu sklejała rzesy przez co nie były one ładnie rozdzielone. nakladalam tusz i rozczesywalam stara twarda szczoteczka colosala z maybelline. tak dawało rade.
    kiedy tuszu już było mniej, tak po 3 tyg uzytkowania stał się bardzo fajny, znajoma pytała jakiego używam bo tak ładnie są wytuszowane. ale i tak za każdym razem jak nakładalam to sciagalam nadmiar tuszu ze szczoteczki ocierając o brzeg opakowania.

plusem jest równiez wydajnosc, jest bardzo duzy przez co mialam go ok 4 miesiecy kiedy zwykle inny tusz wystarczał mi na 3 miesiące.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kasiula_94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na ta firme to slabo
  • Uwielbiam tusze z tej seriii i lubie probowac tusze z Rimmela. Tu niestety sie troche zawiodlam, tak jak raczej rzesy lubia z rimmelem tu jednak chyba niezaskoczylo. Nawet niebylo tak źle na poczatku, nawet ladnie sie nakladal nie sklejal i dawal efekt ,,rimmelowskich,, rzes takich jakich lubie po miesiacu kiedy tusz zaczal sie psuc rzesy zaczely sie sklejac i tworzyc sie grudki a nawt jesli aplikacja sie udala to tusz kruszyl sie i zchodzil z rzes i odnosze wrazenie ze lekko podraznial mi oczy. Wiec jesli ktos szuka tuszu na mies to ok ale za ta cene mozna miec cos lepszego. Jedynie co to chyba zachowam szczoteczke bo lubie jak sa duze i moze mi sie jeszcze kiedysprzydac np jak w innym tuszu bedzie nie trafiona szczoteczka

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Chcesz pochwalić pakulinka1305 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Tusz świetnie pogrubia rzęsy i je rozczesuje. Bardzo ładnie je podkręca.
    Mam do niego sentyment mimo, że pod koniec dnia końcówki rzęs zdają się być delikatnie już go pozbawione, a kolor nie jest tak intensywny jak wymarzyłabym to sobie.

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: 3, 4te w trakcie po 12ml

Chcesz pochwalić Yennefer92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewidzialny tusz??
  • Ten tusz zupełnie nic nie robi z rzęsami, gdy przerzuciłam sie z tego tuszu na inny znajome powiedziały "o w końcu masz tusz na rzęsach!"
    W dodatku osypuje się (o dziwo jest z czego mimo, że nic nie pozostawia na rzęsach)

Chcesz pochwalić jezuske za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny wybór
  • Kupiłam ten tusz ze względu na promocje w drogerii.
    Okazało się ze był to wspaniały wybór.
    Mam rzadkie i cienkie rzęsy a dzięki temu tuszowi są doskonałe.
    Grube, gęste
    Jak dla mnie najlepszy tusz jaki póki co używałam

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić tillasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • pic na wodę
  • Nie wiem na jakiej podstawie stwierdzono, że jest on pogrubiający. Owszem, mnóstwo grudek na rzęsach pogrubia, jeśli ktoś lubi ten efekt. Ma bardzo niewygodną szczoteczkę, zbyt szeroką i dużą, która zawsze brudziła powieki. Nie wydłuża, skleja rzęsy, najgorszy tusz, jaki kiedykolwiek miałam.

Używam tego produktu od: ponad rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić monia4028 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabo.
  • Kupiłam na promocji. Nie mogłam się doczekać, aż się skończy, a jeśli chodzi o tusze naprawdę nie jestem wymagająca.

+ daje ładny efekt, ale jak się porządnie człowiek namacha

- intensywność tej "czerni" jest żenująca
    - rozmazuje się
    - malowanie dolnych rzęs to katorga
    - skleja rzęsy
    - baaardzo łatwo o efekt owadzich nóżek

Używam tego produktu od: rok temu

Chcesz pochwalić dreamboat_queen za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij