Avon, Little Black Dress EDP

Powiększ Avon, Little Black Dress EDP

Zgłaszająca osoba: Sistar

Elegancki, uniwersalny zapach niczym mała czarna. Polecany zwłaszcza na wieczór, większe wyjście oraz także wtedy, gdy chcemy się poczuć wyjątkowo.
Prosta, klasyczna buteleczka kryjąca w sobie złotą kompozycję perfum.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: afrykański imbir, kolendra, cyklamen
nuta serca: różowa peonia, gardenia, ylang-ylang, kwiat księżycowy
nuta bazy: drzewo mleczne, japońska śliwka, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

• Powtórzę raz jeszcze...
  • ... zapachy firmowane przez AVON są NIETRWAŁE i jak dotąd nie trafiłam nawet na przysłowiowy "wyjątek potwierdzający regułę":/

ZALETY:
    + produkt często dostępny w promocji.

WADY:
    - NIETRWAŁY,
    - opakowanie mało efektowne,
    - cena nieadekwatna do jakości produktu(chyba, że ktoś skorzystał z promocji).

Szkoda, że producent nie przywiązuje większej wagi do jakości wyrobów tej kategorii. AVON ma w swojej ofercie kilka interesujących zapachów, niestety ich ceny są do maksimum wygórowane a w zamian otrzymujemy produkt, który ulatnia się średnio po 2 godzinach...

Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • +zapach kojarzy mi się z elegancją i klasą;
    +cena- w promocji dorwałam go za ok. 25zł/50ml;
    +długo się utrzymuje;
    +uniwersalny- pasuje na każdą porę roku;
    +nie jest bardzo intensywny- nie męczy mojego nosa, wręcz przeciwnie- czasami chętnie go szukam na ubraniach, żeby jeszcze trochę powąchać;

Jak dla mnie minusów żadnych nie ma. Zapach na pewno zagości na stałe w moich zapasach.

Ilość zużytych opakowań: 50ml

Chcesz pochwalić ruderude za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój kwc
  • w końcu znalazłam swoj zapach..idealnie współgra z moim ph skóry.. długo się utrzymuje, jest wyczuwalny przez innych (nawet kiedy ja już go nie czuje pod koniec dnia)
    Ocena ta jest subiektywna, gdyż każdy ma inne ph i inaczej może reagować na dany zapach..
    jest moim ulubionym
    swego czasu byla w ofercie mgiełka Little blacj dress, niestety chyba wycofali, bo na lato idealna..
    Dla mnie zapach super
    Długo się utrzymuje (ale to kwestia osobista)
    Cena? hmm w promocji da się kupić za 30zł

Ilość zużytych opakowań: 4 flakoniki o różnej pojemności, w zależności czy była promocja na 30 ml czy 50ml

Chcesz pochwalić rita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z ulubionych
  • Perfum ten pierwsz raz znalazł się w moich rękach jako prezent - od mężczyzny, który zna mnie najlepiej - mojego taty. Generalnie jestem zdania, że z zapachami jako prezentami lepiej nie ryzykować, gdyż każdy ma swój indywidualny gust, a ten w tym wypadku czasami ciężko wyczuć. Niemniej prezent był wyjątkowo trafiony. Zapach jest naprawdę elegancki, szczerze go lubię. Rzeczywiście najlepiej pasuje na jesienno-zimową porę, ale używam go także wiosną i latem, gdyż jest on na tyle uniwersalny, że można go używać niezależnie od pory roku i pory dnia. Zapach ten mnie w ogóle nie męczy, nie nudzi mi się, ale może to wynika z tego, że używam na zmiane z innymi. Prawdopodobnie kiedyś go jeszcze kupię, o ile zachwyt nie minie, ale jestem sentymentalna, więc pewnie nie minie...

Używam tego produktu od: kilku lat

Chcesz pochwalić Joanna855 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciepły zapach na spacery chłodną porą
  • Little Black Dress to zapach, który mnie ciekawił od dłuższego czasu. Lansowany jako niesamowicie elegancki i wieczorowy, intrygował mnie podanymi w internecie nutami. Jednak wzbraniałam się z zamówieniem własnego flakonika. Primo-cena, dla mojej licealnej kieszeni dosyć wysoka. Secundo-gardenia. Nie trawię gardenii w pefumach, nie znoszę tego mdłego i prowadzącego do odruchu wymiotnego(przynajmniej w moim wypadku) zapachu.
    Jednak ktoś chyba poczytał w moich myślach i sprezentował mi flakonik tego zapachu na Święta

Po raz pierwszy psiknęłam nim nadgarstek i bardzo go polubiłam. Czuję tutaj dużo peonii oraz cyklemenu doprawionego sporą dawką ciepłego, korzennego imbiru. Chociaż są tutaj kwiaty, całość jest ciepła. Ale nie otulająca, przynajmniej w moim odczuciu. Zapach się nieco zmienia, po pewnym czasie Little Black Dress bardziej czuć gruszką. Pamiętam jak podczas zimowego spaceru wieczorem zastanawiałam się co mi ten zapach przypomina. I po długich rozmyślaniach-eureka! Ta gruszka przypomina mi zapach maseczki antybekteryjnej Perfecty Jednak nie jest to aromat pospolity, w którym nie ma kobiecości i elegancji. Otóż jest, dzięki połączeniu piżma, nieznanej mi kwiatowej nuty(Być może to ten kwiat księżycowy? Nie mam pojęcia jak on pachnie.) oraz delikatnej, ciepłej, słodkiej śliwki.
    I czuję tutaj moją znienawidzoną gardenię, mdłą, ochydną. Jednak wszystkie te nuty tłumią gardenię ratując mnie przed nudnościami. Gardenia w tym zapachu jest mocno wyczuwalna, ale przede wszystkim na skórze. Na ubraniach oraz dookoła mnie na szczęście jej nie wyczuwam.

Trzeba z tym zapachem troszkę uważać przy aplikacji, ponieważ jest dosyć mocny, wyrazisty i intensywny. Przy większej ilości może dusić, powodować lekki ból głowy, także umiar przede wszystkim. Raz na nadgarstek, potrzeć o drugi, raz na szyję i raz na ubranie powinny być w sam raz

Dla mnie Little Blach Dress jest zapachem ciepłym. Na sezon jesienno-zimowy. Świetnie pasuje do czarnego płaszcza na długie spacery chłodną porą. Wśród śniegu i gwiazd. Nie jest to zapach wybitnie otulający, dający wrażenie pachnącej kołderki kojarzącej się z zimowym wieczorem pod kocykiem i z kubkiem herbaty. Ale jest ciepły i miły. Pasuje także na eleganckie wyjścia, do czarnego żakieciku, wieczorowej sukienki.
    Kompletnie nie widzę tego zapachu podczas ciepłych, słonecznych dni. Lato i Little Black Dress? Przy takiej kombinacji perfumeryjna migrena gwarantowana.

Projekcja całkiem, całkiem. Przez godzinę albo dwie czuć ten zapach dookoła mnie, później projekcja jest bliższa skórze i ubraniach. Trwałość-5-6 godzin, co w moim przypadku jest wynikiem wysokim, gdyż mnie żadne perfumy nie trzymają się długo... Na płaszczu albo szaliku delikatny zapach tych perfum mogę jeszcze wyczuć następnego dnia.

Flakonik bardzo ładny-kanciasty(dla mnie takowe są ładniejsze od okrągłych i obłych)prosty, elegancki. Miły dla mojego oka, które nie lubi nadmiaru oraz wszelkich nieptrzebnych ozdobników. Sam zapach jest wyrazisty i mocny, więc skromna buteleczka dla zachowania równowagi tutaj wystarczy

Ilość zużytych opakowań: połowa flakonika

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Abisans za czytelną i pomocną recenzję?
  • ULUBIONA!
  • + śliczny zapach
    +zapach długo utrzymuje się na ciele
    +dostępność - jest praktycznie w każdym katalogu Avonu
    +cena - często jest w promocji
    +często dostępny do zakupu jest zestaw kosmetyków - perfuma, balsam, roletka itp.

Chcesz pochwalić _smileee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do bólu klasyczny, ale czegoś mu brak.
  • Bezkonkurencyjnie hit Avonu od wielu lat. Z czasem zmienia się tylko zakrętka, kształt flakonu i zawartość od lat niezmienne.
    Perfum sam w sobie jest stosunkowo wydajny, łatwo dostępny. Można dostać w różnych przedziałach cenowych. Oczywiście najbardziej opłacalny zakup jest w promocji. Wydaje mi się, że jest fajnym zapachem na wieczór, może na jesienno-zimowe dni. Na pewno za ciężki na lato. Trzeba się do niego przyzwyczaić. Fajne jest to, że nie zostawia śladów na ubraniach. Tak czy inaczej jest niezły, ale jak dla mnie nie robi szału. Może odrobinę bez wyrazu. Jakby czegoś mu brakowało. Sama z siebie raczej nie będę go kupować, ale jeżeli jakimś cudem znalazłby się na mojej półce jeszcze kiedyś to na pewno wypsikam.

Używam tego produktu od: 8 lat temu pierwszy raz, od 4 miesięcy znów.
    Ilość zużytych opakowań: parę lat temu z jakieś 2 może 3 opakowania. Ostatnio w trakcie zużycia kolejnego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • musze go w koncu miec!
  • przypomnialam sobie o nim po 10 latach,kiedys w szkole sredniej uzywala go koleznka ktora bylo konsult.avonu,mnie nigdy nie bylo na niego stac
    niedawno znudzona juz troche oryginalnymi zapachami powracam do korzeni,zamowilam sobie probki avonowych zapachow i przenosze sie do przeszlosci
    a co do samego zapachu troche lipa ze jest taki popularny ale nic do tego bardzo elegancki,i jedyny w swoim rodzaju,gdy tylko skonczy sie lato zamierzam go zakupic

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: probka

Chcesz pochwalić ataga84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK
  • Uwielbiam ten perfum!!
    Kupiłam z czystej ciekawości, i od początku stał się moim ulubieńcem

Plusy:
    - ładny, długotrwały zapach
    - ładne i wytrzymałe opakowanie
    - dostępność
    - wydajność
    - nie zostawia śladów na ubraniach
    -można dokupić roletkę która zmieści się w każdej torebce, aczkolwiek wydaje mi się że jednak zapach jest troszkę inny, mniej zadawalający

Jedynym minusem jest czasem przerażająco wysoko cena

Chcesz pochwalić Gladia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dawniej ulubieniec teraz pobiły go inne zapachy
  • Kilka lat temu zapach numer 1 teraz jego notowania spadły. Zimą lubię do niego wracać Zawsze kiedy go używam na mojej twarzy pojawia się uśmiech.

+ zapach,
    + trwałość,
    + dostępność,
    + cena,

- za ciężkie na lato.Używam tego produktu od: 3 lataIlość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić lenka889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły, ale nie ulubiony
  • Little black dress otrzymałam w prezencie i musze przyznac że lubię te pefrumy, ale nie jest to coś co kupiłabym sama z siebie.
    Ten zapach kojarzy mi sie z czymś do bólu klasycznym, ledwo go wyczuwam na sobie. Jest niby przyjemny, fajnie się nim czasem psiknąć, ale mam wrażenie że na mnie nie robi szału. Jest to lekko słodkawy zapach, na pewno nie zbyt cięzki. Używam ich czasem na codzień, na wieczór wydają mi się troszkę "bez wyrazu", brakuje mi jakies oryginalnej nuty. Ale ogólnie jest to przyjemny zapach, nie rewelacyjny, ale miły.Trwałość jest średnia, na ubraniach trzyma sie do kilku dni ale na skórze może kilka godzin.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić SuenaJ za czytelną i pomocną recenzję?
  • JESTEŚMY TEGO WARTE <3
  • Klasyk Avonu. Od zawsze kojarzył mi się z elegancką, zadbaną, pewną siebie i niezależną kobietą sukcesu, a także z Audrey Hepburn Gdy byłam jeszcze małolatą, zawsze przeglądając katalogi Avonu mojej mamy, oglądałam LBD i myślałam sobie, że jak już będę dorosła, na pewno kupię sobie to maleństwo.

Wreszcie dorosłam, ale na jakiś czas zapomniałam o Avonie. Dopiero kilka miesięcy temu wpadł mi w ręce katalog i od tej pory regularnie dowiaduję się o nowościach, i promocjach oferowanych przez tą firmę.

Wspomnienia z dzieciństwa powróciły, gdy przerzucając kartki zauważyłam fotografię Little Black Dress. Bez wahania zamówiłam ją i jej siostrę, Red Dress.

Cóż to była za uroczysta chwila, gdy po raz pierwszy trzymałam w dłoni swój własny, elegancki flakonik LBD. Jedno psiknięcie i poczułam się jak piękna, elegancka młoda kobietka. Przed oczyma miałam Audrey i bohaterki, w które się wcieliła. Tak samo jak w dzieciństwie, tak i teraz zobaczyłam kadry ze ,,Śniadania u Tiffaniego'' czy ,,Sabriny'' i gustowne, luksusowe wnętrza apartamentów niczym ze starych filmów amerykańskich...

Ale koniec tej paplaniny, już wracam do szarej, polskiej rzeczywistości

Muszę przyznać, że LBD to klasyk, który chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Zapach w sam raz na wieczorne wyjście, specjalne okazje czy jesienne i zimowe dni. Nie jest duszący czy zbyt ciężki, jest po prostu tajemniczy i kobiecy. Na początku może wydać się zbyt przytłaczający, lecz już po chwili przechodzi w ''łagodną fazę''.
    Nie polecam obfitego polewania się, lecz jedno- dwa psiknięcia (nawet, jeśli my kochamy ten zapach, nie wszystkim może się podobać, więc pamiętajmy o umiarze).

Moim skromnym zdaniem uważam, że każda (młoda i starsza) kobieta powinna mieć w szafie małą czarną, a na toaletce kobiecy, elegancki zapach, który podkreślałby jej cudowną osobowość i wartość. Takim zapachem może być Little Black Dress.
    Albowiem każda z nas jest piękna i zasługuje na wszystko to, co najlepsze.

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić funky punky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyk
  • Kiedyś zapach ten kojarzył mi się... dziwnie, dusząco, jak, bez obrazy dla starszej pani. Po jakimś czasie trafił ponownie w moje rączki i... stał się hitem w mojej kosmetyczce! <3 Wpadłam po uszy.

Cudowny, delikatny a zarazem z pazurem, klasyczny jak mała czarna. Ponadczasowy, elegancki, świeży. Zapach nienachalny. Co mnie zaskakuje, jest naprawdę trwały.
    Często jestem pytana jaki zapach mam na sobie. Popsikany na szalu wyczuwalny jest dwa dni.
    Lubię go zimą, wiosną i jesienią, latem jedynie na wieczorne wyjścia.
    Ma uroczy flakonik, jest tani - na allegro około 40zł z przesyłką.
    Polecam, nie tylko dla elegantki

Używam tego produktu od: Ok ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: Drugie

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyka
  • Jest to jeden z moich ulubionych zapachów. Bardzo klasyczny, zimny, elegancki, nadaje się zarówno na dzień, jak i na wieczór. Jest świeży, nie drażni otoczenia. Bardzo zaskakująca w tym zapachu jest śliwka- pięknie komponuje się z innymi nutami zapachowymi. Pół gwiazdki odejmuję za trwałość- niestety, na mojej skórze nie utrzymuje się on zbyt długo (chociaż nie jest najgorzej). Jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 buteleczki 50 ml

Chcesz pochwalić Keylla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładne i wydajne perfumki.
  • Perfumy te dostałam od kuzynki z Anglii. Mają ładny flakonik, delikatny, nie męczący zapach, są wydajne. Jedynie co mogę im zarzucić, że nie utrzymują się tyle, ile bym chciała.

Konsystencja: woda, nie zostawia śladów na ubranich.

Trwałość: utrzymują się kilka godzin, lecz gdybyśmy chciały wyjść wieczorem po pracy to potrzebne będzie powtórzenie aplikacji.

Zapach: przyjemny, elegancki, kobiecy zapach. Wyczuwalny, ale nie agresywnie czy sztucznie. Wąchając go wyczuwam ostrzejsze, zdecydowane aromaty, które dodadzą charakterku i pikanterii każdej stylizacji- od eleganckiej sukienki ze złotem po codzienną, zwyczajną zakupową.

Opakowanie: moje opakowanie zawierało 30 ml produktu. Perfumy zawarte są w okrągłym, pękatym flakoniku, który łatwo możemy zmieścić do torby, kosmetyczki. Ładnie prezentuje się na półce w łazienkowej toaletce lub poprostu w pokoju. Opakowanie posiada wygodny atomizer, który działa do końca, nie uszkadza się. Do flakoniku dołączona jest ładna, wygodna 'zatyczka'

Dostępność: przede wszystkim katalogi Avon, ale również Allegro czy stoiska firmowe.

Plusy:
    - ładny, elegancki zapach, nie męczy
    - fajne, wygodne i ładne opakowanie
    - dostępność
    - wydajność
    - przystępna cena
    - wygodny 'psik'
    - nie zostawia śladów na ubraniach
    - ładnie wpasowuje się w mój styl

Minusy: zapach mógłby się dłużej utrzymywać

Ilość zużytych opakowań: Jedno całe opakowanie 30 ml.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Nightmare666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Elegancki, klasyczny .
  • Jest to zapach zdecydowanie dla eleganckich i delikatnych kobiet, nie nadaje się na codzień moim zdaniem. Ja go uwielbiam gdy wychodzę gdzieś na imprezę lub po prostu, gdy mój "strój" mi na to pozwala. Słodki zapach po dłuższym czasie może trochę mdlić za co odejmuje gwiazdkę.
    Jest bardzo trwały, pod koniec dnia go jeszcze czuję, za to z wydajnością trochę gorzej.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić yhymmxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja mała czarna
  • Zapach elegancki, na wieczór bądź na dzień,kiedy się chcemy poczuć wyjątkowo.
    LBD jest trwała, bardzo ładna buteleczka, cena na promocji nawet za 40zł (za 50ml).
    Nie zauważyłam,żeby zapach rozwijał się w trakcie noszenia go na skórze.
    Dzięki temu zapachowi kobieta może poczuć się tajemnicza.
    Moja ukochana z 3 sióstr!

Ilość zużytych opakowań: 30ml i 1 roletka

Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie mój zapach
  • Uwielbiam się nim otaczać, zdecydowanie jest to mój zapach. Mimo że używam go od kilku lat(oczywiście nie codziennie, robię czasem przerwy) nadal go czuję. Jest to zapach który mi się nie znudzi i zawsze jestem w stanie wyczuć go na innej osobie. Uważam że ocenianie samego zapachu, jak i sam zapach to kwestia mocno indywidualna, ale utrzymuje się bardzo długo. Spryskana nim apaszka po miesiącu nadal pięknie pachnie. Będę kupować do końca życia i jeden dzień dłużej :3

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić sztywniaraa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • ponadczasowy, elegancki zapach
  • zapach zachwycił mnie od pierwszego użycia, uwielbiam otaczać się Little Black Dress, kojarzy mi sie z elegancją i tajemniczością, jedynym mankamentem zapachu jest fakt, że szybko ubywa go z flakonu

Używam tego produktu od: od dawna
    Ilość zużytych opakowań: 50 duże

Chcesz pochwalić adaze za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • elegancki zapach, intensywny, powidziala bym ze troche ciezki ale mi nie przeszkadza, dlugo sie utrzymuje, na ubraniach to nawet na drugi, trzeci dzien czuc jest to zapach dla kobiet pewnych siebie (to moja ocena) kupilam w katalogu avon za 50zl, czyli cena jak najbardziej warta , polecam

Używam tego produktu od: 2lata

Chcesz pochwalić justyna2014 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 13 raz(y)
  • Brzydkie, bez wyrazu
  • Nie potrafię zrozumieć fenomenu tych perfum. Nie spodobały mi się już na stronie katalogowej, a co dopiero w realu. Miałam okazję je przetestować u koleżanki, bo jej mama je lubi. No i wszystko jasne. Zdecydowanie kojarzy się z panią po 50 roku życia. Robiłam parę podejść ale wymiękałam..totalnie nie moja kategoria. Są nietrwałe, jak z odpustu, z kompletnie drażniącą MĘSKĄ NUTĄ, KTÓRA CAŁY CZAS DAJE O SOBIE ZNAĆ. Lubię czasem mocniejsze, kobiece zapachy, ale ten nie ma nic kobiecego w sobie i sprawia, że kobieta nosząca ten zapach czuje się źle i nudno. Nuda tak ze mną było. Totalnie nie dla młodych kobiet, a co dopiero nastolatek.
    Używam tego produktu od: parę podejść
    Ilość zużytych opakowań: próbki

Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nietrwałe cudo
  • Zapach jest cudowny. Delikatny, elegancki z klasą. Nadaje się zarówno na większe wyjścia , jak i na co dzień. Niestety wadą jest to, że perfumy nie są zbyt trwałe.

Zalety:
    +Cena ( w promocji za 39zł)
    +zapach
    +ładne opakowanie

Wady:
    -trwałość

Ilość zużytych opakowań: 2,5

Chcesz pochwalić mary12345 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Litości!!!
  • Kolejna zapachowa trauma od firmy Avon. Już wiem, czym tak potwornie "daje" moja teściowa, zakochana w tej wodzie :/ Niesprawiedliwie posądzałam kobietę o brak higieny osobistej przy okazji przechodzenia okresu menopauzy, a okazuje się, że winowajcą jest producent Małej Czarnej.
    Zapach określany jako elegancki, klasyczny, kwiatowy, wieczorowy - toż to same kłamstwa! Dla mnie to kwas wymieszany z alkoholem, kojarzący się z wyjątkowo przykrym zapachem potu, a nie w kwiatowym orientem.
    Nie rozumiem popularności tego zapachu, bo mnie odrzucił przy pierwszym powąchaniu.
    Flakon fajny, cena niska - ale co z tego?!

Używam tego produktu od: nie używam
    Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić vega_80 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 23 raz(y)
  • Ładne, ale krótkotrwałe
  • To już było kilka lat temu, ale pamiętam je bardzo dobrze. Przez pewien czas były to moje ulubione perfumy. Piękny, elegancki zapach, ciepły, kobiecy, delikatny, ale równocześnie specyficzny. Niestety, trzymały się na skórze niezbyt długo, ale tak na "co dzień" były w porządku.
    Buteleczka dość prosta, ładna, elegancka.

Używam tego produktu od: kilka lat temu, przez wiele miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3 całe

Chcesz pochwalić jokke za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny...był
  • Powiem którko. Byliśmy z tym zapachem bardzo blisko. Już jako 13-latka podkradałam go mamie która notorycznie go kupowała a po kilku latach sama zaczęłam si w niego ubierać. Był moim moim ulubionum i najukochańszym zapachem. Co więcej był on jedynym zapachem z Avonu który mi się podobał (teraz jest ich ciut więcej). Kupowałam go cały czas w koncu lekko mi się "przejadł" i na chwilę o nim zapomnialam. W ostatnim katalogu znów go zobaczyłam i przypomniałam sobie o nim. W głowie miałam piękny elegancki i stylowy zapach. Dosyć mocny ale pasujący na każdą okazję. Z niecierpliwością czekałam aż przyjdzie paczka i ... no niestety to juz nie było to samo. Zapach na początku zalatuje alkoholem i to dosyć wyraźnie. Potem rozwija się na skórze i to całkiem ładnie. Podoba mi się lecz to juz nie jest to samo. To nie ten stary klasyk z mojego dzieciństwa. Do tego trwałość... Kiedyś to było coś trzymał się i to mocno. Gdy wracałam ze szkoły po 8 godzinach ja go nadal czułam teraz po mniej więcej 3-4 godzinach ( no 4 to juz maximum i czuć go jedynie z baaaardzo bliskiej odległości jednakze przyjemnie i delikatnie) niestety się ulatnia. Cóż jestem zdołowana bo uwielbiałam ten zapach i czuję do niego pewien sentyment. Może jeszcze kiedyś go kupię bo bądź co bądź nadal mi się podoba aczkolwiek jest inny

Używam tego produktu od: 4 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 3-4 2 duże(50 ml) i kilka małych (30 ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić janin_ za czytelną i pomocną recenzję?