L`Oreal, Double Extension (Tusz z bazą 2 w 1 wydłużający)

Powiększ L`Oreal, Double Extension (Tusz z bazą 2 w 1 wydłużający)

Zgłaszająca osoba: joannea

Tusz do rzęs Double Extension składa się z dwóch preparatów, białej bazy i właściwego tuszu, nanoszonych oddzielnymi, grubymi szczoteczkami.
W założeniu jest to tusz wydłużający rzęsy - nawet do 70%. Biała baza ma działanie wzmacniające, dzięki zawartości Ceramidów R, kolorowy tusz natomiast wydłuża, pokrywając każdą rzęsę osobno i oddzielając je od siebie.
Nowa, udoskonalona formuła tuszu zawiera jeszcze więcej pigmentów i zapewnia doskonalszy rezultat.

Cena: ok. 50zł

• niezbyt
  • Mam ten tusz, bo miałam okazję kupić go taniej, a właśnie szukałam tuszu. Niestety nie spełnił moich oczekiwań. Faktem jest, że wydłuża, ma ładny kolor czerni, ale nie ma efektu WOW. Co najgorsze- skleja rzęsy, a na to przymknąć oka nie mogę. Rzęsy po nim wyglądają po prostu brzydko. Na plus jest jeszcze to, że się nie obsypuje, generalnie jest raczej trwały. Mimo wszystko, dla mnie nie jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić zgrywus smieszek za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie najlepszy
  • Dla mnie najlepsza mascara, jakiej do tej pory uzywalam. Bije na glowe Dior Show, Maybelline, Nivea i co tam jeszcze wysycha w mojej kosmetyczce..
    Uzywam tylko samego tuszu, bez bazy (baza jest zbyt ciezka, skleja rzesy). Tusz wydluza, pogrubia, rzesy sa rozdzielone, geste i piekne. Kolor ciemny, aczkolwiek nie szatansko czarny, co mi przy codziennym uzywaniu jak najbardziej odpowiada. Zadnych grudek nie zauwazylam.
    Do tego tusz jest bardzo wydajny.
    Nie mam wiecej oczekiwan, za takie pieniadze. Z pewnoscia zakupie ponownie.
    Pol gwiazdki odejmuje za nieudany romans bazy z tuszem(wolalabym, zeby za ta cene druga polowa opakowania rowniez wypelniona byla tuszem

Używam tego produktu od: kilku miesiecy, z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 1wsze

Chcesz pochwalić ballea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!!!!
  • Według mnie jest to jedna z najlepszych maskar na rynku.
    Oczywiście jest to subiektywna ocena, uważam, że każdy powinien dopasować dany kosmetyk do siebie.

Tusz pogrubia, wydłuża, podkręca i robi wszystko co powinien. Wydaje mi się ,że kluczem do sukcesu jest po prostu nauczenie się jego ,,obsługi''.
    Osobiście lubię efekt ,,teatralnych rzęs'', a ten tusz takowy zapewnia. Podsumowując:

Plusy:

-Podkręca
    -Wydłuża
    -Pogrubia
    -Daje efekt ,,teatralnych rzes''
    -Jest bardzo napigmentowany, ( nie rozumiem więc komentarzy, że to ..mysi, szary kolor"
    - Stosowany z bazą, jak i bez niej daje świetne rezultaty
    - robi wszystko co powinien: krawaty wiąże , usuwa ciążę

Używam tego produktu od: bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: myślę, że 5

Chcesz pochwalić astalavistaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • L'Orealowy niewypał
  • Ten tusz nie robi z rzęsami nic ciekawego, chyba tylko to, że pogarsza ich wygląd... Kiedy nałożymy bazę, a na nią tusz to to wszystko jest tak "ciężkie", że mam wrażenie, że rzęsy opadają do podłogi. W dodatku tusz osadza się na bazie nierównomiernie, więc żeby nie zostały prześwity bazy trzeba nałożyć go więcej, a gdy to zrobimy to nasze rzęsy są pięknie sklejone Tusz bez bazy też cudów nie robi, takie wielkie 'nic'. Wydłużenia też nie zauważyłam. Kolor nie jest czarny tylko jakiś taki szarawy. Długie schnięcie i kruszenie dalej przemawiają na "nie" dla tego tuszu.

Chcesz pochwalić Magic chocolate cookie za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • taki sobie
  • Jako wielbiciel mascar tej firmy musiałam wypróbować również i tą. I tu niestety muszę się przyznać, że marka L'Oreal nie popisała się. W swoim asortymencie ma o wiele fajniejsze tusze do rzęs od tego.
    Zacznijmy od tego, że na obie szczoteczki nakłada się troszkę za dużo produktu co jest dość problematyczne przy aplikacji bo łatwo tu o nabawienie się owadzich nóżek. Po nałożeniu bazy trzeba naprawdę bardzo precyzyjnie i uważnie nakładać tusz by rzęsy nie skleiły się od nadmiaru produktu. Nakładanie tego tuszu jest naprawdę bardzo pracochłonne. Jednak jeśli by się do tego przyłożyć to efekt jest bardzo fajny. Rzęsy są mega długie i ładnie podkręcone. Nie zauważyłam też by owa baza jakoś specjalnie wzmocniła moje rzęsy. Ten tusz to zdecydowany gadget, bez którego można się obejść. Uważam, że można kupić o wiele fajniejsze tusze w tej cenie lub nawet tańsze.

Używam tego produktu od: obecnie już nie używam, używałam raz przez parę miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić emiie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z najlepszych tuszów jaki miałam
  • Cóż, tego tuszu musiałam nauczyć się używać, bo na początku efekty były opłakane.
    Minus za tę białą wzmacniającą część - kiedy pomalowałam nią rzęsy, tusz mi je strasznie sklejał. Ale bez? Rewelacja. Takich teatralnych, grubych i długich rzęs nie miałam po żadnym innym tuszu.
    Wszyscy myśleli, że mam sztuczne

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić chwast za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wygwizduję.
  • Oceniam odcień Brown. Mam go dobre 1,5 roku i zdania nie zmieniłam.

+jedyny plus jakiego się dopatruję to w miarę naturalny kolor tuszu. I na tym koniec. Serio.

-szczoteczka znienawidzonego przeze mnie typu "'automyjnia", która nabiera zdecydowanie za dużo produktu
    -tworzy grudki na rzęsach
    -baza prześwituje spod spodu
    -czasochłonna aplikacja
    -długo schnie, odbija się na łuku brwiowym
    -kruszy się po paru godzinach
    -ZERO pogrubienia/wydłużenia rzęs. Jedyny efekt jest taki, że je spektakularnie... skleja. I to jest wszystko.

Cieszę się, że wypróbowałam go tylko dlatego, że zdarzyło mi się go dostać. Szlag jasny by mnie trafił, gdybym z własnej inicjatywy wydała na niego 70 zł.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie w użyciu

Chcesz pochwalić Deneuve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby.
  • Zalety ;
    - Ładny odcień czerni.
    - Nie podrażnia.
    - Nie uczula.
    - Nie robi grudek.
    - Ładnie rozdziela, pogrubia i wydłuża rzęsy.
    - Nie osypuje się (przynajmniej z początku).

Wady ;
    - Niewydajny.
    - Łatwo sobie zrobić nim krzywdę. Nie trudno tu o przerysowany efekt sztucznych rzęs (bardziej w typie pajęczych nóżek) czy prześwitującą, białą bazę.
    - Bazę ciężko zakryć tuszem (oczekując przy tym w miarę naturalnego efektu).
    - Ciężko zmyć.
    - Nakładanie tego tuszu zajmuje 2 razy więcej czasu.

Używam tego produktu od: dawna.
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

Chcesz pochwalić rumiankaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Po pomalowaniu tym tuszem rzęsy wyglądają gorzej niż przed malowaniem. Ten tusz na moich rzęsach wygląda okropnie (mam naturalnie długie rzadkie czarne rzęsy), a on nie wydłuża, skleja i pozostawia grudki. Nie wiem czy biała baza wzmacnia rzęsy - nie zauważyłam żadnych efektów. Może trafiła mi się jakaś feralna partia lub koniec serii ale ten tusz jest okropny. Moje dwie koleżanki za to są bardzo z niego zadowolone ale one mają krótkie gęste i jasne rzęsy. Za taką cenę spodziewałam się czegoś naprawdę dobrego. Nie polecam!

Chcesz pochwalić Pettitka666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • od razu na wstepnie napisze, ze uczula, piekly mnie strasznie oczy.
    baza sama w sobie jest niezla, widac od razu wydlyzenie, pomalowanie czarnym tuszem, ladnie pokrywa biala baze. ale juz nie ma tego wydluzenia.
    czarna mascara nie robi nic.
    tusz w ciagu dnia sie osypuje.
    ladnie rozczesuje rzesy.
    jako ze byla promocja, kup jeden drugi za pol ceny polasilam sie na te promocje. i zaluje.
    drugie opakowanie chyba odsprzedam.
    uzywam bo szkoda mi kasy, wspomagajac sie innymi tuszami. wrecz marze aby zasechl, bo szkoda mi go wyrzucac

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 nie cale

Chcesz pochwalić cotopaxi32 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij