Garnier, Essentials, Płyn do demakijażu 2w1

Powiększ Garnier, Essentials, Płyn do demakijażu 2w1

Zgłoszony przez n89

Płyn łączy skuteczność fazy olejowej (faza niebieska) ze świeżością fazy wodnej (faza przezroczysta). Dwufazowa formuła płynu wzbogacona w ekstrakt roślinny i kojącą prowitaminę B5 nie ma zapachu, nie zawiera alkoholu i nie wymaga pocierania.
Bez potrzeby pocierania usuwa nawet wodoodporny makijaż. Przeznaczony do skóry wrażliwej.

Skład: Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Isopropyl Palmitate, Panthenol, Rosa Centifolia/ Rosa Centilia Flower Water, Dipotassium Phosphate, Poloxamer 184, Polyaminopropyl Biguanide, Potassium Phosphate, Sodium Chloride, CI 61565 /Green 6 (25.11.2013)

Cena: 13zł /200ml
/s/

• Perfekcyjne oczyszczenie
  • Płyn idealnie usuwa wodoodporny makijaż, czy to eyeliner, czy tusz do rzęs. Nie ma to żadnego znaczenia

Jest wydajny, jedno opakowanie wystarcza mi na ponad miesiąc codziennego stosowania do zmywania nie tylko wodoodpornego makijażu oczu ale i twarzy.

Lubię go za uczucie dobrze oczyszczonej skóry i brak tłustego filmu. Nie rozmazuje kosmetyków, tylko dokładnie je rozpuszcza i usuwa z naszej twarzy.

Nie szczypie w oczy, choć moje nie są zbyt wrażliwe.

Obie fazy bardzo łatwo i dobrze się mieszają.

Opakowanie też nie sprawia problemów, zamknięcie jeszcze w żadnym mi się nie zepsuło.

Polecam, wypróbowałam sporo innych płynów dwufazowych i żaden nie jest od tego lepszy

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić 3velyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubieniec
  • nie wiem i nie zlicze butelek ile ja go juz w swoim zyciu zuzyłam, starcza mi na okolo 2 miesiecy, a zmywam nim makijaz oczu dwa trzy razy dziennie, wczesniej oczywiscie myjac twarz zelem, wg mnie jest wydajny
    place za niego okolo 3,5 do 4 funtow, jest swietny
    nie podraznia, nie wysusza, nie sciaga okolic oka, zmywa wszystko, nawet jak cos tam mi wleci do oka, nie piecze, lubie go za to ze jest dwufaza, zostawia laciutki film, no dla mnie idealny kosmetyk do demakijazu oczu, uzywam wylacznie do oczu, bede uzywac chyba ze przestana produkowac, dla mnie ideał

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić zazwi27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dno..
  • wcześniej miałam z garniera płyn dwufazowy do oczu (ten fioletowy) i był cudowny! ale, że jest mały i drogi, kupiłam większy odpowiednik do całej twarzy.
    ZAWIODŁAM SIĘ!

Bardzo oleisty, wręcz za tłusty, a jego opakowanie jest najgorsze z możliwych. Przy minimalnym przechyleniu opakowania zalewa mi wacik i wylewa się wszędzie dookoła. Makijaż zmywa w miarę dobrze, ale pozostawia tłustą powłokę na skórze.

Mam jeszcze pół opakowania i używam tylko, kiedy mam wodoodporny eyeliner, po czym i tak muszę przetrzeć zwykłym płynem micelarnym.

Jeśli chcecie już kupić płyn dwufazowy do oczu, to tylko i wyłącznie fioletowy Garnier 2w1 ze wzmocnieniem rzęs(fioletowy).

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić Sinlasparablas za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ulubiony
  • Mój ulubiony płyn do demakijażu. Radzi sobie z moim każdym makijażem nawet najmocniejszym nie pozostawiając tłustego filmu jak podobne dwufazowe kosmetyki.
    Po kolei:
    + zmywa każdy makijaż
    + nie wymaga pocierania
    + nie podrażnia
    + nie zostawia tłustego filmu
    + nawilża
    + bardzo wydajny
    + wygodne opakowanie
    + przystępna cena

Nie widzę minusów tego produktu, zdecydowanie mój hit, zawsze na mojej półce.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2,5

Chcesz pochwalić Pitz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie podrażnia oczu, i spokojnie można nim zmywać cala twarz
  • Moja koleżanka poleciła mi ten produkt . To był dobry wybór. Moja cera jest sucha i skłonna do podrażnień, często źle reaguje na niektóre kosmetyki jednak płyn do demakijażu GARNIER 2W1 okazał się rewelacyjny. Nie podrażnia oczu, i spokojnie można nim zmywać cala twarz..Usuwa nawet wodoodporny makijaż.;-)

Ilość zużytych opakowań: 3 200ml

Chcesz pochwalić gwiazdaa19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wydajny i nie taki szybki
  • -aby usunąć nawet niewodoodporny makijaż trzeba pocierać-producent trochę pofantazjował pisząc opis
    -szybki preparat do demakijażu to to nie jest
    -słaby dozownik
    -niewydajny,przez to nie dam plusa za cenę
    +dostępny
    +nie podrażnia,nie szczypie w oczy

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Niedopowiedzenia za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt, dobra ilość i dobra cena
  • nie jestem fanką oleistości płynów dwufazowych, ale to naprawdę dobry produkt. Wydajny, nie alergizuje i nie podrażnia, cena dobra. Naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: 3 msc

Chcesz pochwalić dmuchawcelatawce za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu dobry.
  • Bardzo fajny i mega wydajny produkt. Dokładnie zmywa makijaż, nie podrażnia, lekko natłuszcza delikatną skórę wokół oczu.
    Wymieszane warstwy rozdzielają się nie od razu, przez co dzięki boku nie trzeba co chwilę potrząsać opakowaniem.
    Produkt bardzo wydajny.
    Przystępna cena.
    Dostępność duża.

Używam tego produktu od: listopad 2014

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy płyn EVER!!!
  • Najlepszy płyn do demakijażu!!! Polecam każdej dziewczynie dla której jest utrapieniem zmywanie makijażu- dla mnie jest.

Plusy:
    + dostępność
    + łatwy w użyciu
    + tani (trafisz za 10 zł)
    + szybko zmywa makijaż, nie trzeba trzeć po twarzy

Minusy:
    - trochę za tłusty, ale wystarczy umyć twarz i jest okej

Używam tego produktu od: nie pamiętam dawno dawno
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam ile ale starcza na dość długo

Chcesz pochwalić Czatkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny
  • Płyn kupowałam z dość sporą rezerwą. Myślałam że będzie bardzo tłusty, jednak nic takiego się nie stało.
    Na początku zaznaczę że mam wrażliwe oczy. Płyn według mnie jest bardzo wydajny, używam go z dużą częstotliwością od 3 miesięcy, i zużyłam ponad połowę. Zmieszany nie rozwarstwia się zbyt szybko, odpowiednia ilość wylewa się na wacik. Nie podrażnia oczu, ale też ku mojemu zdziwieniu nie zostawia tłustej warstwy na powiekach, czy wokół oczu. Cały makijaż oka sprawnie zostaje zmyty jednym ruchem. Jest to naprawdę skuteczny, i delikatny płyn do demakijażu w dobrej cenie. Na plus też zaznaczam brak zapachu.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Antymionka za czytelną i pomocną recenzję?