Pharmaceris F, Fluid matujący z laktoflawiną SPF 20

Powiększ Pharmaceris F, Fluid matujący z laktoflawiną SPF 20

Zgłoszony przez TOFUSIA07

Dostępny w 3 odcieniach: Ivory (kość słoniowa), Natural (naturalny) i Tanned (opalony).
Polecany do skóry normalnej, tłustej i mieszanej skłonnej do błyszczenia się i łojotoku w celu ukrycia jej niedoskonałości oraz zapewnienia efektu zmatowienia.
Fluid zapewnia efekt zmatowienia skóry i trwały 10 - godzinny makijaż. Zawiera kompleks współdziałających ze sobą składników długotrwale matujących i przywracających naturalną równowagę skóry nawet w warunkach stresowych. Unikalna kompozycja pigmentów doskonale wyrównuje koloryt skóry, maskuje niedoskonałości cery nie powodując efektu maski. Zawarta laktoflawina wpływa na zwiększenie energii komórkowej, stymuluje proces dogłębnej regeneracji i wygładzania skóry. Wzmacnia mechanizmy obronne skóry i sprawia, że jest mniej podatna na czynniki zewnętrze i podrażnienia. Lekka konsystencja fluidu opartego na technologii SoFTBase nie obciąża skóry oraz nie zatyka porów pozwalając jej oddychać. Zawartość fotostabilnych filtrów UVA i UVB zapewnia ochronę przed szkodliwymi skutkami promieniowania słonecznego.
Preparat równomiernie rozprowadzić cienką warstwą na oczyszczonej skórze twarzy. Pozostawić do wchłonięcia.
Beztłuszczowy. Niekomedogenny. Ochrona przed UVA/UVB

Skład: E1536 - 1538, Aqua, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Vinyl Dimethicone/ Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Triethylhexanoin, Lauryl PEG-9 Polydimethysiloxyethyl Dimethicone, Titanium Dioxide, Methyl Trimethicone, Dimethicone/ PEG-10/ 15 Crosspolymer, Acrylates/ Dimethicone Copolymer, Sodium Chloride, Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Triethoxycaprylylsilane, Sodium Citrate, Ethylhexylglycerin, Sorbitol, Glycerin, Lecithin, Tocopherol, Riboflavin, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Dipropylene Glycol, CI 77891,CI 77492, CI 77491, CI 77499.

Cena: 36,50zł / 30ml

• GENIALNY ! MÓJ HIT !
  • sprawdził się!! w końcu dobrałam porządny podkład do swojej cery naczynkowej z rozszerznymi porami.On jest najlepszy ! nigdy nie mogłam trafić na podkład który przykryje moją zaczerwienioną cerę z delikatnymi przebarwieniami i nie będzie tworzył na cerze łuszczenia. Pharmaceris spisuje się na medal-zero łuszczenia, ładnie zakrywa wszelkie przebarwienia na skórze, rozszerzone pory, nie złuszcza mi skóry po nałożeniu podkładu przy nosie jak to zawsze przy stosowaniu innych podkładów. Mam odcień tanned i ładnie on wygląda na twarzy ponieważ jestem opalona i fajnie się on prezetuje do reszty ciała. Nie zmaienię tego podkłądu na żaden inny!jest wart na pewno swojej ceny-po nim tak samo nie wyskakują mi żadne zaskóniki. To jest HIT jeśli chodzi o podkład dla osób z problemami skónymi!!! bardzo polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić bozen22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Kupiłam ten podkład, ponieważ miałam duże problemy z trądzikiem, a podkłady z drogerii mnie zapychały, pomyślałam sobie czas na kosmetyk z apteki. Może krótko wspomnę o plusach, konsystencja jest w porządku, nie ma nachalnego zapachu, jest w miarę neutralny dla trądziku. Natomiast jego największą wadą jest jego kolor. O ile się nie mylę, większość ludzi w Polsce jest biała, ba, nawet blada. Używałam 01 Ivory, który nie dość, że okazał się za ciemny, to jeszcze bezczelnie ciemnieje na powietrzu
    (utlenia się). Nie obchodzi mnie matowanie, podkład to nie puder, podkład nigdy nie będzie matował no chyba że jest musem. Ciemnienie go automatycznie dyskwalifikuje.

Chcesz pochwalić PollyJeanHarvey za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Rewelacja!
    Nie rozumiem recenzji dziewczyn, które twierdzą że nie spełnia podstawowego zadania - nie matuje. Może powinniście więc używać talku ??? Jeszcze nigdy nie miałam tak aksamitnej, dobrze pokrytej buźki jak właśnie po tym fluidzie.
    Dostałam małą próbkę od znajomej i mnie zachwycił. A kolorów z tego co wiem jest kilka więc też można coś wybrać.
    Podsumowując jak dla mnie jest całkiem w porządku, wiadomo że na rynku mamy wiele tańszych produktów, ale ten wart swojej ceny.

+konsystencja
    +wydajność
    +kolor (ja mam akurat ivory)
    + matuje
    + wygładza
    + skóra jest aksamitna w dotyku
    + higieniczne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 1- 30ml

Chcesz pochwalić kissoflife001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jego działanie - tak, kolor - nie
  • Używam testera, który dostałam od mamy. Dla mnie fluid wystarczająco, a wręcz bardzo dobrze matuje. Jednak odcień 01 Ivory i tak jest dla mnie zbyt ciemny! ;( z tego powodu nie skuszę się na jego zakup w przyszłości.
    Dodam jeszcze że fluid ten nie podkreśla suchych skórek.

Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić whiteskin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, ale mało kolorów
  • Plusy
    + cena
    + nie wyciera się
    + matuje (choć puder i tak się przyda)
    + dobre krycie
    + łatwe dozowanie
    + dobrze się rozprowadza

Minusy
    -mało kolorów

Chcesz pochwalić izucha 98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • Faktycznie, podkład nie jest matujący, to trzeba powiedzieć głośno i wyraźnie Lecz mimo to bardzo go polubiłam, głównie dlatego że na twarzy wygląda dobrze, nie ma efektu "maski" i łatwo się rozprowadza Mimo wszystko polecam

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Princeska1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na pewno nie jest matujący
  • Jest dość ciężki na twarzy i trochę 'tępy' przy nakładaniu, mam wrażenie że ciężko go rozsmarować. Krycie w miarę ok, chociaż wiadomo, cudów spodziewać się nie można, ale nie spełnia swojej podstawowej funkcji, czyli nie matuje. Nie daje matowego wykończenia, skóra od razu się świeci po nałożeniu, nawet puder nie daje rady, nie mówiąc już o tym co jest po paru godzinach...

Jedyny plus to taki, że nie jest suchy, nie ma uczucia ściągnięcia skóry, nie podkreśla pojedynczych suchych skórek, ale w przypadku większych przesuszeń na twarzy (np. po kuracji dermatologicznej) nie wygląda dobrze, zresztą jak każdy podkład.

Chcesz pochwalić niby nic za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK ! -na 85%
  • Pojechałam po podkład Vichy kolejny raz , chociaż nie był to mój ideał ( zapach alkocholu i straszne skórki na nosie i między brwiami ale ładne świecenie i kolor ) a dziewczyny w sklepie poleciły Pharmaceris F , lepsza cena a zobaczy Pani , że nie jest gorszy od Vichy i MIAŁY RACJĘ. Dla mojej mieszanej cery idealnie się sprawdził. Nakładam tylko jedną warstwę nałożona, dosyć dobrze kryje, i matuje kolor dobry , brakuje mi takiego delikatnego blasku. Po innych podkładach to po 1 godz miałam wrażenie , że podklad zaraz spłynie a po nim cera nawet po 5 godz wygląda dobrze.

Chcesz pochwalić dantaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, gdyby nie kolor...
  • Największym plusem tego podkładu i powodem, dla którego go używam, jest jego działanie matujące. W porównaniu np. z podkładem kryjącym z tej serii, jest dla mnie dużo lepszy, bo jego krycie mi wystarcza, zaraz po nałożeniu jest ładnie matowy, oczywiście puder jest konieczny, aby ten mat utrzymać na dłużej i rzeczywiście w ciągu dnia jest dużo lepiej niż z kryjącym, nie wymaga częstych poprawek, dzięki czemu nie ściera się tak szybko jak kryjący. Suche skórki podkreśla, jak każdy podkład, ale nie aż tak jak kryjący z tej serii. Moja cera miała szczęście, z powodu braku mroźnej zimy w tym roku, dlatego jest we względnie dobrej kondycji (suche skórki tylko na czole, ale to da się przeżyć ) więc podkład ładnie wygląda, trzeba uważać, aby nie zrobić smug i nakładać go oszczędnie. Gdyby tylko kolor Ivory, był ciut jaśniejszy...z ivory nie ma on nic wspólnego:/ Na lato pewnie byłby dobry, ale wtedy używam minerałów, a na jesień zimę, jest za ciemny i muszę przyciemniać szyję, żeby normalnie wyglądać :/ Termin ważności to 6 miesięcy, dlatego nie mam wyjścia i jeśli nie chcę żeby się zmarnował, muszę używać teraz. Mimo to, podkład oceniam bardzo wysoko i szkoda, że zostaje zastąpiony nową wersją, która różni się składem, więc może juz nie być taka dobra, ale i tak mam zamiar przetestować.

Chcesz pochwalić aania88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • póki co najlepszy
  • Podkład może nie rewelacja ale bardzo dobry. Nie podkreśla suchych skórek, nie zmienia odcieniu po całym dniu, nie zapycha porów, lekki, nie tworzy efektu maski, ładnie kryje, nie wysusza, matuje w granicach przyzwoitości, choć z bazą daje bdb efekt, wygodnie się go aplikuje, naturalne odcienie (ja mam natural 02) no i dośc wysoki filtr spf. POLECAM

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić nox696 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zamienię go na żaden inny.
  • To może najpierw plusy:
    + nie zapycha porów
    + pomocny gdy leczymy trądzik (ma filtry)
    + świetna konsystencja
    + fajny pojemniczek, można sprawdzić ile zostało podważając wieczko
    + jak na podkład to nieźle matuje, ale muszę zawsze przypudrować moją strefę T. (Mam tłustą cerę)
    + mega lekki
    + trwały
    + nie ciemnieje
    + wydajny gdy nakładam zwilżonym flat topem i naturalny wygląd.

minusy:
    - tylko 3 kolory?
    - średnie krycie, trochę jak mocniejszy bb cream, dla nie których to minus a dla mnie plus, bo nie potrzebuję dużego krycia.
    - dostępność i cena

Ilość zużytych opakowań: 1 i pół

Chcesz pochwalić VioletRose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny! Uciekam od niego jak najdalej !
  • Typ cery: tradycyjna mieszana, jednak nawet w tłustych miejcach skóra potrafi schodzić...czasem drobne niespodzianki, ale nie są godne uwagi.

Podkład zakupiłam po usłyszeniu od koleżanek pieśni pochwalnych: jak to on pięknie pielęgnuje, w ogóle go nie widać itp. Pobiegłam do apteki, zakupiłam wersję matującą w odcieniu Ivory. I się zaczęło:

- CIEMNIEJE STRASZLIWIE ! ( w świetle dziennym to właściwie ŻÓŁCIEJE jak diabli...)

- nie kryje w ogole (choć tutaj wprawdzie producent tego nie obiecywał no, ale żeby aż tak?

- NIE MATUJE !!! (a to akurat producent obiecywał!)

- po kilku godzinach na mojej twarzy widać ochydne żółte plamy, smugi (dokładnie go rozprowadzam. Testowałam też z grubością warstwy i nawet przy cienkiej takie ekscesy mają miejsce)

- zapycha ?! fluid apteczny, który powinien pielęgnować cerę rujnuje ją ?!

- cena ( już wolę manhattana za 25 zł)

Jedyny plus jaki znalazłam: podoba mi się konsystencja.

Testowałam z wieloma podkładami i owszem ideału nie znalazłam, jednak te wcześniej kupowane były na tyle znośne, że byłam w stanie je zużyć. Nigdy jeszcze nie byłam aż tak rozczarowana jakimkolwiek kosmetykiem ! Pharmaceris idzie do kosza, a ja szukam dalej !

Chcesz pochwalić karolina23051995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mocna 4
  • Bardzo dobry podkład. Mam cerę skłonną do przesuszeń i bałam się, ze podkład matujący będzie podkreślał skórki itp, ale bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Krycie ma bardzo dobre, ładnie dopasowuje sie do skóry, nie tworzy efektu maski, nie zapycha mojej skłonnej do zapychania skóry. Konsystencję ma lekką, ale kryjącą.
    Polecam!

Używam tego produktu od: 3mcy

Chcesz pochwalić niczka87 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 56 raz(y)
  • Nie spełnia swojego podstawowego zadania!
  • Bardzo się rozczarowałam tym produktem, oj bardzo!

Do rzeczy..

Plusy:
    +świetne opakowanie z pompką
    +odcień Ivory wpada w żółć a nie w róż
    +przyjemna konsystencja, doskonale się rozprowadza

Minusy:
    -bardzo słabe krycie
    - nie matuje, a wręcz wzmaga przetłuszczenie skóry. Po 5 minutach twarz świeci się niemiłosiernie!
    - wzmaga przetłuszczenie
    -niestety zapycha pory

Nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Chcesz pochwalić khloe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oj nie...
  • Wszystko byłoby super, gdyby podkład spełniał swoje podstawowe zadanie, tzn. matowił cerę, a robi wszystko poza tym.

Ma dużo zalet, np. świetnie zlewa się z cerą, nie ma efektu maski (odcień 2 neutral), nie ma problemu, żeby rozprowadzić go na skórze, przykrywa drobne krostki i rumieńce, ALE kupiłam go ze względu na to, że mam tłustą i jednocześnie wrażliwą cerę i po tym fluidzie cera świeci mi się niemiłosiernie, mimo, że przykrywam go pudrem sypkim (gdyby nie puder sypki na wykończenie w ogóle świeciłabym się jak latarnia).

Używam tego produktu od: I opakowanieIlość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić littlei za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia.
  • W moim przypadku produkt ten bardzo dobrze się sprawdza. Mam skórę mieszaną, w kierunku tłustej. Jeżeli chodzi o jego zalety, to faktycznie matuje ale nie do 10 godzin, u mnie to ok 5-6. Wyrównuje koloryt skóry, twarz wygląda na wypoczętą i świeżą. Nie tworzy efektu maski ( mam odcień ivory- najjaśniejszy), chyba że przesadzimy z jego ilością . Ma fajną, kremową konsystencję, skóra w dotyku jest gładka. Nie wysusza skóry. Krycie ma małe, w kierunku średniego. Nie ciemnieje. Ma pompkę, co bardzo lubię. Działa bardzo dobrze, nigdy nie wycisnęło mi się za dużo produktu. Nie zapycha. Produkt mimo wielu plusów ma jednak też swoje minusy. Pierwszym z nich jest cena, ja kupiłam go w aptece za 39.90 zł. Przez swoją lekką formułę lubi się ścierać, szczególnie gdy dotykamy dłońmi twarzy. Nie widać ile produktu zostało nam do końca.

Chcesz pochwalić Jjoe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • + dobrze kryje
    + dobrze się rozprowadza
    + wydajny
    + niska cena jak na dermokosmetyk
    + długotrwały efekt

Jak dla mnie rewelacyjny, pierwszy fluid do którego nie mam zastrzeżeń.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Shashinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK
  • Fluid jest jak dla mnie idealny długo szukałam podkładu czy fluidu który mnie zadowoli tak jak ten.
    + ma świetną konsystencje, dzięki której doskonale się go rozprowadza po twarzy
    + nie wysusza mi skóry co jest dla mnie ogromnym plusem ponieważ zawsze miałam z tym problem,
    + nie pozostawia na twarzy efektu maski
    + jak dla mnie idealnie matuje i zakrywa jakieś tam małe chwilowe niedoskonałości czy przebarwienia,
    + można go stosować bez bazy, ja jednak 5-10 min przed nałożeniem fluidu smaruje buźkę kremem.
    + jest bardzo wydajny, 30 ml starcza mi na długi czas

- słaba dostępność produktu ja się spotykałam z nim tylko w aptekach i jeszcze w nie każdej.
    - cena trochę drogawy, jednak warto

Używam tego produktu od: do styczeń 2013
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić mazia001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry ale NIE MATUJE
  • Fluid kupiłam z polecenia mojej dermatolog. Przeszłam już na prawdę przez ogromna ilość fluidów/pudrów/podkładów do cery tłustej z łojotokiem i trądzikiem. Mam ogromny problem z przetłuszczająca się skóra twarzy oraz ropnymi wypryskami, które przeważnie są czerwone i pozostają na długo. Ten fluid sprawił, że skóra stała się bardziej nawilżona, pryszcze szybciej się goiły a i po zabiegach kwasami bez problemu mogłam go stosować. Delikatny, nie uczulał. Wprawdzie nie matuje a i krycie mógłby mieć lepsze ale coś za coś. Jeszcze żaden fluid nie spowodował takiego polepszenia stanu skóry jak ten. Można bez obawy go stosować na różnego rodzaju maści przeciwtrądzikowe. Ja dla efektu matu na górę nakładam antybakteryjny puder w kompakcie. Na początku używałam odcienia Natural - niestety po długim czasie nie opalania stał się za ciemny i teraz używam Ivory, który powoli również staje się zbyt ciemny, ale po nałożeniu jaśniejszego pudru w kompakcie ładnie się "stapiają" razem i wtapiają w skórę, nie ma efektu maski i kolor dopasowuje się do mojej karnacji.

Plusy:
    +nawilża
    +nie uczula
    +przyśpiesza gojenie stanów zapalnych
    +niekomodogenny (nie powoduje trądziku)
    +nie zapycha porów
    +ładnie wtapia się w skórę
    +higieniczne i poręczne opakowanie
    +cena (w porównaniu do innych aptecznych pudrów jest tani i do tego ma bardzo dobry skład)
    +wydajny
    +łatwo dostępny

Minusy:
    -nie matuje
    -troszkę słabo kryje
    -brudzi
    -łatwo zetrzeć go z buzi
    -mała ilość odcieni

Ogóle polecam produkt, dla osób które zmagają się z ropnym trądzikiem, ponieważ pomaga go wyleczyć, nie powoduje zaognienia stanów zapalnych i co najważniejsze jest NIEKOMODOGENNY.

Używam tego produktu od: 1,5 rokuIlość zużytych opakowań: ponad 5

Chcesz pochwalić asiulabase za czytelną i pomocną recenzję?
  • W ogóle nie matuje...
  • No więc myślałam że w końcu trafiłam na jakiś dobry mat, jednak pomyłka... Nie spełnia swojej najważniejszej funkcji.

Mam cerę mieszaną, po ty fluidzie zaczynam się świecić jak żarówka już po upływie godziny...
    Próbowałam używać go również z pudrem matującym, ale i tak przebija się i zaczyna błyszczeć.

Wzięłam odcień naturalny(02) i mimo tego że po nałożeniu idealnie współgra z moją skórą po upływie czasu jednak bardzo, bardzo ciemnieje, wyglądam komicznie.

Podsumowując
    Jak ma plusy?
    + pompeczka
    + brak zapachu
    + lekki
    + brak efektu maski

Minusów jest znacznie więcej:
    - brak efektu zmatowienia!
    - jeżeli masz jakiekolwiek problemy z cerą( przebarwienia, krostki, cokolwiek) nie zakryje nic
    - bardzo szybko i intensywnie ciemnieje na twarzy ( naturalny odcień zmienia się w ostrą pomarańcz, co wygląda bardzo nieestetycznie)
    - nietrwały, bardzo szybko znika
    - brudzi odzież
    - gama kolorystyczna pozostawia wiele do życzenia ( tylko 3 odcienie)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić vaslette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt niestety zawiódł
  • Postanowiłam wypróbować ten podkład zachęcona tym, iż bardzo dobrze kryje niedoskonałości oraz fachową opinią przyjaciółki która doskonale zna się na składzie kosmetyków. Mimo wszystko jestem zawiedziona. Jak dla mnie same minusy:

- co prawda ma lekką konsystencję ale pozostawia straszne plamy!

- kiepsko kryje

- podkreśla suche skórki

- gama kolorystyczna pozostawia wiele do życzenia

- łatwo się zciera

- strasznie ''klejący'' a co za tym idzie brudzi

Na szczęście kupiłam jedynie próbkę a nie cale opakowanie. Do cery trądzikowej mimo wszystko się nie nadaje.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: tylko próbka

Chcesz pochwalić zestresowana8510 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny... z minusami
  • Ten fluid działa!!! świetnie zakrył moje niedoskonałości. Koleżanki zasypywały komplementami, a facet nie mógł oderwać oczu Sama zauważyłam ogromną poprawę, tak ładnej"buzi" dawno nie miałam Działa świetnie, po użyciu fluidu nie muszę pudrować noska Cudo to posiada jednak kilka wad;/
    -Po 5 dniach ciągłego używania zapchał mi cerę i wywalił kilkoma krostkami,
    -dużym problemem jest dobranie koloru. mam natural i na wakacjach się sprawdzi, jak spotykam się ze słonkiem,
    - nie jest ogólnie dostępny (apteki, internet
    - cena jest bardzo wysoka (w mojej aptece 44 zł!)

Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pół na pół
  • Pół na pół

+ładne , naturalne kolory (ja posiadam 01 i 02)
    +praktyczne opakowanie z pompką
    +przyjemna konsystencja
    +nie robi smug
    +ma neutralny zapach
    +nie podkreśla suchych skórek

-podkład nie spełnia swojej podstawowej roli= nie matuje dobrze.

Poziom jego matowania jest taki sam jak w każdym innym nie matującym podkładzie.

Nie radzi sobie z mieszaną skórą.

Używam tego produktu od: rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić missdark za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowana
  • Używałam próbki podkładu intensywnie kryjącego i spodobała mi się lekka formuła tego produktu. Ponieważ posiadam skóre mieszaną, błyszczącą strefę T, wybrałam formułę matującą.
    Po pierwszym użyciu stwierdzam, że ten fluid/podkład nie powinien nazywać sie matującym. Nie matuje nic a nic. Plus za kolor, wybrany w sumie w ciemno, ale jest jak najbardziej ok. Zobaczymy, czy nie zapycha...

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nicole062 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry
  • Nie mam zbyt dużego doświadczenia z fluidami, ale ten jest naprawdę dobry. Mam odcień nr 2 i bardzo mi odpowiada. Opakowanie jest poręczne, z pompką co jest higieniczne. Jedyny minus to to, że nie widzimy, ile produktu nam jeszcze zostało.
    Konsystencja bardzo przyjemna, lekka, co jest bardzo ważne przy mojej problemowej skórze. Dobrze się rozprowadza, nie tworzy smug, nadaje się dla początkujących. Nie zapycha, z czego bardzo się cieszę, bo mam cerę trądzikową.
    Zawiera dość wysokie filtry, co również działa na jego korzyść. Utrzymuje się cały dzień na twarzy.
    Jedyne, co nie jest zbyt korzystne, to jego właściwości matujące. Kupiłam go właśnie dlatego, żeby ładnie matował moją tłustą cerę, a sprawdza się średnio. Matuje przez jakieś 3-4 godziny (nie liczyłam dokładnie, podaję tak średnio). Producent zapewnia, że matowi 10h, co jest bardzo na wyrost, wiadomo, ale mógłby chociaż matować przez te 5-6h. Ale to jedyny większy minus, poza tym bardzo polecam, szczególnie jak ktoś nie ma zbytniego problemu z przetłuszczającą się cerą.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Florame za czytelną i pomocną recenzję?