Avon, Little Black Dress EDP

Powiększ Avon, Little Black Dress EDP
Produkt dostępny w 2 sklepach. Cena już od 25,00 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Sistar

Elegancki, uniwersalny zapach niczym mała czarna. Polecany zwłaszcza na wieczór, większe wyjście oraz także wtedy, gdy chcemy się poczuć wyjątkowo.
Prosta, klasyczna buteleczka kryjąca w sobie złotą kompozycję perfum.

Nuty zapachowe:

nuta głowy: afrykański imbir, kolendra, cyklamen
nuta serca: różowa peonia, gardenia, ylang-ylang, kwiat księżycowy
nuta bazy: drzewo mleczne, japońska śliwka, piżmo.

Cena: 18zł / 9ml ; 64,90zł / 50ml

• Tani Armani
  • Pachną sukcesem! Na próżno szukać w nich sexu, kobiecego wdzięku, matczynego ciepła.
    To perfumy dla kobiet pewnych siebie, zapach nastawiony na realizację jakiegoś celu, świetnie leży na białej koszuli i jest w tym skuteczny, wiem bo sprawdziłam! Jeden z niewielu zapachów Avon, który długo się utrzymuje. Ma lekko męską domieszkę, wyczuwam mocno śliwkę i imbir.
    Cóż, bywają takie momenty w życiu, że nie stać nas na drogie zapachy a dzięki BLD możemy pachnieć dobrze za na prawdę nieduże pieniądze!

Ilość zużytych opakowań: 2 szt

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić aniajagu za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Serum na zmarszczki

• Zapach o adekwatnej nazwie
  • Jest tak samo klasyczny i pewny jak mała czarna. Długo się utrzymuje, dodaje kobiecości i otula szyję, nadgarstki. Uwielbiam ten zapach. Jest sprawdzony, niezawodny i sprawia, że czuję się jak dama

Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Chcesz pochwalić Sillvia1892 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny na wieczorne wyjścia
  • Jest to jeden z moich najbardziej ulubionych zapachów od Avonu i co jakiś czas z chęcią do niego wracam.
    Jest bardzo "ciepły",intensywny i wydajny.Niewielka ilość wystarcza,by utrzymywał się przez wiele długich godzin.
    Idealny na wieczorne wyjścia.Mając go "na sobie" można czuć się naprawdę elegancko.W mojej ocenie dodaje pewności siebie.
    Zużyłam już kilka buteleczek i to na pewno nie koniec.

Ilość zużytych opakowań: 8 dużych 50ml

Chcesz pochwalić pockett za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyka sama w sobie
  • Perfum Little Black Dress uzywam juz ponad 2 lata. Są one wyraziste, pełne elegancji i wdzięku. Idealne dla kobiety ceniącej klasę. Zapach jest dośc mocny, ale nie sądzę, że jest to wada, ponieważ kompozycja składników wpływa na to, że na początku projekcji zapach jest silny, potem zas traci on swa moc i przechodzi w bardziej deliaktny. Perfumy sa jak dla mnie dlugotrwale, wyczuwalne sa na ubraniu oraz na ciele pod koniec dnia. Czesto sa do nabycia w promocji, w zestawach , czasem w mniejszym opakowaniu niz standardowe. Potwierdzam, ze flakon jest toporny i jak dla mnie ten ksztalt nie jest zachecajacy. Niemniej jednak perfumy oceniam pozytywnie i polecam.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyczny, elegancki, ale nie za mocny
  • Bardzo lubię te perfumy Avonu i to od długich lat, są ponadczasowe, jak klasyka. Moim zdaniem zapach traci wiele na swojej krótkotrwałości, ale poza tym niewiele ma minusów. No, osobiście zmieniłabym mu opakowanie, bo to jest za toporne, flakon wygląda jak męski. Natomiast sam zapach ultra kobiecy, kiedy go wącham, wyobrażam sobie panią dyrektor, w czarnym garniturze i z aktówką w ręku. Czuć cyklamen, peonię, gardenię, bardzo wyraźnie ylang-ylang, kwiat księżycowy, drzewo mleczne. Ani trochę piżma (na szczęście!), mimo iż znajduje się w kompozycji. Zapach lekki, ale przełamany surowością. Z pazurem.

Minusy:
    -krótkotrwały,
    -niezbyt ładny flakon,
    -drogi, ale w promocji jest ok.

Plusy:
    -bardzo ładny, klasyczny zapach.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam ten zapach
  • To mój zapach nr 1. Uwielbiam go, to była "miłość od pierwszego ...". Używam go na co dzień, na wieczór - jest doskonały na każdą okazję. Jesteśmy razem juz od dawna

ZALETY:
    - klasyka linii zapachowej avon
    - oryginalny
    - kobiecy i elegancki
    - dostępność

WADY:
    - brak

Używam tego produktu od: 2005
    Ilość zużytych opakowań: 7 dużych

Chcesz pochwalić barabara7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Produkt kupiłam w ciemno, nie znałam wcześniej tego zapachu. Po 3 miesięcznym użytkowaniu mogę śmiało go polecić. Zapach jest ładny, klasyczny i wyrazisty. Ta wyrazistość może nie każdemu przypaść do gustu, jednak warto dodać, że Little Black Dress w żaden sposób nosa nie drażni. Zapach jest przyjemny i bardzo elegancki. Każda kobieta powinna mieć coś podobnego w posiadaniu. Do trwałości zapachu nie mam zastrzeżeń, utrzymuje się u mnie naprawdę długo.

Chcesz pochwalić Rebelka M za czytelną i pomocną recenzję?
  • klasyczna doskonałość katalogów Avon.
  • Większość składników tego zapachu poznałam dopiero przy testowaniu Little Black Dress, toteż nie mam porównania jak prezentowałyby się solo czy też w innym towarzystwie, ale - co najważniejsze - we własnym gronie doskonale się uzupełniają tworząc idealną feerię zapachu.

Avon Little Black Dress to klasyka katalogów, znana od dawna. Pamiętam ją z czasów szkoły podstawowej, kiedy czułam ją na mamach moich koleżanek i stanowiła dla mnie kwintesencję dorosłej kobiety. Potem zapach zapomniałam... poznałam go na nowo całkiem niedawno i znów przepadałam - tym razem jako dorosła osoba

Poznałabym go w nocy o północy, jest tak specyficznie duszący... ale nic bardziej mylnego, jeśli zdaje się Wam, że jest przez to ciężki i niedający się okiełznać!

Mam wrażenie, że zapach nie rozwija się, a ociepla. Jakby nasza skóra i otoczenie delikatnie go podgrzewała i otula nas jak ciepły, miękki i cudownie pachnący bezpieczeństwem polarowy złoty kocyk

Zapewne bardziej nadaje się na wieczór, niż na dzień. Na jesienno-zimowe dni niż letnie upały, ale - co można zauważyć czytając recenzje perfum, jakie zamieszczam - mam zgoła inny gust od większości i perfumy w kategorii dzień-noc czy pora roku - dla mnie nie istnieją.

Zapach mi się szalenie podoba, o każdej porze! Przecież o każdej porze chce być interesującą kobietą, a Wy?

Używam tego produktu od: około roku.
    Ilość zużytych opakowań: w ciągu drugiego i wiele, wiele testów.

Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • cukierkowe love
  • Jest to mój zapach nr 1. Używam go na co dzień do pracy. Myślę, że w tej wersji sprawdza się świetnie i mogę powiedzieć, że jest to MÓJ zapach ;-)
    +oryginalny
    +indywidualnie dopasowuje się do skóry (może to dziwne, ale gdy moja koleżanka z pracy miała na sobie ten sam zapach to wydawało mi się, że ona używa na pewno czegoś innego – na mnie perfumy pachniały inaczej)
    +wydajne
    +słodki, cukierkowy, a jednocześnie kobiecy i elegancki
    +niska cena
    +dostępność

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić fashionsister18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyczna elegancja
  • Jestem szczęściarą, bo zapachy Avon na mnie - i na moich ubraniach - trzymają się naprawdę bardzo długo. Wystarczy, że popsikam się nimi rano, a jeszcze wieczorem są wyraźnie wyczuwalne. Dlatego tak uwielbiam wszystko to, co Avon oferuje

Po zużyciu całej buteleczki uważam, że...
    Jestem bardzo zadowolona z tych perfum i na pewno w następnym katalogu kupię buteleczkę 50 ml.
    Zapach jest elegancki, wyrazisty, ale nie przytłaczający. Kojarzy mi się trochę z jakąś gwiazdą filmową, ale to może moja fantazja już wybiega już na jakieś dzikie tory.
    Idealny na wieczór, ale również w dzień sprawdzi się całkiem fajnie. Bardziej jednak w te jesienno-zimowe okresy, aniżeli w lato. Myślę, że na cieplejsze miesiące lepiej sprawdzą się zapachy owocowe lub kwiatowe. Ten jest zdecydowanie bardziej orientalny, "drzewny". Trochę kwiatów też przebija, ale nie jest to jakoś wyraźnie odczuwalne.
    Zgadzam się z opinią, że jest to bezpieczny zapach, ale do młodych dziewczyn zupełnie mi on nie pasuje. Sprawdzi się u kobiet od dwudziestki w górę, bo dodaje szyku.
    Jak już pisałam, u mnie zapachy Avon trzymają się wiele, wiele godzin, wiec na nie nie narzekam.

Plusy i minusy:
    + elegancki, wyrazisty, ale nie przytłaczający zapach
    + duża trwałość (ale u mnie zapachy Avon trzymają się naprawdę przez długie godziny)
    + przyjazna dla portfela cena
    + elegancka buteleczka bez udziwnień.

Używam tego produktu od: używałam go od listopada 2014 do marca 2015
    Ilość zużytych opakowań: jedna butelka 30 ml

Chcesz pochwalić _Socjolozka_ za czytelną i pomocną recenzję?