Avon, Little Black Dress EDP

Powiększ Avon, Little Black Dress EDP

Zgłaszająca osoba: Sistar

Elegancki, uniwersalny zapach niczym mała czarna. Polecany zwłaszcza na wieczór, większe wyjście oraz także wtedy, gdy chcemy się poczuć wyjątkowo.
Prosta, klasyczna buteleczka kryjąca w sobie złotą kompozycję perfum.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: afrykański imbir, kolendra, cyklamen
nuta serca: różowa peonia, gardenia, ylang-ylang, kwiat księżycowy
nuta bazy: drzewo mleczne, japońska śliwka, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

• lubię go
  • Kupiłam go już kilka razy . Często dostępny w promocji . Jest fajniutki na co dzień jak i na wieczór . Mi akurat przypasował . Całkiem trwały . Mój ulubiony zapach z Avon . Jestem zadowolona że go posiadam .

Ilość zużytych opakowań: 5 flakoników różnych wielkości

Chcesz pochwalić NowaLimonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny
  • Ostatnio zamowiłam z Avonu w pakiecie Incandessence i Little Black Dress każdy 30 ml . Zacznę od tego ze ile bym na siebie go nie wylała to go zabardzo nie czuję. Często muszę sie dopryskiwać. Zaraz po aplikacji zapach podoba mi się. Nie jest szalenie elegancki ale ujdzie na codzień. Wyczuwam kwiaty. Nie uważam żeby były ciężkie . Drewna raczej nie wyczuwam ani żadnych cięższych nut oraz śliwki. Nie są to według mnie perfumy orientalne tylko poprostu zwyczajne z gatunku kwiatowych. Za ta cenę nie ma co marudzić i perfumy zużyje oczywiście ale wiecej pewnie nie kupię. Chciałam również dodać ze w późniejszej fazie wyczuwam mydlaną nutę. Raczej bliskoskórne, mała projekcja. Szału nie ma ale tak jak mówiłam cena bardzo niska. Podobno kiedyś LBD był lepszy i wogóle avonowskie perfumy miały lepszą jakość (sugeruje się opinią innych osób, ponieważ dopiero od niedawna je zamawiam ). Wierzę na słowo ,że tak faktycznie było

Używam tego produktu od: nie dawna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dosyć ciężki zapach, po paru tygodniach odstawiony w kąt
  • Zapach bardzo elegancki, lecz dosyć ciężki, bardzo trwały. Dosyć szybko mi się znudził i wolałam nutkę orzeźwienia. Zapach raczej zimowy, na lato się nie nadaje.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martiiinka222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspomnienie zimy
  • Black Dress z pewnością nie jest ciężka, zmysłowa i niebanalna. Nie jest też lekka, wesoła i świeża. To jakaś forma przyjemnej i miłej dla nosa prostoty, pomiędzy tymi skrajnymi wartościami. Moim zdaniem pasuje na jesienne i zimowe wieczory i tylko tak byłabym w stanie ich używać.

Ten zapach, pierwszy i ostatni raz, użyłam 31 grudnia 2011 roku. Ostatni, bo w tak zwanym międzyczasie postanowiłam pozbyć się części swojej kolekcji. Czasem jednak myślę o sprawieniu sobie flakonu o pojemności 30ml. Choćby z sentymentu do tego, pamiętnego, grudniowego dnia.

Używam tego produktu od: używałam lata temu
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić reev za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mimo że są przewidywalne, to sprawdzają się w każdej sytuacji
  • Na perfumy z Avonu skusiła mnie koleżanka z pracy. Mam pewien uraz do tej firmy, więcej w nich bubli niż dobrych produktów, ale trzeba się w końcu przełamać. I tak zamówiłam LBD, brałam w ciemno. Nie był to wielki wydatek, perfumy byływ promocji za 20 złotych.

Zacznę od tego, że są przewidywalne. Nie mają zakskaujących nut, nie mają tego czegoś, są klasyczne, eleganckie i po prostu bezpieczne. Uzywam ich do pracy, kiedy nie chcę być wyzywająca, sprośna i zadziorna. Nie drażnią, nie wadzą nikomu.

Nie jest to ciepły, otulacjący zapach. Dla mnie są chłodne, eleganckie, bardzo klasyczne i w pewien sposób obojętne, ponieważ nie mam z nimi żadnych emocji. W pierwszej nucie wyraźnie czuć cyklamen i kolendrę oraz pewną orientalną nutę - tutaj imbir afrykański. Są mocne, trochę uderzające, ale niewyzywające. Bezpieczne. Później wyczuwam kwiatowe nuty, spokojniejsze niż aromatyczne i uderzające nuty głowy. Kończą bezpiecznie - owocowo-piżmowo. Na początku może wydawać się zbyt ciężki i mocny, po około 20-30minutach przechodzi w lżejsze klimaty i kończy bezpiecznie. Co najważniejsze, nie wchodzi w żadne mydlane nuty, chociaż nie ma w sobie 'pazura', to jest to zdeycowanie zapach wyrazisty, mocny, z nutą tajemniczości.

Nie jest to słodki zapach, ani tym bardziej ciepły. Są chłodne, wyważone nuty. Ujmuje mnie zapach przebijającej się śliwki.

Mogą przytłaczać, nie będą odpowiednie dla osób, które lubuja się w lekkich, letnich zapachach. To zapach na jesień, wiosnę. Zdecydowanie dla odważnych, pewnych siebie kobiet. Zwiewne lolitki będą zawiedzione. Nie wchodzi w interakcje z balsamami do ciała i nie drażni otoczenia. Na mojej skórze jest bardzo trwały.

Dobór zapachu jest kwestią indywidualną, nie wiem czy komuś pomoże moja recenzja, ale za tę cenę warto spróbować.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Ewuniaa16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Perfumy idealne.
  • Przez dwa ostatnie lata używałam wyłącznie tego zapachu. Nie widziałam konieczności kupowania czegoś innego, bo LBD spisywały się na medal w każdych okolicznościach.

Niska cena, wystarczająca trwałość, przepiękny zapach, który był ze mną już wszędzie i bardzo dobrze mi się kojarzy, zgrabny flakonik. Czy od perfum trzeba oczekiwać więcej? W moim przypadku zdecydowanie nie.

Nie trafiłam dotąd na zapach, który bardziej by mi się podobał, więc LBD jak na razie są moim numerem 1.

Ilość zużytych opakowań: 5-6

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić inky_xd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Powtórzę raz jeszcze...
  • ... zapachy firmowane przez AVON są NIETRWAŁE i jak dotąd nie trafiłam nawet na przysłowiowy "wyjątek potwierdzający regułę":/

ZALETY:
    + produkt często dostępny w promocji.

WADY:
    - NIETRWAŁY,
    - opakowanie mało efektowne,
    - cena nieadekwatna do jakości produktu(chyba, że ktoś skorzystał z promocji).

Szkoda, że producent nie przywiązuje większej wagi do jakości wyrobów tej kategorii. AVON ma w swojej ofercie kilka interesujących zapachów, niestety ich ceny są do maksimum wygórowane a w zamian otrzymujemy produkt, który ulatnia się średnio po 2 godzinach...

Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • +zapach kojarzy mi się z elegancją i klasą;
    +cena- w promocji dorwałam go za ok. 25zł/50ml;
    +długo się utrzymuje;
    +uniwersalny- pasuje na każdą porę roku;
    +nie jest bardzo intensywny- nie męczy mojego nosa, wręcz przeciwnie- czasami chętnie go szukam na ubraniach, żeby jeszcze trochę powąchać;

Jak dla mnie minusów żadnych nie ma. Zapach na pewno zagości na stałe w moich zapasach.

Ilość zużytych opakowań: 50ml

Chcesz pochwalić ruderude za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój kwc
  • w końcu znalazłam swoj zapach..idealnie współgra z moim ph skóry.. długo się utrzymuje, jest wyczuwalny przez innych (nawet kiedy ja już go nie czuje pod koniec dnia)
    Ocena ta jest subiektywna, gdyż każdy ma inne ph i inaczej może reagować na dany zapach..
    jest moim ulubionym
    swego czasu byla w ofercie mgiełka Little blacj dress, niestety chyba wycofali, bo na lato idealna..
    Dla mnie zapach super
    Długo się utrzymuje (ale to kwestia osobista)
    Cena? hmm w promocji da się kupić za 30zł

Ilość zużytych opakowań: 4 flakoniki o różnej pojemności, w zależności czy była promocja na 30 ml czy 50ml

Chcesz pochwalić rita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z ulubionych
  • Perfum ten pierwsz raz znalazł się w moich rękach jako prezent - od mężczyzny, który zna mnie najlepiej - mojego taty. Generalnie jestem zdania, że z zapachami jako prezentami lepiej nie ryzykować, gdyż każdy ma swój indywidualny gust, a ten w tym wypadku czasami ciężko wyczuć. Niemniej prezent był wyjątkowo trafiony. Zapach jest naprawdę elegancki, szczerze go lubię. Rzeczywiście najlepiej pasuje na jesienno-zimową porę, ale używam go także wiosną i latem, gdyż jest on na tyle uniwersalny, że można go używać niezależnie od pory roku i pory dnia. Zapach ten mnie w ogóle nie męczy, nie nudzi mi się, ale może to wynika z tego, że używam na zmiane z innymi. Prawdopodobnie kiedyś go jeszcze kupię, o ile zachwyt nie minie, ale jestem sentymentalna, więc pewnie nie minie...

Używam tego produktu od: kilku lat

Chcesz pochwalić Joanna855 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij