Maybelline, Instant Age Rewind, Eraser Treatment Makeup (Podkład wygładzający)

Powiększ Maybelline, Instant Age Rewind, Eraser Treatment Makeup (Podkład wygładzający)

Zgłoszony przez paradiso perduto

Maybelline Instant Anti-Age, to połączenie makijażu i pielęgnacji skóry, skoncentrowana formuła i zupełnie nowy rodzaj aplikacji. Pozwala wypełnić zmarszczki, drobne linie, przebarwienia i kurze łapki na powierzchni skóry. Poprawia elastyczność. Innowacyjnych aplikator pokryty jest tysiącami miękkich mikro włókien i pozwala na optymalne zastosowanie produktu.
Składniki:
- Kolagen - wypełnia zmarszczki i wygładza skórę, co sprawia, że staje się ona jędrniejsza i elastyczniejsza.
- Kwas hialuronowy - to składnik nawilżający i biopolimer o wysokiej i zmiennej masie cząsteczkowej.
Wygładza powierzchnię skóry, bardzo skutecznie redukuje zmarszczki. Zróżnicowany rozmiar cząsteczek kwasu hialuronowego sprawia, że skóra utrzymuje nawilżenie przez wiele godzin.
- Jagody Goji - zawierają polisacharydy, które wzmacniają system odpornościowy, mają zdolności lecznicze i spowalniające proces starzenia. Kwasy tłuszczowe i polisacharydy zawarte w jagodach mogą stymulować produkcję kolagenu i zatrzymywać wilgoć.
Produkt zawiera filtr ochronny SPF 18, który chroni skórę przed szkodliwym działaniem słońca.
W USA nosi nazwę `Instant Anti-Age The Eraser Perfect & Cover Foundation`.

• Pod koniec mile zaskoczenie
  • Zacznę od początku gdy go kupiłam zafascynowana nowym podkładem pokładałam w nim wielkie nadzieje i co i klapa... Nakładałam go i na krem i na baza pędzlem i gąbeczka efekt był zawsze do bani... Podkład szybko ciemniał i po 2 h juz sie świeciłam, podkreślał nawet suche skorki.... używałam go tylko do AWARYJNYCH sytuacji... któregoś dnia nie mając pod ręką pędzla nałożyłam go palcami (nie przepadem za ta metoda nakładania podkładów) ale tu się super to sprawdziło... stapia się super ze skora praktycznie nie widać by miało się podkład, troszkę go zmatowić i trzyma się cały dzień. Co to krycia ma dobre średnie, mimo ze mam skore trądzikową nie lubię mocnego krycia, i naddatek SPF 18. Co do samego aplikatora fajnie się nakłada nim podkład ale jeśli chodzi o rozsmarowanie na całej twarzy to wogole się nie nadaje, przy okazji jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: 7 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić Lauriii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 227 raz(y)
  • Średni, są lepsze
  • Od razu na początku recenzji zaznaczę iż podkładu nie kupiłam, kilka razy podkradłam mamie na wypróbowanie, bo ciekawiła mnie ta gąbeczka jako aplikator.

Ja jestem fanką podkładów lekkich, moim hotem jest Kanebo Sensai lasting Velvet, ale czasem lubię wypróbować coś innego.

Podkład moja mama dostała od cioci z Niemiec, w Polsce ich nie widziałam, szczerze mówiąc jak na markę Maybelline cena szokująca, w porównaniu do jakości.

Ja mam cerę normalną ze skłonnością do mieszanej. Podkład od razu od nałożenia na mojej skórze się świecił, sprawiał za każdym razem niesamowite wrażenie maski, jest ciężki.

Producent zapewnia o wygładzeniu zmarszczek, nic bardziej mylnego, mam zmarszczki mimiczne pod oczami to podkład dodatkowo mimo bardzo dobrego nawilżenia skóry wchodził w zagłębienia przez co zmarszczki były bardziej widoczne.

Próbowałam parę razy nałożyć podkład palcami ale niestety ten sam efekt, maska i podkład w zmarszczkach.

Pod koniec dnia podkład zaczyna ciemnieć.

Ja stosowałam go razem z pudrem sypkim Les Voilettes Guerlain oraz Clarins Everlasting Compact, testowałam jak widać z różnymi.

Wydajność przez swój aplikator również nie jest powalająca, z tego co wiem moja mama również nie była zadowolona z tego podkładu,mówiła że przez nigo cały czas jej twarz była tłusta.

Dałam jedną gwiazdkę za pomysł.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka użyć

Chcesz pochwalić xnika za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij