Avon, Little Black Dress EDP

Powiększ Avon, Little Black Dress EDP

Zgłaszająca osoba: Sistar

Elegancki, uniwersalny zapach niczym mała czarna. Polecany zwłaszcza na wieczór, większe wyjście oraz także wtedy, gdy chcemy się poczuć wyjątkowo.
Prosta, klasyczna buteleczka kryjąca w sobie złotą kompozycję perfum.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: afrykański imbir, kolendra, cyklamen
nuta serca: różowa peonia, gardenia, ylang-ylang, kwiat księżycowy
nuta bazy: drzewo mleczne, japońska śliwka, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

• Uwielbiam ten zapach
  • To mój zapach nr 1. Uwielbiam go, to była "miłość od pierwszego ...". Używam go na co dzień, na wieczór - jest doskonały na każdą okazję. Jesteśmy razem juz od dawna

ZALETY:
    - klasyka linii zapachowej avon
    - oryginalny
    - kobiecy i elegancki
    - dostępność

WADY:
    - brak

Używam tego produktu od: 2005
    Ilość zużytych opakowań: 7 dużych

Chcesz pochwalić barabara7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach ładny, ale słaba trwałość
  • Zapach piękny, elegancki, bardziej na wieczór niż na dzień. Jednak miałam nadzieję, że będzie bardziej trwały. Niestety, po dwóch godzinach praktycznie go nie czuć.

+bardzo ładny zapach
    +ładna buteleczka

-krótkotrwały zapach
    -niewydajny

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kanady za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Produkt kupiłam w ciemno, nie znałam wcześniej tego zapachu. Po 3 miesięcznym użytkowaniu mogę śmiało go polecić. Zapach jest ładny, klasyczny i wyrazisty. Ta wyrazistość może nie każdemu przypaść do gustu, jednak warto dodać, że Little Black Dress w żaden sposób nosa nie drażni. Zapach jest przyjemny i bardzo elegancki. Każda kobieta powinna mieć coś podobnego w posiadaniu. Do trwałości zapachu nie mam zastrzeżeń, utrzymuje się u mnie naprawdę długo.

Chcesz pochwalić Rebelka M za czytelną i pomocną recenzję?
  • klasyczna doskonałość katalogów Avon.
  • Większość składników tego zapachu poznałam dopiero przy testowaniu Little Black Dress, toteż nie mam porównania jak prezentowałyby się solo czy też w innym towarzystwie, ale - co najważniejsze - we własnym gronie doskonale się uzupełniają tworząc idealną feerię zapachu.

Avon Little Black Dress to klasyka katalogów, znana od dawna. Pamiętam ją z czasów szkoły podstawowej, kiedy czułam ją na mamach moich koleżanek i stanowiła dla mnie kwintesencję dorosłej kobiety. Potem zapach zapomniałam... poznałam go na nowo całkiem niedawno i znów przepadałam - tym razem jako dorosła osoba

Poznałabym go w nocy o północy, jest tak specyficznie duszący... ale nic bardziej mylnego, jeśli zdaje się Wam, że jest przez to ciężki i niedający się okiełznać!

Mam wrażenie, że zapach nie rozwija się, a ociepla. Jakby nasza skóra i otoczenie delikatnie go podgrzewała i otula nas jak ciepły, miękki i cudownie pachnący bezpieczeństwem polarowy złoty kocyk

Zapewne bardziej nadaje się na wieczór, niż na dzień. Na jesienno-zimowe dni niż letnie upały, ale - co można zauważyć czytając recenzje perfum, jakie zamieszczam - mam zgoła inny gust od większości i perfumy w kategorii dzień-noc czy pora roku - dla mnie nie istnieją.

Zapach mi się szalenie podoba, o każdej porze! Przecież o każdej porze chce być interesującą kobietą, a Wy?

Używam tego produktu od: około roku.
    Ilość zużytych opakowań: w ciągu drugiego i wiele, wiele testów.

Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • cukierkowe love
  • Jest to mój zapach nr 1. Używam go na co dzień do pracy. Myślę, że w tej wersji sprawdza się świetnie i mogę powiedzieć, że jest to MÓJ zapach ;-)
    +oryginalny
    +indywidualnie dopasowuje się do skóry (może to dziwne, ale gdy moja koleżanka z pracy miała na sobie ten sam zapach to wydawało mi się, że ona używa na pewno czegoś innego – na mnie perfumy pachniały inaczej)
    +wydajne
    +słodki, cukierkowy, a jednocześnie kobiecy i elegancki
    +niska cena
    +dostępność

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić fashionsister18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyczna elegancja
  • Jestem szczęściarą, bo zapachy Avon na mnie - i na moich ubraniach - trzymają się naprawdę bardzo długo. Wystarczy, że popsikam się nimi rano, a jeszcze wieczorem są wyraźnie wyczuwalne. Dlatego tak uwielbiam wszystko to, co Avon oferuje

Po zużyciu całej buteleczki uważam, że...
    Jestem bardzo zadowolona z tych perfum i na pewno w następnym katalogu kupię buteleczkę 50 ml.
    Zapach jest elegancki, wyrazisty, ale nie przytłaczający. Kojarzy mi się trochę z jakąś gwiazdą filmową, ale to może moja fantazja już wybiega już na jakieś dzikie tory.
    Idealny na wieczór, ale również w dzień sprawdzi się całkiem fajnie. Bardziej jednak w te jesienno-zimowe okresy, aniżeli w lato. Myślę, że na cieplejsze miesiące lepiej sprawdzą się zapachy owocowe lub kwiatowe. Ten jest zdecydowanie bardziej orientalny, "drzewny". Trochę kwiatów też przebija, ale nie jest to jakoś wyraźnie odczuwalne.
    Zgadzam się z opinią, że jest to bezpieczny zapach, ale do młodych dziewczyn zupełnie mi on nie pasuje. Sprawdzi się u kobiet od dwudziestki w górę, bo dodaje szyku.
    Jak już pisałam, u mnie zapachy Avon trzymają się wiele, wiele godzin, wiec na nie nie narzekam.

Plusy i minusy:
    + elegancki, wyrazisty, ale nie przytłaczający zapach
    + duża trwałość (ale u mnie zapachy Avon trzymają się naprawdę przez długie godziny)
    + przyjazna dla portfela cena
    + elegancka buteleczka bez udziwnień.

Używam tego produktu od: używałam go od listopada 2014 do marca 2015
    Ilość zużytych opakowań: jedna butelka 30 ml

Chcesz pochwalić _Socjolozka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny ale mało trwały
  • Subtelny zapach pasujący idealny do stylu glamour, na wieczorne wyjścia. Rzeczywiście dopełnia małą czarną Nosi się bardzo przyjemnie, niestety dość szybko znika.

+ cena (dodatkowy + jest często w zestawach promocyjnych)
    + delikatny zapach
    + idealnie skomponowany
    + dostępność

- po ok 2-3 h zapach znika

Dużo produktów Avon jest mocno alergizujących, przynajmniej jak dla mnie, i za to dodatkowy plus:
    + nie uczula

Używam tego produktu od: ok roku
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić saagatta za czytelną i pomocną recenzję?
  • ostatni raz dodaje recenzję!!!
  • Nie wiem, czemu znikają recenzję kosmetyków... Ale przyznam szczerze, że jest to denerwujące. To moja 3 recenzja, jeśli znowu zniknie daje sobie spokój z tym portalem, są inne;-)
    Zapach ładny, elegancki,szlachetny i bardzo bezpieczny!!!! Nazwa idealnie odpowiada zapachowi. Przyznaje, że zapach nosi się bardzo dobrze, a do małej czarnej....pasuje jak ulał. Nie tylko do sukienki, lubię ją też do czarnej skóry i koszuli w kratę. Zapach dodaje tego czegoś... Elegancko grzecznego z nutką zadzioru. Tak samo jak z małą czarna...i mega krwistymi czerwonymi ustami. Co tu kryć, lubię ten zapach i mam go gdzieś zawsze w domu... Pasuje mi idealnie na okres jesienno-zimowy, w wakacje wskakuje w nowe zapachy:-D
    Butelka prosta, elegancka...bez udziwnień. Dobrze się trzyma w ręku, nic się nie psuje i nie ściera. Cena bardzo różna-jak to w avonie- małe 30 ml do torebki od 15zł do 22zł, butla 50 ml około 39,99 lub 50 zł w całym zestawie. I w takich cenach lubię tą firmę
    No i zapomniałam o najważniejszym: trwałość. Nie mam pojęcia jak ten punkt ocenić. U mnie... Są dni, że trwa kilka godzin, ale z każdą godziną traci na intensywności. Innym razem kwitnie i kocham ten stan. U mojej mamy żyje zadziwiająco długo i ciągle rozkwita. Podkreślam jednak, że u każdego będzie ten proces trwał krócej lub dłużej.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 po 30 ml i 2 po 50 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo ładny zapach
  • Zapach bardzo mi się spodobał, obecnie używam 2 opakowanie. Jest oryginalny i bardzo kobiecy. Myślę, że pasuje każdej kobiecie jak i w każdej sytuacji – niezależnie od otoczenia, czy jest to jakieś spotkanie biznesowe czy elegancki, romantyczny wieczór, czy zwykły spacer. Lubię ten zapach, towarzyszy mi praktycznie wszędzie. Jego zaletą jest trwałość – wystarczy niewielką ilość spryskać szyję każdego dnia, a zapach wyczuwalny jest aż do wieczora, czasami czuję go też pod prysznicem. Cena jest ok., wydajność również – niewątpliwie produkt warty poleceniam.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lucjar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trochę przereklamowany klasyk
  • Nie rozumiem fenomenu tego zapachu. Używałam nawet mgiełki little black dress i to jej zapach odpowiadał mi bardziej niż wersja podstawowa. Używałam też wersji little gold dress, little white dress czy little pink dres i one też wydają mi się znacznie ładniejsze. Wiadomo, każdy zapach jest inny. Ja jednak psikam się wszystkim co tylko mama przyniesie mi z avonu Ze wszystkich zapachów little ... dress ten najmniej mi odpowiada. Trochę bazarowy, poważny, niedopracowany.

Używam tego produktu od: ciężko określić
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić B l a i r za czytelną i pomocną recenzję?