Garnier, Essentials, Płyn do demakijażu 2w1

Powiększ Garnier, Essentials, Płyn do demakijażu 2w1

Zgłoszony przez n89

Płyn łączy skuteczność fazy olejowej (faza niebieska) ze świeżością fazy wodnej (faza przezroczysta). Dwufazowa formuła płynu wzbogacona w ekstrakt roślinny i kojącą prowitaminę B5 nie ma zapachu, nie zawiera alkoholu i nie wymaga pocierania.
Bez potrzeby pocierania usuwa nawet wodoodporny makijaż. Przeznaczony do skóry wrażliwej.

Skład: Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Isopropyl Palmitate, Panthenol, Rosa Centifolia/ Rosa Centilia Flower Water, Dipotassium Phosphate, Poloxamer 184, Polyaminopropyl Biguanide, Potassium Phosphate, Sodium Chloride, CI 61565 /Green 6 (25.11.2013)

Cena: 13zł /200ml
/s/

• Nie podrażnia oczu, i spokojnie można nim zmywać cala twarz
  • Moja koleżanka poleciła mi ten produkt . To był dobry wybór. Moja cera jest sucha i skłonna do podrażnień, często źle reaguje na niektóre kosmetyki jednak płyn do demakijażu GARNIER 2W1 okazał się rewelacyjny. Nie podrażnia oczu, i spokojnie można nim zmywać cala twarz..Usuwa nawet wodoodporny makijaż.;-)

Ilość zużytych opakowań: 3 200ml

Chcesz pochwalić gwiazdaa19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wydajny i nie taki szybki
  • -aby usunąć nawet niewodoodporny makijaż trzeba pocierać-producent trochę pofantazjował pisząc opis
    -szybki preparat do demakijażu to to nie jest
    -słaby dozownik
    -niewydajny,przez to nie dam plusa za cenę
    +dostępny
    +nie podrażnia,nie szczypie w oczy

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Niedopowiedzenia za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt, dobra ilość i dobra cena
  • nie jestem fanką oleistości płynów dwufazowych, ale to naprawdę dobry prosukt. Wydajny, nie alergizuje i nie podrażnia, cena i wydajność bardzo dobre. Naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: 3 msc

Chcesz pochwalić dmuchawcelatawce za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu dobry.
  • Bardzo fajny i mega wydajny produkt. Dokładnie zmywa makijaż, nie podrażnia, lekko natłuszcza delikatną skórę wokół oczu.
    Wymieszane warstwy rozdzielają się nie od razu, przez co dzięki boku nie trzeba co chwilę potrząsać opakowaniem.
    Produkt bardzo wydajny.
    Przystępna cena.
    Dostępność duża.

Używam tego produktu od: listopad 2014

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy płyn EVER!!!
  • Najlepszy płyn do demakijażu!!! Polecam każdej dziewczynie dla której jest utrapieniem zmywanie makijażu- dla mnie jest.

Plusy:
    + dostępność
    + łatwy w użyciu
    + tani (trafisz za 10 zł)
    + szybko zmywa makijaż, nie trzeba trzeć po twarzy

Minusy:
    - trochę za tłusty, ale wystarczy umyć twarz i jest okej

Używam tego produktu od: nie pamiętam dawno dawno
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam ile ale starcza na dość długo

Chcesz pochwalić Czatkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny
  • Płyn kupowałam z dość sporą rezerwą. Myślałam że będzie bardzo tłusty, jednak nic takiego się nie stało.
    Na początku zaznaczę że mam wrażliwe oczy. Płyn według mnie jest bardzo wydajny, używam go z dużą częstotliwością od 3 miesięcy, i zużyłam ponad połowę. Zmieszany nie rozwarstwia się zbyt szybko, odpowiednia ilość wylewa się na wacik. Nie podrażnia oczu, ale też ku mojemu zdziwieniu nie zostawia tłustej warstwy na powiekach, czy wokół oczu. Cały makijaż oka sprawnie zostaje zmyty jednym ruchem. Jest to naprawdę skuteczny, i delikatny płyn do demakijażu w dobrej cenie. Na plus też zaznaczam brak zapachu.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Antymionka za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny i niedrogi
  • Kiedyś na studiach makijaż zmywałam jakimś zwykłym tanim żelem do twarzy, a później oczy przecierałam wacikami nawilżonymi kremem Nivea (ehh to były czasy - szybko tanio i wygodnie:P ).
    Z biegiem lat moje oczy stały się dużo bardziej wrażliwe, częściej wysuszone, reagujące na wiele kosmetyków podrażnieniem. Skóra bardziej wymagająca i wybredna.

Dlatego od dłuższego już czasu szukam idealnego specyfiku do demakijażu. Zaczęłam sięgać też po te z wyższej półki i teraz wiem że zupełnie niepotrzebnie;]

Płyn do demakijażu Garniera to właśnie to czego szukałam:

- jest dwufazowy a mimo to nie zostawia nieprzyjemnej tłustej warstwy na skórze;
    - usuwa makijaż błyskawicznie, nic jeszcze tak szybko nie rozpuszczało mojego tuszu do rzęs;
    - nie uczula, nie szczypie w oczy, nie wysusza ich;
    - mimo że szybko go ubywa to i tak jest tani

Minusów na razie nie widzę i mam nadzieję że nie zobaczę;]

Polecam bardzo mocno!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Bezludna Wyspa za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Dwufazówka, więc zostawia lekko tłustą warstwę, ale mi to nie przeszkadza. Ta warstwa nie jest poza tym jakaś bardzo ciężka.

dość tani

zmywa wodoodpornego Collosala

opakowanie wylewa za duzo produktu na wacik, dlatego nie wiem czy kupię ponownie. Mimo to opakowanie wystarczyło mi na ok. 3 miesiące.

Używam tego produktu od: sierpnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ciemna163 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest w porządku, lecz nie dla mnie.
  • Płyn trzeba najpierw potrząsnąć, aby dwie warstwy się zmieszaly. Nie trzeba tego robić mocno. Trzeba mocniej potrzeć aby usunąć dokładnie makijaż. Jest bezzapachowy. Ma dość śliską konsystencję. Bardzo szybko go zużyłam, jest go po prostu za mało... Starczył na miesiąc

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iloveclothes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy do demakijażu oczu.
  • Płynu używam do zmywania makijażu oczu. W tej roli spełnia się świetnie. Nie trzeba mocno potrząsać opakowanie, żeby dwie warstwy się połączyły. Opakowanie ma dobre zamknięcie, nic z niego nie wycieka. Z aplikacją na wacik trzeba trochę uważać, bo może za dużo wypłynąć. Trochę trzeba potrzeć, żeby usunąć szybko tusz. (Nigdy nie chcę mi się czekać z przyłożonym wacikiem do oka.) Nie używam wodoodpornych kosmietyków, ale z tymi zwykłymi daje sobie radę bardzo super. Nie ma zapachu, ale mi to nie przeszkadza. Nie podrażnia oka. Zostawia trochę śliskiego filtru, ale dzięki temu nie czuję, że mam suchą skórę i podrażnioną po zmyciu makijażu. Nie piecze w oczy, jeśli trochę sie do nich dostanie. W Biedronce można go kupić za 8,99 zł, więc to dodatkowy plus Dla mnie to najlepszy kosmetyk do zmywania makijażu z oczu.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 po 200 ml, w trakcie 3

Chcesz pochwalić october93 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij