Avon, Little Black Dress EDP

Powiększ Avon, Little Black Dress EDP

Zgłaszająca osoba: Sistar

Elegancki, uniwersalny zapach niczym mała czarna. Polecany zwłaszcza na wieczór, większe wyjście oraz także wtedy, gdy chcemy się poczuć wyjątkowo.
Prosta, klasyczna buteleczka kryjąca w sobie złotą kompozycję perfum.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: afrykański imbir, kolendra, cyklamen
nuta serca: różowa peonia, gardenia, ylang-ylang, kwiat księżycowy
nuta bazy: drzewo mleczne, japońska śliwka, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

• dawno, dawno temu...
  • Zapach poznalam 13 lat temu będąc na wakacjach na ktorych poznalam mojego męża. Pachniala nim moja koleżanka z ktora dzielilam pokój. Zapach znalam wcześniej ze stron perfumowanych, ale na niej dopiero poczułam go tak w pełni. Zapach podobal mi sie na stronach w katalogu ale nie na tyle by go zakupic. Ja wtedy bylam zakochana w dolce vicie i noa cacharela hahaha. Wychodząc wieczorem psikalysmy sie jak szalone czym popadnie i heja na wojaże . I w dzień psikania LBD wpadłam na mojego męża. Ach co to sie działo. Milosc od pierwszego wejrzenia, wspolne randki, siedzenie do rana na plaży, no po prostu cos wspaniałego okraszonego lipcowym gorącem, wodą, piaskiem, muzyka i little black dress. Ten zapach mimo, ze nie mój, zawsze będzie mi sie kojarzyl z czyms wyjatkowym. Wtedy perfumy wydawaly mi sie bardzo mocne, kobiece, wieczorowe, slodkawe, aczkolwiek z jakąś drazniaca nuta, swidrujaca w nosie, uzyte w nadmiarze powodowaly migrene. Mimo wszystko jak na avon to te perfumy przetrwaly próbę czasu i nadal maja rzesze zwolenniczek. Zaliczam je do kategorii "te elegantsze avonowskie". W perfumach avon nie potrafię wyczuc poszczególnych nut zapachowych. Niektorych ich zapachow szczerze nienawidze. Tych nie kupie, uzywac też nie mam zamiaru, ale ze względu na takie mile wspomnienia nie moge ich bardzo nisko ocenić.

Używam tego produktu od: wiele lat
    Ilość zużytych opakowań: probki, psiki z pełnowymiarowego opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ewelinka13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na poczštku ach! teraz ech...
  • Zupełnie nie wiem co się z nim stało, zaczšł dziwnie pachnieć, tak jak na poczatku nie pachniał.

Gdy go zamówiłam bardzo mi się podobał, klasyczny, ładny zapach pasujšcy na dzień jak i na wieczór.

Ostatnio zaczšł mnie dusić, jakby przydymiony (?) zapach. Nie mam go nawet rok żeby miał sie tak zepsuć czy coœ, nie wiem co się stało...

Do tego słabo się utrzymuje.

Chcesz pochwalić MrsRollercoaster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam do tego zapachu sentyment
  • Pamiętam moje pierwsze zetknięcie z tym zapachem w katalogu.
    Będąc małą "siusimajtką" po raz pierwszy mając avonowski katalog w rękach uradowana każdą następną pachnącą stroną tarłam nadgarstkiem jak szalona, każdą z nich, aż się gniotły i się "napawałam" tymi wszystkimi woniami ;P
    Kiedy trafiłam na stronę z Little Black Dress zakochałam się w tym zapachu.
    Nie wiem czemu, ale zawsze kojarzył mi się (i kojarzy do tej pory) ze świętami Bożego Narodzenia... Może dlatego, że moja mama używała ich przez pewien czas właśnie zimową porą.
    Dochodzę jednak do wniosku, że na chwilę obecną nie chciałabym tak pachnieć.
    Są piękne, ale wolę czuć je na kimś niż na sobie.
    Pudrowe, mocne, raczej dla dojrzałej kobiety, chociaż ja nie lubię takiego szufladkowania zapachów.
    Może tak jest lepiej.
    Ma swój cudowny urok, ale nie czuję żeby był "mój".
    Może kiedyś...

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: moja mama używała

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NuevaMujer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Zapach poznalam wiele lat temu,jako nastolatka.Jest godny uwagi,nie narzucający się,klasyczny,elegancki.Świetnie sprawdza się na wieczor,na nie zobowiązujące spotkanie ze znajomymi.Mógłby utrzymywać się dłużej ale jakość jest adekwatna do ceny.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Pika28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubiłam
  • Jako nastolatka często wracałam do tych perfum i byłam dość zadowolona. Jedyne co mi przeszkadzało to charakterystyczna dla perfum z avonu nutka...
    Perfumy mocne, zdecydowane i wieczorowe. Bardzo długo utrzymywały się i były wydajne. Flakonik prosty, miły dla oka.
    Polecam osobom lubiącym czerń i eleganckie stroje.

Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Zapach jeden z lepszych z avonu,można go niedrogo kupić,zapach ciepły otulający ale raczej blisko skórny,jest elegancki na wyjścia,lub jesien zima,troche za pudrowy zapach co mnie męczy jak zadużo pśiknę,od czasu do czasu się nim spryskuje coś w nim jest niewyczuwam w nim żadnej konkretnej nuty,mam op 30ml,to takibezpieczny perfum na wyjścia jak nie mamy kasy na droższe perfumy.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić crowt23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Elegancja za małe pieniądze
  • Zapach ten poznałam w szkole średniej, jakieś 6 lat temu. Wtedy kupiłam sobie mały flakonik 30ml w kształcie kulki. Bardzo mi się spodobał na pachnącej stronie i taki też był w rzeczywistości. Później kupiłam kolejne 30 ml, a dziś przyszła paczuszka z flakonikiem pełnowymiarowym. Zapach ten oceniam na elegancki, ani słodki ani świeży. Mocny jak na perfumy za tę cenę. Pasuje i na ważne przyjęcia i spotkania jak i na codzienne wyjścia. Ten zapach mnie uwiódł, że muszę go zawsze mieć w swojej toaletce. Mi podobał się po powąchaniu pachnącej strony ale radziłabym zapoznać się z próbkami tak jak w przypadku każdego zapachu.
    Flakonik prosty, dobry do torebki, korek mocno się trzyma, nie spada.
    Będę kupować go dopóki Avon nie wycofa.
    I cena katalogowa trochę zbyt duża, radzę poszukać za mniejsze pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: 2 x 30 ml i początek 1 x 50 ml

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Twoje Slodkie Marzenie za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Krótko i na temat:
    PLUSY:
    - śliczny flakonik
    - cena w promocji ok. 20 zł za 30 ml
    - dostępność
    - klasyczny zapach, świetny na dzień i na wieczór

MINUSY:
    - nietrwały. krótko go czuć, przez co trzeba psikać się kilkakrotnie w ciągu dnia, a więc również niewydajny, jednak myślę, że kupię go kiedyś znowu.

Ilość zużytych opakowań: 1 (30 ml)

Chcesz pochwalić october93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię go
  • Kupiłam go już kilka razy . Często dostępny w promocji . Jest fajniutki na co dzień jak i na wieczór . Mi akurat przypasował . Całkiem trwały . Mój ulubiony zapach z Avon . Jestem zadowolona że go posiadam .

Ilość zużytych opakowań: 5 flakoników różnych wielkości

Chcesz pochwalić NowaLimonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny
  • Ostatnio zamowiłam z Avonu w pakiecie Incandessence i Little Black Dress każdy 30 ml . Zacznę od tego ze ile bym na siebie go nie wylała to go zabardzo nie czuję. Często muszę sie dopryskiwać. Zaraz po aplikacji zapach podoba mi się. Nie jest szalenie elegancki ale ujdzie na codzień. Wyczuwam kwiaty. Nie uważam żeby były ciężkie . Drewna raczej nie wyczuwam ani żadnych cięższych nut oraz śliwki. Nie są to według mnie perfumy orientalne tylko poprostu zwyczajne z gatunku kwiatowych. Za ta cenę nie ma co marudzić i perfumy zużyje oczywiście ale wiecej pewnie nie kupię. Chciałam również dodać ze w późniejszej fazie wyczuwam mydlaną nutę. Raczej bliskoskórne, mała projekcja. Szału nie ma ale tak jak mówiłam cena bardzo niska. Podobno kiedyś LBD był lepszy i wogóle avonowskie perfumy miały lepszą jakość (sugeruje się opinią innych osób, ponieważ dopiero od niedawna je zamawiam ). Wierzę na słowo ,że tak faktycznie było

Używam tego produktu od: nie dawna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij