Elie Saab, Le Parfum EDP

Powiększ Elie Saab, Le Parfum EDP

Zgłoszony przez Solciuchna

Intrygujący zapach Elie Saab Le Parfum łączy w sobie nuty pomarańczy i jaśminu. Ciepła kwiatowo-drzewna kreacja zapachowa, którą charakteryzuje nadzwyczajna zmysłowość. Koktajl z woni kwiatu pomarańczy, jaśminu, paczuli, drewna cedrowego i róży działa pobudzająca na zmysły i oczarowywuje swą niezapominalną niepowtarzalnością. Projektant Elie Saab twierdzi, że został zainspirowany jego dzieciństwem, które spędził w Libanie.

Cena: 215zł / 30ml ; 325zł / 50ml ; 439zł / 90ml
/s/

• Kwiat pomarańczy i jaśmin
  • Kwiat pomarańczy i jaśmin tworzą główne nuty tego pięknego, orientalnego zapachu. Opakowany w kunsztowną buteleczkę za każdym razem, kiedy użyję przywołuje w pamięci czarowność Wschodu.
    Dla mnie świetny na letnie wieczory.
    Zakupiłam go za granicą w świetnej promocyjnej cenie, co mnie tym bardziej cieszy.
    Perfumy trwałe i bardzo kobiece.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania 50 ml

Chcesz pochwalić ewa_evita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo trwała
  • Perfumy są bardzo trwałe, mają przepiękny flakon. Zapach długo utrzymuje się na skórze. Nuta zapachowa bardzo przypomina mi Today z Avonu. Nie kupiłabym ich ponownie, ponieważ są drogie, a w tej cenie znam ładniejsze.

Używam tego produktu od: ponad pół roku temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 flakon

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aaaliyah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moj ideal
  • Bardzo mi sie spodobal w momencie gdy przegladalam gazete piekna reklama, no i kartka zapachowa, powachalam i mnie zauroczylo. Wiedzialam, ze to ten zapach,jednak dlugo sie zastanawialam, poprosilam o probke w sklepie, uzywalam jej dosc dlugo, zapach dlugo sie utrzymuje, sweter nastepnego dnia nadal utrzymywal zapach tego cudenka. Az zaszlam do sklepu i go kupilam, nie zaluje, bo zapach moze dla innych jest duszacy, ale przeciez po to sa probki, aby nie kupowac w ciemno, wiec nie rozumiem tych zlych opinii. Zapach jak dla mnie jest elegancki, szykowny, idealny na zimowe dni, na pewno sprobuje wersji zielonej gdy wyjdzie na rynek.

Używam tego produktu od: od 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: na razie nadal pierwsza buteleczka

Chcesz pochwalić Syl993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ale to już było!
  • Jak dla mnie zapach wtórny, zapach ten więziła nie jedna buteleczka ( ta a propos całkiem szykowna). Mnie on dusi. Kojarzy się z odpustami, irysami w koscielnych flakonach. Nawet, gdybym była bogata, szkoda byłoby mi kasy na ten słaby, ulotny i migrogenny zapach. Sic!

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić PieknaPaczula za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapach idealny
  • Dla mnie strzał w dziesiątkę, zapach idealny. Pasujący do okresu zimowe, ze względu na jego intensywność, lecz ja korzystam z niego nawet w lato. Te perfumy to dla odzwierciedlenie kobiecości.

Ilość zużytych opakowań: 3 50ml

Chcesz pochwalić 1989zaczarowana1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny
  • Bardzo lubię te perfumy, bo sprawdzają się na każdą okazję. Początkowo, nieco zniechęciła mnie kampania z Anją Rubik, z niewiadomych powodów. Po przetestowaniu w perfumerii, wpadłam w niemały zachwyt. Róża i drzewo cedrowe to świetne połączenie. Są trwałe, a lekkie; nie męczą. Flakon również ładny. Jak taki diament wśród nowych i banalnych zapachów. Jak najbardziej polecam!

Ilość zużytych opakowań: Jedno, 50ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Marriemara za czytelną i pomocną recenzję?
  • odświeżona klasyka
  • Zapach przez dłuższy czas omijałam z daleka, ponieważ spodziewałam się czegoś ostrego i klasycznie kobiecego, co niektórzy nazywają babcinymi perfumami. I w dużej części sie nie pomyliłam, oprócz tego, że jest w Elie Saab coś nowoczesnego. Bardzo wyczuwalny jest kwiat pomarańczy, jego charakterystyczny skoncentrowany kwaśno-gorzki aromat. Jaśmin też tu jest wyraźny, ale te ostre nuty są złagodzone przez miód, który nadaje im miękkości i głębi. EDP najpiękniej pachnie po paru godzinach, kiedy już usadowi się na ciele. Jest w nim coś unikalnego mimo dość popularnych nut zapachowych w składzie. Nie jest tandetny, a raczej wymagający, elegancki i trochę surowy w odbiorze. Zaskoczył mnie tym, jak pięknie się rozwinął na skórze. Mimo, że należy do kategorii kwiatowej, ja go bym sklasyfikowała jako nowoczesny szypr. Jest w nich coś mszystego w podbiciu. Przypomina mi trochę łagodniejszą wersję Aromatics Elixir i inne dzieło Kurkdjian\'a Narciso Rodriguez for Her. Klasyka w odświeżonym wydaniu.
    EDT jest zarazem lżejsza od wersji EDP, a jednocześnie trwalsza i bardziej przestrzenna. Tutaj są wyczuwalne "weselsze" nuty zapachowe. Mniej esencjonalnego jaśminu, więcej lekkiego kwiatu pomarańczy. EDP zastyga na ciele i delikatnie paruje, EDT jest wibrująca i wodzi za nos. Jest też ostrzejsza w wyrazie i bardziej zaczepna, ale po kilku godzinach wciąż pachnie tak samo - wesoło i klasycznie, podczas gdy EDP pięknie ewoluuje na skórze. Ciężko mi określić, który zapach jest ładniejszy, ponieważ znacząco się od siebie różnią w "klimacie". EDP jest melancholijne, dostojne a jednocześnie nowoczesne, EDT bardziej drapieżne i kobiece, z cytrusowym woalem.

Używam tego produktu od: test
    Ilość zużytych opakowań: próbki

Chcesz pochwalić marrypop za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duży plus za EDT, minus za EDP
  • Kupiłam dwie miniaturki: EDP i EDT. Pierwsze skojarzenie EDP - początki Aliena, ale bardzo ulotne, EDP błyskawicznie zanikała na mojej skórze, właściwie tak szybko, że nie mogłam się w nią wwąchać. Zupełnie inaczej, o dziwo, było z EDT. Zapach raczej słodki, na szczęście nie pudrowy, bardzo ciepły. Na ogół nie przejmuję się opisami zapachów, pewnie dlatego, że nie umiem ich nazwać. Dlatego kieruję się własnym odbiorem. Pomyślałam na początku, że to zapach na zimę - taki ogrzewający, leciutko korzenny, przetrącony jaśminem. Ale zaczęła się wiosna i w już naprawdę ciepły dzień użyłam EDT - rewelacja . Znacznie trwalszy niż EDP, może nie orzeźwiający, ale niezwykle świeży. Trzyma się przez cały dzień, czyli więcej niż 8 godzin, a ja wciąż pocieram dłonią popsikane miejsca, żeby go znowu poczuć. Efekt - zamówiłam 90 ml tester. Chyba zaprzyjaźnimy się na dłużej.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 x 2 ml

Chcesz pochwalić agnieszkamk za czytelną i pomocną recenzję?
  • nijakie
  • kiedy pierwszy raz psiknelam nadgarstek bylam oszolomiona. nowa odmiana ukochanego Miss Dior Cherie?! na mojej skorze pachnialy prawie tak samo. przez 5 minut... po 5 minutach zrobily sie ciezkie, duszne, nijakie. babcine slodkawe, chemiczne, bazarowe. tak mnie przytloczyly, ze splaszczylam sie do poziomu podlogi w lazience i przyciskaly do niej tak, ze nie moglam sie z niej podniesc...

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: probki

Chcesz pochwalić edyta_86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak pies do jeza
  • dostalam od kogos.
    jakos nie mozemy sie dogadac.
    lubie zapachy ciezkie, ogoniaste, ten niby jest taki ale.....no nie wiem stoi na polce, ladnie wyglada, czasem powacham korek z zamiarem uzycia...i odstawiam na polke wybierajac cos innego, bardzije mojego.
    najgorsze ze wlasnie jest taki nie moj...niby ladny zapach, dosc szlachetny, nic w nim nie ma drazniacego, kwiatowy, no nie ma sie czego czepic a jednak unikam kontaktu.dostalam w wkacje - myslalam ze moze zima bedzie TEN czas. no zima w pelni a ja zamiast saab - pachne Rihanna :-D. nie przypadl do gustu ani mojej mamie ani mojej siostzre - a mialam szczera chec obdarowac...wiec cos jest na rzeczy..

Ilość zużytych opakowań: kilka psikow z pierwszego

Chcesz pochwalić laudik za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij