Garnier, Essentials, Płyn do demakijażu 2w1

Powiększ Garnier, Essentials, Płyn do demakijażu 2w1

Zgłoszony przez n89

Płyn łączy skuteczność fazy olejowej (faza niebieska) ze świeżością fazy wodnej (faza przezroczysta). Dwufazowa formuła płynu wzbogacona w ekstrakt roślinny i kojącą prowitaminę B5 nie ma zapachu, nie zawiera alkoholu i nie wymaga pocierania.
Bez potrzeby pocierania usuwa nawet wodoodporny makijaż. Przeznaczony do skóry wrażliwej.

Skład: Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Isopropyl Palmitate, Panthenol, Rosa Centifolia/ Rosa Centilia Flower Water, Dipotassium Phosphate, Poloxamer 184, Polyaminopropyl Biguanide, Potassium Phosphate, Sodium Chloride, CI 61565 /Green 6 (25.11.2013)

Cena: 13zł /200ml
/s/

• Bardzo fajny
  • Mimo kilku wad kupiłabym ten płyn ponownie bo lubię go używać. Jest delikatny (a mam bardzo wrażliwe oczy), nie podrażnia, nie powoduje szczypania oczu. Bardzo dobrze i bardzo szybko radzi sobie z makijażem oczu (eyeliner, cienie, baza, tusz). Jest bezzapachowy. Do jego wad zaliczam słabą wydajność oraz to, że fazy dośc szybko oddzielają się od siebie po zmieszaniu, co jest trochę problematyczne.
    Nie przeszkadza mi to jednak na tyle, żeby nie polecić tego produktu.

Używam tego produktu od: ok. półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie (zużyte 3/4 opakowania)

Chcesz pochwalić ruurza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowność za grosik
  • Płyn ten trafił do moich rąk zupełnie przypadkowo.
    Będąc w SP na jakiś tam zakupach w moim koszyku wyladowały 2 kremy do twarzy Garniera i przy kasie po grosiku dostałam ten oto nabytek w ilości sztuk dwie.
    Garniera lubię bardzo, ale wiem też że mają w swojej ofercie buble (o czym przekonałam się na własnej skórze) i pierwsze o czym pomyślałam to to że jeden z nich zapewne właśnie otrzymałam.
    Nie mogę wydarować sobie swoich własnych myśli!

Płyn czekał chwilę na swoją kolej, ale w końcu się doczekał... a teraz się skończył i mi jakoś tak pusto i głucho...

Płyn zamknięty jest w niezbyt - dla mnie - urodziwej butelce. Choć stoi stabilnie, jest wygodna, otwieranie mi pasuje, no i widac ile produktu ubyło.

Dwie fazy łącza się łatwo i nie rozdzielają za szybko.

Niczym przejdę do działania, krótka charakterystyka mojej cery.
    Jest kapryśna, trudna i upierdliwa - tu wątpliwości nie mam i mówię to z cała stanowczością.
    Z okresu buntu wyrosłyśmy obie, więc i tak lepiej nam się żyje niż kilka lat temu, choć przyjaźnią naszej relacji bym nie nazwała. Cóż...wszystko przed nami

Obecnie jest mieszana.
    Ma ogromne tendencje do zapychania, wyprysków. Zły kosmetyk nie tylko sprawi że obsypie mnie czerwonymi grudami (i znając moje "szczęscie" to ropnymi) to dodatkowo będzie bardzo przetłuszczona i lepka, albo odwrotnie - pojawią się na niej suche, łuszczące się place.

Produkt Garniera był cudownie...neutralny.
    Delikatny ale skuteczny.
    Makijaż w kilku przeciągnięciach wacikiem (i to faktycznie bez pocierania) został usunięty.
    Poradził sobie bez problemu z tuszem, a rzęsy na tym nie ucierpiały.
    Przy złych kosmetykach lubią niestety wypadać, co jest moją ogromną bolączką.
    Tu na szczęście nie miało to miejsca - rzęsy były oczyszczone i na swoim miejscu.

Jeśli płyn przez moje gapiostwo trafił do oka to nic nie szczypało i nie piekło.

Produkt zostawia lekko tłustą powłoczkę na skórze, ale wchałania się ona bardzo szybko, nie pozostawiając żadnego uczucia lepienia czy niczego podobnego.

Skóra po kilku sekundach jest gotowa na przyjęcie kremu.

Już po ok 3 dniach zauważyłam że moja skóra lubi ten płyn. Nic na niej nie wyskakiwało, nie była ani przetłuszczona ani wysuszona.
    Zero podrażnień, a już o uczuleniu nie wspominam.

Po skończeniu pierwszej butelki od razu sięgnęłam po drugą.
    Dziś weczorem z wielkim żalem wylałam na wacik ostatnie krople z opakowania nr 2

Mimo że mam - jak to ja - zapas kosmetyków w tym i wieczornych pomocników w oczyszczaniu ale coś mi się wydaje że długo bez Garniera nie wytrzymam.
    Pusta butelka jeszcze chwilę przy mnie, a ja już zaczęłam tęsknić...

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące, może prawie 3
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe - każde po 200 ml

Chcesz pochwalić Gusia_1488 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo go lubię i na chwilę obecną jest najlepszy
  • Pierwszy raz spotkałam się z tym kosmetykiem u koleżanki. Wybrałam się na kilka dni w odwiedziny do koleżanki, która nakazała mi nie ciągnąć ze sobą zbędnego bagażu, czyli szamponu, różnego rodzaju żeli, pasty do zębów itd. Poszłam za jej radą, tudzież nakazem, i takim oto sposobem przez kilka dni korzystałam z niektórych jej kosmetyków. Tak właśnie w moje ręce wpadł Garnier, którego pokochałam od pierwszego użycia Po powrocie do domu ze znudzeniem zużywałam mój ówczesny kosmetyk do demakijażu nie mogąc się doczekać, aż kupię i zacznę używać Garniera, ale w końcu się doczekałam. Od tamtej pory używam tylko jego.

Kosmetyku używam po myciu twarzy żelem i tylko do poprawienia, domycia oczu (czyli generalnie kosmetyk ma ułatwione zadanie bo ma tylko domyć pozostałe resztki, ale na pełny makijaż również kilka razy stosowałam i jest OK, trzeba więcej czasu i cierpliwości, ale jest dobrze).

Zalety:
    * przede wszystkim ogromny plus za to, że nie jest tłusty, nie tłuści powieki i skóry wokół oczu, nie mam uczucia oblepienia oczu
    * nie wysusza, nie mam po nim uczucia ściągnięcia (no może delikatne jest, ale naprawdę niewielkie)
    * dobrze rozpuszcza tusz, domywa resztki
    * nawet gdy dostanie się do oka -nie szczypie i nie powoduje uczucia widzenia przez mgłę
    * dobrze i szybko łączy się z dwufazy
    * mega wydajny a cena adekwatna do jakości i ilośći

Jedyne "ale" jakie do niego mam jest związane z samym opakowaniem, dozownik jest jakiś dziwny bo zawsze wylewając płyn na płatek wyleję go zbyt dużo lub nawet pochlapię coś wokół siebie... Nie, to nie ja jestem niezdara Próbowałam na różne sposoby, powoli i delikatnie przechylać, bardziej dociskać butelkę do płatka, mniej dociskać... a efekt końcowy zawsze taki sam, więc to z butelką a nie ze mną jest coś nie tak

Używam tego produktu od: lato 2013
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić tass822 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie najlepszy
  • Nie przetestowałam zbyt wiele płynów do demakijażu, gdyż od jakiegoś czasu zawsze konsekwentnie wracam do Garniera.

Plusy:
    + nie szczypie
    + nie podrażnia
    + jest wydajny
    + cena
    + zmywa nawet wodoodporny makijaż (choć trzeba nieco dłużej pocierać)

Minusy (wynikające raczej z pośpiechu przy zmywaniu)
    - jeśli nie wymiesza się go dobrze to może zostawiać tłustą warstwę
    - czasami zostawia resztki tuszu na rzęsach

Chcesz pochwalić register9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Kupiłam go pod wpływem opinii na wizażu i się bardzo zawiodłam! Nawet mam wrażenie że trafił mi się jakiś wadliwy egzemplarz. Muszę porządnie potrzeć oko zanim usunę tusz i eyeliner (a nie używam wodoodpornych) górną powiekę muszę domywać osobno. Zdarza się że przy porannym myciu widzę niedokładnie usunięte resztki tuszu. Tłuści powiekę!!!! Co prawda nie powoduje mglenia oczu ale i tak zostawia warstwę filmu. Jestem niezadowolona i nie umiem sie doczekać aż go skończę!

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić 0aanitaa0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety, nie polubiliśmy się
  • Kupiłam płyn w promocji za ok. 10 zł.
    Skuszona dobrymi recenzjami (wizaż, yt), pomaszerowałam, żeby go kupić.
    Niestety produkt nie przypadł mi do gustu.
    Nie radzi sobie dobrze z eyelinerem czy tuszem.
    Czasami muszę mocno pocierać wacikiem, by domyć makijaż oczu.
    I największy minus - jest strasznie niewydajny.

To wszystko powoduje, że na pewno do niego nie wrócę.
    Plus za to, że nie zostawia tłustego filmu na twarzy, cenę, niedrażniący zapach.

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodnie

Chcesz pochwalić Aniia91 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 16 raz(y)
  • Przyjemny
  • Oceniam jako atopowiec ze skórą bardzo suchą i wrażliwą.
    Do demakijażu preferuję zdecydowanie mleczka, ale od czasu do czasu je zdradzam i kupuję płyny micelarne lub dwufazowe. Ten akurat był w promocji za 6,99 zł, więc grzechem byłoby go nie kupić

Plusy:
    + nie podrażnia moich wrażliwych oczu
    + jest zupełnie bezzapachowy
    + obie warstwy dobrze się łączą i nie rozdzielają błyskawicznie, dzięki czemu nie trzeba robić demakijażu w tempie błyskawicznym
    + nie zostawia tłustej warstwy
    + jeden płatek wystarcza na demakijaż oczu
    + usuwa kosmetyki dokładnie, na drugi dzień nie mam rozmazanych resztek na powiekach i w ich okolicach
    + nie muszę trzeć oczu, wystarczy, że przyłożę nasączony płatek do powieki i odczekam kilka sekund, tym samym unikam zaczerwień
    + nie zawiera alkoholu
    + spora pojemność jak na płyn dwufazowy
    + jak na płyn dwufazowy jest wydajny
    + skład (zwłaszcza że nie ma parabenów)

Minusy:
    - lekko napina skórę wokół oczu, a ja jestem na tym punkcie przewrażliwiona Nie lubię bardzo uczucia ściągniętej skóry nawet w najmniejszym stopniu.

Używam tego produktu od: nieco ponad miesiąc

Chcesz pochwalić k-n za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmar
  • Kupiłam ten produkt z powodu pozytywnych recenzji na wizażu... Dla mnie jest to zdecydowanie najgorszy produkt do demakijażu z jakim miałam do czynienia...
    MINUSY:
    - zmywanie makijażu trwa 10 minut i wymaga nasączania, pocierania i nie wiadomo czego jeszcze, ogólnie demakijażowy koszmar!
    - strasznie tłusta konsystencja (tona silikonów), trzeba użyć dodatkowo jakiegoś płynu myjącego, najlepiej z slses żeby to zmyć...

Ilość zużytych opakowań: męczyłam jedno, ostatnia ćwiartka opakowania poszła do odpływu

Chcesz pochwalić MorganLeFay za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Testowałam dużo dwófazowych płynów i ten jest jednym z najlepszych. Nie piecze nie szczypie, kilka razy dosłownie wlal mi się do oka i nic się nie stało. Nie pozostawia mgły która doprowadza mnie do szału. Nie podrażnienia oklic wokół oczu. Radzi sobie ze zmyciem wodoodpornego makijażu nawet wodoodporny tusz Rocket zmywa całkiem nieźle. Myślę że nie nadaje się do mycia twarzy co mi nie przeszkadza bo mam do tego inne kosmetyki. Jest wydajny. Niska cena za dużą pojemność. Jedno zastrzeżenie co do opakowania bo łatwo można przelać kosmetyk ponieważ chwilę trzeba przeczekać zanim on się wchłoni w wacik.
    Teraz kupiłam inny płyn i bardzo żałuję że nie wróciłam do tego, ale na pewno go kupie ponownie.

Używam tego produktu od: Krócej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Zordon00017 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Moja skóra jest dość wymagająca i akceptuje niewiele kosmetyków, dlatego kolejne płyny, mleczka, chusteczki itp. akcesoria do demakijażu zazwyczaj powodowały pieczenie, zaczerwienienie, przesuszenie i podrażnienia.

Poirytowana kolejnym podrażnieniem postanowiłam kupić "coś" do skóry ważliwej. Płyn kupiłam przez przypadek w promocji i miałam spore obawy, czy da sobie radę ze zmyciem mojego dość mocnego makijażu. Bałam się, że będzie za delikatny i zanim zmyję wszystko, co powinnam zużyje pół butelki . Mimo to spróbowałam.

Po kilku pierwszych użyciach wiedziałam jedno: chcę, żeby ten płyn został ze mną na zawsze . Jest wydajny, delikatny, niedrogi... W tej chwili nie mam ochoty nawet próbować czegokolwiek innego .

Plusy:
    - bezproblemowy demakijaż (tusze, eyelinery, podkłady, bazy, cienie - wszystko zmywa się natychmiast)
    - brak podrażnień
    - brak zaczerwienienia
    - brak pieczenia (nawet przy demakijażu oczu - to pierwszy kosmetyk, który tak u mnie działa)
    - nie wysusza skóry
    - wydajność (jedno opakowanie wystarcza na ponad 2 miesiące)

Minusów nie dostrzegam

Myślę, że ten płyn zadowoli nawet bardzo wymagającą skórę. Polecam jego wypróbowanie każdemu, kto ma dość pieczenia i podrażniania skóry i oczu w czasie demakijażu

Ilość zużytych opakowań: 2 i trzecie w trakcie

Chcesz pochwalić kate9_1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na razie najlepszy
  • Do tej pory jedyny 2-fazowy płyn do demakijażu oczu, który nie szczypie w oczy.

Plusy:
    -delikatny
    -nie podrażnia
    -nie szczypie
    -pojemność
    -cena
    -fazy świetnie się łaczą
    -usuwa każdy rodzaj makijaż

Minusy:
    -nie domywa do końca makijażu, trzeba przynajmniej dwa razy użyć na jedno oko

Jednak pojemność jest duża, więc minus nie jest tak bardzo istotny.
    Jest najlepszy i wszystkim gorąco polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić angela05505 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Płyn z łatwoscią usuwa makijaż niewodoodporny, nie wiem jak się sprawuje na tym wodoodpornym Nie podrażnia oczu, nie wysusza skóry wokół oczu. Największą (i zarazem jedyną) wadą jest wstrząsanie przed użyciem - trzeba się sporo namachać ręką, aby obydwie warstwy kosmetyku się zmieszały :P Jest wydajny, jedno opakowanie wystarcza mi na prawie dwa miesiące. Łatwo go dostać, zarówno w drogeriach, jak i w marketach, choćby w Biedronce (gdzie czasem jest na promocji, np. po 7zł).

Na pewno na dłużej zagości na mojej półce

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Nestle_CornFlakes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak
  • Jeden z lepszych płynów do demakijażu, jak dla mnie ideał. Nie podrażnia oczu w porównaniu do innych płynów które używałam. Zmywa makijaż zwykły jak i wodoodporny bez żadnych trudności, wystarczy delikatnie przetrzeć. Pozostawia cerę delikatnie nawilżoną i delikatną.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić pattq_s za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój nr 1
  • Kiedyś zachwycała się nim moja koleżanka mieszkająca za granicą. Postanowiłam go zakupic w Rossmannie. To był strzał w 10. Preparat bez najmniejszego problemu radzi sobie z makijażem oczu - tuszem i kredką, podkładem również, choc używam go tylko do wyspomnianych oczu, resztę przemywam płynem micelarnym. Jest niesamowicie delikatny, absolutnie nie wywołuje żadnych podrażnień, makijaż zmywa błyskawicznie, nie wysuszając przy tym okolic oczu. Ostatnio zakupiłam go na zapas w Biedronce, w śmiesznej cenie 6,99.Wart jest zdecydowanie więcej. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić aaaania21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lepszego nie ma!
  • Idealny do usuwania każdego makijażu, czy to zwykłego czy wodoodpornego. W mig rozprawia się z eye linerem czy cieniami.

plusy
    +bardzo szybko rozpuszcza makijaż, wystarczy po jednym waciku na powiekę
    +jest wydajny
    +niedrogi
    +nie podrażnia oczu
    +nawilża okolicę wokół oczu

minusów nie widzę

Polecam każdemu!

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: z 6-7 na pewno

Chcesz pochwalić la_mania7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Kupiłam skuszona ceną promocyjną.
    I chyba nawet nie jestem jakoś bardzo rozczarowana, ale i bez większych ochów-achów. Po prostu zwyczajny produkt do demakijażu.
    Fajna formuła dwufazowa, faktczynie delikatny, nie podrażnia, ale i nie radzi sobie do końca z moim tuszem wodoodpornym.
    Powinien starczyć na długo.

Używam tego produktu od: 1,5 mca
    Ilość zużytych opakowań: połowa 1-wszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić trapez5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Od zawsze miałam problem z demakijażem oczu, wszystko było nie tak, a to pieczenie, szczypanie, pozostałości mascary... i w końcu trafiłam na Garniera. \\nJa tam w cuda nie wierze ale.. stał sie cud Oczy w końcu "domyte", bez podraznień, bes nadmiernego tarcia. Po prostu juz najlepszy i nie zamierzam zmieniac na cos innego poniewac ten w zupełności mi opdowiada.\\n

Chcesz pochwalić Milka1407 za czytelną i pomocną recenzję?
  • łagodnie i skutecznie - spełnione obietnice
  • Jak poprzedniczka wypatrzyłam go w Bierdonie. I to nawet dwa razy, za pierwszym miałam zapas innych środków do demakijażu, ale za drugim ...
    Leżał skromnie przy kasie, ja i tak musiałam kupić cosik demakijażowego, dobra - biorę, cenka przyjazna (6,69 za 200 ml!), ciekawa byłam dwufazowej formuły do całej twarzy (formuła znana mi dotąd tylko z płynów typowo 'doocznych').

No i miło mnie zaskoczył, bo spodziewałam się niewiele, a tu bardzo dobry produkt, który mogłabym określić jako kompromis pomiędzy mleczkiem, a micelem.

Ma swoje minusiki, ale nie dotyczą meritum, więc mu wybaczam

+ miła cena, choć niestety nie wiem jaka poza Bierdą, mam nadzieję nie będzie kolosalna

+ estetyczne opakowanie, charakterystyczne dla Garniera

+ także wygodne - otwierane jednym palcem, pozwala na użycie jednej ręki do otwarcia i aplikacji na wacik, nie ma żadnych zacinających się lub osobnych wieczek/nakrętek itp., bardzo to lubię w kosmetykach

+ bez zapachu, lubię jak coś ładnie pachnie, ale kiepski (w moim odczuciu) zapach często mnie odstręcza od używania całkiem ponoć niezłych kosmetyków)

+ zmywa i to znakomicie. Zarówno tusz (niewodoodporny) jak i resztę makijażu. Nie maluję się zbyt mocno, z utrwalaczy używam tylko bazy pod cienie, ale jednak mam na twarzy podkład, róż, rozświetlacz, meteorki, ciut tego jest , a ten płyn radzi sobie znakomicie. Faktycznie - nie muszę wielokrotnie trzeć, delikatnie przeciągam nasączonym płatkiem po twarzy i już. Do oczu przykładam na 3-5 sekund i zmywam, też bezproblemowo.

+ łagodność, o tak!, skóra po demakijażu jest taka ... zapiekowana, nieściągnięta, miła w dotyku - jedwabista, a jednocześnie nie tłusta. Dlatego napisałam, że jest to kompromis pomiędzy mleczkiem a micelem - posiada zalety obu, a nie ma ich wad.

Wady ...
    No dobra - ma jakieś, jeśli już być całkiem obiektywnym:

- zmieszanie dwóch faz wymaga porządnego potrząśnięcia i to kilka razy - mam spore doświadczenia z płynami dwufazowymi i naprawdę jest różnica, ale można się przyzwyczaić

- może zw względu na to, że płyn służy i do oczu i do reszty twarzy, a i ja z tych co nie oszczędzają na demakijażu, płyn zaliczam do średniowydajnych, nie jest źle, ale i nie najlepiej, ale to akurat jeszcze nie najgorszy grzech

Ogólnie polecam, zwłaszcza cerom wrażliwym, suchym i normalnym, zwłaszcza w zimnych porach roku - idealnie delikatny i zarazem skuteczny demakijaż bez przesuszania skóry

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić misianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowane tak!
  • szał leżał niepozornie na półeczce w biedronce na promocji za 8 złotych

dokładnie usuwa tusz
    nie muszę powtarzac zmywania, jeden płatek wystarcza
    nie pozostwaia lepkiej warstwy
    nie podrażnia moich oczu
    tani i chyba dostępny w większości drogerii i sklepów

bylam zakochana w miceju Bourjois ale przerzucam się na Garniera ze względu na taką samą wydajnąsc ale niższą cenę

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 0,5

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić trolololo123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Używałam lepszych kosmetyków
  • Nie podrażnia, nie szczypie, delikatny, ale nie usuwa w 100% tuszu do rzęs... Trzeba dłużej przytymać wacik przy oczach, by rozpuścił w pełni tusz. No, może na tym polega jego delikatność. W każdym razie nie zakupię go ponownie, znam inne delikatne płyny, które usuwają makijaż szybko i precyzyjnie

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Adrianna_8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wydawal sie idealny...
  • Bylam bardzo zadowolona. Dobrze zmywa bez pocierania, przyjemnie pachnie, jest tani, nie podraznia oka. Niby same zalety. Niestety pod koniec pierwszego opakowania zaczelam podejrzewac go o przesuszenie skory wokol oczu. Skora byla wyraznie sucha, az taka "papierowa". Odstawilam kosmetyk i juz po 3-4 dniach zaczela wracac do jako takiej normy. Dlatego z wielkim zalem, gdy juz myslalam ze znalazlam super kosmetyk do demakijazu oczu zmuszona jestem wyrzucic resztke.

Używam tego produktu od: 4 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lunlachiel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok.
  • Lubię dwufazowe kosmetyki do demakijażu mam wrażenie, że dzięki oleistej formule szybko i bez zbędnego tarcia usuwają makijaż. Miałam tego typu produkty z Nivea i Heleny Rubinstein. Wg mnie oprócz ceny to wszystkie tego typu wynalazki naprawdę nie różnią się działaniem. Garnier szybko zmyw, nie podrażnia, nie zapycha mimo oleistości. Jest ok. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 3 cale

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny ale nie idealny
  • Chciałam spróbować innego produktu do demakijażu od Garniera - do tej pory używałam Garnier Essentials mleczka do demakijażu dla cery normalnej i mieszanej, ale niestety używanie go na codzień było dla mnie uciążliwe. Już po pierwszym użyciu tego "dwufazowca" wiedziałam że na pewno kupię go ponownie.

Plusy:
    +szybko i bez pocierania zmywa makijaż
    +zostawia fajną lekko oleistą "plimkę"
    +wydajny, duże (wg mnie) opakowanie
    +nie podrażnia skóry i szczególnie wrażliwych okolic oczu

Minusy:
    -nie radzi sobie z moim tuszem do rzęs
    -podczas potrząsania produkt wydobywa się (w małych ilościach) przez dozownik.

Dopóki nie znajdę lepszego płynu to ten jest moim KWC

Używam tego produktu od: luty 2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić ajka4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • DOBRY, nie ma żadnych problemów z usuwaniem nawet wodoodpornego tuszu,eyelinera,nie trzeba trzeć oka, usuwa bardzo dobrze podkład,cienie. Wszystko super! oprócz wydajności, jeszcze żaden tego typu kosmetyk nie zużywał mi się w takim tempie-nie cały miesiąc,a nie był używany codziennie,na zmianę z olejkiem kokosowym.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kamimal za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezastąpiony
  • Używałam różnych żeli, płynów micelarnych, również płynu dwufazowego z Ziaji - nad którym zachwytów nie rozumiem, bo słabo zmywa tusz).

Ten płyn jest o niebo lepszy od każdego przeze mnie przetestowanego. Przyjemny w używaniu, świetnie zmywa makijaż. Jest też dosyć tani, choć mało wydajny.

Polecam, nie znalazłam na razie nic lepszego!

Używam tego produktu od: około roku (z przerwą)
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Arwena_26 za czytelną i pomocną recenzję?