Rimmel, Scandaleyes Volume Flash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ Rimmel, Scandaleyes Volume Flash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez shinne

Nowa maskara ma skandaliczną szczoteczkę MaxDensity - wiekszą o 50%, a jednocześnie bardzo precyzyjną.
Sama formuła tuszu zawiera potróją ilość kolagenu i keratyny. Sprawia, że rzęsy stają się gęste, silne i perfekcyjnie podkreślone. Innowacyjny tusz do rzęs gwarantujący wspaniały efekt kuszących rzęs.
12x większa objętość, bez grudek, skandaliczne spojrzenie tak szybko. Twoje rzęsy będą krzyczeć!

Cena: 27,99zł / 12ml
/s/

• Bardzo dobry
  • Tusz świetnie pogrubia rzęsy i je rozczesuje. Bardzo ładnie je podkręca.
    Mam do niego sentyment mimo, że pod koniec dnia końcówki rzęs zdają się być delikatnie już go pozbawione, a kolor nie jest tak intensywny jak wymarzyłabym to sobie.

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: 3, 4te w trakcie po 12ml

Chcesz pochwalić Yennefer92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewidzialny tusz??
  • Ten tusz zupełnie nic nie robi z rzęsami, gdy przerzuciłam sie z tego tuszu na inny znajome powiedziały "o w końcu masz tusz na rzęsach!"
    W dodatku osypuje się (o dziwo jest z czego mimo, że nic nie pozostawia na rzęsach)

Chcesz pochwalić jezuske za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny wybór
  • Kupiłam ten tusz ze względu na promocje w drogerii.
    Okazało się ze był to wspaniały wybór.
    Mam rzadkie i cienkie rzęsy a dzięki temu tuszowi są doskonałe.
    Grube, gęste
    Jak dla mnie najlepszy tusz jaki póki co używałam

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić tillasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • pic na wodę
  • Nie wiem na jakiej podstawie stwierdzono, że jest on pogrubiający. Owszem, mnóstwo grudek na rzęsach pogrubia, jeśli ktoś lubi ten efekt. Ma bardzo niewygodną szczoteczkę, zbyt szeroką i dużą, która zawsze brudziła powieki. Nie wydłuża, skleja rzęsy, najgorszy tusz, jaki kiedykolwiek miałam.

Używam tego produktu od: ponad rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić monia4028 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabo.
  • Kupiłam na promocji. Nie mogłam się doczekać, aż się skończy, a jeśli chodzi o tusze naprawdę nie jestem wymagająca.

+ daje ładny efekt, ale jak się porządnie człowiek namacha

- intensywność tej "czerni" jest żenująca
    - rozmazuje się
    - malowanie dolnych rzęs to katorga
    - skleja rzęsy
    - baaardzo łatwo o efekt owadzich nóżek

Używam tego produktu od: rok temu

Chcesz pochwalić dreamboat_queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię!
  • Ten tusz ma tyle zwolenniczek, co przeciwniczek. Ja należę do pierwszej grupy, zdecydowanie!

+Pogrubia
    +Podkręca
    +Nie skleja rzęs
    +Nie brudzi, ani nie kruszy się
    +Cena
    +Dostępność

Jak dla mnie minusów brak

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Chcesz pochwalić m7242 za czytelną i pomocną recenzję?
  • To chyba jakiś żart, że ten tusz jest pogrubiający
  • Całe szczęście, że kupiłam go w promocji, połowę taniej, bo to niewypał jakich mało. Jedyne co zrobił z moimi rzęsami to przyciemnił je i posklejał, nic poza tym. Żadnego pogrubienia, żadnego wydłużenia, żadnego podkręcenia, kompletnie nic. I to nawet pomimo tego, że, jak zawsze przed wytuszowaniem rzęs, nałożyłam na nie serum wzmacniające, które jednocześnie pogrubia je i efekt razem z tuszem pogrubiającym jest naprawdę rewelacyjny. Po użyciu tego tuszu moje rzęsy wyglądały jak bym w ogóle nie użyła ani serum ani tuszu pogrubiającego. Wielka pomyłka.
    Dałam całą gwiazdkę jedynie za fajną szczoteczkę, jest duża i bardzo wygodna w użyciu. Szkoda, że jakość tuszu jest przy tym tak słaba.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w użyciu

Chcesz pochwalić alicia_k za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • Kupiłam niewodoodporny tusz tylko przez nieuwagę, ale jak już kupiłam to zużyłam Bardzo ładnie pogrubia rzęsy, naprawdę skandalicznie fajnie to wygląda Szczoteczka jest ogromna, ale o dziwo wygodna. Tusz się nie rozmazuje bez powodu, i powtórzę, tak ładnie podkreśla rzęsy Zmywa się bez problemu wodą i żelem do mycia twarzy.
    Jeden zonk, za co obcięłam gwiazdkę, szybko wysycha, robi się klejący i tworzą się grudki. Już po 4 miesiącach jakość jest gorsza, a znaczek na opakowaniu mówi, że można go używać 12 miesięcy po otwarciu. To niestety nie jest prawda

Ilość zużytych opakowań: jedno 12 ml

Chcesz pochwalić _Matilde_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • bardzo pogrubia i wydłuża, rzęsy po parokrotnym pomalowaniu daje efekt sztucznych rzęs. Ale oczywiście są i minusy- szybko wysycha przez co jest toporny i skleja rzęsy, po jakimś czasie niesamowicie zaczyna się kruszyć i już nic się z nim nie da zrobić. Lepsza jego wersja jest ta w zielonym opakowaniu.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jagodae63 za czytelną i pomocną recenzję?
  • miodzio
  • ten tusz jest rewelacyjny choć muszę zaznaczyć, że przed jego aplikacją rzęsy podkręcam zalotką

wydłuża
    ładnie rozdziela rzęsy
    kolor intensywnie czarny
    nie skleja
    nie osypuje się
    fajnie się sprawdza na dolnych rzęsach

lubię mocno wytuszowane rzęsy taki efekt laleczki
    i mnie ten produkt zadowala...może ta cena tak nie całkiem mi pasuje ale często jest w promocji a ostatnio dostaję go w prezencie więc luz:P
    Używam tego produktu od: roku może dłużej

Chcesz pochwalić klapouchy1 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij