Pharmaceris F, Fluid matujący z laktoflawiną SPF 20

Powiększ Pharmaceris F, Fluid matujący z laktoflawiną SPF 20

Zgłoszony przez TOFUSIA07

Dostępny w 3 odcieniach: Ivory (kość słoniowa), Natural (naturalny) i Tanned (opalony).
Polecany do skóry normalnej, tłustej i mieszanej skłonnej do błyszczenia się i łojotoku w celu ukrycia jej niedoskonałości oraz zapewnienia efektu zmatowienia.
Fluid zapewnia efekt zmatowienia skóry i trwały 10 - godzinny makijaż. Zawiera kompleks współdziałających ze sobą składników długotrwale matujących i przywracających naturalną równowagę skóry nawet w warunkach stresowych. Unikalna kompozycja pigmentów doskonale wyrównuje koloryt skóry, maskuje niedoskonałości cery nie powodując efektu maski. Zawarta laktoflawina wpływa na zwiększenie energii komórkowej, stymuluje proces dogłębnej regeneracji i wygładzania skóry. Wzmacnia mechanizmy obronne skóry i sprawia, że jest mniej podatna na czynniki zewnętrze i podrażnienia. Lekka konsystencja fluidu opartego na technologii SoFTBase nie obciąża skóry oraz nie zatyka porów pozwalając jej oddychać. Zawartość fotostabilnych filtrów UVA i UVB zapewnia ochronę przed szkodliwymi skutkami promieniowania słonecznego.
Preparat równomiernie rozprowadzić cienką warstwą na oczyszczonej skórze twarzy. Pozostawić do wchłonięcia.
Beztłuszczowy. Niekomedogenny. Ochrona przed UVA/UVB

Skład: E1536 - 1538, Aqua, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Vinyl Dimethicone/ Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Triethylhexanoin, Lauryl PEG-9 Polydimethysiloxyethyl Dimethicone, Titanium Dioxide, Methyl Trimethicone, Dimethicone/ PEG-10/ 15 Crosspolymer, Acrylates/ Dimethicone Copolymer, Sodium Chloride, Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Triethoxycaprylylsilane, Sodium Citrate, Ethylhexylglycerin, Sorbitol, Glycerin, Lecithin, Tocopherol, Riboflavin, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Dipropylene Glycol, CI 77891,CI 77492, CI 77491, CI 77499.

Cena: 36,50zł / 30ml

• nie dla mojej cery
  • Skusiłam się raz na ten fluid z sentymentu do jego kryjącego kolegi. Ten jednak nie sprawdził się na mojej cerze. Odcień pasował nieźle, jednak bardzo wysuszał. Po jakimś czasie od nałożenia ze skóry schodziły mi dosłownie płaty skóry. Nie było opcji, żeby makijaż wytrzymał chociaż pół dnia. No i bardzo brudzi. Z całym sentymentem, jestem na nie

Używam tego produktu od: użyłam jakiś czas temu

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • JESTEM NA TAK!
  • Długo szukałam doskonałego podkładu dla mojej cery trądzikowej. Po wielu rozczarowaniach w końcu trafiłam na ten właściwy!
    PLUSY
    +odcień doskonale pasujący do mojej skóry (natural)
    +nie ma efektu maski
    +nie zapycha porów
    +cena nie jest specjalnie wygórowana
    MINUSY
    -brak

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż pół opakowania

Chcesz pochwalić Sylvia21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIALNY ! MÓJ HIT !
  • sprawdził się!! w końcu dobrałam porządny podkład do swojej cery naczynkowej z rozszerznymi porami.On jest najlepszy ! nigdy nie mogłam trafić na podkład który przykryje moją zaczerwienioną cerę z delikatnymi przebarwieniami i nie będzie tworzył na cerze łuszczenia. Pharmaceris spisuje się na medal-zero łuszczenia, ładnie zakrywa wszelkie przebarwienia na skórze, rozszerzone pory, nie złuszcza mi skóry po nałożeniu podkładu przy nosie jak to zawsze przy stosowaniu innych podkładów. Mam odcień tanned i ładnie on wygląda na twarzy ponieważ jestem opalona i fajnie się on prezetuje do reszty ciała. Nie zmaienię tego podkłądu na żaden inny!jest wart na pewno swojej ceny-po nim tak samo nie wyskakują mi żadne zaskóniki. To jest HIT jeśli chodzi o podkład dla osób z problemami skónymi!!! bardzo polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić bozen22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Kupiłam ten podkład, ponieważ miałam duże problemy z trądzikiem, a podkłady z drogerii mnie zapychały, pomyślałam sobie czas na kosmetyk z apteki. Może krótko wspomnę o plusach, konsystencja jest w porządku, nie ma nachalnego zapachu, jest w miarę neutralny dla trądziku. Natomiast jego największą wadą jest jego kolor. O ile się nie mylę, większość ludzi w Polsce jest biała, ba, nawet blada. Używałam 01 Ivory, który nie dość, że okazał się za ciemny, to jeszcze bezczelnie ciemnieje na powietrzu
    (utlenia się). Nie obchodzi mnie matowanie, podkład to nie puder, podkład nigdy nie będzie matował no chyba że jest musem. Ciemnienie go automatycznie dyskwalifikuje.

Chcesz pochwalić PollyJeanHarvey za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Rewelacja!
    Nie rozumiem recenzji dziewczyn, które twierdzą że nie spełnia podstawowego zadania - nie matuje. Może powinniście więc używać talku ??? Jeszcze nigdy nie miałam tak aksamitnej, dobrze pokrytej buźki jak właśnie po tym fluidzie.
    Dostałam małą próbkę od znajomej i mnie zachwycił. A kolorów z tego co wiem jest kilka więc też można coś wybrać.
    Podsumowując jak dla mnie jest całkiem w porządku, wiadomo że na rynku mamy wiele tańszych produktów, ale ten wart swojej ceny.

+konsystencja
    +wydajność
    +kolor (ja mam akurat ivory)
    + matuje
    + wygładza
    + skóra jest aksamitna w dotyku
    + higieniczne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 1- 30ml

Chcesz pochwalić kissoflife001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jego działanie - tak, kolor - nie
  • Używam testera, który dostałam od mamy. Dla mnie fluid wystarczająco, a wręcz bardzo dobrze matuje. Jednak odcień 01 Ivory i tak jest dla mnie zbyt ciemny! ;( z tego powodu nie skuszę się na jego zakup w przyszłości.
    Dodam jeszcze że fluid ten nie podkreśla suchych skórek.

Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić whiteskin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, ale mało kolorów
  • Plusy
    + cena
    + nie wyciera się
    + matuje (choć puder i tak się przyda)
    + dobre krycie
    + łatwe dozowanie
    + dobrze się rozprowadza

Minusy
    -mało kolorów

Chcesz pochwalić izucha 98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • Faktycznie, podkład nie jest matujący, to trzeba powiedzieć głośno i wyraźnie Lecz mimo to bardzo go polubiłam, głównie dlatego że na twarzy wygląda dobrze, nie ma efektu "maski" i łatwo się rozprowadza Mimo wszystko polecam

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Princeska1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na pewno nie jest matujący
  • Jest dość ciężki na twarzy i trochę 'tępy' przy nakładaniu, mam wrażenie że ciężko go rozsmarować. Krycie w miarę ok, chociaż wiadomo, cudów spodziewać się nie można, ale nie spełnia swojej podstawowej funkcji, czyli nie matuje. Nie daje matowego wykończenia, skóra od razu się świeci po nałożeniu, nawet puder nie daje rady, nie mówiąc już o tym co jest po paru godzinach...

Jedyny plus to taki, że nie jest suchy, nie ma uczucia ściągnięcia skóry, nie podkreśla pojedynczych suchych skórek, ale w przypadku większych przesuszeń na twarzy (np. po kuracji dermatologicznej) nie wygląda dobrze, zresztą jak każdy podkład.

Chcesz pochwalić niby nic za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK ! -na 85%
  • Pojechałam po podkład Vichy kolejny raz , chociaż nie był to mój ideał ( zapach alkocholu i straszne skórki na nosie i między brwiami ale ładne świecenie i kolor ) a dziewczyny w sklepie poleciły Pharmaceris F , lepsza cena a zobaczy Pani , że nie jest gorszy od Vichy i MIAŁY RACJĘ. Dla mojej mieszanej cery idealnie się sprawdził. Nakładam tylko jedną warstwę nałożona, dosyć dobrze kryje, i matuje kolor dobry , brakuje mi takiego delikatnego blasku. Po innych podkładach to po 1 godz miałam wrażenie , że podklad zaraz spłynie a po nim cera nawet po 5 godz wygląda dobrze.

Chcesz pochwalić dantaya za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij