Max Factor, False Lash Effect Gold Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Powiększ Max Factor, False Lash Effect Gold Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Zgłoszony przez paulafox

False Lash Effect Gold to kombinacja największej, wśród produktów Max Factor, szczoteczki(25% większa niż Max Factor Masterpiece Max) oraz formuły Liquid Lash, które nadają rzęsom niesamowitą grubość od nasady aż po same końce. Liquid Lash gęstnieje podczas wysychania, zapewniając elastyczność i naturalny wygląd rzęs. Szczoteczka jest natomiast w 50% zbudowana z włókien, dzięki czemu zapewnia precyzyjną aplikację.
Zawiera polimery, które sprawiają, iż tusz jest odporny na wodę. Tusz posiada szczoteczkę iFX, która została zaprojektowana tak, aby równomiernie pokrywać rzęsy tuszem i docierać do najdrobniejszych włosków w kącikach oka. W efekcie makijaż przy użyciu tej maskary idealnie podkreśla rzęsy, zwiększa ich objętość i precyzyjnie je rozdziela, dzięki czemu oczy zyskują wspaniałą oprawę.

Cena: ok. 50zł / 13ml

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Zawiedziona
  • Tusz zdecydowanie za drogi jak na efekt, który zapewnia. Mam porównanie do Lovely Pump Up którego używałam równocześnie. Z bliska robi wrażenie z 1 metra Lovely Pump Up daje efekt podkreslonego oka. MF sprawdzi się na dzień i to jedynie dla osób które na prawdę potrzebują minimum podkreślenia, aby czuły się zadowolone. Trzy gwiazdki zapewnił sobie chyba szczoteczką. Świetnie rozczesuje każdą pojedynczą rzęsę. Używając tego tuszu (a prawdopodobnie szczoteczki) widać że jest ich mnóstwo. Nie ma mowy o ich posklejaniu. Są jednak bardzo cieniutkie. Zatem szczoteczka ze mną zostanie, ale tuszu już nie kupię.

Dodatkowymy minusem jest jego osypywanie się.
    Używam tego produktu od: 1 rokuIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić elbaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • mogę na niego liczyć
  • Zawsze znajdzie się dla niego miejsce w mojej kosmetyczce. Używam go od ok. 3 lat i jak do tej pory nie znalazłam lepszego zamiennika.

+ Nie skleja rzęs, nie rozmazuje się;

+ efekt pogrubienia jest widoczny, a oko nie wygląda sztucznie;

+ rzęsy wyglądają bardzo atrakcyjnie, są dobrze rozczesane, tusz ma w aplikacji porządną szczoteczkę, która świetnie rozprowadza zawartość po rzęsach;

+ łatwy w demakijażu, nie spływa po całej twarzy;

+ szybko wysycha,

+ dobrze modeluje, nie jest za ciężki, nie "przygniata" rzęs, lecz delikatnie je unosi, sprawia, że spojrzenie jest zalotne;

+ głęboki, nasycony odcień czerni

Minusik za to, że po otwarciu i w przypadku niedokręcenia opakowania tusz ma skłonności do szybkiego wysychania.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić dojrzalatesterka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie
  • Ten tusz nie robi z moimi rzęsami zupełnie nic. Nie nadaje żadnej objętości, rzęsy są posklejane. Szczoteczka też nie spełnia swoich funkcji, nie dociera wszędzie.

Używam tego produktu od: po miesiącu użytkowania wylądował w koszu

Chcesz pochwalić alepor za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na codzień
  • Tusz kupiłam w trakcie trwania promocji w Rossmanie. Potrzebowałam akurat nowego tuszu a ten złoty grubas wyróżniał się z tłumu innych kolegów i jawił jako obietnica luksusu, więc z lekkim cieniem drwiny co też wyczaruje na moich krótkich i cienkich rzęskach, załadowałam go do koszyka i pognałam do kasy Uszczuplił mi portfel o 39zł.

Ale do rzeczy:
    Tusz ma silikonową szczoteczkę, nie za dużą nie za małą i jest z kategorii tych bardziej płynnych (za czym nie przepadam, ale znacznie wydłuża to jego żywotność). Przez kilka pierwszych tygodni jest mokry i firanki z rzęs nie robi- ot taki zwykły tusz. W tym czasie można się do niego naprawdę zniechęcić. Kiedy jednak podeschnie zaczyna robić to co powinien-przede wszystkim pięknie rozdziela rzęsy, układa je w jednej linii i nie wygina we wszystkie strony jak to inni delikwenci potrafią. Zawsze robię sporo pociągnięć szczoteczką, dlatego takim sposobem potrafi mocno pogrubić nawet cienkie rzęsy. Poza tym całkiem przyzwoicie je wydłuża, wyciąga i leciutko usztywnia, dlatego znakomicie podtrzymuje efekt wywijania zalotką. Nie tworzy grudek i nie zlepia rzęs w suchą bryłę. Mimo sporej szczoteczki nie miałam problemu z dotarciem do najkrótszych rzęs w wewnętrznym kąciku oka, choć zdarzało mi się pobrudzić w tym miejscu powiekę. Tusz szybko wysycha, nie robi ksera i nie kruszy się jakoś dramatycznie (w granicach przyzwoitości po kilku godzinach). Czerń mogłaby być czarniejsza, ale takową spotkałam jedynie w tuszach z wysokiej półki. Z drugiej jednak strony za 50zł należałoby tego od niego wymagać.
    Mimo, że nie jest wodoodporny to jest naprawdę trwały, nie rozmazuje się, jest w stanie przetrwać upalne dni. Jednym słowem dla mnie, jako miłośniczki mocno pogrubionych a nawet teatralnych rzęs jest to dobry tusz na co dzień bez efektu WOW. Jednak za każdym razem gdy go użyję słyszę komplementy, więc coś w nim musi być

Wydajność z racji jego mokrej formuły dobra- używam jakieś 4 m-ce i lada dzień będę musiała go wymienić na nowy.

Demakijaż- oliwka dwufazowa spokojnie daje sobie radę.

Czy kupię ponownie? Na pewno nie w cenie regularnej bo to lekka przesada. Co najwyżej w promocji. Ale pewnie będę szukać czegoś innego, bo lubie testować nowe kosmetyki i wierze, że odnajdę w końcu ideał

Używam tego produktu od: ok 4 miesięcy

Chcesz pochwalić *Cafe Latte* za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic wielkiego
  • Po pierwsze trzeba się naprawdę nieźle namachać, żeby osiągnąć coś zadowalającego. Jak dla mnie - zabiera to za dużo czasu. Szczoteczka mi nie odpowiada, tak jakby nie docierała do nasady rzęs, w dodatku niewygodnie się nią maluje.

Używam tego produktu od: raz kupiony, użyty do wyczerpania
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Karorina13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • taki zwykły... podobny efekt osiągałam tuszami za 10 zeta. Troszkę wydłuża. Nie pogrubia wcale. Ładnie rozdziela. Nie podkręca - ale to wina może moich rzęs, którym nawet zalotka nie zawsze daje radę. Słowiem: taki zwykły tusz.

Chcesz pochwalić LoganDeLuca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strasznie wypadaja mi po nim rzesy...
  • Tusz sam w sobie pod względem efektu jest jednym z lepszych jakich dotychczas używałam, bardzo ładnie pogrubia rzęsy i je wydluża, szczoteczka nie nabiera nadmiaru tuszu jednak mimo tego, że mam wprawę w malowaniu rzęs tusz praktycznie za każdym razem zostawał mi na powiece. Teraz jednak musze powiedzieć co zasądziło, że na pewno nie kupie go po raz kolejny...
    Pierwszy raz kupiłam ten tusz po tym jak skusiłam się na rzęsy przedłużane metodą 1:1 i zauważyłam, że wtedy strasznie wypadały mi rzęsy jednak sądziłam, że są one poprostu osłabione po zabiegu jednak teraz (gdy używam drugiego opakowania) historia znowu się powtarza... Rzęsy wypadają mi w straszliwym tępie, mogę nawet powiedzieć, ze mam ich o połowę mniej niż zawsze więc już nie mam zamiaru ryzykować i używać tego tuszu ponownie :/

Ilość zużytych opakowań: 1.5

Chcesz pochwalić LiquidLove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiódł
  • Jako, że akurat skończył mi się tusz do rzęs przekopałam opinie na wizażu i zobaczyłam, że ten tusz ma całkiem pozytywne recenzje. Miałam już do czynienia z mascarami Max Factora, więc stwierdziłam, że najgorsze co może mnie spotkać to przeciętny efekt, za trochę większą niż zwykle kwotę.
    Niestety tusz zawiódł mnie na całej linii.
    Mam dość długie rzęsy, przy których nawet tani tusz daje naturalny efekt do przyjęcia na co dzień. Po Max Factorze spodziewałam się na pewno mocniejszego podkreślenia i widocznego zagęszczenia.
    Tusz kupiłam w Douglasie, więc dzięki cudownej naklejce miałam pewność, że nikt przede mną go nie otwierał.
    Jakież było moje rozczarowanie kiedy już przy pierwszym otwarciu moim oczom ukazała się ładna szczoteczka, na której osadziły się... GRUDKI tuszu!
    Skoro widoczne są już na szczoteczce, to co dopiero na rzęsach. Sprawia to, że musimy się nieźle napracować żeby owe grudki nie pojawiły nam się na rzęsach. Zwykle nie narzekam na gumowe szczoteczki, wystarczy trochę wprawy i da się nimi wyczarować ładny efekt. Niestety patrząc na tą szczotkę spodziewałam się znacznie lepszego efektu, a wszystko co otrzymałam to grudki i bardzo, ale to bardzo delikatne podkreślenie. Nie wyobrażam sobie jak ten tusz wygląda u dziewczyn z rzadkimi i krótkimi rzęsami ;/

Mimo wszystko tusz byłby do zniesienia, gdyby nie to, że w przeciwieństwie do innych produktów tej firmy osypuje się. Wystarczy trochę bardziej zabiegany dzień, a przed lustrem staję z przysłowiową "pandą" pod oczami.
    No i niestety kompletnie nie sprawdza się w zimie, ponieważ nawet przy drobnych opadach śniegu i niewielkim z nim kontaktem spływa z rzęs prosto pod oczy i na policzki.

Nie ukrywam, że po tej firmie spodziewałam się czegoś więcej. Serdecznie NIE polecam i na pewno już nigdy do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić prawieoptymistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • PRZECIĘTNY PRODUKT
  • Jest to mój pierwszy tusz do rzęs z firmy Max Factor. Niestety, ale mnie nie zachwycił... :/

ZALETY:

- duża pojemność: 13,1 ml (co niestety w przypadku tego tuszu nie idzie w parze z wydajnością, ale liczy się gest i pomysłowość, bo nie często produkowane są tusze o tak dużej pojemności)
    - bardzo ładne, schludne i eleganckie opakowanie
    - nie osypuje się
    - nie twarzy owadzich nóżek
    - dostępność
    - łatwy do usunięcia (demakijaż)
    - delikatnie podkreśla rzęsy, jest idealny dla kobiet, które są zwolenniczkami naturalnego, niewidocznego makijażu (make up - no make up)

WADY:

- zbyt wysoka cena, jak na taką jakość produktu
    - po jego otwarciu i kilkurazowym użyciu zaczyna wysychać, przez co jest mało wydajny, a także bardzo szybko gęstnieje, przez co robią się grudki
    - niewygodna szczoteczka, przez którą bardzo łatwo jest się ubrudzić
    - kolor tuszu: czerń nie jest wystarczająco nasycona

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Chcesz pochwalić elegancja16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jak dotąd
  • Najlepszy tusz jaki miałam, a jestem dość wymagającą osobą w kwestii kosmetyków. Jest to jedyny tusz, który mam zamiar kupić ponownie. Każdy poprzedni był porażką. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy spodoba się osobom o krótkich rzęsach - osobiście mam naprawdę długie rzęsy, które po nałożeniu tego tuszu są nawet dłuższe, mocno czarne, rozczesane (!), pogrubione (choć może nie jakoś wybitnie) i wyglądają rewelacyjnie.

Chcesz pochwalić brooklynne_accola za czytelną i pomocną recenzję?
  • zadowala
  • Tusz początkowo mnie nie powalał na kolana, wręcz żałowałam tych 60zł. Jednak po 2 tygodniach używania nieco zrobił się gęściejszy i w końcu zaczął w miarę podobać mi się efekt końcowy. Faktycznie widać efekt pogrubienia i wydłużenia. Może nie jakoś powalająco ale bardzo przyzwoicie. Czerń dość głęboka. Szczoteczka jak dla mnie kapitalna (ale ja właśnie takie lubię, im większa tym lepiej). Dobrze rozczesuje i rozdziela rzęsy, nie skleja ich. Wytrzymuje cały dzień, nie kruszy się i nie odbija na dolnej powiece. Również nie sprawia problemów i nie raczy przykrymi niespodziankami podczas deszczowych dni. Sprawdza się niemal w każdych warunkach pogodowych. Za to olbrzymi plus. Jedna warstwa tego tuszu to zdecydowanie za mało. Aby oczy stały się na prawdę wyraziste, muszę nałożyć minimum dwie warstwy.
    Jeśli chodzi o demakijaż, nie ma z tym najmnniejszego problemu. Praktycznie każdy płyn micelarny sobie z nim poradzi.
    Osobiście mogę ten tusz polecić i pewnie sama nie raz do niego wrócę, ale tym razem tylko jak uda mi się go dorwać na jakiejś promocji bo 60zł na pewno nie jest wart.

Używam tego produktu od: prawie dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić loretta77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • do kupna tego produktu skusila mnie promocyjna cena 19,99zl i nie zawiodlam sie na tej marce!tusz jest swietny-bardzo ladnie pogrubia,wydluza,a silikonowa szczoteczka idealnie rozdziela,wiec rzesy nie sa sklejone a pieknie podkrecone.nie ma zadnych problemow z demakijazem.tusz sie nie kruszy,jest bardzo wydajny.od razu zrobilam zapas tego kosmetyku.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić malgo2222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny polecenia
  • Dotąd używałam tego tuszu w czarnym, klasycznym opakowaniu. Postanowiłam więc spróbować i tego. I się nie zawiodłam! Tusz perfekcyjnie pogrubia i wydłuża rzęsy, są czarne jak węgiel i doskonale rozdzielone. Bardzo dobrze się nim maluje, nie brudzi i nie kruszy. Łatwo się go zmywa. Polecam!

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić agniesiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy się z nim nie rozstanę
  • Tusz naprawdę godny polecenia. Nie skleja rzęs. Świetnie wydłuża i pogrubia. Nie obsypuje się nawet po całym dniu. Dzięki dużej szczoteczce aplikacja jest łatwa i przyjemna. A kolejny plus to cena- udało mi się go dorwać za 19,90 w rossmannie.

Ilość zużytych opakowań: jedno rozpoczęte

Chcesz pochwalić oluska3456 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam super tusz dający niesamowity efekt
  • Używam ten tusz dopiero tydzień ale zrobił na mnie wielkie wrażenie.
    Mam krótkie i rzadki rzesy mało który tusz dawał jakiś wiekszy efekt a tu ogromne pozytywne zaskoczenie
    Moje rzęsy sa teraz geste i długie
    Nałożenie pierwszj warswty daje efekt anturalny ale przy drugiej wartswie rzesy sa jak sztuczne
    Nie drażni oczu
    Cena an allegro jest dobra polecam bo warto
    Miałam z tej seii już czarny i niebieski ale ten według mnie jest najlepszy

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić Betty09031988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Z polecenia kuzynki, której rzęsy wyglądają oszałamiająco

Ja mam mieszane uczucia:

plusy:
    + już dwie warstwy dają naprawdę ładny efekt wydłużonych, pogrubionych i podkręconych rzęs
    + wygodna szczoteczka, sięga w miarę dobrze do wewnętrznych kącików
    + bardzo ładnie podkręca zewnętrzne rzęsy
    + nie kruszy się
    + nadaje się i do delikatnego makijażu dziennego jak i do spektakularnego wieczorowego
    + bez problemu zmywa się pianką do demakijażu

Minusy:
    - trzeba troszkę poświęcić na to, aby faktycznie ładnie umalować nim rzęsy. Bardzo łatwo jest umalować sobie całą powiekę, co przy nałożoym cieniu robi tyyyyyle kłopotu.
    - nie można bezmyślnie szczotkować rzęs kolejnymi warstwami, bo oko wygląda po prostu ciężko. Dlatego właśnie konieczne jest dokładne i wolne nakładanie kosmetyku na rzęsy

Nie jest to mój KWC, ale na pewno jest wysoko w rankingu, więc spokojnie można go polecić, zwłaszcza dla dziewczyn o cienkich rzęsach, bo pogrubia przepięknie.

Chcesz pochwalić Ooh_la_la za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy co kto lubi
  • +nigdy się chyba nie skończy
    +rozdziela, nie ma potrzeby przeczesywania po malowaniu
    +trwały, pod koniec dnia pozostaje na swoim miejscu
    +/- daje naturalny efekt. Na codzień ok, ale ja jestem szczęśliwą posiadaczką długich, grubych, gęstych, ciemnych rzęs i nie potrzebuję jakiegoś ekstremalnego tuszu. Aby uzyskac efekt jednej warstwy Maybelline Volum express, potrzeba ze 2/3 warstwy
    -nie ubrudzenie się graniczy z cudem
    -trudność w malowaniu dolnych rzęs

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Oleczaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny ale wole...
  • hmm tusz jest fajny no ale osobiscie posiadam inny nr 1

Plusy:
    + wydajność
    + ladnie rozdziela
    + pogrubia rzesy - ale dla efektu pogrubienia nalezy pomalowac 2razy i to z odstepem czasu
    + fajna szczoteczka
    + estetyczne opakowanie
    + cena - na allegro mozna kupic za pol ceny
    + kolorek - gleboka czern

Minusy:
    - bez zalotki nie podchodz :/ jest to jeden z tych tuszy ktory niestety nie wyglada zbyt dobrze bez jej uzycia
    - trudno pomalowac nim dolne rzesy!
    - latwo sie nim pobrudzic

Używam tego produktu od: ponad 1 miesiąć

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić glosna91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny tusz. Doskonały efekt. Starcza na długo.
  • Ten tusz wydobywa z naszych oczu to co najlepsze. Uzywałam wcześniej pozostałych z serii False Lash Effect i stawiam go na równi z czarnym.
    Oprócz efektu pogrubienia tusz pięknie wydłuża rzęsy i je podkręca, chyba nawet bardziej od pozostałych z serii.
    Gruba szczoteczka wcale nie utrudnia malowania, nie ma się czego obawiać. Faktycznie opakowanie jest dość duże, ale dzięki temu zawsze znajdziemy go w kosmetyczce. Złoty kolor dodaje mu elegancji.

Cena może wyadawać się wysoka. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że tuszu używam już piąty miesiąc to chyba warto zainwestować. Oczywiście obecnie nie działa tak rewelacyjnie jak na początku i trzeba nałożyć kilka warstw, jednak efekt jest nadal zadowalający.

Chcesz pochwalić kiciaaa87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • poprawny
  • To mój kolejny tusz z serii False Lash Effect, nie umiem jednak powiedzieć czym ten różni się od innych.
    Jest jednak coś, co denerwuje mnie we wszystkich - strasznie dziwna konsystencja.

Na początku jest zbyt mokry; do tego stopnia, że musiałam zbierać ze szczoteczki nadmiar tuszu, żeby dało się nim jakoś pomalować. Po tygodniu/dwóch w końcu dało się go normalnie używać, a po upływie ok. miesiąca zaczynał lekko wysychać i tworzyć grudki. Nie wiem czy to kwestia szczoteczki czy konsystencji samego tuszu - czasami musiałam go zmywać i malować się od początku.

To czego nie można mu zarzucić to trwałość i efekt - rzęsy są faktycznie pogrubione i uniesione, tusz nie osypuje się w ciągu dnia, nie rozmazuje się (zdarzyło mi się w nim popłakać) i wygląda dobrze nawet na drugi dzień.

Ogólnie nie jest taki zły, lubię go za efekt jaki da się nim osiągnąć. Szkoda tylko, że trzeba się tyle przy tym namęczyć.

Plusy:
    + efekt pogrubienia
    + wydłużenie
    + podkręcenie
    + trwałość - jeszcze nigdy się nie rozmazał
    + ogólny efekt - nie skleja rzęs, są ładnie i równo rozdzielone

Minusy:
    - konsystencja - trzeba się nieźle namachać, żeby osiągnąć dobry efekt
    - szczoteczka - nabiera za dużo tuszu
    - grudki
    - kolor - wydaje mi się, że czerń mogłaby być bardziej nasycona
    - ergonomia - opakowanie jest straszne, turla się po całym stoliku i już nieraz potoczyło się na podłogę, szczoteczka średnio wygodna
    - osypywanie - czasami osypuje się podczas nakładania (zwłaszcza kiedy trochę przyschnie)

Chcesz pochwalić Cauchemire za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, jednak bez szału
  • Bardzo lubię tusze Max Factor, dlatego postanowiłam wypróbować i ten. Moje rzęsy nie są ani grube, ani długie, dlatego tusz nałożony na nie sprawia sporą różnicę w ich wyglądzie. Przechodząc do oceny:

Plusy:
    -bardzo dobra szczoteczka, pięknie rozczesuje rzęsy
    -przyjemna, lekko żelowa konsystencja
    -brak grudek, właściwie do momentu, dopóki tusz nie zasechł
    -poręczne choć duże opakowanie, wbrew pozorom szczoteczką maluje się bardzo wygodnie
    -ładnie podkreśla nawet najkrótsze rzęsy

Minusy:
    -niesamowicie się kruszy, zaledwie po kilku godzinach mogłam zobaczyć jak małe, czarne kropeczki pojawiają się pod okiem, choć nakładałam zawsze maksymalnie dwie warstwy
    -cena jak na tę jakość również nie przekonuje (w Rossmanie zapłaciłam za niego ok. 50 zł), warto polowac na promocję
    -szybko zasycha pomimo bardzo dokładnego zakręcania opakowania i nie "wpompowywania" do niego powietrza (u mnie utrzymał się 2 m-ce, choć był kupiony świeży)

Podsumowując
    Gdyby nie kruszył się i tak szybko nie zasychał, byłby to tusz bardzo dobry do codziennego użytkowania. Niestety, od tak podstawowego kosmetyku wymagam przynajmniej 6-8 godzinnej trwałości w nieosypywaniu i niekruszeniu się. Nie wiem, czy sięgnęłabym po niego ponownie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kamiliah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Polecam!!!! dobrze rozprowadza sie na rzęsach dając efekt pogrubionych i sztucznych .cena dostępna.Troszke za grube opakowanie ale myśle,że można mu to wybaczyć.Na pewno kupie go ponownie!!

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 o poj.13,1ml

Chcesz pochwalić kukulka4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Max Factor False Lash Effect jest świetny, nie skleja rzęs, ładnie i delikatnie je pogrubia, co do wydłużania jest nieco gorzej, ale akurat ja nie mam z tym problemu, ponieważ mam w miarę długie rzęsy
    plusy:
    - widocznie pogrubia rzęsy
    - dostępność
    - elegancka buteleczka
    - nie wysycha
    - nie osypuje się
    - ma intensywny czarny kolor (nie to co niektóre- bardziej wpadają w ciemnoszary niż czarny...)
    - gruba szczoteczka (dzięki czemu precyzyjna aplikacja)

Chyba jedynym minusem jest cena (50 zł), ale warto kupić, ponieważ tusz starcza naprawdę na długo

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: 2-3

Chcesz pochwalić Gocha_O za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • fajny tusz
  • na początku stosowania miałam negatywne odczucia- tusz był rzadki, przez co sklejał rzęsy no i szczoteczka wymaga wprawy. z biegiem czasu tusz ten mnie zauroczył. bardzo ładnie podkręcał, pogrubiał i wydłużał- przy dwukrotnym nakładaniu. teraz już trochę zesechł no i niestety- pojawiają się owadzie nóżki. co jakiś czas zauważam grudkę tu i tam. ale mam na to sposób- pomagam sobie czystą szczoteczką ze starego tuszu i efekt jest super. opakowania śliczne, cena trochę za wysoka, bo ostawiam że niedługo tusz ten będzie niezdatny do użycia a trochę mi go jeszcze tam zostało. ale ogólnie to polecam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ardaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • im starszy tym gorszy
  • jak kupiłam go w Anglii był super, rozczesywał, pogrubiał, wydłużał, był o konsystencji bardziej żelu, dlatego się nie kruszył w nieprzyjemny sposób.
    Kupiłam taki sam, jak myślałam, w Polsce i w ogóle bez porównania- kruszy się, w przypadku poprzedniego im starszy był tym lepiej się sprawował, w tym przypadku po półtora miesiąca jest już suchy i ciężko się go rozprowadza. Nie wiem co tutaj zawiniło, ale mam tylko jeden pomysł- drogeria chyba nie była zaopatrzona w świeże tusze lub oryginalne produkty...

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno cale drugie w trakcie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić mrsalwaysright za czytelną i pomocną recenzję?