Tołpa, Dermo Face, Sebio, Normalizujący żel do mycia twarzy

Tołpa, Dermo Face, Sebio, Normalizujący żel do mycia twarzy

Średnia ocena: 3.49/5

Dermokosmetyk usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum. Działa antybakteryjnie i zwęża rozszerzone pory. Posiada fizjologiczne pH i nie wywołuje podrażnień. Pozostawia skórę dokładnie oczyszczoną, odświeżoną i matową.

oczyszczanie twarzy
tłusta
antybakteryjne, oczyszczające, odświeżające
żel
w tubie

Nic specjalnego

Żel mocno oczyszczający. Dosyć wysuszający. Dobrze usuwa makijaż.

Konsystencja ok, żelowa - jak na żel przystało. Zapach ładny. Kosztuje kilkanaście złotych.

Godny polecenia

Bardzo, ale to bardzo fajny żel. Blyskawicznie odświeża cerę, doskonale ją oczyszcza. Jest dość łagodny, nie podrażnia skóry i nie wysusza. Bardzo wydajny. Świetnie sprawdził się na mojej cerze, skłonnej do niespodzianek. Będę do niego wracać. Polecam złapać go w promocyjnej cenie.

Dla mnie rewelacja!

Ten żel odkryłem przypadkiem, bo pożyczyłem go od znajomego na wyjeździe. Okazał się strzałem w dziesiątkę. Skóra po nim jest miękka, gładka i po prostu zdrowa. Używam go już kupę czasu i nie mam prawie żadnych zastrzeżeń. Jest też naprawdę wydajny bo jedną tubkę zużywam w ok. pół roku :)

Dla osób, które tak jak ja cierpią na trądzik różowaty: Produkt czyści dosyć mocno i zawiera składniki roślinne, ale przynajmniej w moim przypadku nie była to żadna wada. Nie nasilił objawów, a właściwie to mam wrażenie, że nawet pomógł mi w walce z tą dolegliwością (oczywiście w połączeniu z bardziej specyficznymi produktami i farmaceutykami). Polecam spróbować, chociaż jak z każdym nowym produktem --- ostrożnie.

Stsndard drogeryjny

Zapach ziemisty, raczej niespotykany.
Skóra się nie błyszczy ale jest wysuszona a nie znormalizowana, szczególnie na czole miałam tarkę ze skóry.
Nie było efektu ściągnięcia skóry czy napięcia.
Nie widzę różnicy w wypryskach i zaskórnikach.

Fajny

Ładnie oczyszcza, domywa resztki makijażu (po wcześniejszym zmyciu płynem micelarnym), nie podrażnia, nie wysusza. Nieźle się pieni. Zapach ma przyjemny. Mnie nie szczypał w ogóle w oczy, ale ja miałam już nową wersję, więc może coś zmienili.
Jedyne co mnie wkurzało to opakowanie. Moja tuba miała tak silne zamknięcie, że musiałam otwierać ją na siłę albo zębami. Butelka z pompką lepiej by się sprawdziła i dozowanie byłoby lepsze i wydajniejsze. Nie potrzeba wiele tego żelu, żeby umyć buzię, ale przez tę tubę nie da się precyzyjnie go wycisnąć przez co zużywa się go więcej niż potrzeba.

średni

Niestety nie jest to żel, którego szukam. Jak dla mnie lekko irytujący zapach i niezbyt przyjemne uczucie ściągnięcia po użyciu. nie tego sie spodziewałam i nie ma u mnie tego wow opisywanego przez innych.

Żel do twarzy na plus

Wiele żeli do twarzy za mną, ten przy cerze trądzikowej nie powoduje ściągnięcia, usuwa makijaż i dobrze oczyszcza cerę. Stosowany rano i wieczorem, niewyróżniający się zapach na plus. Może szczypać w oczy, także trzeba uważać. Opakowanie dosyć wydajne. Kilka sztuk już za mną. Pewnie będą kolejne.

sprawdził sie

Kupuję ten produkt od dłuższego czasu w wersji mini, zabierając go na siłownię.
Sprawdził sie na mojej skórze bardzo dobrze.
Nie wysusza mojej skóry, naprawdę skóra jest dobrze oczyszczona, czuje, że jest fajnie odświeżona. Nie daje uczucia ściągnięcia i mam wrażenie, że w małym stopniu zmniejszył widoczność porów.
Myślę, że póki co będę go regularnie kupować.

Bez szału

Żel ma za zadanie oczyścić cerę, a ten produkt to robi.

+ dobrze oczyszcza nawet makijaż, chociaż trzeba jak w opisie piszę uważać na oczy, ponieważ u mnie powoduje szczypanie
+ zawiera m.in. kwas salicylowy, który pomaga z trądzikiem
+ładnie pachnie
- zawiera substancje zapachowe oraz alkohol, których nie powinno być w produkcie skierowanym do cery wrażliwej
- powoduje lekkie wysuszenie skóry (ściągnięcie)
-tubka jest masakryczna i trudno jest wycisnąć idealną ilość, bo najczęściej wyleje mi się 5 razy tyle

Całkiem zacny żel

Żel normalizujący do mycia twarzy z serii Tołpa Dermo Face Sebio jest produktem godnym polecenia. Jako posiadaczka cery wrażliwej, skłonnej do niedoskonałości,a w strefie T bardzo przetłuszczającej się, doceniam produkty wielozadaniowe, które działają na wielu frontach. Ten żel zdecydowanie należy do tych "wielozadaniowców".

Producent obiecuje, że żel poza oczywistymi właściwościami myjącymi będzie działał matująco poprzez usuwanie nadmiaru sebum, a również działał antybakteryjnie. Według mnie produkt spełnia te założenia.

Opakowanie to plastikowa tuba, z dozownikiem na końcu, który zapobiega wyciśnięciu nadmiaru produktu. Jest wygodna w korzystaniu.

Konsystencja przezroczysta, zapach delikatny. Produkt nie podrażnia mojej skóry, przy dłuższym stosowaniu faktycznie zmniejsza ilość niedoskonałości. Czyści poprawnie, ja akurat korzystam z niego przy pomocy szczoteczki sonicznej, dzięki temu mycie twarzy jest dokładniejsze, niż dłońmi. Kosmetyk jest wydajny, tuba starcza na kilka miesięcy.

Plusem jest także dobra dostępność w sklepch on-line i stacjonarnie oraz niewygórowana cena. Podsumowując, żel jest dość fajnym poduktem i godnym polecenia wrażliwcom z cerą tłustą lub mieszaną. Lubię testować różne tego typu kosmetyki, ale z pewnością będę do niego wracać.

Fajny, ale ..

Kupiłam go kiedyś w rossmanie i byłam bardzo zadowolona. Używałam go rano i na wieczór, cera była odświeżona, oczyszczona wszystko było super, ale po zużyciu paru opakowań moja cera się chyba do niego przyzwyczaiła i przestała być taka ładna. Musiałam zmienić na coś innego i już jest dobrze. Może jeszcze kiedyś dam mu ponownie szanse .

Dla mnie super

Bardzo lubię produkty marki Tołpa dlatego chętnie sięgnęłam po ten produkt. Dla mnie żel ma bardzo dobrą konsystencje, łatwo się rozprowadza i myje. Zapach ma raczej neutralny ale w porządku. Skóra po umyciu żelem jest delikatna, odświeżona i wygładzona. Nie mam po nim żadnych wyprysków ani alergii a skórę mam wrażliwą. Polecam bo to naprawdę skuteczny żel.

OK

Mam cerę tłustą z niedoskonałościami i jednocześnie wrażliwą po latach kuracji przeciwtrądzikowych. Po używaniu zwykłych kosmetyków drogeryjnych postanowiłam przestawić się na dermokosmetyki. Pierwszy wybór padł na markę Tołpa. Zakupiłam (oczywiście po promocji, bo ceny regularne są wysokie!) cały zestaw do oczyszczania i pielęgnacji cery i myslę, że stosowanie wszystkich kosmetyków na raz przyniosło efekty. Pierwszy do recenzji idzie żel normalizujący.
Dobrze oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i odświeża. Nie powstawały nowe niedoskonałości, ale jeśli chodzi o rozszerzone pory czy zaskórniki to nie widzę różnicy - jak były tak są dalej. Żel normalizuje wydzielanie sebum i cera pozostaje matowa na długo.
Nie podrażnił mojej cery. Ma przyjemny zapach. Opakowanie jest wygodne i kosmetyk można zużyć do końca.
Jedyne co mi się nie podobało to, że podczas mycia jakoś tępo rozprowadzał się na twarzy i nie pienił się, do czego jestem przyzwyczajona. Nie wiem, czy to kwestia żelu Tołpy czy dermokosmetyków w ogóle?