Tołpa, Dermo Face Sebio, Regenerujący krem korygujący niedoskonałości na noc

Powiększ Tołpa, Dermo Face Sebio, Regenerujący krem korygujący niedoskonałości na noc

Zgłoszony przez jojo5

Dermokosmetyk służy do walki z niedoskonałościami skóry w czasie snu. Reguluje wydzielanie sebum i złuszcza wierzchnie komórki naskórka. Odblokowuje pory i hamuje namnażanie się bakterii. Zapobiega powstawaniu grudek, krostek i zaskórników oraz przyspiesza eliminację zmian. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Jednym zdaniem: rano skóra jest zregenerowana i ma wyrównany koloryt.
Składniki aktywne: torf Tołpa, kwas salicylowy, ekstrakt z kory cynamonowca, cynk - PCA, ekstrakt z mirry.

Cena: ok. 27zł / 40ml

• bardzo dobry
  • Jestem z tego kremu bardzo zadowolona.
    Mam cerę mieszaną, z niedoskonałościami, rzadko bywa przesuszona, ale za to jest bardzo wrażliwa. Dzięki temu kosmetykowi udało mi się ograniczyć wypryski, a to, co już się pojawiło, łatwo znika.

Co dobrego?
    - działa. W różnych kombinacjach go używałam, ale w końcu po eksperymentach doszłam, że to krem pomógł mi na niedoskonałości, a nie inne produkty.
    - nie wyszuszył ani nie uczulił.
    - wydajny - jedno opakowanie starcza mi na nieco ponad 3 miesiące

Zapach, konsystencja, komfort używania, opakowanie - w sumie neutralne.

Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić, to cena. Ale i tak będe do niego wracać.

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić okocim00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • plusy:

- jeden z niewielu kremów do problemowej cery ktory nie pogarsza jej stanu,

- wydajny, zwłaszcza jak na Tołpę,

- szybko się wchłania, nie jest tłusty,

- dobrze nawilża,

- łagodzi podrażnienia,

- ogółem utrzymuje cerę w dobrej kondycji, nie zapycha, rao skóra jest świerza i czyta, nie swieci się,

- dobre opakowanie,

- nie przesusza!! To wielki plus!

MInusy:

- nie dostrzegam.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry kosmrtyk!
  • Plusy:
    - szybko się wchłania
    - ma delikatny zapach
    - matuje twarz na długo
    -nawilża
    -jest dość wydajny

Minusy:
    -nie dostrzegam

Bardzo lubie ten krem. Stosuje go codziennie rano i wieczorem i ta skóra jest zauważalnie inna. Nie zdziałał cudów bo nie można tego od niego wymagać ale jeden z lepszych jakich używałam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić notsobvd za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabo
  • Jeden z gorszych kremów jakie używałam.

Zalety:
    - nie mogę znaleźć żadnej

Wady:
    - nie działa - zero efektu Z-E-R-O
    - średnia konsystencja, która oblepia skórę i w ogóle się nie wchłania
    - opakowanie jest ładne, ale niepraktyczne - ciężko pod koniec zużyć cały krem przez to, że jest metalowe

Używam tego produktu od: przez 2,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić elizka1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • Nie wiem czy kupię ten krem ponownie. Do jego plusów zaliczyć mogę to, że szybko wnika i dobrze nawilża skórę. Przy regularnym stosowaniu pory są ściągniete, delikatne krostki niewidoczne. Nie lubię jenak warstwy, którą krem pozostawia na skórze. Mógłby też lepiej odżywiać.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie użycia pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martus283328 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Dla mnie jest to jeden z najlepszych kremów jakie mialam a troche ich było.
    Idealnie sie wchlania, ma fajna konsystencje i faktycznie dziala.

Jedynym malym, ale to naprawde malutkim minusiekiem jest czasem taka tlusta warstwa dlatego faktycznie musi byc stosowany na noc

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: Jeden skonczony i drugi zaczety

Chcesz pochwalić justek1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskoczenie i potem oddalenie
  • Hmm... Trudno tak naprawdę stwierdzić. Ponieważ byłam zaskoczona, działał super. Niestety po pewnym czasie stosowania kremiku. Zaczęły mi się pojawiać pryszcze, wypryski i coraz więcej zaskornikow. I teraz krem nie robi nic zupełnie nic! Nawet nie zwalcza zaczerwienienia wypryskow. Nie kupię go ponownie bo ma wysoką cenę i na początku robi swoje ale niestety polowe opakowania musiałam się przemeczyc.

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić belcix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabo
  • Nigdy więcej. Poza matowaniem na początku stosowania nic nie robi. Innych plusów nie widzę. A minusy to:
    - miałam wrażenie, że się nie wchłania tylko tworzy jakby powłokę na twarzy,
    - nie reguluje wydzielania sebum,
    - po czasie wysusza cerę przez co buzia świeci się później jeszcze bardziej,
    - nie odblokowuje porów,
    - nie łagodzi podrażnień wręcz przeciwnie,
    - roluje się przy nałożeniu grubszej warstwy,
    - nie toleruje się z maseczkami do twarzy innymi niż z Tołpy oraz kremem pod oczy - również się roluje,
    - śmierdzi.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Olga_Christie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czy się stosuje, czy nie - bez różnicy.
  • Być może jest to krem nieodpowiedni do mojego typu cery? Mam cerę mieszaną, tłustą w strefie "T", ze skłonnością do odwodnienia. Ponadto mam trądzik dojrzały, czyli zlokalizowany głównie na dole twarzy i policzkach, nasilający się raz w miesiącu. Cera jest również naczynkowa. Kosmetyk stosowałam bardzo regularnie i nie zrobił praktycznie nic. Jakieś światełko w tunelu się pojawia w kwestii "normalizacji wydzielania sebum", bo faktycznie jakby czoło mi się mniej świeciło. Z drugiej strony, po skończeniu opakowania, miałam wrażenie, że moja twarz jest trochę przesuszona.

Wady:

- nie spełnił praktycznie żadnej z obietnic producenta,
    - trochę wysusza,
    - klei się nawet długo po nałożeniu,
    - roluje się,
    - jest mało wydajny.

Zalet niestety nie jestem w stanie wykrzesać.

Teoretycznie krem jest przeznaczony m.in. do mojego typu cery, ale być może jakieś efekty przyniósłby na skórze naprawdę tłustej lub też ze skłonnością do trądziku młodzieńczego (bo jednak trądzik trądzikowi nierówny).

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące

Chcesz pochwalić Erka_Sygnarlecka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szokująco skuteczny
  • Jestem już po 35 rż. ale mam różne problemy z plamkami i krostkami (szczególnie teraz w ciąży) a do tego mam suche policzki i czoło i troszkę przetłuszczający nos i broda. Krem Tołpy ratuje moją cerę już od roku. Jest naprawdę rewelacyjny, aż trudno uwierzyć że spełnia to co producent obiecał na etykiecie. Kupiłam również punktowy krem korygujący ale już nie ma takiego efektu i działania jak ten na noc. Prawdą jest, że zapach jest okropny ale to może też kwestia gustu bo mojej nastoletniej bratanicy się podoba Polecam szczerze.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 cale opakowania

Chcesz pochwalić AnnaSara za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij