Tołpa, Dermo Face, Sebio, Regenerujący krem korygujący niedoskonałości na noc

Powiększ Tołpa, Dermo Face, Sebio, Regenerujący krem korygujący niedoskonałości na noc
Produkt dostępny w 17 sklepach. Cena już od 7,98 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez jojo5

Dermokosmetyk służy do walki z niedoskonałościami skóry w czasie snu. Reguluje wydzielanie sebum i złuszcza wierzchnie komórki naskórka. Odblokowuje pory i hamuje namnażanie się bakterii. Zapobiega powstawaniu grudek, krostek i zaskórników oraz przyspiesza eliminację zmian. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Jednym zdaniem: rano skóra jest zregenerowana i ma wyrównany koloryt.
Składniki aktywne: torf Tołpa, kwas salicylowy, ekstrakt z kory cynamonowca, cynk - PCA, ekstrakt z mirry.

Cena: ok. 27zł / 40ml

• Bardzo dobry krem
  • Mam cerę mieszaną.
    Stosowałam razem z kremem Strefa T na dzień oraz żelem do mycia twarzy sebio.
    Bywały dni, że miałam bardzo ładną buzię, ale przeważnie nie powstrzymywał niespodzianek hormonalnych aż tak zaciekle. Jednak naprawdę fajnie działał - skóra była matowa, ale jednocześnie nawilżona.
    Ma bardzo przyjemny zapach.
    Nie zapycha i nie robi krzywdy na skórze.
    Dobrze matuje, co przyda mi się na pewno latem. Na ten moment zmieniłam pielęgnację na bardziej nawilżającą i przeciwzmarszczkową, ale jestem przekonana, że jeszcze do tego produktu powrócę.

Minusy:
    - cena,
    - pod koniec używania nie idzie wydostać produktu, przecinanie tubki i grzebanie nie bardzo mi odpowiada...

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić em pi za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

DIY odświeżacz powietrza

• Całkiem przyzwoity
  • Bardzo dobry krem dla cery z niedoskonałościami. Niestety jak dla mnie za mało nawilżał. Co kilka dni musiałam go zastępować czymś bardziej nawilżającym. Dobrze radzi sobie z wypryskami, nie jest to działanie natychmiastowe ale po około tygodniu już widać efekty. Zapach dla mnie był przyjemny, lekko ziołowy. Opakowanie w postaci metalowej tuby nie jest najlepsze, krem jest dość rzadki i na początku lubi się wylewać z opakowania w nadmiarze. Może być, chociaż nie jest to ideał

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Draki011 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciekawy produkt
  • Na Tołpę natknęłam się kiedy szukałam kremu nawilżającego. Ten krem na pewno taki nie jest, powiedziałabym, że jest raczej regulujący niż regenerujący. Wszystko przez kwas salicylowy w składzie. Pierwsze użycia wiązały się dla mnie z lekkim uczuciem pieczenia, ale potem to ustąpiło. Myślę, że mogłabym się zgodzić z tym, że rano skóra jest wygładzona i ma wyrównany koloryt. Ja łączyłam go z olejkiem tamanu i świetnie mi się to połączenie sprawdzało, miałam zawsze ładnie przygotowaną pod makijaż twarz, taką jędrną. Na dłuższą metę jednak nie mogłabym go stosować, tzn. uważam, że konieczna jest przerwa albo naprzemienne używanie kremu nawilżającego, szczególnie dla osób, które na dzień niczym się nie smarują. Chociaż lekki zostawia na twarzy delikatnie tłustawą powłoczkę, ale to mi nieprzeszkadzało, bo rano byłam zadowolona z tego jak wyglądam. Podobało mi się jak kwas w małym stężeniu działa na całą twarz, lekkie złuszczanie przydaje się nawet tym mniej problematycznym miejscom na mojej twarzy. Ponadto krem jest polski, łatwo dostępny i całkiem przystępny cenowo, ma przemyślany skład i estetyczne, apteczne opakowanie, które trafia w mój gust. Ale najważniejsze, robi robotę. Nic na opakowaniu nie jest napisane na wyrost.

Ilość zużytych opakowań: tubka 40ml

Chcesz pochwalić wrola1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Bomba. Szukalam i wkoncu znalazlam!! Mam cere mieszana i ten krem w 100% jest dla mnie idealny.Wszystkie wypryski idealnie wysusza.Cena adekwatna do jakosci.Co tu duzo pisac.KREM JEST CUDOWNY!!!!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Reszczyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pogorszenie cery
  • Mam cerę mieszaną, więc spodziewałam się, że krem mi pomoże. Niestety, nie sprawdził się.

naturalne składniki
    tubka, dzięki której produkt się nie marnował

cena
    zapychał mi pory i rano budziłam się z dodatkowymi "niespodziankami" na twarzy

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno

Chcesz pochwalić beniova za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie tak !
  • Uwielbiam! Mam cerę normalną, czasem pojawi się coś niedoskonałego, takie jakby kropki czerwone na brodzie i tego za choinkę się nie da pozbyć niczym. Kupiłam rok temu ten produkt, stosowałam, nic nie wyskakiwało i z czasem zaczęłam zapominać o używaniu go wieczorem. Dziadowskie krostki znów się pojawiły, walczyłam z nimi i jakimś cudem wróciłam do tołpy i zniknęły. Stosuję na stonizowaną skórę wieczorem i nie ma opcji żeby coś wyskoczyło, a rano skóra jest w świetnej kondycji

+bardzo wydajny
    +przyjemna konsystencja, nie klei się, szybko się wchłania
    +faktycznie działa, dzielnie powstrzymuje niedoskonałości
    +ma bardzo miły zapach

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie drugiego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Blue_Cardigan za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Moja cera od jakiegoś czasu marudzi i coraz częściej pojawiają się na niej jakieś niespodzianki. Postanowiłam znaleźć krem, który mi z tym pomoże. Krem od Tołpy okazał się strzałem w dziesiątkę.

Krem zamknięty jest w wygodnej tubie. Konsystencją, zapachem i kolorem przypomina mi apteczną maść i nie zachęca. Jego działanie jednak to rekompensuje

Krem dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy. Nawilża, nie wysusza! Ogromny plus za to. Pomaga zlikwidować istniejące niedoskonałości i świetnie hamuje powstawanie nowych. Odkąd go używam, moja cera odżyła. Jest dużo ładniejsza, mniej na niej "syfków", jest nawilżona, gładka.

Na pewno będę częściej do niego wracać.

Chcesz pochwalić Ewelajna140 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie
  • Bardzo dobry krem ! Skusiłam się na niego przy okazji promocji. Doznałam pozytywnego zaskoczeni. Fajnie radzi sobie z niedoskonałościami skóry, zmniejsza zmiany i przyspiesza ich gojenie. Tego przede wszystkim oczekiwałam od tego kremu. Zapach jest dla mnie neutralny, nie jest ani przyjemny, ani zły. Dodatkowym plusem produktu jest jego wydajność, wystarczy odrobina, żeby dobrze pokryć całą twarz. Po aplikacji pojawia się na chwilę przyjemne uczucie mrowienia -podobnie jak podczas stosowania toniku z tej samej serii.
    Minusem jest to, że ciężko zmyć krem z dłoni, a także to, że dobrze aplikuje się go albo na skórę, która nie została przetarta tonikiem, albo została potraktowana tonikiem z tej samej serii - w innym wypadku produkt się nie wchłania tak dobrze.
    Chwilowo niestety muszę dać mojej skórze odpocząć od tego kremu, żeby jej nie przyzwyczaić. Nie chcę wyeliminować tego produktu z zestawu moich ulubionych kosmetyków.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Chcesz pochwalić emiliamis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra seria
  • Bardzo dobry krem na noc. Jestem po długiej kuracji cery i zainwestowałam w lepszy krem, żeby podtrzymać efekty. No i Tołpa pięknie się spisała. Kupiłam sobie kremy na dzień i na noc.Ten na noc, był troszkę cięższy, miał ciut gęstszą konsystencję. Ładnie pachniał i dobrze się rozprowadzał. Był naprawdę bardzo dobry. Wchłanianie umiarkowane, ale to akurat lubię w kremach na noc.

Wydajność super. Tak samo opakowanie - mimo, że trochę nieporęczne korzystanie z tubki, to jednak bardzo higieniczne i ekonomiczne.

Jedyna rzecz na minus, to cena, bo niestety, ale kremik w promocji to ok 30 zł.

Warto było go kupić i zużyć. Ale przerzuciłam się na tańszy o takim samym dla mnie działaniu. Może jeszcze kiedyś do niego wrócę.

Używam tego produktu od: używałam z 2-3 miesiące

Chcesz pochwalić Lady_Daisy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie super
  • Mam cerę mieszaną, często kapryśną - lubią wyskakiwac mi od czasu do czasu krostki., mam trochę lekkich blizn po dawnych problemach z cerą. Od kąd zaczęłam stosować ten krem razem z wersją dzienną, żelem mikrozłuszczającym, płynem micelarnym oraz maskami z tej serii widzę poprawę, aczkolwiek w tym samym czasie zaczęłam stosowanie kremu Skinoren (przeciwtradzikowy) poleconego przez dermatologa. Ale myślę, że krem ten uzupełnia działanie Skinorenu.

Plusy:
    - bardzo wydajny, wystarcza mała ilość na pokrycie twarzy
    - ładnych zapach
    - przyjemna konsysnetcja, szybko się wchłania
    - u mnie matuje (nie mam zbyt tłustej skóry, tyko strefa T)
    - buzia jest gładka
    - nie wysusza skóry, co bardzo mnie dziwi, ale czy nawilża? nie wiem, z pewnością lepiej nim nie smarowac ust
    - łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia
    - moje problemy skórne się zdecydowanie zmniejszyły, krostki wyskują rzadziej
    - poza "technicznymi" rzeczami - fajny disign, m przypadła do gustu skromna metalowa tubka

Minusy:
    - cena jest dość wysoka, aczkolwiek jak wczesniej napisałam - jest wydajny, więc przy odpowiednim stosowaniu wystarczy na długi czas

Chcesz pochwalić MadziulekA za czytelną i pomocną recenzję?