Tołpa, Dermo Face Sebio, Regenerujący krem korygujący niedoskonałości na noc

Powiększ Tołpa, Dermo Face Sebio, Regenerujący krem korygujący niedoskonałości na noc

Zgłoszony przez jojo5

Dermokosmetyk służy do walki z niedoskonałościami skóry w czasie snu. Reguluje wydzielanie sebum i złuszcza wierzchnie komórki naskórka. Odblokowuje pory i hamuje namnażanie się bakterii. Zapobiega powstawaniu grudek, krostek i zaskórników oraz przyspiesza eliminację zmian. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Jednym zdaniem: rano skóra jest zregenerowana i ma wyrównany koloryt.
Składniki aktywne: torf Tołpa, kwas salicylowy, ekstrakt z kory cynamonowca, cynk - PCA, ekstrakt z mirry.

Cena: ok. 27zł / 40ml

• Nie zachwyca
  • Nie przekonał mnie do siebie ten krem.
    Pierwsza i naistotniejsza wada - nie zauważyłam pozytywnego oddziaływania na skórę.
    Druga - roluje się.
    Trzecia - nie wchłania się pozostawiając nieprzyjemną warstewkę.
    Zapach nie jest rewelacyjny, ale też nie najgorszy. Daję dwie gwiazdki jedynie za to, że nie zaszkodził.

Używam tego produktu od: używałam kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Łucja16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Jestem w trakcie pierwszego opakowania. Cięzko jednoznacznie określić jaki jest ten krem. Nie wiem, czy działa jednak na pewno nie pogarsza stanu cery.Mnie osobiście podrażnia. Na pewno nie nadaje się na dzień bo tworzy tustą warstwe. Co jakiś czas próbuje się do niego przekonać, jednak za kazdym razem buzia rano jest delikatnie podrazniona i mam wrazenie ze nie likwiduje za specjalnie zaskorników. Podobno przeznaczony jest do cery naprawdę problematycznej. Mam wrazenie ze buzia po uzyciu tego kremu jest bardzo delikatna, podrazniona i łatwo pekaja mi naczynka. Spróbuje wrocic do niego zima.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić zpbutique za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziwny
  • Dziwny. Z jednej strony matuje, z drugiej zostawia niekomfortowy rolujący się film. Zapach mało przyjemny, ale jeśli traktować to w kategorii kosmeceutyku, to niech i by taki był, gdyby działał. Trudno mi powiedzieć, czy działa, bo używam równolegle innych kosmetyków z kwasami. Mam wrażenie, że w każdym razie nie szkodzi.
    Zmęczę to opakowanie jakoś do końca, ale bez przyjemności.

Używam tego produktu od: Kilka m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić Centauryda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny ale tylko przy dłuższym stosowaniu
  • Krem zakupiłam z kremem na dzień i płynem micelarnym-tonikiem 2w1. Na poczatku krem był potworny. Rolowal się nie namówił a wręcz powiększył wydzielanie sebum. Skóra rano była tak tłusta i błyszczącą jak nigdy. Ale nie poddalam się. Producent na swojej stronie internetowa napisał ze trzeba stosować dłużej to na pewno efekty będzie widać. I nie pomylił się! Co prawda musiałam zużyć najpierw pół opakowania tego kremu ale po dwóch miesiącach rano skóra była nadal matowa odżywiona i co najważniejsze bez pryszczy! Teraz nawet się nie roluje. Jedynym minusem kosmetyku to skład a raczej parabeny zawarte w kremie... Po co?!

Używam tego produktu od: Krócej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić ewelka56 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Jestem z tego kremu bardzo zadowolona.
    Mam cerę mieszaną, z niedoskonałościami, rzadko bywa przesuszona, ale za to jest bardzo wrażliwa. Dzięki temu kosmetykowi udało mi się ograniczyć wypryski, a to, co już się pojawiło, łatwo znika.

Co dobrego?
    - działa. W różnych kombinacjach go używałam, ale w końcu po eksperymentach doszłam, że to krem pomógł mi na niedoskonałości, a nie inne produkty.
    - nie wyszuszył ani nie uczulił.
    - wydajny - jedno opakowanie starcza mi na nieco ponad 3 miesiące

Zapach, konsystencja, komfort używania, opakowanie - w sumie neutralne.

Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić, to cena. Ale i tak będe do niego wracać.

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić okocim00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • plusy:

- jeden z niewielu kremów do problemowej cery ktory nie pogarsza jej stanu,

- wydajny, zwłaszcza jak na Tołpę,

- szybko się wchłania, nie jest tłusty,

- dobrze nawilża,

- łagodzi podrażnienia,

- ogółem utrzymuje cerę w dobrej kondycji, nie zapycha, rao skóra jest świerza i czyta, nie swieci się,

- dobre opakowanie,

- nie przesusza!! To wielki plus!

MInusy:

- nie dostrzegam.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry kosmrtyk!
  • Plusy:
    - szybko się wchłania
    - ma delikatny zapach
    - matuje twarz na długo
    -nawilża
    -jest dość wydajny

Minusy:
    -nie dostrzegam

Bardzo lubie ten krem. Stosuje go codziennie rano i wieczorem i ta skóra jest zauważalnie inna. Nie zdziałał cudów bo nie można tego od niego wymagać ale jeden z lepszych jakich używałam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić notsobvd za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabo
  • Jeden z gorszych kremów jakie używałam.

Zalety:
    - nie mogę znaleźć żadnej

Wady:
    - nie działa - zero efektu Z-E-R-O
    - średnia konsystencja, która oblepia skórę i w ogóle się nie wchłania
    - opakowanie jest ładne, ale niepraktyczne - ciężko pod koniec zużyć cały krem przez to, że jest metalowe

Używam tego produktu od: przez 2,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić elizka1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • Nie wiem czy kupię ten krem ponownie. Do jego plusów zaliczyć mogę to, że szybko wnika i dobrze nawilża skórę. Przy regularnym stosowaniu pory są ściągniete, delikatne krostki niewidoczne. Nie lubię jenak warstwy, którą krem pozostawia na skórze. Mógłby też lepiej odżywiać.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie użycia pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martus283328 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Dla mnie jest to jeden z najlepszych kremów jakie mialam a troche ich było.
    Idealnie sie wchlania, ma fajna konsystencje i faktycznie dziala.

Jedynym malym, ale to naprawde malutkim minusiekiem jest czasem taka tlusta warstwa dlatego faktycznie musi byc stosowany na noc

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: Jeden skonczony i drugi zaczety

Chcesz pochwalić justek1986 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij