Avon, Little Black Dress EDP

Powiększ Avon, Little Black Dress EDP

Zgłaszająca osoba: Sistar

Elegancki, uniwersalny zapach niczym mała czarna. Polecany zwłaszcza na wieczór, większe wyjście oraz także wtedy, gdy chcemy się poczuć wyjątkowo.
Prosta, klasyczna buteleczka kryjąca w sobie złotą kompozycję perfum.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: afrykański imbir, kolendra, cyklamen
nuta serca: różowa peonia, gardenia, ylang-ylang, kwiat księżycowy
nuta bazy: drzewo mleczne, japońska śliwka, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

• Prawdziwie kobiece jak Audrey Hepburn
  • Pamiętam ten zapach z czasów podstawówki. Wówczas wraz z mamą było nas stać jedynie na dezodorant, który obie namiętnie używałyśmy. Wtedy mała czarna wydawała mi się zdecydowanym, mocnym zapachem, dla kobiety z jajem. Od tego czasu minęło wiele lat, a ja znów zapragnęłam poczuć na swojej skórze zapach, który towarzyszył mi przez najpiękniejsze lata mojego życia.
    Po pierwszej aplikacji poczułam delikatną, słodką woń, pewnie duża w tym zasługa drzewa mlecznego, które zdecydowanie bryluje w tym zestawie. Zdziwiłam się, bo w mojej pamięci ten zapach zapisał się jako niezwykle mocny i intensywny, ale dla 12 latki co drugi zapach był wówczas szalenie mocny
    ***- Małą czarną adresuję dla kobiet lubiących nieśmiertelną klasykę. Są synonimem kobiecości, naturalnego, niewymuszonego piękna. Mają w sobie rzadki wdzięk i wewnętrzne piękno. Intrygują, przepełniają szykiem i elegancją.
    Jej woń przypomina mi styl Audrey Hepburn- skromną, niewymuszoną elegancję. Bo siła Audrey tkwiła w prostocie.....

*********
    *trwałość -zadowalająca. Z powodzeniem towarzyszy mi przez cały dzień.
    *"flaszka"-nijaka. strasznie skromna buteleczka, nie rzucająca się w oczy. Producent mógłby się bardziej postarać.
    *cena- na allegro bardzo przystępna (około 32 zł z wysyłką)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić andzelika666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • uwielbiam ten zapach , który kojarzy mi się ze zmysłową ,pełną sekapilu kobietą . Najlepsze w zimne jesienno - zimowe dni...polecam dla pań po 30, choć młodsze panie też przekonują się do klasyki

Używam tego produktu od: od 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: nie liczę

Chcesz pochwalić sylunek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciekawy, ale czegoś mi w nim brakuje
  • Kolejny z klasyków Avonu, który postanowiłam wypróbować. Zaopatrzyłam się w buteleczkę 30 ml.

Obietnica producenta:
    "Ponadczasowy, zawsze modny zapach z rodziny kwiatowo-orientalnej, stworzony z myślą o kobiecie eleganckiej, która uwielbia nieprzemijający czar klasyki - małą czarną, perły i dobre perfumy..."

Standardowe 50 ml, do kupienia jednak również w wersji o 20 ml mniejszej. Nie wyróżniająca się buteleczka o klasycznym, kwadratowym kształcie. Szata graficzna - najdelikatniej mówiąc - bardzo oszczędna.

Moje doświadczenia:
    Zapach kupowałam w ciemno, bazując jedynie na jego dobrej opinii. Zapach mocny, wyrazisty, szalenie kobiecy, ale jednak z taką delikatną, trochę męską domieszką. Lubię myśleć o tych perfumach, jako o zapachu stworzonym dla kobiety pewnej siebie, dominującej i silnej. Zdecydowanie wieczorowy, ale ja kocham psikać się takimi perfumami również w dzień, nie jestem fanką kwiatowych, delikatnych, słodkich zapachów.
    Na mojej skórze - jak i na moich ubraniach - bardzo długo się utrzymuje, nie wietrzeje. Często jeszcze wieczorem - gdy spsikałam sie nimi rano - jeszcze czuję ten zapach.
    Przez pierwszych kilkanaście sekund czuć zapach alkoholu na skórze, jednak bardzo szybko przybiera on już "swój" zapach.
    Mam wrażenie, że na skórze pachnie inaczej niż w buteleczce. O ile w flakoniku wyczuwamy głównie te orientalne nuty, to na skórze przebijają bardziej te kwiatowe.
    Niemniej jednak zapach przyjemny. Aczkolwiek raczej już po niego nie sięgnę, nie jestem moim faworytem.
    Ale fajnie było go wypróbować.

Cena i dostępność:
    Do kupienia w Avonie. Cena regularna buteleczki 50 ml to 76 zł, 30 ml to 48 zł.

Podsumowanie:
    Ciekawy zapach, zaliczany do klasyków. Mimo wszystko jednak nie powalił mnie na tyle, żebym chciała po niego sięgnąć w najbliższym czasie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno 30 ml

Chcesz pochwalić PolskaBridget za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wyjątkowy zapach
  • Little Black Dress są jednymi z moich onych perfum. Zapach elegancki, delikatnie otula ciało i wprowadza mnie w dobry nastrój. Używam go nie tylko na wielkie wyjścia ale również w zwykle szare dni aby nadać im blasku.
    Podsumowując:
    + klasyczne, eleganckie opakowanie
    + piękny długo utrzymujący się zapach
    + cena odpowiednia do jakości, często w promocjach

Chcesz pochwalić czekoladowa myszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • elegancki zapach na wieczór
  • Zapach jest mi znany od lat, i od tego czasu zdarza mi się do niego wracać. Dla mnie zapach ten jest elegancki, idealny na wieczory i nocne spotkania w restauracji. Na dzień wydaje mi się zbyt ciężki i duszący. Mimo to uważam,że zapach jest interesujący, trwały i ma w sobie to coś.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 dużych opakowań (50 ml)

Chcesz pochwalić malutka20123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo ładny zapach, chociaż miałam do czynienia z ładniejszymi Tak czy siak ten również niczego sobie. Zamówiłam go w promocji, wszyscy mnie namawiali na niego, bo jaki to on piękny itp.
    Nie żałuję tego wyboru .
    Wady
    - perfum w cenie regularnej bardzo drogi.

Zalety
    + bardzo ładny zapach,
    + wydajny
    +w miarę trwały,
    +podoba się mojemu chłopakowi i innym koleżankom c;
    + wygodny w aplikacji ,
    +elegancki, prosty flakonik .

Używam tego produktu od: od wakacji
    Ilość zużytych opakowań: niecałe pół.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wiki4141 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pięknie pachnie, lecz na chwilę.
  • Perfumy Little Black Dress są śliczne i niestety na tym się kończą zalety tegoż produktu. Gdyby zapach się trzymał dłużej niż 5 minut wszystko byłoby z nimi w porządku. Cena nie jest na zbyt niska by perfumy mogłyby mieć aż tak nikłe zaperfumowanie... Daję ocenę 3.
    Wielka szkoda.

Ilość zużytych opakowań: 2 x 30ml

Chcesz pochwalić kasiaaa119922 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Elegancki zapach
  • Zapach jest na prawdę urzekający.
    Jest elegancki, słodki, nieźle trzyma się na skórze, a do tego jest tani. Polecam każdemu, kto jeszcze nie próbował. Na prawdę warto.

Używam tego produktu od: trzy lata
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić _Joasia__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • dawno, dawno temu...
  • Zapach poznalam 13 lat temu będąc na wakacjach na ktorych poznalam mojego męża. Pachniala nim moja koleżanka z ktora dzielilam pokój. Zapach znalam wcześniej ze stron perfumowanych, ale na niej dopiero poczułam go tak w pełni. Zapach podobal mi sie na stronach w katalogu ale nie na tyle by go zakupic. Ja wtedy bylam zakochana w dolce vicie i noa cacharela hahaha. Wychodząc wieczorem psikalysmy sie jak szalone czym popadnie i heja na wojaże . I w dzień psikania LBD wpadłam na mojego męża. Ach co to sie działo. Milosc od pierwszego wejrzenia, wspolne randki, siedzenie do rana na plaży, no po prostu cos wspaniałego okraszonego lipcowym gorącem, wodą, piaskiem, muzyka i little black dress. Ten zapach mimo, ze nie mój, zawsze będzie mi sie kojarzyl z czyms wyjatkowym. Wtedy perfumy wydawaly mi sie bardzo mocne, kobiece, wieczorowe, slodkawe, aczkolwiek z jakąś drazniaca nuta, swidrujaca w nosie, uzyte w nadmiarze powodowaly migrene. Mimo wszystko jak na avon to te perfumy przetrwaly próbę czasu i nadal maja rzesze zwolenniczek. Zaliczam je do kategorii "te elegantsze avonowskie". W perfumach avon nie potrafię wyczuc poszczególnych nut zapachowych. Niektorych ich zapachow szczerze nienawidze. Tych nie kupie, uzywac też nie mam zamiaru, ale ze względu na takie mile wspomnienia nie moge ich bardzo nisko ocenić.

Używam tego produktu od: wiele lat
    Ilość zużytych opakowań: probki, psiki z pełnowymiarowego opakowania

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Ewelinka13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na poczštku ach! teraz ech...
  • Zupełnie nie wiem co się z nim stało, zaczšł dziwnie pachnieć, tak jak na poczatku nie pachniał.

Gdy go zamówiłam bardzo mi się podobał, klasyczny, ładny zapach pasujšcy na dzień jak i na wieczór.

Ostatnio zaczšł mnie dusić, jakby przydymiony (?) zapach. Nie mam go nawet rok żeby miał sie tak zepsuć czy coœ, nie wiem co się stało...

Do tego słabo się utrzymuje.

Chcesz pochwalić MrsRollercoaster za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij