Tołpa, Dermo Face Sebio, Matujący krem korygujący niedoskonałości na dzień

Powiększ Tołpa, Dermo Face Sebio, Matujący krem korygujący niedoskonałości na dzień

Zgłoszony przez jojo5

Dermokosmetyk służy do walki z niedoskonałościami skóry. Reguluje wydzielanie sebum i hamuje namnażanie się bakterii. Odblokowuje pory, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Zapobiega powstawaniu grudek, krostek i zaskórników. Długotrwale matuje i nawilża. Podsumujmy: skóra jest matowa i wygładzona bez niedoskonałości.
Składniki aktywne: torf Tołpa, ekstrakt z kory cynamonowca, ekstrakt z łopianu, fucogel, alantoina, d - pantenol.

Cena: ok. 27zł / 40ml

• wszystko czyli NIC

• TOŁPA idzie w design, kolor, krój pisma i obietnice. Ostatnio jednak jest mocno nadwyrężone i na pokaz. Matowe pudełko, matowa tubka, minimum kolorów, minimum tekstu, który obiecuje cuda. CUDA powiadam. Krem jest świetnie zareklamowany, zachwycam się.

Prosty przekaz w postaci piktogramów mówi, że produkt stosujemy codziennie rano, jest lekki i przyjemny, to prawda.

Niestety nie nawilża, niestety nie matuje. Ma ciekawy zapach, z lekką nutą męskich perfum. Dobrze się wchłania i nie pozostawia śladu. Mam wrażenie, że wtapia się w cerę.

Skoro mam skórę mieszaną, ze skłonnością do tłustej zapewnienia producenta powinny być słuszne. Niestety nie sprawdził się w moim przypadku.

Krem często bywa na promocjach, nawet za 17zł w drogeriach. to korzystna cena. Uważam, że produkt zasługuje na uwagę z jednego powodu. Podczas jego stosowania wszystkie wypryski potraktowane kremem znikają znacznie szybciej.

Uważam, że jedna obietnica producenta jest prawdziwa - krem jest antybakteryjny i doskonale radzi sobie z już istniejącymi zaskórniakami czy pryszczami. Pokuszę się na stwierdzenie, iż produkt również redukuje zaczerwienienia i wyrównuje kolor cery.

Nie polecam stosować bezpośrednio pod oczy i w okolicy ust, gdyż nadmiernie przesusza powodując uczucie ściągania, czasem pieczenia. Nie uwierzyłem, że jeden produkt może matowić i jednocześnie nawilżać, tak też się nie dzieje. Spróbowałem i teraz na swoim przykładzie wiem, że obiecanki cacanki a klient biedniejszy o kilkanaście złotych.

Duży plus za marketing, opakowanie i wkład w wygląd, zapach i konsystencje produktu. Polska firma, jednak wyróżnia się czymś więcej.

Moja rada? Więcej wglądu w działanie produktu, mniej obietnic. Polecam do skóry skrajnie tłustej, może wtedy zadziała.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe opakowanie

Chcesz pochwalić radkon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Zdecydowałam się na zakup tego kremu sugerując się tutejszymi opiniami Akurat trafiłam na promocję w Rossmanie, od razu go kupiłam. Muszę przyznać, że jestem zadowolona, dla mojej cery mieszanej jest idealny. Ma świetną konsystencję, fajnie matuje i nawilża, pod podkład bardzo dobrze się sprawdza

Zalety:
    + fajnie matuje
    + wygładza
    + nawilża na cały dzień
    + świetny pod podkład
    + zmniejsza widoczność zaczerwienień
    + łatwa aplikacja, szybko się wchłania
    + wydajny; według mnie wystarczy ilość kremu wielkości ziarenka grochu
    + ładne opakowanie; w opakowaniu były też 2 próbki innych kremów

Wady:
    - cena,

Jeśli chodzi o cenę to nie każdy zdecyduje się na zakup kremu za prawie 30 zł tym bardziej, że są tańsze kremy, których producenci obiecują podobne działanie. Jednak ja uważam, że działanie tego kremu jest na prawdę zauważalne, dlatego warto poczekać na promocję w Rossmanie i go wypróbować

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Mabusama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry jeśli ktoś nie ma dużego trądziku
  • Minusy :
    - brak
    Plusy :
    - wydajny
    - nie podrażnia
    - matuje
    - zmniejsza ilość krostek
    - dobrze nawilża
    Bardzo dobry kosmetyk ,jeśli ktoś nie ma bardzo dużej ilości trądziku.
    I jedna ważna rzecz - po jakimś czasie może lekko zmienić kolor ale nie jest to nic groźnego.
    Po odstawieniu nie zauważyłam nawrotu przez długi czas , teraz jednak znów go używam i sprawdza się świetnie.

Chcesz pochwalić zagubiona14 za czytelną i pomocną recenzję?
  • drogi ale dobry
  • PLUSY:

-swietnie nawilza,

-szybko sie wchłania,

- neutralny zapach,

- utrzymuje skóre w dobrej kondycji,

- hamuje powstawanie niedoskonałości,

- bardzo lekki, nie powoduje zmożenia świecenia się skóry,

MINUSY:

- drogi,

- mało wydajny.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • Krem kupiłam z polecenia koleżanki, która bardzo zachwalała jego działanie nie tylko na sobie, ale też na innych znajomych. Mówiła, że dzięki niemu twarz jest niemal idealna i gładka jak pośladki niemowlaczka.

Niestety, to widocznie nie mój typ cery, ponieważ nie zauważyłam żadnego efektu w postaci mniejszej ilości wyprysków. Podoba mi się zapach kremu, jego konsystencja i higieniczna, metalowa tubka, ale to jedyne plusy, które znajduję.

Używam tego produktu od: Około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Skończyłam 1 tubkę

Chcesz pochwalić darthpaula za czytelną i pomocną recenzję?
  • to nie to
  • Kupiłam ten krem stosunkowo niedawno i niestety wygląda na to, że prawie pełne opakowanie wyląduje w koszu.
    Mam skórę mieszaną i stosowałam ten krem tylko na strefę T. Oczywiście nie miałam jakichś złudnych nadziei, że po jego zastosowaniu moja skóra będzie zniewalająca jednak nie spodziewałam się negatywnego efektu. Nakładając go mam wrażenie, że jest to jakaś tania silikonowa baza pod makijaż, efekt zmatowienia niestety jest znikomy i po zaledwie godzinie skóra na nosie i czole błyszczy się.
    Niestety mało udany produkt marki Tołpa.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić Kayloh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pod makijaż
  • Krem idealnie sprawdza sie pod makijaż. Przedłuża jego trwałość, makijaż bardzo ładnie wyglada na naszej twarzy. Łatwo sie rozprowadza, szybko sie wchłania. Za tak niską cenę, krem ten jest bardzo dobry

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie używania pierwszego

Chcesz pochwalić Mershika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • Ma fajne opakowanie, lekką konsystencję, dobry skład. No i ten opis - mają tam dobre copywritera.

Ale:
    - nie nawilża mojej odwodnionej, tłustej skóry
    jest tak sucha jak była. i dalej się świecę.
    - świecę się już po 3 godzinach, mając na twarzy makijaż.

Ilość zużytych opakowań: 1/10 tubki 40 ml

Chcesz pochwalić maceyo za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry do cery mieszanej pod podkład
  • Mam już drugie opakowanie. Stusuje rano pod podkład lub na cały dzień kiedy nigdzie nie wychodzę. Dobrze matuje skóre i pozostawia taką warswę filmu na skórze (przynajmniej u mnie).
    Mam wrażenie, że niedoskonałości znikają szybciej i są mniejsze.
    Plusem jest opakowanie. Jak się kończy to można przeciąć i wycisnąć na 2 razy

Nie jest idealny, ale uważam że dobry.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże opakowania

Chcesz pochwalić Jaskolkax za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Mój nr 1!
  • Krem ten idealnie sprawuje się przy mojej mieszanej cerze. Bardzo dobrze ją nawilża i matuje - i to na bardzo długi okres czasu. Oprócz tego, nie zapycha porów skórnych, nie wywołuje alergii czy też podrażnień.

Fakt faktem, nie ma może zbyt ciekawego opakowania, jego zapach również nie jest zachwycający. Jednak wiadomo - nie szata zdobi... kosmetyk

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić al333 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij