Avon, Little Black Dress EDP

Avon, Little Black Dress EDP

Elegancki, uniwersalny zapach niczym mała czarna. Polecany zwłaszcza na wieczór, większe wyjście oraz także wtedy, gdy chcemy się poczuć wyjątkowo.
Prosta, klasyczna buteleczka kryjąca w sobie złotą kompozycję perfum.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: afrykański imbir, kolendra, cyklamen
nuta serca: różowa peonia, gardenia, ylang-ylang, kwiat księżycowy
nuta bazy: drzewo mleczne, japońska śliwka, piżmo.

drzewne, kwiatowe, orientalne
Rekomendacja
na dzień, na wieczór
wody perfumowane

74% jesień/zima 26% wiosna/lato

elegancki zapach na wieczór

Zapach jest mi znany od lat, i od tego czasu zdarza mi się do niego wracać. Dla mnie zapach ten jest elegancki, idealny na wieczory i nocne spotkania w restauracji. Na dzień wydaje mi się zbyt ciężki i duszący. Mimo to uważam,że zapach jest interesujący, trwały i ma w sobie to coś.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3 dużych opakowań (50 ml)

Aromat z charakterem

Uwielbiam perfumy i myślę, że cena nie jest wyznacznikiem wartości lub jakości produktu,więc mam w swoim arsenale wiele perfum w różnych przedziałach cenowych.

Testuję ten zapach od około roku

Aromat z charakterem

Testuję ten zapach od około roku

• Flakon: 5

Uwodzicielski zapach na chłodniejszy czas

Ten zapach znam od lat, początkowo korzystałam z próbek, aby przekonać się, czy ten aromat nie drażni oczu i nosa i dopiero po kilkumiesięcznych testach zdecydowałam się na zakup.
Kartonik ciasno opakowujący zawartość ma prosty design - czerń z akcentami złota.
Przezroczysta minimalistyczna szklana buteleczka z niewielką etykietą o czarno-złotych barwach ze sprawnie działającym złotym atomizerem osłoniętym niewielkim prostopadłościanem.
Wyczuwam ylang ylang, piwonię, słodką śliwkę i piżmo. Jest jeszcze kilka akordów, ale tutaj ciężko mi je odkryć przez ich mniejszą intensywność.
Kompozycja bardzo uwodzicielska, kobieca, delikatnie pudrowa, mile otulająca ciało. Intensywna, ale nie drażniąca. Najbardziej pasuje mi w okresie wiosennym, gdy jeszcze jest mróz i zapachy na zewnątrz dopiero budzą się do życia i jesiennym, kiedy depresyjna aura za oknem jest już w pełni - ten zapach działa pobudzająco bez energetyzujących letnich aromatów.
Nałożony o poranku pozostaje na ciele nie ewoluując w inne tony do późnych godzin wieczornych, na ubraniach pozostaje wyczuwalny przez dwa dni, ale już na płaszczu wyczuwam go jeszcze lekko piątego dnia.
Mój partner kilka godzin po spryskaniu ciała potrafi zapytać, czy używałam jakiegoś zapachu, bo w całym mieszkaniu czuć coś intrygująco owocowo-kwiatowego.

Kupiony w: Inna perfumeria

Piekne

Orientalne kwiatowe zapachy to jednak mój styl . W takich zapachach czuje się najbardziej kobieco . Nie dusza mnie są przyjemne i delikatne . Nuta zapachowa pozostaje na ciele na długie godziny a zapach czuć dosłownie z matra .
Najpierw wchodzi zapach a następnie ja.
Buteleczka jest piękna szklana co cieszy oko .

Perfumy mojej młodości

Pierwszy raz z perfumami Little Black Dress spotkałam się na szkolnym korytarzu w gimnazjum. Koleżanka przyniosła wraz z katalogiem. Od razu przypadły mi do gustu. Delikatne a zarazem wyraziste perfumy z nutą kwiatowo-orientalną. Wyczuwalne piżmo oraz nuty drewna sprawiają, że są idealne na wieczorne wyjście. Dla mnie są perfumami do których wracam za każdym razem. I z biegiem lat odkrywam kolejną nutę zapachową na nowo. Idealne na jesienno-zimowe wyjścia, ale również sprawdzą się na letnie
całonocne szaleństwo. Perfumy ponadczasowe.

Zdecydowanie TAK

Pierwszy raz miałam styczność z tymi perfumami już jakoś w gimnazjum czyli jakieś 15 lat temu. Przywołuje u mnie miłe wspomnienia i lubię do niego wracać. Moja siostra była kiedyś konsultantką więc miałam okazję testować wiele kosmetyków tej marki.
O samym zapachu można powiedzieć, że jest bardzo elegancki, szykowny, kwiatowo-orientalny. Perfumy są raczej z niskiej półki cenowej, ale niech was to nie zmyli. One naprawdę są trwałe! Utrzymują się na skórze kilka ładnych godzin. Zamknięte w kobiecym flakonie. Można je dostać w kilku wielkościach od 10 do 100ml.
Dla tych, którzy nie znają szczerze polecam, warto przetestować!

• Flakon: 5

Gdyby elegancja miałaby pachnieć, to pachniałaby tymi perfumamy

Little Black Dress to zapach, który lubię i do którego często wracam- czy to w postaci wody perfumowanej, roletki czy mgiełki.
Nutę głowy tworzy połączenie cyklamenu, słodkiej moreli i wiciokrzewu. Nuta serca to połączenie nut ylang-ylang i gardenii, które wprowadza elegancję. Nuta bazy to białe piżmo przełamane zaskakującym akcentem śliwki i piżma.

Zapach jest bardzo trwały i wydajny na mojej skórze i ubraniach. Jest mega charakterystyczny, rozpoznałabym go wszędzie.

Według mnie jest kwintesencją kobiecości, wyróżnia się wysoką trwałością, pięknym flakonikiem i niską ceną.

• Flakon: 5

Poprawny, nie ma się do czego doczepić, ale też bez szaleństw

Ten zapach jest jak do tańca i do różańca. Pasuje i na randkę, i do pracy. Podoba mi się, ale zdecydowanie nie jest moim ulubieńcem. Po pierwszym psiknięciu można się cofnąć w czasie- zapachy Avon chyba większości kojarzą się z latami gimnazjalnymi bądź licealnymi, kiedy to katalog Avonu królował na szkolnych korytarzach i pocierało się nadgarstek o kartki albo gdy podkradało się perfumy mamie. I chociaż dla mnie to były fajne czasy, które wspominam z uśmiechem na ustach, to ten zapach mi kojarzy się tylko z tym. Mimo to, uważam go za swego rodzaju pewniaka, coś klasycznego, poprawnego, ale nie jest to woda, która zwala z nóg.

Mocno wyczuwam pikantny i charakterystyczny imbir, słodyczy i kwiatowej mocy dodaje peonia oraz gardenia. Nieco później rozwija się piżmo, które lubię.

Buteleczka klasyczna, bardzo minimalistyczna. Idealnie pasuje mi do tego zapachu.

Cena bardzo przyzwoita, tym bardziej, że Little Black Dress jest raczej trwałą wodą (co prawda nie wytrzymuje 8h, ale kilka godzin ją czuć).

Ładny zapach

Używałam tego zapachu jakieś 10 lat temu. Jest ładny, taki kwiatowy,korzenny , owocowy zapach. Jak dla mnie idealny na zimę. Wtedy lubię się okryć czyms słodkim co powoduje u mnie wrażenie dodatkowego ciepełka. Ładna, minimalistyczna buteleczka z atomizerem.

Zapach dość długi się utrzymywał jak na tę firmę.

• Flakon: 5

Dość sporo naczytałam się na temat kultowej wody perfumowanej od marki Avon o nazwie Little Black Dress. Słyszałam, że jest to propozycja iście elegancka, kobieca i pasująca do wielu okazji. W końcu udało mi się zakupić ją na stronie jednej z drogerii internetowych na której dość często kupuję różne kosmetyki do przetestowania. Sama nie posiadam aż tak sporej wiedzy na temat wód perfumowanych czy toaletowych, dlatego też często, z wielką ochotą sięgam wcześniej po wszelakie, pomocne recenzje.

Kosmetyk zamknięty został w kilku wersjach opakowania, ja posiadam ten o pojemności pięćdziesiąt mililitrów który regularnie kosztuje około pięćdziesięciu złotych. Flakon jest bardzo ładny oraz elegancki zarazem. Jest przeźroczysty, zaś w centralnej części umieszczono niedużą, czarną etykietkę z nazwą kosmetyku. Sam aplikator w formie psikacza działa bez zarzutu i nie zacina się.

Perfumy posiadają bardzo ładny, niesamowicie elegancki ale nieprzytłaczający zapach. Czuć tutaj delikatne nuty drzewne, śliwkę, morelę czy nawet gardenie. Całość komponuje się ze sobą naprawdę cudownie, bardzo spójnie, kobieco i z klasą. Dodatkowo jest to naprawdę trwały zapach, nie ma potrzeby ponownego aplikowania w ciągu dnia.

Woda perfumowana od marki Avon okazała się niesamowicie elegancką, pięknie pachnącą i bardzo trwałą propozycję. Jak najbardziej mogę ją polecić osobą szukającą kobiecych, eleganckich propozycji. Zdecydowanie polecam się nią zainteresować.

Ciepły, sweterkowy, kochany <3

Niedługo minie nam 10 lat razem-pierwszy flakon dostałam na święta Bożego Narodzenia w 2013 roku. To był bardzo miły, szczęśliwy oraz spokojny czas w moim życiu za którym tęsknię mocno. Obecnie moje życie wygląda zupełnie inaczej, stoję przed ogromnymi zmianami, ale jedno się nie zmienia przez ten czas-moja miłość do tych perfum. Zawsze muszę je mieć, były ze mną na dobre i na złe. Mimo, że przeżywały ze mną trudne chwile to nadal czując ich zapach przypomina mi się spokojne szczęście.

Little Black Dress są ciepłe i otulające jak mięciutki sweterek pachnący przytuleniem pełnym troski oraz miłości.
Czuć słodkie kwiaty, orientalne przyprawy, piżmo oraz miękkie nuty drzewne, ale mi tutaj się najbardziej podoba nuta śliwki-jest taka przytulna, kojąca oraz ciepło-słodka. Zapach elegancki-dla mnie na wszelkie okazje gdzie chcę poczuć się wyjątkowo, pewnie oraz kobieco. Idealny do mięciutkich sweterków, przytulnych świątecznych sukienek, eleganckich odświętnych sukienek i klasycznych makijaży z błyskiem.
Przy czym osobiście wolę go na sezon jesienno-zimowy, wtedy idealnie wpisuje się w przytulno-sweterkowy klimat.
Jest przyzwoicie trwały oraz wyczuwalny dla otoczenia przez większą część dnia.

Dla mnie cechą dobrych perfum jest to, że używając ich mam wrażenie, że komponują się razem ze mną w jedność, a nie, że są obcą chmurą orbitującą gdzieś obok mnie. Little Black Dress przyjemnie mnie otulają, sprawiają, że czuję się kobieco, wyjątkowo, ale przede wszystkim-ciepło, kompletnie i bezpiecznie.
Kocham <3

Piękny zapach

To przyjemny, kobiecy i elegancki zapach o nutach kwiatowo-drzewno-owocowych. W składzie mamy m.in. peonie, gardenie, ylang-ylang, drzewo mleczne, śliwkę czy piżmo.
Perfumy Little Black Dress są moim faworytem od bardzo, bardzo wielu lat.
Znam ich zapach, odkąd zaczęła ich używać moja starsza siostra. Jest to klasyka perfum, mają bardzo intensywny zapach, który przyciąga spojrzenia innych.
Idealny na wielkie wyjścia jak też, moim zdaniem na dni, w których kobieta chce być zauważona. Perfumy są bardzo trwałe.