Tołpa, Dermo Face, Sebio, Matujący krem korygujący niedoskonałości na dzień

Powiększ Tołpa, Dermo Face, Sebio, Matujący krem korygujący niedoskonałości na dzień

Zgłoszony przez jojo5

Dermokosmetyk służy do walki z niedoskonałościami skóry. Reguluje wydzielanie sebum i hamuje namnażanie się bakterii. Odblokowuje pory, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Zapobiega powstawaniu grudek, krostek i zaskórników. Długotrwale matuje i nawilża. Podsumujmy: skóra jest matowa i wygładzona bez niedoskonałości.
Składniki aktywne: torf Tołpa, ekstrakt z kory cynamonowca, ekstrakt z łopianu, fucogel, alantoina, d - pantenol.

Cena: ok. 27zł / 40ml

• rozczarowanie
  • To moja pierwsza styczność z kosmetykami marki Tołpa i niestety nie ma pierwszego dobrego wrażenia.

Na początku zaznaczę, że mam skórę mieszaną, problematyczną tylko w strefie T, głownie okolice nosa.

Minusy:

1.Kremik jest mały, do tego drogi.
    2.Pachnie dość brzydko, tak aptecznie.
    3.Forma tubki nie przemawia do mnie, jak się wyciśnie za dużo to nie można nic zrobić.
    4.Tam gdzie nie ma tłustej skóry, roluje się i bardzo wysusza.
    5.Mało wydajny.

Plusy:

1.Fajny skład.
    2.Pomaga faktycznie na problemy skórn.
    3.Ogranicza wydzielanie sebum i matowi.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Krem bardzo przypadł mi do gustu. Efekt matowienia jak najbardziej działa, ładnie łagodzi zaczerwienienia. Idealny na dzień, nawet bez makijażu, żeby skóra odetchnęła, jak również pod makijaż sprawdza sie świetnie. Bardzo szybko sie wchłania. Tubka jest również świetnym pomysłem, jednak cena moze trochę odtrącać, jednak w ciekawych promocjach można dorwać taniej.

Mój jak narazie najlepszy produkt

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie 2

Chcesz pochwalić kamilkas008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niepełne zadowolenie
  • Polubiłam serię Sebio, jedynym produktem, który wyłamuje się z "fajności" produktów jest ten właśnie krem na dzień. Nie jest zły, ale też nie spełnił moich oczekiwań na tyle, żebym pędziła po kolejną tubkę.
    Zaletą jest to, że kerem jest ładnie zapakowany, poza tym ma niesamowicie lekką konsystencję i delikatny zapach, nie drażni skóry. Obiecany efekt matowienia jest widoczny u mnie jedynie przez chwilę, po ok godzinie moja cera staje się bardzo błyszcząca i wygląda jakby była posmarowana olejkiem, a nie o to chodzi przy stosowaniu tego kremu. Krem fajnie nawilża. Jednak jeżeli ktoś oczekuje, że uzyska efekt matowej cery, to odradzam. Krem odstawiłam na bok, stosuję jedynie wtedy, gdy zostaję w domu, bo szkoda jest mi go wyrzucać.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania 40 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić emiliamis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 8 raz(y)
  • dobry
  • Krem jest przede wszystkim bardzo lekki- lecz nie wodnisty. Doskonale matowi cerę, lecz nie wysusza jej na wiór. Daje zauważalne nawilżenie, które nie jest jakieś super mocne.
    Krem na pewno nie zapycha- a dla mnie już to jest jego ogromnym plusem. Ogromnej poprawy stanu cery nie zauważyłam, drobne różnice juz tak.
    Polecam wypróbować- uważam, że nie powinien zaszkodzić.

Używam tego produktu od: październik 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić Ishya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdzie
  • Używam tego kremu w połączeniu z tonikiem matującym pod makijaż i muszę przyznać, że nie jest źle. Efekty oczywiście nie powalają, ale zauważam pewną poprawę w kwestii zmatowienia strefy T. Krem jest lekki, nie robi krzywdy mojej kapryśnej cerze i co najważniejsze nie zapycha porów. Cena jednak niezbyt adekwatna do jakości

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Hiromi_Ise za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny krem na dzień (jak i cała seria)
  • W produktach Tołpy cenie sobie skład i dobre działanie dla skóry wrażliwej - której jestem posiadaczką. Krem na dzień był naprawdę świetny. Bardzo dobra konsystencja, szybko się wchłaniał i był porządną bazą nawilżenia pod codzienny makijaż. Użytkowanie było przyjemne również przez jego zapach.

Produkt wydajny, ekonomiczny, opakowanie bardzo higieniczne i z tubki można naprawdę wszystko wycisnąć.

Jedyny minus to cena.
    Ale podejrzewam, że jeszcze sobie go kiedyś kupię.

Używam tego produktu od: używałam z 2-3 miesiące

Chcesz pochwalić Lady_Daisy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji.
  • Dla mnie ten krem okazał się niestety niewypałem. Z początku byłam bardzo zadowolona: krem długotrwale matowił skórę i powodował że była aksamitna w dotyku. Z czasem jednak skóra się przyzwyczaiła i już tak doskonale nie działał. Do tego specyficzny zapach, który nei każdemu przypadnie do gustu.
    Metalowa tubka - strzał w dziesiątkę! Bardzo przypadła mi do gustu.
    Krem wart wypróbowania i wypowiedzenia swojej opinii.
    Bardzo wydajny.
    Cena - adekwatna do jakości produktu i do wydajności.

Używam tego produktu od: październik 2014

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • Używam kremu baardzo długo, kiedyś w rossmanie dostałam, maleńkie słoiczki z próbkami kosmetyku od przedstawicielki TOŁPY, no i się skusiłam.

Krem jak najbardziej nawilża, matule, ma lekką konsystencję i bardzo dobrze się rozprowadza. Od niedawna słabo sprawuje się pod podkład, nie mam pojęcia dla czego.
    Kupuję ten krem chyba z przyzwyczajenia już i chyba przerzucę się na coś innego, cena 30 zł jest nieco wygórowana.

Metalowa tubka a'la maść jest świetnym rozwiązaniem. Ładne wizualnie, sterylne, łatwo się aplikuję. Jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: 2,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 5 całych i 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Bacardii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny!
  • Krem tołpy zakupiłam z ciekawości. Dużo wcześniej przed zakupem miałam chęć go wypróbować. W końcu na promocji w Rossmannie zakupiłam ten krem i krem na noc.
    Pamiętam ze po pierwszym użyciu byłam bardzo zadowolona z efektu matowienia. Skóra na prawdę jest długo po nim matowa. Co ważne nawilża! Nie muszę wreszcie używać maseczek nawilzajacych jak to robiłam przy innych kosmetykach. Po dłuższym stosowaniu razem z kremem na noc i płynem micelarnym-tomiku 2w1 też tołpy oraz żelu do twarzy la roche.moja skóra rzeczywiście była w lepszej kondycji i tak jest do tej pory. Nareszcie matowa bez większych niespodzianek. Tylko raz na jakiś czas wyjdzie mi jakaś malutka krosteczka ale to raczej z mojej winy gdyż czasami się spieszę i niedokładnie oczyszczam twarz. Troszkę rzadka konsystencja kremu ale dzięki temu łatwo rozsmarować na twarzy nie używając przy tym dużo produktu. Dzięki temu jest wydajny. Jedna tubka starcza na ok. 4 miesiące. Poza tym podoba mi się opakowanie. Metalowe sterylne. Bez problemu da się wycisnąć krem do końca. Jedyną wada produktu to niezbyt zadowalający mnie skład. Te parabeny... Po co?! Moim zdaniem jeżeli są konserwanty to cena powinna być niższa. A skoro cena nie jest niższa to moja ocena jest niższa o jedna gwiazdkę. Po pół za każdy konserwant

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić ewelka56 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Krem bardzo dobrze poradził sobie z nawilżeniem cery, matu nie oczekiwałam i pod tym kątem go nie oceniam. Krem na ładny zapach i lekką konsystencję, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu na skórze. Koi i otula niczym balsam podrażnioną, wysuszoną skórę. Jedyny minus to cena - 30 zł, a na promocje nigdy nie mogę trafić ;(Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić maybenotme92 za czytelną i pomocną recenzję?