Tołpa, Dermo Face Sebio, Regenerujący krem korygujący niedoskonałości na noc

Powiększ Tołpa, Dermo Face Sebio, Regenerujący krem korygujący niedoskonałości na noc

Zgłoszony przez jojo5

Dermokosmetyk służy do walki z niedoskonałościami skóry w czasie snu. Reguluje wydzielanie sebum i złuszcza wierzchnie komórki naskórka. Odblokowuje pory i hamuje namnażanie się bakterii. Zapobiega powstawaniu grudek, krostek i zaskórników oraz przyspiesza eliminację zmian. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Jednym zdaniem: rano skóra jest zregenerowana i ma wyrównany koloryt.
Składniki aktywne: torf Tołpa, kwas salicylowy, ekstrakt z kory cynamonowca, cynk - PCA, ekstrakt z mirry.

Cena: ok. 27zł / 40ml

• Dla mnie super
  • Mam cerę mieszaną, często kapryśną - lubią wyskakiwac mi od czasu do czasu krostki., mam trochę lekkich blizn po dawnych problemach z cerą. Od kąd zaczęłam stosować ten krem razem z wersją dzienną, żelem mikrozłuszczającym, płynem micelarnym oraz maskami z tej serii widzę poprawę, aczkolwiek w tym samym czasie zaczęłam stosowanie kremu Skinoren (przeciwtradzikowy) poleconego przez dermatologa. Ale myślę, że krem ten uzupełnia działanie Skinorenu.

Plusy:
    - bardzo wydajny, wystarcza mała ilość na pokrycie twarzy
    - ładnych zapach
    - przyjemna konsysnetcja, szybko się wchłania
    - u mnie matuje (nie mam zbyt tłustej skóry, tyko strefa T)
    - buzia jest gładka
    - nie wysusza skóry, co bardzo mnie dziwi, ale czy nawilża? nie wiem, z pewnością lepiej nim nie smarowac ust
    - łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia
    - moje problemy skórne się zdecydowanie zmniejszyły, krostki wyskują rzadziej
    - poza "technicznymi" rzeczami - fajny disign, m przypadła do gustu skromna metalowa tubka

Minusy:
    - cena jest dość wysoka, aczkolwiek jak wczesniej napisałam - jest wydajny, więc przy odpowiednim stosowaniu wystarczy na długi czas

Chcesz pochwalić MadziulekA za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie.
  • Z początku byłam zachwycona tym kremem. Łagodził i na prawdę zmniejszał liczbę niespodzianek na twarzy. Niestety z czasem skóra się do niego przyzwyczaiła i już nie był tak skutczny jak kiedyś. Zmniejsza przetłuszczanie to na pewno. Przynajmniej nie budziłam się z tłustą warstewką sebum jak miało to miejsce, gdy nie stosowałam Tołpy. Wyrównuje koloryt - tutaj też raczej się zgodzę. Cera jest mniej zaczerwieniona, delikatnie złagodzona.
    Niestety skóra się do niego przyzwyczaja także czas na zmiany.
    Fajny pomysł z aluminiową tubką.
    Zapach dla mnie niestety mało przyjemny.
    Wydajny - stosowany przez 2 miesiące.

Używam tego produktu od: październik 2014

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK!
  • Był to jeden z moich ulubionych kosmetyków. Wszystko jest w nim jak trzeba: tubka, zapach, konsystencja, działanie (to mrowienie na skórze, naprawdę czuje się, że krem "pracuje" Niestety moja skóra przyzwyczaja się do każdego kremu w jakiś miesiąc. Krem tołpy i tak zajął jej o wiele więcej czasu. Myślę, że gdyby nie to korzystałabym z niego nadal.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić modajestglupia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zachwyca
  • Nie przekonał mnie do siebie ten krem.
    Pierwsza i naistotniejsza wada - nie zauważyłam pozytywnego oddziaływania na skórę.
    Druga - roluje się.
    Trzecia - nie wchłania się pozostawiając nieprzyjemną warstewkę.
    Zapach nie jest rewelacyjny, ale też nie najgorszy. Daję dwie gwiazdki jedynie za to, że nie zaszkodził.

Używam tego produktu od: używałam kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Łucja16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Jestem w trakcie pierwszego opakowania. Cięzko jednoznacznie określić jaki jest ten krem. Nie wiem, czy działa jednak na pewno nie pogarsza stanu cery.Mnie osobiście podrażnia. Na pewno nie nadaje się na dzień bo tworzy tustą warstwe. Co jakiś czas próbuje się do niego przekonać, jednak za kazdym razem buzia rano jest delikatnie podrazniona i mam wrazenie ze nie likwiduje za specjalnie zaskorników. Podobno przeznaczony jest do cery naprawdę problematycznej. Mam wrazenie ze buzia po uzyciu tego kremu jest bardzo delikatna, podrazniona i łatwo pekaja mi naczynka. Spróbuje wrocic do niego zima.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić zpbutique za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziwny
  • Dziwny. Z jednej strony matuje, z drugiej zostawia niekomfortowy rolujący się film. Zapach mało przyjemny, ale jeśli traktować to w kategorii kosmeceutyku, to niech i by taki był, gdyby działał. Trudno mi powiedzieć, czy działa, bo używam równolegle innych kosmetyków z kwasami. Mam wrażenie, że w każdym razie nie szkodzi.
    Zmęczę to opakowanie jakoś do końca, ale bez przyjemności.

Używam tego produktu od: Kilka m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić Centauryda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny ale tylko przy dłuższym stosowaniu
  • Krem zakupiłam z kremem na dzień i płynem micelarnym-tonikiem 2w1. Na poczatku krem był potworny. Rolowal się nie namówił a wręcz powiększył wydzielanie sebum. Skóra rano była tak tłusta i błyszczącą jak nigdy. Ale nie poddalam się. Producent na swojej stronie internetowa napisał ze trzeba stosować dłużej to na pewno efekty będzie widać. I nie pomylił się! Co prawda musiałam zużyć najpierw pół opakowania tego kremu ale po dwóch miesiącach rano skóra była nadal matowa odżywiona i co najważniejsze bez pryszczy! Teraz nawet się nie roluje. Jedynym minusem kosmetyku to skład a raczej parabeny zawarte w kremie... Po co?!

Używam tego produktu od: Krócej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić ewelka56 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Jestem z tego kremu bardzo zadowolona.
    Mam cerę mieszaną, z niedoskonałościami, rzadko bywa przesuszona, ale za to jest bardzo wrażliwa. Dzięki temu kosmetykowi udało mi się ograniczyć wypryski, a to, co już się pojawiło, łatwo znika.

Co dobrego?
    - działa. W różnych kombinacjach go używałam, ale w końcu po eksperymentach doszłam, że to krem pomógł mi na niedoskonałości, a nie inne produkty.
    - nie wyszuszył ani nie uczulił.
    - wydajny - jedno opakowanie starcza mi na nieco ponad 3 miesiące

Zapach, konsystencja, komfort używania, opakowanie - w sumie neutralne.

Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić, to cena. Ale i tak będe do niego wracać.

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić okocim00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • plusy:

- jeden z niewielu kremów do problemowej cery ktory nie pogarsza jej stanu,

- wydajny, zwłaszcza jak na Tołpę,

- szybko się wchłania, nie jest tłusty,

- dobrze nawilża,

- łagodzi podrażnienia,

- ogółem utrzymuje cerę w dobrej kondycji, nie zapycha, rao skóra jest świerza i czyta, nie swieci się,

- dobre opakowanie,

- nie przesusza!! To wielki plus!

MInusy:

- nie dostrzegam.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry kosmrtyk!
  • Plusy:
    - szybko się wchłania
    - ma delikatny zapach
    - matuje twarz na długo
    -nawilża
    -jest dość wydajny

Minusy:
    -nie dostrzegam

Bardzo lubie ten krem. Stosuje go codziennie rano i wieczorem i ta skóra jest zauważalnie inna. Nie zdziałał cudów bo nie można tego od niego wymagać ale jeden z lepszych jakich używałam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić notsobvd za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij