Avon, Little Black Dress EDP

Powiększ Avon, Little Black Dress EDP

Zgłaszająca osoba: Sistar

Elegancki, uniwersalny zapach niczym mała czarna. Polecany zwłaszcza na wieczór, większe wyjście oraz także wtedy, gdy chcemy się poczuć wyjątkowo.
Prosta, klasyczna buteleczka kryjąca w sobie złotą kompozycję perfum.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: afrykański imbir, kolendra, cyklamen
nuta serca: różowa peonia, gardenia, ylang-ylang, kwiat księżycowy
nuta bazy: drzewo mleczne, japońska śliwka, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

• Piękny ale mało trwały
  • Subtelny zapach pasujący idealny do stylu glamour, na wieczorne wyjścia. Rzeczywiście dopełnia małą czarną Nosi się bardzo przyjemnie, niestety dość szybko znika.

+ cena (dodatkowy + jest często w zestawach promocyjnych)
    + delikatny zapach
    + idealnie skomponowany
    + dostępność

- po ok 2-3 h zapach znika

Dużo produktów Avon jest mocno alergizujących, przynajmniej jak dla mnie, i za to dodatkowy plus:
    + nie uczula

Używam tego produktu od: ok roku
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić saagatta za czytelną i pomocną recenzję?
  • ostatni raz dodaje recenzję!!!
  • Nie wiem, czemu znikają recenzję kosmetyków... Ale przyznam szczerze, że jest to denerwujące. To moja 3 recenzja, jeśli znowu zniknie daje sobie spokój z tym portalem, są inne;-)
    Zapach ładny, elegancki,szlachetny i bardzo bezpieczny!!!! Nazwa idealnie odpowiada zapachowi. Przyznaje, że zapach nosi się bardzo dobrze, a do małej czarnej....pasuje jak ulał. Nie tylko do sukienki, lubię ją też do czarnej skóry i koszuli w kratę. Zapach dodaje tego czegoś... Elegancko grzecznego z nutką zadzioru. Tak samo jak z małą czarna...i mega krwistymi czerwonymi ustami. Co tu kryć, lubię ten zapach i mam go gdzieś zawsze w domu... Pasuje mi idealnie na okres jesienno-zimowy, w wakacje wskakuje w nowe zapachy:-D
    Butelka prosta, elegancka...bez udziwnień. Dobrze się trzyma w ręku, nic się nie psuje i nie ściera. Cena bardzo różna-jak to w avonie- małe 30 ml do torebki od 15zł do 22zł, butla 50 ml około 39,99 lub 50 zł w całym zestawie. I w takich cenach lubię tą firmę
    No i zapomniałam o najważniejszym: trwałość. Nie mam pojęcia jak ten punkt ocenić. U mnie... Są dni, że trwa kilka godzin, ale z każdą godziną traci na intensywności. Innym razem kwitnie i kocham ten stan. U mojej mamy żyje zadziwiająco długo i ciągle rozkwita. Podkreślam jednak, że u każdego będzie ten proces trwał krócej lub dłużej.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 po 30 ml i 2 po 50 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo ładny zapach
  • Zapach bardzo mi się spodobał, obecnie używam 2 opakowanie. Jest oryginalny i bardzo kobiecy. Myślę, że pasuje każdej kobiecie jak i w każdej sytuacji – niezależnie od otoczenia, czy jest to jakieś spotkanie biznesowe czy elegancki, romantyczny wieczór, czy zwykły spacer. Lubię ten zapach, towarzyszy mi praktycznie wszędzie. Jego zaletą jest trwałość – wystarczy niewielką ilość spryskać szyję każdego dnia, a zapach wyczuwalny jest aż do wieczora, czasami czuję go też pod prysznicem. Cena jest ok., wydajność również – niewątpliwie produkt warty poleceniam.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić lucjar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trochę przereklamowany klasyk
  • Nie rozumiem fenomenu tego zapachu. Używałam nawet mgiełki little black dress i to jej zapach odpowiadał mi bardziej niż wersja podstawowa. Używałam też wersji little gold dress, little white dress czy little pink dres i one też wydają mi się znacznie ładniejsze. Wiadomo, każdy zapach jest inny. Ja jednak psikam się wszystkim co tylko mama przyniesie mi z avonu Ze wszystkich zapachów little ... dress ten najmniej mi odpowiada. Trochę bazarowy, poważny, niedopracowany.

Używam tego produktu od: ciężko określić
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić B l a i r za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to.
  • Pierwsza rzeczą na jaką zwróciłam uwagę był flakon. Elegancki i prosty, tego też oczekiwałam od zapachu. Gdy poczułam jak pachnie od koleżanki od razu zakupiłam dwa opakowania po 30ml w promocyniej cenie. Mmm. Co za zapach, uważam go za tak wyjątkowy, że używam go tylko na wyjście z moim mężczyzną. Dodaje mi pewności siebie i kobiecości.
    Cudo!!
    Długo utrzymuję się na ubraniu, na skórze już gorzej. Ale chyba nigdy z niego nie zrezygnuje ;o

Chcesz pochwalić passionateerato za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cieplutko, śliwkowo i czysto
  • Muszę się przyznać, że zapach LBD zachwycił mnie na znajomej. Używała ich codziennie i zawsze ilekroć z nią rozmawiałam owiewał mnie cudowny, słodki ale broń Boże nie mdły zapach, tak miły dla nosa i elegancki że wreszcie musiałam zapytać czego używa i zaopatrzyć się w to cudeńko, po prostu nie dawało mi to spokoju.

Wreszcie zaopatrzyłam się we flakonik 30 ml, jako fanka bardziej jednak rześkich i świeżych zapachów nie byłam pewna czy dobrze będę się w nich czuła.

I tak oto odkryłam jeden z zapachów do których z pewnością będę wracała

Myślę że zapach ten każdy interpretuje nieco inaczej, wiadomo różne mamy skojarzenia, gusta, inaczej odczuwamy. Jednak mimo to poważę się na stwierdzenie że Little Black Dress to zapach bezpieczny. Nie jest bowiem agresywny ale nie mam mu nic do zarzucenia w kwestii trwałości, ok 10 godzin jest wyczuwalny i to z dystansu ok 3 kroków choć naturalnie zależy to od tego ile go na siebie wylejemy

Zapach jest miły dla nosa - ani ostry, ani mdły ani duszący. Czuję w nim słodycz śliwki, jakąś osobliwą kremową świeżość, kwiaty. Słowem - jak dla mnie bezpieczna i elegancka kompozycja.

Flakonik jaki jest każdy widzi - minimalistyczny i w sumie oddaje zawartość, jest skromnie lecz z klasą

Używam tego produktu od: wiosny 2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Claudia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyczny
  • Elegancki, delikatny, nie nachalny.
    Jeden z moich ulubionych.

Wadą jest to, że nie jest zbyt trwały i trzeba często poprawiać.
    Ładny flakonik.
    Przystępna cena.

Używam tego produktu od: Ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 flakoniki

Chcesz pochwalić Joanna12345_f za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wieczorowy
  • Kiedyś często używałam tego zapachu jednak mi się znudził. Jest trwały ale zdecydowanie zapach wieczorowy, dla mnie na dzień za mocny. Jest też popularny i nie podobało mi się, że w pracy co druga kobieta nim pachniała. Ja lubię pachnieć inaczej i bardziej świeżo. Perfum raczej dla starszych osób.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Anka2708 za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłość mego życia!
  • Perfumy wylewam na siebie tonami…;-) Uwielbiam ich zapach, jest wyjątkowo kobiecy, sexy i przy tym nie dusi, nie powoduje bólu głowy, nie jest za słodki – wprost idealne połączenie!
    +wydajny
    +dostępny (w katalogach, ale i w sklepach Avon)
    + bardzo trwały
    +korzystna cena
    +unikalny zapach!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić eleganckaania za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • Mimo, że używam perfum raczej z górnych półek zawsze posiadam na toaletce właśnie te perfumy. Są eleganckie i budzą miłe skojarzenia... są idealne zarówno dla młodych jak i nieco starszych kobiet. Zawsze będę wierna temu zapachowi

Używam tego produktu od: ok. 14 lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 16 buteleczek

Chcesz pochwalić nysiak1910 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij