Tołpa, Dermo Face, Sebio, Matujący krem korygujący niedoskonałości na dzień

Powiększ Tołpa, Dermo Face, Sebio, Matujący krem korygujący niedoskonałości na dzień
Produkt dostępny w 15 sklepach. Cena już od 25,08 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez jojo5

Dermokosmetyk służy do walki z niedoskonałościami skóry. Reguluje wydzielanie sebum i hamuje namnażanie się bakterii. Odblokowuje pory, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Zapobiega powstawaniu grudek, krostek i zaskórników. Długotrwale matuje i nawilża. Podsumujmy: skóra jest matowa i wygładzona bez niedoskonałości.
Składniki aktywne: torf Tołpa, ekstrakt z kory cynamonowca, ekstrakt z łopianu, fucogel, alantoina, d - pantenol.

Cena: ok. 27zł / 40ml

• Można spróbować...
  • Krem posiada kremowo-żelową, półprzezroczystą konsystencję o jasno-beżowym zabarwieniu. Niestety, wchłania się dość opornie, co więcej, zostawia po sobie tłustą i lepką warstwę. Nawilża, eliminuje suche skórki, aczkolwiek słabo matuje i z pewnością nie reguluje wydzielania sebum nawet przy regularnym stosowaniu. Pachnie przyjemnie, jego zapach określiłabym jako świeży. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1: 40 ml

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja brwi

• raczej mnie nie zadowolił
  • +ładnie pachnie
    +dobrze nawilża
    -nie do końca się wchłania, zostawia delikatną warstewkę co go od razu skreśla z kremów na dzień
    -nie odczułam redukcji niedoskonałości

Ilość zużytych opakowań: 1 (40ml)

Chcesz pochwalić beza005 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Krem spełnia większość obietnic producenta, więc nie można mu wiele zarzucić.

+ wydajność
    + wygodne opakowanie
    + nawilża skórę
    + matuje
    + delikatny zapach
    + szybko się wchłania

- cena
    - roluje się

Używam tego produktu od: dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić kiniaswinia123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • do tej pory mój ulubiony
  • U mnie sprawdził się świetnie. Doceniłam go bardziej jak mi się skończył i zobaczyłam co dzieje się z moją cerą bez niego. Podczas jego stosowania na mojej twarzy jakaś krostka to była rzadkość, co najwyżej przed okresem. Konsystencja jak najbardziej na plus, wydajny też jest. Co do matowienia mam mieszane uczucia, ale w jakimś stopniu dawał radę Po całej tubce stan mojej cery znacznie się poprawił. Po nim skuszona promocją zakupiłam krem z eucerinu i baaardzo tego żałuję, nawet nie zużyłam całego tak źle wpłynął na moją cerę. Mają taką samą cenę w przeliczeniu na pojemności, a zdecydowanie krem z tołpy to mój hit

Chcesz pochwalić gaba089 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zaszkodzi, nie pomoże
  • Posiadaczka typowej cery tłustej.
    Krem kupiłam ze względu na to, że już wcześniej miałam przyjemność skorzystać z toniku tej samej firmy, który bardzo odpowiadał mojej skórze twarzy.

Plusy:
    + wydajność
    + matowi i nawilża twarz, tak jak obiecuje producent
    + szybko się wchłania i nie pozostawia filmu na twarzy

- jeśli chodzi o wspomniane w opisie produktu radzenie sobie z podrażnieniami i niedoskonałościami to w tej kwestii krem mnie zawiódł, a przyznam, że bardzo liczyłam tutaj na poprawę

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić apanasek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni- nie matuje
  • Mam bardzo tłustą cerę i szukałam kremu który mi pomoże. Kupując ten krem byłam pełna nadziei. Niestety okazało się że ten krem nie jest dla mnie. Po nałożeniu mam góra 2 godziny i świecę się tak samo jak wcześniej. Nie wiem co on matuje bo napewno nie cerę tłustą. Plus jest taki ze jest bardzo wydajny, i zauważyłam że na mojej twarzy jest zdecydowanie mniej krostek i zaskórników. Za taka cenę spodziewałam się czegos lepszego.
    Nie sądzę że kupię go ponownie, będę dalej szukac czegoś dla mnie

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić astra001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • To moja pierwsza styczność z kosmetykami marki Tołpa i niestety nie ma pierwszego dobrego wrażenia.

Na początku zaznaczę, że mam skórę mieszaną, problematyczną tylko w strefie T, głownie okolice nosa.

Minusy:

1.Kremik jest mały, do tego drogi.
    2.Pachnie dość brzydko, tak aptecznie.
    3.Forma tubki nie przemawia do mnie, jak się wyciśnie za dużo to nie można nic zrobić.
    4.Tam gdzie nie ma tłustej skóry, roluje się i bardzo wysusza.
    5.Mało wydajny.

Plusy:

1.Fajny skład.
    2.Pomaga faktycznie na problemy skórn.
    3.Ogranicza wydzielanie sebum i matowi.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Krem bardzo przypadł mi do gustu. Efekt matowienia jak najbardziej działa, ładnie łagodzi zaczerwienienia. Idealny na dzień, nawet bez makijażu, żeby skóra odetchnęła, jak również pod makijaż sprawdza sie świetnie. Bardzo szybko sie wchłania. Tubka jest również świetnym pomysłem, jednak cena moze trochę odtrącać, jednak w ciekawych promocjach można dorwać taniej.

Mój jak narazie najlepszy produkt

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie 2

Chcesz pochwalić kamilkas008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niepełne zadowolenie
  • Polubiłam serię Sebio, jedynym produktem, który wyłamuje się z "fajności" produktów jest ten właśnie krem na dzień. Nie jest zły, ale też nie spełnił moich oczekiwań na tyle, żebym pędziła po kolejną tubkę.
    Zaletą jest to, że kerem jest ładnie zapakowany, poza tym ma niesamowicie lekką konsystencję i delikatny zapach, nie drażni skóry. Obiecany efekt matowienia jest widoczny u mnie jedynie przez chwilę, po ok godzinie moja cera staje się bardzo błyszcząca i wygląda jakby była posmarowana olejkiem, a nie o to chodzi przy stosowaniu tego kremu. Krem fajnie nawilża. Jednak jeżeli ktoś oczekuje, że uzyska efekt matowej cery, to odradzam. Krem odstawiłam na bok, stosuję jedynie wtedy, gdy zostaję w domu, bo szkoda jest mi go wyrzucać.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania 40 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić emiliamis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 8 raz(y)
  • dobry
  • Krem jest przede wszystkim bardzo lekki- lecz nie wodnisty. Doskonale matowi cerę, lecz nie wysusza jej na wiór. Daje zauważalne nawilżenie, które nie jest jakieś super mocne.
    Krem na pewno nie zapycha- a dla mnie już to jest jego ogromnym plusem. Ogromnej poprawy stanu cery nie zauważyłam, drobne różnice juz tak.
    Polecam wypróbować- uważam, że nie powinien zaszkodzić.

Używam tego produktu od: październik 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić Ishya za czytelną i pomocną recenzję?