Garnier, Essentials, Płyn do demakijażu 2w1

Powiększ Garnier, Essentials, Płyn do demakijażu 2w1

Zgłoszony przez n89

Płyn łączy skuteczność fazy olejowej (faza niebieska) ze świeżością fazy wodnej (faza przezroczysta). Dwufazowa formuła płynu wzbogacona w ekstrakt roślinny i kojącą prowitaminę B5 nie ma zapachu, nie zawiera alkoholu i nie wymaga pocierania.
Bez potrzeby pocierania usuwa nawet wodoodporny makijaż. Przeznaczony do skóry wrażliwej.

Skład: Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Isopropyl Palmitate, Panthenol, Rosa Centifolia/ Rosa Centilia Flower Water, Dipotassium Phosphate, Poloxamer 184, Polyaminopropyl Biguanide, Potassium Phosphate, Sodium Chloride, CI 61565 /Green 6 (25.11.2013)

Cena: 13zł /200ml
/s/

• W porządku
  • Dwufazówka, więc zostawia lekko tłustą warstwę, ale mi to nie przeszkadza. Ta warstwa nie jest poza tym jakaś bardzo ciężka.

dość tani

zmywa wodoodpornego Collosala

opakowanie wylewa za duzo produktu na wacik, dlatego nie wiem czy kupię ponownie. Mimo to opakowanie wystarczyło mi na ok. 3 miesiące.

Używam tego produktu od: sierpnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ciemna163 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest w porządku, lecz nie dla mnie.
  • Płyn trzeba najpierw potrząsnąć, aby dwie warstwy się zmieszaly. Nie trzeba tego robić mocno. Trzeba mocniej potrzeć aby usunąć dokładnie makijaż. Jest bezzapachowy. Ma dość śliską konsystencję. Bardzo szybko go zużyłam, jest go po prostu za mało... Starczył na miesiąc

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iloveclothes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy do demakijażu oczu.
  • Płynu używam do zmywania makijażu oczu. W tej roli spełnia się świetnie. Nie trzeba mocno potrząsać opakowanie, żeby dwie warstwy się połączyły. Opakowanie ma dobre zamknięcie, nic z niego nie wycieka. Z aplikacją na wacik trzeba trochę uważać, bo może za dużo wypłynąć. Trochę trzeba potrzeć, żeby usunąć szybko tusz. (Nigdy nie chcę mi się czekać z przyłożonym wacikiem do oka.) Nie używam wodoodpornych kosmietyków, ale z tymi zwykłymi daje sobie radę bardzo super. Nie ma zapachu, ale mi to nie przeszkadza. Nie podrażnia oka. Zostawia trochę śliskiego filtru, ale dzięki temu nie czuję, że mam suchą skórę i podrażnioną po zmyciu makijażu. Nie piecze w oczy, jeśli trochę sie do nich dostanie. W Biedronce można go kupić za 8,99 zł, więc to dodatkowy plus Dla mnie to najlepszy kosmetyk do zmywania makijażu z oczu.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 po 200 ml, w trakcie 3

Chcesz pochwalić october93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Ten płyn jest OK. Dawno go nie miałam, testowałam inne płyny dwufazowe, ale nie pamiętam, aby ten płyn jakoś negatywnie się "zasłużył"

PLUSY:
    - delikatne makijaże zmywa dobrze (nie wiem jak z mocniejszymi),
    - nie szczypie w oczy!

MINUS:
    - płynu mogłoby być więcej za tę cenę, ale to moje fantazje
    Używam tego produktu od: kiedyś zużyłam jedno opakowanie, ale póki co - nie używamIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić rambo_mila za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych, jakie ostatnio używałam.
  • Płyn kupiłam w Biedronce za 9,99. Normalnie pewnie bym go nie nabyła, bo od jakiegoś czasu nie używam płynów dwufazowych, ale po masakrze jaką zrobił mi na powiekach micel Tołpy (skóra wokół oczu sucha jak pieprz, czerwone, piekące obwódki i morze łez) musiałam na chybcika ratować się czymś innym, a było to tuż przed planowanym wyjazdem. Padło na Garniera.

* Okazało się, że płyn świetnie się sprawuje! Zmywa zarówno makijaż twarzy, jak i oczu zdecydowanie lepiej, niż niektóre płyny micelarne. Szczególnie oczu. Płyn zupełnie nie podrażnia, kiedy się już do nich dostanie, nie piecze powiek i nie robi im kuku - a jak widać mam do tego tendencję. Zdecydowanie pozytywnie się zaskoczyłam.
    * Płyn ma wodnistą i rzadką konsystencję, jest lekko niebieskawy. Dla mnie ciut tłusty, a ja z reguły unikam takich kosmetyków. Nie zauważyłam jednak złego wpływu płynu na cerę, zresztą po demakijażu i tak myję twarz żelem.
    * Po oczyszczeniu buzi przez moment czuć na niej tłustą warstewkę, ale to uczucie szybko znika. Potem twarz robi się jakby lekko... pudrowa? Coś tak jakby. W każdym razie nie jest nieprzyjemnie ściągnięta, płyn jest bardzo łagodny.
    * Mieszanie ze sobą dwóch faz - olejowej i wodnej nie stanowi problemu, łączą się szybko i nawet trwale. Bywały już takie dwufazówki, które wracały do pierwotnego stanu tuż po odstawieniu butelki. Tutaj zdążę czasami za jednym zmieszaniem zmoczyć dwa waciki.
    * Odjęłam gwiazdkę za dozownik. Zdecydowanie jest walnięty, nadal nie opanowałam przelewania płynu na wacik bez pochlapania siebie, lub czegokolwiek wokół siebie. Wylewa się strasznie i przez to niepotrzebnie marnuje się kosmetyk. Również zamknięcie nie wygląda trwale i mimo, że zatrzaskuje się mocno to jakoś mu nie ufam.
    * Płyn jest dość wydajny, mimo tego że trochę się z butelki wylewa. Pewnie dlatego, że nie potrzeba nieskończonej ilości wacików, żeby się domyć.
    * Opakowanie proste, ładne, bez ceregieli. Widać wnętrze butelki i ubytek płynu.
    * Kupiłam za 10 niecałe złotych i myślę, że były to złotówki dobrze zainwestowane.

Ogólnie rzecz biorąc - polecam. Pewnie kupię ponownie, bo wspaniale sprawdza się do oczyszczenia oczu.

Używam tego produktu od: Lipiec 2014.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem, całkiem
  • PLUSY:
    - nie pozostawia tłustej warstwy
    - jest delikatny i nie szczypie w oczy
    - dobrze zmywa makijaż
    MINUSY:
    - wydajność, beznadziejne są te dozowniki, przez co produktu wylewa się za dużo niż jest to konieczne

Produkt jest naprawdę dobry, spisuje się, ale ja chyba po prostu nie przepadam za płynami dwufazowymi

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: prawie całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zosiasamoska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Mimo kilku wad kupiłabym ten płyn ponownie bo lubię go używać. Jest delikatny (a mam bardzo wrażliwe oczy), nie podrażnia, nie powoduje szczypania oczu. Bardzo dobrze i bardzo szybko radzi sobie z makijażem oczu (eyeliner, cienie, baza, tusz). Jest bezzapachowy. Do jego wad zaliczam słabą wydajność oraz to, że fazy dośc szybko oddzielają się od siebie po zmieszaniu, co jest trochę problematyczne.
    Nie przeszkadza mi to jednak na tyle, żeby nie polecić tego produktu.

Używam tego produktu od: ok. półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie (zużyte 3/4 opakowania)

Chcesz pochwalić ruurza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowność za grosik
  • Płyn ten trafił do moich rąk zupełnie przypadkowo.
    Będąc w SP na jakiś tam zakupach w moim koszyku wyladowały 2 kremy do twarzy Garniera i przy kasie po grosiku dostałam ten oto nabytek w ilości sztuk dwie.
    Garniera lubię bardzo, ale wiem też że mają w swojej ofercie buble (o czym przekonałam się na własnej skórze) i pierwsze o czym pomyślałam to to że jeden z nich zapewne właśnie otrzymałam.
    Nie mogę wydarować sobie swoich własnych myśli!

Płyn czekał chwilę na swoją kolej, ale w końcu się doczekał... a teraz się skończył i mi jakoś tak pusto i głucho...

Płyn zamknięty jest w niezbyt - dla mnie - urodziwej butelce. Choć stoi stabilnie, jest wygodna, otwieranie mi pasuje, no i widac ile produktu ubyło.

Dwie fazy łącza się łatwo i nie rozdzielają za szybko.

Niczym przejdę do działania, krótka charakterystyka mojej cery.
    Jest kapryśna, trudna i upierdliwa - tu wątpliwości nie mam i mówię to z cała stanowczością.
    Z okresu buntu wyrosłyśmy obie, więc i tak lepiej nam się żyje niż kilka lat temu, choć przyjaźnią naszej relacji bym nie nazwała. Cóż...wszystko przed nami

Obecnie jest mieszana.
    Ma ogromne tendencje do zapychania, wyprysków. Zły kosmetyk nie tylko sprawi że obsypie mnie czerwonymi grudami (i znając moje "szczęscie" to ropnymi) to dodatkowo będzie bardzo przetłuszczona i lepka, albo odwrotnie - pojawią się na niej suche, łuszczące się place.

Produkt Garniera był cudownie...neutralny.
    Delikatny ale skuteczny.
    Makijaż w kilku przeciągnięciach wacikiem (i to faktycznie bez pocierania) został usunięty.
    Poradził sobie bez problemu z tuszem, a rzęsy na tym nie ucierpiały.
    Przy złych kosmetykach lubią niestety wypadać, co jest moją ogromną bolączką.
    Tu na szczęście nie miało to miejsca - rzęsy były oczyszczone i na swoim miejscu.

Jeśli płyn przez moje gapiostwo trafił do oka to nic nie szczypało i nie piekło.

Produkt zostawia lekko tłustą powłoczkę na skórze, ale wchałania się ona bardzo szybko, nie pozostawiając żadnego uczucia lepienia czy niczego podobnego.

Skóra po kilku sekundach jest gotowa na przyjęcie kremu.

Już po ok 3 dniach zauważyłam że moja skóra lubi ten płyn. Nic na niej nie wyskakiwało, nie była ani przetłuszczona ani wysuszona.
    Zero podrażnień, a już o uczuleniu nie wspominam.

Po skończeniu pierwszej butelki od razu sięgnęłam po drugą.
    Dziś weczorem z wielkim żalem wylałam na wacik ostatnie krople z opakowania nr 2

Mimo że mam - jak to ja - zapas kosmetyków w tym i wieczornych pomocników w oczyszczaniu ale coś mi się wydaje że długo bez Garniera nie wytrzymam.
    Pusta butelka jeszcze chwilę przy mnie, a ja już zaczęłam tęsknić...

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące, może prawie 3
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe - każde po 200 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Gusia_1488 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo go lubię i na chwilę obecną jest najlepszy
  • Pierwszy raz spotkałam się z tym kosmetykiem u koleżanki. Wybrałam się na kilka dni w odwiedziny do koleżanki, która nakazała mi nie ciągnąć ze sobą zbędnego bagażu, czyli szamponu, różnego rodzaju żeli, pasty do zębów itd. Poszłam za jej radą, tudzież nakazem, i takim oto sposobem przez kilka dni korzystałam z niektórych jej kosmetyków. Tak właśnie w moje ręce wpadł Garnier, którego pokochałam od pierwszego użycia Po powrocie do domu ze znudzeniem zużywałam mój ówczesny kosmetyk do demakijażu nie mogąc się doczekać, aż kupię i zacznę używać Garniera, ale w końcu się doczekałam. Od tamtej pory używam tylko jego.

Kosmetyku używam po myciu twarzy żelem i tylko do poprawienia, domycia oczu (czyli generalnie kosmetyk ma ułatwione zadanie bo ma tylko domyć pozostałe resztki, ale na pełny makijaż również kilka razy stosowałam i jest OK, trzeba więcej czasu i cierpliwości, ale jest dobrze).

Zalety:
    * przede wszystkim ogromny plus za to, że nie jest tłusty, nie tłuści powieki i skóry wokół oczu, nie mam uczucia oblepienia oczu
    * nie wysusza, nie mam po nim uczucia ściągnięcia (no może delikatne jest, ale naprawdę niewielkie)
    * dobrze rozpuszcza tusz, domywa resztki
    * nawet gdy dostanie się do oka -nie szczypie i nie powoduje uczucia widzenia przez mgłę
    * dobrze i szybko łączy się z dwufazy
    * mega wydajny a cena adekwatna do jakości i ilośći

Jedyne "ale" jakie do niego mam jest związane z samym opakowaniem, dozownik jest jakiś dziwny bo zawsze wylewając płyn na płatek wyleję go zbyt dużo lub nawet pochlapię coś wokół siebie... Nie, to nie ja jestem niezdara Próbowałam na różne sposoby, powoli i delikatnie przechylać, bardziej dociskać butelkę do płatka, mniej dociskać... a efekt końcowy zawsze taki sam, więc to z butelką a nie ze mną jest coś nie tak

Używam tego produktu od: lato 2013
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić tass822 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie najlepszy
  • Nie przetestowałam zbyt wiele płynów do demakijażu, gdyż od jakiegoś czasu zawsze konsekwentnie wracam do Garniera.

Plusy:
    + nie szczypie
    + nie podrażnia
    + jest wydajny
    + cena
    + zmywa nawet wodoodporny makijaż (choć trzeba nieco dłużej pocierać)

Minusy (wynikające raczej z pośpiechu przy zmywaniu)
    - jeśli nie wymiesza się go dobrze to może zostawiać tłustą warstwę
    - czasami zostawia resztki tuszu na rzęsach

Chcesz pochwalić register9 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij