Tołpa, Dermo Face Sebio, Regenerujący krem korygujący niedoskonałości na noc

Powiększ Tołpa, Dermo Face Sebio, Regenerujący krem korygujący niedoskonałości na noc

Zgłoszony przez jojo5

Dermokosmetyk służy do walki z niedoskonałościami skóry w czasie snu. Reguluje wydzielanie sebum i złuszcza wierzchnie komórki naskórka. Odblokowuje pory i hamuje namnażanie się bakterii. Zapobiega powstawaniu grudek, krostek i zaskórników oraz przyspiesza eliminację zmian. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Jednym zdaniem: rano skóra jest zregenerowana i ma wyrównany koloryt.
Składniki aktywne: torf Tołpa, kwas salicylowy, ekstrakt z kory cynamonowca, cynk - PCA, ekstrakt z mirry.

Cena: ok. 27zł / 40ml

• Bardzo dobry kosmrtyk!
  • Plusy:
    - szybko się wchłania
    - ma delikatny zapach
    - matuje twarz na długo
    -nawilża
    -jest dość wydajny

Minusy:
    -nie dostrzegam

Bardzo lubie ten krem. Stosuje go codziennie rano i wieczorem i ta skóra jest zauważalnie inna. Nie zdziałał cudów bo nie można tego od niego wymagać ale jeden z lepszych jakich używałam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić notsobvd za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabo
  • Jeden z gorszych kremów jakie używałam.

Zalety:
    - nie mogę znaleźć żadnej

Wady:
    - nie działa - zero efektu Z-E-R-O
    - średnia konsystencja, która oblepia skórę i w ogóle się nie wchłania
    - opakowanie jest ładne, ale niepraktyczne - ciężko pod koniec zużyć cały krem przez to, że jest metalowe

Używam tego produktu od: przez 2,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić elizka1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • Nie wiem czy kupię ten krem ponownie. Do jego plusów zaliczyć mogę to, że szybko wnika i dobrze nawilża skórę. Przy regularnym stosowaniu pory są ściągniete, delikatne krostki niewidoczne. Nie lubię jenak warstwy, którą krem pozostawia na skórze. Mógłby też lepiej odżywiać.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie użycia pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martus283328 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Dla mnie jest to jeden z najlepszych kremów jakie mialam a troche ich było.
    Idealnie sie wchlania, ma fajna konsystencje i faktycznie dziala.

Jedynym malym, ale to naprawde malutkim minusiekiem jest czasem taka tlusta warstwa dlatego faktycznie musi byc stosowany na noc

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: Jeden skonczony i drugi zaczety

Chcesz pochwalić justek1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskoczenie i potem oddalenie
  • Hmm... Trudno tak naprawdę stwierdzić. Ponieważ byłam zaskoczona, działał super. Niestety po pewnym czasie stosowania kremiku. Zaczęły mi się pojawiać pryszcze, wypryski i coraz więcej zaskornikow. I teraz krem nie robi nic zupełnie nic! Nawet nie zwalcza zaczerwienienia wypryskow. Nie kupię go ponownie bo ma wysoką cenę i na początku robi swoje ale niestety polowe opakowania musiałam się przemeczyc.

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić belcix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabo
  • Nigdy więcej. Poza matowaniem na początku stosowania nic nie robi. Innych plusów nie widzę. A minusy to:
    - miałam wrażenie, że się nie wchłania tylko tworzy jakby powłokę na twarzy,
    - nie reguluje wydzielania sebum,
    - po czasie wysusza cerę przez co buzia świeci się później jeszcze bardziej,
    - nie odblokowuje porów,
    - nie łagodzi podrażnień wręcz przeciwnie,
    - roluje się przy nałożeniu grubszej warstwy,
    - nie toleruje się z maseczkami do twarzy innymi niż z Tołpy oraz kremem pod oczy - również się roluje,
    - śmierdzi.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Olga_Christie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czy się stosuje, czy nie - bez różnicy.
  • Być może jest to krem nieodpowiedni do mojego typu cery? Mam cerę mieszaną, tłustą w strefie "T", ze skłonnością do odwodnienia. Ponadto mam trądzik dojrzały, czyli zlokalizowany głównie na dole twarzy i policzkach, nasilający się raz w miesiącu. Cera jest również naczynkowa. Kosmetyk stosowałam bardzo regularnie i nie zrobił praktycznie nic. Jakieś światełko w tunelu się pojawia w kwestii "normalizacji wydzielania sebum", bo faktycznie jakby czoło mi się mniej świeciło. Z drugiej strony, po skończeniu opakowania, miałam wrażenie, że moja twarz jest trochę przesuszona.

Wady:

- nie spełnił praktycznie żadnej z obietnic producenta,
    - trochę wysusza,
    - klei się nawet długo po nałożeniu,
    - roluje się,
    - jest mało wydajny.

Zalet niestety nie jestem w stanie wykrzesać.

Teoretycznie krem jest przeznaczony m.in. do mojego typu cery, ale być może jakieś efekty przyniósłby na skórze naprawdę tłustej lub też ze skłonnością do trądziku młodzieńczego (bo jednak trądzik trądzikowi nierówny).

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące

Chcesz pochwalić Erka_Sygnarlecka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szokująco skuteczny
  • Jestem już po 35 rż. ale mam różne problemy z plamkami i krostkami (szczególnie teraz w ciąży) a do tego mam suche policzki i czoło i troszkę przetłuszczający nos i broda. Krem Tołpy ratuje moją cerę już od roku. Jest naprawdę rewelacyjny, aż trudno uwierzyć że spełnia to co producent obiecał na etykiecie. Kupiłam również punktowy krem korygujący ale już nie ma takiego efektu i działania jak ten na noc. Prawdą jest, że zapach jest okropny ale to może też kwestia gustu bo mojej nastoletniej bratanicy się podoba Polecam szczerze.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 cale opakowania

Chcesz pochwalić AnnaSara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest kremem spełniającym moje oczekiwania.
  • Krem ładnie wygładza buzie, nawilża- nawet rano czuć, że skóra jest miękka i nawilżona. Po użyciu czuć lekkie szczypanie, ale tylko do momentu wchłonięcia, wchłania się bardzo szybko. Minusem jest tylko kolor oraz to, że pod makijaż się nie nadaje- rano trzeba dokładnie zmyć buzie i jako zastępczego kremu w razie braków pod makijaż unikać .

Używam tego produktu od: z przerwami jakieś 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4-5

Chcesz pochwalić abudabi86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry krem
  • Chyba na chwilę obecną to naprawdę jedyny krem na noc, który można dostać w drogeriach.

Ma swoje wady, do których zaliczę na pewno zapach.

Jednak po przetestowaniu wielu kremów, istniejących i tych które wycofano ze sprzedaży, do skóry trądzikowej mimo braku spektakularnych efektów, nadal twierdzę, że to najlepszy krem normalizujący na noc (z mi znanych).
    Cenię sobie u niego, że jednocześnie nawilża cerę i wysusza zmiany (wiem, ze to dziwnie brzmi) oraz wygląd cery od razu po przebudzeniu - jest bardziej wyrównany i jest ona rozjaśniona. Jednym słowem jest uspokojona.

Oczywiście wbrew zaleceniom producenta ;>, nie stosuję całej linii kosmetyków, więc zapewne dlatego nie ma tego magicznego efektu (swoją drogą w moim wypadku stosowanie całej linii prowadziło do katastrofy na twarzy ;<)

Ilość zużytych opakowań: parę

Chcesz pochwalić xSandey za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach odstręczał mnie od używania
  • Skończyłam go ponad miesiąc temu,a używałam przez jakieś 3 tygodnie w komplecie z kremem na dzień. Plus 4 miesiące(!) wczesniej.Okazał się od niego wydajniejszy,ale nie wiem jakim cudem(tamten wystarczył ledwo na 2 miesiące dość oszczędnego używania).
    Różni się dość mocno od kremu na dzień.Przede wszystkim zapachem i kolorem.
    Zapach dość intensywny, ale ciagle w ramach naturalnych zapachów Tołpy, choć dla mnie dość nieznośny(takie troche siuśki),zapewne kwas salicylowy daje o sobie znać. Barwa nieco ciemniejsza niż w dziennym,ale ciagle to taki\'neutralny beż,dla mnie super nie lubię kolorowych kremów, ten przynajmniej wygląda naturalnie.
    Co było dla mnie jeszcze cięzkie do zniesienia to jego wałkowanie się na twarzy i to oczyszczonej twarzy, nie wiem skąd.
    Oprócz tego podobnie lekki, szybko wchłanialny, nawilżający, chłodzący, zapewne matujący(ale u mnie nie ma specjalnie co matować). Nie zapycha, rzeczywiście lekko nadaktywny i podszczypujacy, zapewne walczył tam pod spodem stąd to lekkie pieczenie,ale ogólnie poza zapachem i wałkowaniem ok.
    Można spróbować.

Używam tego produktu od: skończone kilka tyg temu

Chcesz pochwalić annaboo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel Wszech Czasów
  • Plusy
    -dobre opakowanie, sterylne
    -skład

Minusy
    -nie robi absolutnie nic! Nawet nie zmniejsza podrażnień, zaczerwienień
    -wysusza skórę
    -strasznie się klei, po nałożeniu na twarz zostawia lepką warstwę na twarzy i do tego się roluję.
    Trudno domyć ten krem z rąk
    -w żaden sposób nie wpływa na wypryski na twarzy
    -nie wyrównuje kolorytu
    -cena zdecydowanie za wysoka

O wiele lepsze efekty są po zwykłym kremie np z ziaji za 5 zł

Nie polecam, ten krem to pieniądze wyrzucone w błoto

Używam tego produktu od: 3miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe z trudem skończone

Chcesz pochwalić pacina9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Nie za ta cene. Niby tylko 30 zl, ale moglby cos za to zdzialac, sa tansze kosmetyki dzialajace lepiej. Uzywam go reguralnie i nie widze zadnej roznicy, moja skora wbrew obietnica nie jest rano cud - miod, jest normalna, taka jak zawsze. Uzywam razem z tym na dzien i naprawde nie widze roznicy.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: polowa pierwszego

Chcesz pochwalić Laura2112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabiutko
  • PLUSY:
    -opakowanie

MINUSY:
    - bardzo drogi jak na pojemność i działanie
    - po stosowaniu nie zauważyłam żadnych szczególnych efektów ( jak po każdym zwykłym kremie)
    - po stosowaniu pokazało się uczulenie

Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić bananowysongg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie warto
  • Gdy odkryłam ten krem (jak i całą serię Sebio) byłam bardzo zadowolona. W szczególności po przeczytaniu pochlebnych opini. Postanowiłam spróbować i jakie wielkie było moje rozczarowanie....

Plusy:
    -nie zapycha
    -skład
    -zapach
    -pakowanie, bardzo sterylne
    -nie podrażnia

Minusy:
    -generalnie nic nie robił z wypryskami na mojej buzi, NIC!
    -roluje się, okropnie! Moim sposobem było nałożenie grubszej warstwy na twarz tuż przed snem i nie dotykanie twarzy ani raza więcej.
    Być może rolował się przez jakieś złuszczające składniki w składzie, nie wiem.
    -klei się
    -skóra nie wygląda po nim lepiej, na pewno u mnie nie wyrównowywał kolorytu- wręcz odwrotnie
    -nie dblkowywał porów

Używam tego produktu od: ok.4 msc

Chcesz pochwalić Islanzadii za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 876 raz(y)
  • KOSZMARNY W OBYCIU, ŚREDNI W DZIAŁANIU
  • Wbrew panującemu przekonaniu, Tołpa już od dawna nie jest polską firmą. Z publikacji dostępnych w necie wynika, że swego czasu została wykupiona przez kapitał amerykański. Więc jeśli ktoś podwyższa ocenę tym kosmetykom między innymi z sentymentu za to, że "nasze polskie" to na darmo jego patriotyczne uniesienia.

Ten krem, jako jedyny znany mi spośród zwykłych chemicznych syntetyków - nie zawiera żadnego rodzaju silikonu. Rzecz niebywała, bo silikon, w różnych odsłonach, mamy praktycznie wszędzie. Od kremów dla niemowlaków i alergików, przez kremy i żele pod prysznic, po podkłady i pudry prasowane. Pomijam tu oczywiście segment ekokosmetyków, bo to inna bajka. Tołpa nie zawiera ponadto barwników (w przeciwieństwie choćby do linii Normaderm Vichy) oraz szeregu innych rzeczy, ale są to już atuty powtarzalne w produktach innych marek.

Krem Tołpy stosuję na noc lub na dzień gdy nie wychodzę z domu. Próbowałam stosować pod któryś z "drajtaczów" (LRP lub Vichy) ale Tołpa wchodzi w reakcję z wszystkimi innymi kremami i powstaje paskudny kluch, powodujący konieczność natychmiastowego zmycia wszystkiego z twarzy. Problem stanowi również użycie kremu pod oczy - siłą rzeczy oba produkty spotykają się na styku okolica oczu / policzek i robi się mega kluch i farfocle, ohyda po prostu. Krem Tołpa nie znosi żadnej styczności z żadnym innym kosmetykiem. Niby żadna wielka wada, ale jednak trochę mordęga...
    U mnie ten krem działa naprawdę nieźle. Bezpośrednio po aplikacji pojawia się ognisko na twarzy (jak po przemyciu skóry spirytusem) ale szybko mija. Krem daje odczuwalne nawilżenie, takie realne, wsiąkające w skórę, nie ma uczucia tłustej brei na twarzy, jest wrażenie działania antybakteryjnego. Nie ślizga się po twarzy żadna maziaja. Co ma w nim zadziałać, to działa do wewnątrz, wsiąkając i tam wykonując swoje zadanie. Krem daje przyjemną powłoczkę na twarzy. Tak powinno wyglądać nawilżenie cery tłustej. Tyle, że bardzo czuć alkohol, podobnie jak w toniku z tej serii, wrażenie spirytusu na twarzy.

Czy krem zmienił ogólny stan mojej cery tudzież jej skłonności?
    Oczywiście, że nie. Nie zmienił mi przecież układu hormonalnego czy kodu genetycznego.
    Od kremu oczekuję trzymania w ryzach cery, uczucia nawilżenia i odświeżenia. A jeśli przy okazji jakiś składnik miałby moc sprawczą działania antybakteryjnego - to chwała mu za to. Nie wiem czy Tołpa ma taką moc, ale wrażenie na tłustej cerze jest pozytywne.
    Wielki plus za metalową tubę, która nie zasysa powietrza tak jak miękkie plastikowe.
    Obniżam ocenę za dodatek kompozycji zapachowej. Zbędny potencjalny podrażniacz, w dodatku zapach jest straszny. Kolor też paskudny, ale chwała producentowi za brak sztucznych barwników. Uważam, że w tym kremie tkwi potencjał, jednak bardzo zniechęca mnie do niego pieczenie skóry, woń spirytusu, duszący zapach oraz ogólny dyskomfort stosowania (rolowanie, wchodzenie w reakcję z każdym kremem).

Używam tego produktu od: kupiłam w marcu, rozpoczęłam trochę później
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwszą tubkę, na drugą nie mam na razie ochoty

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić BBRAT za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma
  • Kupiłam produkt, gdyż moja skóra produkuje duże ilości sebum. Krem jest stosunkowo drogi w stosunku do jego działania. Po zastosowaniu na noc faktycznie "świeciłam się" mniej, ale nie zaobserwowałam działania korygującego, ani regenerującego. Krostki, które miałam produkt jakby minimalnie wysuszał. Mimo to, powstają nowe krostki na mojej twarzy.

PLUSY:
    - jest to dermokosmetyk o dobrym składzie
    - skóra po zastosowaniu kremu na noc nie błyszczy się rano
    - delikatnie wysusza istniejące już pryszcze

MINUSY:
    - zapach zdecydowanie nie w moim guście (hmm, intensywnie ziołowy?)
    - stosunkowo drogi
    - nie zaobserwowałam działania korygującego, ani regenerującego
    - opakowanie to zwyczajna tuba, niczym apteczna maść (plastikowa nasadka od dozownika wciąż odpada od reszty tuby, gdy tego nie zauważę powietrze siłą rzeczy dostaje się do środka)

Ilość zużytych opakowań: 1, zaczynam drugie

Chcesz pochwalić mon_pisssss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic szczególnego, znam dużo lepsze kremy
  • Mam cere tłustą z wciąż nawracającymi niedoskonałościami. Krostki u mnie to już rzadkość ale niestety zaskórniki i grudki pojawiają się co jakiś czas.
    Już przyzwyczaiłam się do mojej skóry, lecze ją dermatologicznie antybiotykami i zabiegami ale nie non-stop bo nie chcę niszczyć mojej młodej skóry. Wspomagam się więc przeróżnymi kremami głownie z kwasami i retinolem. Taka mieszanka najlepiej oczyszcza moją skórę.

Krem Tołpy kupiłam po przeczytaniu składu, który jest naprawde dobry. Przekonał mnie kwas salicylowy i cynk, czyli klasyczne składniki aktywne do walki z niedoskonałościami.
    Liczyłam na piękne wygładzenie skóry i stopniowe, łagodne oczyszczanie z grudek.
    Duże było moje zdziwienie kiedy po dwoch tygodniach stosowania skóra nie była bardziej gładka a cera nie była jakoś widocznie oczyszczona.
    Postanowiłam czekać dalej i wykończyć tubkę, i tak czekałam kolejne 2 tygodnie i pare dni i nic....
    Muszę zaznaczyć, że nie mam jakoś bardzo zanieczyszczonej skóry, mam raczej delikatne nierówności, krem nie miał więc do roboty jakoś bardzo dużo.

To co zauważyłam to to, że przez czas stosowania tego kremu nie wyskoczyła mi żadna krosta, to jest pewien sukces albo zbieg okoliczności .
    Skóra była może tylko delikatnie oczyszczona, ale naprawde niewiele zrobił w kwestii grudek czy zaskórników. W zasadzie z ręką na sercu mogę stwierdzić, że żaden krem nie był jeszcze tak kiepski jeśli chodzi o oczyszczanie.
    Krem zazwyczaj nakładałam na noc, ale 3razy zdarzyło się mi nałożyć go na dzień, również pod makijaż.
    Tutaj zachowywał się dziwnie, najpierw świetnie matował moją tłustą cere ale pod koniec dnia czułam duże przesuszenie i dyskomfort.
    Wiem, może niepotrzebnie nakładałam go pod makijaż i mam za swoje ale generalnie stwierdzam, że ten krem MOCNO PRZESUSZA. Tu uważać muszą osoby z mieszaną skórą, bo taka szczególnie może po nim cierpieć.
    Nawet moja mocno tłusta skóra w dzień domagała się porządnego nawilżenia.

Konsystencja jest fajna i nawet lekka, jednak kiedy rano myłam twarz najpierw płynem micelarnym a potem żelem to czułam jakie mam trudności ze zmyciem tego kremu z twarzy!
    To była taka lepka maź, nigdy wcześniej żaden krem tak się nie zachowywał podczas zmywania go ze skóry.
    Potem się przyzwyczaiłam ale najpierw było dziwnie.

Zapach kremu jest fajny, naturalny, bardzo ziołowy.
    Kolorek brunatny. Na plus opakowanie, które bardzo dobrze chroni składniki aktywne kremu.
    Tuba jest higieniczna i praktyczna, łatwo wycisnąć z niej resztki kremu.
    Cena jest okey, 29zł za 40ml ale krem nie jest jakoś szczególnie wydajny. Znam kremy dużo bardziej wydajne też o pojemności tubki 40ml.

Na plus jest oczywiście skład, bez alergenów, parabenów, silikonów, olei, barwników. To fajny pomysł.
    Szkoda, że krem ma słabe działanie... wole firmy avene czy la roche posay, może z barwnikami, silikonami ale one przynajmniej coś robią z moją skórą, oczyszczają ją, wygładzają, nie przesuszają i nie pozostawiają dziwnego filmu na skórze. No i są polecane przez dermatologów a tołpy jeszcze żaden dermatolog mi nie polecił.

Podsumowując, ja nie mogę go polecić bo efektów stosowania nie widzę. Na szczęście krzywdy też mi nie zrobił, nie podrażnił i nie uczulił.
    Jeśli ktoś jest ciekawy to polecam kupić bo po opiniach widać, że u niektórych działa lepiej niż apteczne kremy.
    U mnie apteczne jak najbardziej zdają egzamin a ten nie. Nie akceptuje też takiego przesuszenia skóry jakie funduje krem tołpy, nawet skóra tłusta potrzebuje nawilżania a nie uczucia ściągnięcia i za wszelką cene zmatowienia skóry. Daje 2gwiazdki głownie za skład i opakowanie, tak jak pisałam działanie jest ledwo widoczne więc też na więcej niż 2gwiazdki nie zasługuje.

Używam tego produktu od: cały czrwiec i kilka dni lipca
    Ilość zużytych opakowań: jedno 40ml

Chcesz pochwalić malaaa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spodziewałam sie więcej.
  • Długo się czaiłam nad tym kremem, uradowana kupiłam swoje 40-mililitrowe opakowanie za 29,99zł i rozpoczęłam testy.

Bardzo podoba mi się opakowanie. Zabawne teksty na i w środku kartonika z informacjami skierowanymi do nas. Nic odkrywczego tam nie ma, ale zawsze to jakiś "bajer". Produkt zamknięty jest w aluminiowej tubce (plus za higienę), ma lekko "apteczny zapach" i naturalny lekko brązowy kolor, bez dodatku barwników, jeśli mamy wierzyć producentowi.

Samym działaniem jestem natomiast ROZCZAROWANA. Produkt niedostaczenie nawilżał moją twarz, a ta sama chciała ją "nawilżyć", produkując kolejne wypryski, szczególnie na czole (nigdy z tym obszarem większego problemu nie miałam, poza tym grzywki też nie mam).
    Co prawda, zmniejszył pory, tworząc tym samym dobry duet z żelem Vishy.

Niemniej, gdy kupowałam drogeryjny produkt za ok. 30zł oczekiwałam więcej. Nie jest to produkt fatalny - po prostu nie spełnił moich oczekiwań.

Ilość zużytych opakowań: 1 op

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić coma08 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo dla mojej tłustej, problemowej skóry!
  • Po prostu uwielbiam ten produkt.

Z trądzikiem męczyłam się bardzo długo. Wygrałam tę walkę. Odpowiednimi kosmetykami i własnym rozsądkiem. Jednak opis mojej walki z niedoskonałościami z użyciem dwóch przełomowych dla mojej skóry kosmetyków - tego kremu oraz Effaclaru Duo w recenzji Effaclaru. Tutaj skupię się tylko na tym produkcie.

Zalety:
    + Budzę się z suchą, nieprzetłuszczoną skórą!
    + Krem spełnia moje marzenie o równym kolorycie skóry. Nie licząc korektora na ślady po trądziku nie muszę się już malować!
    + Nie wysusza skóry
    + Zapobiega powstawaniu nowych niedoskonałości
    + Stonowane, spokojne, przemyślane opakowanie
    + Metalowa tuba, dzięki której wiemy ile kremu mamy, produkt nie jest narażony na utlenienie, oraz nie dostają się do niego bakterie.
    + Dostępność (apteki, drogerie)
    + Cena (mniej niż 30 zł)
    + Wydajność (spokojnie wystarcza mi na 3 miesiące)
    + Nie podrażania, nie uczula

Wady:
    - Produkt ma specyficzny zapach, dla niektórych po prostu śmierdzi. Ale na skórze nie czuć tego zapachu, więc można to wybaczyć.

Polecam każdej posiadaczce tłustej cery.
    Ten krem to prawdziwe cudo.

Chcesz pochwalić StarsBeachSunriseAndHe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten krem uratował moją tłustą cerę!
  • Dla mnie rewelacja!

Miałam straszne problemy z cerą i nawet kosmetyki, które teoretycznie nie zapychają porów i są przeznaczone do cery tłustej wywoływały na mojej twarzy mnóstwo wyprysków.

Ten krem sprawił, że sytuacja unormowała się i od kiedy stosuję go regularnie nie mam tego typu problemów.

Jakiś czas temu dostałam próbkę innego kremu i niestety po 2 dniach stosowania moja twarz zaczęła wracać do stanu sprzed 'tołpy' Od tamtego czasu nie eksperymentuję

Plus również za cenę i wydajność.

Używam tego produktu od: 6 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1, 40ml

Chcesz pochwalić helvie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem.
  • Produkt kupiłam przez przypadek, ponieważ szukałam nowego kosmetyku, który pomoże w nagłym wysypie trądziku. Zaintrygowało mnie dość apteczne w swoim wyglądzie opakowanie. Trochę poczytałam co producent ma mi do zaoferowania i skusiłam się na kosmetyk.

Po 2 tygodniach stosowania zauważyłam ogromną różnicę. Krem w połączeniu z częstym peelingiem wyeliminował istniejące zmiany i teraz rzeczywiście pojawiają się sporadycznie. Krem zmniejszył też przetłuszczanie się skóry. Kosmetyk jest lekki i bardzo wydajny.

Jeżeli chodzi o minusy to znalazłam tylko jeden. Krem wysusza cerę, jednak przy regularnym stosowaniu peelingu i kremu nawilżającego przestaje być to zauważalne.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie opakowania 40 ml

Chcesz pochwalić vagabond za czytelną i pomocną recenzję?
  • doraźnie super
  • Krem nie nadaje się do codziennego stosowania, ponieważ nie ma działania nawilżającego, a mocno podsusza skórę - czasem ten efekt jest bardzo przydatny, ale na co dzień nie polecam nawet bardzo tłustym cerom (sama taką mam).

Pomaga walczyć z problemami cery tłustej - podsusza wypryski, uspokaja cerę, wyrównuje kolor.
    Jest wygodny w stosowaniu - wchłania się bardzo szybko do matu i rano budzimy się z suchą twarzą - każdy z tłustą cerą wie, że to luksus

Minusem jest wysuszanie przy częstym stosowaniu i wyczuwalna warstwa, którą pozostawia na skórze (czuć ją pod palcami, ale nie widać).

Krem jest bardzo wydajny - na pokrycie całej twarzy potrzeba bardzo niewiele, w związku z tym cena jest do przełknięcia - krem wystarcza na kilka miesięcy.

Ogólnie rzecz biorąc - przyzwoity krem, cudów nie robi, ale też nie szkodzi - co przy tłustej i trądziowej cerze jest wielką zaletą if you know what i mean

Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić bartkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie robi
  • Zużyłam całą tubkę i na prawdę ten krem nic nie robi.
    Ani nie szkodzi ani nie pomaga. Z całej serii tołpy do cery trądzikowej to najgorszy kosmetyk.

Ilość zużytych opakowań: 1 40 ml

Chcesz pochwalić sylwia200000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku, ale szału nie ma
  • Jak dla mnie, to z pewnością nie nadaje się do stosowania na codzień - zdecydowanie za bardzo wysusza. Sprawdza się natomiast, kiedy zbliżają się "te dni" i czuję nadchodzący wysyp paskudztw wszelakich Zapach mi nie przeszkadza, jest ziołowy, naturalny, choć rzeczywiście nie mieści się w standardowym kanonie piękna. Nie lubię natomiast tej maski, którą krem pozostawia - usuwam ją zaraz po obudzeniu, dopóki tego nie zrobię, czuję się ściągnięta, i w ogóle jakoś bleee... Ale pryszczy i innych niespodzianek rzeczywiście wyskakuje mniej, a przecież o to chodzi Następnego dnia twarz znacznie mniej się świeci. No i nie jest tłusty, nie lepi się i nie brudzi poduszki ani włosów. Ma przyjemną konsystencję i jest całkiem wydajny.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego - nie stosuję regularnie

Chcesz pochwalić gagula15 za czytelną i pomocną recenzję?