Garnier, Essentials, Płyn do demakijażu 2w1

Powiększ Garnier, Essentials, Płyn do demakijażu 2w1

Zgłoszony przez n89

Płyn łączy skuteczność fazy olejowej (faza niebieska) ze świeżością fazy wodnej (faza przezroczysta). Dwufazowa formuła płynu wzbogacona w ekstrakt roślinny i kojącą prowitaminę B5 nie ma zapachu, nie zawiera alkoholu i nie wymaga pocierania.
Bez potrzeby pocierania usuwa nawet wodoodporny makijaż. Przeznaczony do skóry wrażliwej.

Skład: Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Isopropyl Palmitate, Panthenol, Rosa Centifolia/ Rosa Centilia Flower Water, Dipotassium Phosphate, Poloxamer 184, Polyaminopropyl Biguanide, Potassium Phosphate, Sodium Chloride, CI 61565 /Green 6 (25.11.2013)

Cena: 13zł /200ml
/s/

• koszmar
  • Kupiłam ten produkt z powodu pozytywnych recenzji na wizażu... Dla mnie jest to zdecydowanie najgorszy produkt do demakijażu z jakim miałam do czynienia...
    MINUSY:
    - zmywanie makijażu trwa 10 minut i wymaga nasączania, pocierania i nie wiadomo czego jeszcze, ogólnie demakijażowy koszmar!
    - strasznie tłusta konsystencja (tona silikonów), trzeba użyć dodatkowo jakiegoś płynu myjącego, najlepiej z slses żeby to zmyć...

Ilość zużytych opakowań: męczyłam jedno, ostatnia ćwiartka opakowania poszła do odpływu

Chcesz pochwalić MorganLeFay za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Testowałam dużo dwófazowych płynów i ten jest jednym z najlepszych. Nie piecze nie szczypie, kilka razy dosłownie wlal mi się do oka i nic się nie stało. Nie pozostawia mgły która doprowadza mnie do szału. Nie podrażnienia oklic wokół oczu. Radzi sobie ze zmyciem wodoodpornego makijażu nawet wodoodporny tusz Rocket zmywa całkiem nieźle. Myślę że nie nadaje się do mycia twarzy co mi nie przeszkadza bo mam do tego inne kosmetyki. Jest wydajny. Niska cena za dużą pojemność. Jedno zastrzeżenie co do opakowania bo łatwo można przelać kosmetyk ponieważ chwilę trzeba przeczekać zanim on się wchłoni w wacik.
    Teraz kupiłam inny płyn i bardzo żałuję że nie wróciłam do tego, ale na pewno go kupie ponownie.

Używam tego produktu od: Krócej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Zordon00017 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Moja skóra jest dość wymagająca i akceptuje niewiele kosmetyków, dlatego kolejne płyny, mleczka, chusteczki itp. akcesoria do demakijażu zazwyczaj powodowały pieczenie, zaczerwienienie, przesuszenie i podrażnienia.

Poirytowana kolejnym podrażnieniem postanowiłam kupić "coś" do skóry ważliwej. Płyn kupiłam przez przypadek w promocji i miałam spore obawy, czy da sobie radę ze zmyciem mojego dość mocnego makijażu. Bałam się, że będzie za delikatny i zanim zmyję wszystko, co powinnam zużyje pół butelki . Mimo to spróbowałam.

Po kilku pierwszych użyciach wiedziałam jedno: chcę, żeby ten płyn został ze mną na zawsze . Jest wydajny, delikatny, niedrogi... W tej chwili nie mam ochoty nawet próbować czegokolwiek innego .

Plusy:
    - bezproblemowy demakijaż (tusze, eyelinery, podkłady, bazy, cienie - wszystko zmywa się natychmiast)
    - brak podrażnień
    - brak zaczerwienienia
    - brak pieczenia (nawet przy demakijażu oczu - to pierwszy kosmetyk, który tak u mnie działa)
    - nie wysusza skóry
    - wydajność (jedno opakowanie wystarcza na ponad 2 miesiące)

Minusów nie dostrzegam

Myślę, że ten płyn zadowoli nawet bardzo wymagającą skórę. Polecam jego wypróbowanie każdemu, kto ma dość pieczenia i podrażniania skóry i oczu w czasie demakijażu

Ilość zużytych opakowań: 2 i trzecie w trakcie

Chcesz pochwalić kate9_1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na razie najlepszy
  • Do tej pory jedyny 2-fazowy płyn do demakijażu oczu, który nie szczypie w oczy.

Plusy:
    -delikatny
    -nie podrażnia
    -nie szczypie
    -pojemność
    -cena
    -fazy świetnie się łaczą
    -usuwa każdy rodzaj makijaż

Minusy:
    -nie domywa do końca makijażu, trzeba przynajmniej dwa razy użyć na jedno oko

Jednak pojemność jest duża, więc minus nie jest tak bardzo istotny.
    Jest najlepszy i wszystkim gorąco polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić angela05505 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Płyn z łatwoscią usuwa makijaż niewodoodporny, nie wiem jak się sprawuje na tym wodoodpornym Nie podrażnia oczu, nie wysusza skóry wokół oczu. Największą (i zarazem jedyną) wadą jest wstrząsanie przed użyciem - trzeba się sporo namachać ręką, aby obydwie warstwy kosmetyku się zmieszały :P Jest wydajny, jedno opakowanie wystarcza mi na prawie dwa miesiące. Łatwo go dostać, zarówno w drogeriach, jak i w marketach, choćby w Biedronce (gdzie czasem jest na promocji, np. po 7zł).

Na pewno na dłużej zagości na mojej półce

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Nestle_CornFlakes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak
  • Jeden z lepszych płynów do demakijażu, jak dla mnie ideał. Nie podrażnia oczu w porównaniu do innych płynów które używałam. Zmywa makijaż zwykły jak i wodoodporny bez żadnych trudności, wystarczy delikatnie przetrzeć. Pozostawia cerę delikatnie nawilżoną i delikatną.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić pattq_s za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój nr 1
  • Kiedyś zachwycała się nim moja koleżanka mieszkająca za granicą. Postanowiłam go zakupic w Rossmannie. To był strzał w 10. Preparat bez najmniejszego problemu radzi sobie z makijażem oczu - tuszem i kredką, podkładem również, choc używam go tylko do wyspomnianych oczu, resztę przemywam płynem micelarnym. Jest niesamowicie delikatny, absolutnie nie wywołuje żadnych podrażnień, makijaż zmywa błyskawicznie, nie wysuszając przy tym okolic oczu. Ostatnio zakupiłam go na zapas w Biedronce, w śmiesznej cenie 6,99.Wart jest zdecydowanie więcej. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić aaaania21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lepszego nie ma!
  • Idealny do usuwania każdego makijażu, czy to zwykłego czy wodoodpornego. W mig rozprawia się z eye linerem czy cieniami.

plusy
    +bardzo szybko rozpuszcza makijaż, wystarczy po jednym waciku na powiekę
    +jest wydajny
    +niedrogi
    +nie podrażnia oczu
    +nawilża okolicę wokół oczu

minusów nie widzę

Polecam każdemu!

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: z 6-7 na pewno

Chcesz pochwalić la_mania7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Kupiłam skuszona ceną promocyjną.
    I chyba nawet nie jestem jakoś bardzo rozczarowana, ale i bez większych ochów-achów. Po prostu zwyczajny produkt do demakijażu.
    Fajna formuła dwufazowa, faktczynie delikatny, nie podrażnia, ale i nie radzi sobie do końca z moim tuszem wodoodpornym.
    Powinien starczyć na długo.

Używam tego produktu od: 1,5 mca
    Ilość zużytych opakowań: połowa 1-wszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić trapez5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Od zawsze miałam problem z demakijażem oczu, wszystko było nie tak, a to pieczenie, szczypanie, pozostałości mascary... i w końcu trafiłam na Garniera. \\nJa tam w cuda nie wierze ale.. stał sie cud Oczy w końcu "domyte", bez podraznień, bes nadmiernego tarcia. Po prostu juz najlepszy i nie zamierzam zmieniac na cos innego poniewac ten w zupełności mi opdowiada.\\n

Chcesz pochwalić Milka1407 za czytelną i pomocną recenzję?
  • łagodnie i skutecznie - spełnione obietnice
  • Jak poprzedniczka wypatrzyłam go w Bierdonie. I to nawet dwa razy, za pierwszym miałam zapas innych środków do demakijażu, ale za drugim ...
    Leżał skromnie przy kasie, ja i tak musiałam kupić cosik demakijażowego, dobra - biorę, cenka przyjazna (6,69 za 200 ml!), ciekawa byłam dwufazowej formuły do całej twarzy (formuła znana mi dotąd tylko z płynów typowo 'doocznych').

No i miło mnie zaskoczył, bo spodziewałam się niewiele, a tu bardzo dobry produkt, który mogłabym określić jako kompromis pomiędzy mleczkiem, a micelem.

Ma swoje minusiki, ale nie dotyczą meritum, więc mu wybaczam

+ miła cena, choć niestety nie wiem jaka poza Bierdą, mam nadzieję nie będzie kolosalna

+ estetyczne opakowanie, charakterystyczne dla Garniera

+ także wygodne - otwierane jednym palcem, pozwala na użycie jednej ręki do otwarcia i aplikacji na wacik, nie ma żadnych zacinających się lub osobnych wieczek/nakrętek itp., bardzo to lubię w kosmetykach

+ bez zapachu, lubię jak coś ładnie pachnie, ale kiepski (w moim odczuciu) zapach często mnie odstręcza od używania całkiem ponoć niezłych kosmetyków)

+ zmywa i to znakomicie. Zarówno tusz (niewodoodporny) jak i resztę makijażu. Nie maluję się zbyt mocno, z utrwalaczy używam tylko bazy pod cienie, ale jednak mam na twarzy podkład, róż, rozświetlacz, meteorki, ciut tego jest , a ten płyn radzi sobie znakomicie. Faktycznie - nie muszę wielokrotnie trzeć, delikatnie przeciągam nasączonym płatkiem po twarzy i już. Do oczu przykładam na 3-5 sekund i zmywam, też bezproblemowo.

+ łagodność, o tak!, skóra po demakijażu jest taka ... zapiekowana, nieściągnięta, miła w dotyku - jedwabista, a jednocześnie nie tłusta. Dlatego napisałam, że jest to kompromis pomiędzy mleczkiem a micelem - posiada zalety obu, a nie ma ich wad.

Wady ...
    No dobra - ma jakieś, jeśli już być całkiem obiektywnym:

- zmieszanie dwóch faz wymaga porządnego potrząśnięcia i to kilka razy - mam spore doświadczenia z płynami dwufazowymi i naprawdę jest różnica, ale można się przyzwyczaić

- może zw względu na to, że płyn służy i do oczu i do reszty twarzy, a i ja z tych co nie oszczędzają na demakijażu, płyn zaliczam do średniowydajnych, nie jest źle, ale i nie najlepiej, ale to akurat jeszcze nie najgorszy grzech

Ogólnie polecam, zwłaszcza cerom wrażliwym, suchym i normalnym, zwłaszcza w zimnych porach roku - idealnie delikatny i zarazem skuteczny demakijaż bez przesuszania skóry

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić misianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowane tak!
  • szał leżał niepozornie na półeczce w biedronce na promocji za 8 złotych

dokładnie usuwa tusz
    nie muszę powtarzac zmywania, jeden płatek wystarcza
    nie pozostwaia lepkiej warstwy
    nie podrażnia moich oczu
    tani i chyba dostępny w większości drogerii i sklepów

bylam zakochana w miceju Bourjois ale przerzucam się na Garniera ze względu na taką samą wydajnąsc ale niższą cenę

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 0,5

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić trolololo123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Używałam lepszych kosmetyków
  • Nie podrażnia, nie szczypie, delikatny, ale nie usuwa w 100% tuszu do rzęs... Trzeba dłużej przytymać wacik przy oczach, by rozpuścił w pełni tusz. No, może na tym polega jego delikatność. W każdym razie nie zakupię go ponownie, znam inne delikatne płyny, które usuwają makijaż szybko i precyzyjnie

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Adrianna_8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wydawal sie idealny...
  • Bylam bardzo zadowolona. Dobrze zmywa bez pocierania, przyjemnie pachnie, jest tani, nie podraznia oka. Niby same zalety. Niestety pod koniec pierwszego opakowania zaczelam podejrzewac go o przesuszenie skory wokol oczu. Skora byla wyraznie sucha, az taka "papierowa". Odstawilam kosmetyk i juz po 3-4 dniach zaczela wracac do jako takiej normy. Dlatego z wielkim zalem, gdy juz myslalam ze znalazlam super kosmetyk do demakijazu oczu zmuszona jestem wyrzucic resztke.

Używam tego produktu od: 4 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lunlachiel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok.
  • Lubię dwufazowe kosmetyki do demakijażu mam wrażenie, że dzięki oleistej formule szybko i bez zbędnego tarcia usuwają makijaż. Miałam tego typu produkty z Nivea i Heleny Rubinstein. Wg mnie oprócz ceny to wszystkie tego typu wynalazki naprawdę nie różnią się działaniem. Garnier szybko zmyw, nie podrażnia, nie zapycha mimo oleistości. Jest ok. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 3 cale

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny ale nie idealny
  • Chciałam spróbować innego produktu do demakijażu od Garniera - do tej pory używałam Garnier Essentials mleczka do demakijażu dla cery normalnej i mieszanej, ale niestety używanie go na codzień było dla mnie uciążliwe. Już po pierwszym użyciu tego "dwufazowca" wiedziałam że na pewno kupię go ponownie.

Plusy:
    +szybko i bez pocierania zmywa makijaż
    +zostawia fajną lekko oleistą "plimkę"
    +wydajny, duże (wg mnie) opakowanie
    +nie podrażnia skóry i szczególnie wrażliwych okolic oczu

Minusy:
    -nie radzi sobie z moim tuszem do rzęs
    -podczas potrząsania produkt wydobywa się (w małych ilościach) przez dozownik.

Dopóki nie znajdę lepszego płynu to ten jest moim KWC

Używam tego produktu od: luty 2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić ajka4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • DOBRY, nie ma żadnych problemów z usuwaniem nawet wodoodpornego tuszu,eyelinera,nie trzeba trzeć oka, usuwa bardzo dobrze podkład,cienie. Wszystko super! oprócz wydajności, jeszcze żaden tego typu kosmetyk nie zużywał mi się w takim tempie-nie cały miesiąc,a nie był używany codziennie,na zmianę z olejkiem kokosowym.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kamimal za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezastąpiony
  • Używałam różnych żeli, płynów micelarnych, również płynu dwufazowego z Ziaji - nad którym zachwytów nie rozumiem, bo słabo zmywa tusz).

Ten płyn jest o niebo lepszy od każdego przeze mnie przetestowanego. Przyjemny w używaniu, świetnie zmywa makijaż. Jest też dosyć tani, choć mało wydajny.

Polecam, nie znalazłam na razie nic lepszego!

Używam tego produktu od: około roku (z przerwą)
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Arwena_26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • P.S. Kocham Cię
  • Swoją skórę maltretowałam już wszystkim mleczkami, tonikam i micelami do demakijażu. O oczach już nie wspomnę. Przeżyłam też kilka tragedii, bo jedne wywołały zapalenie spojówek (dwufazowy płyn do demakijażu oczu z Nivei), inne zaś obdarowały mnie wysypem pięknych, dorodnych czerwonych grudek na twarzy (np. mleczko do demakijażu AA do cery atopowej), dzięki którym świeciłam na kilometr jak Empire State Building podczas świąt Bożego Narodzenia.
    Z wielką rezerwą podeszłam więc do tematu kupna kolejnego cudownego specyfiku do demakijażu.
    Po długich namysłach i analizach etykietek wszystkich dostępnych w Rossmanie kosmetyków tego typu, doszłam do wniosku, że wybiorę właśnie Garnier Essentials.
    Jakiż to był szok, kiedy pierwszy raz w życiu nie piekły mnie oczy podczas zmywania make-upu! Co za cudowny błogostan! I na dodatek nie podrażnił mi skóry wokół patrzałek Resztę makijażu też zmywa bardzo dobrze. Wszystko schodzi jak po maśle. Trzeba jednak zmyć go żelem do mycia buziaka, ale wiadomo, płyny do demakijażu mają nas wspomóc i zmyć makijaż, a nie wyręczać nas w codziennej rutynie pielęgnacji

Nie podrażnia
    Nie szczypie w oczy
    Ładnie zmywa makijaż, nawet 3 warstwy tuszu schodzą elegancko
    Wydajny
    Ma bardzo przyjemny zapach
    Nie uczula - a przynajmniej mnie nie uczulił
    Poręczna butelka
    Przystępna cena

Jak na chwilę obecną, nie dopatrzyłam się w nim wad Polecam Używam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić sandi708 za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny
  • Przez przypadek kupiłam tusz wodoodporny i potrzebowałam płynu który go z łatwością usunie.Na jeden raz nie chciałam kupować czegos drogiego.Do zakupu akurat tego kosmetyku zachęciły mnie opinie wizażanek.
    Niestety ten płyn to jakiś koszmar jest.Zmycie niewodoodpornego tuszu tym płynem jest wręcz niemożliwe.Niby coś tam usuwa bo wacik jest brudny ale mimo wrażenia że makijaż jest zmyty kompletnie i tak budzę się z oczami pandy następnego dnia.Dodatkowo tłusta warstwa podrażnia moje oczy i po usunieciu tuszu musze usuwać resztki płynu co jest dla mnie uciążliwe.
    Miałam kiedyś b.dobry płyn dwufazowy z Artistry.Jedyny dwufazowy płyn który nie podrażniał moich oczu.Naprawdę warty wypróbowania.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: jedno do połowy

Chcesz pochwalić agarich za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra i naturalna jakość
  • Porządnej jakości płyn, który zaczęłam stosować niecały rok temu i do tej pory zamierzam dalej go używać. Jest bardzo wydajny, jestem w trakcie 2 butli. Najważniejsze to, że płyn nie podrażnia ani oczu ani skóry, jest delikatny, co dla wrażliwej cery jest idealne. Kremowe płyny są zbyt obciążające, by stosować je codziennie, a ten płyn to dobra alternatywa. Nie ma intensywnego zapachu, jest przezroczysty, a przy tym bardzo skutecznie zmywa makijaż oczu i cery. Nie zostawia lepiącej warstwy. Jedyny minus to, że trochę wysusza, ale od czego mamy kremy nawilżające ;-)

Używam tego produktu od: niecały rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić aureliaanger za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny i skuteczny!
  • + Skutecznie domywa makijaż (w moim przypadku to cienie, eyeliner, maskara), jednak nie używam kosmetyków wodoodpornych, więc w tej kwestii nie będę się wypowiadać.
    + Nie podrażnia oczu i nie sprawia, że szczypią po demakijażu.
    + Jest naprawdę wydajny.
    + Nie kosztuje dużo (zazwyczaj udaje mi się go kupić za mniej niż 10zł).
    + Jest naprawdę wydajny.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić blondine za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry produkt
  • Obecnie mój ulubieniec, jeśli chodzi o demakijaż oczu.

Najważniejsze dla mnie - nie podrażnia oczu, dobrze zmywa nawet najtrwalszy eyeliner i tusz. Nie wymaga silnego pocieania, ani zużywania połowy buteleczki na raz.
    Nie przepadam tylko za tłustym filmem, jaki zostawia po zmyciu oczu, ale wiem, że tak musi być, jeśli ma dobrze usuwać makijaż.

Kosmetyk wart wypróbowania.

Używam tego produktu od: pierwsze - ponad rok temu, obecnie - drugie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić anika_8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny lecz nie dla mnie!
  • Jeśli chodzi o to jak ten płyn zmywa makijaż to jest wprost idealny , zmywa każdy makijaż , z wodoodpornymi kosmetykami również radzi sobie świetnie , cena również nie jest wygórowana jak na tego typu kosmetyk , można go wychwycić w Rossmanie na promocji za około 11zł. Dużym plusem również jest jego wydajność mi starczyło to opakowanie na na prawde bardzo długo. Jedynym minusem dla mnie jest jego oleista konsystencja , jest to dla mnie nie przyjemne a w dodatku mam wrażenie że ten olejek nawet po umyciu twarzy zostaje na rzęsach co na drugi dzień skutkuje problemami z wytuszowaniem rzęs.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić asiuulka876 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Plyn spelnia swoje zadanie spiewajaco. Szybko i dokladnie rozpuszcza i zmywa makijaz. Nie pozostawia tlustej powloki na skorze ani jej nie wysusza.
    Warstwy rownomiernie sie zuzywaja.
    Cena nie jest wygorowana.
    Nie mam zadnych zastrzezen co do jego dzialania.

Używam tego produktu od: ok 2 miesiace

Chcesz pochwalić maryjane1982 za czytelną i pomocną recenzję?