Avon, Little Black Dress EDP

Powiększ Avon, Little Black Dress EDP

Zgłaszająca osoba: Sistar

Elegancki, uniwersalny zapach niczym mała czarna. Polecany zwłaszcza na wieczór, większe wyjście oraz także wtedy, gdy chcemy się poczuć wyjątkowo.
Prosta, klasyczna buteleczka kryjąca w sobie złotą kompozycję perfum.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: afrykański imbir, kolendra, cyklamen
nuta serca: różowa peonia, gardenia, ylang-ylang, kwiat księżycowy
nuta bazy: drzewo mleczne, japońska śliwka, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

• klasyka
  • Jest to bardzo klasyczny kwiatowy zapach. W katalogach pojawia się odkąd tylko pamiętam.
    Zapach jest mocny, nie duszący ale mocny. Kojarzy mi się z elegancko ubraną panią po 40-stce i chyba właśnie dlatego nie mogę go nosić codziennie bo jestem połowę młodsza Jednak ma on w sobie coś interesującego co sprawiło że go kupiłam
    Flakon też jest bardzo elegancki chociaż prosty.
    Trwałość zapachu jak na avon zaskakująco dobra bo na ubraniach trzyma się cały dzień
    Polecam paniom lubiącym klasyczne kwiatowe zapachy
    (dodaję tą recenzję drugi raz bo za pierwszym razem zniknęła w dziwnych i niewyjaśnionych okolicznościach)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Rasheya za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• piękne
  • Z przykrością stwierdzam że moje wpisy skrupulatnie zostają usuwane przez moderatora tej strony z nie znanego mi niestety powodu ( odpowiedzi się nie doczekałam ) dlatego piszę tą opinię ostatni raz bo się odechciewa przy bliższym zapoznaniu się z polityką tej strony.

Perfumy Avonu gorąco polecam. Kupiłam je całkowicie w ciemno sugerując się również recenzjami i absolutnie nie żałuję Pachna delikatnie i kobieco. Tworzą swoimi nutami zapachowymi aurę ciepełka wokół mnie Nie zostawiają za sobą tzw "ogona" są raczej bliskoskórne ale mi to nie przeszkadza - jednak z tego powodu odejmę im pół gwaizdki. Myślę że to zapach który spodoba się większości kobiet. Nadaje się na każdą okazję. Gorąco polecam Paniom lubującym się w mega kobiecych nutkach zapachowych

Używam tego produktu od: od ponad miesiąca ( około dwóch )
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić BeMyFavourite za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam ten zapach
  • To mój zapach nr 1. Uwielbiam go, to była "miłość od pierwszego ...". Używam go na co dzień, na wieczór - jest doskonały na każdą okazję. Jesteśmy razem juz od dawna

ZALETY:
    - klasyka linii zapachowej avon
    - oryginalny
    - kobiecy i elegancki
    - dostępność

WADY:
    - brak

Używam tego produktu od: 2005
    Ilość zużytych opakowań: 7 dużych

Chcesz pochwalić barabara7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach ładny, ale słaba trwałość
  • Zapach piękny, elegancki, bardziej na wieczór niż na dzień. Jednak miałam nadzieję, że będzie bardziej trwały. Niestety, po dwóch godzinach praktycznie go nie czuć.

+bardzo ładny zapach
    +ładna buteleczka

-krótkotrwały zapach
    -niewydajny

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kanady za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Produkt kupiłam w ciemno, nie znałam wcześniej tego zapachu. Po 3 miesięcznym użytkowaniu mogę śmiało go polecić. Zapach jest ładny, klasyczny i wyrazisty. Ta wyrazistość może nie każdemu przypaść do gustu, jednak warto dodać, że Little Black Dress w żaden sposób nosa nie drażni. Zapach jest przyjemny i bardzo elegancki. Każda kobieta powinna mieć coś podobnego w posiadaniu. Do trwałości zapachu nie mam zastrzeżeń, utrzymuje się u mnie naprawdę długo.

Chcesz pochwalić Rebelka M za czytelną i pomocną recenzję?
  • klasyczna doskonałość katalogów Avon.
  • Większość składników tego zapachu poznałam dopiero przy testowaniu Little Black Dress, toteż nie mam porównania jak prezentowałyby się solo czy też w innym towarzystwie, ale - co najważniejsze - we własnym gronie doskonale się uzupełniają tworząc idealną feerię zapachu.

Avon Little Black Dress to klasyka katalogów, znana od dawna. Pamiętam ją z czasów szkoły podstawowej, kiedy czułam ją na mamach moich koleżanek i stanowiła dla mnie kwintesencję dorosłej kobiety. Potem zapach zapomniałam... poznałam go na nowo całkiem niedawno i znów przepadałam - tym razem jako dorosła osoba

Poznałabym go w nocy o północy, jest tak specyficznie duszący... ale nic bardziej mylnego, jeśli zdaje się Wam, że jest przez to ciężki i niedający się okiełznać!

Mam wrażenie, że zapach nie rozwija się, a ociepla. Jakby nasza skóra i otoczenie delikatnie go podgrzewała i otula nas jak ciepły, miękki i cudownie pachnący bezpieczeństwem polarowy złoty kocyk

Zapewne bardziej nadaje się na wieczór, niż na dzień. Na jesienno-zimowe dni niż letnie upały, ale - co można zauważyć czytając recenzje perfum, jakie zamieszczam - mam zgoła inny gust od większości i perfumy w kategorii dzień-noc czy pora roku - dla mnie nie istnieją.

Zapach mi się szalenie podoba, o każdej porze! Przecież o każdej porze chce być interesującą kobietą, a Wy?

Używam tego produktu od: około roku.
    Ilość zużytych opakowań: w ciągu drugiego i wiele, wiele testów.

Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • cukierkowe love
  • Jest to mój zapach nr 1. Używam go na co dzień do pracy. Myślę, że w tej wersji sprawdza się świetnie i mogę powiedzieć, że jest to MÓJ zapach ;-)
    +oryginalny
    +indywidualnie dopasowuje się do skóry (może to dziwne, ale gdy moja koleżanka z pracy miała na sobie ten sam zapach to wydawało mi się, że ona używa na pewno czegoś innego – na mnie perfumy pachniały inaczej)
    +wydajne
    +słodki, cukierkowy, a jednocześnie kobiecy i elegancki
    +niska cena
    +dostępność

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić fashionsister18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyczna elegancja
  • Jestem szczęściarą, bo zapachy Avon na mnie - i na moich ubraniach - trzymają się naprawdę bardzo długo. Wystarczy, że popsikam się nimi rano, a jeszcze wieczorem są wyraźnie wyczuwalne. Dlatego tak uwielbiam wszystko to, co Avon oferuje

Po zużyciu całej buteleczki uważam, że...
    Jestem bardzo zadowolona z tych perfum i na pewno w następnym katalogu kupię buteleczkę 50 ml.
    Zapach jest elegancki, wyrazisty, ale nie przytłaczający. Kojarzy mi się trochę z jakąś gwiazdą filmową, ale to może moja fantazja już wybiega już na jakieś dzikie tory.
    Idealny na wieczór, ale również w dzień sprawdzi się całkiem fajnie. Bardziej jednak w te jesienno-zimowe okresy, aniżeli w lato. Myślę, że na cieplejsze miesiące lepiej sprawdzą się zapachy owocowe lub kwiatowe. Ten jest zdecydowanie bardziej orientalny, "drzewny". Trochę kwiatów też przebija, ale nie jest to jakoś wyraźnie odczuwalne.
    Zgadzam się z opinią, że jest to bezpieczny zapach, ale do młodych dziewczyn zupełnie mi on nie pasuje. Sprawdzi się u kobiet od dwudziestki w górę, bo dodaje szyku.
    Jak już pisałam, u mnie zapachy Avon trzymają się wiele, wiele godzin, wiec na nie nie narzekam.

Plusy i minusy:
    + elegancki, wyrazisty, ale nie przytłaczający zapach
    + duża trwałość (ale u mnie zapachy Avon trzymają się naprawdę przez długie godziny)
    + przyjazna dla portfela cena
    + elegancka buteleczka bez udziwnień.

Używam tego produktu od: używałam go od listopada 2014 do marca 2015
    Ilość zużytych opakowań: jedna butelka 30 ml

Chcesz pochwalić _Socjolozka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny ale mało trwały
  • Subtelny zapach pasujący idealny do stylu glamour, na wieczorne wyjścia. Rzeczywiście dopełnia małą czarną Nosi się bardzo przyjemnie, niestety dość szybko znika.

+ cena (dodatkowy + jest często w zestawach promocyjnych)
    + delikatny zapach
    + idealnie skomponowany
    + dostępność

- po ok 2-3 h zapach znika

Dużo produktów Avon jest mocno alergizujących, przynajmniej jak dla mnie, i za to dodatkowy plus:
    + nie uczula

Używam tego produktu od: ok roku
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić saagatta za czytelną i pomocną recenzję?
  • ostatni raz dodaje recenzję!!!
  • Nie wiem, czemu znikają recenzję kosmetyków... Ale przyznam szczerze, że jest to denerwujące. To moja 3 recenzja, jeśli znowu zniknie daje sobie spokój z tym portalem, są inne;-)
    Zapach ładny, elegancki,szlachetny i bardzo bezpieczny!!!! Nazwa idealnie odpowiada zapachowi. Przyznaje, że zapach nosi się bardzo dobrze, a do małej czarnej....pasuje jak ulał. Nie tylko do sukienki, lubię ją też do czarnej skóry i koszuli w kratę. Zapach dodaje tego czegoś... Elegancko grzecznego z nutką zadzioru. Tak samo jak z małą czarna...i mega krwistymi czerwonymi ustami. Co tu kryć, lubię ten zapach i mam go gdzieś zawsze w domu... Pasuje mi idealnie na okres jesienno-zimowy, w wakacje wskakuje w nowe zapachy:-D
    Butelka prosta, elegancka...bez udziwnień. Dobrze się trzyma w ręku, nic się nie psuje i nie ściera. Cena bardzo różna-jak to w avonie- małe 30 ml do torebki od 15zł do 22zł, butla 50 ml około 39,99 lub 50 zł w całym zestawie. I w takich cenach lubię tą firmę
    No i zapomniałam o najważniejszym: trwałość. Nie mam pojęcia jak ten punkt ocenić. U mnie... Są dni, że trwa kilka godzin, ale z każdą godziną traci na intensywności. Innym razem kwitnie i kocham ten stan. U mojej mamy żyje zadziwiająco długo i ciągle rozkwita. Podkreślam jednak, że u każdego będzie ten proces trwał krócej lub dłużej.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 po 30 ml i 2 po 50 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?