Avon, Little Black Dress EDP

Powiększ Avon, Little Black Dress EDP

Zgłaszająca osoba: Sistar

Elegancki, uniwersalny zapach niczym mała czarna. Polecany zwłaszcza na wieczór, większe wyjście oraz także wtedy, gdy chcemy się poczuć wyjątkowo.
Prosta, klasyczna buteleczka kryjąca w sobie złotą kompozycję perfum.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: afrykański imbir, kolendra, cyklamen
nuta serca: różowa peonia, gardenia, ylang-ylang, kwiat księżycowy
nuta bazy: drzewo mleczne, japońska śliwka, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

• Elegancki klasyk
  • Zapach jest fajny, bardzo elegancki, trwały i widać że to coś porządniejszego. Kupiłam go w ciemno i nie pożałowałam, chociaż pod koniec, kiedy kończyłam buteleczkę miałam wrażenie, że nie dorosłam jeszcze do tego zapachu.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 cała buteleczka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Weronika_12 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Klasyczny, elegancki, ale nie za mocny
  • Bardzo lubię te perfumy Avonu i to od długich lat, są ponadczasowe, jak klasyka. Moim zdaniem zapach traci wiele na swojej krótkotrwałości, ale poza tym niewiele ma minusów. No, osobiście zmieniłabym mu opakowanie, bo to jest za toporne, flakon wygląda jak męski. Natomiast sam zapach ultra kobiecy, kiedy go wącham, wyobrażam sobie panią dyrektor, w czarnym garniturze i z aktówką w ręku. Czuć cyklamen, peonię, gardenię, bardzo wyraźnie ylang-ylang, kwiat księżycowy, drzewo mleczne. Ani trochę piżma (na szczęście!), mimo iż znajduje się w kompozycji. Zapach lekki, ale przełamany surowością. Z pazurem.

Minusy:
    -krótkotrwały,
    -niezbyt ładny flakon,
    -drogi, ale w promocji jest ok.

Plusy:
    -bardzo ładny, klasyczny zapach.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • klasyka
  • Jest to bardzo klasyczny kwiatowy zapach. W katalogach pojawia się odkąd tylko pamiętam.
    Zapach jest mocny, nie duszący ale mocny. Kojarzy mi się z elegancko ubraną panią po 40-stce i chyba właśnie dlatego nie mogę go nosić codziennie bo jestem połowę młodsza Jednak ma on w sobie coś interesującego co sprawiło że go kupiłam
    Flakon też jest bardzo elegancki chociaż prosty.
    Trwałość zapachu jak na avon zaskakująco dobra bo na ubraniach trzyma się cały dzień
    Polecam paniom lubiącym klasyczne kwiatowe zapachy
    (dodaję tą recenzję drugi raz bo za pierwszym razem zniknęła w dziwnych i niewyjaśnionych okolicznościach)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Rasheya za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękne
  • Z przykrością stwierdzam że moje wpisy skrupulatnie zostają usuwane przez moderatora tej strony z nie znanego mi niestety powodu ( odpowiedzi się nie doczekałam ) dlatego piszę tą opinię ostatni raz bo się odechciewa przy bliższym zapoznaniu się z polityką tej strony.

Perfumy Avonu gorąco polecam. Kupiłam je całkowicie w ciemno sugerując się również recenzjami i absolutnie nie żałuję Pachna delikatnie i kobieco. Tworzą swoimi nutami zapachowymi aurę ciepełka wokół mnie Nie zostawiają za sobą tzw "ogona" są raczej bliskoskórne ale mi to nie przeszkadza - jednak z tego powodu odejmę im pół gwaizdki. Myślę że to zapach który spodoba się większości kobiet. Nadaje się na każdą okazję. Gorąco polecam Paniom lubującym się w mega kobiecych nutkach zapachowych

Używam tego produktu od: od ponad miesiąca ( około dwóch )
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić BeMyFavourite za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam ten zapach
  • To mój zapach nr 1. Uwielbiam go, to była "miłość od pierwszego ...". Używam go na co dzień, na wieczór - jest doskonały na każdą okazję. Jesteśmy razem juz od dawna

ZALETY:
    - klasyka linii zapachowej avon
    - oryginalny
    - kobiecy i elegancki
    - dostępność

WADY:
    - brak

Używam tego produktu od: 2005
    Ilość zużytych opakowań: 7 dużych

Chcesz pochwalić barabara7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach ładny, ale słaba trwałość
  • Zapach piękny, elegancki, bardziej na wieczór niż na dzień. Jednak miałam nadzieję, że będzie bardziej trwały. Niestety, po dwóch godzinach praktycznie go nie czuć.

+bardzo ładny zapach
    +ładna buteleczka

-krótkotrwały zapach
    -niewydajny

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kanady za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Produkt kupiłam w ciemno, nie znałam wcześniej tego zapachu. Po 3 miesięcznym użytkowaniu mogę śmiało go polecić. Zapach jest ładny, klasyczny i wyrazisty. Ta wyrazistość może nie każdemu przypaść do gustu, jednak warto dodać, że Little Black Dress w żaden sposób nosa nie drażni. Zapach jest przyjemny i bardzo elegancki. Każda kobieta powinna mieć coś podobnego w posiadaniu. Do trwałości zapachu nie mam zastrzeżeń, utrzymuje się u mnie naprawdę długo.

Chcesz pochwalić Rebelka M za czytelną i pomocną recenzję?
  • klasyczna doskonałość katalogów Avon.
  • Większość składników tego zapachu poznałam dopiero przy testowaniu Little Black Dress, toteż nie mam porównania jak prezentowałyby się solo czy też w innym towarzystwie, ale - co najważniejsze - we własnym gronie doskonale się uzupełniają tworząc idealną feerię zapachu.

Avon Little Black Dress to klasyka katalogów, znana od dawna. Pamiętam ją z czasów szkoły podstawowej, kiedy czułam ją na mamach moich koleżanek i stanowiła dla mnie kwintesencję dorosłej kobiety. Potem zapach zapomniałam... poznałam go na nowo całkiem niedawno i znów przepadałam - tym razem jako dorosła osoba

Poznałabym go w nocy o północy, jest tak specyficznie duszący... ale nic bardziej mylnego, jeśli zdaje się Wam, że jest przez to ciężki i niedający się okiełznać!

Mam wrażenie, że zapach nie rozwija się, a ociepla. Jakby nasza skóra i otoczenie delikatnie go podgrzewała i otula nas jak ciepły, miękki i cudownie pachnący bezpieczeństwem polarowy złoty kocyk

Zapewne bardziej nadaje się na wieczór, niż na dzień. Na jesienno-zimowe dni niż letnie upały, ale - co można zauważyć czytając recenzje perfum, jakie zamieszczam - mam zgoła inny gust od większości i perfumy w kategorii dzień-noc czy pora roku - dla mnie nie istnieją.

Zapach mi się szalenie podoba, o każdej porze! Przecież o każdej porze chce być interesującą kobietą, a Wy?

Używam tego produktu od: około roku.
    Ilość zużytych opakowań: w ciągu drugiego i wiele, wiele testów.

Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • cukierkowe love
  • Jest to mój zapach nr 1. Używam go na co dzień do pracy. Myślę, że w tej wersji sprawdza się świetnie i mogę powiedzieć, że jest to MÓJ zapach ;-)
    +oryginalny
    +indywidualnie dopasowuje się do skóry (może to dziwne, ale gdy moja koleżanka z pracy miała na sobie ten sam zapach to wydawało mi się, że ona używa na pewno czegoś innego – na mnie perfumy pachniały inaczej)
    +wydajne
    +słodki, cukierkowy, a jednocześnie kobiecy i elegancki
    +niska cena
    +dostępność

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić fashionsister18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyczna elegancja
  • Jestem szczęściarą, bo zapachy Avon na mnie - i na moich ubraniach - trzymają się naprawdę bardzo długo. Wystarczy, że popsikam się nimi rano, a jeszcze wieczorem są wyraźnie wyczuwalne. Dlatego tak uwielbiam wszystko to, co Avon oferuje

Po zużyciu całej buteleczki uważam, że...
    Jestem bardzo zadowolona z tych perfum i na pewno w następnym katalogu kupię buteleczkę 50 ml.
    Zapach jest elegancki, wyrazisty, ale nie przytłaczający. Kojarzy mi się trochę z jakąś gwiazdą filmową, ale to może moja fantazja już wybiega już na jakieś dzikie tory.
    Idealny na wieczór, ale również w dzień sprawdzi się całkiem fajnie. Bardziej jednak w te jesienno-zimowe okresy, aniżeli w lato. Myślę, że na cieplejsze miesiące lepiej sprawdzą się zapachy owocowe lub kwiatowe. Ten jest zdecydowanie bardziej orientalny, "drzewny". Trochę kwiatów też przebija, ale nie jest to jakoś wyraźnie odczuwalne.
    Zgadzam się z opinią, że jest to bezpieczny zapach, ale do młodych dziewczyn zupełnie mi on nie pasuje. Sprawdzi się u kobiet od dwudziestki w górę, bo dodaje szyku.
    Jak już pisałam, u mnie zapachy Avon trzymają się wiele, wiele godzin, wiec na nie nie narzekam.

Plusy i minusy:
    + elegancki, wyrazisty, ale nie przytłaczający zapach
    + duża trwałość (ale u mnie zapachy Avon trzymają się naprawdę przez długie godziny)
    + przyjazna dla portfela cena
    + elegancka buteleczka bez udziwnień.

Używam tego produktu od: używałam go od listopada 2014 do marca 2015
    Ilość zużytych opakowań: jedna butelka 30 ml

Chcesz pochwalić _Socjolozka_ za czytelną i pomocną recenzję?