Tołpa, Dermo Face, Sebio, Regenerujący krem korygujący niedoskonałości na noc

Powiększ Tołpa, Dermo Face, Sebio, Regenerujący krem korygujący niedoskonałości na noc

Zgłoszony przez jojo5

Dermokosmetyk służy do walki z niedoskonałościami skóry w czasie snu. Reguluje wydzielanie sebum i złuszcza wierzchnie komórki naskórka. Odblokowuje pory i hamuje namnażanie się bakterii. Zapobiega powstawaniu grudek, krostek i zaskórników oraz przyspiesza eliminację zmian. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Jednym zdaniem: rano skóra jest zregenerowana i ma wyrównany koloryt.
Składniki aktywne: torf Tołpa, kwas salicylowy, ekstrakt z kory cynamonowca, cynk - PCA, ekstrakt z mirry.

Cena: ok. 27zł / 40ml

• Pogorszenie cery
  • Mam cerę mieszaną, więc spodziewałam się, że krem mi pomoże. Niestety, nie sprawdził się.

naturalne składniki
    tubka, dzięki której produkt się nie marnował

cena
    zapychał mi pory i rano budziłam się z dodatkowymi "niespodziankami" na twarzy

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno

Chcesz pochwalić beniova za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Zdecydowanie tak !
  • Uwielbiam! Mam cerę normalną, czasem pojawi się coś niedoskonałego, takie jakby kropki czerwone na brodzie i tego za choinkę się nie da pozbyć niczym. Kupiłam rok temu ten produkt, stosowałam, nic nie wyskakiwało i z czasem zaczęłam zapominać o używaniu go wieczorem. Dziadowskie krostki znów się pojawiły, walczyłam z nimi i jakimś cudem wróciłam do tołpy i zniknęły. Stosuję na stonizowaną skórę wieczorem i nie ma opcji żeby coś wyskoczyło, a rano skóra jest w świetnej kondycji

+bardzo wydajny
    +przyjemna konsystencja, nie klei się, szybko się wchłania
    +faktycznie działa, dzielnie powstrzymuje niedoskonałości
    +ma bardzo miły zapach

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie drugiego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Blue_Cardigan za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Moja cera od jakiegoś czasu marudzi i coraz częściej pojawiają się na niej jakieś niespodzianki. Postanowiłam znaleźć krem, który mi z tym pomoże. Krem od Tołpy okazał się strzałem w dziesiątkę.

Krem zamknięty jest w wygodnej tubie. Konsystencją, zapachem i kolorem przypomina mi apteczną maść i nie zachęca. Jego działanie jednak to rekompensuje

Krem dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy. Nawilża, nie wysusza! Ogromny plus za to. Pomaga zlikwidować istniejące niedoskonałości i świetnie hamuje powstawanie nowych. Odkąd go używam, moja cera odżyła. Jest dużo ładniejsza, mniej na niej "syfków", jest nawilżona, gładka.

Na pewno będę częściej do niego wracać.

Chcesz pochwalić Ewelajna140 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie
  • Bardzo dobry krem ! Skusiłam się na niego przy okazji promocji. Doznałam pozytywnego zaskoczeni. Fajnie radzi sobie z niedoskonałościami skóry, zmniejsza zmiany i przyspiesza ich gojenie. Tego przede wszystkim oczekiwałam od tego kremu. Zapach jest dla mnie neutralny, nie jest ani przyjemny, ani zły. Dodatkowym plusem produktu jest jego wydajność, wystarczy odrobina, żeby dobrze pokryć całą twarz. Po aplikacji pojawia się na chwilę przyjemne uczucie mrowienia -podobnie jak podczas stosowania toniku z tej samej serii.
    Minusem jest to, że ciężko zmyć krem z dłoni, a także to, że dobrze aplikuje się go albo na skórę, która nie została przetarta tonikiem, albo została potraktowana tonikiem z tej samej serii - w innym wypadku produkt się nie wchłania tak dobrze.
    Chwilowo niestety muszę dać mojej skórze odpocząć od tego kremu, żeby jej nie przyzwyczaić. Nie chcę wyeliminować tego produktu z zestawu moich ulubionych kosmetyków.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Chcesz pochwalić emiliamis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra seria
  • Bardzo dobry krem na noc. Jestem po długiej kuracji cery i zainwestowałam w lepszy krem, żeby podtrzymać efekty. No i Tołpa pięknie się spisała. Kupiłam sobie kremy na dzień i na noc.Ten na noc, był troszkę cięższy, miał ciut gęstszą konsystencję. Ładnie pachniał i dobrze się rozprowadzał. Był naprawdę bardzo dobry. Wchłanianie umiarkowane, ale to akurat lubię w kremach na noc.

Wydajność super. Tak samo opakowanie - mimo, że trochę nieporęczne korzystanie z tubki, to jednak bardzo higieniczne i ekonomiczne.

Jedyna rzecz na minus, to cena, bo niestety, ale kremik w promocji to ok 30 zł.

Warto było go kupić i zużyć. Ale przerzuciłam się na tańszy o takim samym dla mnie działaniu. Może jeszcze kiedyś do niego wrócę.

Używam tego produktu od: używałam z 2-3 miesiące

Chcesz pochwalić Lady_Daisy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie super
  • Mam cerę mieszaną, często kapryśną - lubią wyskakiwac mi od czasu do czasu krostki., mam trochę lekkich blizn po dawnych problemach z cerą. Od kąd zaczęłam stosować ten krem razem z wersją dzienną, żelem mikrozłuszczającym, płynem micelarnym oraz maskami z tej serii widzę poprawę, aczkolwiek w tym samym czasie zaczęłam stosowanie kremu Skinoren (przeciwtradzikowy) poleconego przez dermatologa. Ale myślę, że krem ten uzupełnia działanie Skinorenu.

Plusy:
    - bardzo wydajny, wystarcza mała ilość na pokrycie twarzy
    - ładnych zapach
    - przyjemna konsysnetcja, szybko się wchłania
    - u mnie matuje (nie mam zbyt tłustej skóry, tyko strefa T)
    - buzia jest gładka
    - nie wysusza skóry, co bardzo mnie dziwi, ale czy nawilża? nie wiem, z pewnością lepiej nim nie smarowac ust
    - łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia
    - moje problemy skórne się zdecydowanie zmniejszyły, krostki wyskują rzadziej
    - poza "technicznymi" rzeczami - fajny disign, m przypadła do gustu skromna metalowa tubka

Minusy:
    - cena jest dość wysoka, aczkolwiek jak wczesniej napisałam - jest wydajny, więc przy odpowiednim stosowaniu wystarczy na długi czas

Chcesz pochwalić MadziulekA za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie.
  • Z początku byłam zachwycona tym kremem. Łagodził i na prawdę zmniejszał liczbę niespodzianek na twarzy. Niestety z czasem skóra się do niego przyzwyczaiła i już nie był tak skutczny jak kiedyś. Zmniejsza przetłuszczanie to na pewno. Przynajmniej nie budziłam się z tłustą warstewką sebum jak miało to miejsce, gdy nie stosowałam Tołpy. Wyrównuje koloryt - tutaj też raczej się zgodzę. Cera jest mniej zaczerwieniona, delikatnie złagodzona.
    Niestety skóra się do niego przyzwyczaja także czas na zmiany.
    Fajny pomysł z aluminiową tubką.
    Zapach dla mnie niestety mało przyjemny.
    Wydajny - stosowany przez 2 miesiące.

Używam tego produktu od: październik 2014

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK!
  • Był to jeden z moich ulubionych kosmetyków. Wszystko jest w nim jak trzeba: tubka, zapach, konsystencja, działanie (to mrowienie na skórze, naprawdę czuje się, że krem "pracuje" Niestety moja skóra przyzwyczaja się do każdego kremu w jakiś miesiąc. Krem tołpy i tak zajął jej o wiele więcej czasu. Myślę, że gdyby nie to korzystałabym z niego nadal.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić modajestglupia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zachwyca
  • Nie przekonał mnie do siebie ten krem.
    Pierwsza i naistotniejsza wada - nie zauważyłam pozytywnego oddziaływania na skórę.
    Druga - roluje się.
    Trzecia - nie wchłania się pozostawiając nieprzyjemną warstewkę.
    Zapach nie jest rewelacyjny, ale też nie najgorszy. Daję dwie gwiazdki jedynie za to, że nie zaszkodził.

Używam tego produktu od: używałam kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Łucja16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Jestem w trakcie pierwszego opakowania. Cięzko jednoznacznie określić jaki jest ten krem. Nie wiem, czy działa jednak na pewno nie pogarsza stanu cery.Mnie osobiście podrażnia. Na pewno nie nadaje się na dzień bo tworzy tustą warstwe. Co jakiś czas próbuje się do niego przekonać, jednak za kazdym razem buzia rano jest delikatnie podrazniona i mam wrazenie ze nie likwiduje za specjalnie zaskorników. Podobno przeznaczony jest do cery naprawdę problematycznej. Mam wrazenie ze buzia po uzyciu tego kremu jest bardzo delikatna, podrazniona i łatwo pekaja mi naczynka. Spróbuje wrocic do niego zima.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić zpbutique za czytelną i pomocną recenzję?