Miraculum, Gracja, Aloesowy krem nawilżający

Powiększ Miraculum, Gracja, Aloesowy krem nawilżający

Zgłoszony przez evanuela

Bardzo skuteczny w działaniu krem nawilżający oparty na składnikach naturalnych, które intensywnie ujędrniają i przywracają skórze równowagę hydrolipidową. Chroni przed procesami starzenia się skóry, powstawaniem bruzd, zmarszczek i przebarwień. Wyciąg z aloesu działając z kwasem hialuronowym przynosi z zwielokrotnione efekty pielęgnacyjne nadając skórze jędrność i sprężystość, dzięki czemu zmarszczki zostają natychmiast wygładzone. Krem doskonale się rozsmarowuje i wchłania, regularnie stosowany sprawia, że skóra staje się delikatna, elastyczna i miękka w dotyku.
Aloe Vera – wyciąg z liści aloesu niezwykle bogaty w witaminy A, E, C, B, kwasy tłuszczowe, polisacharydy oraz minerały (magnez, cynk). Silnie nawilża i odżywia cerę, zapewniając jej elastyczność i jędrność. Poprawia ukrwienie skóry i stymuluje pracę komórek oraz produkcję kolagenu.
Glikoproteiny – wpływają na system odpornościowy skóry, wzmacniając naturalne mechanizmy ochronne, które ulegają osłabieniu wraz z wiekiem.
Kwas hialuronowy – biologicznie aktywna substancja, niezbędna do utrzymania skóry w dobrej kondycji. Posiada nadzwyczajną zdolność magazynowania wody. Doskonale nawilża, działa łagodząco oraz kojąco. Zwiększa odporność skóry na szkodliwe działanie czynników klimatycznych.
Olej winogronowy – zawiera niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe NNKT, fitosterole, witaminę E, dzięki czemu wykazuje działanie przeciwrodnikowe. Działa ochronnie, hamuje proces starzenia się skóry.

• Udane zaskoczenie
  • jest lato .
    Moja cera mieszana, ale dużoprzebywam w klimatyzowanych pomieszczeniach, stąd częśc sucha , bardzo dala mi sie we znaki.

Krem fajnie nawilża- stosuję na noc.
    Przyjemnie pachnie
    bardzo dobra konsystencja- nie za gesta i nie za rzadka.
    szybko sie wchlania.
    Nie zatyka porów

Czasem uzywam w dzień i makijaz tez fajnie się trzyma.

Jak dla nie na prawde fajny. Polecam

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

Chcesz pochwalić sylwiazdebicy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny
  • Lekki krem na wiosnę/lato. Dobrze nawilża, wydajny. Nie powoduje szczypania oczu ani nie zapycha. Szybko się wchłania. Ładne szklane i wygodne opakowanie. Śmiesznie niska cena. Minusem może być dostępność - kupiłam go na Allegro.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy/z przerwami

Chcesz pochwalić Kociczka666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba
  • Kremik kupiłam, bo potrzebowałam czegoś nawilżającego. Zawiodłam się na kremie z górnej półki, więc trochę ryzykownie kupiłam cos taniego i...strzał w dziesiątkę. Krem ma świetny, delikatny zapach, szybko się wchłania, ma delikatną, musową konsystencję. Przy nakładaniu na twarz mam wrażenie, jakbym używała wody w kremie. Świetnie nawilża, nie mam już żadnych problemów z napiętą skórą po umyciu. Nakładam go również pod makijaż - nie zauważyłam jakichś negatywnych efektów.
    Krótki skład chemiczny, wyciąg olejowy z pestek winogron i wyciąg z liści aloesu na wysokim miejscu.
    Plusem jest też śmiesznie niska cena, za tak dobry kosmetyk.
    Jedyny minus jaki znalazłam - na zmarszczki zbytnio nie działa mimo hasła "przeciw zmarszczkom"

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić magdaMurawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • plus/minus
  • + aksamitna, miła konsystencja
    + wydajny
    + tani
    + ładnie pachnie

- nie nawilża, nie odżywia, nic nie robi
    - zostawia tłustą warstewkę
    - nie nadaje się pod makijaż

Używam tego produktu od: 3 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: 1 - 50 ml

Chcesz pochwalić czarny_kot_czarownicy za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij