Garnier, Essentials, Płyn do demakijażu 2w1

Powiększ Garnier, Essentials, Płyn do demakijażu 2w1

Zgłoszony przez n89

Płyn łączy skuteczność fazy olejowej (faza niebieska) ze świeżością fazy wodnej (faza przezroczysta). Dwufazowa formuła płynu wzbogacona w ekstrakt roślinny i kojącą prowitaminę B5 nie ma zapachu, nie zawiera alkoholu i nie wymaga pocierania.
Bez potrzeby pocierania usuwa nawet wodoodporny makijaż. Przeznaczony do skóry wrażliwej.

Skład: Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Isopropyl Palmitate, Panthenol, Rosa Centifolia/ Rosa Centilia Flower Water, Dipotassium Phosphate, Poloxamer 184, Polyaminopropyl Biguanide, Potassium Phosphate, Sodium Chloride, CI 61565 /Green 6 (25.11.2013)

Cena: 13zł /200ml
/s/

Chwalona: 1 raz(y)
  • Kocham go!Idealny do wrażliwych oczu
  • Nie znalazłam do tej pory lepszego płynu do demakijażu oczu.
    + świetnie i szybko zmywa makijaż
    + idealny dla wrażliwców
    + nie podrażnia,nie powoduje pieczenia
    + radzi sobie świetnie z każdym tuszem i eylinerem
    + miła dwufazowa formuła
    + nie zostawia tłustej warstwy
    + wydajny

- dostępność tylko w naturach, ostatnio nie widuje tego produktu w rossmannach

Ilość zużytych opakowań: nie zlicze opakowań które zużylam,ale było ich bardzo bardzo dużo, stale kupuje ten produkt

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić NatB za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Njlepszy z najlepszych
  • Najlepszy płyn do demakijażu z jakim miałam do czynienia. Używałam go od wielu lat, aż do dnia kiedy zniknął z półek sklepowych...

+ dobrze zmywa makijaż
    + wydajny
    + przystępna cena
    + nie podrażnia
    +/- zostawia tłustą otoczkę, chociaż mi to osobiście nie przeszkadza
    - jedyny ogromny minus: został wycofany

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić jasmine26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt w dobrej cenie
  • Radzi sobie z makijażem zwykłym i wodoodpornym, chociaż nad zmyciem tego drugiego trzeba trochę popracować. Jest za to delikatny dla oczu i za to daję duży plus. Cena ok, łatwo dostępny. Dobry produkt do którego chętnie wracam.

+ łagodny dla oczu
    + nie zostawia mocno tłustego filmu
    +cena

Chcesz pochwalić naughty_angel_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny i delikatny
  • Trafiłam na niego przypadkiem, bo był w promocji i to był strzał w 10.
    \\nBardzo wydajny, nie pozostawia tłustegj powłoki a przy tym idealnie usuwa kazdy makijaż i jest bezzapachowy.
    \\n
    \\nZdecydowanie polecam😊!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Miscast za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Jeden z moich ulubionych płynów do demakijażu oczu (bo głównie do tego go używam).
    Bardzo dobrze i szybko oczyszcza (zwłaszcza oczy) z makijażu, nie trzeba pocierać, wystarczy przyłożyć wacik do oka i po chwili delikatnie zebrać tusz czy inne kosmetyki kolorowe.
    Nie podrażnia ! Dla mnie najważniejszy aspekt przy wyborze tego typu produktu do demakijażu.
    Cena - około 10 złotych.
    Wszystko dosłownie idealnie, wszystko prócz:

No właśnie, pół gwiazdki odejmuję za dostępność. Produkt naprawdę fenomenalny a bardzo ciężko go ostatnio kupić.
    Jeszcze do niedawna był dostępny na stałe w asortymencie Biedronki, niestety od jakiegoś czasu go nie widuję.
    Czyżby został wycofany?!

EDIT:

Po kontakcie z firmą Loreal, faktycznie okazało się, że produkt został wycofany ze sprzedaży i nie będzie już produkowany.

Ubolewam nad tym ogromnie bo jest to naprawdę jeden z najlepszych płynów do demakijażu.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

Chcesz pochwalić Noobie za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Najlepszy!
  • Jest to mój ulubiony płyn do demakijażu. Używam go głównie do demakijażu oczu, bo zupełnie ich nie podrażnia w przeciwieństwie do innych testowanych przeze mnie płynów. Bez wysiłku usuwa każdy tusz i makijaż, nie wysuszając przy tym skóry. Jedyny minus to ten, że ostatnio coraz trudniej go dostać.
    Bardzo polecam!

Używam tego produktu od: co najmniej 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: co najmniej 10

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ani99 za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Nawet nawet
  • Preparatów dwufazowych używam wyłącznie o zmywania makijażu wodoodpornego, zwłaszcza z oczu.

Zalety:
    - bez większego wysiłku zmywa wodoodporny tusz (obecnie mam Bourjois, Max Factor) oraz kredkę (Gosh),
    - nie podrażnia,
    - nie zostawia tłustego filmu.

Wady:
    - cena, bez promocji jest dość duża,
    - wydaje mi się mało wydajny, nie codziennie stosuję tusze wodoodporne a znika mi szybciutko.

Ogólnie, jeśli trafię na promocję poniżej 10zł to na pewno jeszcze kupię, mam z Garniera również wersję jednofazową do niewodoodpornego makijażu i też się u mnie sprawdza.

Używam tego produktu od: dawna, z przerwami by testować inne tego typu
    Ilość zużytych opakowań: 2 i 3 zaczęte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gos86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Perfekcyjne oczyszczenie
  • Płyn idealnie usuwa wodoodporny makijaż, czy to eyeliner, czy tusz do rzęs. Nie ma to żadnego znaczenia

Jest wydajny, jedno opakowanie wystarcza mi na ponad miesiąc codziennego stosowania do zmywania nie tylko wodoodpornego makijażu oczu ale i twarzy.

Lubię go za uczucie dobrze oczyszczonej skóry i brak tłustego filmu. Nie rozmazuje kosmetyków, tylko dokładnie je rozpuszcza i usuwa z naszej twarzy.

Nie szczypie w oczy, choć moje nie są zbyt wrażliwe.

Obie fazy bardzo łatwo i dobrze się mieszają.

Opakowanie też nie sprawia problemów, zamknięcie jeszcze w żadnym mi się nie zepsuło.

Polecam, wypróbowałam sporo innych płynów dwufazowych i żaden nie jest od tego lepszy

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić 3velyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubieniec
  • nie wiem i nie zlicze butelek ile ja go juz w swoim zyciu zuzyłam, starcza mi na okolo 2 miesiecy, a zmywam nim makijaz oczu dwa trzy razy dziennie, wczesniej oczywiscie myjac twarz zelem, wg mnie jest wydajny
    place za niego okolo 3,5 do 4 funtow, jest swietny
    nie podraznia, nie wysusza, nie sciaga okolic oka, zmywa wszystko, nawet jak cos tam mi wleci do oka, nie piecze, lubie go za to ze jest dwufaza, zostawia laciutki film, no dla mnie idealny kosmetyk do demakijazu oczu, uzywam wylacznie do oczu, bede uzywac chyba ze przestana produkowac, dla mnie ideał

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić zazwi27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dno..
  • wcześniej miałam z garniera płyn dwufazowy do oczu (ten fioletowy) i był cudowny! ale, że jest mały i drogi, kupiłam większy odpowiednik do całej twarzy.
    ZAWIODŁAM SIĘ!

Bardzo oleisty, wręcz za tłusty, a jego opakowanie jest najgorsze z możliwych. Przy minimalnym przechyleniu opakowania zalewa mi wacik i wylewa się wszędzie dookoła. Makijaż zmywa w miarę dobrze, ale pozostawia tłustą powłokę na skórze.

Mam jeszcze pół opakowania i używam tylko, kiedy mam wodoodporny eyeliner, po czym i tak muszę przetrzeć zwykłym płynem micelarnym.

Jeśli chcecie już kupić płyn dwufazowy do oczu, to tylko i wyłącznie fioletowy Garnier 2w1 ze wzmocnieniem rzęs(fioletowy).

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić Sinlasparablas za czytelną i pomocną recenzję?