Avon, Little Black Dress EDP

Powiększ Avon, Little Black Dress EDP

Zgłaszająca osoba: Sistar

Elegancki, uniwersalny zapach niczym mała czarna. Polecany zwłaszcza na wieczór, większe wyjście oraz także wtedy, gdy chcemy się poczuć wyjątkowo.
Prosta, klasyczna buteleczka kryjąca w sobie złotą kompozycję perfum.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: afrykański imbir, kolendra, cyklamen
nuta serca: różowa peonia, gardenia, ylang-ylang, kwiat księżycowy
nuta bazy: drzewo mleczne, japońska śliwka, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

• To jest to.
  • Pierwsza rzeczą na jaką zwróciłam uwagę był flakon. Elegancki i prosty, tego też oczekiwałam od zapachu. Gdy poczułam jak pachnie od koleżanki od razu zakupiłam dwa opakowania po 30ml w promocyniej cenie. Mmm. Co za zapach, uważam go za tak wyjątkowy, że używam go tylko na wyjście z moim mężczyzną. Dodaje mi pewności siebie i kobiecości.
    Cudo!!
    Długo utrzymuję się na ubraniu, na skórze już gorzej. Ale chyba nigdy z niego nie zrezygnuje ;o

Chcesz pochwalić passionateerato za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cieplutko, śliwkowo i czysto
  • Muszę się przyznać, że zapach LBD zachwycił mnie na znajomej. Używała ich codziennie i zawsze ilekroć z nią rozmawiałam owiewał mnie cudowny, słodki ale broń Boże nie mdły zapach, tak miły dla nosa i elegancki że wreszcie musiałam zapytać czego używa i zaopatrzyć się w to cudeńko, po prostu nie dawało mi to spokoju.

Wreszcie zaopatrzyłam się we flakonik 30 ml, jako fanka bardziej jednak rześkich i świeżych zapachów nie byłam pewna czy dobrze będę się w nich czuła.

I tak oto odkryłam jeden z zapachów do których z pewnością będę wracała

Myślę że zapach ten każdy interpretuje nieco inaczej, wiadomo różne mamy skojarzenia, gusta, inaczej odczuwamy. Jednak mimo to poważę się na stwierdzenie że Little Black Dress to zapach bezpieczny. Nie jest bowiem agresywny ale nie mam mu nic do zarzucenia w kwestii trwałości, ok 10 godzin jest wyczuwalny i to z dystansu ok 3 kroków choć naturalnie zależy to od tego ile go na siebie wylejemy

Zapach jest miły dla nosa - ani ostry, ani mdły ani duszący. Czuję w nim słodycz śliwki, jakąś osobliwą kremową świeżość, kwiaty. Słowem - jak dla mnie bezpieczna i elegancka kompozycja.

Flakonik jaki jest każdy widzi - minimalistyczny i w sumie oddaje zawartość, jest skromnie lecz z klasą

Używam tego produktu od: wiosny 2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Claudia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyczny
  • Elegancki, delikatny, nie nachalny.
    Jeden z moich ulubionych.

Wadą jest to, że nie jest zbyt trwały i trzeba często poprawiać.
    Ładny flakonik.
    Przystępna cena.

Używam tego produktu od: Ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 flakoniki

Chcesz pochwalić Joanna12345_f za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wieczorowy
  • Kiedyś często używałam tego zapachu jednak mi się znudził. Jest trwały ale zdecydowanie zapach wieczorowy, dla mnie na dzień za mocny. Jest też popularny i nie podobało mi się, że w pracy co druga kobieta nim pachniała. Ja lubię pachnieć inaczej i bardziej świeżo. Perfum raczej dla starszych osób.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Anka2708 za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłość mego życia!
  • Perfumy wylewam na siebie tonami…;-) Uwielbiam ich zapach, jest wyjątkowo kobiecy, sexy i przy tym nie dusi, nie powoduje bólu głowy, nie jest za słodki – wprost idealne połączenie!
    +wydajny
    +dostępny (w katalogach, ale i w sklepach Avon)
    + bardzo trwały
    +korzystna cena
    +unikalny zapach!

Chcesz pochwalić eleganckaania za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • Mimo, że używam perfum raczej z górnych półek zawsze posiadam na toaletce właśnie te perfumy. Są eleganckie i budzą miłe skojarzenia... są idealne zarówno dla młodych jak i nieco starszych kobiet. Zawsze będę wierna temu zapachowi

Używam tego produktu od: ok. 14 lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 16 buteleczek

Chcesz pochwalić nysiak1910 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam.
  • szczerze mówiąc nigdy nie kupiłam sama sobie perfum. Dostałam je w prezencie od mamy. Zadajac kłam, że są to perfumy dla starszych pań...mam 21lat i bardzo je lubię, ale ja generalnie lubię retro, klasykę i pudrowe perfumy. Nie czuje niestosowności urzywając je na codzień do jeansów i sweterka. jeden z moich ulubionych zapachów. elegancja w przyjemnym wydaniu.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: wydajne. drugie może trzecie.

Chcesz pochwalić dmuchawcelatawce za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawdziwie kobiece jak Audrey Hepburn
  • Pamiętam ten zapach z czasów podstawówki. Wówczas wraz z mamą było nas stać jedynie na dezodorant, który obie namiętnie używałyśmy. Wtedy mała czarna wydawała mi się zdecydowanym, mocnym zapachem, dla kobiety z jajem. Od tego czasu minęło wiele lat, a ja znów zapragnęłam poczuć na swojej skórze zapach, który towarzyszył mi przez najpiękniejsze lata mojego życia.
    Po pierwszej aplikacji poczułam delikatną, słodką woń, pewnie duża w tym zasługa drzewa mlecznego, które zdecydowanie bryluje w tym zestawie. Zdziwiłam się, bo w mojej pamięci ten zapach zapisał się jako niezwykle mocny i intensywny, ale dla 12 latki co drugi zapach był wówczas szalenie mocny
    ***- Małą czarną adresuję dla kobiet lubiących nieśmiertelną klasykę. Są synonimem kobiecości, naturalnego, niewymuszonego piękna. Mają w sobie rzadki wdzięk i wewnętrzne piękno. Intrygują, przepełniają szykiem i elegancją.
    Jej woń przypomina mi styl Audrey Hepburn- skromną, niewymuszoną elegancję. Bo siła Audrey tkwiła w prostocie.....

*********
    *trwałość -zadowalająca. Z powodzeniem towarzyszy mi przez cały dzień.
    *"flaszka"-nijaka. strasznie skromna buteleczka, nie rzucająca się w oczy. Producent mógłby się bardziej postarać.
    *cena- na allegro bardzo przystępna (około 32 zł z wysyłką)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić andzelika666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • uwielbiam ten zapach , który kojarzy mi się ze zmysłową ,pełną sekapilu kobietą . Najlepsze w zimne jesienno - zimowe dni...polecam dla pań po 30, choć młodsze panie też przekonują się do klasyki

Używam tego produktu od: od 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: nie liczę

Chcesz pochwalić sylunek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciekawy, ale czegoś mi w nim brakuje
  • Kolejny z klasyków Avonu, który postanowiłam wypróbować. Zaopatrzyłam się w buteleczkę 30 ml.

Obietnica producenta:
    "Ponadczasowy, zawsze modny zapach z rodziny kwiatowo-orientalnej, stworzony z myślą o kobiecie eleganckiej, która uwielbia nieprzemijający czar klasyki - małą czarną, perły i dobre perfumy..."

Standardowe 50 ml, do kupienia jednak również w wersji o 20 ml mniejszej. Nie wyróżniająca się buteleczka o klasycznym, kwadratowym kształcie. Szata graficzna - najdelikatniej mówiąc - bardzo oszczędna.

Moje doświadczenia:
    Zapach kupowałam w ciemno, bazując jedynie na jego dobrej opinii. Zapach mocny, wyrazisty, szalenie kobiecy, ale jednak z taką delikatną, trochę męską domieszką. Lubię myśleć o tych perfumach, jako o zapachu stworzonym dla kobiety pewnej siebie, dominującej i silnej. Zdecydowanie wieczorowy, ale ja kocham psikać się takimi perfumami również w dzień, nie jestem fanką kwiatowych, delikatnych, słodkich zapachów.
    Na mojej skórze - jak i na moich ubraniach - bardzo długo się utrzymuje, nie wietrzeje. Często jeszcze wieczorem - gdy spsikałam sie nimi rano - jeszcze czuję ten zapach.
    Przez pierwszych kilkanaście sekund czuć zapach alkoholu na skórze, jednak bardzo szybko przybiera on już "swój" zapach.
    Mam wrażenie, że na skórze pachnie inaczej niż w buteleczce. O ile w flakoniku wyczuwamy głównie te orientalne nuty, to na skórze przebijają bardziej te kwiatowe.
    Niemniej jednak zapach przyjemny. Aczkolwiek raczej już po niego nie sięgnę, nie jestem moim faworytem.
    Ale fajnie było go wypróbować.

Cena i dostępność:
    Do kupienia w Avonie. Cena regularna buteleczki 50 ml to 76 zł, 30 ml to 48 zł.

Podsumowanie:
    Ciekawy zapach, zaliczany do klasyków. Mimo wszystko jednak nie powalił mnie na tyle, żebym chciała po niego sięgnąć w najbliższym czasie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno 30 ml

Chcesz pochwalić PolskaBridget za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij